Nyilatkozatok

VSR Magyar Túra autóbajnokság Race on/Stcc1,2.

Moderátor: BT Tag

weres6
Kapcsolat:

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: weres6 » 2012.10.16. 23:08

Q1:nem értettem mi a fasz van, nem tudtam jobb időt menni, pedig nem éreztem szarnak a tempót, 23.
Race1: a hosszú egyenes ráfordítónál valamelyik cruze úgy telibe vert, hogy nem hittem el, na innentől jó volt a vérnyomásom. Egyvolvos srácot kicsit koccolva előztem, meg Zsoltit is, igaz bent voltam mellettetek, de majd visszanézem. Matejka Zolival jókat birkóztunk, de nem értettem miért haragszik rám, elég erőszakos volt, meg elütötte a futóművem....aztán elkoptak a gumik, meg amúgy is kuka volt a felfüggesztés.
Race2: majdnem 1 egész kört végig tudtam menni. valaki hátulról rátolt Gerire, ő meg szerencsétlenül belekoccolt a falba, kerék kitört, kösziheó.
Veres Ákos

zolibphc

HozzászólásSzerző: zolibphc » 2012.10.16. 23:08

Zoliee írta:OKAYAMA

Q: Az elején minden szép volt jó volt futottam 3 kört majd mikor visszaléptem a boxba, hogy megnézem a köridőket kivágott "Run time Erorrr" Majd visszaléptem 6 percel a vége előtt, akkor meg a boxból kihajtásnál Mididump. Tehát Q. utolsó rajthelyről.

R1: 28-dikként fordultam, de a játék valamiért rettentően szaggatott, gyakorlatilag a szerencsének köszönhetem, hogy nem trafáltam el valakit rögtön a rajtnál. Majd a 3-4-dik kanyarban egy Volvot sajnos sikerült (BOCSÁNAT, HA MEGÓVÓD JOGOS)hátulról megforgatnom. Ezután a z utolsó helyekért küzdöttem, először Végső Sanyival, majd Molnár Tamással. Végül sikerült a 23-dik helyen befejezni a versenyt.

R2: A 23-dik rajthelyről csak 1 helyet sikerült előre jönni, hatalmas balesetek voltak, több ember a fűről és a sóderágyból jött vissza elém, de senkit nem trafáltam el. A kavarodásban sikerült 3 helyet előrébb kapaszkodni, de aztán Tóth Gergővel és csapattársammal Petörke Ákossal hatalmasat csatáztunk, végül én húztam a rövidebbet és elmentek mellettem. Ákos végig előttem volt, de a verseny hátralévő részében nem bírtam közelebb kerülni hozzá, így maradtam végül a 17-dik, mert közben ugye Árpiékat ledobta a szerver. Furcsa verseny volt főleg az első futam, de a lényeg, hogy vége és nem kell ezen a pályán többet menni. Mindenkinek jó felkészülést a következő futamra!
Ez 1 k.va jó pálya, kikéri magának!:)
Kép
Matejka Zoltán #32

Gerrard

HozzászólásSzerző: Gerrard » 2012.10.17. 00:14

q1: végén Daninak kellett adni egy kis szélárnyékot hogy biztos meglegyen a Q2-be jutás, így 8. lettem

q2: jó körnek éreztem, de csak 6. rajthely lett belőle

r1: jót rajtoltam, első körben Csorival meccseltünk egyet, utolsó szektorban megtoltam, majdnem keresztbe is állt, szerencsére megfogta :) kellett 2-3 kör míg rátalálom a ritmusomra, Varga Attila szépen megelőzött, így vele csatáztam, de sajnos Csori laggjának áldozata lett, így elmaradt a jó kis meccs :( ezután Csorit utolértem kb 1 mp-re, aztán elengedett (nem tudom miért?) mind1.. mentem tovább, üldöztem Lengyel Kriszt, azonban 2 körrel a vége előtt az első szektorban átvette a gép az irányítást a kocsim felett (mint amikor célbaér az ember :D ) és belevezetett a falba, majd kilépett a játék, nem írt ki semmi hibát, csak kilépett

Grat Gergő, Dani!

kár volt ezekért a rejtélyes hibákért
Kovács Gábor

Kép

Sasy

HozzászólásSzerző: Sasy » 2012.10.17. 00:55

na akkor én is, sajnos kedden (is) elég későn érek haza, és hétközbe se igazán tudok gyakorolni, de az előzetes pályaismeretek alapján indulok itt,

igen kikéri magának a pálya mert egy nagyon jó pálya :)

Q1: 21. hely, ennyi volt benne

R1: szokásos hatalmas rajt, most azt nem tudom hogy a többiek rajtolnak rosszul, vagy én rajtolok nagyon jól :D, utána sokat nem is keltet előznöm, mert eltüntek emberek meg a Dévós kolléga "csinálta" az utat, gumik nagyon el fogytak, ahogy láttam Müller Petinek is akit az utolsó körben értem utol, és sikerült is megelőznöm, remélem nem voltam túl agresszív, P11 és csak utána néztem hogy ez TC P2

R2: rajtnál megint pozíciókat fogtam, első kör vége felé volt kis kavarodás, de nem volt vészes, aztán meg az eleje elment én meg tartottam a többieket, Dani Bálint eltűnt, megörököltem TC 1. helyét, majd mögülem Müller Peti is, így csak be kellett hoznom, P10 TC Győzelem

UI: Szijjártó Krisztiánnak szeretnék köszönetet mondani, és elnézést kérni ha feltartottam, + miattam bukott pozícióért, gyorsabb volt, de nem akart minden áron megelőzni nem úgy mint Lengyel kolléga,
Nagy Zsolttal csatáztunk még egy ideig az is jó volt
Sass Norbert #91
Cruze Cup - ToLÓ - LAP Racing - Csapatbajnokság 3. hely
HTCC '12 - GP P10 & TC P3
HTCC '14 - GP P7 & TC P3 (Podium Finish - Bathurst Race 1)

Lalla

HozzászólásSzerző: Lalla » 2012.10.17. 08:58

Yakamoto írta:
Lalla írta:Q2-ben 11-edik lettem. taps taps annak aki érvénytelenül futott super pole-t! És az a durva, h rajtnál is előttem volt az a vki. És az durva, h emiatt maradtam le kábé a race1 8. helyéről. minimum dq a dolog, bár ez rajtam már nem segít, szörnyű volt, főleg h a csapattársam el se tudott indulni :(
Ne gratulálgassatok itt egymásnak pls, elég nagy katyvasz volt ez a **** runtime error miatt , szegény újként azt se tudta mi van.
Másik hogy amúgy is elbasztad a superpole-os időd , ill egy-két hellyel előbbről is indultál mivel kibaszott minket a rdsz.
Ez meg hogy nem lett meg a r1 8. hely ( feltételezés , elutasitom) ....hagyjuk már, tőlem meg két dobogót vettek el , így is nézhetném ...lol
( Én ezért mondtam anno többször is , hogy jó lenne a mínuszolás 1 v 2 futam, mert az ilyen esetek ki lennének küszöbölve ill nem lenne olyan keserű szájíze ezeknek, mivel "technikai" sport ez is net elmehet , játék szar stb .....korrektebb lenne ezeket ki lehetne szűrni , de mindegy) Most szerintem valami szerver para volt mert 4-6 embernél volt ez a ugyanaz a hiba , de úgyse tudnak mit tenni ill szerintem nem is érdekli őket.....mondjuk engem se nagyon, ahogy már ez a szezon se , viccnek jó lesz :D
azon kívül, h két embert kidobált a játék, superpole alatt más „katyvasz” még nem volt, átlátható volt a rendszer. megértem, h új volt a srác, de a szabály rá is vonatkozik. ami durva, h nem lett egyből szankcionálva. simán elindult a megszerzett helyről, a szervezőség nem csinált semmit. erre szerettem volna felhívni így utólag a figyelmet, h még1szer ilyen ne történjen meg. és igen, elég bosszantó h a jogtalanul megszerzett pozíció után pont előttem ér be a végén, és pontokat vesz el. ez szimpla szabálytalan versenyzés volt, a tied technikai probléma, amit nagyon sajnálok, de keverjük a kettőt. minket is szarul érintett, ákost is kivágta, kemény pontokat vesztett a csapat.
Vlasics Lajos Balázs
#64 Lalikum

Kép

Yakamoto

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2012.10.17. 11:04

Bocs Lalli!
Akkor benéztem , csak pont tőled lepett meg ilyenfajta kirohanás.
Az meg még mentségére szóljon, hogy miután visszaértem q2-be ill Ákos gyorsan szaladtunk egy gyors kört és az időmérő vérére kerültünk be a top10-be , lehet észre se vette hogy nincs bent...de gondolom DAniék írták chaten mi a helyzet , de azt ha jól értelmeztem nem olvasták. Sajnos még kezdők (neked ill nekem is biztos voltak hibáink ), de szóltam nekik ill majd szólok is hogy figyeljenek ezekre is ( vagy hogy írtsák le a mezőnyt :D )
Ez nem volt tiszta hogy a BT-nek címezted ezt a bejegyzést, bocsi. De szerintem ne számíts semmilyen szankcióra , mert nem is tudnak evvel így mit kezdeni, ill. hát se dq se semmi ilyen fegyver nincs a kezükbe :) , meg nagyon azt hidd hogy beleszólhatsz valamibe , ez egy nagy látszat ;)

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2012.10.17. 14:36

Nem sokat gyakoroltam, azt is inkább ilyen vizes, trutyis pályán, nem igazán vártam magamtól sokat, versenyre be is lázasodtam, szóval totálsemmi kedv nem
volt.

Q1: Nem akart összejönni a jóó kör. Bent voltam top10-be, más nem is kellett.

Q2: Vaciláltunk az elején, hogy mi legyen. Száraz/Esős.. Száraz mellett tettük le a voksunkat, de túl későn jöttünk ki, elég csúszkálós volt, első és második szektorban főleg, el is rontottam mindkettőt, hál'istennek az utolsó összeállt, így meglett a pole.

R1: Rajt jól sikerült, picit ellógtam a többiektől, ezután már csak a gumira kellett figyelni, nehogy túlságosan elkopjon a végére. P1.

R2: Rajt nem volt jó, de az utána lévő pár kanyar nagyon kiadta, 1. szektor utáni jobbos után már 2. voltam, ezután Csorival volt egy hosszas csata, néha féltem hogy jön a lag-attack, és repülök, egyszer mentem is összevissza, mert hátratámadott a BMW... :D de végülis túléltem, remélem korrekt voltam, jóó volt a csata. :) Ezután szintén beálltam gumit óvni, sikerült is úgy ahogy, ennek ellenére nagyon elkopott a végére, ez mondjuk picit aggaszt a következő versenyekre nézve.. Na mindegy, meglett a győzelem, szóval Q1-en kívül egy fullos hétvége, egy nem túl tökéletes autóval, nem kívánhattam volna jobb eredményeket. :)

Grat a csapatnak, összetett nemtudom hogy hogy alakul, de ha jól számolgatok, akkor most jó sok pontot sikerült hozni. :)

See you in Australia! ;) ( hu de hosszú lett :| )
Báldi Gergő

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2012.10.17. 15:17

teszt: nagyon jónak éreztem az autót, a setup rendkívül jónak tűnt és a gumikat sem ettem annyira, mint Hockenheimben. Nagyon vártam, hogy mit tudok alkotni a GP-sekkel együtt
Q1: 12.lettem egyéni legjobbal és a Q2-től sem voltam messze ami tovább növelte az önbizalmam.
R1: Jó rajtot vettem és végig sikerült a 6-7-8.helyeken jönnöm, az egész versenyen inkább védekeznem kellett ami sikerült és behoztam a 7.helyen a tütüt 8-)
R2: 2.helyről rajt, és konkrétan úgy rajtoltam, mint még soha. :D Maradtam a helyemen de aztán megelőztek többen is sajnos. (Dani ha nekem szóltál TS-en amikor összeütköztünk akkor sorry én ott nem éreztem magam hibásnak elengedni meg nem foglak remélem nem gondoltad te sem ;) ) 6.helyről elment a netem, pedig most is benne volt legalább egy top10... a két Opeles riválisnak is gondja volt ahogy olvastam, kár érte :/
Varga Attilának üzenem hogy álmomban is ott jött mögöttem a visszapillantómban :mrgreen: :D nagyon komolyat kellett védekeznem hogy magam mögött tartsam. Nagyon élveztem a pályát jó ritmusa volt és eszméletlenül ment a TipTop Seat :twisted: Adelaide-en még nem mentem, ahogyan itt sem ezelőtt, szóval reménykedem egy hasonló eredményben (persze a második futamot is tervezem befejezni :) )
Gratula mindenkinek!
Dani Bálint

Ha nagy az arc, jön a kudarc!
"...be yourself, no matter what they say"

Vamos Rafa!!!

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2012.10.17. 18:15

szeretnék bocsánatot-elnézést kérni 3 embertől :oops: a race1 első körös Zoli féle nekem jövés után kissé szigorúan mentem. :| először is amikor össze kapartam az autót bementem Végső Sanyi elé nem éppen figyelmesen :oops: másodszor Zákány Gabi oldalát súroltam le előzés közben a hosszu egyenes végén a kanyarban :oops: harmadrészt Bartha Zsoltival voltam túl kemény (igaz mellette voltam belül a kanyarban) :oops:
Veres Ákos

vargesz

HozzászólásSzerző: vargesz » 2012.10.17. 21:17

Lalla írta:azon kívül, h két embert kidobált a játék, superpole alatt más „katyvasz” még nem volt, átlátható volt a rendszer. megértem, h új volt a srác, de a szabály rá is vonatkozik. ami durva, h nem lett egyből szankcionálva. simán elindult a megszerzett helyről, a szervezőség nem csinált semmit. erre szerettem volna felhívni így utólag a figyelmet, h még1szer ilyen ne történjen meg. és igen, elég bosszantó h a jogtalanul megszerzett pozíció után pont előttem ér be a végén, és pontokat vesz el. ez szimpla szabálytalan versenyzés volt, a tied technikai probléma, amit nagyon sajnálok, de keverjük a kettőt. minket is szarul érintett, ákost is kivágta, kemény pontokat vesztett a csapat.
Előszöris szeretném leszögezni, hogy nagyon állat verseny volt, köszi mindenkinek akivel verseny közben 'dolgom'akadt, Danival különösen jó volt az első versenyes csata, még ha álmatlan éjszakát is okoztam!;)

Viszont azért reagálnék az idézett hozzászólásr is: Igen, én voltam aki kiment tévedésből a Super Pole-on, és köszi, de nevem is van, nyugodtan le szabad írni, ha valami probléma van, sztem így korrektebb.
Háttér infónak annyit, hogy a quali végén még erősen küzdöttem, így nem tudtam azt figyelni épp melyik helyen vagyok (9-10 körül rémlik utolsó infó), aztán amikor vége lett a játék 9. nek mutatott. Vártam, hogy jön-e valami infó, hogy kinek is kéne menni, mert Super Pole-t még nem csináltam de semmi nem jött és mivel 9. voltam a sorrendben végül kimentem.
Azt is hozzátenném, hogy chaten egész qual alatt semmi szöveget nem láttam, mondták utána a többiek, hogy szóltatok, de én semmit nem láttam, nem igazán értem. (Igazából feltételeztem volna, hogy super pole előtt Chaten felsorollódnak az emberek akik mehetnek, vagy hasonló - nem lehetne valami ilyet bevezetni, hogy ne forduljon elő ilyen?)
Szóval a kavarodásért elnézést, a harmadik versenyre már tapasztaltabb vagyok.
Lalli: Hogy emiatt nem lettél-e 8. nem tudom, pl. Peti eleve el sem indult előled...én úgy ismerem, hogy motorsportban nincs 'mi lett volna ha...'

Egy dolgot viszont még mindenképp Csorosz Lacinak: Nem tudom mi van a gépeddel, de iszonyat laggoltál, először csak a pályáról repültem le így a találkozásunkkor elég jó helyről, a másodikban az utolsó kanyarban pedig fejre is álltam. Légyszives mindenképp kezdj valamit ezzel, mert ez több mint bosszantó volt!

Üdv,
Vargesz

#666 Varga Attila
#666 Varga Attila

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2012.10.17. 21:33

vargesz írta:Vártam, hogy jön-e valami infó, hogy kinek is kéne menni, mert Super Pole-t még nem csináltam de semmi nem jött és mivel 9. voltam a sorrendben végül kimentem.
Attila sajnos most te hibáztál nem a vezetőség mert be lett írva Q1 után chatbe mert rákérdeztem és Dani leírta, hogy én és te nem jutottunk tovább mert Béres és a másik pilótára már nem emlékszem bocsánat de a lényeg hogy megkaptuk az infot.
Dani Bálint

Vamos Rafa!!!

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2012.10.17. 21:36

Lalla írta:
Yakamoto írta:
Lalla írta:Q2-ben 11-edik lettem. taps taps annak aki érvénytelenül futott super pole-t! És az a durva, h rajtnál is előttem volt az a vki. És az durva, h emiatt maradtam le kábé a race1 8. helyéről. minimum dq a dolog, bár ez rajtam már nem segít, szörnyű volt, főleg h a csapattársam el se tudott indulni :(
Ne gratulálgassatok itt egymásnak pls, elég nagy katyvasz volt ez a **** runtime error miatt , szegény újként azt se tudta mi van.
Másik hogy amúgy is elbasztad a superpole-os időd , ill egy-két hellyel előbbről is indultál mivel kibaszott minket a rdsz.
Ez meg hogy nem lett meg a r1 8. hely ( feltételezés , elutasitom) ....hagyjuk már, tőlem meg két dobogót vettek el , így is nézhetném ...lol
( Én ezért mondtam anno többször is , hogy jó lenne a mínuszolás 1 v 2 futam, mert az ilyen esetek ki lennének küszöbölve ill nem lenne olyan keserű szájíze ezeknek, mivel "technikai" sport ez is net elmehet , játék szar stb .....korrektebb lenne ezeket ki lehetne szűrni , de mindegy) Most szerintem valami szerver para volt mert 4-6 embernél volt ez a ugyanaz a hiba , de úgyse tudnak mit tenni ill szerintem nem is érdekli őket.....mondjuk engem se nagyon, ahogy már ez a szezon se , viccnek jó lesz :D
azon kívül, h két embert kidobált a játék, superpole alatt más „katyvasz” még nem volt, átlátható volt a rendszer. megértem, h új volt a srác, de a szabály rá is vonatkozik. ami durva, h nem lett egyből szankcionálva. simán elindult a megszerzett helyről, a szervezőség nem csinált semmit. erre szerettem volna felhívni így utólag a figyelmet, h még1szer ilyen ne történjen meg. és igen, elég bosszantó h a jogtalanul megszerzett pozíció után pont előttem ér be a végén, és pontokat vesz el. ez szimpla szabálytalan versenyzés volt, a tied technikai probléma, amit nagyon sajnálok, de keverjük a kettőt. minket is szarul érintett, ákost is kivágta, kemény pontokat vesztett a csapat.

Ez kizárást jelent az adott pilótának.

A dolog sajnos bonyolultabb ennél.

Ugye a race07 ben nincsenek szervern való büntetések. Tehát nem tudod hátra sorolni, illetve semmilyen szankciót nem vagy képes adni neki.
Ezért van ugye az utólag büntetés.

A szerveren egyetlen szankció van, hogy bannolod. De ez nem okés megoldás, hiszen 2 verseny van, tehát így egész hétvégére kilövöd a palit..

A megoldás csak az lehet, hogy utólag kizárod a qual ról illetve az első futamról.

A qual kizárás azt, jelenti, hogy pl Adelaideben nem qualizhat. És a race1 en nem kap pontot.

Ezt csak így lehet megoldani. Illetve ha még van idő, és időben észreveszi egy admin, hogy köröz, akkor szól neki vagy kibannolja, és ha van mondjuk 5-6 perc vissza tud jönni a szerverre.
Galambos Péter

TCS #82

nagi

HozzászólásSzerző: nagi » 2012.10.17. 22:01

Üdv mindeninek! Így a 2. verseny után őrületes rutinnal :) már én is hozzászólok. Elősször is nagyon profi a csapat, így nagy élmény birkózni egymással.

R1: Vlasics Lajossal jó csata volt, remélem neked is kellemes emlékekkel
R2: Sass Norbi árnyékában loholtam 7-8 körön át, de végül csak sikerült.

Gratula mindenkinek

Időhiány miatt átlagban csak minden 2. versenyen akartam indulni, de kezdek függővé válni. Nem tudom mi sül ki ebből :?
Nagy Zsolt - #120

nagi

HozzászólásSzerző: nagi » 2012.10.17. 22:03

Ja ugye a rutin - a név lemardt
:)

Nagy Zsolt #120
Nagy Zsolt - #120

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2012.10.17. 22:07

Q1: Megvolt a bejutó idő
Q2: 1 kanyart rontottam el nagyon,többi elment. 3 sor asszem ami bőven jó.
R1: 3. lettem,sikerült jó futamot futnom. Kóródi Urat kergettem de ahogy néztem az utolsó 5 körünk kb mindig tizeden belül volt. Nem volt esélyem,nagyot ment a BMW-vel. Báldi hozta a formáját... Csapat 1. és 3.
R2: Beragadtam,Báldi nagyon hamar előre tudott kerülni ez nekem most nem jött össze. Elől volt egy lada akit sehogy nem tudtam kb megelőzni. Mögötte mentem 3 körig de nem találtam fogást. Aztán egy hibát ki tudtam használni. Jó volt nagyon,grat! Utána Csori egyből hibázott és el tudtam menni. Két Digital BMW-s nagyon jól mentek.Azt hittem kevés lesz ide a BMW de nagyon nem. Báldi kicsit talán lasabb is volt a második felébe így tudta tartani Őket szerencsére és nem lógott el az első 3as. Mire felértem el is ment a 15 kör. Jó féle volt.

Teszten sose sütött a nap nekem,most meg a Q2 kivételével végig száraz volt.

Grat mindenkinek!
Molnár Dániel #99

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2012.10.17. 22:08

nagi írta:Ja ugye a rutin - a név lemardt
:)

Nagy Zsolt #120
Profil beállításba be tudod állítani az aláírást. Akkor automatikusan berakja neked és nem kell mindig írni a végére ha nem akarod.
Molnár Dániel #99

vargesz

HozzászólásSzerző: vargesz » 2012.10.18. 23:15

kisrafa írta:Attila sajnos most te hibáztál nem a vezetőség mert be lett írva Q1 után chatbe mert rákérdeztem és Dani leírta, hogy én és te nem jutottunk tovább mert Béres és a másik pilótára már nem emlékszem bocsánat de a lényeg hogy megkaptuk az infot.
Nem tudom mikor kérdezted azt nem láttam, én a Q1 legutolsó pillanatáig mentem amig kidobott és akkor már nem látszik mert ugye rögtön Q2 van. Ott meg én nem mertem megkérdezni, mert már legutóbb is kaptam a fejemre emiatt, csak vártam egy darabig hátha jön infó de akkor nem volt már

Na mindegy lehet hogy ez így rossz döntés volt, de semmi szándékosság nem volt mögötte, ha a VB úgy dönt, hogy ezért büntetés jár akkor ezt nyilván elfogadom.

És bocs egyébként, Bálint a Keresztneved ugye? Az angol sorrend mindig bekavar:)

Vargesz
#666 Varga Attila

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2012.10.19. 15:24

vargesz írta: És bocs egyébként, Bálint a Keresztneved ugye? Az angol sorrend mindig bekavar:)
Igen Bálint, de már hallgatok a Danira is annyiszor előfordult :) :mrgreen:
Dani Bálint

Vamos Rafa!!!

Dawe2
Teljes név: Lehoczky Dávid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dawe2 » 2012.10.19. 22:23

zolibphc írta:
Dawe2 írta:
Tsirke írta:
Dawe2 írta:Q1: Sikerült a pályán a számomra elérhetetlennek tűnő 1:37-es idő alá mennem,erre a sors fintora hogy ledobott a játék és így buktam azt az időt.Végül 13. helyről vártam az indulást.
Q2: Közöm nincs hozzá :)

R1: Első körben (köszönhetően) a pályán a célegyenes utáni első kanyarban megforogtam és Végső Sándornak és Radics Istvánnak (talán) nekiütköztem ezért bocsánatot kérek. Megismételte magát Anderstorp első futómű sanyi. végül az előkelő utolsó helyen értem be (de nem bánom minden alkalom egy gyakorlás :))
R2: 2.kör legelején ismét Végső Sándor kollégával akadtam össze,aminek az lett a vége hogy a hátsó futómű kuka lett. (és megint csak bocsánat)
A futam végére meg megsütöttem a motort így nem értem célba :/

U.i.: Még mindig tanulom a versenyzést,ezért bénázok
Semmi gaz, bar az R1 nek leves lett..Hatulrol akkorat kaptam, hogy az hittem Schumi megint elnezte a fektavot :shock: R2 ben kicsit sodrodtal a jobbosban, igy nyitva maradt az ajto, megprobaltam bemenni, de lengo ajto volt :) Kicsit figyelj oda masokra es minden ok lesz...

Most nem Schumi nézte be a féktávot........
Még egyszer bocs főnök
az előző versenyemhez képest jobb voltam,de még mindig bakfigy vagyok ebben a mezőnyben :)
No para, lesz ez még jobb is, nameg az a 308-as sem egy előnyös gépezet;)

Az már biztos,de már ezzel kell végig nyomnom a futamokat :D
Remélem hogy jobb lesz :)
Lehoczky Dávid
https://www.g2a.com/r/daw302
A gumi kopjon,ne a lelked!

GergoToth85

HozzászólásSzerző: GergoToth85 » 2012.10.30. 22:14

Adelaide

Elosszor is koszonom a tamogatast a csapatarsaktol, Arpitol es Petitol. ELobbinek elnezest hogy nem voltam gyakorolni, de suru hetem volt. Utobbinak a setupert.
Szerintem nem az segitett, csak a tudat. Mert kb ugyan az a setup

Q1
12. :O hely, no comment. Majd el sullyedtem

R1
Nem voltak nagy izgalmak. "Forgott" a fejem a rajtnal hogy en se ussek ki senkit, mert mar bunti pontom, meg figyelmeztetesem is :roll:
De mindenki gyonoyruen eljott. Mi hatulrol senkit nem trafaltunk el. Kezd a TC egy kulturalt bajnoksag lenni, ahol ugyeseggel es gyorsasaggal elozzuk meg a masikat.
Na velem nem ez tortent. Kicsuszott egy Volvo, meg valamelyik MPV-s is. Addig irto jo csatak voltak, kar hogy eltuntek. Majd Mate-t fogtam be de ravaszul tuljart az en trukkomon, meg hogy el neztem a fektavot igy 5-6 helyen ertem be. Nem emlekszek

R2
SZep rajt, vegre!!!! Mogottem a Bartha-Fazekas-Balint trio tologatta egymast igy volt idom meglepni. Ide jegyeznem meg, hogy
csapattarsat a bajnoksag allasa miatt el lehet engedni?
Masodik helyen 10 koron at jol el voltam, majd jott egy kek valami es ahogy megjenet a tukorben, ugy el is tunt. Na ez volt Dani :shock: :shock:
Dobogo 3. fokan allhattam

Osszesegeben jo volt, foleg hogy ki nem allhatom a palyat. Ezek szerint ma "Báldi korban" szenvedtem mert azt mondtam nem fog ez menni es siker. Nekem legalabb is :P

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2012.10.30. 22:19

Q1: Szenvedős,amilyen jó volt korábban a kocsi most annyira rossz.
Q2: Kör össze jött de "csak" 5. lettem. Majdnem legjobb körömet futottam.

R1: Jó futam volt. Utolsó 1,5 kört egyáltalán nem értettem. Beesni 4 autó távolságról és 3 szor is lebaszni az ívről mert úgy kell előzni. Aztán ha megyek vissza oldalról kapom az ívet,köv féktáv megint kitolni a faszba. Mind1 igazából,mert meglett az eredmény csak nem értem minek ennyire agresszívnak lenni... Bár ha tesó elől van érthető.

R2: Káosz volt,rommá törték a kocsim hátulját. Beértem 5.nek. Jóóóaz.
Molnár Dániel #99

zolibphc

HozzászólásSzerző: zolibphc » 2012.10.30. 22:59

Pár napja még unknown volt a pálya, de trükk, és kaszkadőr mutatványokkal fűszerezve, Yaka-val stuntoltunk párszor, illetve köszönet a setupért is!;)
Q, 11.: Épphogy lemaradtam a Q2-ről, PB-től pedig 1 mp-re(!!!), érthetetlen, de ez van, vagyis volt!
R1, 8.: Szépen, tisztán eljött mindenki a rajtnál, bevallom, kellemes meglepetés volt, féltem kicsit, magamtól is, meg a többiektől is, de nem volt gubanc. Ahogy kvalin, úgy versenyen se ment a szekér, majd minden 2. körben volt 1-1 csúnyán elmért féktávom, aztán Ákossal akadt 1-2 adok-kapok, de végül biztosabb lábakon állt a csapattársam, és elnyúlt, vége a bűvös 8. hely!
R2, 5.: Utálom, rossz omen élről rajtolni, egy halom gyorsabb pilótával a nyakamon, de csak egy helyet buktam, és jópár körön keresztül tartottam is a 2. helyet, aztán egy szokásos "csodás" féktáv, 1 hely bukó, majd egy mégszebb piruett a célegyenes előtti kanyar féktávján, be is sokaltam, és a hátsó balos is fűre ért, eredmény egy 683 fokos mutatvány, majd benéztem a végén a kék Seat motorháztetőjébe, elment szépen 5, vagy 6 kolega is, mire összeszedtem a gépet.
A sors visszaadott valamit, hiszen 1 körön belül 2 baleset révén, visszanyertem 4 helyet, szenvedve utolsó körökön tartottam is, vége 5.!
Kép
Matejka Zoltán #32

Zoliee

HozzászólásSzerző: Zoliee » 2012.10.31. 08:37

ADELAIDE

Egy kis beszámoló!

Q:Az edzést szokásomhoz híven 3 részre osztottam, mivel csak 14-en voltunk, így "csak"4 embert kellett megelőznöm. Az első 3 gyors köröm után a 6-dik helyen álltam, de folyamatosan csúsztam hátra. Így egyértelművé vált, hogy nem lesz elég az idő amit futottam. Nagyon esőre állt, ez kicsit megzavarta a pilóták nagy többségét és óvatosabb körökkel kezdtek, de a végén mindenki gyorsabb lett. A második etapban megfutottam a legjobbamat ami a 6-dik helyen juttatott a Q2-be.
A Q2-ben aztán az egy mért kör kiválóan sikerült PB-vel a 4-dik rajtkockát szereztem meg.

R1:A rajt jól sikerült a 4-dik helyen elfordultam a síkánban Sasy elé pont befértem (de kellett hozzá a megfelelő hozzáállása). Aztán Dani Bálint hibázott a T2-ben és elég közel kerültem hozzá, kicsit meg is koccoltam (BOCSI). Aztán Fábián Máté csúszkált előttem és a falnak verte Alfáját többször is és a hátsó hosszú egyenes utáni kanyarban Sasyval meg is előztük, de az utána következő kanyarban féktávon meglökött ami miatt lecsúsztam az ívről és 3-an egyből elhúztak mellettem. A 7-dik helyen voltam mikor a Hosszú gyors szakaszon a falnak pattintottam az autómat melynek eredménye az űrutazás lett, így 3 kör után feladtam a versenyt! P:14

R2:Az utolsó rajthelyről rajtoltam és kivárásra játszottam, rögtön a síkán után Zákány úr a feje tetejére tette a Volvot és vele 2 embert ezért rögtön nyertem 3 helyet magamnak. Végső urat üldöztem, de valahogy nem tudom mi történt nem volt meg a kellő tapadás így füstölgőseket fékeztem majdnem minden kanyarban. két körös üldözés után a célegyenes ráfordító kanyar előtt Sanyi Lacettijének segge leért a fűre így rögtön egy szép piruettet mutatott be, amit én is követtem, így ketten egy szép páros kürt írtunk le egyszerre. ezután megérkezett Lehoczky Pilóta társ aki ki akarta használni bénaságunk, de utána magamra találtam és gyakorlatilag pár kör alatt elhagytam őket. De hiába üldöztem csapattársamat Ákost, már 9-10mp hátrányba voltam hozzá képest és a távolság nem csökkent. Aztán a szerencse mellém állt, elöl többen baleseteztek és pár helyett javítottam, egy 4-es boly mögött értem be, de rendkívül izgalmas csatában gyakorlatilag akár 5-dik is lehettem volna, de elkapkodtam így csak maradt a 8-dik hely. De ezzel is elégedett vagyok! P:8

Sajnos megint előjött a "régi nóta" velem kapcsolatban, mert megint rengeteget hibáztam 1 estet kivéve az R1-en eldobott futam miatt mérges vagyok az R2-ő jól sikerült! Mindenkinek jó félkészülést a következő futamra!!!
#78 VSR BTCC 2011 - 7. hely TC Kategória
#27 VSR CRUZE CUP 2012 - 4. hely TC Kategória

Vida Zoltán

zolibphc

HozzászólásSzerző: zolibphc » 2012.10.31. 09:52

GergoToth85 írta: Ide jegyeznem meg, hogy
Szerintem ez a csapatotok biznisze, elengedni elengedhet/elengedheted, ez bele kell, hogy férjen, megint más, ha úgy segítitek egymást, hogy feltart valakit, aki riválisod....de ez csak az én véleményem!
Kép
Matejka Zoltán #32

Yakamoto

HozzászólásSzerző: Yakamoto » 2012.10.31. 10:59

zolibphc írta:
GergoToth85 írta: Ide jegyeznem meg, hogy
Szerintem ez a csapatotok biznisze, elengedni elengedhet/elengedheted, ez bele kell, hogy férjen, megint más, ha úgy segítitek egymást, hogy feltart valakit, aki riválisod....de ez csak az én véleményem!
Nekem nem rémlik , hogy szabály tiltaná, mi pl Pistivel engedtük el egymást, ez szerintem csapat belügy ez nem F1 :D Ezért is jó ha jó csapattársad van ;)

Vissza: “VSR HTCC 2012”