Nyilatkozatok:

Moderátor: BT Tag

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

Nyilatkozatok:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2012.06.27. 14:14

Round 1 :
tessék
Molnár Dániel #99

Gerrard

Re: Nyilatkozatok:

HozzászólásSzerző: Gerrard » 2012.06.27. 14:42

Végül a Seat mellett döntöttem mert a teszteken elég jónak tűnt az autó.

A Superpoleon a 7. helyet szereztem meg, talán 1 vagy 2 pozícióval lehettem volna előrébb

Az első versenyen eljöttem biztonságosan, szerencsére kimaradtam a lökdösődésből, azonban néhány helyet vesztettem. A Seat nekem elég lassú volt egyenesbe.. nem nagyon tudtam senkit sem tartani még szélárnyékban követve sem, így léeg nehéz volt előzni. Próbáltam kivárásra játszani, aminek meg is lett az eredménye, hiszen a végén az 5. helyet csíptem meg. Müller Petivel fej-fej mellett fordultunk az utolsó kanyarban, de végülis övé lett a 4. hely, pedig már nyerő pozícióban éreztem magam, azonban jobb volt az egyenesben a Honda

A második versenyen bealudtam a rajtot, kb 1 mp-vel később indultam mint ahogy lehetett volna, így mindenki csak kerülgetett engem, így bekerültem a darálóba, meg is sérült az autóm, de végre stabilizáltam a pozíciómat a 8. hely körül, amikor hibáztam és visszaestem a 15-16. hely környékére. Innen jöttem fel ahogy csak tudtam, kihasználtam az előttem lévők hibáit.. Nem tudom hanyadik helyen értem célba, talán 10. körül végezhettem.

Gratulálok Ákosnak, hiszen nagyon gyors volt a pályán. Megérdemelt győzelem!
Kovács Gábor

Kép

gangsterr

HozzászólásSzerző: gangsterr » 2012.06.27. 20:27

üdv.
egész jóra sikerült ez az első futam, nekem tetszett naon.
sok az új arc, ez is tök jó.
Race1: zsír volt! jól sikerült a superpole, jobb időt mentem mint practicen. harmadik helyről rajtoltam (asszem) és negyediken végeztem. a végén mondjuk paráztam egy hajszálon múlt a 4. hely. az utolsó 3-4 kör pedig halál volt, gumik zero állapotban.

Race2: Volt 1 kis fight az első kanyarban, de mákom volt kimaradtam belőle. pár kör után kihulottak előlem és kaptam ingyér második helyet. (köszi) innen kezdve uncsi volt, de az utolsó 3-4 kör szintén halál, gumik ismét zero...

egyszóval nekem tetszett, respekt mindenkinek

ui: jó ötlet eza nyilatkozat, szivesen olvasnám a többiekét is!

peace
Müller Péter #321

Manky956
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Manky956 » 2012.06.27. 20:49

Sziasztok

Q:Sajnos elmaradtam a legjobb időmtől csak 6.3 mentem ez messze van sajnos az 5.9től.
R1:Meglepődtem kicsit a bmw-k hogy erőre kaptak tudtam h jól rajtolnak ,de nem vártam őket első kanyarba ....
R2:8dik helyről nehezebb győzelemre számoltam , de szerencsém volt jól helyezkedtem első kanyarban harmadiknak fordultam.

Az autóról, nekem tetszik az én stílusomnak a legmegfelelőbb a mezőnyből.Nagyon gyenge ,egyenesben mindenki távolodik szélárnyékkal sem tudom felvenni a harcot mert úgyis távolodik mindenki ,de elég kanyarvadász a gép.Az összes autót teszteltem megnyugtatok mindenkit 3tizeden belül vannak kocsik, úgy h halál mindegy mivel mész ,stabil legyél ennyi kell...

Norbi tesóm üzeni egyik bmw-s társunknak h elnézést kér tőle, az autó sokat változott a verseny végére és benézte a féktávot.Elnézést!

Jó tesztelgetést mindenkinek , minimum ilyen színvonal legyen a többi futamon is nagyon jó volt.

Még esetleg annyi nem akarok senkit baszogatni , lekörözéseknél kicsit jobban figyeljünk mert voltak feltartások, meg hát edzésen amik voltak...... Megértem sok új ember van ,de figyeljünk a másikra....

Köszönöm

sziasztok!
Lengyel Ákos # 956

VSR-HTCC '11-6. Csapatbajnokság 2. Seat Leon TDI
VSR-BTCC '11- 5.
VSR-Cruze Cup'12- 1.
VSR-HTCC '12- 3.

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2012.06.27. 21:49

Sok ökörségbe nem voltam benne. Szal így látatlanba azt mondom jó futamok voltak ahhoz képest hogy első futam/sok új ember/pálya is szűkös.

Q: elrontottam,de nem estem hátra
R1: 4. voltam,többre nem futotta majd végén elengedtem annyi embert hogy első soros legyek.
R2: Fűre nyomtak (legalábbis úgy éreztem,nem néztem vissza) és ott nem lassult a kocsi szal egyik Lengyel tesó velem ütötte ki a másikat.fail. :D :D Utána uncsi,rossz futam majd 1,5 perccel a vége előtt kiléptem.
Molnár Dániel #99

tbazsi95
Teljes név: Toldi Balázs
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2012.06.28. 17:52

Kvali: Kihozta a maxot magamból, nem számította többre.
R1: 10. hely körül mentem, volt egy pár csatám.
R2: A rajtnál az első kerekeseket megelőztem. Az első kanyarban a balesetnél sokat léptem elő így a 4. helyen találtam magam. Amikor Zsupanek Bence kicsúszott akkor a 3. helyen találtam magam, azonban saját hülyeségemből az utolsó kanyarba többet vállaltam a kelleténél és kisodródtam. 4. helyen értem be. A második futam jobban tetszett és eredményesebb is volt :D
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
YouTube csatorna - http://www.youtube.com/user/tbazsi95
sponsored by ToldiNET

Lop!N

HozzászólásSzerző: Lop!N » 2012.06.29. 11:16

Q: Meglepett a SuperPole. Valahogy átsiklottam felette mikor a versenykiírást böngésztem. De ennek ellenére sikerült egy jó kört összeraknom , bár ott maradt v 5 tized a körben , így is sikerült a 13. helyet megfognom.
R1: Egy jó rajtot sikerült vennem , bár nagyon előrébb nem jutottam , nem volt gond. Sikerült elkerülnöm a rajt utáni balhét. Viszont az egyik Cruze-zal (nem tudom ki vezette) sikerült összeakadnom. Féktávon rám húzta az autót , és így "kiforgattam". Ettől függetlenül jó verseny volt.
R2: Rajtnál szörnyen beragadtam , visszaestem jó pár helyet. De sikerült visszakapaszkodnom , és sikerült az utolsó pontszerző helyet megfognom.

Összességében jó volt. A csapatunk 3/5-e újonc , és első versenyüket futották éles körülmények között. Ők is pozitívan nyilatkoztak a versenyről , bár egy két apró cseprő hibát ejtettek mint pl kevés benzin :)
Eilinger Richárd

Kép

gangsterr

HozzászólásSzerző: gangsterr » 2012.07.06. 23:26

Round2 - Mantorp
VW Scirocco
Q: Sikerült jobb időt mennem mint gyakon. P5-re jó is voltam.

Race: Rajtot simán benéztem, még korábban is indultam, de egyből fék. Végül nem lett stop'n'go. Mázli. Aztán ugye wtf aztse tudtam miaf van, jó 1 mp-vel késöbb indultam mint a többiek. Második kanyarban ki is csúsztam, talán túl óvatos voltam mert elöttem is vki keresztbeállt és azthittem bejön elém és betekertem jobbra maxra, egyből füvön voltam. Sikerült is visszajönni a 12. helyre. Aztán teljes káosz, ritmus sehol, vhogy nem éreztem a témát.
Elöttem kiálltak 1 páran kerékcserére, látom hogy h P1, na akkor a köv körben én is kimentem, sikerült problémamentesen kereket cserélni. Mikor visszajöttem 4. helyen találtam magam. Egész jól mentem, sikerült egész közel kerülnöm Varga úrhoz, de egész jól driftelt a kanyarokban a bömössel, nemsikerült elmenni mellette. Maradt a P4. A leintés után majdhogynem felrobbant az autó, instant kigyulladás mikor Micheller kolléga autójának csapodott a vw. :)

Az autó jól müködött, még kopott gumikon is egész jól ment. Tetszik a vw :)
Müller Péter #321

zolibphc

HozzászólásSzerző: zolibphc » 2012.07.17. 21:07

R3 Falkenberg:

...hát persze, hogy elszállt a kormány, ezért kicsúszás, és a pályára se tudtam visszamenni, mintha nem is tekertem volna rajta :x
Kép
Matejka Zoltán #32

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2012.07.17. 21:46

Nahh..

Először is..

A 2 Kun alkot rendesen. Kb 4x forgattatok ki embereket különböző módon.

Szabó urat mind 2en elintéztétek. Ez így nem járja.

Ezek után ugye Chat stop van. Ez mindenkire vonatkozik.

Azon felül ez a pálya egy szar:) De legalább rövid..
Galambos Péter

TCS #82

Gerrard

HozzászólásSzerző: Gerrard » 2012.07.17. 21:54

Első futamon Danival esős gumival jöttünk, ami nagyon be is vált és be tudtuk hozni 1-2be

(rajtomat majd nézzétek meg :D 13. helyről első kanyarban 4-ként fordultam :D )

Második futamon bevállaltam a slicket mondom egye fene.. elején kb 1 mp-vel lassabb köröket jöttem, aztán elkezdtem begyorsulni majd mindenkinél gyorsabb lettem, Danit is sikerült volna megelőzni ha van még 1 kör.. de nem volt :D így ismét egy 2. hely :)

Talán meglett volna, de sajnos 2x is megtoltak első kanyarban, ott kb eldobtam 6-7 mp-et összesen

Igazából megmutatta ez a verseny hogy miről kellene ennek szólnia.. én pl kvali előtt 30 perccel jöttem haza, akkor felmentem kicsit körözni, tudtam menni stabil tempót, majd jött a futam aminek úgy vágtam neki hogy csak élvezzem, így nem is idegeskedtem ha hibáztak előttem, vagy én hibáztam.. FUN az egész lényege

kár azért a kis csetepatáért ami Puma meg a Kun tesók között kialakult...
Kovács Gábor

Kép

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2012.07.18. 00:36

Nem volt rossz. Gondoltam kipróbálom ezt a népautót hogy milyen,mennyire erős de a futam körülmények nem tették ezt lehetővé.

Quali: elrontott kör de második hely.
Futam 1 : Eső gumi,utolsó pillanatba jöttünk ki Gáborral,és nagyon bejött ez a gumi. Bejött a múltkori teszt úgy érzem.
Futam 2 : Eső gumi megint. Úgy voltam vele hogy van annyira szemét a race on hogy most felszárad és a száraz gumi lesz jó. Ez a végére beigazolódott hogy kb az első 5 perc után már jobb volt. Elbambultam és eldobtam 10mp-et. Szerintem nem lett volna ennyire szoros a vége ha Gerrarddal se történik ami és velem se. Vagy Ő nyer 3-4mp-el vagy én.

Nem tudom mi volt a vita oka,nem láttam csak amit Puma mondott TS-en,DE!!! NE CHATELJÜNK MÁR A FUTAMON,FŐLEG NE ILYENEKET HOGY IDIÓTA MEG GECILÁDA STB. MIND A KETTEN ELÉG NAGY RUTINNAL RENDELKEZTEK AHHOZ HOGY MEGVÁRJÁTOK A FUTAM VÉGÉT ÉS AKÁR TS-EN EZT LERENDEZZÉTEK. A BAJNOKSÁG CÉLJA HOGY KICSIT ÖSSZESZOKJANAK AZ ÚJ EMBEREK ÉS JÖJJENEK ÚJ EMBEREK. ERRE JÖN VALAKI ÉS ITT ANYÁZZÁTOK EGYMÁST... KILÖKÖTT? SZÓLJ NEKI UTÁNA,VAGY ADD VISSZA LESZAROM ÉN,CSAK NE ÍROGASSATOK ILYENEKET. Meg a végén a mártírkodás se kell hogy nem jövök akkor meg így meg úgy. Mind a ketten hülyék voltatok nyilván,nem kell mindenki előtt futam alatt a másikat elküldeni a faszba.
Molnár Dániel #99

Bonfire

HozzászólásSzerző: Bonfire » 2012.07.18. 02:16

Már bocsi, de semmi mártirkodás nincs a dologban, de elég lehangoló, hogy tiszta versenyt nem lehet futni, mert aki hátulról jön az kamikaze módon akar előzni, nálam ez nem jön be. 3 helyszínből ez a 2. ahol valaki csak azért lök ki, mert szerinte szabálytalan voltam, és így büntetett. A közös, hogy egyik esetről se tehettem, ellenben tönkrement a futam. Puma lát egy nevet aki a közelében van, amikor kipörög, ezért arra teszi fel a FUN versenyét, hogy bosszút álljon. Sikerült neki, de rossz emberen, és még én vagyok a ge*ilda, csak gratulálni tudok az ilyenhez, hogy kétszer kell egy futamon tiszta erőből nekem jönnie, lényeg, hogy biztosra ment :)) Leitner Norbi is hibázott, elnézést kért, előfordul az ilyen. Sajnálom ezt a futamot, mert amúgy meglehetett volna a 2.hely.
Hja és én nem anyáztam és nem küldtem el senkit a fa*zba, én igazat irtam, mert az illető idióta volt a futamon.
VSR PCC 2010 - Mau Racing - [Adam Kun | Egyéni: 3.hely]

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2012.07.18. 07:43

Bonfire írta:Már bocsi, de semmi mártirkodás nincs a dologban, de elég lehangoló, hogy tiszta versenyt nem lehet futni, mert aki hátulról jön az kamikaze módon akar előzni, nálam ez nem jön be. 3 helyszínből ez a 2. ahol valaki csak azért lök ki, mert szerinte szabálytalan voltam, és így büntetett. A közös, hogy egyik esetről se tehettem, ellenben tönkrement a futam. Puma lát egy nevet aki a közelében van, amikor kipörög, ezért arra teszi fel a FUN versenyét, hogy bosszút álljon. Sikerült neki, de rossz emberen, és még én vagyok a ge*ilda, csak gratulálni tudok az ilyenhez, hogy kétszer kell egy futamon tiszta erőből nekem jönnie, lényeg, hogy biztosra ment :)) Leitner Norbi is hibázott, elnézést kért, előfordul az ilyen. Sajnálom ezt a futamot, mert amúgy meglehetett volna a 2.hely.
Hja és én nem anyáztam és nem küldtem el senkit a fa*zba, én igazat irtam, mert az illető idióta volt a futamon.

Ez oké, de én meg hátulról láttam a versenyeteket.

T1 ben valamelyik A Kun:D Ugye nem tudom ki mert csak így látom, forgatta ki Pumát. Majd kezdett vissza jönni, erre a sikán utáni jobbos kanyarban a lejtőn szintén egy A Kun tette ki Pumát. Majd a valahányadik körben szintén egy A Kun miatt forgott meg illetve csúszott keresztbe.Puma egy elég rutinos róka, nem most kezdte, nem egy vadbarom az 100%. És szerintem ti se most ültök szim előtt. Ennyit nem ér az egész. Relax.. Majd megbeszélitek fórumon privátban kint az utcán:)

Az hogy ki ki volt azt nem tudom, gondolom Puma sem, de azért ez csak nem normális. Rám is rászólt valamelyikőtök hogy fair módon jöjjek vissza vágás után. Gondolom melyik esetre gondolt az illető, de slick gumin füvön elég szarul tapad esőbe a tütü. Örültem hogy nem vertem telibe senkit..
Galambos Péter

TCS #82

Bonfire

HozzászólásSzerző: Bonfire » 2012.07.18. 12:09

Szerintem először replayt kellene nézni, és utána írni :) Ákossal volt Pumának esete az első kanyarban, és minimálisan pöckölte meg, bárkivel előfordulhatott volna, utána baleset elkerülésből a kavicsba rántottam az autót, hogy Pumát elkerüljem. Futamon már Puma mellett voltam, amit Ő valószínűleg nem vett észre, és ebből lett a baj. De ettől függetlenül még mindig nem érzem fairnek, hogy valaki a másikat szándékosan kiüsse 2 alkalommal is teljes erőből. Ráadásul ha már csinálja, legalább jó embert üssön ki, és jó embert szidjon ;) . Nem azt mondom, hogy az Ákos vagy én nem hibáztunk a futamon mégiscsak esett és nehezek voltak a körülmények, de SOHA nem szándékosan tettük, ellenben Pumával. Szóval lehet számolni, hogy kinek hány esete volt, de nálam a szándékos idegből történő kiütés elfogadhatatlan, bárki bármit mond. Elismerem, hogy Puma nagy tehetség, de ha hülye volt futamon, nem kell mindenkinek védenie. 3x is kiütöttek futamon, hazavágták a felfüggesztést, mégse követte megtorlás egyik esetet se. Szóval jobb lenne szerintem először meggyőződni, hogy mi történt futamon és csak utána vádaskodni. :) Amúgy részemről nincs harag, amíg a másik fél elismeri, ha hibázott, és nem állandó céltáblája vagyok futamról futamra.

Akos1985
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Akos1985 » 2012.07.18. 15:42

Pumával én találkoztam a második futamom. Annyit az esetről, hogy vagy bele satuzok és vágást (Stop and Go) értően kitérek, vagy megpróbálom a többiek versenyét megóvni azzal, hogy ha 180-ast levágott volna, akkor hány ember versenyének lenne tropa... de azért erős túlzás, hogy kb 4 ember kicsúszásáért feleltünk volna a versenyhétvégén. Ennyi emberrel csak a rajtnál találkoztam :D
Amúgy érdekes módon ezen jó csámcsogni, de azzal is kéne foglalkozni, amit már első és a mostani futamon is írtam, hogy egyesekkel ha csatázok és levágja a pályát, akkor legalább legyen annyi esze és legalább várjon meg annyira, hogy korrekt legyen a dolog és ne csak a gáz pedálját ismerje.
Ezek után az esetből kijövök/jövünk rosszul, akkor az időmet más irányba veszem, mert baromira unom, hogy magyarázkodni és bizonygatni nekem/nekünk kell.

Nem mártírkodás és inzultáció, de egy jól ismert mondás... Egy jó vélemény még egy ember, de egy negatív visz 3 embert.

Amúgy harag nincsen!
Kun Ákos - Spirit of Balaton Motorsport

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2012.07.18. 21:38

Nem vádaskodik itt a világon senki:D

Egyszerűen leírtam mit láttam. Egyébként ez egy Fun bajnokság, tehát ennek az egésznek semmi értelme.

Ákos a vágásban igazad is van. A visszatérésben nincsen.

Egyrészt az előzés teljesen tisztán megvolt, a féktáv nem jött össze és keresztül csúsztam a sikánon. Le is lassítottam egyébként, de láttam, hogy te is ezt teszed ezért mentem vissza eléd. Szóval nem úgy zajlot hogy trepnin keresztül szánkóztam a sikánon:D

De nincs értelme vitázni. Gyertek a többi futamra azt csocsi....D
Galambos Péter

TCS #82

Bonfire

HozzászólásSzerző: Bonfire » 2012.07.19. 09:57

Én azt mondom, hogy esőben belefér, hogy valaki elnézi a féktávot, nem volt nehéz elhibázni, aztán úgyse azt nézi az ember, hogy ezzel nyert fél mp-et, örül, hogy megfogta az autót. Amúgy pont ez bosszant, hogy egy Fun nyári versenyzésre jövök, és dühös bosszúálló kamikaze autók elől kellene menekülni a pályán. Ha még tényleg az lettem volna, aminek leírt, azt mondom hát jó talán tegye tönkre a versenyem, de így nem értem, abba bízok, hogy legalább TS-en elmondtátok neki, hogy ezt nem így kéne csinálni.

Vissza: “VSR Summer Cup - STCC2”