Nyilatkozatok

VSR Magyar Túra autóbajnokság Race on/Stcc1,2.

Moderátor: BT Tag

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.02.05. 21:58

Quali: szoros volt
R1: elől Báldival lett valami. Második lettem.
R2: Nem tom mi volt. Össze vissza mindenki. Második kör első kanyarba Tóth Gergővel vettük volna be a síkánt erre egy fehér-narancs Honda bumm telibe. Nem sérült a kocsi amit nem értek hogy :D

Grat mindenkinek!
Molnár Dániel #99

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2013.02.05. 22:00

Nagyon jó volt!

Kb a legjobb versenyem eddig:) Igaz Race2-n rommá törtem a gépet. Kár érte jó kis 7 dik hely.. ááá

Tetszett.:)
Galambos Péter

TCS #82

GergoToth85

HozzászólásSzerző: GergoToth85 » 2013.02.05. 22:05

Ausztria

Q: Eppen hogy lemaradtam a 10. helyrol, foleg ugy hogy a 6. sebesseg allitasaval gondok voltak, meg rossz idopontban jottem ki :(

R1: Minden fokozat tokeletesen sikerult, kiveve az egyes. Szerintem az elso kanyarig vagy tiz auto leelozott, plusz egy par tologatas. Aztan nem sok semmi majd utolertem egy zsigulit. Es probalkoztam, kisebb nagyobb sikerrel de az orosz motor maradt folenyben.

R2: Az elso fokozat ismet nem akarta az igazat, mintha 3-ban felezovel indultam volna, kozben a kezifeket huzva. Szoval sz*r.
Elso kanyarban termeszetesen ovatosan, majd egy-ket kor utan mar kozel voltam az elso tizhez. Majd jottek a laggok, a soderagyak a hosszu nyujtottban es benne voltam az elso tizben.
Majd osszekereultem ismet a szovjet elvtarssal akivel szerintem jot csataztunk. Igaz egyszer benezte a sikant en meg mar nem birtam eleg nagyot fekezni, igy maradt egy Opel jel az orran, hihi. Egybol le is lassult, hat mondanom sem kell paraztam, de utanna lattam hogy mozog igy visszaengedtem magam ele. Par kor utan ismet szep csatak, kanyarban kilincs a kilincsen. De vegul en maradtam jobb helyzetben. Mivel potyogtak itt az emberek (sorry Galambos Peti) 7.nek ertem be.
Az utolso korben mar nem lattam az izadsagtol :)

Koszonom mindenkinek es esztreveteleket, hozzaszolasokat a 1981-s szamra kuldjetek el (181Ft+Áfa/SMS)

Dawe2
Teljes név: Lehoczky Dávid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dawe2 » 2013.02.05. 22:15

q1: gyönyörű 18.hely
q2: no comment :D
r1: első kör,hosszú egyenes, fejtetőre dobtam úgy a gépet hogy szerintem fél perc csak a forgással ment el :D talán 19.hely
r2: végig próbáltam a pályán maradni,sajnos nem mindig sikerül aminek Petőrke Ákos itta meg a levét mikor a 14.helyre előzött be a 6-7.kör környékén, kicsúszott a pályáról Én követtem és szépen felökleltem
Ezért is bocsánat és persze az óvást intézem magam ellen.
Végül bejöttem a 14.helyre. Legjobb eredményem az idényben,de sajnos nem úgy hogy megmérkőztem érte.
Lehoczky Dávid
https://www.g2a.com/r/daw302
A gumi kopjon,ne a lelked!

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2013.02.05. 22:58

Kvalin nem mehettem ugye utolsó hely...
R1: Jót raktoltam inkább vigyáztam és próbáltam épségben elfordulni valaki megtorpedózott oldalról jött a 'suspension problem' mondom ez fasza lesz. Könnyne jöttem át a mezőnyön bár voltak érdekes megmozdulások=leszorítások de feljöttem aztán megállt a tudomány 11.hely
R2: Megint jó rajt aztán a galibák miatt 2.lettem de szinte biztos DQ-t kapok már előre látom így egyelőre a legjobb helyezésem és szerintem versenyzők vagyunk és versenyeznünk kell és ha ez két centivel a pályán kívül sikerül akkor nem biztos hogy érdemes szétbüntetni az illetőket...
Találkozunk a Hungaroringen ott már örömautózás lesz :)
Dani Bálint

Ha nagy az arc, jön a kudarc!
"...be yourself, no matter what they say"

Vamos Rafa!!!

zsolti-010

HozzászólásSzerző: zsolti-010 » 2013.02.19. 22:12

Hungaroring

Na röviden. Életem legjobb tempóját autóztam ma este, erre nem elég hogy hibáztam egyet-kettőt, és visszacsúsztam, még a játék is kibabrált velem és Szijjártó Krisztiánnal. Történt ugyanis, mint utólag Dani beírásából rájöttem, hogy ketten a Krisztiánnal piruetteztünk egy nagyon szépet, még nem néztem vissza, és piruett közben kihagytuk a kettes mérőpontot. Ezért a játék visszasorolt minket a 23 és 24-ik helyekre, és mivel ez az elsö verseny legvégén, talán 11 vagy 12-ik körben történt, így a második versenyen onnan rajtoltunk. :oops: :oops: :oops:
Kép

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.02.19. 22:15

q: nem mentem
r1: Nagyon gyorsak voltak elől és mire felértünk Yakával már nem volt esélyünk. Ilyen gumikopásra nem számítottam.
r2: Második hely,jó csata Gergővel. Behoztuk dobogón ami zárásnak nagyon jó.

Szép versenyeim voltak a TDI-vel,sajnálom hogy nem lesz több futam vele mert nagyon tetszett. 3 évadot lehúztam vele szal ideje pihenni. Remélem a köv HTCC-n már nem tudom választani.
Molnár Dániel #99

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2013.02.19. 22:25

zsolti-010 írta:Hungaroring

Na röviden. Életem legjobb tempóját autóztam ma este, erre nem elég hogy hibáztam egyet-kettőt, és visszacsúsztam, még a játék is kibabrált velem és Szijjártó Krisztiánnal. Történt ugyanis, mint utólag Dani beírásából rájöttem, hogy ketten a Krisztiánnal piruetteztünk egy nagyon szépet, még nem néztem vissza, és piruett közben kihagytuk a kettes mérőpontot. Ezért a játék visszasorolt minket a 23 és 24-ik helyekre, és mivel ez az elsö verseny legvégén, talán 11 vagy 12-ik körben történt, így a második versenyen onnan rajtoltunk. :oops: :oops: :oops:

Igazából ilyenkor nem tudom mi van, mertha piruett miatt csúsztatok ki és amiatt veszítettetek, .... Nahh majd megbeszéljük.

Mindenesetre óvás topikba írjátok be a körszámot amikor történt az eset (időponttal) és a helyezéseket!
Galambos Péter

TCS #82

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2013.02.19. 22:30

Nekem nagyon bejött most ez a pálya. Alapvetően utálom a Ringet. Jöttek haverok nem volt időm se qualra se semmire, ennek ellenére "jó" volt a tempóm. 12-dik helyet hoztam össze a 21 ről. De aztán nézem a mutatot. Hüha ez a benya nem lesz elég. Ezért az utolsó 2 kört lassan hamar váltva tettem meg. 3-en meg is előztek. Pedig mekkorát mentünk Viszneki Zsoltival áááá. Itt köszönném meg neked!

R2. Hát jó rajt szépen jövök hátsó sikánnál nagy baj. Meglökött Zsolti (azthiszem) mondom hajaj, ebből baj lesz gyorsan menekülő út. De a gép nem dicsért meg. Stop&go:) Innentől 20-21 dik helyért ment a harc. Ez sem volt semmi. Itt is meccseltünk nagyon Zsoltival, fasza volt és korrekt. De aztán lelépett sajna.

Nagyon tetszett és köszi mindenkinek aki részt vett! Találkozunk Ázsiában!:))
Galambos Péter

TCS #82

GergoToth85

HozzászólásSzerző: GergoToth85 » 2013.02.19. 22:39

Hungaroring

Q: wow, a sok herce hurca es kva anzas meghozta gyumolcset. P9, aztan P10 lett belole mert elszurtam a mert kort :O

R1: Szar rajt, vagy csak a Volvok ennyire brutalisak? Azt hittem lazan elfordulok a sved kulonitmeny mellett de nem igy tortent, hatul volt persze egy kis kakaskodas aminek en szivtam meg a levet :( Petorke ur loki Kurucz urat en meg forgok --> P16.
Majd az elso kor vegen a szemembol folyo vertol alig latva, meg Galyar ur tol egyet. Hoppa
Utanna P. Akorsnak megigazitottam a lokharitojat hogy megkoszonjem amit ertem tett, majd otthagytam. A szezon soran volt par adok-kapok de szerintem en ekkorat nem loktem (6 helyet buktam), ha igen akkor meg volt erte a bunti, ha meg ugy sem, akkor ovni kell Akos baratom. Amugy igy mar nincs harag, de akkor mindenkit ki akartam lokni :evil: Hetsi Rolandot sikerult is de vissza is kapta a helyet es tisztessegesn lett megelozve
13 lett a vege, nem rossz 25-rol

R2: ismet szornyu rajt es ismet a Volvo elmegy :O AZtan sokaig semmi majd Bartha Zsolti utolert es el is tunt, de mogottem. Szoval jott 11 kor vonatozas majd utols korben jott meg Szijjarto ur es volt izgalom. :D
Utolso kanyarkombinacioban kisodrodtam, Krisztian belulre kerult, de jott a jobbos es nem tudott elmenni igy P11 :D

Koszonom szepen mindenkinek ezt a szezont is. Elmeny itt versenyezni. Kisebb csatak, adok-kapok. Igerem koviben kevesebb lesz meg ennel is a forgatas. Viszont a hatsotokat nem kimelem :P

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2013.02.19. 23:05

Q1: Összejött. P1
Q2: S2-be egy normális kanyarom nem volt.. P2
R1: Nem tudom mikor csatáztam ennyit Race07-el. Nagyon jó volt, remélem mindenhol fair voltam. P1.
R2: Itt is volt fight, attack, minden ami kellett. :) P3.
Grat Ákosnak, kemény ellenfél volt, tetszett a szezon. Köszi a csapatnak mindent, jól összedolgoztunk, következő szezonban sem lenne rossz egy ilyen felállás.. :)
Ennyi lettem volna. ;)
Báldi Gergő

Yakamoto

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2013.02.19. 23:10

Búcsúkoncert!

Már erről a bajnokságból kifelé mentem, de azért egy jó Hungaroringet csak nem hagynék ki, még az URH ellenére se. (Mondjuk Oldman beírhatta volna , hogy jön akkor lehet inkább a meccset választom, ahogy ígértem :D)
Na hát időmérő kimaradt az URH miatt, de azért körözgettem , hogy lássam a tempót , ahogy néztem az elejébe elég lett volna , ill mentem , hogy tudja a főnökség ellenőrizni , hogy nem-e laggolok , remélem figyeltettek....

Race1:
Jó rajt , első kanyarba kb 12. helyen fordultam, nem volt nagy zúzás így sikerült megúszni a daráló-effektet, pár kör alatt szépen lassan sikerül fellépcsőzni 9. helyre, így közel került a race2 pole , előttem egy szép kis boly volt két Honda és egy Opel , akik nagy csatába voltak , nem is tudtam hol vegyek rajtuk fogást ..majd az egyikük leesett az ívről így sikerült egy helyett , fogni , de célegyenes ráfordítóba , sajnos kicsit elnéztem és később fékeztem , így meglöktem Árpit (itt is bocs) , majd vittem valakit még magammal aki adott még egy impulzust hátulról , így sikerült kiforogni el is mentek páran......innen zárkózás vissza, szépen lassan felértem Danira 9. helyen...majd rajta vonatoztam, még 1-2 autót leelőztünk ill 10 kör körül elfogyhatott a gumija , így őt is sikerült leelőzni de előrébb már nem sikerült jutni , mert nagyon elmentek . 6. hely

Race2:
3. helyről rajt , addig szórakoztam, hogy csak sikerült kicsit befulladni , még szerencse , hogy van kuplung :D Azért T1-be sikerült elsőnek fordulni , láttam, hogy Dani jött mögöttem jó tempóba , de sikerült megnyomni az első 5-6 kört ezalatt kiautóztam egy biztonságos előnyt , majd picit visszább vettem, így stabil különbséggel tudtam menni elől , majd ahogy néztem TDi-ken megint elfogyott a végén a gumi így biztonságos előnnyel sikerült nyerni. Mikit figyeltem, hátha tud még ebből a gumikopásból pozíciót nyerni a végén , mert azért TDi-ken autózott , de sajnos már nem. Így is szép zárás volt a Williams Teamnek ill. nekem is szép búcsúfutam volt!

Köszönjük a szervezést ill. én a korábbiakat is jó kis versenyek /bajnokságok voltak szerettem itt menni!!

Grat Gergő a bajnoksághoz , megérdemled szépen , konstansan mentél!

És mindenkinek sok sikert a köv. szezonba!

Bye Bye .....

zsolti-010

HozzászólásSzerző: zsolti-010 » 2013.02.20. 08:38

Elnézést szeretnék kérni, elsősorban, Béres Petitől és Viszneki Zsolttól, meg mindenkitől akihez csak közel mentem, esetleg megpöcköltem. Sajnálom.
Eléggé őrült futamok sikerültek nekem.
Q: Meg lett a hetedik hely.
R1: Viszonylag jó rajt, hatodikként haladtam, meglepetésemre simán tudtam tartani a vezető ötös bojt, majd jött az első gond, két másodpercre kifagyott ez a rohadt játék a Hartmann kanyarba, Szíjjártó Krisztián el is ment. Mostanában elég sokat szenvedek ezzel a kifagyásos dologgal, szerencsére engedett tovább, mert eddig mindig ctr alt del lett a vége. A második hiba a Mansall-be jobb hátsóval elkaptam a a füvet, keresztbe át, szerencsém volt. Sajnos egyszer a sikánt is keresztbe csúsztam át, vészfékeztem hogy nehogy telibetrafáljam az előttem haladót. Béres Petit viszont a célegyenes bejáratánál sikerült telibetrafálnom, többen el is mentek, majd jött a hidegzuhany, a már említett páros piruett Krisztiánnal, 23 hely. :oops: Visszanéztem közben a replayt, csak 12 kört teljesítettem :shock: :lol:
Race:2 Jó rajt, a második körben már 12-ik vagyok :D !!! Sajnos megint jönnek a hibák, satuféknél kitőr az autó eleje a célegyenes végén, eléggé kezdő hiba, már nem is emlékszem mikor fordult velem elő ilyen hiba utoljára, hát nem mostanában. Azt vettem észre hogy a huszadik helyen óriásit csatázok Gordonnal. :D Nem is emlékszem hányadik lettem, nem is érdekel.
Összességében, látván a tempómat, nagyon elégedetten álltam fel tegnap a géptől.

Végezetül, szeretném megköszönni, mindenkinek aki rész vett a bajnokságban, a szervezőknek a munkájukat, a kötekedöknek a kötekedést :D.
Szertnék mindenkitől elnézést kérni, akit bármi módon megbántottam a bajnokság során. :P
Kép

Yakamoto

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2013.02.20. 11:10

Nem pánik Zsolt , ott én is hibás voltam vittelek szerintem magammal ....majd megnézem a replayt mi is történt :)

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.02.20. 14:40

Yakamoto írta:Nem pánik Zsolt , ott én is hibás voltam vittelek szerintem magammal ....majd megnézem a replayt mi is történt :)
Ott mi is össze értünk egy kicsit,nem? Legalábbis 10 centin múlt hogy ne pattanjak le rólad mert akkor falba végzem.
Molnár Dániel #99

Yakamoto

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2013.02.20. 14:46

danikosz írta:
Yakamoto írta:Nem pánik Zsolt , ott én is hibás voltam vittelek szerintem magammal ....majd megnézem a replayt mi is történt :)
Ott mi is össze értünk egy kicsit,nem? Legalábbis 10 centin múlt hogy ne pattanjak le rólad mert akkor falba végzem.
Velem? Nem tudom , én egy Honda - Opel szendvicsbe voltam azt hiszem, és mikor meg kiforogtam láttam, hogy belül elmész ill. Oldman is ..azt nem láttam mennyire voltál tőlünk/em ..de most már tényleg megnézem replayt mi is történt! :)

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.02.20. 14:49

Yakamoto írta:
danikosz írta:
Velem? Nem tudom , én egy Honda - Opel szendvicsbe voltam azt hiszem, és mikor meg kiforogtam láttam, hogy belül elmész ill. Oldman is ..azt nem láttam mennyire voltál tőlünk/em ..de most már tényleg megnézem replayt mi is történt! :)
Nekem az rémlik hogy próbálok elmenni szűken,látom hogy gurulsz előre. Lejátszódott bennem hogy a falba repülve KO a kocsi, de aztán kis kocc és áttörtem a rendőr kordont :D
Molnár Dániel #99

Lalla

HozzászólásSzerző: Lalla » 2013.02.20. 14:56

Q1: pötyögés
Q2: sokkal jobb is lehetett volna, de így is P1
R1: jó rajt, de semmit sem ért a BMW ellen. aztán nagyon nagy csata, széjjel is izzadtam az ülést. 1-3 hely gyakran váltakozott, hiába volt előny a qualin, ez a megtankolt autóknál már nem így volt. Gergővel és Miklóssal nagyon nagy csaták voltak, talán ez volt életem legdurvább race07 versenye. nem is kíméltem a gumikat, nem volt rá idő. láthatóan nekem kopott a legjobban, az utolsó kanyarból nem tudtam úgy kijönni mint a többiek. Nagyon szerettem volna nyerni, de most nem volt szerencsém. P2
R2: rossz rajt, de a jó helyezkedés meghozta gyümölcsét. volt pár hosszú vonatozás, de izgalmakat is rejtett bőven a futam. volt egy-két hibám, amit bánok, mert jó lett volna dobogóval búcsúzni.

ui.: köszi a bajnokságot, így az utolsó futamra visszajött az életkedvem. végre gyakorolni is tudtam rá, meg is lett a gyümölcse. azért a futamgyőzelem hiányzik, de az évad elején inkább biztonságit mentem, a végén meg csak unottan köröztem, párszor agresszívabbnak is kellett volna lennem, én hibám. a handicap rendszer nem rossz, de egy kis finomítás még ráfér (a VW megérdemelte a 10 kilót, a BMW már kevésbé, a TDI viszont elbírt volna egy-két kilót, mert szerintem nonszensz, h harmad annyi tankkal teljesíteni tudja a versenytávot).

és akkor jön egy kis búcsú, mert a jövőben másra szeretném fordítani a szabadidőmet. ez nem azt jelenti, h örökre abbahagyom, de a cuccaim jelenleg eladóak!
http://www.vsr.hu/forumviewtopic.php?f= ... 483#p59483
Vlasics Lajos Balázs
#64 Lalikum

Kép

gangsterr

HozzászólásSzerző: gangsterr » 2013.02.20. 20:53

q1: p10, csodálkoztam...
q2: p9, még1x csodálkoztam...
R1: alapvetően szar volt a setup, mint utólag ráébredtem. Ennek köszönhetően nem is ment a gépezet. 8dik körben már elfogyott a guma :)
R2: hasonló...
Müller Péter #321

Yakamoto

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2013.02.20. 21:28

Az a gumikopás az nem setup probléma volt , elég brutál hőfok volt a pályán ...nekem is folyton lemelegedett a gumi , aztán a végén már sikított is , hogy nincs gumi , úgyhogy utolsó körökbe már kicsit tojásokon kellett lépkedni :D

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.02.20. 21:55

Nekünk a motor is melegedett nagyon és elkezdett kopni kicsit. 103-ig felment a hőfok.
Molnár Dániel #99

gangsterr

HozzászólásSzerző: gangsterr » 2013.02.21. 17:36

Yakamoto írta: aztán a végén már sikított is , hogy nincs gumi , úgyhogy utolsó körökbe már kicsit tojásokon kellett lépkedni :D
hát nekem a végén már 3x sikított :) mondom és akko' mi a fal van! ugyse állok ki boxba na :D
Müller Péter #321

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2013.02.22. 08:14

jó futamok voltak a feléig, mert utána iszonyat szánalmasra koptak a gumik és kb élvezhetetlen volt..... :oops: :evil:
Veres Ákos

Vissza: “VSR HTCC 2012”