Nyilatkozatok

Moderátor: BT Tag

Bozso

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Bozso » 2013.10.29. 22:01

Még1 esélyt adok ennek a bajnokságnak aztán annyi. Hihetetlen hogy mindig kifogok egy kanyarban elfékezős emberkét. Jobb volt külön a TC futam nagyon nem egy kategória a mezőny.
Pálfi József
BTCC '13 - Private
Honda Accord #75

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2013.10.29. 22:21

Yo!
Első fele ugyan az, mint az előző futam. Nem írom le. :D

R2: Jó rajt, Chevyseken megakadtam. :) P7
Báldi Gergő

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2013.10.29. 22:55

úgy éreztem jó a tempón, aztán kiderült kb ugyanolyan, mint a többségnek :oops:

végre izgalmas futamok voltak, az első futamon egész jól mentem, a másodikon meg hiába a jó első kör...visszakerültem az eredeti pozícióba.
a T1ben mind2 futamon volt koccom úgy hogy belül voltam, bocs srácok, 3asig lelassítottam pedig, úgy látszik a gyors kanyarokban szopó a 2 ember egy kanyarban :oops:
Veres Ákos

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.10.30. 11:36

Quali : Sokat rondottam,de annyira mind1 volt hogy 11. helyről rajtolok vagy 7...

R2 : Szeretnék legelőször is Sajcz Jánostól bocsánatot kérni! Dodival meccseltem és annyira Őt figyeltem hogy kicsit később fékeztem és pont kiütöttem. Utána már mind1 volt a futamom. A 11-12. kör környékén mondtam csapattársaimnak hogy de jó a gumi,lehetne drasztikusabb kerékdőlés is akár mert bírja a gumi. Onnantól kezdve nem tapadt és nem fordult.karma?.. Végén bejöttem 8. helyen amivel P1. Morfi sajna nem járt így,jó lett volna egy dévú 1-2-3 rajt a következőn.

R3 : Pumát tartottam,vártam hogy elmegy majd,2 pont volt a pályán ahol előzni tudott volna többi helyen ha nem hibázok szerintem a Honda gyengesége miatt nem tudott bebújni. Visszafordítóra mindig figyeltem,sose tudtam jó féktávot venni és mindig korán fékeztem. Ez nem gond mert belül vagyok kijáraton padló és csókolom. Aha..Puma kívül jött és csókolom:D Grat érte,csúnyát kaptam. Utána féktávon kicsit beszitált az autó majd kaptam egy ütést hátulról. Ki fűre majd 6-7 hely bukó aztán 7 körül becsorogtam.

Setup tetszett,feküdt. Ennyit tudtam most a hétvégén. Következő pályákat várom. Túl vagyok azon a kettőn amit utálok. Következő 3-4 pálya szerintem feküdhet nekem is és az autónak is. Lehet elkezdek készülni is,aztán megnézzük mi lesz.
Molnár Dániel #99

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2013.10.30. 12:03

Úgy ültem le, hogy nem fekszik a pálya és lesz ami lesz, gyűjtöm a pontokat a a mezőny végén.

r1 után az volt az érzésem, hogy utolsó hely a reális.

superpole: asszem 19-20. hely

r2: Rajtnál tetszett, hogy körülöttem mindenki vigyázott a másikra, előre jöttem pár helyet, jó volt a kocsi, tartottam is pozíciót, aztán szokásos koncentráció vesztés, hibák tömkelege, vesztem a pozíciókat. vége p20

r3: Rajt jól sikerült, lökdösődések után feljöttem p14-15-re, sokáig tartottam, a gumik elkoptak és a sikánban 2x egymás után drifteltem, ennek köszönhetően p18, majd rontottak előttem, vége p17.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Juhász Csaba
Teljes név: Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2013.10.30. 13:42

Bozso írta:Még1 esélyt adok ennek a bajnokságnak aztán annyi. Hihetetlen hogy mindig kifogok egy kanyarban elfékezős emberkét. Jobb volt külön a TC futam nagyon nem egy kategória a mezőny.
Nem tudom mi a problémád, R1 engem is kiakasztott, r2 szo-szo, R3-ba ha jól láttam te vállaltad túl magad az első kanyarba. :)
Juhász Csaba #258

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2013.10.30. 13:53

qual: elrontottam 9dik hely.

race1: jo rajt.. feljottem 5-6dik hely kornyekere majd azokat akiket lerajtoltam szepen visszajottek elem, vki arrebb tett vallal, majd tempovesztes utan mindig jott meg vki is :). Szerencsere sikerult osszekapni magam 9dik hely kornyeken, aztan jo tempot jove , kihasznalva a tobbiek hibait, sikerult beerni 4diknek.

race2: jo rajt, 2diknak fordultam el, puma aztan visszajott, es mivel neki nem szokasa hibazni igy mar csak autokazni volt lehetosegem mogotte, elozni nem. grat neki nagyott ment.

orulok tul vagyunk ezen a palyan, nagyon nem szeretem. szoval pozitivan alok a kovetkezokhoz.
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

Bozso

HozzászólásSzerző: Bozso » 2013.10.30. 16:33

Juhász Csaba írta:
Bozso írta:Még1 esélyt adok ennek a bajnokságnak aztán annyi. Hihetetlen hogy mindig kifogok egy kanyarban elfékezős emberkét. Jobb volt külön a TC futam nagyon nem egy kategória a mezőny.
Nem tudom mi a problémád, R1 engem is kiakasztott, r2 szo-szo, R3-ba ha jól láttam te vállaltad túl magad az első kanyarba. :)
Ja már lehiggadtam amúgy meg inkább a szerencsétlenség az ami felbosszantott nem a versenyzők. :mrgreen: Az első versenyen felhúztam magam aztán én is csináltam olyanokat hogy a fék helyett a kuplungot nyomkodtam plusz néhányszor elváltottam a sebességet. :oops:
Pálfi József
BTCC '13 - Private
Honda Accord #75

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.10.30. 17:39

Bozso írta:
Juhász Csaba írta:
Ja már lehiggadtam amúgy meg inkább a szerencsétlenség az ami felbosszantott nem a versenyzők. :mrgreen: Az első versenyen felhúztam magam aztán én is csináltam olyanokat hogy a fék helyett a kuplungot nyomkodtam plusz néhányszor elváltottam a sebességet. :oops:
Szóval nem lépsz ki és maradsz. Zsír! :D
Molnár Dániel #99

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2013.10.30. 18:26

R1: Első versenyen bénáztam, kimentem kétszer is a 2. kanyar előtt a fűre és nem igazán ment jól a kanyar egyik körben sem. Végül kilencedik hely, ami hibákat nézve nem rossz, biztos pontszerző hely.
R2: Danit nem tudtam megelőzni így nem tudtam megnyerni a 2. futamot, ezért csak 4. lettem, de ez így sem rossz, megint jó pontokat hoztam.

A bömbik megint erősnek tűntek, de nem adjuk fel a harcot, hosszú még a bajnokság :)
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2013.11.12. 22:30

CROFT

Q1: A szezonban ez volt a legjobb köröm, alig maradtam el Dizsitől
R1: Sajnos nyirkos volt a pálya, ezért a rajtnál még az átlagosnál is lassabbak voltunk a BMW-nél. Oldman el is ment, aztán hibázott, bementem mellé, kicsit leszorított, cserébe kicsit megpöcköltem :) szerencsére pont annyira, hogy én tudtam elmenni mellette. Utána védekeztem Pumával szemben, majd Halásszal szemben. Szóval nem volt unalmas percem.
Q2: Nagyon szar kör, negyedik hely, ha jól emlékszem.
R2: Oldman és Puma is elment, mögöttem káosz volt. Utána próbáltam elmenni oldman mellett, de egyszerűen sehol nem fértem el. Az utolsó méterekig csatáztunk, amit élveztem is, csak jobb lett volna ha sikerül az előzés.
R3: Sikerült jó rajtot venni, aztán tudtam menni MetaC és Dizsi után. Aztán Máté és Gergő koccantak egy kicsit, elmentem Gergő mellett, de rossz ívre kerültem, így a következő féktáv előtt megindult az autó hátulja és ahogy keresztbe csúsztam elvittem Mátét sajna. Nem volt semmi szándékosság benne, sajnálom, hogy így alakult. A végén a két csapattársam elengedett, amit még egyszer köszönök nekik.

Jelenleg úgy érzem, az első helyre már nem lesz sok esélyem, viszont talán Oldmannel egy jót meccselhetünk majd a második helyért. Persze hosszú még a szezon és bármi megtörténhet, de az eddigiek alapján nem vagyok bizakodó. Jön Snetterton, ami feküdhet nekünk, de majd meglátjuk.
Andras Roos

Moreinnyó...

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.11.12. 22:31

Q: Jó kör,ennyire volt elég.
R1: Meglett volna az 5. vagy 6. hely aztán levegőbe pördülő Szabó Gábor elém esett vissza. Kocsi bal eleje off,buktam 3 helyet kb. Onnantól már mind1 volt.
Superpole: Megint jó kör,kis hiba de annyira mind1.
R2: Kurva lámpa. Egyenesbe meg Bryan előttem volt keresztbe a két kerekezésem után. Nagy ütés jobb oldalról majd bumm a falba. Stop and go meg fos autó. Végén 20. lettem.
R3: Sajnos hibáztam,Ákos is írta hogy túl agresszív voltam ... aztán a hibám miatt fűre kerültem. Majd aztán előre jöttem és bejöttem 6. helyen.
Molnár Dániel #99

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2013.11.12. 22:32

Gyúúúú:-)

Qual..

Még 7 kor a tescoban vásároltam:-) kb 3/4 8 kor ültem a gép elé, (elötte fürdettem a fiamat:-) a pályán kb 1 éve mentem utoljára szóval nem sokat mentem rajta.. :-) Nem is számítottam jóra, 24 vagy ilyesmi.

Race1:

jó rajt előzgetés, végig meccs, sok kicsúszás 14 dik hely.

Race2:

Nagyon über frankó rajt, mert a superpolom 21 re lett elég :-))) Asszem 10 dik helyen fordultam, nagyon szép meccs majd egy hiba, fű így vissza 17 re, De azért csak előre keveredtem a 1x. hely..

Race3.

Nagyon nagyon nehéz volt, végig szorongattak hol Gergő, hol Halász úr, aztán Sajcz Jani és így tovább, de nekem egyetlen célom volt azt a fehér Bmw-t megenni. Nagyon nem sikerült, nagyon jól ment, Dani előzése után le is szakadt, mondom most se lesz meg, de aztán "sajnos" nekem persze nem :-) Hibázott Levi, így meglett első Tc-s győzelmem!

Jó meccsek voltak egy nagyon nehéz, nagy koncentrációt igénylő pályán! Grat mindenkinek!
Galambos Péter

TCS #82

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2013.11.12. 23:09

Kvali
Semmi extra 11. hely.

R1: Elfelejtettem guminyomást állítani 165ös nyomással elől mentem.
Rajt után a kavarodásban meglöktem Dodi-t sajnos, bocs ismét miatta. Többre nem emlékszem, azt tudom hogy a végén tropa volt a kocsi. 15. hely talán.

SP: Egész jó kört mentem 8. hely környéke lett talán.

R2: Jó rajt volt , elég nagy volt a kavarodás össze vissza, fogalmam sincs ki kit lökött és mikor, vagy hogy én hibáztam-e, de jöttem előre szépen. Feljöttem a 4. helyig asszem, majd az utolsó körben nem koncentráltam és összetörtem magam. 8. hely.

R3: Rajt annyira nem jó, 3. helyre estem vissza, majd feljöttem a 2.ra, utána pedig Dizsivel sikerült összeakadnom sajnos, de szerencsére egyikünknek sem lett ott baja aztán morfi technikája nem akart normálisan viselkedni így bemozgott féktávon amit megszívtam. Ez van, sh*t happens. 8. hely megint talán, nemtudom.

Összegezve jó lett volna mindhárom futam, ha az elsőn is normális guminyomással megyek, a többin pedig szerencsésebb vagyok.
Kép

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2013.11.12. 23:46

Q1: Biztonsági kör, nem akartam vágni. Így is P1, szerencsére.
R1: Kiadta. P1
Q2: Itt is kijött a kör. P1
R2: Nem volt olyan jó a rajtnál a BMW, mint vártuk, így Pumával a nyakamon mentem végig a verseny első felét. A gumik azonban korán elkoptak, hamar bemondta a spotter hogy nincs gumim, rá pár kanyarra pedig jött is a hiba, és annyi az első helynek. P2
R3: Jó kis csatákban voltam benne, remélem nem volt gáz sehol sem amit csináltam. P3.
Gratula minden célbaérőnek, és főleg a dobogósoknak :)

ui.:
Valamit nagyon sürgősen találnunk kell a gumikopásra, mert ez így nem állapot, hogy ha nem lehet elnyúlni jópár másodpercre, és a futam felét végigspórolni, akkor az utolsó pár kör olyan, mintha az életünkért küzdenénk. :?
Báldi Gergő

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2013.11.13. 19:40

Race1: 22ről start. Jól elkaptam, de hiába, mert nem volt hely így toltam a cruzet magam előtt a féktávig :D Remek első kör után behoztam a gépet a 9ik helyre, szinte hiba nélkül.

Race2: egy elfékezés miatt, pedig fasza idő lett volna...ismét 22ről start. :oops: Itt követtem Tutu Robit és szépen jöttünk felfelé egymás után. Talán 13ik helyen jártam, amikor sikerült kis sebességgel, de beleakadnom az öntött vas gumifalba...kis futómű nyek után futás tovább, csak 5 pozíciót buktam, fasza, de legalább nem estem ki :mrgreen: aztán így a 17ik helyen értem célba. :|

Race3: a gyors sikánhoz érve éreztem, hogy Dani elé nem húzhatom be ideális ívre, mert a kocsija orra a hátsó lökösömnél előrébb volt kicsit...így belül ugrattam át a rázón, csakhogy Csaba előttem lassult egy ütemet én meg csak talajt érve tudtam lelassítani a Volvot, de így is lekoccoltam. Ő meg tudta fogni a gépet, én viszont Danira pattantam és mentem is a levesbe...fél kör hátránnyal visszataláltam a pályára a 27ik tökutolsó helyre :oops: Bocsi srácok, hamarabb, még a rázó előtt kellett volna lassulnom, ha tudom előre, hogy Csaba felengedi...ha meg túl óvatos lettem volna, akkor meg belém szálnak vagy bukok sok poz-t a túlzott előzékenység miatt... :? :cry: mint legtöbbször :|
A 22ik körben Sanyit értem utol, akivel kicsit BTCC-ztem, remélem nem haragszol, dehát siettem volna előre ;) :mrgreen: Végül a 18ik helyen értem be a fél kör után sérült futóművel :|
Veres Ákos

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2013.11.14. 16:44

KisKimi írta: Valamit nagyon sürgősen találnunk kell a gumikopásra, mert ez így nem állapot, hogy ha nem lehet elnyúlni jópár másodpercre, és a futam felét végigspórolni, akkor az utolsó pár kör olyan, mintha az életünkért küzdenénk. :?
Ne lógj el, hanem spórolj a gumival az elejétől. Én is általában olyan íveket használok ahol nem erőltetem kijáraton a chevyt. Lehet tudnék 1-2 tizedet nyerni körönként de ledarálnám a gumit a verseny végére :) De még én adok tippeket... :D
Andras Roos

Moreinnyó...

csori

HozzászólásSzerző: csori » 2013.11.14. 16:47

Hát vegyes érzések vannak bennem. Már valahol bánom hogy a C30al álltam neki a bajnokinak, pattogós kacsa segg, izzadó első kerek, de inkább nem nyafogok :) Mindent ki kell próbálni. :)
R1:Sikerült kimaradnom és elkerülnöm a csiki-csuki karambolokat, igy 8ről 5re jöttem fel, de a végén Puma azért még megelőzött a leamortizált Hondával. itt már szenvedtem a gumikkal. igy 6ik lettem.
R2: Viszonylag jo rajt, itt is kikerültem a tömeget akik összementek. Mázli. Majd egy rontás. Vissza 6-ra, Roosnak köszönhetően ujra 4. :)
R3: Zengőéktől kölcsönkért rajtautoamtikával sikerült egy Jo rajt ,de a Oldmanel szemben még igy sem volt esélyem. :D Na ezen a versenyen kinyomtam a C30 szemét, de ennyi van benne. Inkább védekeztem, mint támadtam. Amugy jo futam volt. Élveztem.
Grat a dobogósoknak.
Csorosz László
VSR képek http://sdrv.ms/ShIhDd
Assetto Corsa képek http://1drv.ms/1chYW49

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2013.12.10. 21:03

Snetterton

Race1: felkúsztam a 11ik helyre a kb 22ről. aztán seatos kartárs zúzta le a hátsó futóművet, majd a 9ik körben hagyok helyet belül cruzés bandinak, erre úgy rakja kívülre az ívre, mintha ott sem lennék....meglöki a kocsi elejét én meg piruettezek és bukok pár pozt...fasza, kedves srác :|
Veres Ákos

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2013.12.10. 22:17

Q1: kiadta. P1
R1: csak az asztalra dobálásoktól, és a kettőt-váltásoktól féltem végig, túléltem, P1
Q2: nagyon nem adta ki. P4(?)
R2: rajt kiadta, utána már csak jönni kellett a tempót. ( 1-szer itt is ledobott, de ezt is túléltem ).
R3: grat a cheviknek :)

all in all: nem volt rossz
Báldi Gergő

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.12.10. 22:23

Q1 : Nem tudtam jobb kört menni,ennyire voltam elég. 1 mp hátrány, P14 , GP utolsó!
R1 : Nagyon jól mentem,és meglepően nagy volt a különbség a tempók között. Nem értettem. P6
Q2 : Jobb kört mentem,6. hely. Jó az.
R2 : Negyedik helyen haladtam,amikor hibáztam. P6
R3 : Feljöttem szépen. Bocsánat Puma a kis tolásért. Amúgy nem volt vészes,végén nem tudtam Morfit támadni már. Behoztuk csapatba 1-2-be.

Szerintem ebbe a BTCC bajnokiba a legjobb pontszámot szereztem meg a 3 futam alatt. Ami nem lenne rossz,a siralmas az hogy az autó még mindig egy hulladék és nem érzem és nem érdekel. Már "csak" 4 forduló szóval még 12 futam.
Molnár Dániel #99

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2013.12.11. 01:21

Q1: Egész jó kör jött össze, ha jól emlékszem 5. helyre sikerült behozni az autót.

R1: A rajtot jól kaptam el, de a kuplung be volt ragadva egy kicsit. Nem tudom, hogy emiatt-e de nagyon instabil volt végig az autóm hátulja, és kétszer is eldobtam. Egyébként utána nagyon jót meccseltem Gájer Andrissal és Sulik kollégával. Élveztem.

Q2: Első olyan kvalifikációm donington óta, hogy nem volt rajtam súly, és össze is jött a pole úgy, hogy rengeteget hagytam a körömben.

R2: Jól jöttem el, szerencsére Puma elrontotta a rajt utáni második kanyart és így el tudtam menni. Ezután nyomtam neki nagyon, de igazából nem volt reális esélyem megfogni a bömbiket, így bejöttem a harmadik helyre.

R3: Kaotikus volt az első kör, nem tudom mi történt mögöttem, de valaki belémszállt az utolsó sikánnál, és átrepültem a második részén konkrétan. Utána sikerült megelőznöm Dizsit, aki hibázott amikor vissza akart előzni. Utolértem MetaCot és Sajcz kollégát, de nem akartam kockáztatni, így csak akkor támadtam, amikor MetaC kicsit lemaradt. Bementem mellé az első kanyarnál és összeértünk, kicsúszott. Megmondom őszintén, nem érzem magam hibásnak, mert nem fékeztem későn és nem tudtam volna beljebb menni annál ahol voltam. Még nem néztem vissza a replayt persze :) Utána körökig követtem Jánost, aki nagyon jól védekezett, nem tudtam elmenni mellette. Utána mikor láttam, hogy nagyon jön Dizsi, kockázatosan bementem Jani mellé az első kanyarban és szerencsére nagyon fair volt, így el tudtam menni. Ezután csak kontrolláltam a tempót, és bejöttem elsőnek Dani előtt, ami ha jól tudom, akkor az első 1-2-nk volt az évben, gratula neki.

Azt hiszem innentől csak a második helyre koncentrálhatok, hiszen Gergő nagyon elment tőlünk, de Oldmannek is vannak versenyei amikor megfoghatatlan, szóval nehéz feladat lesz.

Csapatban kicsit lemondtam már a bajnoki címről, mert a Báldi-Varga páros nagyon erős, úgyhogy kell egy jóadag szerencse, hogy visszahozzuk a ponthátrányunk.
Andras Roos

Moreinnyó...

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2013.12.11. 14:34

Ez most valahogy nem adta ki, nem elveztem, es a palya se kedvencem.

q1: igazabol megfutottam az egyeni legjobbamat, de igyis csak p5 -6 ra volt eleg.

r1: rajtnal eloztem parat, aztan igazabol csak autoztam morfinal gyorsabb voltam, pumanal lassabb.

q2: na ez mar egesz jo kor volt. p2.

r2: rajt jol sikerult viszont a masodik kanyarba hibaztam igy Baldi konnyen elment, utana nyomtam neki, kozeledtem is Gergore, de vegig hataron mentem, egyszer majdnem eldobtam akkor belattam hogy nincs ertelme, masodik hely.

r3: kaosz.. jo rajt, vhol 4dik hely kornyeken voltam, amikor az ucso sikanba egyszer csak berepult morfi mellem, es kaptam egy nagy pofont, szerintem ot is megloktek, vagynemtom, mert nem szokasa igy elozni :) , aztan puma is megtolt az elso kanyarba... p11.. onnan feljottem 6 hely kornyekere ahol egy szep vonat volt elottem, mar kezdtem is orulni hogy egymast tartjak fel, aztan hirtelen a semmibol ott volt puma keresztbe elottem, nekem mar nem volt idom kikerulni igy csunyan belerongyoltam, sry.. utana csak szenvedtem. p9.
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.07. 22:44

Knockhill

Q1: asszem 10 vagy 11 ... bizakodva vártam a futamot

Race1: nyomultam előre faszán, aztán felültem hamar a szopóálarca és 2szer belenyaltam a fűbe a sikán utáni jobbosnál, majd a sikán után alig tudtam kievickélni a fűből a kibebaszottszerencsétlenqvaanyámba :| majd szétrobbantam az idegtől :evil:

Q2: persze jó idegállapotban 1 hiba tizensokadik hely

ja és ezúttal is csókoltatom Petyát, mert iszonyat nagy 2 futam jött ezek után :mrgreen:

Race2-3: nem is az számít, hogy hányadik hely, mert annyira durván figyelős adrenalinbomba 2 futam volt, gyönyörű csatákkal, hogy huh, ritkán van ilyen. Pedig a pálya aztán télleg elég durva, kicsi de játékos és még a faszomat sem volt időm megvakarni :lol: Szóval jézusom mekkorákat mentünk, atyaúristen de durva volt, huhú :D 8-) :mrgreen: :geek: :ugeek:

még-még sok ilyet!
Veres Ákos

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2014.01.07. 23:01

Q1: Jókor összerakott jó kör volt
R1: Dizsi lerajtolt, próbáltam hibára kényszeríteni, nem történt meg, felénél elkopott a gumi, onnantól spórolós tempó és 2. hely.
Q2: Eső után nehéz volt visszaállni, 6. hely
R2: Boly végén mentem, mindegyikőjüknél lassabb voltam, végül 3. hely talán meglett volna, de Gergő előzésénél hibáztam, így be kellett érjem egy 5. hellyel.
R3: Dizsi nagyot rajtolt, el is ment tőlünk. Oldman előzésénél úgy érzem már bent voltam mellett, talán nem érzékelte, de végül ő járt rosszabbul. Utána folyamatosan a visszapillantót néztem, aztán Dodi és Gergő elkezdett csatázni, így el tudtam lógni, fel is tudtam venni a ritmust, de már késő volt és így nem tudtam utolérni Dizsit.

Gratula mindenkinek, nem volt egyszerű a pálya, sőt, az egyik legnehezebb volt a naptárban. Mivel elég nagy lépést tettem a második hely felé a bajnokiban ezért innentől a csapatbajnoki címre próbálok meg én is koncentrálni majd.
Andras Roos

Moreinnyó...

Vissza: “BTCC '13”