Nyilatkozatok

Moderátor: BT Tag

Dodi
Teljes név: Varga Dávid
Kapcsolat:

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Dodi » 2013.10.08. 22:42

MetaC írta: Dodi ment előttem, próbáltam tologatni, noszogatni hogy gyite, de nem ment jobban, hát megelőztem.
Gyite az anyád Istenit! :D Jó volt egyébként, korrekt helyzetfelismerés, utána láthattad, nem ellenkeztem... ;)

Q: Megleptek az idők, eltájolódtam, fogalmam se volt, hogy ennyire jó lesz az autó és az idők is ennyit javulnak, így a váratlanból jöttem egy 3. időt, anno Pole körül számoltam, végül is így is jól jött ki.

R1: Nem akartam kockáztatni, esőben, így falak között... Kivártam, hogy ki mit alkot, ha kell, akkor meg nyomom neki. Ha nem tudom megelőzni akkor az xy illetőt, korábban se tudtam volna...

R2: Senki nem tökéletes, én se, így magamat is beleértve mondom, tegyünk már érte, hogy elfeledjük az olyan stílust, hogy jobbról-balról adjuk az ütést a másiknak, mert a kocsim úgy nézett ki, mint az összevert k***a a lebujban... Az elárul valamit, hogy felém nem jön óvás, ergo úgy adom vissza (ha vissza adom), hogy fele annyira se fáj a másiknak az enyém, mint az övé nekem. Így nem óvok, mert ugyebár "mocskos a kezem". Bár lehet nem jó megoldás, mert én se vagyok így okosabb, csak akkor és ott bosszantó.....

Amit Dani írt, meg Balázs a másik topikba, az +1!
1. Városi Clio Cup – 2013 (Simbin) #92
2. Mini Challenge - 2015 (Simbin) #92
3. Touring Cars Series - 2016 (Simbin) #92

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2013.10.08. 22:48

Q: Egész jó kör
R1: Harmadik helyen haladtam, defektet kaptam, falba álltam. Freibergertől szeretnék kb 10x bocsánatot kérni. Hirtelen felindulásból elkövetett manőver volt, amit meg fogok óvni (magamat). Legszívesebben oda adnám neked a második futam győzelmemet, de sajnos nem tudom visszacsinálni a dolgot.
R2: Szerencsés győzelem volt, egy páran gyorsabbak voltak nálam, de mindenki kihullott előlem.
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

fuvarosrobi

HozzászólásSzerző: fuvarosrobi » 2013.10.11. 22:37

quali.annyi amennyi nem több.asszem 14.
race 1:kivárásra mentem nem akartam erölködni.szépen jöttem is fel.élvezetes volt végre az egész.imádom mikor esik végre van esélyem:-)
az uccso kanyarban bénáztak előttem sikerült előznöm kettőt igy bejöttem 8.nak
race2:kiesett a szemem mikor meláttam h én indulok a poleból.tudtam h a versenynek annyi.tuti kinyirnak.hát nem csalodtam.az első kanyarban mindenki belém.nah onnan elment a kedvem is.aztán megint balhé és a kör végrére az auto gatya én meg a falba.ennyi.de jo volt azért.grat a győzteseknek.
fuvarosrobi-Méhes Róbert

stafidani

HozzászólásSzerző: stafidani » 2013.10.18. 09:56

"Nagy grat érte a lídereknek!"

Nem tudom mire fel a többes szám. Attól hogy a csapattársam úgy megy ahogy, én szerintem még a 3 forduló alatt nem csináltam semmi olyat, amivel akárkinek is ártottam volna, kivéve talán a két szar rajtomat, amiért elnézést is kérek.
Stafinski Dániel

Juhász Csaba
Teljes név: Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2013.10.22. 22:13

q: olyan amilyen, vmit összeraktam

R1: jót csatáztunk, 13-14 helyen vki megküldött hátulról szárny letört, célegyenes végi kanyarnál kicsúsztam, futómű oFF! kösz a szárnyért..

R2: jó rajt, első kör 2. kanyarba kiforgatnak, no para kocsi ok, kiestek elöttem remélem jól írom a neved Stafinszki Danival jót előzgettünk, legalábbis én élveztem, figyeltünk egymásra, majd kocsi jobb eleje kapott, jobbra huzott. volt hátra még 9 perc, mögöttem is csúszkáltak így be tudtam biztosítani a 6. helyet.

össz: figyeljünk egymásra, ne rakjuk ki egymást feleslegesen, se itt, se btcc-n!
Juhász Csaba #258

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.10.22. 22:15

Juhász Csaba írta: össz: figyeljünk egymásra, ne rakjuk ki egymást feleslegesen, se itt, se btcc-n!
A problémáidat meg légy oly kedves és itt oszd meg mindig,ne futamon írogatva.
Molnár Dániel #99

Bracci

HozzászólásSzerző: Bracci » 2013.10.22. 22:19

ú ú ú nyilatkozzunk :DD

Q: katasztrófa... mennyit hagytam benne? fél mp-t? nem is számít

R1: elején dulakodás ezerrel, próbáltam mindből kimaradni, fel is kentek párszor a falra, meg is szívtam óvatoskodásom miatt, ami pozícióvesztés formájában mutatkozott meg... aztán... tényleg bocsi Juhász, sajnálom, DE ha befolysz elém, és az óvatos féktáv (mókás gyors balos... ott a lámpaoszlopnál fékezve nagyon óvatosan tudod bevenni) előtt vagy 10 méterrel fékezel... nos, jók a reflexeim, de azért ennyire nem :DD (természetesen ha a bíró máshogy látja, állok sorsom elébe, vállalom következményét, és még egyszer elnézést kérek)

végül utolsó 1,5 körben még előztem, ez úgy oké

R2: rajt, ismét kis csetepaté, és háhá, végre nyertes vagyok... aztán kis hiba, oké, -2 hely, beleféér, beleféér... na utána kedves kollegák valamit összehoztak előttem, én meg bele a lecsóba, bal első defekt (örültem, végre top5 körül voltam, erre ez... persze nem hibásak érte félreértés ne essék, csak saját fortunám csipogóját csörgettem utána 5 percig :D de sose érhető el)...
oké, negyed kör defekttel, boxki... asszem meg kéne tanulnom, hogy kell kezelni a boxos dolgokat, mert olyannyira nem csináltak semmit, hogy köv körbe jöhettem repetázni, de nemgond, jó helyen voltam, ezaz...
azán jött a fortuna gonosz ikertesója, és megblöttyintette a kormányom, és 2 perccel a leintés előtt sikeresen falnak cuppantottam ja automobilomat, game over. Na itt a mosolyom már nem volt teljesen igazi :DD

na szumma szummárum, érdekes kis futam volt, megint eső (de még milyen, monszun), és sok kiesés, köztük sajnos egyszer én is

u.i: ha vkinek okoztam galibát, sajnálom, aki ismer tudhatja, nem áll sose szándékomban, egész nagyon über mega fair versenyzőnek tartanak, s eme státuszom szeretném megtartani

és soha többé esőt!! :DDD

ja és végül de nem utolsó sorban
iszonyat gratulálok csapattársamnak, hozta az elvártat(nem esett ki :D), sőt

tényleg grat Luikám :)
#669 Nagy Bence aka Bracci

"A jövőből jöttem, egy időhamburger segítségével" - Mikee Mykanic

Kép

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2013.10.23. 08:33

Q: Egész jó kört jöttem az utolsó pillanatokban, elégedett voltam vele
R1: Sokáig be voltam ragadva MetaC mögé, aztán egy bátor manőverrel az uccsó kanyarban sikerült megelőzni. Mivel az előző versenyeken nagy problémám volt a gumik használatával, ezért a gyakorlásokon arra mentem rá, hogy kicsit jobban tudjak spórolni a gumikkal. Amikor elmentem Máté mellett, akkor erre is álltam rá, és végig egy konstans átlag tempót jöttem, igaz a végére, amikor láttam, hogy Dodi elérhető távolságban van, nyomtam neki.
R2: Butaságok sorozata. Suborits kolléga ígérete ellenére megint elintézte a fél mezőnyt a rajtnál, belső ívre tudtam kerülne, és a repkedő autók miatt elfordultam másodiknak. Aztán megint Máté mögött voltam. Tudtam, hogy ahogy az első futamon is, itt is nagyon nehéz lesz előzni. Szerencsémre hibázott és el tudtam mellett menni. Utána viszont nem is értettem mi történt velem, hibát hibára halmoztam, elment Suborits, aztán az uccsó kanyarban eldobtam. Emiatt teljesen elment a koncentrációm, és az első kanyarban rögtön elvesztettem a kerekemet.

Szerencsémre a riválisaimnak sem volt túl jó a második futam. Hamit nem sorolom ide mert nagyon vezet, számomra elérhetetlen távolságban van pontszámilag, és ráadásul gyors is :) Gratulálok neki és Bryannek is, aki fontos pontokat szerzett a második futamon. Reális cél lehet az egyéni harmadik hely, és a csapatbajnoki cím, ezért fogok küzdeni a hátralevő versenyeken. :)
Andras Roos

Moreinnyó...

Bryan666

HozzászólásSzerző: Bryan666 » 2013.10.23. 10:25

Q: Egy picit jobbra számítottam de nem volt rossz ez a 7. hely:

R1: A rajt nem volt túl jó sőt katasztrófa volt..., igazából a tempóm is hiányzott 2-szer kb hibáztam ami majdnem kieséssel járt de szerencse nem így lett, igazából láttam hogy nem nagyon tudok felzárkózni az élmezőnnyel, ezért inkább a 8. hely megszerzésére koncentráltam, ami sikerült és legalább a poleból indulhattam a második futamon, Hami nagyon szépet ment mint ahogy Morfi is grat nekik:)

R2: Úgy nézz ki hogy nekem a második futamon nem szabad indulnom az első sorból zsinórba másodszor megy tönkre a versenyem az első körbe, igaz most nem estem ki hanem jó nagy sérülést össze szedtem illetve még egy defektet is, de láttam hogy a rivális csapat tagjai hullanak mint a legyek, úgy voltam vele lesz ami lesz és végig megyek talán még kiesnek páran hát elég sokan eldobták és szerencsére a 9.hely meglett, de utólag ez bőven jobb lehetett volna... :D

Összegzés,előre tekintés: Úgy nézzük csapatba nagyon jól szerepeltünk, egyénibe is Hami révén vezetjük tovább a bajnokságot, igaz jobban örülnék ha én vezetném, de úgy gondolom ha már én nem lehetek a győztes akkor legalább a csapatomból kerüljön ki az egyéni bajnok. Számolgatva az esélyeket hogy van-e még esély a bajnoki címre, őszintén megvallva bármi megtörténhet még a maradék 4 pályán ami úgy nézzük 8 futam és csak most vagyunk a féltávnál szóval még van úgy esély, de az biztos nehéz lesz a jelenlegi helyzetet ezt bajnoki címre váltani. Az biztos megpróbálom illetve próbáljuk csak az a lényeg hogy mind2 cím mellett a Tip-Top csapatnév legyen ott :)
Kép
Kép

stafidani

HozzászólásSzerző: stafidani » 2013.10.23. 10:53

Juhász Csaba írta:q: olyan amilyen, vmit összeraktam

R1: jót csatáztunk, 13-14 helyen vki megküldött hátulról szárny letört, célegyenes végi kanyarnál kicsúsztam, futómű oFF! kösz a szárnyért..

R2: jó rajt, első kör 2. kanyarba kiforgatnak, no para kocsi ok, kiestek elöttem remélem jól írom a neved Stafinszki Danival jót előzgettünk, legalábbis én élveztem, figyeltünk egymásra, majd kocsi jobb eleje kapott, jobbra huzott. volt hátra még 9 perc, mögöttem is csúszkáltak így be tudtam biztosítani a 6. helyet.

össz: figyeljünk egymásra, ne rakjuk ki egymást feleslegesen, se itt, se btcc-n!
A nevemet majdnem jól írtad :) A csata pedig tényleg jó volt és bocsi azért a kiszorítós előzésért, de csak a féklámpádat figyeltem, hogy épp egy kicsivel fékezzek később, de annyira jó reakcióidőm nincs, mint amire gondoltam, szóval örültem, hogy be tudtam venni a kanyart. Gondoltam arra is, hogy visszaengedlek, de aztán valamiért ez elmaradt.
Stafinski Dániel

fuvarosrobi

HozzászólásSzerző: fuvarosrobi » 2013.11.02. 22:50

race 1 ben hoztam amit akartam asszem 11 ik lettem.isteni csaták voltak.race 2.re a kocsog gép slicket rakott fel és meg persze nem vettem észre.
pofára is estem gyorsan de annyira h körbe se sikerült érnem h gumit cseréljek.mindig a 2. futamom lesz full gatya.nincs szerencsém ugy tünik
fuvarosrobi-Méhes Róbert

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.11.05. 22:09

Nem írok inkább semmit az időmérőről se a futamomról.

Örülök hogy a csapatom ilyen jól teljesít és a maximumot teljesítik amit most lehetett.
Molnár Dániel #99

Bryan666

HozzászólásSzerző: Bryan666 » 2013.11.05. 22:13

Nem értem.. nah mind1 a cs.társaim jól mentek nekik nem voltak olyan gondjaik.
Kép
Kép

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2013.11.05. 22:25

Quali: 19 poz. nem is értem, több, mint 1 mp-el rosszabb, mint a pb.
R1: rajtnál 2 helyet javítottam, csatázgattunk, vonatoztunk, feljöttem 12. helyre, majd két kisebb hiba, végén 14.
R2: Rajtnál nagyon figyeltem csapattársra, vesztettem a helyeket 17-re visszaestem, aztám 3. körben offolták a versenyemet:( Gratulálok mindenkinek aki célba ért.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2013.11.07. 19:27

Qualy: 3x dobott le asztalra valami miatt, a végén sikerült egy biztonsági kört jönnöm, ami az ötödik helyre volt elég.

Race 1: Szokásos roncsderbi a rajtnál, megint kivárásra autóztam, ami kifizetődött, hiszen gyorsan a második helyen találtam magam. Puma nagy nyomás alá helyezett, és a nagy visszapillantó figyelgetésben egy táblával később fékeztem. Defektet kaptam, de végig csináltam a versenyt, hiszen négy helyet nyertem azzal, hogy kijöttem a boxba és lecseréltem a sérült gumit, míg néhány versenyző kiesett.

Race2: Szépen lassan lépkedtem felfele, volt pár versenyző, akivel jót csatáztam. Végül hatodik hely lett belőle, ami a 18. rajthelyhez, és a pálya karakterisztikájához képest nagyon jó.

A harmadik hely is elment a bajnokságban, így már csak a negyedikben reménykedhetek. Csapatban fontos pontokat gyűjtöttünk, főleg Haminak köszönhetően, de Bryan is jót ment.
Andras Roos

Moreinnyó...

GergoToth85

HozzászólásSzerző: GergoToth85 » 2013.11.19. 21:52

Qualy
Sajna nehez ugy menni kort hogy van benne vagy 10 korre uzemanyag de meglett a P12 :D

R1
Rajtnal nem ertem mert vag mindenki be elem amikor tok egyenesen megyek es meg helyet is hagyok erre fordul mindenki keresztbe meg tolnak ossze-vissza. De tuleltem viszont a hosszu jobb utanni bal buntetett, leallt az auto es sajnos 5 masodpercen belul volt mogottem Nagy Laci akitol elnezest kerek de gyorsabban nem tudtam eltunni onnan.

R2
Elozohoz kepest sima ugy, viszont hibaztam parszor es Nagy Laci nagyon befogott, a celegyenesbe meg ram is huzta jelezven hogy o gyorsabb. Az volt ket korig. Majd elneztem a kanyart de sikerult megallnom a fal elott. Vartam hogy elmenjen mindenki, de nem sikerult mindenkinek es a lokes altal vege is lett a futamnak hat mondhatni rovid palyafutasom volt az amerikai palyan, pedig tetszett

blase

HozzászólásSzerző: blase » 2013.11.19. 22:03

"Amit szigorúan tilos: Cikázni a másik előtt, blokkolni, leszorítani az útról. Féktávon veszélyes irányváltoztatás szigorúan tilos! Ha baleset történik akkor a hibás nem biztos, hogy a támadó fél lesz. Ha az ellenfél kifékez, ne húzz rá, hiszen a következő kanyarban te leszel kedvező helyzetben."

4x húzzátok rám, szándékosan! (vagy fogalmatok sincs, hogy mi az a tükör).
Kovács Balázs - http://www.draftone.com

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2013.11.19. 22:15

GergoToth85 írta:R2
Elozohoz kepest sima ugy, viszont hibaztam parszor es Nagy Laci nagyon befogott, a celegyenesbe meg ram is huzta jelezven hogy o gyorsabb. Az volt ket korig. Majd elneztem a kanyart de sikerult megallnom a fal elott. Vartam hogy elmenjen mindenki, de nem sikerult mindenkinek es a lokes altal vege is lett a futamnak hat mondhatni rovid palyafutasom volt az amerikai palyan, pedig tetszett

Igen sajnos rád húztam, de nem direkt, figyelmetlen voltam, és ha majd visszanézzük, látszik, hogy direkt lassabban haladtam utána addig, amíg meg nem előztél :D
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

GergoToth85

HozzászólásSzerző: GergoToth85 » 2013.11.19. 22:18

Lacsika írta:
GergoToth85 írta:R2

Igen sajnos rád húztam, de nem direkt, figyelmetlen voltam, és ha majd visszanézzük, látszik, hogy direkt lassabban haladtam utána addig, amíg meg nem előztél :D
Jaj felre ne erts semmi gond, csak nem ertettem. Most neztem a replayt bocsi az elso kanyarert, epp a tukrot bambultam mert kanyar elott ramhuztak a kormanyt

Bracci

HozzászólásSzerző: Bracci » 2013.11.19. 22:19

Előzmény: két hete nem voltam, riválisok túlságosan is sok pontot szereztek, ideje visszavágni :)

Q: il magnifico (így kell írni?). Magam is megleptem, mit keresek ott elöl (bár a szabadedzésen is ráéreztem); by the way... pálya lazán gyorsult 1 mp-t? :D

R1: na, biztonsági rajt, biztonsági első kanyar, szívtam is miatta, túl gentleman vagyok, de ink egy hely, mint valakit kiüssek... de csak én hagyok 1 autónyi helyet a másiknak, kb senki más nem. Müller Péterrel vívtam jókat, egyszer a hosszú egyenes utáni balosba azért nana, ha nem vagyok nindzsa, már semmi se lennék, csak por és hamu és fémforgács. Szóval verseny után virtuálisan megkocogtatom az autód ajtaját a paddockban :D
Azé' jó futam volt, jó helyen, értékes pontok (ejnye-bejnye Lui, autót behozni :D) Ja és én ügyes, utolsó körben - biztos 13 mp-s előny tudatában - az erős balosnál sikerált eltalálnom a falat, és egy keresztbe menő autóval abszolváltam az utolsó 200 métert.

R2: jújú első sor (tán életem első első sora; meg is látszott :D), au, jobb oldalról... jól rajtolok, pár méteren át első is voltam, de kicsit kívül kanyarodtam, és sikánban már 5en voltak kb mellettem :D nadrág tele, fékre rá, 3. kanyarba már 9. ként fordultam, hurrá - gondoltam - de az autó egyben, szóval fő cél teljesítve
aztán egész futamon hajkurásztam az élmezőnyt, de megint, nagyon sokszor úgy csukták be az ajtót előttem, hogy na, mintha nem lennék tisztelve, csak kis lepkepiszok, ami hmm.. ottvan, puff, na már nincs
Ha egy szép metaforával akarnám leírni ezt a futamot, akkor a 4-es út vasárnap délután, ahol autók autók hátán mennek, így csak pár bátor (elmebeteg :D) mer előzni, én pedig abban reménykedem, hogy a következőnél a fele elmegy jobbra.

Összességében meg vagyok magammal elégedve, izgi volt, volt pár mini-szívinfarktusom, volt pár olyan helyzet, ami nana, de... cél teljesítve, nagyjából riválisaim előtt, s sok sok pontocska.

Grat mindenkinek, és nagyon remélem, hogy senki ellen se vétettem (aki meg ellenem vétett egy picit, az remélem köv-re jobban vigyáz :D)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bracci 2013.11.19. 22:24-kor.
#669 Nagy Bence aka Bracci

"A jövőből jöttem, egy időhamburger segítségével" - Mikee Mykanic

Kép

Luidzsi

HozzászólásSzerző: Luidzsi » 2013.11.19. 22:24

Na első írásom tömören :D
Q: Köszönhető a büntetéseknek legjobb 12.hely
R1: 2.körben későn veszem észre Méhest rázárok-> fal
R2: 11. hely
Annak örültem mikor 2.futamon a kiesettek rögtön léptek le, vártam mikor fogok falat...
Kozák Lajos #91

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2013.11.19. 22:34

Q : szar
R1 : unalmas,végén 4. hely. Nagyon nehéz előzni.
R2 : Müller Petit megelőztem onnantól próbáltam meglógni. Reméltem az a spártai védekezés sokáig tart,de féltávnál Peti kiesett vagy nem tudom mi lett vele. Utána szép kényelmesen mentem,semmi para. Kicsit falat koccolom és beforgatja ezt a szart. Utána kockáztatva mentem és nem érdekelt hogy fal vagy finish. Csapat számít,ott kb 3 pontba került a kiesésem.

Grat! Első helyért nagy csata lesz a Shake and Bake és a Tip Top között egyéniben és csapatban!
Molnár Dániel #99

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2013.11.19. 22:48

Q: Hagytam benne, de így se volt rossz
R1: Sajna a rajtnál összeértem Dávidkával, ezért elnézést kérek. Utána próbáltam üldözni Dodit, de tudtam, hogy csak nagy kockázatot vállalva tudnék előzni, így megpróbáltam hibára kényszeríteni. Nem sikerült, végül meglett a második hely.
R2: Rajtnál megint nehéz volt eljönni, szerencsére most nem volt ütközés. Utána Suborits rámhúzott a kettes kanyarban és így el tudott menni. Utána ment a csetepaté, Balázs mögém ért a célgörbében majd levédtem a belső ívet, ő megpróbált beférni mellém, hagytam neki egy autó helyet de a balos kanyar miatt a lendület miatt nekem jött. Szerencsére meg tudtam fogni. Ezután Hamival csatáztunk sajnos az előzésnél ő egy kicsit elmérte a féktávot és beleállt a gumifalba. Ezek után 6 másodpercre volt tőlem Danci, és kb én is a fal vagy finis módszerrel mentem, de ő hibázott kétszer is, úgyhogy innentől csak kontrolláltam a futamot és nyertem.

Sajnálom hogy Haminak ilyen rosszul alakult a versenye, de még hosszú a bajnokság, szóval bármi lehet.
Andras Roos

Moreinnyó...

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2013.11.19. 22:52

Kvali előtt nem voltam annyira magabiztos, nem éreztem a pályát, majd a kvalin kimentem próbálgatni 1-2 változtatást és elég jó lett. warmupon megtankolva rögtön magasan az egyéni legjobbamat futottam, éreztem hogy jó lehetek a futamon.

R1:
Nagyon jó rajtot vettem, majd nagyon fairül összezártak és belassultam, majd átszánkáztam az első sikánon baleset elkerülése érdekében és jöttem előre, mindaddig amíg valaki bele nem állt a falba és el nem kaptam -> defekt.
visszamentem lassan a boxba, de annyira remek ennek a simbinnek a taktika állítója, hogy fogalmam nem volt mit kéne nyomnom, gondoltam automatán megcsinálják. nem. Aztán még egy kör defekttel, majd beleálltam a falba, ennyi volt.

R2:
Ismét nem volt rossz a rajt. Nagy agresszióval vágtam neki a futamnak, mert tudtam hogy megvan a tempó, csak meg kell ragadni a lehetőségeket. Nagyon szép előzéseket csináltam, gyors is voltam, kivéve a rengeteg falazást... többet kellett volna gyakorolnom. Suborits falazása után nagyon szerencsétlenül találkoztunk össze. Beszorultam majd összementünk hárman, ha én voltam a ludas akkor elnézést érte.
Utána pedig feljöttem a 3. helyre.
Kép

blase

HozzászólásSzerző: blase » 2013.11.19. 22:59

morfi írta:... Utána ment a csetepaté, Balázs mögém ért a célgörbében majd levédtem a belső ívet, ő megpróbált beférni mellém, hagytam neki egy autó helyet de a balos kanyar miatt a lendület miatt nekem jött. Szerencsére meg tudtam fogni....
Ezt tényleg így gondolod? Nem ez volt az első eset, hogy ráhúzod valakire....most is így tettél...egyből miután lekoccoltad a falat....ha nem rántom félre, már ott Neked megyek.

Amúgy még a féktávon is behúztad elém, ott is irányt változtattál.

Egyébként, nem hagytál egy autónyi helyet, hiszen ott fordul a pálya.
Kovács Balázs - http://www.draftone.com

Vissza: “Városi Clio Cup - Free”