Társalgó

Moderátor: BT Tag

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.05.15. 08:56

rokamester írta: Emberek, miért van az, hogy ha valaki előz engem kívülről és nincs még teljes terjedelmével előttem, akkor olyan ívet választ, mint ha egyedül menne a kanyarba???
Ha nem veszem el a gázt, nem fékezek, csak egyszer ott tartom az autót, akkor páran nem értek volna célba tegnap. Helyette én estem hátrébb, csak mert udvariasan
elengedtem őket. Lehet én csinálom rosszul, de ilyenkor én egy másik íven szoktam menni, helyet hagyva a másiknak.
Vagy nem látnak és azt hiszik megelőztek.
Vagy nem akarnak látni és azt hiszik majd felengeded.
Vagy szimplán hülyék.

Más opcióm nincs. Ha az íven mész maradj ott,majd ha összeértek érzékeli hogy ott vagy és elveszi,helyet hagy. Vagy ha nem megszívja,de ne Te járj rosszul mert leszorítanak. Vannak szabályok,rád zárásánál nem Te leszel a hibás.
Molnár Dániel #99

Focek

HozzászólásSzerző: Focek » 2014.05.15. 20:49

rokamester írta: Emberek, miért van az, hogy ha valaki előz engem kívülről és nincs még teljes terjedelmével előttem, akkor olyan ívet választ, mint ha egyedül menne a kanyarba???
Ha nem veszem el a gázt, nem fékezek, csak egyszer ott tartom az autót, akkor páran nem értek volna célba tegnap. Helyette én estem hátrébb, csak mert udvariasan
elengedtem őket. Lehet én csinálom rosszul, de ilyenkor én egy másik íven szoktam menni, helyet hagyva a másiknak.
Ez velem is meg történt, Eau Rouge utáni hosszú egyenesben két oldalról próbáltak előzni, hiába próbáltam középen maradni helyet hagyni az egyikük fele a füvön volt a másik meg épp annyira hozzám ért, hogy azonnal a falba találjam magam, sokat nem vesztettem igazából sikerült valamennyire megfogni de kicsit erősnek éreztem a 18. helyért... na mindegy
Foczkó Ákos #9

rokamester

HozzászólásSzerző: rokamester » 2014.05.15. 22:12

danikosz írta:
Vagy nem látnak és azt hiszik megelőztek.
Vagy nem akarnak látni és azt hiszik majd felengeded.
Vagy szimplán hülyék.

Más opcióm nincs. Ha az íven mész maradj ott,majd ha összeértek érzékeli hogy ott vagy és elveszi,helyet hagy. Vagy ha nem megszívja,de ne Te járj rosszul mert leszorítanak. Vannak szabályok,rád zárásánál nem Te leszel a hibás.

Na de ha nem veszem el, ok hogy Ő lesz a hibás, de ezzel én sem fejezem be a futamot...
Szóval nem megoldás.
Rózsa Tamás

Juhász Csaba
Teljes név: Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2014.05.16. 17:14

Focek írta:
Ez velem is meg történt, Eau Rouge utáni hosszú egyenesben két oldalról próbáltak előzni, hiába próbáltam középen maradni helyet hagyni az egyikük fele a füvön volt a másik meg épp annyira hozzám ért, hogy azonnal a falba találjam magam, sokat nem vesztettem igazából sikerült valamennyire megfogni de kicsit erősnek éreztem a 18. helyért... na mindegy

azt a replayt nézd vissza azért. R2 - 410
Juhász Csaba #258

Focek

HozzászólásSzerző: Focek » 2014.05.16. 19:49

vissza néztem, még mielött ezt leírtam, nem is egyszer, de ha szerinted én húztam beléd akkor se szándékosan mivel Bajka Matyi autója fele a füvön ment én meg próbáltam helyet hagyni mindkettőtöknek. Se baj, leszek én a nyunyó:)
Foczkó Ákos #9

Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2014.05.16. 20:13

Focek írta:vissza néztem, még mielött ezt leírtam, nem is egyszer, de ha szerinted én húztam beléd akkor se szándékosan mivel Bajka Matyi autója fele a füvön ment én meg próbáltam helyet hagyni mindkettőtöknek. Se baj, leszek én a nyunyó:)
nem hibáztatlak, de elég húzós volt. Bajkának véleményem szerint nem szabadott volna az előzésbe bele kezdenie. Azt nem értem, hogy miért kezdtél el felém jönni. Ha le akar előzni, akkor megteszi ha tudja. Nem kell neked félre állnod. Én féktáv előtt elvettem volna a gázt, hogy probléma nélkül elforduljunk, majd megpróbáltam volna aláfordulni. óvd meg ha akarod, majd a többiek megnézik az esetet. Saját esetbe nincs beleszólási jogom.
Juhász Csaba #258

Focek

HozzászólásSzerző: Focek » 2014.05.16. 20:49

Nem óvom, felesleges lenne és igazából semmit nem vesztettem mert kiestem. Én se feltétlen hibáztatni akarok de elég fura helyzet lett azon a szűk részen.
Foczkó Ákos #9

Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2014.05.16. 21:03

Focek írta:Nem óvom, felesleges lenne és igazából semmit nem vesztettem mert kiestem. Én se feltétlen hibáztatni akarok de elég fura helyzet lett azon a szűk részen.
a red bull nem adott szárnyakat? Ha nem törik a szárnyad akkor beérhettél volna még , vagy tudtál volna javítani. Ne állj így a dolgokhoz.
Juhász Csaba #258

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.05.17. 15:24

Srácok!

Simbin akció ! Minden szimulátor 90%-os kedvezménnyel beszerezhető!!

A Steam-en 29,96 euróért kapható SimBin Mega Bundle csomag, mely tartalmazza a SimBin összes eddigi szimulátorát (GTR, GTR2, GT Legends, Race, Race07, Race Injection) most 2,59 euróért szerezhető be a BundleStars akciójában:

http://www.bundlestars.com/all-bundles/turbo-bundle/

Őszi bajnokságainkra (legalább 2 lesz) jól fog jönni ez a 800 Ft-os kis csomag!
Molnár Dániel #99

alex1888

HozzászólásSzerző: alex1888 » 2014.05.20. 21:22

Sziasztok!

A Formula Mastersben szeretnék elindulni. Ahhoz elég ha ezt a csomagot megveszem, vagy kell még más is?
Kovács Alexander #222

latoo

HozzászólásSzerző: latoo » 2014.05.20. 21:30

alex1888 írta:Sziasztok!

A Formula Mastersben szeretnék elindulni. Ahhoz elég ha ezt a csomagot megveszem, vagy kell még más is?
Szia!
Ebben benne van minden ami kell, még több is. Ez most nagyon jó vétel.
Lányi Tamás

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.05.20. 21:48

latoo írta:
alex1888 írta:Sziasztok!

Szia!
Ebben benne van minden ami kell, még több is. Ez most nagyon jó vétel.
Ez lehető legjobb csomag,főleg ennyiért. Ezzel minden megvan ami kell , sőt , őszi bajnokikra se kell semmit beszerezni már!
Molnár Dániel #99

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.05.22. 10:27

Bírói döntések kint, pontok hamarosan.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

latoo

HozzászólásSzerző: latoo » 2014.05.23. 21:47

danikosz írta:
latoo írta:A nemzeti forduló hogy alakult?
Top5

Zoltan Csuti - 451
David Varga - 370
Balazs Galyar - 361
Tamas Lanyi - 303
Peter Suborits - 298

FB-re holnap este kerül ki a kép róla.

Valahogy még mindig nem került be az összesítésbe...
Lányi Tamás

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.05.23. 21:50

latoo írta:
danikosz írta:
latoo írta:A nemzeti forduló hogy alakult?
Top5

Zoltan Csuti - 451
David Varga - 370
Balazs Galyar - 361
Tamas Lanyi - 303
Peter Suborits - 298

FB-re holnap este kerül ki a kép róla.

Valahogy még mindig nem került be az összesítésbe...
Neked 15 esemény van a neved mellett, nekem 14. Tuti nem került be? Vagy az még spanyol? Ott is a top5be voltál?
Molnár Dániel #99

latoo

HozzászólásSzerző: latoo » 2014.05.23. 21:54

Az a spanyol, ott 5. lettem. De nem csak nekem, a másik 4 emberkének sem lett beírva.
Lányi Tamás

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2014.05.23. 23:08

Nincs benne még a forduló. Nem találtam. Hétvégén beleteszem. Látnotok kell mindig, mert plusz egy verseny event. Holnap nem leszek gép közelben. Vasárnap megcsinálom.

Dani majd küld el az excelt léci.
Galambos Péter

TCS #82

Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2014.05.25. 12:40

Halló

indítana valaki szervert?
Juhász Csaba #258

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.05.27. 22:01

Gyerekek, miért kellett ilyen abberált hülye módon versenyezni????

rokamester

HozzászólásSzerző: rokamester » 2014.05.27. 23:34

Ha valakinek zavartam volna a versenyét (R1) sorry, mert a váltóm állandóan azt csinálta, hogy vagy nem váltott vissza
és elfékezgettem a féktávokat, vagy rendszeresen 3-ból 1-be rakta azonnal, így a lassú kanyarokban rögtön megpördültem.
Ha ezt az elejétől csinálta volna, azt mondom OK. De mikor kezdte el? 8. körben mikor kényelmes üres térben autóztam az
5. helyen!!! Második futamon már épp ezért nem is indultam!
THRUSTMASTER-t senki se vegyen, egy rakat fos!
Egy évesen szétesett a fékpedál, helyettesítettem a kuplunggal, az is egy hónapon belül. Gyártottam saját pedálokat, azóta
is tökéletesen működnek, most elkezdett baszkódni a váltó mikrókapcsolója... Van hogy 3-at is visszavált egy húzásra.
Vagy épp 4 húzásból egyet sem. ALL IN a cucc.

Foczkó Ákos :) célegyenes végén bementem melléd előzni, belső íven voltam, teljes autóval melletted. Ilyenkor illik helyet hagyni
a másiknak és nem behúzni ideális ívre. Nem esett ki egyikőnk sem, de ilyenre figyeljünk már légy szíves.
Rózsa Tamás

Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2014.05.28. 07:30

rokamester írta:Ha valakinek zavartam volna a versenyét (R1) sorry, mert a váltóm állandóan azt csinálta, hogy vagy nem váltott vissza
és elfékezgettem a féktávokat, vagy rendszeresen 3-ból 1-be rakta azonnal, így a lassú kanyarokban rögtön megpördültem.
Ha ezt az elejétől csinálta volna, azt mondom OK. De mikor kezdte el? 8. körben mikor kényelmes üres térben autóztam az
Egy évesen szétesett a fékpedál, helyettesítettem a kuplunggal, az is egy hónapon belül. Gyártottam saját pedálokat, azóta
is tökéletesen működnek, most elkezdett baszkódni a váltó mikrókapcsolója... Van hogy 3-at is visszavált egy húzásra.

Foczkó Ákos :) célegyenes végén bementem melléd előzni, belső íven voltam, teljes autóval melletted. Ilyenkor illik helyet hagyni
a másiknak és nem behúzni ideális ívre. Nem esett ki egyikőnk sem, de ilyenre figyeljünk már légy szíves.

Rendelj japán omron mikrokapcsolót. Azok sokat kibírnak. Tesóm egerein(logitech) is beszartak a kapcsolók, mert kinai fossal szerelik. A japán nagyobb nyomást bír mint a kinai.
Juhász Csaba #258

rokamester

HozzászólásSzerző: rokamester » 2014.05.29. 21:37

Juhász Csaba írta:
rokamester írta:Ha valakinek zavartam volna a versenyét (R1) sorry, mert a váltóm állandóan azt csinálta, hogy vagy nem váltott vissza

Rendelj japán omron mikrokapcsolót. Azok sokat kibírnak. Tesóm egerein(logitech) is beszartak a kapcsolók, mert kinai fossal szerelik. A japán nagyobb nyomást bír mint a kinai.
THX, lehet az lesz, ezzel már ki van a hócipőm
Rózsa Tamás

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.06.04. 16:24

Bírói döntések kint, bajnoki állás hamarosan.

Dodi
Teljes név: Varga Dávid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dodi » 2014.06.10. 22:03

Bocsi Disco, elfelejtettem, hogy ott már fű van... :? :roll:

Mihály Tomi! Korrekt voltál, köszi! ;)
1. Városi Clio Cup – 2013 (Simbin) #92
2. Mini Challenge - 2015 (Simbin) #92
3. Touring Cars Series - 2016 (Simbin) #92

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

Csuti

HozzászólásSzerző: Csuti » 2014.06.10. 22:35

Bocsánatot kérek Varga Petitől és Gályár Balázstól is a második futamon történt incidens miatt :? :? :cry:
Csuti Zoltán

Vissza: “Formula Masters 2014”