Társalgó

VSR Magyar Túraautó Bajnokság
A győztesek kupákat,érmeket és egyéb nyereményeket kapnak! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

Sasy

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Sasy » 2015.02.04. 03:54

Gordon24 írta:
Sasy írta:
Gordon24 írta:Mivel Laci nem vett részt azon a versenyen, így a kiértékelésben sem. A szabálytalanságot is egy másik bt tag fedezte fel!

Így semmilyen összeesküvés elméltnek helye nincs.

Remélem ezt te is így gondolod!
nem is írtam hogy köze van hozzá, de pont ő kezdett el mentegetőzni :lol:

azt pedig furcsállom hogy kihagytok egy olyan embert aki nem vett részt, pont hogy részt kellene venni mert nem lehetett köze egy esethez sem, de akkor ezt rosszul gondolom

Az ok nem ez. Egyszerűen csak ha nem tud olyan gép közelében lenni amin van race 07 akkor viszonylag nehéz replayt nézni. :-D

Egy a lényeg! Soha nem fogjuk így befolyásolni a bajnokság végkimetelét, hogy addig keresünk amig nem tudunk az ellenféltől pontot levonni. Plusz azt is látnod kell, hogy ebben az esetben kb 56 ponttal nyerte a Tc bajnokit tehát nem azon a ponton múlott, hogy más eredmény születhessen.

Részre hajlás soha nem volt, van, lesz!!!!
ha kedden nincs otthon a futamra de a kiértékelés mondjuk 5 nap múlva van akkor hogy nem vesz részt akkor, mert simán otthon lehet, na mind1 magas ez nekem, egyébként nem is vele szemben múlt ezen pozició de akkoriban máshogy állt még a tabella...
Sass Norbert #91
Cruze Cup - ToLÓ - LAP Racing - Csapatbajnokság 3. hely
HTCC '12 - GP P10 & TC P3
HTCC '14 - GP P7 & TC P3 (Podium Finish - Bathurst Race 1)

Gordon24
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.02.04. 06:49

Sasy írta:
Gordon24 írta:
Sasy írta:
Gordon24 írta:Mivel Laci nem vett részt azon a versenyen, így a kiértékelésben sem. A szabálytalanságot is egy másik bt tag fedezte fel!

Így semmilyen összeesküvés elméltnek helye nincs.

Remélem ezt te is így gondolod!
nem is írtam hogy köze van hozzá, de pont ő kezdett el mentegetőzni :lol:

azt pedig furcsállom hogy kihagytok egy olyan embert aki nem vett részt, pont hogy részt kellene venni mert nem lehetett köze egy esethez sem, de akkor ezt rosszul gondolom

Az ok nem ez. Egyszerűen csak ha nem tud olyan gép közelében lenni amin van race 07 akkor viszonylag nehéz replayt nézni. :-D

Egy a lényeg! Soha nem fogjuk így befolyásolni a bajnokság végkimetelét, hogy addig keresünk amig nem tudunk az ellenféltől pontot levonni. Plusz azt is látnod kell, hogy ebben az esetben kb 56 ponttal nyerte a Tc bajnokit tehát nem azon a ponton múlott, hogy más eredmény születhessen.

Részre hajlás soha nem volt, van, lesz!!!!
ha kedden nincs otthon a futamra de a kiértékelés mondjuk 5 nap múlva van akkor hogy nem vesz részt akkor, mert simán otthon lehet, na mind1 magas ez nekem, egyébként nem is vele szemben múlt ezen pozició de akkoriban máshogy állt még a tabella...

Az, hogy ki mikor hogy van otthon igazából nem a mi dolgunk. Ha elmész 1 hétre nem hiszem, hogy viszel magaddal mindent csak azért, hogy óvást tudj vizsgálni. De ez a része mind1 is.

A lényeg az, hogy minden esetben úgy kell közlekedni, hogy ne lehess megóvható, illetve egy esetleges szúrópróbán is átmenj. Több mint valószínű, hogy a te esetednél a közeledben volt egy óvott szabálytalanság, vagy éppen egy bt autózott a közeledben. Ezért láttuk. Ezért büntettük. Ennek az esélye viszonylag kicsi, ezért nincs sok ilyen eset. Most úgymond nem volt szerencséd.

Azt viszont mindannyian jegyezzétek meg, hogy ezeket a pontokat nem mi vesszük el, hanem ti saját magatoktól.

Egyébként Laci 30 pontot szedett össze a bajnoki alatt. Tehát ha így számolunk több mint 80 pont előnnyel nyert.

Remélem elég a magyarázat. Ne keressetek mindig hibást! Nem úgy nézzük a replayt, hogy na ő veszélyes ránk akkor végig nézzük az egész versenyét. Remélem ezt senki nem gondolja komolyan.
Galambos Péter

TCS #82

Lacsika
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.02.04. 08:14

Sasy írta: ha kedden nincs otthon a futamra de a kiértékelés mondjuk 5 nap múlva van akkor hogy nem vesz részt akkor, mert simán otthon lehet, na mind1 magas ez nekem, egyébként nem is vele szemben múlt ezen pozició de akkoriban máshogy állt még a tabella...

Szerintem senkinek nem tartozom beszámolással arról, hogy mikor tartózkodom távol a versenytől és milyen okkal. Mivel úgy álltam neki a bajnokságnak, hogy meg akarom nyerni, így is elég rossz volt azzal a tudattal elutaznom több, mint 1000 km-re, hogy nem tudok indulni, és ezzel el is mehet az egész. Az még tetőzte a dolgot, hogy addigra megszoktam a Cruze-t és igen nagy eséllyel indultam volna már ott a TC győzelmekért. (Nem, mintha előtte ez másképp lett volna). A másik kellemetlen dolog az volt, hogy Nürburg után 1 nappal ment el a lobby. Miért nem kedden, hogy még több esélyem legyen. :( Nem magyarázkodni kezdtem Neked, csak leírtam, hogy mi van.

Egyébként Petinek igaza van. Ha kapsz büntetést, azért ne mást okolj, másban keresd a hibát. Te okoztad magadnak. A bajnokság első két futamán már 20 pontot összeszedtem, mert volt kis koccanás. Senkit nem okoltam érte, csak magamat.

Ha azt is jobban megvizsgálod, hogy István mennyire szerencsétlen esetekbe keveredett bele, ahol Ő egyáltalán nem volt hibás, akkor ez az általad említett 10 büntetőpont, mert hibáztál, semmit sem jelentene.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2015.02.04. 16:50

kobold írta:Köszönöm a BT-nek, hogy egy szerveren rendeztétek meg a versenyeket, nagyon jó futamok voltak.

Köszönöm az izgalmas futamokat Sass Norbinak [jó széles az a honda, legközelebb én is azzal indulok :)], Veres Ákosnak és Juhász Csabának, nagyon jókat csatáztunk.
Így valóban izgalmasabb volt 1 szerveren.

Jókat mentünk, én is köszi minden kedves versenyzőtársnak. A nem kedveseknek nem köszönök semmit. :mrgreen:
Veres Ákos

latoo

HozzászólásSzerző: latoo » 2015.02.04. 21:23

weres6 írta: Rengeteg volt a szélesítés, de ez nyilván benne volt. Na de az, hogy valaki szélesít és ezt a tempó különbséget kihasználva előz, az azért érdekes volt. :o Én is sokszor lecsúsztam, emiatt a legtöbbször fel is engedtem, hogy ne lógjak le annyira, de ahogy néztem sokan gázelvétel és lelkiismeret furdalás nélkül nyomták neki a zöld részen is. :oops:
Futam előtt a szervezők hivatalosan kihirdették, hol mennyire lehet kiengedni. Tulajdonképpen minden kanyarnál engedélyezett volt a zöld rész 4 kerékkel történő használata. Én jobban szeretem a fehér vonalon belül legalább két kerékkel, de ha ez lett meghatározva, akkor ez lett, ezért nem volt pofátlanság, ha valaki ezt kihasználta.
Lányi Tamás

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2015.02.04. 22:09

latoo írta:
weres6 írta: Rengeteg volt a szélesítés, de ez nyilván benne volt. Na de az, hogy valaki szélesít és ezt a tempó különbséget kihasználva előz, az azért érdekes volt. :o Én is sokszor lecsúsztam, emiatt a legtöbbször fel is engedtem, hogy ne lógjak le annyira, de ahogy néztem sokan gázelvétel és lelkiismeret furdalás nélkül nyomták neki a zöld részen is. :oops:
Futam előtt a szervezők hivatalosan kihirdették, hol mennyire lehet kiengedni. Tulajdonképpen minden kanyarnál engedélyezett volt a zöld rész 4 kerékkel történő használata. Én jobban szeretem a fehér vonalon belül legalább két kerékkel, de ha ez lett meghatározva, akkor ez lett, ezért nem volt pofátlanság, ha valaki ezt kihasználta.
Akkor lehet én értettem félre valamit...elnézést kérek mindenkitől, aki magára vette.
Veres Ákos

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2015.02.05. 22:42

Latoo, belenéztem pár percet megint a futamokba és bőven volt lelógás a zöldről is 2 kerékkel.
Én már akkor is kellemetlennek éreztem, ha 2 kerék nem volt a rázón nekem.

Amúgy annyira nem izgat, ha nem szereznek vele túl nagy előnyt....csak nem gondoltam, hogy ennyi szélesítés lesz.

Ez van, nyilván nem fogja a BT átnézni mindenki versenyét, de ez sajnos visszatérő probléma.
Veres Ákos

latoo

HozzászólásSzerző: latoo » 2015.02.06. 12:53

Na igen, ez a szélesítés-vágás mindig sarkalatos kérdés. Nem is mondtam, hogy nem fordult elő túlzott szélesítés. Szerintem a pálya széle a fehér vonal, ezért sose értettem, hogy miért kell kanyaronként külön meghatározni mit hol merre meddig. Nem bírálni akarom, ez a szabály, akkor így kell (lehet) menni. Nyilván én is alkalmazkodtam és inkább kiengedtem a zöldre, különben nagy hátrány lett volna. Biztos előfordult velem is, hogy az így belőtt ívről alkalmanként lecsúsztam, de nem notoriusan.
Ez mindig is egyéni hozzáállás kérdése lesz, ki hogyan viselkedik a pályán.
Lányi Tamás

Akos1985
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Akos1985 » 2015.02.06. 14:09

Kicsit offolok, hogy némi jó is legyen azért itt :)

Szeretném Mindenkinek megköszönni, hogy Veletek mehettem/mehettünk a HTCC 2014-es idényében! Egy élmény volt, sok izgalmas csatával meg szépítve, ami remélem az ETCC 2015-ös bajnokságban is folytatódik :)
A GP és a TC kategória győzteseinek és dobogósainak, illetve minden résztvevőnek gratulálok, szép volt!

BT és Szervezőknek köszönjük ezt az évadot!
Kun Ákos - Spirit of Balaton Motorsport

Lacsika
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.02.06. 15:30

Akos1985 írta:Kicsit offolok, hogy némi jó is legyen azért itt :)

Szeretném Mindenkinek megköszönni, hogy Veletek mehettem/mehettünk a HTCC 2014-es idényében! Egy élmény volt, sok izgalmas csatával meg szépítve, ami remélem az ETCC 2015-ös bajnokságban is folytatódik :)
A GP és a TC kategória győzteseinek és dobogósainak, illetve minden résztvevőnek gratulálok, szép volt!

BT és Szervezőknek köszönjük ezt az évadot!

Mi is köszönjük a részvételeteket és a jó csatákat. Gratulálunk egyéni és csapat eredményetekhez.

Sok sikert a következő bajnokságban!!!

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Lacsika
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.02.07. 12:21

Bírói döntések kint, pontok hamarosan.