Nyilatkozatok

Moderátor: BT Tag

kisrafa

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2011.04.07. 21:17

egész éves értékelés: Ha jó lett volna a pedálom akkor jobb lett volna de nem voltak rossz futamok a végére éreztem rá az egész modra ezzel el is ment a jó eredmény.
A szezon szerintem sikeres volt csak srácok....ez az utolsó futamon való dolog nem hiszem hogy jó dolog. Értem én hogy nagy a tét, de azzal amit csináltatok sok más embernek is elvettétek a kedvét ezzel a kakaskodással. szerintem nem így kellett volna megoldani de mindenki a maga módján.
Dani Bálint

Ha nagy az arc, jön a kudarc!
"...be yourself, no matter what they say"

Vamos Rafa!!!

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2011.04.08. 12:30

Úgy látszik megéri elvégezni az egyetemet mert attól gyorsabb lesz az ember. :)

Grat Oldman!!!
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2011.04.08. 12:44

He - he :) .. koszonom sracok.. En meg szeretnem megkoszonni a csapattomnak hogy segitettek nekem elerni ezt az eredmenyt.. Piceey-nek , Szekeresnek hogy minden futamon ott voltak es nyomtak amennyire tudtak.. Illetve a teszt pilotanknak illetve pilotainknak Puma-nak es Biaggi-nak.. hogy segitettek kihozni az autobol a maximumot..
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

Bryan666

HozzászólásSzerző: Bryan666 » 2011.04.08. 12:54

Qualy: jobbra számítottam...
Race1: Hát jól mentek egy ideig a dolgok aztán csak hirtelen össze omlott minden..
Race2: Hasonló volt mint az első, de legalább 4.hely.
Kép
Kép

Tequila

HozzászólásSzerző: Tequila » 2011.04.08. 15:49

Nagyon hosszú idő után sikerült megint felállnom a rajtrácsra, aminek nagyon örültem. Ahogy észleltem, most nemigen volt gondom a nettel, de hát ez sajnos nagyon ritkaság mostanság. Az igaz, hogy 2 éve iszonyat sokat mentem ezzel a moddal, de azóta egyáltalán nem mentünk vele, így mintha most köröztem volna először vele. Sajnos egyáltalán nem volt lehetőségem készülni, egy kölcsön setuppal mentem, de ez a mod nagyon keményen megbünteti, ha nem foglalkozol vele, ez meg is látszott nálam, nagyon lassú voltam, mondjuk nem is nyerni jöttem, ehhez képest...

Kvali: nemsok kört futottam előtte, üresen meg egyet sem, mezőny vége...
Race 1: Nem sokat rajtoltam előtte a moddal, ehhez képest egész jól eljöttem, mentem a mezőny után, lényegében túl sokat nem kellett tennem, hogy elölre kerüljek, mert a többiek nagyon sokat hibáztak, 4. helyre nemtudom hogyan kerültem, de a végéig sikerült megtartanom. Próbáltam nagyon ügyelni a bajnoki címért versenyzőkre, mivel tudtam, hogy régen versenyeztem, illetve a modot sem ismertem, így pl Oldmant is kétszer engedtem el, nagyon szar érzés lett volna ha miattam bukja a címet...2. futamon Zsolteee-t sem bántottam, így éreztem fairnek, Discot azért nem említettem, mert szinte sosem voltunk egy egyenesben :D

Race 2: Hát a rajt egész jó lett, asszem 3-4.nek fordultam, elég nagy volt a kavarodás, megforgó autók stb, de gond nélkül mentem tovább a 2. helyen, mivel előttem volt kisebb adok-kapok. Volt egy nagyon jó csatám ha jól emlékszem Szabadival(ha nem vele, akk bocs :D ) sokkalsokkal gyorsabb volt nálam a teljes élmezőny, ő is, de legalább egyszer visszaelőztem :D Picit fura érzés volt ennyire lassúnak lenni a többieknél, dehát nemigen érdekelt, most versenyezni jöttem, amit meg is kaptam. Sajnos a 3. helyről érdekes módon a célegyenes végén beblokkolt a kerék és a kavicsban kötöttem ki, innentől elég sok hiba jött, sokan kiestek, 7-en értünk célba, 6. lettem. Én jól szórakoztam, viszont sajnáltam, hogy voltak nézeteltérések, remélem nem komoly.

Nagy gratula Oldm4n-nak, megmondom őszintén nagyon szorítottam neked, és szívből örülök, hogy nyertél, kb ugyanennyire örültem volna, ha Disco, vagy Brájen nyer, Zsulteee, te már szarrányerted magad, így neked elég jó a 2. hely :D

Nem tudom mikor indulok legközelebb, de ennél rosszabbul ne érezzem magam, és akkor minden okés lesz.
Gabor Bernhardt

Kép

Vissza: “VSR F3 2011”