Társalgó

Moderátor: BT Tag

danikosz
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.05.20. 22:54

martin írta:
danikosz írta:
Dobos Zoltán írta:Nem fogadja el.
Ja és a C szervert nem látom :(
Mivel nincsen C szerver most se. De ezt a múltkor is leírtam. Nevezés topicban és a mail-ben is benne van amit küldünk folyamat. 19:00-kor ki van írva a VÉGLEGES szerver kiírás.
19:00-kor eddig még soha se volt kiírva a végleges szerver felosztás :idea:
szvsz Írjátok inkább azt h. 19:59-kor mindenki nézze meg melyik szerveren kell megjelennie.
bocs hogy beleszóltam ;)
Voltak csúszások,igazad van,ez jogos! Bár szerintem azért 8-ból 4-5 alkalommal pontos volt,amúgy meg 5-10 perc késés volt, most meg 20 kb. Ez is igaz. Ezt javítjuk,de szerintem alapvetően a lényegen nem változtat. Annyit javul a helyzet hogy ami betűről betűre van leírva az be is van tartva pontosan,nem 3-4-10 perc csúszással. Viszont a probléma nem oldódik meg attól ha pontban kiírjuk 19:00-kor.
Ugyan úgy nem nézik meg az eredetileg B szerverre soroltak hogy tényleg oda kell-e menni. Ugyan úgy A helyett B-re mennek. Ugyan úgy keresik a C szervert.

Arra kérném a mai dologba belekeveredett versenyzőket hogy ne úgy vegyétek most hogy dögöljetek meg, meg hasonlók.
Február óta minden este kedden ezt játsszuk el (mindig mással általában). Mindig próbálunk szólni,jobban kiemelni a kiírásban a dolgokat hogy nézzétek meg.Most plusz beírásra került ide is mert már 3-4 különböző eset is egyszerre jött. (C keresés, A-ra nem felmenés, B-n maradás, A-ra feljött olyan aki B-s stb) Mást már tényleg nem tudunk tenni ez ügyben. Csak itt tudjuk jelezni a társalgóban. Mail-ben ott van,jelentkezésben ott van. Szerintem szabályzatban/versenykiírásban is kint van ez.
Reméljük Assen már gördülékenyebb lesz. Béke!
Molnár Dániel #99

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.05.21. 14:42

ki volt az a szervező?

amúgy meg fél perce sztem mindenkinek van, amíg betölt a game pl ... ránézni a kiba fórumon a seat topikra

persze van, aki öntörvényű és direkt más csinál, mint Tutu pl már sokadszor....inkább B-n megy; csak legalább szólna előtte a szerver felosztónak, hogy mi a szándéka...
Veres Ákos

Norbi

HozzászólásSzerző: Norbi » 2014.05.21. 15:54

Steamen a VSR csoportba becsatlakozik mindenki aki indul (mondjuk nevezéshez muszáj a Steames VSR csoporthoz csatlakozni) és úgy írni a futam kiírásokat linkekkel.
Így ha belépnek steamre akkor mindenkinek kidobja az üzenetet elvileg.
Norbert Leitner

danikosz
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.05.21. 16:32

Norbi írta:Steamen a VSR csoportba becsatlakozik mindenki aki indul (mondjuk nevezéshez muszáj a Steames VSR csoporthoz csatlakozni) és úgy írni a futam kiírásokat linkekkel.
Így ha belépnek steamre akkor mindenkinek kidobja az üzenetet elvileg.

Leteszteljük majd ezt. Köszi!
Molnár Dániel #99

Fundieg0

HozzászólásSzerző: Fundieg0 » 2014.05.21. 17:27

van egy egyszerűbb módja is, 8-kor a fórumon megadott jelszóval indítjátok a szervert, amit 7 után tesztek közzé
Fundelits Dávid

Norbi

HozzászólásSzerző: Norbi » 2014.05.21. 18:22

Fundieg0 írta:van egy egyszerűbb módja is, 8-kor a fórumon megadott jelszóval indítjátok a szervert, amit 7 után tesztek közzé
Igen ez egyszerűbb, viszont így a Steam csoport sosem lesz felfuttatva :D
Norbert Leitner

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2014.05.22. 15:06

Zandvoort adás a közvetítésekben!
Dani Bálint

Ha nagy az arc, jön a kudarc!
"...be yourself, no matter what they say"

Vamos Rafa!!!

Sályi Gergő

HozzászólásSzerző: Sályi Gergő » 2014.05.26. 20:18

Sziasztok!

Nem enged csatlakozni a szerver. Azt írja, hogy valószínűleg módosítva lett a játék és egy frissebb verzió fut. Lemaradtam valamiről?

Üdv.
Sályi Gergő

danikosz
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.05.26. 20:21

Sályi Gergő írta:Sziasztok!

Nem enged csatlakozni a szerver. Azt írja, hogy valószínűleg módosítva lett a játék és egy frissebb verzió fut. Lemaradtam valamiről?

Üdv.
Tegnap nem indult el a dedi szerver mert hibát írt ki. Utána frissült a szerver gépen a steam. Nézd meg tudod-e frissíteni a steam-en a dolgokat. Lehet az a gond.
Molnár Dániel #99

Sályi Gergő

HozzászólásSzerző: Sályi Gergő » 2014.05.26. 20:22

Azt írj a Steam, hogy a kliensem naprakész.
Sályi Gergő

danikosz
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.05.26. 21:00

martin írta::o Én sem tudok belépni a szerverre! Class: Unknown :idea: :!:
Ha ma nem is,holnap délelőtt ránézek. Esetleg azt próbáljátok be hogy újra letöltitek és bemásoljátok a pályát-modot. Hátha...
Molnár Dániel #99

danikosz
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.05.27. 13:45

martin írta:
danikosz írta:
martin írta::o Én sem tudok belépni a szerverre! Class: Unknown :idea: :!:
Ha ma nem is,holnap délelőtt ránézek. Esetleg azt próbáljátok be hogy újra letöltitek és bemásoljátok a pályát-modot. Hátha...
A pályával nincs gond !a modot nem ismeri az én gépem. szerintem a szarveren állítódott el valami :idea: :roll: nadeháténnemértekhozzá ;)
Szerver gépen bezártam és újra elindítottam a steam-et. Mást nem állítottam és most engem felenged,nem ír ki semmi gondot.

Nézzétek meg most jó-e.
Molnár Dániel #99

Sályi Gergő

HozzászólásSzerző: Sályi Gergő » 2014.05.27. 17:33

Most már jó, köszi.
Sályi Gergő

danikosz
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.05.31. 11:56

Bírói döntések kint. Pontok hamarosan!
Molnár Dániel #99

Zolee710214

HozzászólásSzerző: Zolee710214 » 2014.06.02. 12:33

Hali!

Tegnap kora este fölmentem a pályára (online természetesen) és olyat tapasztaltam, hogy a felvezető kör végén átlépve a rajt/célvonalat "connection lost" üzenettel kidobott. Ezt gyors egymásután háromszor-négyszer. Aztán meguntam. :)
Se előtte, se utána nem volt ilyen jelenség. Mondjuk az is igaz, hogy ennél a hibánál volt más is a pályán.

Tennivaló?! Csak hogy ne holnap kelljen lóhalálában windows-t installálni vagy hasonló... :D
Ballai Zoltán

JeRm

HozzászólásSzerző: JeRm » 2014.06.02. 19:52

Hát azért a főoldalon lévő cikkel vitatkoznék, hogy szétestem fejben és h emiatt hibáztam. Semmit nem hibáztam, Metac féke ment el és ő dúrt bele a szalagkorlátba, emiatt estem vissza a mezőny végére. :D
Pintér Roland

danikosz
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.06.02. 20:31

JeRm írta:Hát azért a főoldalon lévő cikkel vitatkoznék, hogy szétestem fejben és h emiatt hibáztam. Semmit nem hibáztam, Metac féke ment el és ő dúrt bele a szalagkorlátba, emiatt estem vissza a mezőny végére. :D
Én is voltam már minden amikor rossz gumit raktam fel. Direkt írtuk ki a cikk íróját. Majd küldjük a címet és lehet meglátogatni :D :D
Molnár Dániel #99

danikosz
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.06.02. 20:34

Zolee710214 írta:Hali!

Tegnap kora este fölmentem a pályára (online természetesen) és olyat tapasztaltam, hogy a felvezető kör végén átlépve a rajt/célvonalat "connection lost" üzenettel kidobott. Ezt gyors egymásután háromszor-négyszer. Aztán meguntam. :)
Se előtte, se utána nem volt ilyen jelenség. Mondjuk az is igaz, hogy ennél a hibánál volt más is a pályán.

Tennivaló?! Csak hogy ne holnap kelljen lóhalálában windows-t installálni vagy hasonló... :D
Ez érdekes. Főleg hogy mész egy felvezető kört és utána írja ki. Másold be újra a dolgokat,jobb ötletem nincs jelenleg...
Molnár Dániel #99

Zolee710214

HozzászólásSzerző: Zolee710214 » 2014.06.02. 20:59

danikosz írta:

Ez érdekes. Főleg hogy mész egy felvezető kört és utána írja ki. Másold be újra a dolgokat,jobb ötletem nincs jelenleg...
Azóta nem csinálja. Ma is pörögtem pár kört a szerveren, nem volt semmi gond. Csak jeleztem, hátha van ötlete valakinek. Én nem nagyon tudtam hová tenni a dolgot, de mivel Race 07-ben kezdő vagyok, így beírtam, hátha én állatkodok valami nagyon bénát. De akkor mást is sikerült meglepnem. :lol:
Ballai Zoltán

Zolee710214

HozzászólásSzerző: Zolee710214 » 2014.06.02. 22:03

Zolee710214 írta:
danikosz írta:

Azóta nem csinálja. Ma is pörögtem pár kört a szerveren, nem volt semmi gond. Csak jeleztem, hátha van ötlete valakinek. Én nem nagyon tudtam hová tenni a dolgot, de mivel Race 07-ben kezdő vagyok, így beírtam, hátha én állatkodok valami nagyon bénát. De akkor mást is sikerült meglepnem. :lol:
És ma este újrakezdte....hm. Ebből így nem lesz verseny. Skin pack újrarakva...folyt.köv. :?
Mindent újra raktam....és semmi. Pfffff
Ballai Zoltán

danikosz
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.06.02. 23:30

Zolee710214 írta: És ma este újrakezdte....hm. Ebből így nem lesz verseny. Skin pack újrarakva...folyt.köv. :?
Megpróbálunk holnapig utánajárni. De ez hogy mész felvezetőt és mért körnél dob le...
Molnár Dániel #99

Zolee710214

HozzászólásSzerző: Zolee710214 » 2014.06.03. 09:34

danikosz írta:
Zolee710214 írta: És ma este újrakezdte....hm. Ebből így nem lesz verseny. Skin pack újrarakva...folyt.köv. :?
Megpróbálunk holnapig utánajárni. De ez hogy mész felvezetőt és mért körnél dob le...
Gyanússá teszi a dolgot, hogy ilyet csak akkor csinál (de akkor se mindig), amikor más is van a pályán. Legalábbis eddig. Ötletem sincs mi lehet ez. Kipróbáltam többféle választható skinnel....talán ha lesz egy névreszóló festésem. De kötve hiszem.
Ha minden kötél szakad, akkor újrarakom a Race 07-et.
Ballai Zoltán

Dodi
Teljes név: Varga Dávid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dodi » 2014.06.03. 10:14

JeRm írta:Hát azért a főoldalon lévő cikkel vitatkoznék, hogy szétestem fejben és h emiatt hibáztam. Semmit nem hibáztam, Metac féke ment el és ő dúrt bele a szalagkorlátba, emiatt estem vissza a mezőny végére. :D
Elnézésed kérem! A továbbiakban más módszerrel készítem a cikkeket! ;) De nem is mentegetőzöm... :roll:

A következőben majd úgy fogalmazok, hogy egyben ezt is javítom! Danikoszt is kihozom majd a sz@rból, amibe tettem, bár már teljesen mindegy! :ugeek:
1. Városi Clio Cup – 2013 (Simbin) #92
2. Mini Challenge - 2015 (Simbin) #92
3. Touring Cars Series - 2016 (Simbin) #92

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

danikosz
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.06.03. 12:13

Zolee710214 írta:
danikosz írta:
Gyanússá teszi a dolgot, hogy ilyet csak akkor csinál (de akkor se mindig), amikor más is van a pályán. Legalábbis eddig. Ötletem sincs mi lehet ez. Kipróbáltam többféle választható skinnel....talán ha lesz egy névreszóló festésem. De kötve hiszem.
Ha minden kötél szakad, akkor újrarakom a Race 07-et.
Semmit nem jelent a festés. Ugyan úgy jónak kéne lennie az enyémmel vagy máséval. Modot mondtad újra raktad. Próbáld meg a pálya csomagot,ha esetleg még nem történt meg. Töröld ki Assen-t és másold be újra utána.
Nyilván ha nem lenne napra kész a Race07 akkor fel se tudnál menni. Próbáld meg frissíteni,de úgyse lesz mit.

Nem tudom mennyi időd lesz futam előtt, lehet az újra rakás lesz a leggyorsabb megoldás.
Molnár Dániel #99

Zolee710214

HozzászólásSzerző: Zolee710214 » 2014.06.03. 12:33

danikosz írta:
Semmit nem jelent a festés. Ugyan úgy jónak kéne lennie az enyémmel vagy máséval. Modot mondtad újra raktad. Próbáld meg a pálya csomagot,ha esetleg még nem történt meg. Töröld ki Assen-t és másold be újra utána.
Nyilván ha nem lenne napra kész a Race07 akkor fel se tudnál menni. Próbáld meg frissíteni,de úgyse lesz mit.

Nem tudom mennyi időd lesz futam előtt, lehet az újra rakás lesz a leggyorsabb megoldás.
Én is így gondolom, nem a festésen kéne múljon a dolog. Mindegy, szabin vagyok. Időm mint tenger...újrarakom délután, aztán gyí te ráró!. Vagy nem. :-D
Ha gáz van, akkor tekintsétek nevezésemet erre a futamra sztornózva. Persze szólok majd.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zolee710214 2014.06.03. 12:35-kor.
Ballai Zoltán

Vissza: “Seat Leon Eurocup 2014”