Társalgó

VSR Magyar Túraautó Bajnokság
A győztesek kupákat,érmeket és egyéb nyereményeket kapnak! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

Lacsika
Teljes név: Nagy László

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.02.03. 19:58

kobold írta:
Lacsika írta:
kobold írta:
Lacsika írta:
kobold írta:
danikosz írta:
kobold írta:Ezt a szerver felosztást nem értem. Ha jól tudom, akkor legutóbb 32 ember ment egy szerveren. Nem lehet ezt most is megoldani?
Pálya nagyon max 30at engedne. Inkább kicsivel alatta. Ninsc több rajtrács
Ezt értem, de miért kellett változtatni a megszokott Gp felosztáson?

Szerintem elég érthetően le lett írva. Ne azzal döntsünk el fontos helyezéseket, hogy az érintett versenyző a B szerveren kell, hogy induljon, és nem versenyezhet az ellen akivel a pozícióért harcol.
És ezért induljak én hátul. Egyébként kikről van szó?
Szerintem meg nem érthető a dolog. Elvárjátok, hogy mi betartsuk a szabályokat, ti meg hirtelen új szabályrendszert alkottok. Hogyan? Elég komolytalanná teszitek ezzel a bajnokságot.
Ezt te sem hiszed el. Egyébként mi meg a TC 3. helyén vagyunk és sikerült minket szétválasztani.

Például az összetett csapad dobogó 3. fokáért elég szoros a csata! Azért szenvedjen az egyik csapat hátrányt, mert a két versenyzőjéből az egyiknek B szerveren kell indulnia? Ez lenne a komolytalan, nem az, hogy tisztességesen szeretnénk versenyben tartani mindkét csapatot.

Ha egy kicsit utána számolsz, Nektek meg is van Minimum a TC csapat 3. hely, mivel Méhes Róbert nem indulhat a mai futamon!
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

kobold

HozzászólásSzerző: kobold » 2015.02.03. 20:11

Lacsika írta:
kobold írta:
Lacsika írta:
kobold írta:
Lacsika írta:
kobold írta:
danikosz írta:
kobold írta:Ezt a szerver felosztást nem értem. Ha jól tudom, akkor legutóbb 32 ember ment egy szerveren. Nem lehet ezt most is megoldani?
Pálya nagyon max 30at engedne. Inkább kicsivel alatta. Ninsc több rajtrács
Ezt értem, de miért kellett változtatni a megszokott Gp felosztáson?

Szerintem elég érthetően le lett írva. Ne azzal döntsünk el fontos helyezéseket, hogy az érintett versenyző a B szerveren kell, hogy induljon, és nem versenyezhet az ellen akivel a pozícióért harcol.
És ezért induljak én hátul. Egyébként kikről van szó?
Szerintem meg nem érthető a dolog. Elvárjátok, hogy mi betartsuk a szabályokat, ti meg hirtelen új szabályrendszert alkottok. Hogyan? Elég komolytalanná teszitek ezzel a bajnokságot.
Ezt te sem hiszed el. Egyébként mi meg a TC 3. helyén vagyunk és sikerült minket szétválasztani.

Például az összetett csapad dobogó 3. fokáért elég szoros a csata! Azért szenvedjen az egyik csapat hátrányt, mert a két versenyzőjéből az egyiknek B szerveren kell indulnia? Ez lenne a komolytalan, nem az, hogy tisztességesen szeretnénk versenyben tartani mindkét csapatot.

Ha egy kicsit utána számolsz, Nektek meg is van Minimum a TC csapat 3. hely, mivel Méhes Róbert nem indulhat a mai futamon!
Akkor se értem ezt az egészet. Egy bajnokságban se csinálnak ilyet az utolsó versenyen. Oké az F1 dupla pontozása is érdekes volt, de legalább azt mindenki tudta az év elején, nem az utolsó verseny előtt 2 órával közölték a dolgot.
Oké, hogy gondoltok azokra akik versenyben vannak és adtok nekik még egy JOKER-t, de mi lesz azokkal, akik ezért esnek majd egy helyet hátrébb? Velük szemben mennyire fair ez a dolog?
Ködmön Zoltán

"Nem a csúcsteljesítmény a lényeg, a vigyor a bukó alatt az a fontos."

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2015.02.03. 20:19

kobold írta:
Akkor se értem ezt az egészet. Egy bajnokságban se csinálnak ilyet az utolsó versenyen. Oké az F1 dupla pontozása is érdekes volt, de legalább azt mindenki tudta az év elején, nem az utolsó verseny előtt 2 órával közölték a dolgot.
Oké, hogy gondoltok azokra akik versenyben vannak és adtok nekik még egy JOKER-t, de mi lesz azokkal, akik ezért esnek majd egy helyet hátrébb? Velük szemben mennyire fair ez a dolog?
Itt nem volt jó döntés. Egyszerűen nem fér el ennyi ember ezen a pályán, mert nincs elég rajthely, így valamilyen megoldást találni kellett. Ezt nem láthatta senki előre év elején, hogy pont nem fogunk elférni.
Sajnos most ez a helyzet, hirtelen kellett dönteni és ez látszott a legjobb megoldásnak gondolom. Legközelebbre biztosan fel lesz készülve jobban a BT az ilyen dolgokra.
Kép

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.02.03. 20:22

Hogy mindenki lenyugodjon kicsit, megpróbáaljuk 1 szerveren megrendezni a Finálét.

Race 3 a szerver

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2015.02.03. 20:23

Köszönjük a türelmet és elnézést a csúszásért!
Veres Ákos

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.02.03. 20:24

Aki a bukótérből rajtol és esetleg büntit kap,így járt. Legalább mehet a győzelemért!
Molnár Dániel #99

Sályi Gergő

HozzászólásSzerző: Sályi Gergő » 2015.02.03. 22:08

Pöthe Atillától az 1. futamos koccanásért elnézést kérek. Túl magabiztos voltam...
Sályi Gergő

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.02.03. 22:14

Hogx én ezt a pályát és ezt a programot de utálom..

Első versenyen benyaltam az eső gumis dolgot. Mondom mind1 megoldjuk. kb olyan 1 percet álltam a boxban mire rájöttem hogy kell kereket cserélni.. utsó hely.

Második versenyen meg rajtahagyta a gumit :-) ugyan ez újra.

No mind1.

Gratula mindenkinek.
Galambos Péter

TCS #82

kobold

HozzászólásSzerző: kobold » 2015.02.03. 22:22

Köszönöm a BT-nek, hogy egy szerveren rendeztétek meg a versenyeket, nagyon jó futamok voltak.

Elnézést kérek Mándity Istvántól és Bodó Sándortól az első verseny, első körében tanúsított magatartásom miatt.
Egyik lökés sem volt szándékos. Remélem, hogy nincs harag.

Köszönöm az izgalmas futamokat Sass Norbinak [jó széles az a honda, legközelebb én is azzal indulok :)], Veres Ákosnak és Juhász Csabának, nagyon jókat csatáztunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kobold 2015.02.03. 22:24-kor.
Ködmön Zoltán

"Nem a csúcsteljesítmény a lényeg, a vigyor a bukó alatt az a fontos."

Juhász Csaba
Teljes név: Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2015.02.03. 22:23

kobold írta:Köszönöm a BT-nek, hogy egy szerveren rendeztétek meg a versenyeket, nagyon jó futamok voltak.

Elnézést szeretnék kérni Mándity Istvántól és Bodó Sándortól az első verseny első körében tanúsított magatartásom miatt.

Köszönöm az izgalmas futamokat Sass Norbinak [jó széles az a honda, legközelebb én is azzal indulok :)], Veres Ákosnak és Juhász Csabának, nagyon jókat csatáztunk.
Köszönöm Én is, remélem a következő bajnokságon is ilyen izgalmas csatákat fogunk vívni, mint most ;)
Juhász Csaba #258

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.02.03. 22:26

kobold írta:Köszönöm a BT-nek, hogy egy szerveren rendeztétek meg a versenyeket, nagyon jó futamok voltak.

Elnézést szeretnék kérni Mándity Istvántól és Bodó Sándortól az első verseny első körében tanúsított magatartásom miatt.

Hát sajnos Danikosz ennek annyira nem örül, mert pont egy B-re beosztott pilóta fosztotta meg az ezüstéremtől!!! Nem értem miért kell ennyire kib...ott felelőtlenül fékezni T1-ben. Hihetetlen, hogy néhányan első kanyarban akarják megszerezni a legtöbb pozíciót. Sok új volt most itt, aminek örülünk, de 20 futam alatt ezt ilyen nehéz megtanulni, hogy ne basszuk el saját és versenytársunk futamát? Nem is értem

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.02.03. 22:26

Szívesen!

Beválaltuk :-D ezért nem is futottam kört ha valaki nem tud csak a homokról menni akkor bt tag legyen. :-D
Galambos Péter

TCS #82

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.02.03. 22:28

Gordon24 írta:Szívesen!

Beválaltuk :-D ezért nem is futottam kört ha valaki nem tud csak a homokról menni akkor bt tag legyen. :-D
Like

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.02.03. 22:45

Sasy írta:és a BT-nek külön köszönöm hogy Nürnburgringen én voltam az egyetlen az egész szezon során aki óvás nélkül "csak észrevettük az esetet" miatt pontlevonást kapott
Nem csak Te jártál így. pont Laguna Seca-ban is volt egy olyan eset, ami meg lett óvva, viszont a visszajátszásban észrevettünk egy másik esetet, amire szintén adtunk büntetést. Most hirtelen többre nem emlékszem, de ne akard azt sugallni, hogy direkt, a szezon első felében azért kaptál büntetést, hogy a végén hátrébb végezz.

Köszi.

Sasy

HozzászólásSzerző: Sasy » 2015.02.03. 22:49

Lacsika írta:
Sasy írta:és a BT-nek külön köszönöm hogy Nürnburgringen én voltam az egyetlen az egész szezon során aki óvás nélkül "csak észrevettük az esetet" miatt pontlevonást kapott
Nem csak Te jártál így. pont Laguna Seca-ban is volt egy olyan eset, ami meg lett óvva, viszont a visszajátszásban észrevettünk egy másik esetet, amire szintén adtunk büntetést. Most hirtelen többre nem emlékszem, de ne akard azt sugallni, hogy direkt, a szezon első felében azért kaptál büntetést, hogy a végén hátrébb végezz.

Köszi.
mindenki annak veszi aminek akarja, lehet így volt laguna secában de nincs odaírva hogy "BT által észlelt esetek:" most néztem meg
Sass Norbert #91
Cruze Cup - ToLÓ - LAP Racing - Csapatbajnokság 3. hely
HTCC '12 - GP P10 & TC P3
HTCC '14 - GP P7 & TC P3 (Podium Finish - Bathurst Race 1)

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.02.03. 22:54

Sasy írta:
Lacsika írta:

Köszi.
mindenki annak veszi aminek akarja, lehet így volt laguna secában de nincs odaírva hogy "BT által észlelt esetek:" most néztem meg
Mert hozzá lett írva ahhoz az esethez amelyiknél észrevettük. Elnézésed kérem, hogy nem emeltük ki!

Sasy

HozzászólásSzerző: Sasy » 2015.02.03. 23:23

Lacsika írta:
Sasy írta:
Lacsika írta:

Köszi.
Mert hozzá lett írva ahhoz az esethez amelyiknél észrevettük. Elnézésed kérem, hogy nem emeltük ki!
hát nem jött be, minden büntihez tartozik óvás :D de attól függetlenül én elhiszem neked hogy így volt
Sass Norbert #91

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.02.03. 23:33

Norbi!

Bárhogy is volt, a Bt nek akár a tv által rögzitett felvételről is van joga büntetni.

Az ez elötti Htcc ben az egyik Lengyel testvért konkrétan kizártuk, egy olyan eset miatt amit senki nem óvott meg csak én észrevettbm a tv felvételen. A vita elkerülése végett a mostantól rendezett bajnokik szabályzatába beírjuk ezt a sort!
Galambos Péter

TCS #82

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.02.03. 23:37

Gordon24 írta:Norbi!

Bárhogy is volt, a Bt nek akár a tv által rögzitett felvételről is van joga büntetni.

Az ez elötti Htcc ben az egyik Lengyel testvért konkrétan kizártuk, egy olyan eset miatt amit senki nem óvott meg csak én észrevettbm a tv felvételen. A vita elkerülése végett a mostantól rendezett bajnokik szabályzatába beírjuk ezt a sort!

Már benne van!!! (Szabályzatban)

Büntetések:
Bejelentést bármely a futamon részt vett versenyző tehet a futamot követő péntek éjfélig. A büntetéseket az óvások utáni kivizsgálás során hozza meg a testület, ezek ellen fellebbezni nem lehet!
Nem óvott szabálytalanság esetén, a Bírói Testület felhasználhatja az esetlegesen készült felvételeket, vagy ha egy testületi tag, a versenyben nem ellene elkövetett szabálytalanságot lát. Továbbá a testületnek bármikor joga van a futamok betekintésére, és szúrópróbaszerű ellenőrzésére.

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.02.03. 23:39

Akkor nem értem a problémát! :-D
Galambos Péter

TCS #82

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.02.03. 23:40

Gordon24 írta:Akkor nem értem a problémát! :-D
Én sem :D

Sasy

HozzászólásSzerző: Sasy » 2015.02.04. 00:13

Lacsika írta:
Gordon24 írta:Akkor nem értem a problémát! :-D
Én sem :D
hol itt a probléma? teljes mértékben igazad van, csak megemlítettem hogy véletlen pont én voltam az egyetlen a bajnokság során aki véletlenül pont kapott ilyet, külön köszönöm érte a figyelmet, és véletlen pont nem indultál azon futamon Laci, mennyi véletlen :lol:
Sass Norbert #91

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.02.04. 00:38

Mivel Laci nem vett részt azon a versenyen, így a kiértékelésben sem. A szabálytalanságot is egy másik bt tag fedezte fel!

Így semmilyen összeesküvés elméltnek helye nincs.

Remélem ezt te is így gondolod!
Galambos Péter

TCS #82

Sasy

HozzászólásSzerző: Sasy » 2015.02.04. 00:58

Gordon24 írta:Mivel Laci nem vett részt azon a versenyen, így a kiértékelésben sem. A szabálytalanságot is egy másik bt tag fedezte fel!

nem is írtam hogy köze van hozzá, de pont ő kezdett el mentegetőzni :lol:

azt pedig furcsállom hogy kihagytok egy olyan embert aki nem vett részt, pont hogy részt kellene venni mert nem lehetett köze egy esethez sem, de akkor ezt rosszul gondolom
Sass Norbert #91

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.02.04. 03:40

Sasy írta:
Gordon24 írta:Mivel Laci nem vett részt azon a versenyen, így a kiértékelésben sem. A szabálytalanságot is egy másik bt tag fedezte fel!

nem is írtam hogy köze van hozzá, de pont ő kezdett el mentegetőzni :lol:

azt pedig furcsállom hogy kihagytok egy olyan embert aki nem vett részt, pont hogy részt kellene venni mert nem lehetett köze egy esethez sem, de akkor ezt rosszul gondolom

Az ok nem ez. Egyszerűen csak ha nem tud olyan gép közelében lenni amin van race 07 akkor viszonylag nehéz replayt nézni. :-D

Egy a lényeg! Soha nem fogjuk így befolyásolni a bajnokság végkimetelét, hogy addig keresünk amig nem tudunk az ellenféltől pontot levonni. Plusz azt is látnod kell, hogy ebben az esetben kb 56 ponttal nyerte a Tc bajnokit tehát nem azon a ponton múlott, hogy más eredmény születhessen.

Részre hajlás soha nem volt, van, lesz!!!!
Galambos Péter

TCS #82

Vissza: “HTCC 2014”