BTCC '13 - Társalgó

Moderátor: BT Tag

morfi
Kapcsolat:

Re: BTCC '13 - Társalgó

HozzászólásSzerző: morfi » 2014.01.20. 19:01

KisKimi írta:
morfi írta: "A következő videót kéretik nem komolyan venni, csakis saját magunk szórakoztatására készült, viccből, semmilyen mélyebb értelmezést ne keressetek benne. :) Nem célunk egyik videóban szereplő pilótát sem megbántani. Have fun! ;) " Erre meg azt tudom mondani, hogy ez olyan, mintha azt mondanád nekem, hogy "ezt ne vedd komolyan, de a Jó kurva anyádat!"

Mindenesetre az tuti, hogy ezek után én nem jövök több futamra "rombolni" :)
Nem egyszer, nem kétszer mondtam, hogy bennem semmi harag nincs, és nem azért mert "húdeköcsögvolt, de most úgycsinálok mintha nem is lennék ideges!". Tényleg semmi ilyesmit nem váltott ki belőlem.

Ha ezt úgy gondoltam volna, ahogy írtad, akkor
1. óvok
2. nem humoros felfogásba állítom be a dolgot.

Fordított esetbe én nevettem volna egyet, de megkérdeztem nem egy, nem kettő ( de nem is három ) embert, hogy sértő-e, bántó, vagy valami, nehogy az én humorérzékemmel legyen valami betegség, amire olyanokat kaptam hogy "nem sértődnék meg ha én lennék az egyik" és hasonlók ( elég tapasztalt, sok bajnokságot megjárt versenyzők voltak az alanyok :) ).

Nem gondoltam hogy komolyan veszitek, egyikőtöket sem olyannak ismerem.
A baj az, hogy ezeknél az eseteknél úgy állítod be, mintha tényleg te semmit nem csináltál volna, és a vicc az, hogy a legtöbb ember egyetért ezzel. Vagy azért mert szegény bömbis hát neki sokkal nehezebb, vagy azért mert az vagy, aki a szimulátorban :) Már megbocsáss, de az számomra nem kifékezés, ha ugyanakkor fékezünk és a hátsó kerekemnél van az autód orra. Meg az sem, ha egy olyan kanyarban teszed be mellém az autót ahol csak egy ember fér el már akkor, amikor kanyarodok.

Az Oldmanes esetet meg külön megbeszéltem vele futam után (amikor te elmentél valóvilágot nézni, ő átjött és megbeszélte velem a dolgokat), nemtom mi a fene közöd van ahhoz az esethez :)

Ha ezt a videót nem gondoltad komolyan, akkor minek vágtál ki szöveget a szabályzatból? :)
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

Fundieg0

HozzászólásSzerző: Fundieg0 » 2014.01.20. 19:16

KisKimi írta:
morfi írta: "A következő videót kéretik nem komolyan venni, csakis saját magunk szórakoztatására készült, viccből, semmilyen mélyebb értelmezést ne keressetek benne. :) Nem célunk egyik videóban szereplő pilótát sem megbántani. Have fun! ;) " Erre meg azt tudom mondani, hogy ez olyan, mintha azt mondanád nekem, hogy "ezt ne vedd komolyan, de a Jó kurva anyádat!"

Mindenesetre az tuti, hogy ezek után én nem jövök több futamra "rombolni" :)
Nem egyszer, nem kétszer mondtam, hogy bennem semmi harag nincs, és nem azért mert "húdeköcsögvolt, de most úgycsinálok mintha nem is lennék ideges!". Tényleg semmi ilyesmit nem váltott ki belőlem.

Ha ezt úgy gondoltam volna, ahogy írtad, akkor
1. óvok
2. nem humoros felfogásba állítom be a dolgot.

Fordított esetbe én nevettem volna egyet, de megkérdeztem nem egy, nem kettő ( de nem is három ) embert, hogy sértő-e, bántó, vagy valami, nehogy az én humorérzékemmel legyen valami betegség, amire olyanokat kaptam hogy "nem sértődnék meg ha én lennék az egyik" és hasonlók ( elég tapasztalt, sok bajnokságot megjárt versenyzők voltak az alanyok :) ).

Nem gondoltam hogy komolyan veszitek, egyikőtöket sem olyannak ismerem.
az a baj ezzel a videóval, szvsz, h beállítod magadat áldozati báránynak, mártírnak és mindezt humorosan kiparodizálod, h igazából mekkora lámák a többiek. kicsit arrogánsnak tűnik ez a viselkedés szerintem. a humor akkor humor ha az érintett is nevet rajta ;)
Fundelits Dávid

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.20. 19:21

juhéj, nem csak én nézem az agyleszívó vv-t :mrgreen:
Veres Ákos

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2014.01.20. 20:20

Daewoo Team, facebook. nem itt szeretném ezt befejezni.
Báldi Gergő

Dodi
Teljes név: Varga Dávid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dodi » 2014.01.20. 20:30

Töröltem amit írtam, láttad, látta aki akarta, vagy épp itt volt, kész, a lényeg, hogy olvastad.

Azt hiszem gond eddig sem volt sose közöttünk, sőt, és nem is lesz.

Korrekt vagy! Ez az én véleményem.

Hajrá a továbbiakban! ;)

Facebookon már írtam.
1. Városi Clio Cup – 2013 (Simbin) #92
2. Mini Challenge - 2015 (Simbin) #92
3. Touring Cars Series - 2016 (Simbin) #92

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.20. 20:42

hogy visszatérjünk kicsit a szimbiózisba :D kérdezném, hogy megy-e valaki ezen a gokart pályán 37 alatt és, ha igen mennyi a rekord?
Veres Ákos

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.01.20. 20:48

37 alatt ? ?

VSR BTCC11
R1 : itt nyálkás esős fos volt a futam, szal az idő ott csalóka : http://www.gphungary.hu/downloads/vsr/S ... g_info.htm Ejj de megnyertem ezt :D
R2 : http://www.gphungary.hu/downloads/vsr/S ... g_info.htm
Molnár Dániel #99

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.20. 20:50

57 bocsi :mrgreen: thx
Veres Ákos

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.01.21. 21:49

Quali : jó volt, p3
R1 : ugyan az mint 2 éve. Jó taktika és gyors tempó. Első győzelmem idén.
Superpole: elrontottam,utolsó hely
R2 : feljöttem 10-ig kb. Amikor a gép átvette a vezetést kirepülta pályáról vagy nem tudom. Sötét kép volt és a sebesség mutató -214 körül volt. Nyomtam az esc-et hogy pit erre minidump. anyád... Bocsi Andris itt is még egyszer!
Molnár Dániel #99

Fundieg0

HozzászólásSzerző: Fundieg0 » 2014.01.21. 22:01

csak engem baszott e a szerver? mert ha igen akkor a netem ment el
Fundelits Dávid

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.01.21. 22:13

Fundieg0 írta:csak engem baszott e a szerver? mert ha igen akkor a netem ment el

Igen
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.22. 16:02

nos, hát visszanézve a replayeket nem lett jobb szájízem, mint este volt... :|
a másik agyféltekémmel kiegészítem avagy színesítem a dolgokat :mrgreen:

igaz nyilatkozatot írtam este frissen, de pár dolog azért zavart most is:
-miután PB-vel qva jó qualyt futottam így igen feldobva juhéj hangulatban indultam neki az első futamnak. az utolsó pillanatokban döntöttem a slick mellett, mert meleg volt és ezért nem tudtam elképzelni, hogy 30 fokban nagyon csúszna az aszfalt. mégis óvatosan mentem az első körben, meg a második kör első kanyarjában, aminek ugye baj lett a vége....3an voltak előttem szinte egymás mellett, ezért úgy gondoltam óvatos leszek és hamarabb fékezek ne legyen baj, volt kb 1 autónyi távolság az előttem lévőtől féktáv közben. a mögülem érkező Lacsika befért mellém éppen, de az őt követő nagy tempókülönbséggel érkező csapattársam nem és mentünk szántani. megbeszéltük vele a dolgot, ezerszer bocsánatot kért. az ő szemszögéből én satuztam túl hamar, az enyémből meg még nem ismerve pontosan a tapadást és a tumultust előttem nem hibáztam, na mindegy, megtörtént...úgy éreztem életem futama lehetett volna a gumiválasztásoknak köszönhetően és utólag is joggal érezhettem, hiszem Lacsi 5iknek ért be, aki mellettem volt repülés előtt
-aztán igyekezve előre, ami jól is ment a 10ik helyig a 22ikről, Vida Zoli vett túl óvatos féktávot, mert csatában volt valakivel én meg túl merészet vettem, hozzáértem, de szerencsére csak én csúsztam ki, ő csak korcsolyázott ... szerencsére nem lett belőle baja. viszont szegény Csori is fent akadt itt rajtam :oops:
-aztán jött a race2n az ominózus utolsó kör utolsó kanyaros eset, amikor Dáviddal akadtam össze. 1 ütemmel hamarabb kezdtem a kigyorsítást a felnire kopott gumikkal és megtoltam, végül a célba érkezve így bukott 2 helyet (csetben persze bocsánatot kértem, ettől függetlenül lehet igen pipa volt), viszont az első sorból rajtolhatott race3n. itt ugye az a szar, hogy ez az eset -10-t ért, esetleg ha a laggra fogjuk, ami nem látszik, akkor figy vagy vb
-ahol is valahol a verseny elején T1nél egymás mellett kezdtük a kanyart. Dávid belül, én mellette, csak éppen nem tudta belül tartani (vagy nem akarta...bocs, de ez olyan Roós Andrisos volt :oops: ), így kiütötte alólam a volvot aztán még egy bmw-s is belém akadt így futóművem sem maradt. itt meg az a szar, hogy ugye sokaknak ez belefér, igaz, hogy poz.veztéssel járt, de mégsem olyan, mintha kiütnek hátulról, igaz buktam vele 4 helyet, ami 2szer annyi, mint az én esetleges -10em. ne adj Isten revansnak nézi a BT (mint Csabánál) és -20+seggbekapitány :mrgreen:
-innentől kezdve csak az nem rúgott belém, aki nem akart. volt még egy Fazekas-féle kocc, ahol mire megfogom a vasat a csúszkálás után egyből beköszön GajerBandi is, hogy ismét csúszkáljak tovább. na itt elment a maradék életkedvem is... első helyről 13ikig estem vissza nem feltétlenül a saját hibámból....az meg, hogy utána még biliárd golyót is kaptam a számba a szopóálarc mellé, az aztán az igazi szórakozás :twisted:

szóval nem tudom tegnap hogyan sikerült a bmw és chevy csapat megbeszélése, de máskor én is szeretnék ott lenni, hogy fel tudjak készülni előre :mrgreen:

belegondolva ezek után amit Zoliee mondott pár napja....mi lesz velünk seaton a rengeteg újonccal, ha még így is vannak olyan dolgok, amiket az évek alatt le kellett volna vetkőzni. ez persze vonatkozik rám is...igaz most jó fiú voltam, csak 1 balhém volt, ami pálcát érdemel :oops:

tudom vannak vele úgy páran, hogy nem szabad túl komolyan venni ezt, de ... mégiscsak egy hobbi és időtöltés, amitől szórakoztatást várunk, azaz, hogy élvezzük :|

lehet az a bajom, hogy volt szerencsém igen sokat Henrikkel versenyezni egy szerveren és belőle indulok ki...sosem vágott, sosem lökött meg senkit, mégis iszonyat stabilan gyors és nem egy bajnokságot nyert...

szerk: no offense pls! ;)
Veres Ákos

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.01.22. 16:54

weres6 írta: úgy éreztem életem futama lehetett volna a gumiválasztásoknak köszönhetően és utólag is joggal érezhettem, hiszem Lacsi 5iknek ért be, aki mellettem volt repülés előtt

A qualy tényleg nagyon szorosra sikerült, 0,046 mp-el sikerült elém kerülni, így elvetted a polet :mrgreen:

legjobb esetben is csak 6. lett volna meg R1-ben :D
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

GergoToth85

HozzászólásSzerző: GergoToth85 » 2014.01.22. 16:58

weres6 írta:...igaz most jó fiú voltam, csak 1 balhém volt, ami pálcát érdemel :oops:
engem meg sem emlitettel :D felhaborito :P :D :D

Dodi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dodi » 2014.01.22. 17:04

Ákos!

Nem voltam pipa, inkább bántott az egész, hogy mindig megszívom, mindennel, de tényleg mindennel. Megesik egyébként, amit pedig említettél, nem volt revans, csak haladni akartam, kicsit agresszívan igaz, de eszemben se volt vissza adni semmit. Óvásról már csak azért se beszéljük, mert eszem agában sincs megóvni amit tettél és ha belegondolunk egy futammal előtte kicsaptál mint állat, és nem, nem fékeztem korán, egyszerűen figyelned kellett volna, mint ahogy néha nekem is. Részemről nincs harag tudod, sőt, csak maradjunk a realitás határain belül. -20 bpontot nem ér az enyém szerintem... ha ki akarsz offoltatni szólj, inkább nem jövök utolsó futamra, aztán lerendezik a csapatot Morfiék, de megszerzett pontokat nem nulláznám nekik! ;)

Ja, és dizsi nem én vagyok, hanem Bobó Báldi :)

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.22. 17:16

Dodi írta:Ákos!

Nem voltam pipa, inkább bántott az egész, hogy mindig megszívom, mindennel, de tényleg mindennel. Megesik egyébként, amit pedig említettél, nem volt revans, csak haladni akartam, kicsit agresszívan igaz, de eszemben se volt vissza adni semmit. Óvásról már csak azért se beszéljük, mert eszem agában sincs megóvni amit tettél és ha belegondolunk egy futammal előtte kicsaptál mint állat, és nem, nem fékeztem korán, egyszerűen figyelned kellett volna, mint ahogy néha nekem is. Részemről nincs harag tudod, sőt, csak maradjunk a realitás határain belül. -20 bpontot nem ér az enyém szerintem... ha ki akarsz offoltatni szólj, inkább nem jövök utolsó futamra, aztán lerendezik a csapatot Morfiék, de megszerzett pontokat nem nulláznám nekik! ;)

Ja, és dizsi nem én vagyok, hanem Bobó Báldi :)
szó sincs kioffolásról...igazad van kvittek vagyunk :idea: :arrow: :|

a -20 sem reális volt, azért írta a zöld agyam, hogy miként lehetne :mrgreen:

csak fura a chevy kerékösszetartása kanyarokban ;)
de nyilván a kiütésem vagy keresztbe tolásom többszörösen több büntetést ér, mint egy lepattanás....

ui: meg persze el kell fogadni, hogy vannak tárkínik meg menük a mezőnyben, hiszen aki előzni akar, annak keménynek kell lenni "némelyek szerint". remélem majd én is gyors leszek brandsben és belső íven tarthatom össze a volvo kerekeit :lol:
viccet félre téve, nem szemétkedni akarok, hisz kilökős létemre ehhez nincs jogom, csak amit sokan nem értenek, hogy ha vannak az ember mellett, akkor ne akarjon már belsőről külső ívre tartani, mert az hogy is mondjam....inkább sehogy, mert nem akarok csúnyát írni :D
Veres Ákos

Dodi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dodi » 2014.01.22. 17:23

Mindegy, én rád bízom nem fogok haragudni, már a nyakam kivan az egésztől, valami kegyetlenül szoknom kell az egész stílusát, mert nagyon érződik, hogy BTCC. Nem kvittelésre akartam kitérni, mert ilyen nincs... Nem adnám direkt vissza, mindig mindenkivel megbeszélem inkább, normális módon, nem vérre megy.

A megoldás: Legyünk csapattársak BTCC-ben, akkor mi nem, de más lehet sírni fog.... :lol: :mrgreen: :twisted: :roll:

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

Dodi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dodi » 2014.01.22. 17:26

csak fura a chevy kerékösszetartása kanyarokban ;)
de nyilván a kiütésem vagy keresztbe tolásom többszörösen több büntetést ér, mint egy lepattanás....
Ezen mi nem fura? "amcsi autó, amit össze vissza gyártanak" :)

Nem mondtam, hogy többet ér, azt nem én határozom meg. Persze az megint más, melyik esik rosszul, de azt is inkább az adott szituáció határozza meg, hogy pl, melyik helyet foglaljuk el éppen.

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.22. 17:28

persze, tudom, nekem hátul van a helyem, csak néha bízom benne, ha elől vagyok hátha nekem is összejön pár évente egyszer egy összetett dobogó...álmodozni jó :mrgreen:
Veres Ákos

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2014.01.22. 17:30

weres6 írta: (vagy nem akarta...bocs, de ez olyan Roós Andrisos volt :oops: )
Ákos, most te direkt belém akarsz kötni? :) Mert tegnap a kvalin is kóstolgattál amikor elengedtél azért, hogy utána kilökj :D
Andras Roos

Moreinnyó...

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.22. 17:34

morfi írta:
Ákos, most te direkt belém akarsz kötni? :) Mert tegnap a kvalin is kóstolgattál amikor elengedtél azért, hogy utána kilökj :D
dehogyis, félek tőled....
csúszott a fű a qualyn bocsi harmadszor is, de cserébe elengedtelek race3on :D
Veres Ákos

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.22. 17:44

Lacsika írta:
weres6 írta: úgy éreztem életem futama lehetett volna a gumiválasztásoknak köszönhetően és utólag is joggal érezhettem, hiszem Lacsi 5iknek ért be, aki mellettem volt repülés előtt
A qualy tényleg nagyon szorosra sikerült, 0,046 mp-el sikerült elém kerülni, így elvetted a polet :mrgreen:
legjobb esetben is csak 6. lett volna meg R1-ben :D
jó, az is fasza lett volna volna volna :mrgreen:
Veres Ákos

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.22. 17:45

GergoToth85 írta:
weres6 írta:...igaz most jó fiú voltam, csak 1 balhém volt, ami pálcát érdemel :oops:
engem meg sem emlitettel :D felhaborito :P :D :D
nem mertelek :mrgreen:
mert akkor nem adod át a hugidnak, hogy csókoltatom :D :lol: 8-) :P
Veres Ákos

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2014.01.22. 17:54

morfi írta:
Jó hát mi is megbeszéltük a múltkorit de mégis felemlegetted, gondoltam ez így megy :D
Andras Roos

Moreinnyó...

Dodi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dodi » 2014.01.22. 18:06

weres6 írta:persze, tudom, nekem hátul van a helyem, csak néha bízom benne, ha elől vagyok hátha nekem is összejön pár évente egyszer egy összetett dobogó...álmodozni jó :mrgreen:
Nem mondtam, hogy hátul a helyed... Reménytelen eset vagy, minden szavamat kiforgatod..... :lol:

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

Vissza: “BTCC '13”