Nyilatkozatok

Moderátor: BT Tag

Tepy

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Tepy » 2014.02.27. 22:20

B szerver

Q: még mindig tanulom a játékban néha irreális autó viselkedést :) és ezt tetőzte a nyirkos pálya :) nah mondom, kiváló, a pályát még nem ismerem, az autóval barátkozok és erre még vizes is a pálya... Ahhoz képest nagyon örültem a 8. rajthelyemnek.

R1: Még mindig a pályát tanultam, gondoltam lekövetem a többieket és lesem hol tudnék gyorsabb lenni. Néhány izgalom és adok-kapok után sikerült 7.-nek célba érnem. ((beszólásra továbbra sem reagálok))

R2: Már a pályát ismerve, megpróbáltam a legtöbbet kihozni a futamból. A dobogós hellyel teljes mértékben megvagyok elégedve.

Gratulálok a szerverek győzteseinek!

danikosz
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.03.11. 21:57

Valencia

Quali: Benne hagytam 4. tizedet kb, meglehetett volna egy csodálatos top10.
R1 : Reménykedtem egy 8. helyben vagy egy 9. 10. körüli eredményben. Hibáztam,elbasztam ez van.
R2 : Kaptam valakitől egy pofont balról. Biztos útban voltam a külső íven,ez van. Utána elvoltam hátul,csatázgattam aztán csókolom.

Talán majd az olasz kör...
Molnár Dániel #99

MetaC
VSR Szervertag 2019
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2014.03.11. 22:08

Kvali nemrossz, 8. hely.
Versenyeken rajt jó, aztán csak autózgatás és vártam a nálamnál gyorsabbakat hogy megelőznek-e vagy sem. A 2. futam utolsó körében sajnálom csak azt az elfékezésemet, ha ott nem fékezem el, talán megvan a 4. hely is, de grat Ballai, szép tiszta előzés volt.
Kép

csori

HozzászólásSzerző: csori » 2014.03.11. 22:13

B szeró
Beestem quali előtt olyan 20 percel. Nem gondoltam hogy elérem, és persze zéró felkészüléssel. A pályát ismerem és szeretem is, igy gondoltam nagy baj nem lehet.
Q:P1 Volt benne hiba, de azért összejött.
R1: Fasza rajt, T1 be elsőként fordultam, és ott is maradtam a végéig. Rátkaitól tartottam picit, de később lemaradt.
R2: Rosz rajt. majd zárkóztam fel lassan. Rátkai meglógott. mondom őt már nem fogom meg, de végül jo csata árán meg lett ő is. Jó futam volt ,élveztem.
Köszönöm mindenkinek a fair küzdelmet.
Csorosz László
VSR képek http://sdrv.ms/ShIhDd
Assetto Corsa képek http://1drv.ms/1chYW49

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2014.03.11. 22:29

Qualy: Mivel nem volt időm tesztelni semmit, ezért az első felét a versenybeállítás tökéletesítésével töltöttem el. Nem sikerült jó időt jönni, 13. hely.

R1: Rajt szar, talán a 8. hely meglehetett volna, ha nem ragadok be 1-2 ember mögé. 9. lettem végül.

R2: Rajt szar, viszont az első kanyar jó, láttam Báldit repülni, valahol az 5. hely környékén. Volt egy incidensünk Ballaival, aztán kiestem a ritmusból és visszaestem a 9. helyre. Előttem Blase és Csuti harcolt, aztán összementek, utána pedig kicsit agresszívan - de talán még a szabályok adta keretek között - megelőztem Balázst. Utána kb ugyanolyan köröket jöttünk, ahol kellett a kigyorsításra figyeltem, mert előrefele már nem volt esélyem menni. Sikerült megtartani a hetedik helyet.

Összességében ha azt vesszük, hogy 0 kört teszteltem, és mennyire kemény a mezőny, elégedett vagyok a 9. és a 7. helyekkel.

Nem nagyon rajongok Mugelloért úgyhogy ott sem várok sokkal többet magamtól.
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

sunyi96

HozzászólásSzerző: sunyi96 » 2014.03.11. 22:30

B szerver

Q: 3. hely, egy kockáztatós körnek köszönhetően, sajnos Csorosz Laciékat nem tudtam befogni, ennek ellenére elégedett lehettem.

R1: jó rajt, tartom a pozícióm, majd Kis Tibor a 2. kanyarban pöcizik egyet, szerencsére nem vesztettem sokat, de az 5. helyre csúsztam vissza. Onnantól kezdve szépen mentem Balogh Bencével és Fazekas Árpáddal, utóbbit sikerült megelőzni. P4.

R2: Juj, mi volt itt, istenkém :/ Elrontottam a rajtot, de ügyesen helyezkedtem az 1. kanyarban, majd valaki PUFF belém jön hátulról, én meg elszálltam, mint a győzelmi zászló. Sebaj, együtt van még a mezőny, visszajöhetek még, gondoltam. Majd a középső szektorban a megforgó Komlósi Petibe belerongyoltam, és innentől már keresztet vethettem a jó eredményre. A verseny végén Veres Ákossal csatáztam, és sikerült megelőzni. P11.

Jöhetnek az olasz pályák! :)

u.i.: hotlapson 19. legjobb idő? Az nem semmi :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sunyi96 2014.03.12. 16:24-kor.
Bödő Sándor #37

balazssari

HozzászólásSzerző: balazssari » 2014.03.11. 22:40

C szerver:

Időmérő 1.hely

R1: Sikerült jól elrajtolnom. Varga Péter állandó nyomás alatt tartott, végig mögöttem jött 2-3mp-re, sikerült megtartani a pozíciót, pedig volt bőven hibám.

R2: Az első körben kilöktek, sóderágyból vissza, hibás futóművel utolsó helyről kellett folytatnom a futamot. Szinte mindenki össze-vissza íveken ment, korán fékeznek, kanyarokban van aki drift módban vezet. Nem tudtam hol fékezzek, merjem-e úgy nyomni a gázt ahogy szoktam. Ebből adódóan voltak összeérések. Utolsó körben csatáztak előttem, jobban sikerült kigyorsítani utolsó kanyarból, így még ott hoztam egy pozíciót, így 7. helyen értem be.
Sári Balázs

KisKimi

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2014.03.11. 22:40

Nem érdemel sok mondanivalót ez a mai verseny, első futamon nem akartam kockáztatni úgymond, másodikon pedig elszálltam mint a győzelmi zászló. That's all..
Ismerős pályák voltak eddig, nem tudtam vele élni, most jönnek azok, amikre allergiás vagyok, szóval nem hiszem, hogy egyáltalán top3-ba maradok... majd meglássuk!
Báldi Gergő

Nebom
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Nebom » 2014.03.11. 23:39

B szerver

Q: picit elorebb vártam magam nem jott ossze egy normális kor sem.. :( P10.

R1: Elforgott, T1-ben ovatosan, egybol vissza a 13.ra.. Galamos Petitol elnézést a replayt nézve láttam csak hogy "igen szukre" sikerult a T2 elott. :? Elottem baleset, páran hibáztak P6-7ig jutottam, kozben szerintem már nem ide illo megmozdulásokat "kívulrol" szemléltem, be is zavart, hibázgattam és végul P10 lett.

R2: Elso 1/3 hányinger, foként hátul ami tortént.. Szerencsére tukorbol kísértem végig az eseményeket.. P6-7-8 egymásra találtunk de, Balog Bencével nem bírtunk Spiczmullerel, végét elhibáztam P8 lett egy szerintem nagyon fair és jo kis kergetozés után!
#59 Z.Gorliczay

JeRm

HozzászólásSzerző: JeRm » 2014.03.11. 23:48

Quali: 13. hely felejtős mint az előző. Egyszerűen nem tudok ebben a bajnokságban jó időmérőt futni. Előzőben eső kavart be, itt pedig borzasztó alulkormányzott lett az autó ami előtte egész tűrhető volt.

Race1: Cél ismét a 8. hely, hogy köv futamon pole-ból indulhassak ha már elkúrtam az időmérőt. Valahogy sikerült is.

Race2: Első verseny után meglepően jól bírták a gumik, de nem éreztem elég gyorsnak a tempóm h el tudjak szakadni a mezőnytől így elkezdtem setupolni. Lehet nem kellett volna, az elején ment minden f@szán de végére nagyon elkoptam és Halász Gergő + Leitner Norbi is beért de kínkeservesen meg tudtam tartani az első helyet. Remélem fair voltam mindkettőtökkel, próbáltam azért figyelni rátok.

3 futam után se nagyon tudtam még teljesen kiismerni a fizikát, ami előző futamon bevált, itt abszolút nem. Most sokkal tempósabb pályák jönnek, kíváncsi leszek a gumikopásra.
Pintér Roland

addom

HozzászólásSzerző: addom » 2014.03.12. 08:40

B szerver

Q: Az első gyors körömben az utolsó kanyarban eldobtam, majd a második körömben szintén, pedig meg lehetett volna a P3 :x . Így kicsit hátrébbről kellett indulnom asszem a 7. helyről.

R1: A rajtot jól kaptam el, viszont az első kanyar előtt lehet picit sikerült megtolnom Sályi Gergőt, de szerencsére nem lett a pöccintésből komolyabb probléma, majd a 2. kanyar kijáratán keresztbe álltak előttünk. Próbáltam fékezni, de már késő volt, így eltaláltam az előttem lévő autót. A következő kanyarokban ment a helyezkedés szerintem még túraautós szabályok keretein belül, a kör végén viszont sikerült megelőznöm Molnár Balázst. A 3. kör elején beértem Kis Tibort, majd a célegyenes végén mellé értem. Belső íven voltam, eléggé meg is fékeztem az autót, de sajnos nem hagyott helyet, el szeretett volna fordulni mintha gyors körön lennénk, ezért össze értünk. :( Én mentem tovább ő pedig a kavics ágyban kötött ki, amit nagyon sajnáltam, mert szépen meg tudtuk volna oldani a helyzetet, mint például ahogy 1 körrel később ugyan ott Gajer Andrással csináltuk, csak akkor külső íven voltam, ahol beengedtem magam mellé, hogy mindketten biztonságosan el tudjunk fordulni. ;) A kör közepén sikerült megelőznie még valakinek, viszont az utolsó kanyarban elém csúsztak ahol megint csak fékeznem kellett emiatt és a nevető harmadik aki mögöttünk kihasználta a szitut. Majd sikerült még egyszer megelőznöm Molnár Balázst ugyan ott ugyan úgy ahogy már egyszer tettem. A 7 kör elején a második kanyarban volt egy kis szerintem "versenybalesetünk", mivel Gajer megcsúszott meglökött engem miközben szerettem volna vissza húzni az autót az ívre, ezért én pedig meglöktem Molnár Balázst aki így sajnos ki is forgott. :/ Majd a 11. körben az első mérőpont előtt mellém ért Spiczmuller, kicsit nagyon is szűken fordult emiatt nem számítottam, rá, hogy elém kerül mikor vissza jön a rázóról úgyh megpöccintettem amitől szerintem meg is csúszott aztán inkább elvettem a gázt nehogy bünti legyen a szituból, ha esetleg a következő kanyarban beférek mellé és megtudom előzni, de az utolsó kanyar előtt eldobta meg az egyik kolléga is mögöttem, így meglett a 6. hely. :)

R2: A rajtot jól kaptam el. A 3. helyről indulva másodikként fordultam viszont túlóvatoskodtam az első pár kanyart, ezért többen is megelőztek. Folyamatosan ment az előzgetés az első pár körben, majd a 3-4. körtől egészen a 11-12. körig követtem Fazekast 1-1,5 mp-n belül. Próbáltam rá nyomást gyakorolni, de szépen ment nem hibázott, nekem viszont elfogytak a gumijaim a 10 kör körül és becsúszott 1-2 hiba is úgyhogy 2-2,5 mp-re szakadtam le tőle, ezért maradt előttem a 4. helyen.

(Fazekas: Bocsi a lökésért a 3. kör utolsó kanyarjában. Remélem nem vesztettél vele sokat.) :(

Összességében elégedett vagyok, mert igaz, hogy eléggé sok dologban benne voltam, de szerintem fair küzdelmek voltak ezek megfelelő agresszivitással. Sokkal jobban átjött mint a C szerver, mert ott tényleg nem lehet kiszámítani, hogy mit fog csinálni az előtted lévő annyira össze vissza mennek az emberek.

Gratulálok a győzteseknek és nagyon várom a következő futamokat. :D
Domokos Ádám

Bogyo

HozzászólásSzerző: Bogyo » 2014.03.12. 14:54

Kevés gyakorlással de jó pályaismerettel estem neki a versenynek, számomra egész jó 9. helyen zártam a kvalit. Sokat nem irogatok jó versenyek voltak örültem hogy végre az első 10be vergődtem egy 6. és egy 7. hellyel eddig a legjobb szereplésem itt. DE....

Itt nem szokás figyelni a másikra amikor 2 autó egymás mellé ér??? Célegyenes ráfordítón olyan szépen le lettem rakva a pályáról a 2. helyről hogy csak na. Kedves Leitner Norbert élmenő álltal, nagyon szépen köszönöm..... Ha nem jön nekem valószínüleg a célegyenes végén elfordul mellettem és csak egy poziciót bukok nem 4-5-t. Miért kell lelökni valakit azért mert TE belső iven vagy??? Az nem azt jelenti hogy elmentél mellettem azt se hogy nem vagyok ott.
A probléma általános kevés emberrel tudtam itt közel autózni egymáshoz, ha gyorsabb lelök, ha beteszem mellé rámhúz, vagy csak ennyire peches vagyok.(Ez amúgy nem teljesen erre a futamra vonatkozik sőt inkább az előzőekre) Ez túraautó beleférnek a koccok bőven de ez most fájt :)

Mindegy most már, azért kiváncsi lettem volna meddig birom tartani az élmenőket, kezdem megszokni ezt szerencsére viszonylag gyorsan alkalmazkodok. Ugy tűnik hogy eredményes legyek nekem is ezt a ruhát kell felvennem ;) Peace

Norbi

HozzászólásSzerző: Norbi » 2014.03.12. 17:37

Bogyo írta:Kevés gyakorlással de jó pályaismerettel estem neki a versenynek, számomra egész jó 9. helyen zártam a kvalit. Sokat nem irogatok jó versenyek voltak örültem hogy végre az első 10be vergődtem egy 6. és egy 7. hellyel eddig a legjobb szereplésem itt. DE....

Itt nem szokás figyelni a másikra amikor 2 autó egymás mellé ér??? Célegyenes ráfordítón olyan szépen le lettem rakva a pályáról a 2. helyről hogy csak na. Kedves Leitner Norbert élmenő álltal, nagyon szépen köszönöm..... Ha nem jön nekem valószínüleg a célegyenes végén elfordul mellettem és csak egy poziciót bukok nem 4-5-t. Miért kell lelökni valakit azért mert TE belső iven vagy??? Az nem azt jelenti hogy elmentél mellettem azt se hogy nem vagyok ott.
A probléma általános kevés emberrel tudtam itt közel autózni egymáshoz, ha gyorsabb lelök, ha beteszem mellé rámhúz, vagy csak ennyire peches vagyok.(Ez amúgy nem teljesen erre a futamra vonatkozik sőt inkább az előzőekre) Ez túraautó beleférnek a koccok bőven de ez most fájt :)

Mindegy most már, azért kiváncsi lettem volna meddig birom tartani az élmenőket, kezdem megszokni ezt szerencsére viszonylag gyorsan alkalmazkodok. Ugy tűnik hogy eredményes legyek nekem is ezt a ruhát kell felvennem ;) Peace
Ne haragudj Tamás, megláttam a lehetőséget és muszáj volt megpróbálnom, hogy minél kevesebb időt veszítsek. Próbáltam helyet hagyni de nem sikerült sajnos (Replayt megnéztem és a műfüvön elfértél volna mellettem, de utólag okos az ember,a pályán nem fértél volna el) vállalom, az én hibám volt.
Egyáltalán nem szokásom úgy előzni ahogy ez most történt, most becsúszott egy ilyen.

Még egyszer, sajnálom, hogy ez történt! :(
Norbert Leitner

Bogyo

HozzászólásSzerző: Bogyo » 2014.03.12. 18:29

Nincs harag!!!!! Az fájt csak hogy pont 2. helyről. Én is szoktam hibázni (lásd előző futam) fogok is bár remélem keveset, visszaolvasva "kicsit" erősen és nem szépen fogalmaztam nem voltam azért ennyire mérges Rád ahogy irtam inkább álltalánositok(a hangvételért én kérek elnézést). Csak bosszantanak ezek a szituk hogy minden futamon találkozok legalább egy ilyennel pedig a mezőny színvonala elég sokféle mércét megüt.

Dodi
Teljes név: Varga Dávid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dodi » 2014.03.12. 18:59

Pedig szorítottunk neked a "kommentátor állásból", de nagyon... elvileg ezt nem is lenne szabad, csak szépen mentél és úgy mond meglepetés voltál. Közbe jöhetnek ilyen dolgok sajnos, de ami késik nem múlik! ;)
1. Városi Clio Cup – 2013 (Simbin) #92
2. Mini Challenge - 2015 (Simbin) #92
3. Touring Cars Series - 2016 (Simbin) #92

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

Bogyo

HozzászólásSzerző: Bogyo » 2014.03.12. 22:01

Dodi írta:Pedig szorítottunk neked a "kommentátor állásból", de nagyon... elvileg ezt nem is lenne szabad, csak szépen mentél és úgy mond meglepetés voltál. Közbe jöhetnek ilyen dolgok sajnos, de ami késik nem múlik! ;)
Remélem, ha nincs az a hiba meg a kocc amire nem is kellett volna berágnom akkor lehettet volna esélyem megmérkőzni a dobogóért talán. Nem csüggedek annyira azért. :)

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.03.13. 10:03

Érdekes ez a valenciai pálya...amennyire kedvelem annyira kétes érzéseim/emlékeim vannak vele kapcsolatban. Az autót megint nem tudtam érezni rendesen, de ahogy láttam másnak is ment a segge némelyik kanyarokban. Nem is nagyon volt kedvem körözgetni az edzésen és a qualyn, inkább az élvezetes futamokra hangolódtam/koncentráltam.
Az első futamon több izgalom volt és csata számomra. A versenyhétvége legnagyobb izgalmát M.B. szolgáltatta :mrgreen: http://youtu.be/842DxpFbAyI
Összefostam magam hirtelen, nem tudtam hogyan kerüljem ki, hogy életben maradjunk :? láttam a replayben, hogy szerencsétlenül kiforgatták, de figyeljünk az ilyen visszatérésre jobban plíz ;)
Később a futam vége felé, meg beleakadtam S.G. seatjába...akkor úgy éreztem a féktávnál picit bejött elém ahelyett, hogy kívül maradt volna, visszanézve az esetet lehet inkább az én hibám, mert a kopott gumikkal eleve későn fékeztem és húzódhattam volna beljebb is :oops: http://youtu.be/UfFmcdZFp3w utólag szeretnék bocsánatot kérni mindenféleképpen :(
A második futamon nem volt annyi izgalom és csata számomra, de a végén volt egy fain esetünk az egyik seattal :mrgreen: http://youtu.be/SDL-7ebi8Zw Igaz később megelőzött, de akkor is egy kis sikerélmény :oops: :mrgreen:
Veres Ákos

janosratkai

HozzászólásSzerző: janosratkai » 2014.03.13. 14:31

csori írta:B szeró
Beestem quali előtt olyan 20 percel. Nem gondoltam hogy elérem, és persze zéró felkészüléssel. A pályát ismerem és szeretem is, igy gondoltam nagy baj nem lehet.
Q:P1 Volt benne hiba, de azért összejött.
R1: Fasza rajt, T1 be elsőként fordultam, és ott is maradtam a végéig. Rátkaitól tartottam picit, de később lemaradt.
R2: Rosz rajt. majd zárkóztam fel lassan. Rátkai meglógott. mondom őt már nem fogom meg, de végül jo csata árán meg lett ő is. Jó futam volt ,élveztem.
Köszönöm mindenkinek a fair küzdelmet.

Grat Laci szép volt :) Nekem még szoknom kell soha nem Race nullaheteztem ez elött és az autó beállításokban is van még gondom. Általába hétfőn és kedden figyelem a TOP pilótákat hogy is kéne menni de béna vagyok még :D :) A 2. futamon viszont az a hármas csata jó volt és korrekt :) tetszett

Csuti

HozzászólásSzerző: Csuti » 2014.03.13. 15:55

Ezt a versenyhétvégét szeretném minél előbb elfelejteni...Semmi se jött össze,az időmérőn nem tudtam megfutni a legjobbamat..az első versenyen az utolsó körben vesztettem el a 3.helyet..
A második verseny egy rémálom volt..rajt szar volt..a futam többi része pedig no comment..
Csuti Zoltán

fuvarosrobi

HozzászólásSzerző: fuvarosrobi » 2014.03.14. 22:58

C szerver
végre sikerült itthon lennem.pont minden 2.kedden vagyok oda.most is lenyomtam 1400km et verseny elött.hulla fáradtan de végre versenyezhetek.
qäuli:6. amin csodálkoztam eléggé.gondoltam csak lesz esélyem nyerni a C szeron vagy az elejében autozni.
race1:isteni rajt 3nak fordultam.pár kanyar és ki is nyirtak ugy ahogy illik.az auto rotty is lett rendesen.tartottam magam de visszaestem5.nek
race2:megint profin rajtoltam majd szépen átvettem a vezetést.jol ment a gép szépen el is léptem vagy 6mp-re.gondoltam nem lehet ennyire sima gyözelmem meg is kerestem az egeret tuti lerak mindjárt tálcára.még véletlenül se.megállt a game ugy pont annyi időre hogy fél mp előnyöm maradjon.pff.mázlim volt.
kár h az első versenyem elqrták.
fuvarosrobi-Méhes Róbert

JeRm

HozzászólásSzerző: JeRm » 2014.03.25. 23:51

Hát ez nem volt túl acélos részemről, rajtok nem sikerültek jól, voltak kisebb nagyobb hibák, setupot még mindig nem értem h kéne belőni de már meg se próbálom megérteni inkább random állítgatok, gumikupással ugyan így vagyok, összességében többet vártam az első futamtól de a rajtommal már az elején elqrtam :D
Pintér Roland

KisKimi

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2014.03.26. 06:35

Alakul a dolog, koncentrációval voltak bajok a második futamon, azért nagyon sajnálom, de jó futamok voltak. See you at Misano! :)
Báldi Gergő

danikosz
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.03.26. 08:26

Időmérő : Még hagytam benne,de az átlagos 1-1,5 mp hátrány megvan még mindig.

Race 1 : Hibáztam pár kicsit úgy rémlik de igazából nem sokat számított. Gyorsabbak voltak előttem.
Race 2 : No comment. Nem tudom mi volt velem.. Ha összehasonlítanám egy BTCC-s futammal,vagy akár egy Barcelonai Seattal... mintha nem is Én lettem volna. Vagy valami 4-5 évvel korábbi énem. Elnézést kérek mindenkitől!

Változtatnom kell.Nagyon gyorsan mert ez így nagyon nem jó.
Molnár Dániel #99

MetaC
VSR Szervertag 2019
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2014.03.26. 12:03

Nagyon erős a mezőny, és ez a 10. hely környéke a reális számomra.
Időmérőn 11-12. helyről indultam kb., már nem tudom pontosan
1. futamon szépen előrejöttem, majd morfival csatázgattam, aztán szépen csúsztam vissza a rengeteg rontásom miatt. Háromszor fékeztem el magam az utolsó kanyar előtti féktávon... 11. lettem.

2. futamon jó rajtot vehettem volna, hogyha nem váltok vissza 2ből 1-be, a motor mély és halk hangja miatt. Végig a 10. hely környékén autóztam, hibáztam ismét vagy kétszer az utolsó féktávon. Itt is 11. lettem azt hiszem.

Felejtős volt ez a forduló, jól éreztem az autó mozgását, és stabil is volt az autó, de mégsem voltam elég gyors a többiekhez képest. Célegyenesben rend szerint lemaradtam az 5ös hátsó szárny miatt valszeg, vagy a rossz váltó áttételezés miatt, valamint a 6-os mindig elérte a limitet célegyenes végétől hamarabb... Következő futamra megpróbálok többet tesztelni, hátha valami jobb is ki tud sülni a dologból...
Kép

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.03.26. 12:19

Kissé megijedtem, amikor szembesültem vele, hogy A szerveren fogok indulni.

Igaz nem gyakoroltam, csak mentem 8 előtt 5-6 kört, amúgy már pár éve volt itt verseny, nagyjából rémlett valami.
A kitűzött célt elértem 2:01 meg volt, már csak ezt kellett tudni stabilan. Reális képet kapva tudtam, hogy a mezőny végén leszek Petyával.
Külön öröm, hogy nem lettem utolsó egyik futamon sem :mrgreen:
Az első gyenge rajt után, a második tökéletes volt, ez is pozitívum volt.

Köszi Petya ott hátul az izgalmas és fair versenyzést/csatákat! ;)
Veres Ákos

Vissza: “Seat Leon Eurocup 2014”