Nyilatkozatok

Moderátor: BT Tag

Csonti_113

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Csonti_113 » 2014.02.25. 22:19

...ha tévedek ne haragudj,de ott azt hiszem miattam forogtál ki, utólag bocsánat!
Emlékeim szerint nem Te voltál a ludas, de ha mégis akkor sem gáz: jó meccs volt! :lol:
Barcelona-hoz képest sokkal minőségibb futamok voltak (bár ott technikai okok miatt egyszer sem értem célba), jó móka volt... Kösz és GRATULA mindenkinek!
Horn Sándor #113 @ Zugivó Motorsport

Powered by: TextilRevue - Online Áruház & ALCAR - Your Wheel Partner

Kép

spiczi91

HozzászólásSzerző: spiczi91 » 2014.02.25. 22:39

B szerver

R1: Először is szeretnék bocsánatot kérni Molnár Balázstól az első féktávért. Amúgy jó volt a futam, végül 10. helyre beporoszkáltam.

R2: A rajt jól sikerült, majd aztán pár kör múlva a pedálom elcsúszott a helyéről, a fékpedál beakadt az asztal alsó polcába, nem tudtam lenyomni ->fal... Utána törött felfüggesztéssel próbáltam előremászni, több-kevesebb sikerrel. 12. hely lett a vége.

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2014.02.25. 23:00

Az egész fordulóban a lényeges pillanatokban kaptam hátulról a löketet.
Először kvalin az utolsó gyorsköröm előtt szálltak belém és ütötték el a felfüggesztésem, aztán 1. futamon a 8. helyről ami 2. futamra polet jelentett volna utolsó vagy utolsó előtti körben kaptam messziről egy bombázást, így visszaestem és buktam a 2. futam polet, 2. futamon pedig folyamatosan kaptam a kisebb lökdöséseket. felejtős forduló...
Kép

blase

HozzászólásSzerző: blase » 2014.02.25. 23:07

MetaC írta:Az egész fordulóban a lényeges pillanatokban kaptam hátulról a löketet.
Először kvalin az utolsó gyorsköröm előtt szálltak belém és ütötték el a felfüggesztésem, aztán 1. futamon a 8. helyről ami 2. futamra polet jelentett volna utolsó vagy utolsó előtti körben kaptam messziről egy bombázást, így visszaestem és buktam a 2. futam polet, 3. futamon pedig folyamatosan kaptam a kisebb lökdöséseket. felejtős forduló...
Azért Téged sem kell félteni, ha lökdösődésről van szó. Szerintem pont annyit kaptál, amennyit adtál. (felejtős)
Kovács Balázs - http://www.draftone.com

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2014.02.25. 23:11

blase írta:
MetaC írta:Az egész fordulóban a lényeges pillanatokban kaptam hátulról a löketet.
Először kvalin az utolsó gyorsköröm előtt szálltak belém és ütötték el a felfüggesztésem, aztán 1. futamon a 8. helyről ami 2. futamra polet jelentett volna utolsó vagy utolsó előtti körben kaptam messziről egy bombázást, így visszaestem és buktam a 2. futam polet, 3. futamon pedig folyamatosan kaptam a kisebb lökdöséseket. felejtős forduló...
Azért Téged sem kell félteni, ha lökdösődésről van szó. Szerintem pont annyit kaptál, amennyit adtál. (felejtős)
Nem tudom éppen mely esetekre gondolsz, a mostani futamokon senkit nem lökdöstem. talán 1 eset volt ahol hátulról neki csusztam valakinek, de nem lett baleset belőle.
Kép

Fundieg0

HozzászólásSzerző: Fundieg0 » 2014.02.25. 23:18

kvali:először szárazzal mentem majd észleltem h vizes a pálya xD így végig esőssel mentem, utolsó körömnél morfi keresztbeállt a gyors balosban így picit megzavart, de ígyis a várakozáson felül teljesítettem.14 hely
1. semmi extra nem volt, első felében, jól mentem majd megint elkezdett kopni a gumi és onnantól esélytelen voltam bármire is. ami még érdekes h egyenesben kigyorsításon folyamatosan ellépnek tőlem a többiek amit nem értek.
2.itt több volt a fight , úgyérzem a 13. hely meglehetett volna de kaptam 1 koccot a vége felé amitől buktam kapásból két helyet és ritmust veszítettem, utolsó kör ráfordítójánál is kaptam egy koccot, és megint buktam 2 helyet.igazából nem is annyira izgat ez mintsem az h fél távig élvezetes számomra a verseny utána meg magatehetetlenül védekezek, a gumikopás miatt
Fundelits Dávid

blase

HozzászólásSzerző: blase » 2014.02.25. 23:29

MetaC írta:
blase írta:
Nem tudom éppen mely esetekre gondolsz, a mostani futamokon senkit nem lökdöstem. talán 1 eset volt ahol hátulról neki csusztam valakinek, de nem lett baleset belőle.
Nem is mondtam, hogy baleset lett belőle, csak annyit mondtam, hogy ugyanannyit lökdöstél, mint amennyit kaptál....de...tök mindegy, mert ez kb. igaz a fél mezőnyre, rám is. Felejtős, amúgy is egy játék.
Kovács Balázs - http://www.draftone.com

Csuti

HozzászólásSzerző: Csuti » 2014.02.25. 23:35

Q: Eléggé kaotikus volt a quali, folyamatosan gyorsult a pálya,így muszáj volt feltenni a száraz gumit..a 4.helyre volt elég a köröm.Szeretnék elnézést kérni Molnár Dánieltől,gondolom tudja miről beszélek :)

R1: A rajtom elég jól sikerült,feljöttem a második helyre Báldi mögé.Nem volt meg a ritmus így el is tudott távolodni 1-2 kör alatt..A gumik hihetetlen gyorsan elkoptak a sok csatázás során,így úgy gondolom hogy a 4.helynek csak örülni tudok.

R2: Nem volt zökkenő mentes a rajt...vesztettem pár pozíciót, de mivel jóval alacsonyabb volt a hőmérséklet,a gumiknak kedvezett, így Báldival megkezdtük a felzárkózást.Roós Andrissal nagyon jót csatáztunk a futam utolsó felében,bár örülök a 3.helynek,úgy érzem ma több is benne lehetett volna.

Gratulálok minden versenyzőnek!
Csuti Zoltán

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.02.25. 23:43

Fundieg0 írta:ami még érdekes h egyenesben kigyorsításon folyamatosan ellépnek tőlem a többiek amit nem értek.
ezt én sem értem, de mögöttem is úgy megérkeznek....lehet a setup a baj :|
Veres Ákos

Fundieg0

HozzászólásSzerző: Fundieg0 » 2014.02.25. 23:54

weres6 írta:
Fundieg0 írta:ami még érdekes h egyenesben kigyorsításon folyamatosan ellépnek tőlem a többiek amit nem értek.
ezt én sem értem, de mögöttem is úgy megérkeznek....lehet a setup a baj :|
lehet, de megint a 0-ról összerakni egyet xDD
Fundelits Dávid

JeRm

HozzászólásSzerző: JeRm » 2014.02.26. 00:17

A szeró:

Quali: Nem is gondoltam rá h a végére szárazat kéne tenni így eső gumival csapattam végig nem sok sikerrel... 15.

Race1: fel 12-re, hatalmas lagg, vissza 18-ra. így a 8. hely volt a cél, hogy második futamon pole-ból tudjak rajtolni és vissza tudjam hozni az elvesztett pontokat, de ebben a mezőnyben 10 helyet előre jönni kb 6kör alatt szinte lehetetlen. Próbáltam spórolni a gumival, hogy inkább a végén tempózzak ami bejött és 7. helyre jöttem fel... Nem gondoltam volna...életemben nem mentettem ekkorát!

Race2: 2. hely, cél adott, rajtnál elsőnek fordulni, ellógni a többiektől és megnyerni a futamot ami sikerült is. :lol:
Pintér Roland

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2014.02.26. 07:13

A

Q: nagyon tetszett, mosolyogtam magamba végig a kvalin. P2
R: rajt kiadta, lagok a lassú jobbosba, azt se tudtam ki van-hol van, autó is ment keresztbe, aztán elsőnek jöttem ki a kanyarból. ellógtam egy 5 másodpercre, és innentől végigspóroltam, hogy a gumi, a fék és a motor ne haljon meg. P1
R2: nem könnyű előzni.. mire átmentem egy emberen, annyi lendületet, és időt vesztettem, hogy 1-2 másodpercre volt a következő driver. jobb is benne volt, csak P4.
Báldi Gergő

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2014.02.26. 07:33

Q: Kimentem szárazzal, nem fordult. Kimentem esőssel, nem fordult. Végül kimentem elől esős, hátul szárazzal, és hirtelen jó lett a kocsi. Az utolsó körömben másfél másodperccel vertem magam, de sajna lankadt a koncentráció, és eldobtam. Ettől függetlenül örültem, hogy végre egyszer bejött a kombó :D

R1: 11. helyről jöttem. Teszteken sokat gyakoroltam a kuplungos rajtolást, és faszán ment. Persze a verseny rajtjánál sikerült elrontanom az egészet, mégis valahogy odakeveredtem a 9. helyre. A taktikám végig az volt, hogy eszeveszettül spóroljak a gumival, kb 50%-on nyomtam neki egészen az utolsó 4 körig. Ekkor elkezdtem nyomni, utol is értem Csutit, de jól védekezett, így nem sikerült megelőzni. Azért jót csatáztunk, végül 5. hely.

R2: 4. helyről rajtoltam, és sikerült is megtartani ezt a pozíciót a rajt után. Az első pár körben odaértem a második helyre. Roli nagy tempót ment, és én hülye próbáltam vele menni az elején. Meg is lett a BOJTJA, mert a végére elfogyott a gumim, és nagyon kellett védekeznem Csutival szemben, fair küzdelem volt és most én tudtam a jobb pozíciót megszerezni - 2. hely.

Összességében egy jó kis setupot tudtam összerakni. Leginkább a váltón és az anti-roll baron állítottam, nameg a camberen. Ezek fontos szerepet játszottak abban, hogy sokkal jobban érezzem magam az autóban, mint Barcelonában.
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.02.26. 12:53

elég kaka volt, hogy sokszor volt lagg. fostam is nehogy ebből legyen baj....

nemigen tudtam készülni a pályára, pár kört mentem rajta még hétfőn, nagyjából megismertem, de kb ennyi. nem voltak nagy elvárásaim....

jó volt a mezőny a neveket nézve, végre Pityubával és Sörivel is mehettem egy szerón, meg a Petrovai úrral :) szerencsére kimaradtam a bajokból....egyedül második futamon akadtam össze Kamikáze Bandival :oops:

viszont azt én sem értem már hetek óta, hogy miképpen gyorsulnak jobban a többiek :?: :idea: :arrow: :| :ugeek: :roll:
Veres Ákos

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2014.02.26. 15:20

weres6 írta:elég kaka volt, hogy sokszor volt lagg. fostam is nehogy ebből legyen baj....

nemigen tudtam készülni a pályára, pár kört mentem rajta még hétfőn, nagyjából megismertem, de kb ennyi. nem voltak nagy elvárásaim....

jó volt a mezőny a neveket nézve, végre Pityubával és Sörivel is mehettem egy szerón, meg a Petrovai úrral :) szerencsére kimaradtam a bajokból....egyedül második futamon akadtam össze Kamikáze Bandival :oops:

viszont azt én sem értem már hetek óta, hogy miképpen gyorsulnak jobban a többiek :?: :idea: :arrow: :| :ugeek: :roll:
Egyértelműen váltó. Nekem pl most nagyon magasan volt az 1-es fokozatom, és bár így rosszabbul kanyarodott, de kigyorsításon meg repesztett.
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.02.26. 15:35

morfi írta:
weres6 írta: viszont azt én sem értem már hetek óta, hogy miképpen gyorsulnak jobban a többiek :?: :idea: :arrow: :| :ugeek: :roll:
Egyértelműen váltó. Nekem pl most nagyon magasan volt az 1-es fokozatom, és bár így rosszabbul kanyarodott, de kigyorsításon meg repesztett.
de ez azért fura, mert turbós autóról beszélünk, ami már alul leadja a nyomatékot.....vagy nem?
Veres Ákos

Norbi

HozzászólásSzerző: Norbi » 2014.02.26. 17:47

Tegnap kezdtem el gyakorolni, kaptam setet Danitól meg Halász Gergőtől de nem jött be. Betöltöttem a Barcelonai setet és egyből szárnyaltam, csak a váltót kellett beállítani.

Qualy: Slick gumikkal mentem végig így kitapasztaltam a tapadási viszonyokat, és végül sikerült a pole pozísőn!

R1: Rajt katasztrófa volt, 3-an elmentek mellettem de sikerült visszajönni a 3. helyre. Utána Csutival harcolgattam és a kopó gumijainak hála sikerült megelőznöm, de ekkorra már Báldi elhúzott és nem volt esély a győzelemre.

R2: Szintén katasztrófa rajt, újra 3-an elmentek mellettem 10. helyen fordultam 1. kanyarba. Zúzdába kemény ellenfelek vannak, ezért muszáj voltam egy picit nekem is lökdösni, néha véletlenül féktávokon sikerült Metac-ot meglökdösni. Egyszer volt, hogy meglöktem és azért előztem meg, de aztán visszaengedtem és utána szabályosan meg is előztem.

Remélem pont ügyileg most biztosítottam magamat az A serverre a következő versenyre :)
Norbert Leitner

Söri
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Söri » 2014.02.26. 19:03

weres6 írta:elég kaka volt, hogy sokszor volt lagg. fostam is nehogy ebből legyen baj....

Hehe :) Ez jól esett! ;) Köszönöm és én is örültem. Pláne, ha nem így végződik ill . folytatódik..

Múltkor én értem utol így egyenesekben így az embereket, most meg engem szorongattak. A célegyenes ráfordítoban pl. azt vettem észre, hogy ha rámentem a rázóra felgyorsult az autó.. / Tudom abnormális és fordítva kéne lennie de így volt :o /
Valaki gyorsan vezet.. ,valaki alacsonyan száll.. Az, hogy Te melyik leszel, csak rajtad múlik.. Jobb láb a gázon, bal láb a jobb lábon! ;) Sörös Gábor #8

Bandybaa

HozzászólásSzerző: Bandybaa » 2014.02.27. 10:19

Igen, jól esett ;)

A versenyről nem sokat tudok mondani, valami gubanc volt vagy a gépemmel, vagy a kormánnyal, de összességében 3-4 másodperccel lassabb voltam magamnál, majdhogynem egy normális kanyarvétel sem jött össze. Input lag, meg akadás, meg minden volt.
Ez meg is látszott az eredményeken.
A másik említésre méltó dolog a versenyzőtársak viselkedése. Azon kevés alkalommal mikor együtt tudtam haladni valakivel, rendben volt a dolog. Persze első verseny rajtjánál hiába jöttem fel 4 pozíciót, első kanyarban mindjárt kaptam egyet, majd a mellettem lévőt kiforgatták, ebből is egy nagyot. Futómű reccs, harmadik kanyarnál már pördültem is. Innentől végiggurultam.
Második versenyen direkt nem rajtoltam le senkit, gondoltam hátrafelé csak nem ütnek ki. Ez be is jött az utolsó előtti kanyarig, ahol is kedves versenyzőtáram nem vette figyelembe a messziről is jó látható balesetet, és a füvön átvágva telibeverte a kocsimat. Futómű persze megint kész, a káromkodós- és neki visszaszólós esetekkel együtt ez elég volt nekem a kilépéshez.
Sajnálom, mert jó pálya.
Petrovai András #65
RC-HU Racing

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.02.27. 13:39

Ja igen, az lehet kimaradt, hogy az első futam előtt bementem a vezérlés menübe leellenőrizni a pedálokat rendesen fognak-e, mert ritkán a gázpedál nem fog 100%ra....és ezután az első futamra nem is volt forcefeedbackem lol....elég nehéz volt megszokni így a vezetést, de pár kör után sikerült áthangolódni....

Lehet az a Bandybá-féle baleset volt a race2-n, ahol sikerült elsuhannom a roncsok között, a mögöttem jövő meg telibevert valakit, láttam a tükörben :oops:
Veres Ákos

Dodi
Teljes név: Varga Dávid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dodi » 2014.02.27. 13:51

Ha kihúzod az FFB adaptert úgy, hogy nem vagy bent a vezérlő beállításokban, majd visszadugod és belépsz, működik. Ugyan ez ha USB ki-be.

Csak simán, mint pl. rF-ben nem volt nekem sose jó, csak így!
1. Városi Clio Cup – 2013 (Simbin) #92
2. Mini Challenge - 2015 (Simbin) #92
3. Touring Cars Series - 2016 (Simbin) #92

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.02.27. 13:58

azt tudom, hogy usb ki-be a megoldás minden hasonlóra, miután tavaly ki lett pucolva/áthaxolva a momo...csak az a baj, hogy versenyen vettem észre, hogy miafasz T1 előtt :mrgreen:
Veres Ákos

Bandybaa

HozzászólásSzerző: Bandybaa » 2014.02.27. 16:39

FFB visszaszerzésre az " Alt+F ", akár egy hosszú egyenesben is használható, csak fogd a kormányt közben :D
Petrovai András #65
RC-HU Racing

freakyo

HozzászólásSzerző: freakyo » 2014.02.27. 17:11

C szeró:

Nem nagyon jött át a C szeró érzése és kb 5 kör gyakorlással vágtam neki.

Kvali: nedves talaj, eső gumival pár századdal Rátkai Jani mögött.

R1: lerajtoltak, elkaptam őket. 3 seces hátrányom volt Jani mögött. Gumik elkezdtek kopni, utol értem, sikerült megelőznöm, majd benéztem a kört azt hittem leintették és bejöttem a boxba. :D rfactoros reflex, aztán leesett, hogy célba érés után a gép átveszi az irányítást race07ben
8. hely

R2: 1.-ként rajtoltam. Lerajtoltak, leszorítottak, elfordultak rajtam. Vissza előztem őket, majd meguntam a kiépített előnyt és kiléptem a fenébe. :D :) :| :roll:
Kiss Balázs

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.02.27. 17:26

Bandybaa írta:FFB visszaszerzésre az " Alt+F ", akár egy hosszú egyenesben is használható, csak fogd a kormányt közben :D
köszi, remélem észben tudom tartani :D oly ritkán megy el :?
Veres Ákos

Vissza: “Seat Leon Eurocup 2014”