VSR.hu - NASCAR Cup Series - Nyilatkozatok

Moderátor: BT Tag

zolee145

Re: VSR.hu - NASCAR Cup Series - Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: zolee145 » 2011.11.12. 21:37

Először is a win 7-nél szarabb oprendszert még nem csinált a microsoft. A vistát használtam 4 évig. 4 év alatt 0 alkalommal tett le multizás közben tálcára. 0. A win 7 minden alkalommal. Vagy belépésnél, vagy futam alatt. Múltkor pont kanyarban voltam, megúsztam. Most kanyar előtt, eleje meg a jobb oldala sárga.
Javítás. Oké, szar, de használható.

Előttem keresztbe fordul Zsolti, lehúzom az autót balra, próbálom kitalálni merre forog, közben lassítok. Erre jön Dávidka és belebasz a falba. Nem tudom felfogni a dolgot. Azon a részen lehet úgy 100 méter széles a pálya, de ő telibebassza a 2 méter széles kocsimat. Értem, hogy nem tud megállni, de kormányozni sem lehet? Nem lehet kikerülni? Sinen megyünk, hogy csak mögöttem tud jönni?
Eddig minden chase-es futamra jutott valami hasonló, hogy lehetőleg jóval a vége előtt teljesen esélytelenné váljak még a top10-re is. Jobb lett volna ha nem érek haza...

Zsoltitól bocs, nem arra figyeltem, hanem a sérülést néztem ezen a szaron.
Earnhardt Ganassi Racing I #42 Target Chevy Impala SS I Juan Pablo Montoya

42 - Answer to the ultimate question of life, the universe, and everything

Gerrard

HozzászólásSzerző: Gerrard » 2011.11.13. 00:08

jó volt, elb*sztuk

majd legközelebb
Kovács Gábor

Kép

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2011.11.13. 00:35

Nem tudom, hogy hogyan hoztuk ki 5. helyre, de ez így a végére nem lett olyan borzalmas mint amilyennek indult. 8 pont simán behozható, bár pumának is jöhetne már egy rosszabb verseny, ha végig hozza a top3-akat a chaseben esküszöm odadom neki a 48-ast :D
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

foxteee

HozzászólásSzerző: foxteee » 2011.11.13. 00:40

abszolut sajat hibambol estem ki, innentol viszont konkretan nyomas nelkul teljesitem a 3 futamot ami meg hatra van :)
#24 David Eke

KépKép
KépKép
Kép

Bryan666

HozzászólásSzerző: Bryan666 » 2011.11.13. 00:41

Hát én nem mondanék sok mindent szó szerint át lettünk kurva :D elbasztuk,megszívtuk meg stb :D De Grat Biaggi:D mert mégis a RedBullnál marat a Dega Win :D
Kép
Kép

martin95

HozzászólásSzerző: martin95 » 2011.11.13. 10:00

Számomra elég rossz futam volt.Voltak pillanatok amikor nem voltam a helyzet magaslatán és ezért elnézést is kérek.Draft-ban rengeteget kell fejlődni mert ez így elég gyenge :? Remélem a következő futamok jobban sikerülnek.
Udvardy Martin

Tequila

HozzászólásSzerző: Tequila » 2011.11.13. 18:03

Sorry hogy nem voltam tegnap, eléggé összejött most minden, így nem tudtam jönni, téynleg sajnálom, mert egy degai futam azért össze sem hasonlítható a többivel, nem beszélve erről az apró újításról, ami szerintem marha izgalmassá tehette a versenyeteket. Foxteee és Hendrick Boys, tényleg sorry, emiatt Morfi -1 sör :)
Gabor Bernhardt

KisKimi

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2011.11.19. 20:41

Na ilyen még nem volt, ez nekem is új volt :? :D
Jó kezdés, erős visszaesés, nembaj, spórolunk a gumival. Egyszer ledob tálcára, visszahozom, oké még megvagyok. Utána megyek megyek, T1 jön, koncentrálok, aztán hirtelen "A számítógép leállítása...xyz" a sokk után gyorsan nyúlok az egérért, hogy rámenjek hogy mégse, de már késő volt, azt kikapcsolt ez a fos.. na ilyen, ilyen még nem volt egyszer se :D
Báldi Gergő

Gerrard

HozzászólásSzerző: Gerrard » 2011.11.19. 20:43

rFactor működése leállt..ugyanúgy mint Watkins Glenbe..
Kovács Gábor

Kép

Tequila

HozzászólásSzerző: Tequila » 2011.11.19. 21:21

Bocs hogy csak úgy kiléptem, de nagyon hirtelen elkellett szaladnom a géptől(nem,nem akart felrobbanni :D ), hát elkell gondolkodnom a folytatáson, mivel így nincsen értelme versenyezzek, hogy nincsen egy nyugodt két órám sem...
Gabor Bernhardt

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2011.11.19. 22:29

YEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!! Nagyon kellett!!! Grat mindenkinek!
Andras Roos

Moreinnyó...

G-BoR
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: G-BoR » 2011.11.26. 22:08

Kaptam egy halom büntit, de ennek ellenére jó volt :-)
NASCAR Everything Else Is Just A Game

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2011.11.26. 22:58

Sajnálom, hogy puma nem tudott résztvenni, nem tudom mi van vele, egész héten nem volt, remélem nincsen baja.

Ami a futamot illeti: Tudtam, hogy jó lehetek, hiszen nem volt vészes a gumikopás, ami az idei chase-ben az egyik nagy ellenségem. Sajnos a 70. körig nem igazán találtam a fogást foxtee-n aztán megpróbáltam állítgatni a fékerőt és az alapról visszavettem 65:35-re. Ez be is jött, innentől nagyon faszányosan fordult a kocsi, és láttam is hogy gyorsabb vagyok a többieknél.

A restartoknál mindig arra figyeltem, hogy ne legyek nagyon lemaradva, és sok futam óta először az összes restartom jónak mondható volt.

Az utlsó sárgánál éreztem, hogy lesz buli, így felkészültem lélekben, hogy nem nyerek. Foxtee feltett a felső ívre de valahogy vissza tudtam jönni másodiknak(valszeg mögöttünk elfékezte magát az illető) Dávidka volt előttem, de egyszerüen egy ilyen király futam után tudtam, hogy nem engedhetem ki a győzelmet a kezemből. Megpöcköltem Dávidkát, megelőztem és így nyertem, mondhatni lélekben most egyenlítődött ki a Kansas-i számla.

Még egyszer bocs Norbi az elején a kilökésért.

Megnyugtató a 17 pontos előny, de az utolsó futam kockás zászlójáig nem fogok visszavenni, hiszen bár előnynek előny, de nem nyertem még meg ezzel a bajnokságot.

Remélem minnél többen jöttök Homestead-re, csapjunk egy jó kis szezonzáró banzááájt!!
Andras Roos

Moreinnyó...

martin95

HozzászólásSzerző: martin95 » 2011.11.27. 00:20

Szerintem egy nagyon izgalmas futam volt ez, kicsit csalódott vagyok hiszen ha nem ismerkedek meg közelebbről a fallal akkor talán az első 5 hely valamelyikére felértem volna látva az utolsó kör eseményeit.Remélem a szezonzáró is hasonló izgalmakat fog tartalmazni.
Udvardy Martin

puma

HozzászólásSzerző: puma » 2011.11.27. 11:51

Én is sajnálom, hogy nem tudtam elindulni ezen a versenyen. Ezen a kihagyáson el is ment a bajnoki cím és az utolsó verseny feszült izgalmait is elrontottam.
Ennek oka, hogy nagyon összejöttek a dolgok a szombati napra, meg úgy az egész hétre és nem volt időm a nascarra. Az utolsó versenyre valószínűleg jönni fogok és megadom Morfinak az esélyt, hogy a versenypályán verjen meg és édesebb legyen a bajnoki cím :), amihez már most gratulálok neki!
Szabó Gábor - puma

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2011.12.03. 23:48

Szerintem izgalmas év volt, az első teljes NASCAR szezonunk. Remélem, egy új VSR-es hagyományt indítottunk el, ami még 5-10 év mulva is élni fog majd, akár már rFactor2-vel vagy 3-al is.

Köszönöm mindenkinek aki eljött, év végére nagyon megtanult a mezőny versenyezni, mindenkit külön külön illetti a dícséret, jövőre már lesz egy olyan modunk is, amivel még izgalmasabbak lesznek a dolgok.

Örülök a bajnoki címnek, főleg egy ilyen év után, mert elég kemény évem volt minden tekintetben(ami miatt ki is hagytam az első pár futamot).

Jövőre megpróbálok duplázni, hogy ne hozzak szégyent Jimmie autójára :)
Andras Roos

Moreinnyó...

zolee145

HozzászólásSzerző: zolee145 » 2011.12.04. 12:44

Gratulálok a bajnoki címhez. Ugyanakkor szeretnélek emlékeztetni, hogy ez csak játék, szóval egyáltalán nem kell 100%-ig szimulálnunk a valóságot. Ebből következik, hogy ne nagyon készülj 4 címvédésre. :D

Maga a bajnokság amúgy érdekes volt. Sok kifejezetten jó verseny is volt, és persze a kezdetekkor kicsit több sárga mint kellene. A fejlődés mindenképpen látszott. Hogy az ittmaradók jöttek bele nagyon a dologba, vagy azok mentek el akik a sárgákat csinálták jó kérdés, de talán valahol a kettő közt van az igazság.
Minden esetre jó lenne, ha többen lennénk jövőre, mert 10-15 ember nagyon el tud veszni a pályán egy sárga nélküli futamon. Igaz, erre pont Miami volt a példa, hogy azért így is meg lehet találni a másikat, ha éppen csatázni van kedve valakinek, de azért 30-40 emberrel mégiscsak más lenne. Mondjuk 30-40 embert egy országból nem lehet NASCAR-ra összeszedni, az tisztán látszik.

Tequila

HozzászólásSzerző: Tequila » 2011.12.04. 12:55

Sajnálom, hogy ebben az évben csak 9 futam jutott nekem, többre egyszerűen nem volt lehetőségem, jelenlegi körülményeimet figyelembe véve ennek is kimondottan örülnöm kell. Ennek az évnek teljesen másképp álltam neki, mint az előző kettőnek, itt nálam egyértelműen a verseny szeretet jelentette a motivációt, egyáltalán nem érdekelt hol fogok végezni. Sajnos ez a mod valahogy nagyon nem feküdt nekem, legfőképp akkor jöttek ki a hiányosságaim(teszthiány), amikor nagyon spórolósan kellett vezetni, ez még úgy ahogy ment, de a többiek által végrehajtott meglódulásokat egyszerűen nem értettem, kb olyan érzésem volt, mint amikor Lance Armstrong annak idején csúcsformájában pici magányra vágyott a hegyekben a Tour-okon, és ellépett a mezőnytől, senki sem értette...

Összegezve az elmúlt 3 évet, kimondottan büszke vagyok, hogy a 88as kocsit vezethettem, és hogy a Hendrick csapatot erősíthettem(vagy gyengítettem:) ), de úgy néz ki, itt az ideje más vizekre evezni, de ettől függetlenül éjtiéjt forevőr!!!!

Ami a jövőt illeti velem kapcsolatban, sohase mond hogy soha... :roll:
Gabor Bernhardt

zolee145

HozzászólásSzerző: zolee145 » 2011.12.04. 13:48

Meglepne ha minden autó foglalt lenne egész évben, szóval amikor ráérsz gyere.:)

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2011.12.04. 13:51

#22-es penske szabad... :mrgreen:
Kép

G-BoR
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: G-BoR » 2011.12.06. 07:31

zolee145 írta:Mondjuk 30-40 embert egy országból nem lehet NASCAR-ra összeszedni, az tisztán látszik.
Ezért kéne egy egyszerű angol nyelvű oldal is, mert biztos lenne egy pár jelentkező innen onnan. Sajnos én nem tudok annyira angolul, hogy ezt meg tudjam csinálni, önként jelentkező meg nincs erre a feladatra.

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2011.12.06. 07:36

G-BoR írta:
zolee145 írta:Mondjuk 30-40 embert egy országból nem lehet NASCAR-ra összeszedni, az tisztán látszik.
Ezért kéne egy egyszerű angol nyelvű oldal is, mert biztos lenne egy pár jelentkező innen onnan. Sajnos én nem tudok annyira angolul, hogy ezt meg tudjam csinálni, önként jelentkező meg nincs erre a feladatra.
Nem vagyok a támogatója...2x kell kiírni a jelentkezéseket, kétszer kell kiírni mindent és kétszer kell elmondani az eligazítást, plusz verseny közben két nyelven kell elmondani mindent, és ezt ugy hogy jelenleg nem ismerek olyan állandó tagot a vsr-ben aki folyékonyan beszél angolul.
Andras Roos

Moreinnyó...

G-BoR
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: G-BoR » 2011.12.06. 07:49

morfi írta:
G-BoR írta:
Nem vagyok a támogatója...2x kell kiírni a jelentkezéseket, kétszer kell kiírni mindent és kétszer kell elmondani az eligazítást, plusz verseny közben két nyelven kell elmondani mindent, és ezt ugy hogy jelenleg nem ismerek olyan állandó tagot a vsr-ben aki folyékonyan beszél angolul.
hát ja, így meg maradunk 15-en... azért 30+an jobb lenne a verseny, de valahogy magyarokból ennyi a max ami megmarad, még kétszer ennyi kéne.

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2011.12.06. 07:53

G-BoR írta:
morfi írta:
G-BoR írta:
hát ja, így meg maradunk 15-en... azért 30+an jobb lenne a verseny, de valahogy magyarokból ennyi a max ami megmarad, még kétszer ennyi kéne.
Az a baj hogy én is örülnék neki, de szerintem több lenne a balhé, több lenne a sárga, értetlenkedés lenne stb stb. Inkább akkor legyen egy 20 fős nyugodt össeszokott mezőnyünk minthogy minden futam 2óra 40 percig tartson annyi sárga van, és emellett utána még napokig kelljen csititgatni az embereket.
Andras Roos

Moreinnyó...

G-BoR
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: G-BoR » 2011.12.06. 07:56

én NASCARozni szeretnék :-P

Vissza: “Korábbi Bajnokságok”