VSR GP2 Series - Társalgó

Moderátor: BT Tag

Ri91

Re: VSR GP2 Series - Társalgó

HozzászólásSzerző: Ri91 » 2012.03.18. 11:15

Nekem is fent áll ez a veszély de hát majd megpróbálok rá vigyázni :D
Ondok Richárd

Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz egy ötödik vagy hatodik helyért való csatározás.

(Kimi Raikkonen)

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2012.03.26. 00:11

Tölthető a patch: http://gphungary.hu/downloads/rFactor/VSR/GP2/patch.rar
A szerverre csak holnap délután körül lesz fent, így addig ott nem tudtok tesztelni a patch feltétele után.
Kép

gdeli

HozzászólásSzerző: gdeli » 2012.03.26. 16:59

Hello!

Jelenleg a a 107%-os határ merre húzódik. Ezzel a moddal nem hiszem, hogy képes leszek megfutni, ráadásul konstansan.
Biztos bennem van a hiba, sajnos rengetegszer kipördül az autó, egyszerűen a agresszíven nem tudok vezetni, pedig van ligamúltam :(
Próbálok gyakorolni (munka mellett nehéz lesz), és ismerkedni a moddal, de ne lepődjetek meg, ha véletlen mégsem indulnék, de ezt vagy jelzem, vagy a teszten nem megyek át. Bár csalódott lennék, egy kis száguldozás jó lenne.

De lesz, ami lesz, meglátjuk majd.
Gondoltam jelzem.

MetaC
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2012.03.26. 18:49

gdeli írta:Hello!

Jelenleg a a 107%-os határ merre húzódik. Ezzel a moddal nem hiszem, hogy képes leszek megfutni, ráadásul konstansan.
Biztos bennem van a hiba, sajnos rengetegszer kipördül az autó, egyszerűen a agresszíven nem tudok vezetni, pedig van ligamúltam :(
Próbálok gyakorolni (munka mellett nehéz lesz), és ismerkedni a moddal, de ne lepődjetek meg, ha véletlen mégsem indulnék, de ezt vagy jelzem, vagy a teszten nem megyek át. Bár csalódott lennék, egy kis száguldozás jó lenne.

De lesz, ami lesz, meglátjuk majd.
Gondoltam jelzem.
Próbálj meg először max szárnyakkal menni (asszem 40 a max) és egy idő után csökkentsd. 14 körüli szárny értékkel kell itt menni kb.
Nehéz hozzászokni a modhoz, de ha hozzászoktál akkor nagyon simán megy. Csak kitartás.
A limitidő pedig 1:44.1
Kép

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2012.03.26. 22:32

írtam egy kis csapatbemutatót, remélem nem sértettem meg senkit nem volt szándékomban :) ha valakinek valami gondja van vele szóljon és kijavítom!
Dani Bálint

Ha nagy az arc, jön a kudarc!
"...be yourself, no matter what they say"

Vamos Rafa!!!

Ri91

HozzászólásSzerző: Ri91 » 2012.03.26. 22:36

kisrafa írta:írtam egy kis csapatbemutatót, remélem nem sértettem meg senkit nem volt szándékomban :) ha valakinek valami gondja van vele szóljon és kijavítom!
Hol posztoltad? :)
Ondok Richárd

Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz egy ötödik vagy hatodik helyért való csatározás.

(Kimi Raikkonen)

MetaC
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2012.03.26. 22:57

Ri91 írta:
kisrafa írta:írtam egy kis csapatbemutatót, remélem nem sértettem meg senkit nem volt szándékomban :) ha valakinek valami gondja van vele szóljon és kijavítom!
Hol posztoltad? :)
vsr.hu
Kép

MetaC
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2012.03.26. 23:15

Akit idegesít a boxban lévő baromi idegesítő zaj az ezeket a fájlokat törölje ki:
GameData/Sounds/Ambient/fans_normal_1.wav
GameData/Sounds/GP208/Ambient/ innen mindhárom wheelgun hangfájlt.

Ha ezeket kitörlitek elvileg már nem lesz meg az az idegesítő zaj.
Kép

MetaC
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2012.03.28. 17:23

!FONTOS!
Többi csapatot tartalmazó patch: http://gphungary.hu/downloads/rFactor/V ... mpatch.rar
Kép

Ri91

HozzászólásSzerző: Ri91 » 2012.03.28. 21:02

Holdampf Márk bocsánat a felvezető körben történtekért! Nem láttam a füsttől semmit!
Ondok Richárd

(Kimi Raikkonen)

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2012.03.28. 21:45

Ha ha :D.. na es melyik csapatot hagytad ki? :D:D... na mind1.. most mar ugysincs :D..
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

MetaC
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2012.03.28. 21:46

oldman írta:
Ha ha :D.. na es melyik csapatot hagytad ki? :D:D... na mind1.. most mar ugysincs :D..
FoTóthZsombor-t! ;)
Kép

Twister

HozzászólásSzerző: Twister » 2012.03.28. 22:25

Kiss Attilának az óvásra reagálva!
Paffy írta:Tudomásom szerint a tolás szabálytalan.
2 eset azonos emberekkel.
Czimer Gábor vs Nagy Dávid
Race 2
CT: 20:09 - től
CT: 20:23 - tól egyenes végéig
Semmi összejátszás nem volt benne. Egyszerűen idegbeteg voltam, hogy rajtam fordulva megelőzött Nagy Dávid és visszaelőzni nem tudtam, így mentem mögötte, toltam, szabálytalankodtam, megpróbáltam kizökkenteni. Utolsó körben már akkora volt a távolság, hogy nem csináltam. Mégis megérkeztünk Rád. Gondolom ez esett rosszul. Teljesen jogos amúgy az említett időszakra az óvásod. Én melletted vagyok, remélem jön a 10 mp-s büntim majd. És bocsi!

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2012.03.29. 15:22

oldman írta:
amelyik nem volt benne a modban... ha-ha
Dani Bálint

Ha nagy az arc, jön a kudarc!
"...be yourself, no matter what they say"

Vamos Rafa!!!

Jégember

HozzászólásSzerző: Jégember » 2012.03.29. 17:42

Twister írta:Kiss Attilának az óvásra reagálva!
Race 2
Semmi összejátszás nem volt benne. Egyszerűen idegbeteg voltam, hogy rajtam fordulva megelőzött Nagy Dávid és visszaelőzni nem tudtam, így mentem mögötte, toltam, szabálytalankodtam, megpróbáltam kizökkenteni. Utolsó körben már akkora volt a távolság, hogy nem csináltam. Mégis megérkeztünk Rád. Gondolom ez esett rosszul. Teljesen jogos amúgy az említett időszakra az óvásod. Én melletted vagyok, remélem jön a 10 mp-s büntim majd. És bocsi!
Én is bocsánatot kérnék tőled Gábor az az "előzés" tudom nem volt szép de elnéztem a kanyar féktávját és szerintem ez a variáció még mindig jobb volt minthogyha kilöklek.Ez pedig hogy befele húztam ez meg ilyen reflex szerűen jött.Hamarabb nem tudtam volna megállni mivel későn fékeztem ezért sodródtam ki rád és ezt érezhetted úgy hogy meg akarok támaszkodni rajtad .Még egyszer elnézést kérek érte.
Nagy Dávid #11

Paffy

HozzászólásSzerző: Paffy » 2012.04.01. 16:19

Race 2
Tehát eme óvásom nem érvényes.Mert szombat volt a határidő, meg szerkesztve is lett az első hsz a topikban szerintem.Nem értem rá mert dolgoztam.Azért egy szóbeli ejnye-bejnét majd megér eligazításon.Szerintem. :)
Az óvások elbírálását megtalálom valahol?Mert jelenleg a 2.verseny eredményében a 10. vagyok.Ebből gondolom, hogy nem lett elbírálva az óvás.

Amúgy az csapta fel az agyamat, hogy toltad az előtted lévőt, holott nem szabályos.Na de mind 1.Ez van.
Nincs gond. ;)
“Mindig alulról keresd meg a korlátaid, mert ha felülről teszed, az drága és még fájni is fog”(Burkus Egon)

Ri91

HozzászólásSzerző: Ri91 » 2012.04.04. 20:20

Gyerekek nekem elegem van -.-' felbasz ez a nyomorult tc off game sry sok sikert!
Ondok Richárd

(Kimi Raikkonen)

Steven Manod

HozzászólásSzerző: Steven Manod » 2012.04.04. 21:21

Szűcs Mátét megkérném,hogy nézze vissza miket kellett gépészkednem, próbáltam menteni-behozni az autót végig futni tisztességben a futamot(folyamatosan lestem a tükröt).
Személy szerint inkább azoknak tennék megjegyzést akik egy kicsúszás vagy egy letört szárny esetleg sérült futómű után megunják és kilépnek.

Én nem így tanultam.... amíg mozgás képes az autó megyek vele, ehhez tartottam idáig magam és fogom is ezek után.

De mondom ,ha ez bűnnek számít üsse kő többet nem nyúlok kormányhoz.
Továbbra is azt állítom amit tudtam megtettem,hogy a balesetemet követően a lehető legkevésbé okozzak fenn akadást!

MetaC
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2012.04.04. 21:38

Steven Manod írta:Szűcs Mátét megkérném,hogy nézze vissza miket kellett gépészkednem, próbáltam menteni-behozni az autót végig futni tisztességben a futamot(folyamatosan lestem a tükröt).
Személy szerint inkább azoknak tennék megjegyzést akik egy kicsúszás vagy egy letört szárny esetleg sérült futómű után megunják és kilépnek.

Én nem így tanultam.... amíg mozgás képes az autó megyek vele, ehhez tartottam idáig magam és fogom is ezek után.

De mondom ,ha ez bűnnek számít üsse kő többet nem nyúlok kormányhoz.
Továbbra is azt állítom amit tudtam megtettem,hogy a balesetemet követően a lehető legkevésbé okozzak fenn akadást!
nem azzal van a bajom hogy mentél ameddig az autó bírta, hanem az ahogyan viselkedtél a pályán. A szabályzatban is le van irva hogy sulyosan sérült autóval a pályán tartózkodni tilos és balesetveszélyes. Az utóbbi történt most is. Az ideális íven mentél 20 km/h-val lekörözöttként, majd pedig mikor külső iven próbáltalak lekörözni, te is jöttél kifelé és csak a pálya mellett tudtam elmenni melletted. Ez a nem megengedett!
Kép

Rudas

HozzászólásSzerző: Rudas » 2012.04.04. 22:10

Második futam elején, kettes szektor után a féktávot elmértem és valakibe belecsúsztam, azt hiszem Oldman volt, szeretnék bocsánatot kérni, teljesen elnéztem a féktávot, sorry! :/
Kép

MetaC
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2012.04.11. 21:21

Elnézést kérek azoktól akiknek galibát okoztam Monacoban.
Nem mentség, de sajnos tükör bekapcsolásával hihetetlen fps laggom volt. De muszáj volt bekapcsolnom hogy senkit ne szoritsak le, de így meg sokszor iszonyat belaggoltam és nem tudtam kb merre megyek...
Kép

MetaC
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2012.04.11. 21:32

Dávidka: De igen végrehajtottam a felvezető kör után. Csak mivel 15 mpig semmi nem történt a boxban állás közben (semmit nem is irt ki) ezért escet nyomtam és kijöttem ujra. Én úgy vélem ez boxkiállásnak tekinthető. De ha nem akkor sorry.
Kép

Jégember

HozzászólásSzerző: Jégember » 2012.04.11. 21:37

MetaC írta:Dávidka: De igen végrehajtottam a felvezető kör után. Csak mivel 15 mpig semmi nem történt a boxban állás közben (semmit nem is irt ki) ezért escet nyomtam és kijöttem ujra. Én úgy vélem ez boxkiállásnak tekinthető. De ha nem akkor sorry.
Ezt én se tudom biztosan azért óvtam hogy majd megnézitek és megvitatjátok hogy mi volt.
Nagy Dávid #11

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2012.04.11. 21:44

MetaC írta:Dávidka: De igen végrehajtottam a felvezető kör után. Csak mivel 15 mpig semmi nem történt a boxban állás közben (semmit nem is irt ki) ezért escet nyomtam és kijöttem ujra. Én úgy vélem ez boxkiállásnak tekinthető. De ha nem akkor sorry.
Amíg az első helyezett nem éri el az első szektor mérőpontját úgy tudom addig zárva van a box és addig nem is csinálnak semmit a boxban.

A szabályzatnak az ide vonatkozó része az ez: " Az első futamon van kötelező kiállás! A kiállás során legalább 2 kerék lecserélése kötelező!"

A 2 kerék lecserélése nem történt meg, legalábbis nem boxkiállás keretében, viszont a fent említett boxos dolgot nem tudhattad. (nem nagyon még volt arra példa amit te próbáltál :))
Kép

Norbi

HozzászólásSzerző: Norbi » 2012.04.11. 21:47

Zsolteee írta:
Amíg az első helyezett nem éri el az első szektor mérőpontját úgy tudom addig zárva van a box és addig nem is csinálnak semmit a boxban.

A szabályzatnak az ide vonatkozó része az ez: " Az első futamon van kötelező kiállás! A kiállás során legalább 2 kerék lecserélése kötelező!"

A 2 kerék lecserélése nem történt meg, legalábbis nem boxkiállás keretében, viszont a fent említett boxos dolgot nem tudhattad. (nem nagyon még volt arra példa amit te próbáltál :))
Miután elrajtoltak utána javítottak engem.
Norbert Leitner

Vissza: “GP2 Series 2012”