Super League '10-'11 - Szezon utáni Nyilatkozatok

Moderátor: BT Tag

Tequila

Super League '10-'11 - Szezon utáni Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Tequila » 2011.02.04. 21:27

;)
Gabor Bernhardt

Kép

Bryan666
Kapcsolat:

Re: Super League '10-'11 - Epsilon Euskadi - Spa - Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Bryan666 » 2011.02.04. 21:39

Tip-Top volt ám rendesen :D
Kép
Kép

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

Re: Super League '10-'11 - Szezon utáni Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: oldman » 2011.02.05. 16:17

Sajnalom nagyon hogy nemtudtam jonni.. pedig nagyon tetszett a mod is, SPA meg egyebkent is kedvencem.. es itt talan eselyem is lett volna vmi jo erredmenyre... de ez van... most neztem vissza a tegnapi futamot, nemvolt semmi sracok.. Grat Tim Gabornak, a bajnoki cimert.. Illetve Teqi-nek is a hatalmas kuzdesert.. nem semmi honnan jott fel.

Es a legeslegfontosabb dolog.. Puma-nak azt a csapat utasitast hagytam hogy Zsoltee elott vegezzen mindenkepp a csapat 3dik hely erdekeben.. De hat megint olyat autozott hogy hihetetlen.. Es gyozelmenek hala masodikak lettunk csapatba!!!!! :D.. Ezt kulon koszonom neki.. Lehet jovore nem a felenel kene elkezdunk a bajnoksagot :D
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

morfi
Kapcsolat:

Re: Super League '10-'11 - Szezon utáni Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: morfi » 2011.02.05. 17:32

Tim Gabi picit visszakapta a 2008-as bajnoki címet mert akkor ugye nyár után 100 csillió billió ponttal vezetett csak nem tudott jönni kolesz miatt. Gratula neki :)

Jóó szezon volt élveztem gratula mindenkinek, főleg akinek volt vér a pucájában jönni minden futamra akár nehéz mod volt akár nem feküdt neki akár nem volt kedve. Gratula a csapattársaimnak főleg Teqinek aki egész szezon alatt setupgyárosként tevékenykedett meg Norbinak is aki azért hozta hozta a hybrid énjét. Mindhárman kellettünk a csapatsikerhez.

Hát az egyénit majd jövőre megpróbálom elhódítani, remélem egy picit a szívemhez közelebb álló modok lesznek(idénről nagyon tetszett a Formula Renault a Gp2 meg az Epsilon) és akkor esetleg harcba szállhatok a bajnoki címért.

Köszi a BT többi tagjának a szervezést, főleg Zsoltinak, aki megint nagyot alkotott.
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

Vissza: “Super League '10-'11”