Nyilatkozatok

Moderátor: BT Tag

komlosip
Kapcsolat:

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: komlosip » 2014.06.17. 23:24

Q: túlélőshowban a szerencsés 13-as számot húztam
R1: Elég jó rajt után szinte végig a Nagy-Pinczés duót üldöztem, kevés sikerrel. Óvatosan bántam a gumikkal, hiba nélküli futamot hoztam (P10).
R2: Szűcs és Pintér hamar átugrottak (várható volt), de a kiesők miatt tartottam a pozícióm. Talán a szezon legsimább versenye volt, csak kisebb támadásokat kellett visszavernem. Bödő Sanyit az utolsó kanyarra értem utol, esélytelen volt az előzés (P9).

Hatalmas gratuláció mindenkinek, elsősorban Bádi Gergőnek, aki teljesen megérdemelten nyerte a bajnokságot!
Komlósi Péter alias KP. #22

sunyi96

HozzászólásSzerző: sunyi96 » 2014.06.18. 11:53

Q: meglepett az esős időmérő, de próbáltam kihozni ebből is,ami lehetséges. P9 lett a vége, bő 1 másodperccel lemaradva Mézes Gyula mögött.
A rövidebb váltóáttétel miatt nem számítottam jó rajtokra mindkét versenyen, de végülis nem voltak rosszak, inkább az első körös csetepaték miatt estem hátra.
R1: jó rajt, majd rossz helyezkedés, ennek köszönhetően Milbich Pisti elmegy mellettem, aki a Mansellnél megforog. Szerencsére ki tudtam kerülni - visszajöttem a 9. helyre. Pintér Roland sajnálatos kiválásával feljöttem a 8. helyre, majd Szűcs Máté kiesésével még egy további helyet tudtam fogni. Óvatosan mentem, de a mögöttem lelkesen küzdő Pinczés - Nagy duótól próbáltam elszakadni, sikerrel :) P7.
R2: Tyű,mi volt itt... ütés-vágás, csihi-puhi, már az első kanyarban. Amit sikeresen el is rontottam - nem volt egészséges keménykedni. A rajttól kezdve csak hátrafele csúsztam, szerintem a kakaskodások miatt elhasznált gumik miatt. P8.

Köszönöm a VSR-nek a bajnokságot, és gratulálok mindenkinek,aki részt vett rajta! :D Remélem a következőn is részt tudok venni ;)
Bödő Sándor #37

apjoki
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: apjoki » 2014.06.20. 08:50

martin írta:Q:(wet) vizes setup híján a száraz szettre dobtam rá az esőgumikat és így mentem 1 biztonsági kört.utána még reszeltem a beállításokon de az egyre romló körülmények miatt már nem tudtam javítani a köridőn. P10
R1: az első körben a Mansell kanyarban jött a rémálom valami miatt 6.-ból visszaváltott üresbe (esküszöm hogy csak 2x toltam előre a váltókart) ezért keresztbe álltam a mezőny közepén (csoda hogy csak 2-en találtak el) majd bele a falba. ezután néhány körön át jót játszottunk Sályi (+50kg )Gergővel aki nagyon szépen védekezett egy zsák krumplival a jobbegyben. De megint jött A Mansell ahol nagyon ráérkeztem Gergőre picit meg is löktem, vész-fékeztem a mögöttem jövö srác teljesen vétlenül belesegített a falba (jobb első defekt) A nem túl rövid bokszlátogatás után 7. helyen haladó Bödö Sanyi elé jöttem vissza akit a kék zászló miatt kénytelen voltam magam elé engedni, a hátralévő pár kör alatt lett volna alkalom bőven hogy vissza előzzem de ez nem az a játék ahol vissza lehet venni a kört :P
P20 (bosszant,mert ebben bőven benne volt a top 8)
R2 :véres dogfight tele csúnya jelenetekkel (a végére én sem maradtam adósa senkinek) :roll: :oops:
P14
jó pihenést a a szervezőknek a nyári szünetben. nézzétek ti is a focivébét! https://www.youtube.com/watch?v=njN_IbZQwW4#t=10
Bocsi! Az első versenyen én löktelek ki. Kicsit hibásnak érzem magam, főleg a replay visszanézése után, mert láttam, hogy kényszerből le kell vágnod a kanyart és számíthattam volna rá, hogy amikor visszatérsz a pályára akkor pont elém érkezel. Természetesen a büntetést vállalom!

Ui.: Köszönöm a lehetőséget, hogy egy ilyen jó hangulatú bajnokságban játszhattam!
Apjok Imre #81

Vissza: “Seat Leon Eurocup 2014”