Nyilatkozatok

Moderátor: BT Tag

Bryan666

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Bryan666 » 2013.06.19. 08:45

Qualy: Nem jött össze a kör :S
Race1: Jó volt a kezdés és az elején jó tempóm is volt esőbe, szeretek esőbe menni de egyszerűen a BMW úgy elkoptatta a gumikat így esőbe hogy utána gyakorlatilag mindenhol keresztbe mentem, szerencsére 8. hely meg lett.
Race2: Poleból indultam ,de tudtam hogy a gumik nem fogják bírni így úgy gondoltam talán egy 3. hely lehet, hát még az se sikerült és ismét egy 8.hely ami ha úgy nézzük nem rossz, de ez lehetett volna jobb.

Bajnokságról:

Sajna 2 futamon nem voltam illetve 1-2szer voltam B szerón, de amikor jöttem az A-ra ahhoz képest hogy nem tudtam mindig felkészülni elég jól mentem főleg Suzukába meg Pudong-ba. Nagy Zsoltnak a nagyszerű csapattársamnak ezúton is gratulálok neki a bajnoki győzelemnek, megérdemelte, bár tényleg a szezon elején nem gondoltuk volna :) a Tip-Top Racing legalább egy egyéni bajnoki címmel már rendelkezik, reméljük lesz folytatás, én minden bizonnyal, ha lesz megint simbin bajnokság szívesen jövök és egy picit remélem felkészültebben tudok majd rajthoz állni, eddig 2 simbin bajnokságba voltam igaz nem 100%os részvétellel, de mind jók voltak. Gratula a szervezőknek jól össze rakták a bajnokságot.
Kép
Kép

gangsterr

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: gangsterr » 2013.06.19. 20:27

Quali: egész jót mentem, kamilláztam is hogy milyen elölről indulhatok.
r1: egy szóval tudnám a rajtot jellemezni: fos. Alig akart elindulni az accord, pedig szoktam érezni a startot. Nagyon fontos volt h ne hibázzak, féktávok jók legyenek és akkor hozhatok vmi jó eredményt. Páran kihullottak elölem, de voltak jó csaták is. P5

r2: r1hez hasonló start... mondanom sem kell. de éreztem h gyorsabb vagyok azoknál akik megelőztek. teljesen máshol volt a féktávom, sokkal később tudtam fékezni mint ők, a végén persze kicsit elment a segge de lehetett kontrollálni. Egyet hibáztam is, elnéztem a kanyart. szerencse h hamar meg tudtam állni. verseny felénél 8ről fel tudtam jönni végül P3-ra. :)

Jó kis bajnokság volt, én élveztem. Köszönet a szervezőknek és a versenyt lebonyolítóknak!!
Várjuk a következő bajnokságot! Peace.
Müller Péter #321

Vissza: “VSR ATCC 2013”