VSR WTCC 2012 - Társalgó

Moderátor: BT Tag

Zsolteee

Re: VSR WTCC 2012 - Társalgó

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2012.08.29. 21:59

Nem hivatalos végeredmény: http://gphungary.hu/downloads/rFactor/V ... nship.html
(Tartalmazza a futameldobásokat is)
Kép

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2012.08.29. 22:05

Éppenhogy beestem kvalira, ahol jól szerepeltem, talán 7. lettem.
Az első futam nagyon jól alakult, mentem a saját tempómat, de az utolsó körre hirtelen elvesztette a bal elsőm a tapadást és Leitner kolléga elment, 5. lettem.

2. futamra a lényeg az ismételt stabil futam, a gumikra picit jobban vigyázva. A gumira vigyázást azt végig is tudtam vinni, viszont mikor az első körökben Marek belémrongyolt messziről féktávon onnantól volt végre egy jó futamom. Jó volt megint túraautózni úgy igazából, mikor mindenki a határokat feszegetve fordul el a másikon és pöccinti meg a másik autóját. Élvezetes volt. Sajnos egyszer az első kanyarban Marek kolléga külső ívről jött én meg picit rövidebb féktávot akartam venni amit elmértem, ezzel ő meg kicsuszott a pálya melletti fűre, ez úton is sorry érte!
Élveztem a 2. futamot és a bajnokságot is.

Összességében grat oldman és kabbe disco! :D Veled nem számoltam, elhappoltad előlem a bajnoki dobogót. Kicsit csalódás, de majd legközelebb. ;)
A csapattársaimnak, azaz Tepliczky Péternek és Illés Györgynek nagyon köszönöm az egész szezonbeli munkát, amit kitűnően végeztek. Ezt tükrözi is a csapatbajnoki 2. helyezés. Remélem még további bajnokságokban is találkozunk majd egy csapat keretein belül.
Kép

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2012.08.29. 22:20

Gratula oldman. Teljesen megérdemelt a bajnoki címed, erre szokták azt mondani, hogy a legjobb versenyző és a legjobb autó nyeri a bajnokságot. Itt most mindkettő megvalósult :)

Második futam közepére értem haza, fasza versenyt toltatok, ha ezt nézte vki akkor jó reklám volt.

Bocs Norbi, hogy nem tudtam segíteni, bár ahogy láttam megint fos volt a "Sevi".

A csapatbajnoki cím meglett, ennek nagyon örülök.

Gratula mindenkinek!
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

falonso95

HozzászólásSzerző: falonso95 » 2012.08.29. 22:39

Zsolteee írta:Nem hivatalos végeredmény: http://gphungary.hu/downloads/rFactor/V ... nship.html
Úgy tűnik megvan a top10 :D
Így utólag már elég gánynak tünt a Ford. Monzában a Seat motorral fél mpvel gyorsabb voltam mint normál esetben, és ezután jött az új Ford motor, ami továbbra is messze a leggyengébb volt, de ekkor olyan pályák jöttek, amiken átlagon felül mentem, így el is felejtődött a motor mizéria. De hát ez van, én választottam, és én sztem a legtöbbet hoztam ki belőle :)

Grat Oldmannak, és mindenkinek aki végigküzdötte a bajnokságot :)

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2012.08.29. 23:15

falonso95 írta:
Zsolteee írta:Nem hivatalos végeredmény: http://gphungary.hu/downloads/rFactor/V ... nship.html
Így utólag már elég gánynak tünt a Ford. Monzában a Seat motorral fél mpvel gyorsabb voltam mint normál esetben, és ezután jött az új Ford motor, ami továbbra is messze a leggyengébb volt, de ekkor olyan pályák jöttek, amiken átlagon felül mentem, így el is felejtődött a motor mizéria. De hát ez van, én választottam, és én sztem a legtöbbet hoztam ki belőle :)

Nagyon durvát mentél, és folyamat küzdöttél a Forddal, nem volt az hogy ,,hát ez egy esélytelen autó, szarok bele". Nagyon tetszett a szezonod, a hozzáállás, minden, gratula hozzá, bőven bőven többet hoztál ki belőle, mint ami benne volt. ;) Congratulation. :)
Báldi Gergő

Tequila

HozzászólásSzerző: Tequila » 2012.08.29. 23:25

KisKimi írta:
falonso95 írta:

Nagyon durvát mentél, és folyamat küzdöttél a Forddal, nem volt az hogy ,,hát ez egy esélytelen autó, szarok bele". Nagyon tetszett a szezonod, a hozzáállás, minden, gratula hozzá, bőven bőven többet hoztál ki belőle, mint ami benne volt. ;) Congratulation. :)
ez tényleg így van, Metac mellet te egyedül teljesítetted mind a 20 futamot, ami marha nagy dolog, figyelemre, és tiszteletreméltó, főleg úgy hogy papíron mindketten gyengébb technikával kellett harcoljatok, de megcsináltátok, le a kalappal előttetek, remélem látunk kövi bajnokin is.
Gabor Bernhardt

Kép

falonso95

HozzászólásSzerző: falonso95 » 2012.08.29. 23:30

Tequila írta:
KisKimi írta:
falonso95 írta:

ez tényleg így van, Metac mellet te egyedül teljesítetted mind a 20 futamot, ami marha nagy dolog, figyelemre, és tiszteletreméltó, főleg úgy hogy papíron mindketten gyengébb technikával kellett harcoljatok, de megcsináltátok, le a kalappal előttetek, remélem látunk kövi bajnokin is.
Köszi :) hát én csak a dobogót sajnálom, mert az egy ilyen mezőnyben nagy fegyvertény lett volna, de a Valenciai, és a Portimaoi 2. futam kárpótol ezért.
Az hogy a kövi bajnokin leszek-e, az nagyban függ az időpontól, mert nekem a koli miatt mostantól a szerda esélytelen, ha pénteken lenne, akkor szívesen ülnék a Ford Performance Racing autójában :)

Csuti

HozzászólásSzerző: Csuti » 2012.08.30. 00:47

Gratula Oldman! :)
Grat mindenkinek! :D

Szerintem elég jó szezon volt,bár ne fagytam volna ki annyiszor..talán jobb helyen is végezhettem volna..
Csuti Zoltán

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2012.08.30. 10:37

Thx sracok :) jol esik.

Nem volt konnyu, idomero elott meg nagyon ketsegbe voltam esve, 40kg miatt , illetve Kiskimi tempojat latvan.. Aztan az elso futam utan kiscit megnyugodtam hogy 3dik helyen beertem es lattam hogy a tempom megse annyira rossz mint idomero alapjan tunt. Masodik futam meg.. igazabol haragszom Disco-ra.. mar megint utolso kor utolso kanyarjaiba elozott meg :D mintha direkt csinalna! :D Ott meg bevalalta egy meresz visszatamadast, lattam hogy Csuti mogottem van, de ugy voltam vele hogy dupla vagy semmi :D.. jo lett volna futamgyozelemmel befejezni, de a 3dik hely se volt rossz.. legalabb megprobaltam.

koszonom a segitseg a "csapattarsamnak".. jo volt hogy en is kaptam nemi tamogatast :) es grat a dobogosoknak, illetve mindenkinek aki vegig kuzdotte ezt a bajnokit. illetve en is kiemelnem Norbit a Ford-os orultet :D.. (jo ertelembe) :D.. nem semmi amit muveltel azzal a kocsival.. illetve hogy minden futamot vegig harcoltal vele es megnehezitetted az elpilotak dolgat is.
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

Giorgio

HozzászólásSzerző: Giorgio » 2012.08.31. 23:49

Varga Péternek gratulálok a bajnoksághoz! ;)

Sikerült 2 hihetetlenül élvezetes futammal zárni ezt a bajnokságot, nem tudom mikor volt utoljára ilyen csatákban részem, élveztem nagyon :mrgreen:

Szeretném megköszönni mindenkinek az egész szezont, a szervezőktől a versenyzőkig, színvonalas, sportszerű és nagyon élvezetes versenyek jellemezték végig a szezont és külön köszönet jár a másik két Pöttyös Racing Team versenyzőnek, Szűcs Máténak és Tepliczky Péternek, akik mindig versenyképes beállításokkal segítettek ki. Remélem lesz még hasonló felállás a későbbiekben is és akkor már csakis az első hely lehet a cél ;)

Innentől várom a következő V8 bajnokságot, ami remélhetőleg hasonlóan izgalmas és jó versenyeket tartogat majd :)
Illés György

Robi150

HozzászólásSzerző: Robi150 » 2012.09.01. 22:10

Sajnos az utolsó versenyen nem tudtam itt lenni, de örülök hogy részt vehettem ebben a bajnokságban, volt sok jó futamom, amikre szivesen emlékszek (Hungaroring, Suzuka, Valencia) és persze csalódások is, amikor vagy lassú voltam, vagy versenyen hibáztam. De összességében nagyon jó kis WTCC bajnokság volt ez, gratulálok a dobogósoknak, főleg Varga Péternek. És én is várom a V8-at :D:)

Tequila

HozzászólásSzerző: Tequila » 2012.09.20. 12:37

Jelenlegi állás szerint nagyon úgy néz ki, hogy egy kisebb szünet következik be rFactor részlegen, mivel szervező hiánnyal küszködünk, ebből kifolyólag a V8 bajnokit amit terveztünk sajnálatosan nem fogjuk idén ősszel megrendezni.
A következő évtől viszont ismét beindul a nagyüzem, a tervek szerint a már hagyományosnak mondható F3 bajnoksággal fogjuk kezdeni az évet, de erről persze majd informálódhattok itt a fórumban, illetve az oldalon.
Gabor Bernhardt

Kép

Vissza: “WTCC 2012”