BTCC '13 - Társalgó

Moderátor: BT Tag

Juhász Csaba
VSR Szervertag 2019
Teljes név: Juhász Csaba

Re: BTCC '13 - Társalgó

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2014.01.07. 21:03

Gajer, ne stéherelj ha nem tudsz megálni pls...

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.01.07. 22:03

Lacsika írta:Fundelits D. már nem is tudom összeszámolni hányadik eset, hogy kilöksz, mert figyelmetlen vagy és rá egy körre pedig lelépsz. Köszi, hogy utsó helyre raktál!!

Na Vida Z. a másik. :x
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Zoliee

HozzászólásSzerző: Zoliee » 2014.01.07. 22:23

Lacsika írta:
Lacsika írta:Fundelits D. már nem is tudom összeszámolni hányadik eset, hogy kilöksz, mert figyelmetlen vagy és rá egy körre pedig lelépsz. Köszi, hogy utsó helyre raktál!!

Na Vida Z. a másik. :x
Bocs Nagy Laci! Nem szándékos volt, hihetetlen bödli de lecsúszott a lábam a pedálról, így nem tudtam normálisan fékezni. Tudom ez nem von le semmit abból amit tettem de nagyon sajnálom, ne haragudj :oops: :roll:
Mivel első körös volt így biztosan vizsgálják és megkapom érte a méltó büntetést. Ez nem sok vigasz, de R3-on elengedtelek hogy ne legyen probléma.
#78 VSR BTCC 2011 - 7. hely TC Kategória
#27 VSR CRUZE CUP 2012 - 4. hely TC Kategória

Vida Zoltán

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2014.01.08. 13:38

morfi írta:
oldman írta:
morfi írta:Oldman előzésénél úgy érzem már bent voltam mellett, talán nem érzékelte,
Nem voltal bent mellettem, fektav kezdeten egyertelmuen elotted voltam, kozepen fekeztem, viszont kivulrol visszanezve nem egyenesen vettem a fektavot hanem kicsit kifele huztam, pont eled, szoval ja elrontottam, Benne van a kozvetitesben egyebkent, Rafa tokeletesen elemezte a dolgot :)
Hát ő mindig úgy elemzi :D
Köszönöm, oldman :)
morfi: ... :D :D :D :D :D
Dani Bálint

Ha nagy az arc, jön a kudarc!
"...be yourself, no matter what they say"

Vamos Rafa!!!

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2014.01.08. 13:59

KNOCKHILL KÖZVETÍTÉS

ftp://5.159.233.31:3450/VSR_BTCC/VSR_BTCC_KNOCKHILL.f4v

név: REPLAY_NEW
jelszó: REPLAY_rply
Dani Bálint

Ha nagy az arc, jön a kudarc!
"...be yourself, no matter what they say"

Vamos Rafa!!!

Fundieg0

HozzászólásSzerző: Fundieg0 » 2014.01.08. 16:49

1.Segítek észben tartani ezt a hatalmas számot , 2.
2.Figyelmetlen az te vagy egyrészt azért mert két oldalról előztetek és inkább belementél egy 3 wideba, ami eleve kockázatos, másrészről meg szimplán azért mert az említett esetnél te konkrétan belémkanyarodtál mikor melletted voltam.
3. Szaggatott a játék inkább kiléptem, mert balesetveszélyes volt
Fundelits Dávid

sullev84

HozzászólásSzerző: sullev84 » 2014.01.08. 19:38

Fundieg0 írta:
2.Figyelmetlen az te vagy egyrészt azért mert két oldalról előztetek és inkább belementél egy 3 wideba, ami eleve kockázatos, másrészről meg szimplán azért mert az említett esetnél te konkrétan belémkanyarodtál mikor melletted voltam.
Én személy szerint azt nem értem, hogy ha szaggat a játék akkor minek indulsz el egyáltalán!! Mondjuk azzal én is egyetértek, hogy kozveszélyes az, amit a pályán muvelsz a fekete Cruze-zal...
Sulik Levente #84

Fundieg0

HozzászólásSzerző: Fundieg0 » 2014.01.08. 19:46

sullev84 írta:
Fundieg0 írta:
Én személy szerint azt nem értem, hogy ha szaggat a játék akkor minek indulsz el egyáltalán!! Mondjuk azzal én is egyetértek, hogy kozveszélyes az, amit a pályán muvelsz a fekete Cruze-zal...
Szaggatott a játék egyre jobban, eleinte tűrhető volt, majd a végére már nagyon beállt a játék.De a baleset mondom mégegyszer, nem az én hibámból történt, kettő a szaggatásnak nem volt köze hozzá.
Fundelits Dávid

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2014.01.09. 00:26

Fundieg0 írta:
sullev84 írta:
Fundieg0 írta:
Szaggatott a játék egyre jobban, eleinte tűrhető volt, majd a végére már nagyon beállt a játék.De a baleset mondom mégegyszer, nem az én hibámból történt, kettő a szaggatásnak nem volt köze hozzá.
Na pl ezért jobb a valós versenyzés mint a szimulátor: Ott ezt már rég lebokszoltátok volna :D

http://www.youtube.com/watch?v=HdTb7hvozCI
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

Juhász Csaba
VSR Szervertag 2019

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2014.01.09. 19:38

halló!
indítasz egy szerót?

Gordon24

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2014.01.09. 19:39

Most van egy kis problem. Szerver gép újraindításra várunk. Amint meglesz indul. Türelem!
Galambos Péter

TCS #82

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.17. 12:34

GergoToth85 írta:Knockhill
Rockingham
R2 - 784 Veres
Geri, azt hittem egyértelmű volt a dolog, hogy nem hibáztam az esetben....folyamatosan húzod rám, miközben melletted vagyok és megyek az ideális külső ívre. persze elvehettem volna a gázt, ha jó fej vagyok, de ez a részedről ráhúzás/leszorítás volt.
megjegyezném, hogy nem te voltál az egyetlen, aki ott annál a kanyarnál ezt tette, azaz húzta rám...igaz te szoptad a legnagyobbat....

https://www.youtube.com/watch?v=SGgzkoA ... e=youtu.be
Veres Ákos

GergoToth85

HozzászólásSzerző: GergoToth85 » 2014.01.17. 16:53

weres6 írta:
GergoToth85 írta:Knockhill
Rockingham
R2 - 784 Veres
Geri, azt hittem egyértelmű volt a dolog, hogy nem hibáztam az esetben....folyamatosan húzod rám, miközben melletted vagyok és megyek az ideális külső ívre. persze elvehettem volna a gázt, ha jó fej vagyok, de ez a részedről ráhúzás/leszorítás volt.
megjegyezném, hogy nem te voltál az egyetlen, aki ott annál a kanyarnál ezt tette, azaz húzta rám...igaz te szoptad a legnagyobbat....

https://www.youtube.com/watch?v=SGgzkoA ... e=youtu.be
Haladtam befele a rahuzas nem itt kezdodik. Ha elveszed es kanyarba tolod meg el is tudtal volna menni, na de mindegy ezt toled mar megszoktuk

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.17. 17:56

mit szoktál meg? :o :shock: hogy ráhúzod a másikra, miközben ott van? és esetleg még te óvod meg, amikor te vagy szabálytalan?

vagy most tényleg én voltam a szemét, hogy nem voltam előzékeny? :? :|

ui: valaki legyen szíves és magyarázza már el a dolgokat, mert hülye vagyok és nem értem, miért én voltam ebben a szituban a szemét? :idea:
Veres Ákos

Juhász Csaba
VSR Szervertag 2019

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2014.01.17. 18:05

R2-be végig toltál, ha gyorsabb voltál, miért nem mentél el?

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.01.17. 18:16

Juhász Csaba írta:R2-be végig toltál, ha gyorsabb voltál, miért nem mentél el?
Ez kinek szól?
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.17. 19:38

pár kanyart lassabban vettél akkor plusz egyszer direkt belefékeztél bőven korábban, amit nem is értettem miért....az, hogy végig az bőven túlzás. az hogy véletlen hozzád érek vagy hogy direkt szórakozol fékezgetéssel, meg mittomén mivel az 2 külön dolog
Veres Ákos

sullev84

HozzászólásSzerző: sullev84 » 2014.01.17. 20:57

Srácok!

Úgy látom, nagyon komolyan toljátok, megy a szájkarate rendesen!! Lehet én gondolom rosszul, de játék ez végul is, vagy nem?! Szórakozás lenne a cél, vagy én gondolom rosszul?! Minek ide ezek a hatalmas indulatok... élvezzétek inkább!!! :D :)
Sulik Levente #84

GergoToth85

HozzászólásSzerző: GergoToth85 » 2014.01.18. 12:52

Szajkarate? Hol? Akkor meg nem lattad az embereket beindulni :D Majd ok folytatjak, en csak leirtam amit gondoltam a tobbit intezik majd masok. Ha valakinek komoly baja lenne akkor leirna priviben, mint anno Palfival mi priviben megtargyaltuk a dolgot.

Akos felre ne ertsd nem haragszok rad, semmi ilyesmirol nincs szo csak megjegyeztem egy dolgot amit rajtam kivul masok is eszrevettek. Azert ovtam mert ugy gondoltam hogy jogos. Masik nem igy latjak pont. Ha nem kapsz buntit akkor ennyi nem tema. Nem az a celom hogy ki legyel tiltva a hatralevo futamrol csak tudod neha el kene venni a gazt meg akkor is ha a masik epp az iv fele halad, ugyanis cikazasrol es "rahuzasrol" szo sincs, csak joval elotted voltam es haladtam volna az idealis iven. Ennyi, tema lezarva, mindenki azt gondol amit akar. Tura auto ide oda, a tili tolit en is csinalom ,de ha mar 98%ban van elottem valaki akkor legalabb elveszem a gazt es belso iven elmegyek.

:D

http://www.youtube.com/watch?v=SGgzkoA94E8 - lehet szavazni, ha Akosnak van igaza akkor klikk a tetszikre ha nekem akkor a nemre koszi :D AMugy is tojok ra, en legalabb szoktam helyet hagyni vagy hagyom es megvarom mig elrontja nem tolom ki :P

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.18. 14:39

szó sincs szájkaratéről meg indulatokról...főleg, hogy a két srácot "virtuális havernak" tartom :|

értem én a bajod Geri, csak mivel én hagyok helyet, amikor látom, hogy fedésben (hangsúlyozom, nem előttem) van valaki mellettem, ezért akkor nem húzom be ívre, mintha ott sem lenne (mert egyértelmű, hogy én szopnám meg és egy szavam nem lehetne), sőt el sem várom tőle, hogy fékezzen amiatt és engedjen be, mert én Alain Menu-t akarok játszani (akinek 10ből 8szor szintén nem jött be az ilyen szitu még csapattárssal szemben sem), ezért nem is értettem, hogy meddig akarsz még húzódni kifelé vagy hogy komolyan gondolod-e vagy csak ijesztgetsz. sávot sem váltok, ha fedésben valaki mellettem van....mert nem vagyok p...
a legtöbbször balfasz jófej láma vagyok és túl előzékeny, most nem voltam az, de véleményem szerint nem is kellett volna, mert nem tudtam előre mi a szándékod. de, hogy megelőzzük az ilyen balhékat, ezentúl menjünk fel TS-re és majd kiabálj, hogy "Félre paraszt" vagy hasonló :mrgreen: akkor tudni fogom mi a teendő.... :oops:

én csak annyit szerettem volna elérni, hogy értsd meg az én szemszögemből és ne úgy vedd, hogy szándékosság vagy rosszindulat vezérelt volna ;)
Veres Ákos

KisKimi

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2014.01.18. 15:31

A következő videót kéretik nem komolyan venni, csakis saját magunk szórakoztatására készült, viccből, semmilyen mélyebb értelmezést ne keressetek benne. :) Nem célunk egyik videóban szereplő pilótát sem megbántani. Have fun! ;)

(ahogy már mondtam, bennem semmilyen tüske, meg sértődés nincs ezek után, benne vannak ezek a dolgok. )
Báldi Gergő

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.18. 15:37

uhh pajti ... te aztán igazi szellemautó voltál :geek:
Veres Ákos

MetaC
VSR Szervertag 2019
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2014.01.18. 16:36

KisKimi írta:A következő videót kéretik nem komolyan venni, csakis saját magunk szórakoztatására készült, viccből, semmilyen mélyebb értelmezést ne keressetek benne. :) Nem célunk egyik videóban szereplő pilótát sem megbántani. Have fun! ;)

(ahogy már mondtam, bennem semmilyen tüske, meg sértődés nincs ezek után, benne vannak ezek a dolgok. )
made my day. :D
Kép

Juhász Csaba
VSR Szervertag 2019

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2014.01.18. 17:11

weres6 írta:
pár kanyart lassabban vettél akkor plusz egyszer direkt belefékeztél bőven korábban, amit nem is értettem miért....az, hogy végig az bőven túlzás. az hogy véletlen hozzád érek vagy hogy direkt szórakozol fékezgetéssel, meg mittomén mivel az 2 külön dolog

a kérdésem még mindig az, ha gyorsabb voltál miért nem mentél el? miért kellett végig lökdösni? Egy ilyen egyszerű kérdésre csak tudsz választ adni nem?

Horváth Henrik
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Horváth Henrik » 2014.01.18. 17:13

Szvsz Akos egyertelmuen nem hibas, megis mit csinalt volna? menjel le a fure? vagy mire gondoltal? talan helyet kene neki hagyni. Nem is ertem, meg abbol a pozibol is siman levedhetted volna a kanyart. Kepes voltal ezt megovni? Nem szeretnelek megbantani....

Vissza: “BTCC '13”