Nyilatkozatok

Moderátor: BT Tag

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: MetaC » 2014.04.23. 16:11

Nem indult túl jól a tesztelés... Előző két nap 39fokos lázzal feküdtem, tegnap estére már jobban voltam, de nem voltam százas...
Az autót nem sikerült tökéletesen beállítani, főleg a váltót, de tempóban nem volt rossz.
Időmérőn 4. hely meglehetett volna, hogyha a parabolica előtt nem nézem el a táblákat... 11. hely

Első versenyen 7. vagy 8. lettem, volt jó csatám Csorosz Lacival, aki folyton útólért egyenesben így nem volt könnyű dolgom, de a végén előtte maradtam.

2. versenyen 3. (4.) helyről rajtoltam, nem volt rossz a rajt, féltem Báldi és Csuti autójának szétválásától, hogy az egyik autót pont bedobja elém, így nem figyeltem eléggé oldalra és ráhúztam picit Pintér Rolira (bocs miatt), majd a sikánban 3. voltam, csak Csuti megtolt oldalról, így nem volt jó a kigyorsításom és ketten is megelőztek. Báldi és Csuti jött mögöttem, Csuti most is eléggé figyelmetlen volt, Báldit is lökte, később pedig engem is lökés után tudott megelőzni.
Innentől pedig csak mentem utánuk, több lényeges dolog nem történt. Itt is talán 7. lettem, nem tudom...
Kép

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2014.05.06. 21:40

SPA

A-szerver, R1: El nem tudom mondani, mennyire sajnálom, hogy tönkre tettem több ember versenyét. Abszolút mélypont... :oops:
Komlósi Péter alias KP. #22

romcsee

HozzászólásSzerző: romcsee » 2014.05.06. 21:55

Sorry, nem direkt volt :(

sunyi96

HozzászólásSzerző: sunyi96 » 2014.05.06. 22:11

B szerver

Q: P2, de érzésre meg lehetett volna a pole is... :/
R1: jó rajt, jól megyek át az Eau Rouge-on, épp előzném Sályi Gergőt, de buta voltam, és túl mélyet akartam fékezni a Les Combes-nál, így kicsúsztam, majd nekimentem a falnak. Felfüggesztéshiba, nagyszerű, gratulálnék magamnak... de hála égnek, nem vesztettem sokat, csak akkor, amikor már fogytak a gumik. P4.
R2: még most sem találok szavakat a rajtra,annyira bravúros volt... Az első kanyar után ötödikről elsőként hagytam el a kanyart, utána próbáltam elhúzni, amennyire lehet. Bennem volt egy kis drukk, de okosan és gyorsan hajtottam előre, sőt, az 5. körtől kezdve vissza is vettem egy kicsit. P1, nagyon kijárt már ez a finoman szólva is pocsék olasz kör után :D

Következő állomás: Zandvoort :D
Bödő Sándor #37

fuvarosrobi

HozzászólásSzerző: fuvarosrobi » 2014.05.06. 22:13

még mielőtt megint elmarad.
nulla gyakorlás után talán egy 8.at sikerült mennem.a pályát ismerem de a kocsihoz nem sok közöm van.mindig hidegek a gumik.
race 1:simán hoztam az elvártat.benne lenni az első 5ben.startnál megint ment a csete paté.mondjuk tuti a kezdő kollégák lehetnek.azt hiszik ott dől el a verseny.már az elején rájöttem h az egyenesben mindenki gyorsabb nálam.gondoltam oboa lesz a végén de tévedtem.simán bejöttem asszem 4.nek.
race 2:nah megint dicsérni akarom azokat akik az első kőrben lökdöstek.pont jol sikerült beállitani az autom a sok koccanással.bekinlodtam magam 6.nak.
fuvarosrobi-Méhes Róbert

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2014.05.06. 22:22

Nagyon nem az én versenyem volt. Ennyire magam alatt nagyon rég voltam. A csaták kárpótoltak mindenért, de egyszerűen ennyit kapni a csapattársamtól, hát ez kabaré komolyan mondom.. Nem is igazán értem hogy lehetek ott a bajnokságba, ahol vagyok. Gratula mindenkinek aki így benne volt a nagy adok-kapokba, nem hiszem hogy befejeztem volna a versenyt ha egyedül kellett volna körözgetnem, szóval köszi, nagy volt :)
Báldi Gergő

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2014.05.06. 22:24

Q: Szokásos szar :D
R1: Rajtnál jobbról ballról kaptam a taslit, de valahogy jól jöttem ki belőle és a 13.-ról a 6. helyen találtam magam. EZután nagy csata Mézes kollégával meg Norbival. Norbival való csatánál jöttem rá, hogy szar a váltóm: Az egyenesben úgy lehagyott, hogy még villogott is, sztem azt hitte, hogy elengedtem, pedig nem, ennyire lassú voltam :D Végül 7. hely.
R2: Jó rajt, feljöttem elsőre. Sajnos Ballait nem tudtam tartani, így ő hamar elment. Utána egy szenzációsat csatáztam Dizsivel, nagyon élveztem a dolgot, végig fair küzdelem volt. Két körrel a vége előtt elment, és megérkezett Csuti és Pintér is, velük is nagyot meccseltem, végül negyedik lettem.

Örültem volna egy dobogónak, de a lényeg, hogy a második versenyt nagyon élveztem, grat mindenkinek :)
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

csori

HozzászólásSzerző: csori » 2014.05.06. 22:45

Igazából ma mentem száraz Spa-n, mert a szerón mindig esett.
Q: Meglepetésemre nem gondoltam volna hogy P4et fogok, de azért csak összejött :)
R1: Viszonylag sima rajt. A végéig meg is tartottam a 4ik helyemet, közben pedig sasoltam a nagy csatát Dizsi és Roli között, amikor is az ucsó sikánban Báldi valamiért a boxnak vette az irányt. Mondom WTF? (aztán ugye megtudtuk hogy miért is) Igy bejöttem harmadiknak. :)
R2: A rajtot elrontottam, el is mentek mellettem páran. T1 be probáltam minnél szűkebben fordulni hogy ne legyek utban, de aszem Halászhoz picit hozzá értem (bocsesz). Ami meg szörnyen bosszant, hogy az EauRouge-ban Mézessel össze ért a két kocsi és lepattant rólam. Sajnálom hogy igy alakult. Pedig jót csatázhattunk volna mint monzában. Majd Nándorit értem utól. Egy két körig meccseltünk, de eltudtam menni, majd megérkeztem Halász, Leitner és Fundelits-re. Jók voltak a csaták itt is. Élveztem. Leitnerékre közeledtem, de megelőzni már nem érkeztem őket.
Grat a dobogósoknak.
Találkozunk 2 hét mulva.
Csorosz László
VSR képek http://sdrv.ms/ShIhDd
Assetto Corsa képek http://1drv.ms/1chYW49

JeRm

HozzászólásSzerző: JeRm » 2014.05.06. 22:55

Hát ez kemény volt. Bocsi Báldi az első kanyarért első rajtnál, elfelejtettem h hidegek a fékek. Nagyon jó volt a csata!! Nagyon élveztem!

Második verseny kicsit bosszantó volt, rajtot jól elkaptam de Leitner mögé beragadtam, utána próbáltam feljönni de nem nagyon jött össze. csak halkan: Csuti máskor ne ennyire feltűnően segítsd Báldi kolegát! :D
Pintér Roland

Norbi

HozzászólásSzerző: Norbi » 2014.05.07. 08:06

JeRm írta: Második verseny kicsit bosszantó volt, rajtot jól elkaptam de Leitner mögé beragadtam
Mögém biztos nem ragadtál be mert az első kanyar után úgy legyorsultál, hogy csak néztem. Valami nitrót építettél a gépbe? :D

Nagyon szar volt. Nekem most ez a két 6. hely volt csak benne, határon mentem mindig érzésre, de így is kaptam az elsőktől 1mp-et körönként. Lehet kicsit többet kellett volna készülni :)
Norbert Leitner

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.05.07. 08:41

Quali: Ennyi volt benne
R1 : dögölj meg race07
R2 : Seatot nem akarom szidni de most az egyszer ez is megdögölhet

Benelux sem lesz az én köröm. Lehet elkezdek már most készülni a Hungaroringre...
Molnár Dániel #99

JeRm

HozzászólásSzerző: JeRm » 2014.05.07. 10:35

közvetlen a rajtra gondoltam Norbi. Próbáltam a füvön elmenni melletted de hamar rájöttem h ez nem rFactor és lendületet veszítettem. Bár utána nem emlékszem mi történt, csőlátásban csak előre :D
Pintér Roland

Norbi

HozzászólásSzerző: Norbi » 2014.05.07. 10:50

JeRm írta:közvetlen a rajtra gondoltam Norbi. Próbáltam a füvön elmenni melletted de hamar rájöttem h ez nem rFactor és lendületet veszítettem. Bár utána nem emlékszem mi történt, csőlátásban csak előre :D
Ja tényleg, már emlékszem a zöld autóra a füvön :)
Norbert Leitner

Csuti

HozzászólásSzerző: Csuti » 2014.05.07. 14:06

JeRm írta: csak halkan: Csuti máskor ne ennyire feltűnően segítsd Báldi kolegát! :D

Csak próbálom szorosabbá tenni a bajnokságot! :D
Csuti Zoltán

Fundieg0

HozzászólásSzerző: Fundieg0 » 2014.05.07. 14:20

kvalin meglepődtem h milyen jó időt mentem magamhoz viszonyítva.
r1-ben vki csinált egy kis kalamajkát amit kiakartam kerülni balról de ott az aszfaltozott bukótér egy jégpálya emiatth 16 helyre estem vissza. azt hittem majd megint 12 helyekért csatázom de szép lassan jöttem fel, és végre nem koptak el a gumik, úgyh sikeresen célbaértem a 8 helyen.
r2-ben végre az engem megillető helyről indulhattam :lol: . habár úgyéreztem h jól kaptam el a startot morfi lerajtolt, aztán megelőztek sorban a gyorsabbak 3 kanyar után már 6. voltam. ezt a helyet tudtam volna tartani sztem futam végére ha kicsit agresszívabb vagyok de nem érzem a kocsit úgy ahogy kéne ezért inkább csak lightosabban védekeztem így a végére visszaestem a 9. helyre.

sajnos azt veszem észre h csomóan kiléptek a bajnokságból pont azok az emberek akikkel 1-2 tizeden belül voltam. mostmeg kb légüres térben vagyok sztem gyorsaság terén, mert előttem 05-1 seccel gyorsabbak mögöttem is kb annyival lassabbak.
Fundelits Dávid

Nándori Márk
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Nándori Márk » 2014.05.07. 14:46

Bocsánatot szeretnék kérni Csutitól a R1 első kanyarjaiban megint nem sikerült sajnos megállnom pedig minden eddiginél korábban fékeztem de ez sajnos megint valaki más kárára ment
Nándori Márk #96
AC Audi TT Cup 2017 1.hely
eWTCC Világbajnoki 4. hely
R3E Audi TT Cup 2017 2.hely
VSR R3E WTCC 2017 2.hely
VSR R3E WTCC’15 tavaszi bajnokság 2.hely
VSR R3E HTCC 2.0 bajnokság 4.hely

JeRm

HozzászólásSzerző: JeRm » 2014.05.07. 16:09

Csuti írta:
JeRm írta: csak halkan: Csuti máskor ne ennyire feltűnően segítsd Báldi kolegát! :D

Ennél szorosabbá hova? :D
Pintér Roland

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.05.07. 16:36

JeRm írta:
Csuti írta:

Ennél szorosabbá hova? :D
Várjátok be Norbit :D
Molnár Dániel #99

JeRm

HozzászólásSzerző: JeRm » 2014.05.20. 22:18

Hát sajnálom, hogy így ment el a bajnokság, önhibámon kívül :/ Egész bajnokság alatt egy figyelmeztetést se kaptam, kezdtem ráérezni mit is kéne állítani h gyors legyek, de ezt már 100 h nem tudom visszahozni. Kár érte, nagyon el vagyok keseredve :? Valakit még jól ki is löktem a 2. szektor végén féktávon, azért pedig 1000 bocsánat, teljesen szétestem fejben!! :?
2. verseny brutál lett volna, második kanyarban már 3. voltam aztán Máténak elment a féke és bedúrt minket a falba :/ Sajna ez van, utolsó két futamon legalább nem kell izgulnom :D
Pintér Roland

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2014.05.20. 22:20

JeRm írta: 2. verseny brutál lett volna, második kanyarban már 3. voltam aztán Máténak elment a féke és bedúrt minket a falba :/
én azt hittem te voltál a ludas úgy előrejöttél azt hittem lehúztad a rolót :| ne haragudj! :oops: :( :(
Dani Bálint

Ha nagy az arc, jön a kudarc!
"...be yourself, no matter what they say"

Vamos Rafa!!!

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.05.21. 10:50

kisrafa írta:
JeRm írta: 2. verseny brutál lett volna, második kanyarban már 3. voltam aztán Máténak elment a féke és bedúrt minket a falba :/
én azt hittem te voltál a ludas úgy előrejöttél azt hittem lehúztad a rolót :| ne haragudj! :oops: :( :(

Kívülről úgy nézett ki, hogy Roland elmérte a féktávot, tény MetaC is, vagyis már tudjuk,, hogy a pedál okozta a gondot. Roland a 11. helyről szépen felzárkózott, és Máté még a végén át is adta a helyét Neked. Kíváncsi lettem volna, milyen csata ment volna ismét Roland és Gergő között. Első versenyen óriási küzdelmeket láthattunk minden pozícióért. Köszönöm az egy órás szórakoztatást. Roland ne add fel, még bármi megeshet, ez technikai sport :D Nagyon jókat viaskodtok Gergővel, igaz párszor már láthattunk Tőle "Valentino Rossi jelenséget", hogy utolsó 1-2 körben "robbant", addig csak utazik. :D
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Zolee710214

HozzászólásSzerző: Zolee710214 » 2014.06.04. 19:22

A "connection lost" problémámat megoldottam....csináltam helyette 15 másikat. :D

Miután újraraktam a Race 07-et, utána rácsaptam a homlokomra (jó erősen), ment a levesbe az összes beállításom (kormány, hang, setup...minden) Ó, én állat!
Kábé 20 perc alatt próbáltam belőni a kormányt, reszelni egy setupot, hogy a versenyre legalább tudjak menni. Nagyjából össze is jött ( mondjuk a kormányra nem tudtam visszahozni a megszokott jelzéseket), de egyvalamire nem jutott már agysejtem...a hangokat nem kalibráltam be. A rajtnál mindent hallottam, csak a saját autómét nem...pedig a rajt jó volt (kuplungpedál rulez). Szépen eljöttünk, az első kanyar is megvolt nagyjából gond nélkül. Aztán amikor elkezdtem volna élesebben menni, rájöttem, hogy semmiféle visszajelzésem nincs a féktávról..se kormányon, se a fülben. Pikk-pakk el is baltáztam a futamot pár féktávon...úgyhogy nagyjából ennyi is volt. Gumi kopott mint állat, lassultam...a vége felé volt egy kis birkózás, 14. hely (nyolcadikról). Pár emberrel volt ilyen-olyan összeérés, remélem miattam nem volt nagy sikítás. Ha igen, akkor bocs. Nem voltam teljesen ura a technikának.
A második futam kábé ugyan ez volt, rajt szuper (kuplungpedál rulez/2), sikerült jó pár helyet előreszaladni...kilencedik helyen harcászkodtam épp valakivel, mikor egyszercsak ledermedt a kép....kifagyott. Szó se rólam, ilyen baj még nem volt az utóbbi időben. Hát ennyi... :(
Replay-om nincs, mert azt sem lőttem be, úgyhogy visszanézni se tudom kivel mit tettem.
A ringre megpróbálom kicsit jobban összedobni az összetevőket.
Ballai Zoltán

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.06.04. 19:56

Zolee710214 írta:lőttem be, úgyhogy visszanézni se tudom kivel mit tettem.

Töltsd le az eredmények topicból a replayeket és meg tudod nézni.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Zolee710214

HozzászólásSzerző: Zolee710214 » 2014.06.04. 20:00

Lacsika írta:
Zolee710214 írta:lőttem be, úgyhogy visszanézni se tudom kivel mit tettem.

Töltsd le az eredmények topicból a replayeket és meg tudod nézni.
Kösz, már megtaláltam, csak még nem álltam neki letölteni...
Ballai Zoltán

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.06.17. 22:19

Gratula Gergőnek! Örülök hogy szoros maradt a bajnokság és még az utolsó futamon is matekozni kellett! Meglepett hogy ennyi nevező volt,de az még jobban hogy ekkora volt a lemorzsolódás. Nagyon sok új ember volt,remélem tetszett nekik a VSR-es közösség és már várják a szeptemberi rajtokat!

Szeretettel várunk mindenkit augusztus 9.-én a díjátadó/ligatalálkozón majd! Erről bővebb infót egy héten belül kaptok majd!

Ősszel remélem sok ismerős arcot látok a bajnokságainkban majd! :)
Molnár Dániel #99

Vissza: “Seat Leon Eurocup 2014”