Nyilatkozatok

Moderátor: BT Tag

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: MetaC » 2013.05.08. 21:26

Mehetnek a nyilatkozatok. ;)
Kép

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.05.08. 21:38

Quali : Elrontottam a köröm. Teqi elvette a kedvem. Dávidka a végén beelőzött.
R1 : Simán elrajtoltunk,ez jó volt. Nem volt gond. Második szektorba folyamatosan hibáztam és baromi lassú voltam amit Nagy Dávid kihasznált és már nem tudtam vissza előzni. Behoztuk dobogóra csapatostul. Jó az.
R2: Nagyon jó rajtot vettem és sikerült szűken elfordulnom. Nem gondoltam hogy sikerül,nem is így terveztem. Hál isten nem mentem össze senkivel. Első voltam,Teqi utolért majd 1,5 kör után elment. Utána Zsoltival csatáztam de megforogtam majd Metaccal jött a harc. Sokáig tartott de a végén kis mázlival,de meglett a 4. hely.

Grat mindenkinek!
Molnár Dániel #99

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2013.05.08. 21:48

Hát én kvalin tettem meg első köreimet a pályán setup nélkül úgyhogy fura volt, de ennek ellenére a 8-9. hely környékéről rajtoltam, jó volt a rajtom és a tempóm is és a végén 5.ként értem be Kiss Balázzsal kicsit küzdöttünk de jobb volt.

2. futamon is jó rajtot vettem, feljöttem a 2-3. helyig aztán szépen estem vissza. Jókat meccseltem Kiss Balázzsal, majd a végén Zsoltival és Danival. Végül 6. lettem, de ezzel is elégedett vagyok.
Remélem a többi futamon többen leszünk és még izgalmasabbak lesznek a futamok.

Tesztelni kell, nincs mese.
Kép

szaboz

HozzászólásSzerző: szaboz » 2013.05.09. 07:25

Kvalin tapasztaltam, hogy a pálya csúszik mint a takony. Az addig készített set ment a levesbe, így mindent az elejéről kezdtem. Utolsó előtti hely.
R1: jó rajt, folyamatos visszaesés. Mohácsy Viktort a dombon lefelé meglöktem, ezért sorry, esetleges büntim jogos. Utsó hely
R2: folytattam, ahol R1-et abbahagytam... Egy hibát követően nekizúztam a korlátnak, majd valahogy átcsúsztam rajta a korlát másik oldalára. Onnan nem volt visszaút :(

Majd legközelebb...

szocs30

HozzászólásSzerző: szocs30 » 2013.05.09. 13:00

Kvali úgymond jónak volt mondható, 4. hely meglett
1. versenyen kicsit beragadtam, aztán megcsúsztam a 2-3-as kanyarban így megpördültem, aztán csatázgattam, és 8. lettem. 2. versenyen pole-ból indultam, és el is jöttem úgy ahogy jól, de valaki nekem jött vagy nemtudom hgoyan de a karosszériám megsérült és a kocsi irányíthatatlan volt , így kikellett álljak.

Tequila

HozzászólásSzerző: Tequila » 2013.05.09. 17:27

Kvali nagyjából olyan lett ahogyan vártam, picit talán jobb is, majdnem tökéletes kör ---> pole
R1: Igazából ez is úgy ment ahogy vártam, jól rajtoltam, el tudtam szakadni, majd szinte végig 46os köröket mentem. Nem akartam visszavenni, mivel alig van időm tesztelni, így ilyenkor kell kitapasztaljam a dolgokat. Csapatból mindenki dobogó.
R2: Bíztam benne, hogy izgalmas lesz a futam, futam feléig az is volt, addig kimondottan élveztem. Danci hibázott, el tudtam szakadni tőle, és onnantól végülis R1 feeling volt.

Sajnálom ezt a gyér érdeklődést, megmondom őszintén hiányoznak a régi arcok, akikkel gyepáltuk egymást, örülnék ha valahogy Morficét, Oldmant, Bikát rá lehetne venni, hogy újra csapassák itt is. Illetve remélem hogy többet nem lesznek olyanok, akik kvali alatt esnek be úgy(itt nem Zsultéra gondolok), hogy még a patchet sem tették be, ez mindent elmond a felkészültségről.
Gabor Bernhardt

Kép

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.05.15. 22:39

Q : nehezen de össze jött egy kör,szenvedős volt.
R1 : Csatázgattam de sok esemény nem történt. Kiss Balázs említette hogy amikor megforgott akkor én szorítottam le a pályáról. Én a sóderbe voltam eleve szal nem tudom onnan hogy sikerült de majd vissza nézem.
R2 : Túléltem a második kanyart. Utána próbáltam második maradni de az utolsó kanyarba veszítettem 3 kör alatt 4mp-et. Miután Balázs elment próbáltam tartani de nem volt esélyem.

Grat mindenkinek!

Nem tudom mire volt jó a második futamon az írogatás. Qualin belépés eltéréssel (ez volt előző futamon is) ...
Molnár Dániel #99

Zsolteee

HozzászólásSzerző: Zsolteee » 2013.05.16. 13:56

Elnézést mindenkitől aki benne volt a második rajtnál történt balesetben. Én hibám teljes mértékben, nem kellett volna ott erőltetnem. Sry.
Kép

Tequila

HozzászólásSzerző: Tequila » 2013.05.19. 10:06

Kvali:
Egészen jól kijött a lépés, próbáltam minél több jó kört összehozni, amivel biztosíthattam akkor is az első helyet, ha valamelyik köröm szabálytalan.
R1: Sajnos a vezérlőm úgy néz ki kezdi megadni magát, a váltógombom nem érzékel minden felváltást, ennek is volt köszönhető, hogy a verseny első felében nem tudtam elszakadni, ráadásul a ritmust sem találtam, sokat hibáztam, de szerencsémre Danci jött mögöttem. Végül gond nélkül befutottam. 1st

R2: A rajtot jól kaptam el, a 2-es kanyarban lévő lökdösődésnél jól sikerült helyezkedni, és belül gond nélkül elfordultam. Majd egy kis vonatozást követően az élen haladó párost az első kanyarnál meg tudtam előzni, miután elszakadtam, különösen nem kellett erőltessem. 1st
Gabor Bernhardt

Kép

Vissza: “Megane Trophy 2013”