Nyilatkozatok

Moderátor: BT Tag

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: oldman » 2014.01.08. 09:55

morfi írta:Oldman előzésénél úgy érzem már bent voltam mellett, talán nem érzékelte,
Nem voltal bent mellettem, fektav kezdeten egyertelmuen elotted voltam, kozepen fekeztem, viszont kivulrol visszanezve nem egyenesen vettem a fektavot hanem kicsit kifele huztam, pont eled, szoval ja elrontottam, Benne van a kozvetitesben egyebkent, Rafa tokeletesen elemezte a dolgot :)
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2014.01.08. 11:20

oldman írta:
morfi írta:Oldman előzésénél úgy érzem már bent voltam mellett, talán nem érzékelte,
Nem voltal bent mellettem, fektav kezdeten egyertelmuen elotted voltam, kozepen fekeztem, viszont kivulrol visszanezve nem egyenesen vettem a fektavot hanem kicsit kifele huztam, pont eled, szoval ja elrontottam, Benne van a kozvetitesben egyebkent, Rafa tokeletesen elemezte a dolgot :)
Hát ő mindig úgy elemzi :D
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.01.08. 11:26

Quali: Az történt meg amit az F1 alatt mondanak állandóan ilyen szituban. Az lesz a pole-ban aki a legkésőbb megy mért kört a legjobb állapotú friss eső gumijával. A végén Morfi 1 perccel később jött ki a pit-ből mint én. Utolsó percekben átvettem a vezetést majd Ő megelőzött.
R1 : Dodival támadtam Pumát aztán a visszafordítóban éreztem egy nagy lökést,neki mentem utána pumának majd hirtelen oldman volt előttünk. Első kanyarnál picit megtoltam oldmant, utána egy ütés éreztem balról, ki a fűre. Kis gázzal próbáltam egyenesben tartani majd utána fék. Esős szaron tehetetlen voltam,fal - becsapódás talán Pumába. Motor off. Bajnoki off.
Superpole : Kicsit fos kört jöttem, valahogy meglett a 4. hely.
R2 : Jó volt az autó, előzni nehéz volt de aztán Gergővel összecsapva valahogy sikerült. Bocsi ha durva volt ott kicsit. P2.
R3 : Feljöttem a többiek hibái miatt a 4. helyre.

Az eredmények jók, első futamon minimum egy harmadik hely úszott el, ezt sajnálom. De akkor lehet nem így alakul az R2, R3. Egy 20 pont azért jól esett volna. Egyértelműen a csapatért megyünk szóval meglássuk.
Molnár Dániel #99

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2014.01.08. 18:12

Hát...

Ami borzasztó volt az az, hogy nagyot csalódtam a mezőnyben + égett a pofámról a bőr, hogy ez megy adásban.

Esős pályán úgy ennek egyesek mint a töketlenek. Esőben még Btcc formátumban is, sokkal óvatosabban kell menni, mert csúszik, mert nem olyanok a féktávok, nem tudod úgy uralni a járművet.
Race1- en többször volt olyan, hogy Vida Zolival vagy épp mással csatáztunk, jött egy kanyar én láttam, hogy ez nem fog menni, kis fékkel besorolva mögé, hogy majd legyen lehetőségem az előzésre mentem. Erre egy kamikaze 3 diknak be mellénk. Szerintem tudod Robi, hogy nem így kellene. Én maradtam Vida ment nyaralni a Bahamákra. Is ilyenből rengeteg volt az első versenyen. Kezdem a rajttal.

Szépen eljöttünk első kanyarban egy tockos, maj még egy, fal. Így indult és sajnos nem csak nekem. Ez vicc. Ha nem érzitek esőben a dolgot, gyakoroljatok! Ha nem esik a szerveren menjetek off line. Tudjátok jól, hogy angol pályákon megyünk ezeken alapból több esélye van az esőnek mint bármelyik pályán a bajnokságokban.

Ezért szerver újraindításnál, hogy a Race2-3 an ne égjünk szarrá, most, hogy a Formula.hu is minket tol kivettem az eső lehetőségét, mert úgy éreztem, hogy ez a mezőny ezen a pályán gyenge ahhoz, hogy esős körülményekkel zavarjuk meg a hangulatot.

Ha elolvassátok elég egyértelmű az első verseny képe.

Race2-3 viszont baromi jó volt, végig gyilkoltuk egymást valakivel. Volt kilincs kilincsen, volt 3 kanyaron keresztül egymás mellett autózás és sok előzés oda vissza. Köszi azoknak akikkel ezt vívtuk. Ákos, Csorosz Laci, Fazekas Árpi, és sorolhatnám..

Szóval vegyes érzelmekkel, de jókedvűen álltam fel a végén..
Galambos Péter

TCS #82

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.01.17. 11:48

Elnézést kérek Méhes Robitól! Csak a replayben tűnt fel ma délelőtt hogy ott volt valaki. Nem rémlik már mi volt akkor de most nagyon ledöbbentem hogy Te ott voltál és így a bálának tereltelek... Nem így akartam,sajnálom
Molnár Dániel #99

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.21. 21:05

Brittish GP azaz Silverstone National

qualy: pb 57.4 örültem, mint Bubi a sonkának

race1: faszán tolom, aztán a tömegben hamarabb fékez mindenki, kivéve akik mögöttem jöttek :mrgreen: 2ik kör eleje 22ik hely juhéj 10ikről. aztán feljöttem 10iknek, erre ez a geci szopangot ad mert lecsúsztam a külső ívről, bravó. p16

Éljen a szopóálarc!

q2: p5 lol :o :shock:

race2: minden koncentrációt összpontosítottam....végig vittem is az 5ik helyen. utolsó előtti körben Dodi megelőzött, majd utolsó kanyarban próbáltam beszúrni, de ez a geci lagg, megszopatott és megtoltam.....aztán p8

race3: próbáltam tartani magam, aztán jött 1 cruze, meg mégegy és kocc megyek a levesbe, bömbi és kiüti a hátsómat, innentől már csak estem hátra és hátra, mg gjaer Bandi és belém rúgott...

Qurva Lagg!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

bocsánat mindenkitől, akit a laggolás miatt megtoltam :cry: :(
Veres Ákos

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2014.01.21. 22:29

Q1: Kiadta, kiadta. TipTop első sor :)
R1: Az esőgumi nem szuperált jól. 180 fokos volt 3 kör után, semmisevolt jó. Psok
Q2: A 0 és a 0.5 közötti jól eltalált kanyar volt jellemző a körömre. P3
R2: Rossz rajt, kis csata csapattársammal, majd Pumával, aztán jött a kormányhiba, bekapcsolt ellenkormányzásnál a limiter. P3. Gratulésönt kívánok.
R3: Nemrossz rajt, szépen-lassan jöttem fel, Morfit utólértem, de jól védekezett, kockáztatnom kellett, megint ellenkormány, limiter bekapcs, üresbe le, motor felrobban szinte :D majd a következő esetnél megint bekapcsolt a limiter, utolsó körben pedig nem volt succesful az előzés, így P2. Gratula Morfi :)

Brands Hatch-be remélem sikerül valami jóféle setupot találni, aztán meglátjuk milesz. :) (TIPTOP FTW!)
Báldi Gergő

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.01.21. 22:43

Pályafutásom eddigi legjobb hétvégéje :D
Hosszú idő után be tudtam fejezni mindhárom futamot :D

Q1: Asszem p11.
R1: jó gumiválasztás, p5, ami TC futamgyőzelmet jelentett.

Superpole: Elrontottam, de p12.
R2: 15. helyen csatázgatás, aztán kiforgattak, vissza 21, végül p18.
R3: 18-ról jöttem fel, majd kiestek 2-en is előlem. Végül p9, ami TC 2. hely
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2014.01.22. 00:01

Q1: Egész jó köröm volt, az ötödik helyre volt elég.

R1: Esőre számítottam, de sajnos nem így lett. Talán a top10 meglett volna, de sajnos kilöktek, így a mezőny végéről kellett felkapaszkodnom, végül oldmannel csatáztam, de kaptam egy stop&go-t és így csak 13. lettem.

Q2: Esős gumival dobott ki a pályára valamiért, első kanyarban nem is volt tapadás, elvette a köröm, úgyhogy csak a 22. helyről rajtolhattam.

R2: Szépen lassan jöttünk felfele, sajnos Bryan mögött volt egy kis kalamajka amibe belekeveredtem, de nem volt vészes. Utána Bryannel csatáztam, talán egy kicsit túl keményen, de elmentem mellette. Ezután szépen folytattam a felzárkózást, egészen a nyolcadik helyig. Az utolsó kanyarban Dodi és Ákos összementek és így nyertem még két helyet, végül 6. lettem.

R3: Harmadik helyről sikerült feljönnöm az elsőre, aztán Dodi tartotta a mezőnyt, így sikerült kicsit ellépnem. Végig a határon mentem, de Dizsi így is szépen lassan utolért. Ezután próbáltam megtartani a helyem, ami nagy csata árán sikerült is, így győztem.

Kb állóháború volt ezen a futamon, sajnos többször is sújtott minket balszerencse, de végül nem lehetünk elégedetlenek.

Szerencsére Gergővel sikerült megbeszélnünk a videós esetet és tisztáztuk a dolgokat (meg a csapattal is) úgyhogy az utolsó fordulónak ellenérzések nélkül mehetünk neki. Nagy meccs lesz a második helyért és a csapatbajnoki címért is, remélem mindkettőt sikerül begyűjteni.
Andras Roos

Moreinnyó...

Bryan666

HozzászólásSzerző: Bryan666 » 2014.01.22. 09:39

Q: 50 secet láttam belőle :)

R1: 26-ról 4. hely nem volt rossz így jól átjönni a mezőnyön, bár Müller kollégától nagyon nagy bocsánattal tartozom mert nem szándékosan löktem ki hanem egyszerűen elmért,csalóka féktávot vettem :S még1szer bocsi, az óvást egyértelműen jogos lesz. Száraz gumit bepróbáltam mondom nekem nincs veszíteni valóm, azt hittem hogy én szívom meg, de pont sajnos a csapattársaim jártak porul, hát ez van. Mind1 mentettem a menthetőt és hoztam a csapat pontokat.

SP: Egyszerűen tele hibázott kör ennél több volt benne.

R2:A tempó hiányzott vagy is inkább a lendület ami miatt folyamat összetűzésbe kerültem a versenytársakkal morfiékkal jót csatáztam egy kicsit túl kemény volt, de nicns gond van ilyen majd remélem legközelebb egy picit több helyet fog hagyni :)

R3: Szintén mint a 2. futamon egyszerűen tempó,lendület hiányzott....

Összegzés: Nem vártam ilyen eredményt mint az első mint a 2-3. futamon, de elégedett vagyok és a kövi pályán Brandsbe majd jobban össze kell rakni a csomagot és akkor minden rendbe lesz :) Csapat és egyénibe is ott vagyunk elöl, de megkell szerezni most mind2 címet, mert sajnos Clioba az utolsó pályán buktuk el. A győzteseknek gratula, a csapattársaimnak is nagy gratula. Mondhatjuk hogy egy Tip-top hétvége volt :)
Kép
Kép

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2014.01.22. 10:32

Qual: Meglepetésként ért, hogy ilyen időt tudtam menni. Teljesen elégedett voltam.

R1: Mivel esélyem sem volt a top3-ba a végén, plusz az ilyen gumiválasztós helyzeteknél én általában behúzom a slicket, ha nyirkos a pálya, most is így történt. Nagyon jó volt az első pár kör, Danin kívül mindenkit sikerült bedarálni. Ő pont ugyanolyan köröket tudott menni mint én, ezért nem tudtam közelebb kerülni hozzá, sőt a gumimat is jobban daráltam szerintem mint Ő. A végén Halász Gergő simán bedarált, nagyon jól bánt a gumikkal. 3. hely, ami több mint amit gondoltam volna.

SP: Az első futam féktávjait megszokva, természetesen a gyorskörömet elb*sztam. 12. helyről rajt.

R2: Rajt jó, jöttem felfele, Nagy Lacit sajnos sikerült kiforgatnom, számomra is váratlanul. Bevártam, visszaestünk a végére, utána meg megint eldobtam valahol.

R3: Rajtom megint jó volt, jöttem fel, aztán a középső szektorban az egyenes végén teljesen kívül fékeztem, és nemtudom hogy a hátsó kerekem blokkolt be fullra, vagy belém jöttek, de a sóderben végeztem. Aztán vissza. Csorosz Laci mögött mentem, amikor mögé értem 1. szektorban a kanyargós után féktávon a leszorító erő hiánya miatt kirobbant az autó segge. Onnantól pedig arra mentem, hogy hogyan lehet a legjobban óvni a gumikat. Sikerült elég jól megóvni a végére, úgyhogy már ennyiből jó volt a futam. Grat mindenkinek!
Kép

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2014.01.22. 12:58

qual: elegedett voltam a korommel, 1 tizeden belul voltam talan csapatarsamhoz kepest.

race1: hat na, iden nem megy nekem ez a gumi valasztas, mindig rosszul jarok, szenvedes, mindenki korbe autozott.

sp: belerontottam igy csak p4

race2: jo rajt utan feljottem masodiknak, kiskimi megelozott utana pedig egy unalmas verseny volt, hiaba mentem hataron koronkent kaptam 2-3 tizedet a 2 ufotol elotte (Baldi, es Puma).

race3: 6dikrol feljottem 3dikra, onna pedig Puma megint bedaralt,

vhogy manapsag nem megy, vagy a taktika rossz, vagy csak a tempom nincs meg. ucso futamra kikene vmit talalni, kar hogy pont az a palya jon amitol a legjobban felek.
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

Zoliee

HozzászólásSzerző: Zoliee » 2014.01.22. 16:01

Nem szoktam mostanában összefoglalót írni, de most kivételt teszek, mert ez rendkívül jól sikerült mármint az első fele.

Q1: Szokásos. 2 kört futottam nem erőltettem mert ebből az autóból többet kihozni legalábbis én nem tudtam.

R1: Megtankoltam a gépet beállítottam amit szoktam, aztán léptem ki a pályára. És ekkor derült ki hoppá, hát ez nem száraz verseny lesz én meg slicket raktam fel; :o Szóval gondoltam elrajtolok valahogy azt ha csúszkálok akkor max kilépek a boxba, hogy ne zavarjam a többi versenyzőt. De nem ez történt......Már az első körökben láttam, hogy versenyképes vagyok sőt jó pár pilóta lassabb nálam. először szépen fokozatosan jöttem fel sikerült különösebb baj nélkül teljesíteni az első köröket aztán jött kedvenc barátom Veres Áki aki segbe durrantott az egyik féktávon ott leadtam 3-4 kilót izzadságból de szerencsére tudtam tovább menni. Aztán utolértem Varga Petit aki nem adta könnyen magát körökön keresztül adtuk át egymás festését a másiknak míg végül beadta a derekát, de váratlan volt, hogy íg tudott küzdeni le a kalappal látszik hogy nem egy szinten vagyunk. Nemsokkal ez után beértem csapattársát Báldi kollégát akit eddig csak lekörözéseknél láttam akkor is rövid időre mikor otthagyott a kanyarokban. Ő is próbálkozott, de könnyebben sikerült megelőzni mint V.P.-it. Ekkor már 10-dik voltam, de sajnos elfogyott a kör így nem tudom hányadik lehettem volna ha van még 4-5 kör, de nem volt. Ez volt az edigi legjobb eredményem ebben a szezonban, kár hogy ez a kategóriámban semmit nem ért.........

Q2: Utolsó lettem.
R2-R3: Szokásos helyemen végeztem, Egyedül Sulik Leventével volt egy kényes szitu ha úgy érzed én voltam a hibás óvd meg és a legfontosabb hogy ELNÉZÉST kérek ha hibáztam!!!
#78 VSR BTCC 2011 - 7. hely TC Kategória
#27 VSR CRUZE CUP 2012 - 4. hely TC Kategória

Vida Zoltán

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.01.22. 16:18

ui: lehet azért is vagyok ennyire csalódott, mert ritkán sikerül ilyen jó qualykat mennem(q1:10, q2:5)....és persze ilyenkor nem jönnek össze a futamok, jó a race2re nem panaszkodhatok helyezésileg....
Veres Ákos

gangsterr

HozzászólásSzerző: gangsterr » 2014.01.22. 18:45

quali: jó volt.
r1: jó volt, bár kilöktek (nem óvok, nincs kedvem most), lehettem volna feljebb is. Ez van.
superpól: ez is jó volt, kamilláztam is.
r2: jaah, ez is jó volt.
r3: jónak indult, de megint kilöktek (most sincs kedvem óvni). uccsó helyről kapaszkodtam fel az utolsó helyre kb.

peace
Müller Péter #321

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2014.01.22. 19:52

gangsterr írta:uccsó helyről kapaszkodtam fel az utolsó helyre kb.
valóban? mesélj még! :)
Kép

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2014.01.22. 21:55

Hát nézzük :-))

Baromi fasza volt mind a 3 verseny.

Race1. Hát sajnos itt engem is mint sokakat megtréfált az időjárás. Eső gumit felpattintottam, hát semmi értelme, nem volt.
Kb a 4 dik körben jég mod befigyelt, semmi tapadás, kb gyök 2 vel mentem. Mivel csúszkált 3 vágás stop&go.. :-)
De nem adtam fel, mert nagyon nagyon szoros a bajnoki Tc ben. Ez a pár pont is nagyon kellhet a végén.

Q2.. Hát mentem egy 8. időt. Mondom ezt, hogy? Aztán nézem, hogy nagyon sokan nem mentek mért kört.

Race2. nagyon jó volt végig. kb a 70% a versenynek 9 dik helyen mentem, aztán fogytak a gumik, fogytam én is 13.

Race3. Végig nagy küzdelem sok előzés oda vissza. Nagy verseny és végül egy 10. hely.

Örülök, mert a Race1 en nem sok ponttal gyűjtött többet Toth Geri és Sulik Levente. Race2-3 pedig előttük végeztem. Ákos kérdés, de talán megvan még a TC 2. hely. Brands Hatchben kíváncsi leszek, de beszarunk ezért a 2. helyért az tutti. Sok sikert mind a 4-ünknek! Győzzön a Jobbik!! NE CSAK ITT! :-)))
Galambos Péter

TCS #82

gangsterr

HozzászólásSzerző: gangsterr » 2014.01.23. 19:07

MetaC írta:
gangsterr írta:uccsó helyről kapaszkodtam fel az utolsó helyre kb.
valóban? mesélj még! :)
hát de tényleg :D ha kicsit feljebbjöttem visszaestem megint :)
tulságosan akartam biztos :)
Müller Péter #321

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.02.04. 22:22

Brans Hatch

első verseny fasza volt, második kakaszar, baleset-kicsúszás-stopandgo-körözés...
a harmadik izgi volt, jókat csatáztunk, aztán a slick elkopva nem szerette a nyálkát....

köszi mindenkinek, kivéve azoknak akiknek :D
Veres Ákos

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2014.02.04. 22:34

Huhhhuu... De faja volt!

Nagyon nem vártam. Megint nem tudtam menni a pályán, q1 en láttam, hogy baj lesz, de a verseny tempó fasza volt. P9

Q2 n viszonylag jót mentem Race2-3 on is jó volt a tempó. Mindig csak arra figyeltem, hogy a 3-as fogat Veres, Toth, Sulik mögöttem legyen, amikor ez megvolt már csak próbáltam nyugiba nem hibázva menni..

Nagyon jó volt, hogy ilyen kiélezett volt a 2 dik helyért a csata. Müller Peti rontotta el a játékot picit :-)

Grat neki a Bajnoki címért, nekem meg a második helyért :-))

És persze gratula a GP-s dobogósoknak is...

És köszi Vauxhall!! :-) <3
Galambos Péter

TCS #82

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.02.05. 07:22

Nem tudtam eléggé felkészülni a futamra. Még az utolsó órákban is a kormányon állítottam hogy használható legyen. még egy pici állítás és talán jó lesz...

Quali : talán a legjobb körömet futottam. Egyedül az volt öröm hogy dodiék nem vertek szarrá. De még így is 6 tizedre maradtunk el az elvárt időtől...
R1 : Borzalmas volt és kezelhetetlen lett az autó. Első 4 körbe random módon ment el a hátulja majd mikor hátra estem egész jó lett. Amikor kezdtem előre jönni megint fos lett. Végén eldobtam,leesett a hátsó szárny és kiírta hogy a sérülés nem javítható. Race is over. Nem értetm... Egy dolog tetszett,Sajcz majdnem megpörgött a kavicsba és szerintem én támasztottam meg és tudott végül tovább jönni.
Superpole : ennyit mért körbe még nem hibáztam. Első kanyarba kapáltam,majd utána se az íven mentem hanem mellette 5 méterrel a fűbe lassan... Borzalmas volt.
R2 : random mód ment el az autó hátulja. Sacival egy szép piruettet is sikerült megcsinálni. Valahogy bejöttem a 7. helyre.
R3 : Végén már ökörködtünk Gergőékkel,aztán arra figyeltem hogyne hibázzak. Méltó befejezést csináltam az utolsó futamon a Cruze-nak. Irány a roncstelem mert ezzel a kocsival szerintem soha a büdös életbe nem jövök többet.

Köszönjük a TV-nek az egész éves munkát! Seaton tali! Hál isten nem lesznek szünetek szóval jobb lesz remélem a statisztika.

Grat akinek grat!

Remélem lesz olyan akinek tetszett a bajnokság. Én most azon a párton vagyok hogy soha többet BTCC,dévúval együtt mehet a zúzdába.
Molnár Dániel #99

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2014.02.05. 08:07

Q1: Biztonsági körrel ha jól emlékszem hatodik helyre sikerült kvalizni.

R1: A verseny elején gyorsabb volt nálam Lengyel Ákos, de nem tudott annyival gyorsabb lenni, hogy megelőzzön. Igazából folyamatosan nőtt köztünk a távolság a verseny során. Aztán az utolsó körökben láttam, hogy dizsi belassul, sikerült is megelőzni őt, végül kiderült, hogy benzin problémákkal küzdött, ennek ellenére örültem a második helynek, ez volt a maximum.

Q2: Majdnem tökéletes kör, ami a harmadik helyre volt elég.

R2: Jó kis rajtot vettem, aztán beragadtam Puma mögé. Én is csúszkáltam, de ő még jobban, mégsem sikerült elmenni mellette. Mögöttem dizsi és Dodi csatázott egy darabig, aztán történt egy kis baleset és dizsi hátrébb került. A verseny vége felé elengedtem Dodit, hátha ő meg tudja előzni Pumát, de sajna elfékezte így megint én próbálkozhattam. Az utolsó körre fordulva Puma hibázott egy kicsit, én pedig utolértem, tudtam, hogy ha egy kicsit trükközök, akkor a visszafordítónál meg tudom majd előzni. Így is lett, ott voltam mögötte közel, picit megpöccintettem az autóját de csak annyira, hogy lecsússzon egy hangyányit az ívről. Betettem mellé, és két kanyarral később én kerültem előnybe, ezzel meglett a második hely.

R3: Borzalmas futam volt. Sajna sokáig be voltam ragadva Lengyel Ákos mögé, aki valamiért extra agresszívan védekezett velem szemben, végül azonban a Chevy vonat erősebbnek bizonyult, és el tudtunk menni mellette. Viszont mire ezt megtettük, a BMW-s páros már jókora előnyre tett szert, így minden esélyünk szertefoszlott a csapatbajnoki cím tekintetében.

A végére kezdtem ráérezni az autóra, és élveztem is igazából a vezetését. Szép és jó lett volna, ha nincs a két verhetetlen bömbi, amiből az egyiket a végén azért összetettben sikerült legyűrni. Gratula Dizsinek, aki szinte hiba nélkül teljesítette a bajnokit, nameg Oldmannek is, és az egész Tip-Top csapatnak.

Aláírtam volna a második helyet a szezon elején, de reménykedtem a csapatbajnoki címben. Sajnos nem így alakult, de így is nagyon büszke vagyok a csapatra, mert Dani és Dodi is átment nehéz időszakokon amikor megtehették volna, hogy feladják, de végül küzdöttek és majdnem összejött a dolog.

Vegyes érzéseim vannak a bajnokival kapcsolatban, voltak jó és rossz időszakok is, de összességében élveztem a bajnokit, és köszönöm a szervezőknek, hogy megszervezték a szervezeti szervezést.

Seatban találkozunk! :)
Andras Roos

Moreinnyó...

Zoliee

HozzászólásSzerző: Zoliee » 2014.02.05. 13:22

Hát ez is véget ért!

Nem írnék összefoglalót, mert felesleges ahogy az egész szezon úgy sikerült ez a verseny is. Az biztos én is kijelentem, hogy soha többé Cruze ez az autó nem az én világom, sajnos sokszor setupolási problémák voltak amit vezetéstechnikával már nehezen lehetett kiküszöbölni. Mivel közös csapatdöntés volt ezért választottuk ezt az autót, de sajnos csapattársaim elkoptak a végére így egyedül becsületből végigmentem a szezont.

Így nincs más hátra mint megköszönjem a szervezőknek és mindenkinek a részvételt és örülök, hogy újra nálatok versenyezhettem picit. akinek problémát okoztam a szezon során attól élnézést kérek nem szokásom, de nem akarom a rossz autó választásra fogni mert felesleges. Aki meg nekem okozott gondot azt meg gyorsan elfelejtem, bennem senkivel szemben harag vagy rosszindulat nincs. Ez egy verseny, egy játék ha néha bosszúságot okozunk is egymásnak!

Még egyszer kösz mindenkinek mindent és külön gratulálok a bajnokoknak bajnokcsapatoknak. Én a tavaszi szezont most kihagyom nálatok, de ha esetlegesen ősszel lesz megint ínyemre való bajnokság (HTCC, BTCC) akkor lehetséges, hogy megint visszatérek!
Addig is mindenkinek jó Seatozást és Formulázást!

Sziasztok!
#78 VSR BTCC 2011 - 7. hely TC Kategória
#27 VSR CRUZE CUP 2012 - 4. hely TC Kategória

Vida Zoltán

Bryan666

HozzászólásSzerző: Bryan666 » 2014.02.05. 13:42

Először is nem volt túl sok kedvem a tegnapi futamhoz sajna a technika megint rosszalkodott ezt Oldman a tesztelés alatt meg is jegyezte hogy "Bryan nagyon villog a hátsó lámpád" sajnos ezzel sokat veszítettem és a normális pedál működést ezen a pályán nem lehet mellőzni.. :S De ez van.

Q: Legrosszabb qualym sokkal több volt benne..

R1: Teljes kudarc volt bár úgy gondoltam talán jobb tempóm lesz, de nem jött össze és a végén még ki is fogytam....

R2-R3: már nem volt kedvem se erőm hozzá, ezért is a csapattól elnézést kérek.

Összegezve a szezont:
A célunk a bajnokság elején az egyéni és a csapat bajnoki cím volt. Igaz sajnos a szezon számomra nem úgy kezdődött ahogy azt terveztem és a technikám se engedte hogy úgy hajtsam végre az adott feladatott mint én azt szerettem volna :S. Nagyon örülök hogy mind2 bajnoki cím a Tip-Top csapatnál landolt. :) Gergőnek nagy gratula a bajnoki címhez nagyon jól és ügyesen versenyzett, kemények voltak az ellenfelek, de szépen helyt állt. Oldman(Varga Péter) külön köszönöm hogy utólag csatlakozott hozzánk mert ugye Csuti Zoli nem volt hajlandó indulni és így Peti segített minket a csapat bajnoki címhez. Sajna nem sokat tudtam én ehhez a címhez hozzá adni csak pár futamon tudtam villantani vmi jobb teljesítményt. Sok futamon peches voltam én húztam a rövidebbet, talán 2-3 futam volt úgy sima és normális számomra. Varga Petinek sok sikert kívánok a továbbiakba a Seat és a Formula masters szériákba, sajnos nem tart velünk a Seat kupába ott egy picit módosított felállásba fogunk rajthoz állni, de Gergő marad még velünk a Seat szériába és megpróbáljuk elhódítani újra a 2 bajnoki címet. Gratulálok minden célba érőnek, futamon részt vett pilótáknak!
Kép
Kép

Vissza: “BTCC '13”