BTCC '13 - Társalgó

Moderátor: BT Tag

weres6
Kapcsolat:

Re: BTCC '13 - Társalgó

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.18. 17:26

Juhász Csaba írta:
weres6 írta:
Juhász Csaba írta:R2-be végig toltál, ha gyorsabb voltál, miért nem mentél el?
pár kanyart lassabban vettél akkor plusz egyszer direkt belefékeztél bőven korábban, amit nem is értettem miért....az, hogy végig az bőven túlzás. az hogy véletlen hozzád érek vagy hogy direkt szórakozol fékezgetéssel, meg mittomén mivel az 2 külön dolog

a kérdésem még mindig az, ha gyorsabb voltál miért nem mentél el? miért kellett végig lökdösni? Egy ilyen egyszerű kérdésre csak tudsz választ adni nem?
nemigen volt hely azokban a szopó kanyarokban, mégis te mit javasolnál, hol kellett volna beszúrnom, ahol volt hely? a füvön belül? azért értem hozzád, mert azt hittem te is versenytempóban mész, de tévedtem...

http://youtu.be/bYC_ITfUnBU

azért fura, hogy én lettem ennyi embernek a mumus :oops:
de érdekes, hogy az nem zavart, hogy a visszafordítóban is bőven hagytam helyet, hogy megelőzz. csak a rosszra emlékszel, mint a nők :|

peace, ne hisztizz mumus :))))
Veres Ákos

GergoToth85

HozzászólásSzerző: GergoToth85 » 2014.01.18. 18:59

En forditott esetben lassitok es visszaelozok (amugy is egy kor alatt megvoltal :) Tema lezarva, Silverstoneba majd ha elozlek :D jobban odafigyelek

u.i.: Akos szeretunk es orulnek ha egyszer le tudnank ulni sorozni akar mert jo csavo vagy. Szerintem neha hagyd az ilyet es vard meg amig elba*sza a masik vagy elozd meg. En ezt szoktam tenni

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=qXo3NFqkaRM

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2014.01.18. 19:13

Semmi köze senkinek, ahhoz, hogy ki mit óv meg. Mindenki arra buzdít mindenkit, hogy óvjon mert ha nem óvja meg és később előjön, akkor már tárgytalan. Mindenkinek szíve joga, hogy kit és miért óv meg nem kell ebből problémázni. Ő úgy látta jónak ha megpróbálja a BT meg majd szépen eldönti és világbéka.
:)
Dani Bálint

Ha nagy az arc, jön a kudarc!
"...be yourself, no matter what they say"

Vamos Rafa!!!

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.18. 19:56

kisrafa írta:Semmi köze senkinek, ahhoz, hogy ki mit óv meg. Mindenki arra buzdít mindenkit, hogy óvjon mert ha nem óvja meg és később előjön, akkor már tárgytalan. Mindenkinek szíve joga, hogy kit és miért óv meg nem kell ebből problémázni. Ő úgy látta jónak ha megpróbálja a BT meg majd szépen eldönti és világbéka.
persze ez oké, de az alap szabály etikettel illik tisztában lenni előtte :mrgreen: :oops: no offense
Veres Ákos

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.18. 19:57

GergoToth85 írta:En forditott esetben lassitok es visszaelozok (amugy is egy kor alatt megvoltal :) Tema lezarva, Silverstoneba majd ha elozlek :D jobban odafigyelek

u.i.: Akos szeretunk es orulnek ha egyszer le tudnank ulni sorozni akar mert jo csavo vagy. Szerintem neha hagyd az ilyet es vard meg amig elba*sza a masik vagy elozd meg. En ezt szoktam tenni

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=qXo3NFqkaRM
én is szeretlek, Henriket meg ne bántsd ;)
Veres Ákos

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.01.18. 20:10

Az komoly... Szájkarate az van meg sírás. Szegény Henrik beírja a véleményét és elküldik a faszba mert megszólal... Én meg mindig próbálom hívni versenyezni,de most már teljesen megértem az álláspontjait.

Nagyon örülök hogy mindenki tud ilyen kurva jó videókat csinálni. Ezek szerint megoldható hogy egy Seat Eurocup teszt futam után olyan videót csináljatok ami előrébb is visz minket és nem csak szánalmasságot generál. Zsír!
Molnár Dániel #99

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.18. 21:22

semmi baj, Henrik jön Seatozni és kész. majd példát mutat ;) :)
Veres Ákos

GergoToth85

HozzászólásSzerző: GergoToth85 » 2014.01.18. 21:30

weres6 írta:
kisrafa írta:Semmi köze senkinek, ahhoz, hogy ki mit óv meg. Mindenki arra buzdít mindenkit, hogy óvjon mert ha nem óvja meg és később előjön, akkor már tárgytalan. Mindenkinek szíve joga, hogy kit és miért óv meg nem kell ebből problémázni. Ő úgy látta jónak ha megpróbálja a BT meg majd szépen eldönti és világbéka.
persze ez oké, de az alap szabály etikettel illik tisztában lenni előtte :mrgreen: :oops: no offense
ez szerintem mindenkinek szol

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.18. 21:49

GergoToth85 írta: ez szerintem mindenkinek szol
ez természetes ;)
Veres Ákos

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2014.01.18. 23:05

weres6 írta:semmi baj, Henrik jön Seatozni és kész. majd példát mutat ;) :)
Az tuti! :) Jojjon formulaba is! Tokre orulnek ha megint tudnek vele versenyezni egy jot!
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

Fundieg0

HozzászólásSzerző: Fundieg0 » 2014.01.19. 01:25

sullev84 írta:Srácok!

Úgy látom, nagyon komolyan toljátok, megy a szájkarate rendesen!! Lehet én gondolom rosszul, de játék ez végul is, vagy nem?! Szórakozás lenne a cél, vagy én gondolom rosszul?! Minek ide ezek a hatalmas indulatok... élvezzétek inkább!!! :D :)
Ott a pont. világéletemben nem értettem mért kell ennyire komolyan venni egy ilyen játékot, tudtommal senki nem kap pénzt érte tehát még ez is kivan zárva.Mondjuk én óvni se szoktam soha , nem látom értelmét. Ha tönkretették a futamodat akkor már úgyse hozzák vissza vele. Az meg h levonnak pontot ,hát , sohase izgattak a pontok, mert a verseny pályán van :D
Fundelits Dávid

GergoToth85

HozzászólásSzerző: GergoToth85 » 2014.01.19. 01:40

Horváth Henrik írta:Szvsz Akos egyertelmuen nem hibas, megis mit csinalt volna? menjel le a fure? vagy mire gondoltal? talan helyet kene neki hagyni. Nem is ertem, meg abbol a pozibol is siman levedhetted volna a kanyart. Kepes voltal ezt megovni? Nem szeretnelek megbantani....
Henrik sajnalom ha megsertettelek nem volt szandekomban csak tudod ahogy leirtad a velemenyed az nem tetszett es hirtelen felindulasbol (+egesz szombati itthoni fa**agok) valasszoltam.
En nem belso kamera nezetbol jatszok hanem csak a motorhaztetot latom plusz egy tukor a kep tetejen. Rendszeresen nezek hatra kulon gomb van hozza. Az elozo kanyarban Akos elrontotta es igy kerultem ele. Volt sebesseg kulombseg ezert huzodtam befele es nem neztem csak a tukrot ugy pedig nem latszott hogy ennyire kozel van es hogy mar nincs hely. Hasonlo tortent oulton parkban velem es massal. Nem ovot sot meg en kertem elnezest mert kitoltam majdnem de egymas mellett voltunk nem elotte.
A problemam ott kezdodott gondolom olvastad hogy en szemely szerint lassitok hagy menjen ugyis elrontja vagy eltunik. A masik dolog hogy amikor elozol nem azt fogod nezni hogy a masiknak akit megeloztel hagyj helyet hanem hogy hol fordulj be.
Tudom az f1 mas mint a tura auto de ket eve f1 spaban amikor hamiltont kiloktek (ha jol emlekszem) o se azt nezte hogy hagyjon a megelozottnek helyet hanem hogy hol a kanyar es hogy forduljon be.

Lehet amugy azert vagyok en ennyire hatul mert elozekeny vaguok. Galambos Peti es Akos kozt snettertonba biztos meglett volna de nem mert akar szarul is elsulhet es visszavettem. Kaptam mar buntit azart mert tologattam es meg is erdemlem de Akosnak csak a gazt kellett volna felemelnie es nem ment volna az ovas.

A problem dolgot bocs nem igy gondoltam hanem ugy hogy miert baj ha megovok egy olyan dolgot ami ha forditva tortenik akkor mashogy tortent volna meg.

Szoval kedves Henrik sajnalom en a sok tili toli utan megtanultam azt hogy inkabb lassitok minthogy kemeny forum tema legyek es az akkori hev miatt ovtam Akost. Szerintem a jovoben varok pentekig nem jo egybol

Henrik, Akos es VSR tagok bocsi a hosszu postert de muszaj volt leirnom hogy tudjatok nincs bajom se Henrikkel se senkivel

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2014.01.19. 01:44

Én sem értem mi a fenéért nem bírtak odaheggeszteni két oldalsó virtuális tükröt a készítők... Rengeteg baleset ebből adódik. Nincs erre valami mod?
Kép

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2014.01.19. 08:18

Olvasom a posztokat és nem hiszek a szememnek. Kész komolyan!

Gergő! Egy "versenyzőnek" ez a dolga, hogy figyeljen és hagyjon helyet. Minden előzést úgy kell megkezdeni hogy pontosan tudd mi lesz a vége. Hogy fordulsz el van-e helye a másiknak stb. Ha ezt nem látod nem kezdesz neki. De az nem lehet magyarázat, hogy bocs nem láttalak.

A többhez csak annyit fűznek hozza beszéljétek meg privátban ez nem ide való!

szerk!

Ebben a mezőnyben szerintem a legnagyobb gond ez, hogy amikor előznek valakit nem vesz tudomást róla. Ha beszúrnak melléd helyet kell hagyni. Ha kívülről előznek, nem mehetsz ki a rázóig stb, Báldi videójában is látszik, hogy többször kiterelik. Nekem is volt nem egy esetem, hogy belül vagyok rám húzza stb. Ezt nem lehet. Ha motorháztető nézetben, ha akármilyen nézetben vagy virtuális tükröt használsz. Ergo mindenki ugyan annyit lát, jobban kellene figyelni + nem kell agyatlannak lenni és igen! Ez az elejének szól. Hátul sok baj van abból, hogy nem ura az ember a járműnek elől, meg agyatlanság van. Azért mert baromi gyors, még nem űr repülő, tehát nem tudod átrepülni. Ésszel kellene nektek is előznötök..
Galambos Péter

TCS #82

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.19. 16:39

futam eredmények/büntetések topikban ki lettek írva a knockhilli és rockinghami esetek, valamint a büntetések összegezve lettek
Veres Ákos

Zoliee

HozzászólásSzerző: Zoliee » 2014.01.19. 19:40

weres6 írta:futam eredmények/büntetések topikban ki lettek írva a knockhilli és rockinghami esetek, valamint a büntetések összegezve lettek
Srácok ne haragudjatok, de most már ez kicsit sok volt! Nem szokásom a büntetések jogosságát vitatni, ha jogos akkor természetesen elfogadom, de ez már a 2-dik eset amikor ellenem ítéltek holott én voltam a szenvedő alany. Árulja el már valaki, ha valakit oldalról kilöknek a fűre az miért kap figyelmeztetést illetve aki kilöki az is csak figyit kap ezt nem nagyon értem. Tudom, hogy többen nézitek meg az eseteket, de ez már azért erős túlzás szerintem. Most eléggé elgurult a gyógyszerem....... :x
#78 VSR BTCC 2011 - 7. hely TC Kategória
#27 VSR CRUZE CUP 2012 - 4. hely TC Kategória

Vida Zoltán

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.01.19. 19:48

Zoliee írta:
weres6 írta:futam eredmények/büntetések topikban ki lettek írva a knockhilli és rockinghami esetek, valamint a büntetések összegezve lettek
Srácok ne haragudjatok, de most már ez kicsit sok volt! Nem szokásom a büntetések jogosságát vitatni, ha jogos akkor természetesen elfogadom, de ez már a 2-dik eset amikor ellenem ítéltek holott én voltam a szenvedő alany. Árulja el már valaki, ha valakit oldalról kilöknek a fűre az miért kap figyelmeztetést illetve aki kilöki az is csak figyit kap ezt nem nagyon értem. Tudom, hogy többen nézitek meg az eseteket, de ez már azért erős túlzás szerintem. Most eléggé elgurult a gyógyszerem....... :x
2 hete néztem meg azokat az eseteket szóval most csak tippelni tudok. Szerintem nem tartottad be a síkánnál a szabályokat és vágtál. Figyelmeztetés jár ha szabálytalanul veszed a síkánt.
Molnár Dániel #99

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2014.01.20. 01:27

KisKimi írta:A következő videót kéretik nem komolyan venni, csakis saját magunk szórakoztatására készült, viccből, semmilyen mélyebb értelmezést ne keressetek benne. :) Nem célunk egyik videóban szereplő pilótát sem megbántani. Have fun! ;)

(ahogy már mondtam, bennem semmilyen tüske, meg sértődés nincs ezek után, benne vannak ezek a dolgok. )
"A következő videót kéretik nem komolyan venni, csakis saját magunk szórakoztatására készült, viccből, semmilyen mélyebb értelmezést ne keressetek benne. :) Nem célunk egyik videóban szereplő pilótát sem megbántani. Have fun! ;) " Erre meg azt tudom mondani, hogy ez olyan, mintha azt mondanád nekem, hogy "ezt ne vedd komolyan, de a Jó kurva anyádat!"

Mindenesetre az tuti, hogy ezek után én nem jövök több futamra "rombolni" :)
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

Zoliee

HozzászólásSzerző: Zoliee » 2014.01.20. 11:00

danikosz írta:
Zoliee írta:
2 hete néztem meg azokat az eseteket szóval most csak tippelni tudok. Szerintem nem tartottad be a síkánnál a szabályokat és vágtál. Figyelmeztetés jár ha szabálytalanul veszed a síkánt.
Szerintem nem egy esetről beszélünk akkor konkrét videóval támasztom alá mi is a problémám! Kérdés én miért kaptam figyelmeztetést az esetért és aki kilökőt az is "csak" figyelmeztetésben részesült.

http://youtu.be/wtzQLpbmJgc

Vida Zoltán

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2014.01.20. 11:13

Ott a sikán vágásáért adtunk neked és Péternek is figyelmeztetést, Méhes pedig az előzésért kapott figyelmeztetést.
Kép

Zoliee

HozzászólásSzerző: Zoliee » 2014.01.20. 12:05

MetaC írta:Ott a sikán vágásáért adtunk neked és Péternek is figyelmeztetést, Méhes pedig az előzésért kapott figyelmeztetést.
Ok rendben elfogadom, de mi a köze ahhoz az esethez amit megóvtak. Akkor miért nem azt írtátok, hogy Vida vágott itt meg itt stb. A Robival való találkozásnál biztos nem volt szó vágásról ez így félreértelmezhető. Már bocs. És kissé kevésnek találom Robi büntetését hiszen ez közel sem volt szabályos és ezért figyit kap. Én ennél jóval kevesebbért kaptam máskor mínusz 10-et. Mindegy. Félreérthető volt a dolog nem kicsit.

Vida Zoltán

Fundieg0

HozzászólásSzerző: Fundieg0 » 2014.01.20. 13:14

morfi írta: " Erre meg azt tudom mondani, hogy ez olyan, mintha azt mondanád nekem, hogy "ezt ne vedd komolyan, de a Jó kurva anyádat!"
egyetértek
Fundelits Dávid

GergoToth85

HozzászólásSzerző: GergoToth85 » 2014.01.20. 14:53

KisKimi írta:A következő videót kéretik nem komolyan venni, csakis saját magunk szórakoztatására készült, viccből, semmilyen mélyebb értelmezést ne keressetek benne. :) Nem célunk egyik videóban szereplő pilótát sem megbántani. Have fun! ;)

(ahogy már mondtam, bennem semmilyen tüske, meg sértődés nincs ezek után, benne vannak ezek a dolgok. )
Kép

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2014.01.20. 15:13

morfi írta: "A következő videót kéretik nem komolyan venni, csakis saját magunk szórakoztatására készült, viccből, semmilyen mélyebb értelmezést ne keressetek benne. :) Nem célunk egyik videóban szereplő pilótát sem megbántani. Have fun! ;) " Erre meg azt tudom mondani, hogy ez olyan, mintha azt mondanád nekem, hogy "ezt ne vedd komolyan, de a Jó kurva anyádat!"

Mindenesetre az tuti, hogy ezek után én nem jövök több futamra "rombolni" :)
Nem egyszer, nem kétszer mondtam, hogy bennem semmi harag nincs, és nem azért mert "húdeköcsögvolt, de most úgycsinálok mintha nem is lennék ideges!". Tényleg semmi ilyesmit nem váltott ki belőlem.

Ha ezt úgy gondoltam volna, ahogy írtad, akkor
1. óvok
2. nem humoros felfogásba állítom be a dolgot.

Fordított esetbe én nevettem volna egyet, de megkérdeztem nem egy, nem kettő ( de nem is három ) embert, hogy sértő-e, bántó, vagy valami, nehogy az én humorérzékemmel legyen valami betegség, amire olyanokat kaptam hogy "nem sértődnék meg ha én lennék az egyik" és hasonlók ( elég tapasztalt, sok bajnokságot megjárt versenyzők voltak az alanyok :) ).

Nem gondoltam hogy komolyan veszitek, egyikőtöket sem olyannak ismerem.
Báldi Gergő

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.20. 15:16

hát....azért az önérzet sérül ilyenkor.... :|
Veres Ákos

Vissza: “BTCC '13”