Társalgó

Moderátor: BT Tag

Gordon24
VSR Szervertag 2018

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2014.06.17. 22:02

Hát vége...

Kicsit demotivált voltam maa, voltak lökések.

De 38 fokos lázzal fél szemmel nem is olyan rossz:-)

Köszi a bajnokit! Jó volt és grat Gergőnek!
Galambos Péter

TCS #82

JeRm

HozzászólásSzerző: JeRm » 2014.06.17. 22:03

Köszi szépen a bajnokságot srácok, nagyon élveztem!! Grat Báldinak, teljesen megérdemelten nyerte a címet!!!

Ezt csekkoljátok: warmupon betöltöttem a race setupot, faszán csináltam a rajtgyakikat (már lehet itt is vizes gummával rakott ki, nem tudom de a setet tuti betöltöttem) versenyen fasza rajt aztán jött a felismerés h nem tudok kanyarodni.... :lol: na mondom miiiii a faaaaszom van már megint, hát tuti esősön vagyok, nem baj kijövök boxba, majd megcsinálják. Ja... lcd semmi, mikor gurulok be akkor kell állítgatni mindent, látom KI VAN ÍRVA H SLICK van alattam és xyz-t kopott, mondom az kizárt, cseréljétek le de kurva gyorsan. Visszamegyek, hát csak nem akar tapadni, mind1 végigmegyek esőssel, de aztán mégse mert defektet kaptam volna. Másodjára ki boxba, és akkor jöttem rá h ENTERT kell nyomnom arra a kerékre amelyiket leakarom cserélni. Ja és persze utána nyomjak még egy confirm-ot, csak akkor kezdik el :lol: :lol: :lol: Kalandos volt az első verseny de a bajnokság végére boxolni is megtanultam :D

Ja és ami még furcsa volt: ahogy írtam, a boxban az lcd azt írta h slick van rajtam, és miután beértem a célba megnéztem h csontra ugyan az a setup volt berakva mint amit betöltöttem, szal hűtő, benzin, minden ugyan az kivéve a gumit, ami wet-en volt. :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára JeRm 2014.06.17. 22:12-kor.
Pintér Roland

Csuti

HozzászólásSzerző: Csuti » 2014.06.17. 22:06

Rendkívül csalódott vagyok...Rossz érzés mikor nem a tempó alapján dőlnek el a bajnoki helyezések..:/

Grat Báldinak,egyértelműen megérdemelten lett bajnok! :)
Csuti Zoltán

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2014.06.17. 22:27

Király bajnoki volt.
Ez a két futam tetszett, jó setup sikeredett...
Első futamon Csorosz Lacit bombáztam ki, másodikon pedig Dávidkát nem láttam a visszapillantóban hogy jön...

Második futam első köre iszonyat jó volt számomra:
http://www.youtube.com/watch?v=SRLTHhJ6K1A
Kép

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2014.06.17. 22:51

Megtetszett ez a Seat a végére na.. :)
Nagyon jó volt a bajnoki, kemény mezőnnyel, nagyon sajnálom hogy a végén két pozíció is "technikai hibák" miatt dőlt el, sokkal jobb lett volna a pilótáknak is, és a tv-seknek is, ha a pályán vívják meg a csatákat az érintettek. :? Gratula a dobogósoknak, nagyon jó kis versenyek voltak, élveztem minden egyes futamot :) Sajnálom hogy Rolinak ezen a gumis mizérián ment el az esélye a bajnoki címre, sokkal jobb lett volna a pályán eldönteni, hogy ki a "góré".. :|

Remélem ősszel is hasonlóan színvonalas mezőny gyűlik össze, és megint ilyen izgalmas futamokat tudhat magáénak a VSR Simbin részlege. Köszönöm a szervezőknek hogy versenyezhettem, nagyon jó volt ez a kis Eurocup.

Viszlát ősszel! :)
Báldi Gergő

csori
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: csori » 2014.06.17. 23:29

Köszönet mindenkinek és főleg a szervezőségnek hogy részt vehettem e remek bajnokiban (is). Remélem ősszel újra találkozunk sok ismerős és új pilótákkal is.
Gratulálok a top 3 nak, és Gergőnek aki megérdemelten lett bajnok.:)
Tali ősszel.
Sziasztok
Csorosz László
VSR képek http://sdrv.ms/ShIhDd
Assetto Corsa képek http://1drv.ms/1chYW49

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.06.18. 07:37

MetaC írta:
Második futam első köre iszonyat jó volt számomra:
http://www.youtube.com/watch?v=SRLTHhJ6K1A
hmm...ahhoz képest, hogy nem egy kanyarban voltak melletted kívül a kijáraton szépen külső íven mentél (vagy a sikánban is :) )...kemény vagy 8-)

lehet én vagyok túl előzékeny és korrekt hasonló szitukban, igaz a valóságban is hasonlóan keményen odateszik a versenyzők...aki belül van az választ ívet :?

tuti én vagyok eltévedve amúgy :mrgreen:
Veres Ákos

Sályi Gergő

HozzászólásSzerző: Sályi Gergő » 2014.06.18. 20:54

Sziasztok!

Én is szeretnék gratulálni a helyezést elérteknek, és köszönetemet kifejezni a szervezőknek.
Remek bajnokság volt jó autóval, jó pályákkal. Tetszett, hogy a mod és a pályák jóval az első futam előtt elérhetőek voltak, valamint az, hogy az autó beállítási lehetőségei némiképp korlátozottak voltak. (A magamfajta kezdő még így is el tudott keveredni, hát még ha mindent el lehetett volna állítani...)
Az viszont nem tetszett, hogy a kelleténél többször okoztam balesetet. Remélem a következő bajnokságban már megúszom a sok büntetést.

Gratula és köszönet még egyszer is!

Üdv mindenkinek: Sályi Gergő
Sályi Gergő

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.06.18. 21:02

Sályi Gergő írta:Sziasztok!

Én is szeretnék gratulálni a helyezést elérteknek, és köszönetemet kifejezni a szervezőknek.
Remek bajnokság volt jó autóval, jó pályákkal. Tetszett, hogy a mod és a pályák jóval az első futam előtt elérhetőek voltak, valamint az, hogy az autó beállítási lehetőségei némiképp korlátozottak voltak. (A magamfajta kezdő még így is el tudott keveredni, hát még ha mindent el lehetett volna állítani...)
Az viszont nem tetszett, hogy a kelleténél többször okoztam balesetet. Remélem a következő bajnokságban már megúszom a sok büntetést.

Gratula és köszönet még egyszer is!

Üdv mindenkinek: Sályi Gergő

Gratulálunk a teljesítményedhez, várunk vissza az őszi bajnokságokra. Figyeld a fórumot, mert nyáron lesznek fun futamok is. :)
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Gaál L.

HozzászólásSzerző: Gaál L. » 2014.06.19. 20:42

Sziasztok!
Szeretném megköszönni a szervezést, igazán színvonalas bajnokságot sikerült összehoznotok. Sajnos az utolsó két futamra már technikai problémák miatt nem tudtam jönni, de ettől függetlenül nagyon tetszett a bajnokság.
A pályák kimondottan tetszettek, az autó is egy érdekes kihívás volt.
Dobogósoknak gratulálok a teljesítményükhöz!
Üdv,
Laci
Gaál László #33

apjoki
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: apjoki » 2014.06.20. 08:52

Köszönöm a lehetőséget, hogy egy ilyen jó hangulatú bajnokságban játszhattam!
Apjok Imre #81

apjoki
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: apjoki » 2014.06.20. 09:02

Érdeklődnék, hogy jelenleg egy Logitech Formula Force GP Racing Wheel kormánnyal játszom és az lenne a kérdésem, hogy az olcsó kategoriából tudnátok-e nekem kormányt javasolni? Illetve az lenne a második kérdésem, hogy egy jobb kormánnyal lehetne-e jobb eredményt elérni, mert most ezzel nem vagyok elégedett, a force feedback alig érezhető és alig ad vissza valamit a pályából, ha be van kapcsolva!
A válaszokat előre is köszi!
Apjok Imre #81

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2014.06.20. 12:32

Megkezdődött a jelentkezés a VSR Díjátadóra!
http://vsr.hu/forumviewtopic.php?f=133&t=1992
Báldi Gergő

Dodi
Teljes név: Varga Dávid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dodi » 2014.06.20. 21:57

apjoki írta:Érdeklődnék, hogy jelenleg egy Logitech Formula Force GP Racing Wheel kormánnyal játszom és az lenne a kérdésem, hogy az olcsó kategoriából tudnátok-e nekem kormányt javasolni? Illetve az lenne a második kérdésem, hogy egy jobb kormánnyal lehetne-e jobb eredményt elérni, mert most ezzel nem vagyok elégedett, a force feedback alig érezhető és alig ad vissza valamit a pályából, ha be van kapcsolva!
A válaszokat előre is köszi!
Szia!

Árban még is mit értesz olcsó alatt, körülbelül mi az, ami elfogadható? Mostanság igencsak felmentek az árak. Mellesleg, szerintem a kormány csak minimálisan számít, de majd kijavítanak, ha tévedek. Azért persze, egy jó kormány sokat jelent, de igazán abban, miként használod ki.
1. Városi Clio Cup – 2013 (Simbin) #92
2. Mini Challenge - 2015 (Simbin) #92
3. Touring Cars Series - 2016 (Simbin) #92

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.06.21. 07:45

Elsősorban stabilabban mész. Anno Kovács Gábor "Gerrard" bajnoki címeket nyert egy Logitech Formula Force Ex-el. Az kb ugyan az mint a Tiéd csak egy modernebb kiadás.

Ha veszel és belefér akkor DFGT-t vegyél szerintem. G27 baromi drága.
Molnár Dániel #99

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2014.06.21. 17:23

danikosz írta:Elsősorban stabilabban mész. Anno Kovács Gábor "Gerrard" bajnoki címeket nyert egy Logitech Formula Force Ex-el. Az kb ugyan az mint a Tiéd csak egy modernebb kiadás.

Ha veszel és belefér akkor DFGT-t vegyél szerintem. G27 baromi drága.
G27 használtan is jó megoldás.
Komlósi Péter alias KP. #22

apjoki
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: apjoki » 2014.06.22. 08:46

Igazából èn s Thrustmaster Ferrari GT Experience-el szemezgetek. Erről mi a véleményetek? Árban kb ez a 20k körüli összeg az ami brleférhet a családi kasszába. ;)
Apjok Imre #81

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.06.22. 09:04

apjoki írta:Igazából èn s Thrustmaster Ferrari GT Experience-el szemezgetek. Erről mi a véleményetek? Árban kb ez a 20k körüli összeg az ami brleférhet a családi kasszába. ;)
Ezt szerintem ide írd be , illetve itt nézd meg hogy esetleg van-e erről a kormányról vélemény
http://vsr.hu/forumviewtopic.php?f=40&t=51
Talán Halász Gergő volt aki egy kicsivel drágább típusát szidta nagyon a Thrustmasternek. Azóta G27 van neki.

Ha ilyen 20 körüli összeged van akkor lehet érdemes lenne megnézned használtan a Logitech DFGT-t hogy van-e ennyi pénzér.
Molnár Dániel #99

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.06.24. 10:16

Bírói döntések kint, pontok hamarosan!
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2014.06.25. 12:47