Nyilatkozatok

Moderátor: BT Tag

Zsolteee

Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2011.02.24. 21:05

mehet...
Kép

KisKimi
VSR Szervertag 2018

Re: VSR F1 2011 - Nürburgring - Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2011.02.24. 21:06

Ez most rövid lesz:
1. futam: Like!
2. futam: Dislike..
:) Grat Teammates :D
Báldi Gergő

Bryan666

Re: VSR F1 2011 - Nürburgring - Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Bryan666 » 2011.02.24. 21:12

Hát óóó :D egyszerűen nem tudok mit mondani :D Fenomenális futamok voltak :)

I.futam:
Hát VSR-es pálya futásom során ez a volt a legjobb eredményem erről álmodtam már nagyon rég :):D Egy futam győzelem egyszerűen nagyon boldog vagyok és annak is örülök hogy 1-3 LikeOld Racing szóval egyszerűen nem tudok mit mondani grat Zsolti,Báldi nagyon nagyot mentek :)
II.futam:
8. helyről nem is vártam jobbat mint egy dobogó talán jobban is sikerült volna ez de nagyon örülök ennek a 3. helynek mert keményem megdolgoztam érte :) Oldman nagyon nagy gratula már megérdemelte az "öreg" :D
Kép
Kép

Zsolteee

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2011.02.24. 21:39

Hát nem egészen úgy alakult a verseny ahogy szerettem volna, de az első futamos LikeOLD Racing 1-2-3 azért kárpótol mindenért :).

1. futam
BigLike. Volt már kettős győzelem amiben benne voltam, de hármas még nem. Absolutely Fantastic Job Guys! ;)

2. Futam
Elég kaotikusan indult, első kanyarban forogtam 2-3 versenyzőtársammal együtt, utána jött a felzárkózás..
Egészen a 3. helyig sikerült előre jönni, amikor is jött a betongumifalas sikán és a kapufa, aminek az eredménye minusz 1 kerék és egy eldobott verseny lett...

Grat Bryannek és Oldmannek az első győzelmükhöz, jövő héten Red Bull Ring, Likeolós! ;)
Kép

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2011.02.24. 21:47

Kvali 13.hely nem is akartam elől lenni az elején szóval...
Race1: első pár körben elég eseménydús volt a futam, csak úgy potyogtak ki az emberkék előlem és hirtelen a 7.helyen csatáztam Bazsyval és Bardócz kollegával.
Aztán ők rontottak én pedig begurultam 7.helyen aminek nagyon örültem.
Race2: 2. helyről kezdtem és rettenetesen sajnálom hogy elrontottam az első kanyart ezzel többek versenyért elszúrva de főleg Dávidét (bocsánat). Aztán megint estek ki az emberek, jöttem fel a 10.helyig de már a koncentrációm csökkent így hibázgattam, visszacsúsztam az utolsó előtti helyre ahol Kovács Gyulával meccseltem egy jót az utolsó körig :)
Grat a Facebook kockáknak szépet mentek és oldmannek is az idei első győzelemért :)
Dani Bálint

Ha nagy az arc, jön a kudarc!
"...be yourself, no matter what they say"

Vamos Rafa!!!

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2011.02.25. 11:07

Kvali: Sikerult megfutni a legjobbamat ennek orultem.. 3 ezreddel maradtam le a pole-rol.. ennek NEM orultem! :)

Race: Jo rajt.. utana egy remek csata zsoltee-val korokon keresztul.. 1-2 igen ferfias manoverrel.. (gyors sikanba elozes).. aztan kicsit kiszurtunk egymassal es visszaestunk.. a hirtelen kapkodasba sajnos megegyet hibaztam szoval a dobogo eluszott.. frusztralo volt mert megvolt a tempom egy jo eredmenyhez

Race2: Ismet jo rajt.. 5dik-rol rajtolva 2 autot kapasbol letudtam.. az elso kanyarba a masik 2 ember pedig hibazott igy nagy meglepodesemre elsokent fordultam el.. Geczi Andirs megjott utanam.. Hideg gumikon kicsit tul ovatos voltam ezert megelozott es sajnos beragadtam moge.. Bar parszor oda vissza elozgettuk egymast sajnos nemtudtam elszakadni tole.. pedig egyertelmuen gyorsabb voltam.. Aztan volt egy kicsit unfair mozdulata leszoritott a fure.. ez azonban ot is megzavarta es hibazott akkor mentem el vegleg mellette es meglett az elso futam gyozelem! :)

Nagyon jo kis futam volt azert osszesitve.. nem unatkoztam :D.. es Remelem Bryen-el ott folytatjuk jovoheten ahogy most abbahagytuk..
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

Tequila

HozzászólásSzerző: Tequila » 2011.02.25. 12:35

Szeretnék külön gratulálni Bryannak, és vénember Oldm4nnek első győzelmükhöz, megérdemeltétek már. Sajnos csak LT-n volt lehetőségem követni a futamot, és nagyon sajnáltam, hogy nem vihettem pályára a fekete-zöld kocsikámat, de hát az élet közbeszólt, és egy ideig sajnos távol maradok a versenyektől, remélem hamarosan majd találkozhatunk a pályán is.
Gabor Bernhardt

Kép

Szekeres

HozzászólásSzerző: Szekeres » 2011.02.26. 10:45

Quali: nem jött össze a jó kör, meg volt ahol fel is tartottak.. 7. hely ;)

Race1: Rajt egész jóra sikerült, aztán első kör végén betongumifalas kanyar előtt egymás mellett mentem valakivel(nememlékszem, hogy ö lökött meg vagy az aszfalton pattant meg a kocsi :!: ) nagyot szaltóztam a levegőben, box majd 13. hely körül jöttem vissza majd 12. hely futam végén.

Race2: Megint sikerült jól elrajtolnom és egyszer csak 5.-6. hely körül találom magam. Jót csatáztam Bryannel :mrgreen: :mrgreen: majd elment mellettem. Utána pedig ugyanabban a körben és ugyanott mint a tesztfutamon egy héttel ezelőtt vagy a játék fagyott be vagy pedig a net ment el...

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2011.03.03. 21:08

Kvali:
utolsó 3 körre elálítottam a setupot, nem nagyon éreztem, de pole meglett

Race1:
a huszadik 2váltást nem birtam megfogni, forgás, utána meg kékhalál...

Race2: elég jó rajt, 4. helyen elindult a hátulja, kiforgattam a fél mezőny, elég balfasz megmozdulás volt, bocsi... :( utána 100 fokos gumival már nem úgy ment ahogy kellett volna
Bocs kilökött emberek, meg csapattársak...
Báldi Gergő

piiszi

HozzászólásSzerző: piiszi » 2011.03.03. 21:36

Kvali: Majdnem tökéletes lett ,nem is számitottam ilyen jó eredményre, Disco 5 ezreddel vert meg,második helyről indultam tökéletes volt.
Első verseny: Tökéletes rajt,Disco eldobta,aztán sikerült végül biztonságosan megnyerni,visszatérésem óta hosszú idő után ez az első futam győzelmem van egy medálom, szóval nagyon örülök.
Második verseny: Nem igazán jött össze,buckáról rajtoltam,aztán 5 helyet veszttettem a rajtnál nagy volt a kavarodás sérült az autóm,majd később megfordultam.Végül 9. lettem

Ez egy jó futam volt várom a következőt!

Szekeres

HozzászólásSzerző: Szekeres » 2011.03.03. 21:50

Kvali: 10. hely végülis nem nagyon lepődtem meg nem számítottam jobbra.
Race1: Rajthely legrosszabb volt kb. mindenki elment mellettem, aztán első kör végén kipördítettek autó mindenhol megsérült... végül 9. hely.
Race2: Rajthely megint rossz volt :oops: megint elment mellettem mindenki aztán egyszercsak 5. helyen voltam. Végig ott tudtam menni elöl majd 2 körrel a vége előtt megint megakadt a technika... :evil: :evil: :evil: :oops: :oops: :oops:
Mostmár szerintem ujrarakom egész gépet vagy veszek új netet de valamit csinálnom kell :) :)
Gratulálok Piceeynek a futamgyőzelméhez, és remélem, hogy ezentúl majd én is több pontot tudok szerezni, hogy meglegyen a csapatbajnokság.

Szekeres

HozzászólásSzerző: Szekeres » 2011.03.11. 08:36

Quali: Háát nem voltam valami optimista időmérő előtt, de sikerült megfutni legjobb körömet így 3. hely aminek nagyon megörültem :D :D

Race1: Rajt kiváló asszem KisKimit rajtoltoltam le majd rögtön el akartam engedni oldmant , amikor sokan el tudtak menni mellettem. kb. ennyi végül behoztam 5. helyre a kocsit.

Race2: Rajt mégjobb :mrgreen: :mrgreen: 4. helyről feljöttem 1.-re majd megelőzött Piceey, aztán voltak kisebb csaták nem túl szabályosak szerintem Bika az utolsó kanyar előtt féktávon 2-szer is belémjött így kiforgattam Zsolteeet és többen is elmentek végül, hogy hanyadik helyre jöttem fogalmam sincs.(jaaa 5. lettem volna de 6.)

Remélem következő futamoktól ismét tudunk futamokat nyerni, mert most egy kicsit elhúztak a LikeOLD-osok.

Jó felkészülést mindenkinek!!!

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2011.03.11. 09:20

Qual: Szo-szo.. nemvolt rosszido.. de sok volt meg benne.. utolso pillanatban szekeres is megelozott grat neki :) ... 4dik hely..

Race1: Elkaptam a rajtot.. 4dik-rol 2dikkent fordultam.. Szekeressel kicsit tulsagosan is vigyaztunk egymasra... Par korig nyomtam neki de utana ereztem hogy zsoltee-t sajnos nemtudom megfogni... 1-2 tizzeddel gyorsabb volt nalam koronkent.. utana a vegeig elautozgattam.. az utolso 4 korbe viszont elfogyott vmi a kocsiban.. 2szer akkor fektavokat kellett vennem es csusztam 4kerekkel mindenhol.. Roland es Kiskimi utolis ert emiatt, ami izgalmas befutott eredmenyezett.. szerencsere meg sikerult kisajtolnom a kocsibol 50.5 -os koroket ami eleg volt..

Race2: Rajtnal kicsit beragadtam.. az elso kanyarba tul ovatos voltam es hiaba volt belso iven jo pozicioba megis csak 1 poziciot nyertem.. Elottem nagy volt a tumultus nem akartam odamenni +1 -nek. Hiba volt mivel amikor kiforgattak Davidkat pont elemforgattak ki... es ott elszallt a jobb elso felfugesztes.. kapkodasba 1 korrel kesobb kisisforogtam mivel huzott a kocsi es megfeledkeztem errol. ezzel a 2 dologgal elszallt az eselyem a joszereplese.. elautozgattam.. az utolso korbe szerencsem volt ill az elottem levoknek balszerencseje. vmi balesett volt elol es 2 poziciot elorejottem az utolso pillanatban...

Sajnos ez a 2dik es 5dik hely keves volt. legkozelebb tobb kell ! :)
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

Bryan666

HozzászólásSzerző: Bryan666 » 2011.03.11. 12:47

No komment, majd Valenciára megpróbálok vmit alkotni.
Kép
Kép

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2011.03.17. 21:07

No comment, nem csak a saját, hanem csapattársaim versenyét is elkúrtam mind2-szer, szép volt KisKimi...
Báldi Gergő

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2011.03.17. 21:15

KisKimi írta:No comment, nem csak a saját, hanem csapattársaim versenyét is elkúrtam mind2-szer, szép volt KisKimi...
Ugyan hagyjad már... Hatalmasat csatáztunk, baromi jó volt, ebben benne van...
Ez így sokkal jobb, mintha behoztuk volna csata nélkül. Végig csata volt, ezért versenyzünk, ez izgalmas, baromira élveztem, inkább vagyok így 3. mint csapattaktikával első...
Kép

Szekeres

HozzászólásSzerző: Szekeres » 2011.03.17. 21:20

No comment!! :evil: :evil:
Utáltam ezt a pályát, most még jobban.

bardocz

HozzászólásSzerző: bardocz » 2011.03.17. 22:29

Szeretem ezt a pályát, de kár, hogy nem gyakoroltam többet rá, csak ma délután ültem neki. Ehhez képest jó helyen végeztem, voltak jó csaták is, és csak egyszer hibáztam.
Bardócz Dávid

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2011.03.31. 21:38

Hmmm, nem volt rossz a két verseny, de azért úgy érzem lehetett volna ez jobb is...

Első futamon hibáztam kétszer is, így negyedik hely lett belőle. Oldman a második helyen ért be, így ahelyett, hogy hoztam voltam rajta, buktam 7 pontot.

Második verseny már jobban alakult, elején sikerült feljönni a második helyre és miután megelőztem Szekerest próbáltam elszakadni. Pár körrel később Szekeres eldobta így már csak arra kellett figyelnem, hogy hiba nélkül behozzam. Oldman a harmadik lett, így visszahoztam az első futamon elvesztett pontokat.

De ami a legfontosabb: CSAPATBAJNOK A LIKEOLD RACING! ;)

Jön az utolsó verseny Melbourneben, Likeolom a pályát, szóval remélem sikerül behozni a 9 pont lemaradást :)
Kép

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2011.03.31. 21:54

Q: 3. hely, meg lehetett volna a 2. is, csak nem tudtam hogy szélesítettem-e, szóval inkább elvettem.
R1: Közel volt a hosszú egyenes, szóval bizakodóan álltam a rajtrácsra. A rajt jól sikerült, hosszú egyenesbe nem tudtam mi hol, aztán valahogy 2. helyre kerültem. Piceey-t megfogtam az egyenesbe, utána eldobta, innentől spórolva behoztam.
R2: Volt itt minden, ha picit agresszívebb vagyok az első körökben akkor talán győzelem is lehetett volna, de nem vagyok telhetetlen, jó ez a P2. :)
Melbourne: I don't like Melbourne, szóval sok jót nem várok, csapattársaimnak ha esetleg tudok, akkor segítek, mivel nekem sajnos már sok esélyem nincs. Majd kiderül mi lesz, kétes helyzetekben tudom mit kell majd csinálnom... :roll:
"De ami a legfontosabb: CSAPATBAJNOK A LIKEOLD RACING! ;) "
Báldi Gergő

Szekeres

HozzászólásSzerző: Szekeres » 2011.03.31. 22:44

Quali: 5. hely végülis egész jó...

Race1: Az első körben ott a visszafordító kanyarban valaki belémjött hátulról, majd megforogtam, sérült elől hátul kocsi szóval mindenhol :roll: ... végül a 8. hely aminek örültem, hogy egy ilyen vezethetetlen kocsit be tudtam hozzni.

Race2: Futam elején el tudtam jönni, majd pár kör után megjött rám Zsolteee, majd megtudott előzni, aztán próbáltam visszaelőzni de egyszerűen annyira gyorsabbak voltatok ott az egyenesben, hogy... Aztán egyszer féktávon nem tudom miért, de úgy éreztem, hogy Zsolteee hosszabb féktávot vett a keleténél én meg pont próbáltam minnél rövidebbet aminek az lett vége, hogy kiforogtam. Ha ott nem rántom el a kormányt akkor biztos, hogy összeütköztünk amit nem akartam volna bajnokság miatt, így jobbnak látom ha csak én forgok meg. Végül 4. hely...

Összességében jó futamok voltak, nagyon élveztem...
Gratulálok a LikeOLD Teamnek a csapatbajnoki címhez :!: :!: :!:
Következő futamon mindent bele fogok adni, hogy legalább az enyéni bajnoki cím egy TNB-sé legyen...
Majd meglátjuk mi lesz...

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2011.04.07. 21:06

Gratulálok oldmannek a bajnoki címhez, egész szezonban nagyon jól ment, megérdemelten lett ő a bajnok! ;)

Magam részéről a második hely egy jó eredmény, sikerült az utolsó fordulón nyerni is egy futamot. Ez jó ideig az utolsó győzelmem marad épített pályán, mert jelenleg nagyon úgy néz ki, hogy egy időre abbahagyom az ilyen fajta versenyzést.
Kép

piiszi

HozzászólásSzerző: piiszi » 2011.04.07. 21:09

Kvali: Szintén jól sikerült,mint a múltkor.
Race1: Nem jött össze.
Race2: Nem jött össze.

Gratulálok OldMan!Grat TNB és Grat Bryan a 4. helyhez

Szekeres

HozzászólásSzerző: Szekeres » 2011.04.07. 21:13

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: net... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: amúgy nem volt rossz(mármint ez a pár futam ami most itt összesen volt)

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2011.04.07. 21:17

nem írok inkább semmit..
Báldi Gergő

Vissza: “VSR F3 2011”