VSR.hu - NASCAR Cup Series - Nyilatkozatok

Moderátor: BT Tag

zolee145

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: zolee145 » 2011.05.28. 18:29

Nem számítottam rá, hogy ötnél többen leszünk, arra meg pláne nem, hogy ilyen jó zöld etapokat fogunk csinálni. Alapvetően nálam is a gumispórolás volt a lényeg, és ezzel együtt próbáltam egy normális tempót menni. Volt verseny közben egy mókás szitu: ránéztem a kijelzőre, második vagyok. Előttem Norbi, aki szintén az élmezőnyben volt addig így megnyugodtam, és szépen lekövettem. A jobb oldali mezőben nálam mindig a gumi van, nagyon más nem is szokott érdekelni futam közben. Mentem, spóroltam. Aztán egyszercsak ránéztem bal oldalon a vonalra a számokkal, látom az első helyezett rohadtul nem előtem van. Na ekkor tudatosult bennem, hogy Morfi vezet, de nem kicsit, és Norbi lekörözött.:D
Utána próbáltam menni, de nem igazán sikerült és nem akartam túleröltetni a gumikat, maradt a kb 5-6 mp-es hátrány. Asszem itt volt egy zöld pitelés, utána viszonylag hamar utólértem Morfiékat, aztán jó gyorsan előztem is, mert Dzsibi meg előttük volt. Mire megelőztem őket Dzsibi kijött, na mondom okés, ezt is benéztem, akkor annyira mégsem kell kinyomni a gép szemét.:D
Utána jött a bringaverseny, majd a sárga. Két külső csere, csakhogy hozzá sem nyúltak a kocsihoz. Következőben kimentem, de akkor meg nem volt annyi eszem, hogy négyet cseréljek, ha már úgyis elment az első hely a resinél.
Nem tudom mi lett volna ha nincs a baleset, és még nem néztem vissza, de ha meglöktelek Zsoltee akkor bocs. Nem igazán éreztem semmit, és talán hely is volt, viszont nagyon gyorsan eltűntél mellőlem, ezért gyanús, hogy meglökhettem a kocsid bal hátulját.
A következő gwc-nél még volt egy csata, de működött a külső ív, szóval amit elcsesztem a pitelésnél az végülis nem került a győzelembe.
Amúgy grat mindenkinek, jó verseny volt, és a spórolás ellenére is lehet azért csatázni, voltak így is jó meccsek, nemcsak a futam végén.
Earnhardt Ganassi Racing I #42 Target Chevy Impala SS I Juan Pablo Montoya

42 - Answer to the ultimate question of life, the universe, and everything

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2011.05.28. 19:48

Kép

zolee145

HozzászólásSzerző: zolee145 » 2011.05.28. 20:21

A statból kimaradt az egyetlen nyamvadt kis pole-om.:D

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2011.05.28. 20:28

zolee145 írta:A statból kimaradt az egyetlen nyamvadt kis pole-om.:D
Mint tudjuk a pole semmit sem számít :D
Kép

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2011.06.11. 23:26

Futamnak egyetlen pozitívuma volt: Hogyan kell megnyeretni a csapattárssal utolsó GWC-nél. Na majd máskor ;)
Molnár Dániel #99

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2011.06.11. 23:28

Ez egy élmény volt. Maga a futam az, hmmm, hát kell egyszer egy ilyen is. Nem felejtjük el egy darabig az biztos :).

Előző verseny 3 sárgával hosszú zöld etapokkal, zöld alatti pitelésekkel ment le, ez sajnos pont az ellenkezőjére sikerült, de azért a hangulattal 1-2 kivétellel most sem volt probléma :).
Kép

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2011.06.11. 23:35

Az elején megismertem a pályát (újra) aztán az utolsó helyről feljöttem a 8.-9. helyre és ott töltöttem a verseny nagy részét. Aztán többször is eltérő taktikám volt a körülöttem levőkkel, így valahogy sikerült kicsit előrébb jönni és vezetni is pár kört. 4.lettem idei legjobb eredmény, szóval bizakodó vagyok a Chase-t illetően.
Ami a kiakadásomat illeti: Lehet hogy nektek vicces volt ez az egész, de nekem nem volt az. És szerintem sokaknak nem volt vicces. Fél9-től negyed12-ig végig hülyéskedtétek az egészet (tisztelet a kivételnek) és elrontottátok az egészet számomra. Örülök a helyezésemnek de a futam egy nagy vicc volt..
Dani Bálint

Ha nagy az arc, jön a kudarc!
"...be yourself, no matter what they say"

Vamos Rafa!!!

Bryan666

HozzászólásSzerző: Bryan666 » 2011.06.11. 23:44

Fura volt az autó viselkedése, ez volt a legnagyobb problémám, de úgy jó verseny volt sőt izgalmasnak is mondható a sok sárga miatt, ami nem volt "Vicces", de hát ez a Nascar kár hogy kilöktek a végén, de no problem kuka autóval is lehetett próbálkozni. :D
Kép
Kép

Tequila

HozzászólásSzerző: Tequila » 2011.06.11. 23:52

OMG 26 sárga, nem bántam meg, hogy nem jöttem :D Nálam tuti elszakadt volna a cérna.
Gabor Bernhardt

Kép

piiszi

HozzászólásSzerző: piiszi » 2011.06.12. 08:46

Kukás egy futam volt,nem volt ember a pályán akinek nem lett volna legalább egy kicsit is sérült az autója,de volt olyan,hogy már totál károsra törte.Nehéz egy futam volt örülök a helyezésemnek,és bocsi Foxteetól,hogy a végén mentem én is vele Burnout-olni,de nekem ez egy nagyon jó eredmény nem is tudom mióta nem volt ilyen jó helyezésem,a szabályzat meg nem tiltja a dolgot.

G-BoR
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: G-BoR » 2011.06.12. 10:54

danikosz írta:Futamnak egyetlen pozitívuma volt: Hogyan kell megnyeretni a csapattárssal utolsó GWC-nél. Na majd máskor ;)
Danci, te is tudod jól, hogy volt anno egy ugyanilyen gyanusítás veled kapcsolatban egy másik ligában, és szerintem azt is tudod jól, hogy ez ugyanugy nem volt szándékos mint anno az ;)

Amúgy meg szörnyű futamom volt, 1mpvel lassabb lett a kocsim és a szemetek nem csinálták meg. Na mind1 következőn szépítünk ;-)
NASCAR Everything Else Is Just A Game

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2011.06.12. 10:54

Hát én mentem földön vízen levegőben, talán a nagyon roki kategóriát megnyertem :D de sajnos az első helyre esélyem sem volt, egyszerűen az egyenesben foxtee és zolee kocsija gyorsabb volt a kevesebb törés miatt.

Amúgy tényleg az a fura, hogy amiben hibás voltam baleset(Foxteeval) abban semmi sérülést nem szenvedtem, de ahol egyszerűen utas voltam, ott meg kész vége. Egyszer pingpongoztam Norbival, Dávidkával meg Piszéjjel, aztán szegény Dalanics kolléga reptetett meg, aztán a Red Bullokat kikerülve végigjöttem a falon, ahol bevásárló kocsi lett a kocsiból aztán tangóztam egyet megint Norbival, egyszer Danci is megmászott elölről, ott az eleje lett talicska, úgyhogy fasza volt. Ehez képest a harmadik hely felér egy győzelemmel :) Köszi mindenkinek aki végigment.

Michigan-re gyakoroljatok!!!!
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

zolee145

HozzászólásSzerző: zolee145 » 2011.06.12. 11:26

Szar a mod, szar a pálya, szar az rFactor...minden szar. Azért mindentől függetlenül, a sárgát mégiscsak azok csinálják akik a pályán vannak.
Remek ötlet, hogy ne legyen törés, mert ugye milyen fos már az, hogy rommá töröm az autót és 20-30 mp alatt nem rakják úgy rendbe, hogy az utána jobban menjen mint a verseny elején. Persze majd ha kikapcsoljuk a törést el kell gondolkodni, hogy akkor most szimulátorozunk vagy sem? Ha pedig arra jutunk, hogy nem akkor akár a segítségeket is bekapcsolhatjuk, nehogy véletlenül megforogjon valaki, mert az úgy már nem NASCAR. Végig padlón törés nélkül az igen...

Amúgy voltak kifejezetten jó periódusok is, leginkább Foxtee volt a közelemben, vele csatáztam, vagy éppen vele jöttem előre a mezőny végéről. Az jó móka volt. Az utolsó gwc-nél kb azonos autónk volt, szóval biztos kellett volna vagy ezer kör, hogy megelőzzem, mert ha két egyforma autó közül az első tartja a felső ívet akkor nem sok esély van.

Egyébként meg gyakorolni kell, vagy legalábbis ha már nem gyakorolt az ember akkor addig ne pattogjon a futamon míg meg nem tanulja a pályát. Nem igazán gyakoroltam, ez látszott is a kvali eredményen, szóval a futamon tanulgattam a pályát, meg leginkább azt, hogy melyik ív működik.

Még valami: az, hogy az elején a túlélés a lényeg nem azt jelenti, hogy tilos előzni, csatázni. Csak azt, hogyha gyorsabb a másik akkor nem kell minden áron tartani a pozíciót. Az ember védekezik ameddig ésszerű keretek közt lehet, aztán vagy megmarad a helye vagy nem. Ugyanez a támadásnál: ha gyorsabb vagyok miért ne előzzek? Viszont ha csak rizikósan menne akkor nem kell belemenni. Várni kell míg a másiknak elfogy a gumija, vagy hibázik, vagy éppen ott kell lenni, tapadni, idegesíteni, hibára késztetni. Rizikózni ott van az utolsó 10 kör, ahol már nincs idő taktikázni, ki kell nyomni a szemét a gépnek.

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2011.06.18. 21:53

kyle busch
Dani Bálint

Ha nagy az arc, jön a kudarc!
"...be yourself, no matter what they say"

Vamos Rafa!!!

morfi
Kapcsolat:

Re: VSR.hu - NASCAR Cup Series - Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: morfi » 2011.10.03. 17:15

POCONO
Andras Roos

Moreinnyó...

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2011.10.03. 17:24

Talán a naptárban lévő pályák közül ezt utálom a legjobban, nem is voltam gyors, de szerencsére egy két megingástól eltekintve tudtam jönni a nálam gyorsabb pilóták szelében.

Végig a TOP5-ös hely elérése lebegett a szemem előtt ez egy kicsit megingott amikor Dávidka meglökött hátulról, de ez benne van a nascarban, kicsit lemaradtunk, de szerencsére sárga zászló lett így nem vesztettem sokat. Aztán vett egy hirtelen fordulatot a verseny amikor is az előttem lévők annyira elkezdtek csatázni hogy az első helyre kerültem. Ott volt egy ütközésünk pumával amiben abszolút én voltam a hibás, nem hagytam neki elég helyet.

A vége előtt 15 körrel aztán kijöttünk pumával a boxba egy körrel korábban mint a többiek így előnyre tettünk szert, illetve Biaggi(aki a leggyorsabb volt ezen a pályán) hibázott a boxban, így ketten mehettünk a győzelemért, és neki volt a sérültebb a kocsija, így sikerült nyerni, ami magasan felülmúlta várakozásaimat.

Watkins Glen nagy kérdés lesz, úgy gondolom GBáldi és Puma lehet a nagy ellenfelem, de nem írom le Biaggi-t és Dávidkát sem. ÉS ki tudja még milyen meglepetések lehetnek, ettől szép a NASCAR!
Andras Roos

Moreinnyó...

Bryan666

HozzászólásSzerző: Bryan666 » 2011.10.03. 17:28

röviden tömören: unalmas biztonsági autókázás volt számomra a többieknek grat.
Kép
Kép

foxteee

HozzászólásSzerző: foxteee » 2011.10.03. 17:30

Két futamot zsirnórban rontok el azzal hogy összetöröm a verseny elején vagy közepén :D ám ennek ellenére örülök mivel mind kettőn top5-ben sikerült végezni és így nagyon sok pontot hoztam ahhoz hogy bekerüljek a chase-be és a wild card-ot átadjam másnak. Jövő héten Glen-ben szintén egy top5 lesz a cél mivel ezzel a moddal nagyon nem mennek a road pályák.
#24 David Eke

KépKép
KépKép
Kép

Gerrard

HozzászólásSzerző: Gerrard » 2011.10.08. 20:44

Watkins Glen

gyakoroltam mert most volt végre időm, és végre tudtam is indulni
nem jött össze, 2. vagy 3. kör végén beállt a kép, aztán mondták Daniék hogy ledobott, lejöttem tálcára és láttam hogy rFactor működése leállt.. király :(
Kovács Gábor

Kép

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2011.10.08. 21:24

Megforgásom után minden ellenem volt, végén el is ment a kedvem, nem tudom hogy birtam ki hogy ne lépjek ki. :)
Báldi Gergő

Den

HozzászólásSzerző: Den » 2011.10.08. 21:46

Gályár Balázs (Bryan) bocsi hogy neked mentem nem direkt volt csak elnéztem a féktávot és már nem tudtam megállni :(

foxteee

HozzászólásSzerző: foxteee » 2011.10.08. 23:01

Sajat hibaimbol ment el a futam, am lehetett volna rosszabb is :) egy lepessel kozelebb lettem a bejutasig es most csak ez a lenyeg :P
#24 David Eke

KépKép
KépKép
Kép

Tequila

HozzászólásSzerző: Tequila » 2011.10.15. 21:48

Bristol
Gabor Bernhardt

Kép

Tequila

HozzászólásSzerző: Tequila » 2011.10.15. 21:51

Először is grat a csapatnak, nem semmi zöld etapokat mentünk azon a pályán, ahol tavaly kb 25 sárga volt ugyanezzel a moddal...
Dávidka, már ideje volt, grat!
Végülis sorry Zolee-tól, meg Foxteee-tól azért a sárgáért, de ezt aszem leginkább én szívtam meg. A spórolás végig egész jól ment, főleg az első két atapban, no majd legközelebb.
Gabor Bernhardt

Kép

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2011.10.22. 22:25

Atlanta

Chase nincs meg. Év kb véget is ért...

Sajnálom hogy olyan kurva nehéz felfogni hogy a lekörözöttek a pitbe mennek rajt előtti körbe hogy ne a körön belül lévőket szopassák és hogy a páros az belül rajtol, nem kívül pöcsöl...
Molnár Dániel #99

Vissza: “Korábbi Bajnokságok”