Társalgó

Moderátor: BT Tag

Lacsika
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Nagy László

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2013.05.21. 23:03

Gordon24 írta:Borzalom volt.. Remélem a hátulját nem adta a tv, mert elég ciki volt.

Bujdosó Feritől elnézést, jól tértél vissza de baromira benéztem azt a kanyar kombinációt, Ha nem vagy ott a fal fog meg, Így sajna letaroltalak..

Köv map lesz igazán borzalmas! ha itt ilyen kontaktok voltak, akkor ott felénél totálkár lesz a fele brigádnak :D
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Juhász Csaba
Teljes név: Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2013.05.23. 23:04

"a legvégén a sikánnál érdekesen jártam, mert mellettem Juhász úr megcsúszott/megtolt, így keresztbe érkeztem a kavicsba, ahol aztán egyenesen abszolváltam a célba érést és még TG is megelőzött...."

nem így működik :D http://youtu.be/LMlCvQaGqBw?t=45m32s

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2013.05.24. 07:39

Lacsika írta:Téma: Óvások
weres6 írta: Nagy L. úr
race1 924
Visszanéztem 3x is, nem is értem neked ezen mi a ráhúzás! célegyenes ráfordítón Te húzod rám a kocsit :) Na de Te mint BT tag biztos tudod mi minek számít.

ha jobban megfigyeled fogtam egy ívet amin mentem és te simán elfértél volna még mellettem, ha ezt figyeled, viszont te csináltál úgymond egy plusz kormánymozdulatot jobbra, ami törést okozott az autód mozgásában és ezért ért össze a két autó.
továbbra sem értem, hogy mit húztam rád, amikor egy íven haladok középen, te meg felém indulsz meg. amúgy van egy alap szabály, hogy a pályára hogyan térünk vissza, ha lecsúsztunk...az meg alap, hogy helyet hagyunk a másiknak.....

íme:
https://www.youtube.com/watch?v=1dhGM1_ ... e=youtu.be
Veres Ákos

Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2013.05.24. 21:43

jóó ez a mirillis :)) + egy kis vegas

0:37-től érdekes a Te részedről, ha már szabályokról beszélünk (rázókő használat, pályáról való visszatérés, levágás) Lehet kilöktelek, ezért bocs... http://www.youtube.com/watch?v=KuofNPNWSHA

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2013.05.24. 21:59

Juhász Csaba írta:jóó ez a mirillis :)) + egy kis vegas

0:37-től érdekes a Te részedről, ha már szabályokról beszélünk (rázókő használat, pályáról való visszatérés, levágás) Lehet kilöktelek, ezért bocs... http://www.youtube.com/watch?v=KuofNPNWSHA
ja persze, elkapkodtam csúnyán, de ezen a manóveren csak buktam, hiszen füvön mentem, nem előny szerzés volt. valóban megszegtem a vonal szabályt, igaz a pályát nem hagytam el és nem 30cal jöttem vissza keresztben. de logikusan nézve nem volt előny szerzés. mivel megcsúsztál, így nyílván nem volt direkt kilökés, ez kb versenybaleset.
oké, hogy lovaglunk a szabályon, de azért szabad használni a realitást is ;) én ilyenért sosem büntettem senkit, más már igen, mert vonalszabály.... :|
Veres Ákos

Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2013.05.24. 22:13

weres6 írta:

ja persze, elkapkodtam csúnyán, de ezen a manóveren csak buktam, hiszen füvön mentem, nem előny szerzés volt. valóban megszegtem a vonal szabályt, igaz a pályát nem hagytam el és nem 30cal jöttem vissza keresztben. de logikusan nézve nem volt előny szerzés. mivel megcsúsztál, így nyílván nem volt direkt kilökés, ez kb versenybaleset.
oké, hogy lovaglunk a szabályon, de azért szabad használni a realitást is ;) én ilyenért sosem büntettem senkit, más már igen, mert vonalszabály.... :|
remélem tudod hogy miért linkeltem a videót... Lacit támadod hogy kitartott neked. Részben igazad van, de amit Te csináltál a következő kör első kanyarjában ugyanúgy óvható Ő is. A-s féktávot vett, Te C-set és ráhúztad a kormányt. Gyorsan mész nem tagadom de ez mellett agresszív is vagy. Ha meg magadon nem használod a szabályokat, máson se használd... nézd végig mind a két replayedet, (Én megtettem) ahányszor levágtad a célegyenes végi sikánt, meg amennyit lökdösődtél Téged is röhögve meglehetne büntetni, és szerintem jóval durvábbak mint amit Laci ellen óvsz. Szíved jogod, de azért használd a realitást... Pudingon nem lesz rázókő :D ott fal van

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2013.05.24. 22:34

Juhász Csaba írta:
weres6 írta:

remélem tudod hogy miért linkeltem a videót... Lacit támadod hogy kitartott neked. Részben igazad van, de amit Te csináltál a következő kör első kanyarjában ugyanúgy óvható Ő is. A-s féktávot vett, Te C-set és ráhúztad a kormányt. Gyorsan mész nem tagadom de ez mellett agresszív is vagy. Ha meg magadon nem használod a szabályokat, máson se használd... nézd végig mind a két replayedet, (Én megtettem) ahányszor levágtad a célegyenes végi sikánt, meg amennyit lökdösődtél Téged is röhögve meglehetne büntetni, és szerintem jóval durvábbak mint amit Laci ellen óvsz. Szíved jogod, de azért használd a realitást... Pudingon nem lesz rázókő :D ott fal van
ó :shock:
aggresszív vagyok, mert rá mertem kanyarodni véletlenül? ahha. valóban rákanyarodtam, mert azt hittem a kavicsosban köt ki a merész féktávon, de szuper ügyes volt. szabálytalan akkor lettem volna, ha kirakom, vagy megtolom és pozíciót veszít, de lepattantam róla, plusz buktam még 1 helyet. ahhoz képest, hogy 3an egymás mellett voltunk, elég szépen eljöttünk onnan. amúgy meg megóvta az esetet, ami közel sem volt olyan mértékű, amit ő tett, de ti nyilván azt nem látjátok a célegyenes előtt, hogy ő tart rám, ami miatt majdnem kimentem fűre és ezért jött be mellénk a valaki is. mert túl szépen elmentem volna mellette lendületből, mindegy majd a többi BT tag kielemzi az eseteket.

most nekem eshettek nyugodtan ketten, igaz sok értelmét nem látom, de ha már ennyire ki akarsz elemezni, akkor megnézheted, hogy nem szoktam leszorítani mást, aki mellettem van és, ha gyorsabb akkor sem rántom rá vagy be elé, hogy felfogjam a tempókülönbséget.
Veres Ákos

Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2013.05.24. 22:43

weres6 írta:
Juhász Csaba írta:
weres6 írta:

ó :shock:
aggresszív vagyok, mert rá mertem kanyarodni véletlenül? ahha. valóban rákanyarodtam, mert azt hittem a kavicsosban köt ki a merész féktávon, de szuper ügyes volt. szabálytalan akkor lettem volna, ha kirakom, vagy megtolom és pozíciót veszít, de lepattantam róla, plusz buktam még 1 helyet. ahhoz képest, hogy 3an egymás mellett voltunk, elég szépen eljöttünk onnan. amúgy meg megóvta az esetet, ami közel sem volt olyan mértékű, amit ő tett, de ti nyilván azt nem látjátok a célegyenes előtt, hogy ő tart rám, ami miatt majdnem kimentem fűre és ezért jött be mellénk a valaki is. mert túl szépen elmentem volna mellette lendületből, mindegy majd a többi BT tag kielemzi az eseteket.

most nekem eshettek nyugodtan ketten, igaz sok értelmét nem látom, de ha már ennyire ki akarsz elemezni, akkor megnézheted, hogy nem szoktam leszorítani mást, aki mellettem van és, ha gyorsabb akkor sem rántom rá vagy be elé, hogy felfogjam a tempókülönbséget.
agresszivitás alatt nem erre az egy esetre értem, hanem az egész versenyedre... hozzáteszem nem támadlak, hanem kiállok mellette...

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2013.05.24. 22:50

Juhász Csaba írta: agresszivitás alatt nem erre az egy esetre értem, hanem az egész versenyedre... hozzáteszem nem támadlak, hanem kiállok mellette...
ez végképp érdekes, hogy folyton aggresszív lennék. kíváncsi lennék egy kívül álló véleményére. azért mert 3szor picit hozzá értem és azonnal el is vettem a gázt, az nem feltétlenül azt jelenti. természetes, hogy mellette állsz. de kár, hogy nekem nincs aktív csapattársam :oops:
Veres Ákos

danikosz
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.05.29. 22:27

Bírói döntések kiírva. Bocsánat hogy csak most.
Molnár Dániel #99

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2013.05.30. 00:09

Egy Hivatalost válasz kérnék az ügyben, hogy Én Sugoban kaptam 2. körös (nem első kanyar) ütközésért büntetést, akkor a Suzukai futam 2. köreiben elkövetett szabálytalanságok miért nem lettek most büntetve?
Kép

Lacsika
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2013.05.30. 00:23

MetaC írta:Egy Hivatalost válasz kérnék az ügyben, hogy Én Sugoban kaptam 2. körös (nem első kanyar) ütközésért büntetést, akkor a Suzukai futam 2. köreiben elkövetett szabálytalanságok miért nem lettek most büntetve?

:) Mindennapi élet mellett gondolom elég nehéz még egy bajnokságot koordinálni. Más szabálytalanságok sem lettek büntetve, sőt kiszabott büntetést sem tartottak be, ami szintén nem vont megrovást maga után.

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.05.30. 06:50

MetaC írta:Egy Hivatalost válasz kérnék az ügyben, hogy Én Sugoban kaptam 2. körös (nem első kanyar) ütközésért büntetést, akkor a Suzukai futam 2. köreiben elkövetett szabálytalanságok miért nem lettek most büntetve?
A 3,7 km-es pályán múltkor belenéztünk a második körbe is és adtunk rá büntetést ha szabálytalannak találtuk. Lásd amikor kiforgattál valakit. Nem érkezett óvás,így belenéztünk a második körbe is.
Most a 7km-es pályán ezt nem tettük meg. Első körös eseteket büntettünk + azt a "pár" óvást.

Szabályzatot ez áll amit a jelentkezéseddel elfogadtál :
"Nem óvott szabálytalanság esetén, a Bírói Testület felhasználhatja az esetlegesen készült felvételeket, vagy ha egy testületi tag, a versenyben nem ellene elkövetett szabálytalanságot lát. Továbbá a testületnek bármikor joga van a futamok betekintésére, és szúrópróbaszerű ellenőrzésére."
Lacsika írta: kiszabott büntetést sem tartottak be, ami szintén nem vont megrovást maga után.
Varga Péterre gondolsz szerintem. Időmérőt teljesítette,utána jeleztük neki hogy oké,akkor a boxba első kör végén rögtön menjen be és ne csak átmenjen hanem álljon be egy kicsit. Mivel 10 mp-ig bent állt,elfogadtuk így a kiírt büntetés teljesítését.
Molnár Dániel #99

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2013.05.31. 16:04

Csak hogy tiszta legyen, raadasul nem is direkt csinaltam, egyszeruen elfelejtettem a Buntit, komolyan ezert kvaliztam, es raadasul ott volt 1 admin velem TS-en es o is tok elfelejtette :) warmupon en kerdezgettem hogy letudok-e meg lepni es vissza hatha akkor ucso helyre tesz, de sajnos Race07-be nincs ilyen, ekkor Gordon irt chaten nekem, hogy ok indulhatok, de elso kor vegen akkor menjek boxba es 10mp.. amivel egyebkent annyi bibi volt hogy amikor bealltam akkor jottem ra hogy fogalmam sincs mivel lehet "jovahagyni" a boxos dolgokat ezert 10 mp utan kezdtem el 2 kezzel utogetni a billentyuzetet hogy ugyan engedjen mar tovabb :D.

hidd el sokkal jobban jartam volna ha kiirt buntetes teljesitem.
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2013.06.01. 20:16

van egy másik vsr szerver, amin egy hillclimb map van. a pályát leszedtem nogripről, de nem tudok felmenni. mi a megoldás? :) thy

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.06.01. 20:26

Juhász Csaba írta:van egy másik vsr szerver, amin egy hillclimb map van. a pályát leszedtem nogripről, de nem tudok felmenni. mi a megoldás? :) thy
GTR-Evo megvan? Mert GT autókkal van engedve a szerver.
Molnár Dániel #99

Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2013.06.01. 20:27

danikosz írta:
Juhász Csaba írta:van egy másik vsr szerver, amin egy hillclimb map van. a pályát leszedtem nogripről, de nem tudok felmenni. mi a megoldás? :) thy

nincs :D :S

Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2013.06.01. 21:01

Juhász Csaba írta:
danikosz írta:

nincs :D :S
nah leszedtem gtr-evot, de ugyanaz a hiba...

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.06.04. 19:15

Sajnos technikai gond miatt nem megy a TS. PSRL jóvoltából az Övékét tudjuk használni.

Legalulra tekerve találtok majd 6-7 VSR-es szobát. Race1-Race2... Aki szokta használni majd most oda csatlakozzon.
TV is itt keresi majd a versenyzőket akiket áthúznak nyilatkozni.

TS elérés : 95.140.42.99
jelszó nincs
Molnár Dániel #99

Lacsika
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2013.06.04. 19:26

Nagyon durva lesz ez az este :) Nyílt pályákon is elég kemény adok-kapok szokott lenni, akkor itt mi fog történni :D

Izgalmas és törésmentes versenyt mindenkinek.

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.06.04. 19:34

Lacsika írta:Nagyon durva lesz ez az este :) Nyílt pályákon is elég kemény adok-kapok szokott lenni, akkor itt mi fog történni :D

Izgalmas és törésmentes versenyt mindenkinek.
Casco party
Molnár Dániel #99

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.06.04. 20:02

Megy a régi TS már. Aki tud az jöjjön oda fel.
Molnár Dániel #99

Gordon24
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2013.06.04. 22:05

Ez tetszett. Kár, hogy a Race1-en vizessel indultam.. Race 2 már faja volt.

Köszi a racet mindenkinek!
Galambos Péter

TCS #82

Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2013.06.04. 22:07

jó volt! Galyar Balázs bocs az elsőért, a másodikat mindketten benéztük... Szabolcs Gucsi-Végh laggoltál folyamatosan, bocs a lökésért!
Fasza volt a futam :)

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.06.05. 11:10

Tegnapi adás. Ha a youtube-ra is feltöltik linkelem.

ftp://94.199.183.232:3455/VSR_ATCC/VSR_ ... PUDONG.f4v
Ha kérne adatot a letöltéshez
név: replay
jelszó: replay_13
Molnár Dániel #99

Vissza: “VSR ATCC 2013”