VSR.hu - NASCAR Cup Series - Nyilatkozatok

Moderátor: BT Tag

piiszi

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: piiszi » 2011.03.19. 22:45

8 Kört sikerült teljesítenem aztán megszakadt az internet kapcsolatom,ez
ez nem az én hetem,de semmilyen szériában nem mentem jól,szóval nehéz így pozitív maradni.

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2011.03.19. 23:40

Nagyon jó verseny volt, élveztem, főleg a hosszú zöld etapot. Az utolsó előtti sárga előtt, bíztam benne, hogy nem lesz több sárga és csak Géczivel és pumával kell majd törődnöm a végén, de sajnos ez nem jött be és 10 körrel a vége előtt újra összerázódott a mezőny. Az utolsó sárgánál kipróbáltam egy őrült taktikát, kiálltam a 3. helyről friss gumikért, tudtam, hogy ha lesz egy gwc akkor így akár győzelmi esélyem is lehet, sajnos nem jött be, így maradt az ötödik hely.

Grat minden célba érőnek, remélem még sok ilyen futam lesz. :)

Amit sajnáltam és még mindig nem nagyon értek, az Gerrard, Kovács Gyula és Vizi Ricsi kiesése, akik még a verseny első felében kijöttek a pitbe és feladták a futamot. :?
Kép

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2011.03.20. 07:23

piiszi írta:8 Kört sikerült teljesítenem aztán megszakadt az internet kapcsolatom,ez
ez nem az én hetem,de semmilyen szériában nem mentem jól,szóval nehéz így pozitív maradni.
Nem vagy egyedül... :\
Zsolteee írta:Amit sajnáltam és még mindig nem nagyon értek, az ...xy feladták a futamot. :?
bocsi, én is kiléptem, csak olyan autóval nem volt kedvem versenyezni, ami 302-t megy...
Báldi Gergő

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2011.04.02. 22:16

az ilyen futamokért érdemes hazajönnöm..
Biaggi és Norbi mögött mentem majd amikor falnak csapódtak belső íven nyugodtan el tudtam volna menni de Biaggi kétszer nekem csapódott majd rommá törtem a kocsim... Olyan faszán megsérült hogy mindig koccoltam a kanyarba a falat mert nem fordult majd a végén még irányíthatatlan is lett aztán kiléptem...
majd a köv futam ha itthon leszek...
Molnár Dániel #99

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2011.04.02. 22:20

részemről annyi, hogy legközelebb is másnaposan fogok jönni XD :D
Dani Bálint

Ha nagy az arc, jön a kudarc!
"...be yourself, no matter what they say"

Vamos Rafa!!!

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2011.04.02. 22:21

kisrafa írta:részemről annyi, hogy legközelebb is másnaposan fogok jönni XD :D
én meg lehet kipróbálom hogy aznaposan,akkor legalább csak röhögök mindenen
Molnár Dániel #99

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2011.04.02. 22:58

A pole már harmadjára is meg lett, de a győzelem még mindig várat magára...

A verseny első 90 körében csak azon voltam, hogy ne törjem össze az autót, kerültem a veszélyes szitukat és próbáltam úgy helyezkedni, hogy elől baleset van, azt ki tudjam kerülni. Ezzel a taktikával sikerült elérnem, hogy az egész verseny során összesen egyszer falaztam. A verseny végén próbáltam előre jönni, sikerült is az első helyet átvenni 30 körrel a vége előtt, ezt próbáltam megtartani, egyszer felcsúsztam, Ronny elment, a végén még a sárga után próbáltam előre jönni, de csak annyit tudtam elérni, hogy Gerrard el ment mellettem, így a 3. hely maradt.

Sikerült megduplázni az előnyömet zoleeval szemben, szóval összességében elégedett vagyok. :D
Kép

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2011.04.02. 23:10

Szeretnék még egyszer gratulálni Gábornak a győzelemért, régóta elől megy most összejött neki :)
Az én szempontomból a futam elég jól kezdődött elől tudtam maradni, ez kicsit meglepett, mert a teszteken nem ment olyan jól a pálya. Aztán ahogy haladtunk előre teltek-múltak a körök még mindig 5.hely körül mentem stabilan és úgy gondoltam hogy talán jól is elsülhet a dolog. Így aztán Gerrardal összeálltunk és nagyon jól mentünk ketten igazi csapatként dolgoztunk. Ezt a részt nagyon élveztem csak sajnáltam, hogy Dancii az elején kiszállt és nem tudott velünk jönni.(Majd Degában :) ). Aztán a hajrához érkezve már kisssé idegesek voltunk szerintem apró hibákból aztán én jöttem ki rosszul. Zsolti felcsuszott egy minimálisan amivel lelassította Zolit emiatt Gerrardnak nem volt helye és kiforgatott és innentől kezdve végem volt. A végén 9.nek behoztam, de hát ebben sokkal több is benne volt sajnos :)
Mindenkinek jó felkészülést Talladegára ;)
Dani Bálint

Vamos Rafa!!!

Tequila

HozzászólásSzerző: Tequila » 2011.04.23. 23:00

Talladega 2011.04.23

Egész jau futam volt, a futam első felében próbáltam megbújni az elejében, majd szépen osontam előre, próbáltam a csapattársakhoz közel kerülni, hogy tudjuk egymást segíteni. Sikerült feljönni az élre, és akkor az addig remekül működő netem picit megmakacsolta magát, és eléggé szar lett, ennek következtében a játék olyan 10-15 secre megállt, amíg a net stabilizálódott, szerencsémre ez sárga alatt történt, így nem vesztettem kört. Ez után az összes létező balesetben érintett voltam, nemigen maradt a kocsinak épp porcikája. A végén mégis előre keveredtem, az újrarajtnál próbáltam Morfi elé állni, pontosan nemtudom ott mi történt, a lényeg hogy ott lemaradtam, és a második bolyban fejeztem be a versenyt. Nagyon nemjött ez most össze...Hát nagyon régen volt már egy normális versenyem, remélem lesz még...
Gabor Bernhardt

Kép

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2011.04.23. 23:30

MÉRT NEM LEHET ELVENNI A GÁZT?????????
grat Bryan
Dani Bálint

Vamos Rafa!!!

foxteee

HozzászólásSzerző: foxteee » 2011.04.23. 23:35

Az egesz verseny jo volt es az eredmeny is jo annak tudtaban hogy 3 redbull vs 2 hendrick volt az elen :D de, ez a forditott dolog hogy a verseny elejen es a kozepen megy a 3-4 wide, mindenki nyerni akar, ez miert tunik el verseny vegere? nem igazan ertem miert kell full unalmas vonatozassa valtoztatni az utolso par kort.. de mind1 ha nekik ez jo am legyen, csak ez a sport pontosan nem errol szolna :) tessek sok nascar verseny-t nezni es akkor majd leesik a tantusz :P
#24 David Eke

KépKép
KépKép
Kép

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2011.04.24. 07:32

kisrafa írta:MÉRT NEM LEHET ELVENNI A GÁZT?????????...
Hát jaaa..
Tökre vártam a futamot meg minden, erre 3-szor is elém csúsznak vissza vagy kilöknek, fasza. Nem baj gyerünk tovább, megy még a talicska, aztán PC alatt megáll a kép meg a hang így akadozik, na mondom ne idegesítsél föl, aztán jött a már ismerős kék kép a fehér szögletes betűkkel...

Szép volt Red Bull, grat Bryan! ;)
Báldi Gergő

Bryan666

HozzászólásSzerző: Bryan666 » 2011.04.24. 09:00

Hát én csak jókat tudok írni, illetve amit a Eke Dávid kolléga írt azt támogatom és igaza van, vártam hogy vmelyik RedBull meg próbál kitörtni készültem rá rendesen, de szerencsére nem így lett. Nagyon örülök és boldog vagyok a győzelem miatt nagyon szerettem volna megnyerni sőt már a qualy is jó pontot adott nekem, hogy 2. helyről indulhatok Degában igaz mint tudjuk ez nem számít egyáltalán hogy ki honnan indul. A futamon a Hendrickekkel nagyon jól össze tudtam dolgozni, aztán a végén a 3 RedBull egymás mögé került és innen tudtam hogy lehet esélyem a győzelemre és ami össze is jött:) Már nagyon érett ez számomra Daytonában is és Phoenixben is meglehetett volna, de párszor beütött a "gebasz". De grat az RB-nek és a Hendricknek is és mindenkinek aki befejezte a futamot.
Kép
Kép

laby

HozzászólásSzerző: laby » 2011.04.24. 13:28

Elértem a célom az első futamon. Biztos célba érés, és balesetmentes futam. Ez abszolút összejött, és 11. hely lett belőle, ami a 2. bolynak a 2. helye volt szóval minden rendben volt. Tanultam sokat a mezőnytől, és a Nascar-ról így elégedett vagyok. Nagyon élveztem az egészet.
Grat Bryan-nek!
Kép

G-BoR
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: G-BoR » 2011.04.24. 15:06

Hát sajnos nem úgy sikerült ahogy terveztem, na mindegy a következő RP pályán kacsareptetés lesz :-)

Amikor versenybalesetben sérülök, az sajnos benne van, de ha azért mert más figyelmetlen sárga alatt az már nincs rendbe...
NASCAR Everything Else Is Just A Game

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2011.04.24. 21:35

Grat Bryan tényleg megérdemelted :)

A tegnapi csipkelődést remélem nem vetted komolyan :D

Már tényleg csak 3-4 dolgot kell megtanulni a mezőnynek és akkor minden faja lesz rp-ken.

Az a helyzet hogy jön Darlington amin még sosem mentem, meg is lepett tegnap az a 3x3 mm-es sáv amin menni kell. Dehát meglátjuk. Az tuti hogy nehezebb menet lesz mint Dega volt.
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2011.05.07. 22:44

Kép
Molnár Dániel #99

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2011.05.28. 05:35

Kansas.

Először is bocsánat Rafától akit pördülés közben kiütöttem a legvégén.

Másodszor. Sry Dávidka ha olyan hangon beszéltem veled ami megbántott, csak gyakorlatilag 130 kör munkája, spórolása, taktikája repült ki abban a pillanatban az ablakon. Én lezártnak tekintem az ügyet ezzel, nem lesz payback.

Nagyon frusztrál, hogy hetek óta milimétereken műlik a győzelmem, nem tudom, hogy ez szerencse kérdése-e, vagy egyszerüen nincs meg bennem a plusz a győzelemhez(ez nem csak NASCAR-ban értendő). Valószínüleg mindkettő. Viszont ezek hétről hétre fokozzák a motivációm arra, hogy részt vegyek a futamokon :)

Egyébként nagyon király verseny volt, számítottam rá, hogy az a hármas lesz elől a végén aki elől volt(Zolee, Zsoltee, Én) tudtam, hogy mi hárman tudunk a legjobban gazdálkodni a gumikkal, de a tempónk is megvan hozzá hogy ezt előnyünkre fordítsuk. Persze ez csak így történhetett meg, hogy sok zöld volt(amiért hatalmas dícséret a mezőnynek).

Charlotte jön, ami rFactorban nem nevezhető a kedvenc pályámnak, főleg az egyik kedvencem után, ami Kansas volt. Próbálom kiböjtölni ezt a két futamot(All Starral együtt), mert utána három olyan verseny jön, ami nagyon közel áll a szívemhez.
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2011.05.28. 08:03

Elég jó kis futam volt, nagy köszönettel tartozok Dancinak, ha a végén nem fogja a mezőny akkor top10-be se vagyok, szóval tenkjúverimaccs, majd igyekszem viszonozni :D Versenyen az első etap után csak a gumira figyeltem, nem érdekelt hanyadik vagyok, aztán a végén valahogy 4. helyre kerültem, aztán utána így előttem "eltünt" mindenki, annyit láttam hogy első vagyok, híí mondom ezaz, csak aztán jött a sárga, és újrarajtnál, meg úgy az utolsó 2 körbe semmi erő nem volt a motorba, szélárnyékba gyorsabb volt Zoli, így rajt után lehagyott, kanyarba legyorsult, és így elment a P1, de nem elégedetlenkedek, jó ez a 2. hely.. Nem tudom melyik pálya Charlotte, remélem jó lesz :D
Báldi Gergő

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2011.05.28. 08:30

Tesztelni nem nagyon volt időm sajna. Szerdán kipróbáltam akkor tetszett majd Rafa küldött egy setupot hogy ne alappal menjek. Na az a setup egy rakás .... volt és úgy voltam vele hogy minimális tesztet csinálom és túlélni a futamot.
Majdnem lekéstem a futamot,közbe jött valami szóval a teszt elmaradt így félve rajtoltam. Első etap alatt ráéreztem a pályára,gumival hogy kell bánni,mezőny stb..
Volt két áthajtásos büntim amivel meg is pecsételődött a futam.
Végét sajnálom Disco... Rajt után jöttem rátok de utána már nem bírtam.
Grat srácok!
Molnár Dániel #99

Bryan666

HozzászólásSzerző: Bryan666 » 2011.05.28. 08:34

Hát a szeróra sikerült felmennem, csak bealudtam így igen keményen :D azt mikor láttam hogy van vissza 2 kör hát gondoltam nem írom be hogy "pls Resi!" inkább leléptem, és ismét bealudtam és kb 10 perce keltem fel, hát srry majd legközelebb!:D
Kép
Kép

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2011.05.28. 11:07

Grat Zoli! :)
Morfi én nem voltam ott a helyedbe nem tudom milyen állapotban voltak a gumik de egy padlófékkel megfoghattad volna én úgy láttam utólag. Igen tudom ki az a f*sz aki uccsó körben padlóféket nyom... Miután visszanéztem ezt tudom mondani: Zsolti neked tolta dávidkát, felcsúsztatok és ott nem tudom mi történt,meg se próbáltál lassítani hogy ne forogj meg legalább is ennek én nyomát se láttam. Majd ezt megbeszéljük.
Kvali 4.hely egész jó
Futam: Elejét nagyon élveztem Zolival ketten elől mentünk próbáltam vigyázni a gumikra azt hittem nagy királyul tudok is, erre ki kellett jönnöm a PITbe mert nem tudtam kanyarodni.. :D Végig egy kör hátrányban voltam Norbival csatáztam a LuckyDogért vezettem viszonylag sok kört is és végül a 8. helyen értem be (azt hiszem)
Charlotte-on még nem mentem rfactorral de PS2-n bejött :)
Dani Bálint

Vamos Rafa!!!

G-BoR
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: G-BoR » 2011.05.28. 11:19

Grat Zoli!

Hát megpróbáltam egy egészen más taktikán lenni mint a mezőny, és jó is működött egészen az utolsó PITig, amikor is én hülye csak külsőt cseréltem, hát így meg nem volt meg az a tempó ami kellet volna :-) A másik érdekesség, hogy feltettem egy olyan XD-t amit gallomban számolja az üzemanyagot, és az rFactor át is állítottam, de megint én hülye :-) azzal nem számoltam hogy így a gumikat is Celsius helyett Fahrenheitben fogja mutatni :D De jó volt a futam, főleg hogy kijött így a NASCAR lényege :D olyan volt a vége mint egy bicikli verseny :-)
NASCAR Everything Else Is Just A Game

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2011.05.28. 16:06

Hmm, hát érdekes egy futam volt. Két perccel a warm up vége előtt keltem fel, így az is szerencse, hogy eltudtam indulni :). Lábfájósan, álmosan ez elején az volt a célom, hogy fejezzem be valahogy a versenyt, lehetőleg baleset okozása nélkül.
Az első etapban ennek megfelelően nem is erőltettem semmit, viszont ennek köszönhetően a gumijaim sem koptak el, aminek végül az lett az eredménye az etap végére már a 2. helyen voltam. Épp jöttem volna pitbe amikor beintették a sárgát, itt ha jól emlékszem 5-en voltunk csak körön belül, a többiek a pitelés miatt körhátrányba kerültek.
Gondoltam, hogy egy hosszú második etapnak nézünk elébe, ezért most már szándékosan is próbáltam a gumikkal vigyázni, próbáltam különböző íveket, de valahogy nem nagyon jött össze a gumispórolás, ennek eredménye ként morfi az utolsó pit előtt 6-7 mp-vel előttem volt. 3 körrel jöttem hamarabb morfinál a pitbe, ez elég is volt arra, hogy a hátrányomat ledolgozzam, viszont a gumik terén emiatt elég nagy hátrányban voltam. Ahogy Dzsibi is mondta, a vége az bicikliverseny volt, zolival és morfival próbáltunk helyezkedni, gumit spórolni, hogy az utolsó kör végén majd tudjunk robbantani. 3 körrel a vége előtt Norbit köröztük, amikor is ő falazott és ahogy próbáltam kikerülni megindult az autó hátulja és rendesen meg is törtem a verseny személygépjárművet.
Újrajtok érdekesek voltak, a törött autóval sajnos esélyem sem volt zoli és kiskimi ellen, így a harmadik hely jutott nekem.

Nagy grat mindenkinek, szerintem nagyon jó kis futamot nyomtunk. Charlotteban megpróbálom újra megszerezni az első győzelmemet idén, jó lenne ha már végre összejönne, bár azt sem bánom ha csak a chaseben sikerül, de akkor sok. :P
Kép

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2011.05.28. 16:07

Kép

Vissza: “Korábbi Bajnokságok”