Megane Trophy - Elemzések

Moderátor: BT Tag

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

Megane Trophy - Elemzések

HozzászólásSzerző: MetaC » 2013.05.12. 13:42

PORTIMAO

Kvalifikáció:
Kiss Balázs szélesített a leggyorsabb körében. A 2. leggyorsabb körével 1 hellyel lett volna hátrébb. - +2 rajthelyes büntetés a következő futamra

Tenke Tamás szélesített a leggyorsabb körében. A 2. leggyorsabb körével 2 hellyel lett volna hátrébb. - +5 rajthelyes büntetés a következő futamra

1. Futam
Tiszta!

2. Futam
Tiszta!

Óvások
nem volt

SNETTERTON

Kvalifikáció:
Nagy Dávid vágott a leggyorsabb körében. 2. leggyorsabb köre 1:07.067 - 1 hellyel végzett volna hátrébb - +2 helyes rajtbüntetés a következő futamra
Kiss Balázs vágott a leggyorsabb és a 2. leggyorsabb körében. 3. leggyorsabb köre 1:07.093 - 3 hellyel végzett volna hátrébb - +10 helyes rajtbüntetés a következő futamra
Pinczés Ádám vágott a leggyorsabb körében. 2. leggyorsabb köre 1:09.238 - ugyanazon a helyen maradt - nincs büntetés

1. Futam
3:19 Magyar László kilöki Sirán Milánt - +15mp Magyar Lászlónak

2. Futam
3:01 Nagy Zsolt nem elég óvatos előzésnél, ami miatt beforog a tömegbe és két versenytársa belemegy - +15mp Nagy Zsoltnak, de mivel kiesett ezért 1 Figyelmeztetés

3:08 Sirán Milán autója kitör kigyorsítás közben és beforog a vétlen Mándity István elé - Versenybaleset

Óvások
R1 11:07: Kiss Balázs - Nagy Dávid - kicsit összeérnek - Versenybaleset
R1 13:48: Nagy Dávid szabálytalanul tartja meg a pozícióját - +5mp Nagy Dávidnak
R1 15:11: Kiss Balázs bőven ív előtt ráhúzza Nagy Dávidra az autót, összeérnek és emiatt blokkolnak a kerekek és emiatt fékezi el magát Nagy Dávid és tolja le Kiss Balázst az ívről. - Versenybaleset
R2 3:01 - fent kielemezve
R2 19:07 - Illés György figyelmetlenül tér vissza a pályára.
Ennek előzménye, hogy Sirán Milán kilöki Magyar Lászlót, ami miatt Illés a bukótérbe kényszerül és onnan jön vissza. Milán eközben befele húzza a kormányt a bukótér fele ahonnan jön Illés és aztán összekoccannak. - Sirán Milán +15mp Magyar László kilökéséért, Illés György figyelmeztetés

Büntetések a következő futamra
Tenke Tamás: +5 helyes rajtbüntetés
Nagy Dávid: +2 helyes rajtbüntetés
Kiss Balázs: +10 helyes rajtbüntetés
Nagy Zsolt: 1 Figyelmeztetés
Illés György: 1 Figyelmeztetés
Kép

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy - Elemzések

HozzászólásSzerző: MetaC » 2013.05.20. 23:02