Nyilatkozatok

VSR Magyar Túraautó Bajnokság
A győztesek kupákat,érmeket és egyéb nyereményeket kapnak! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

Fundieg0

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Fundieg0 » 2014.11.18. 22:20

kvali 6 hely. elégedett voltam vele
race 1:ó rúzs után kitereltek, persze oké ez rendben van csakhogy előttem pont keresztbe állt toldi, így kb esélytelen volt a kikerülésem hiába eszméltem már hamar h mi a szitu
race2: jó rajt, majd kicsit agresszívabb voltam a kelleténél és kiforgattam egyik bmw-s. majd mándit is picit arrébb taszajtottam, de őt visszaengedtem a sikán előtt.egész futamom magamhoz mérten picit bevállalósabb voltam, mert picit felbaszott h mennyi szopok ebben az évben.volt egy hasonló crash majdnem mint race1-ben, de szerencsére kitudtam kerülni a hondast .a végén bejöttem a 10.helyen. tempómat tekintve sztem két top 8-as eredmény születhetett volna.
Fundelits Dávid

Sasy

HozzászólásSzerző: Sasy » 2014.11.18. 23:24

Lacsika írta: de sajnos Sass Norbi megforgatott, és elvette az esélyt, hogy egy újabb TC győzelemért harcoljak Zolival. De így is sikerült behozni a kocsit a 6. helyen, és TC 2. hely meglett.

Gratulálok a győzteseknek, és mindenkinek aki célba ért!! Szép volt Zoli a győzelem.
hát azért ott eléggé partiban voltam veled, magadnak is köszönheted a kiforgatást (nem tudom visszanézted-e)

Koboldnak mindenféleképpen gratula majdnem dobogó lett és nyerte a TC
Sass Norbert #91
Cruze Cup - ToLÓ - LAP Racing - Csapatbajnokság 3. hely
HTCC '12 - GP P10 & TC P3
HTCC '14 - GP P7 & TC P3 (Podium Finish - Bathurst Race 1)

Lacsika
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.11.19. 00:00

Sasy írta:
Lacsika írta: de sajnos Sass Norbi megforgatott, és elvette az esélyt, hogy egy újabb TC győzelemért harcoljak Zolival. De így is sikerült behozni a kocsit a 6. helyen, és TC 2. hely meglett.

Gratulálok a győzteseknek, és mindenkinek aki célba ért!! Szép volt Zoli a győzelem.
hát azért ott eléggé partiban voltam veled, magadnak is köszönheted a kiforgatást (nem tudom visszanézted-e)

Koboldnak mindenféleképpen gratula majdnem dobogó lett és nyerte a TC

Igen csatáztunk, mert 2-en belassultak előttönk és nem tudtam saját tempóban kigyorsítani, majd Zolira figyelve nem tudtam a következő kanyarban sem rendesen kigyorsítani. Ezt Te nem vetted figyelembe, ahogy én láttam. Majd jött az ominózus lökés. Én így láttam, többszöri megtekintés után.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

kobold

HozzászólásSzerző: kobold » 2014.11.19. 10:46

Q1: 5. hely
Q2: 5. hely
R1: Ismét rendkívül rossz rajtot vettem, de olyat, hogy még hátulról valaki belém is jött. Nem tudom, hogy ki volt, de nem az ő hibája, hanem az enyém, én kérek elnézést. A 9. helyen voltam, amikor megláttam a tükörben Sass Norbit kb. 1,5 ms percre, na ettől jól beparáztam, mert tudtam, hogy a versenytempója mindig nagyon jó és utol fog érni. Amíg ezen paráztam addig Norbi két-három kör alatt utolért, a sikán előtti féktávon már szinte előzési pozícióba került. Rájöttem, hogy nem nézhetem folyamatosan a tükröt Sasytól rettegve, mert akkor hibázni fogok, ezért elkezdtem a saját tempómra koncentrálni és sikerült egy kis lélegzethez jutnom, ami elég volt ahhoz, hogy a 8. helyen fejezzem be a futamot.
R2: Első helyről indultam körülöttem BMW armada, esélyem sem volt velük szemben, pedig egy kicsit jobban rajtoltam, mint az első versenyen. Az Eau Rouge-ban a 6. helyen voltam, de a Malmedy-ben Varga Péter rajtam fordult, ezért veszítettem egy pozíciót, Sasy most elém került. Sasy próbálta megelőzni Petit, szerintem gyorsabb volt nála, de az első körben nem sikerült neki. A második körben úgy gondoltam, hogy a La Source-ban megpróbálom megelőzni Norbit, de sajnos túl rövid féktávot vettem és megpöcköltem Petit, aki nagy nehezen összeszedte a bömöst, de Norbi már nem tudta elkerülni az ütközést így veszített három pozíciót. Ne haragudjatok srácok, buta hiba volt, elkapkodtam a dolgot, remélem, hogy nincs harag. Ennél a balesetnél előzött meg a csapattársam Sályi Gergő is, aki később a Pouhon kanyarban nem a szokott módon - mert neki az túl egyszerű lenne - féktávon beesve előzte meg az előtte haladót, hanem a balos kanyar ívén megérkezve beszúrt a két kocsi közé, mintha párhuzamos parkolást hajtana végre, hatalmas volt. A 13-as kanyarban Gergő, Dávid és én egyszerre érkeztünk meg, Dávid volt középen, aki szerintem a kanyarban nem látta, hogy jobbról mellette vagyok, ezért rám húzta az autó, majd rólam visszapattanva meglökte Gergőt, aki sajnos a kavicságyban kötött ki. Szerencsétlen szitu volt. Próbáltam Dáviddal menni, de gyorsabb volt és kockáztatni sem akartam, így a 4. helyen értem be.

Nagyon jó versenyek voltak, jókat csatáztam, egy élmény volt, köszönöm srácok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kobold 2014.11.21. 09:37-kor.
Ködmön Zoltán

"Nem a csúcsteljesítmény a lényeg, a vigyor a bukó alatt az a fontos."

Lacsika
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.11.19. 11:53

kobold írta: Nagyon jó versenyek voltak, jókat csatáztam, egy élmény volt, köszönöm srácok.

Szép volt :D Stabil futamot mentél a másodikon, sajnos ki tudtál alakítani 6 mp előnyt az üres térben, amit sehogy sem tudtam ledolgozni :) Gratulálok a győzelemhez!!!

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.11.19. 14:29

kobold írta:Q1: 5. hely

R2: Első helyről indultam körülöttem BMW armada, esélyem sem volt velük szemben, pedig egy kicsit jobban rajtoltam, mint az első versenyen. Az Eau Rouge-ban a 6. helyen voltam, de a Malmedy-ben Veres Péter rajtam fordult, ezért veszítettem egy pozíciót, Sasy most elém került...
Szerintem ő Varga Péter lehetett ;)
Veres Ákos

Lacsika
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.11.19. 14:37

weres6 írta:

R2: Első helyről indultam körülöttem BMW armada, esélyem sem volt velük szemben, pedig egy kicsit jobban rajtoltam, mint az első versenyen. Az Eau Rouge-ban a 6. helyen voltam, de a Malmedy-ben Veres Péter rajtam fordult, ezért veszítettem egy pozíciót, Sasy most elém került...

Suborits Péter rajtolt hatalmasat mindkét futamon. :D

kobold

HozzászólásSzerző: kobold » 2014.11.19. 15:18

Lacsika írta:
kobold írta: Nagyon jó versenyek voltak, jókat csatáztam, egy élmény volt, köszönöm srácok.

Szép volt :D Stabil futamot mentél a másodikon, sajnos ki tudtál alakítani 6 mp előnyt az üres térben, amit sehogy sem tudtam ledolgozni :) Gratulálok a győzelemhez!!!
Köszi szépen, nem volt egyszerű ebben az erős mezőnyben.
Ködmön Zoltán

Sasy

HozzászólásSzerző: Sasy » 2014.11.20. 14:10

Lacsika írta: Igen csatáztunk, mert 2-en belassultak előttönk és nem tudtam saját tempóban kigyorsítani, majd Zolira figyelve nem tudtam a következő kanyarban sem rendesen kigyorsítani. Ezt Te nem vetted figyelembe, ahogy én láttam. Majd jött az ominózus lökés. Én így láttam, többszöri megtekintés után.
1, nem azért csatáztunk mert belassultak előttünk hanem már az egyenesben egymás mellett voltunk

2, előttem szabad volt az út, előtted voltak Te pedig be akartál sorolni elém csak az volt a baj hogy ott voltam, így kiforgattad magad, mit gondoltál megállok hogy besorolj?
Sass Norbert #91

kobold

HozzászólásSzerző: kobold » 2014.11.21. 09:38

weres6 írta:

Ott a pont. Köszi, javítottam.
Ködmön Zoltán

KisKimi

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2014.12.02. 21:51

TDi-k közül kellett volna valakinek nyernie, nem érdemeltem meg.
Báldi Gergő

danikosz
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.12.02. 21:55

Q1 : Jó kör.
Q2 : Fos kör.
R1 : Jót rajtoltam. 5 körül el tudtam volna jönni de kimentem/kivezettek a fűre. Nem tom mi volt.
R2 : Hibáztam. Kétlem hogy meglett volna a győzelem. Pont ügyileg talán jól jártam.
Molnár Dániel #99

sunyi96

HozzászólásSzerző: sunyi96 » 2014.12.02. 22:07

Bathurst, A szerver

A verseny előtt nem gondoltam, hogy itt akár bármi is összejöhet. Büntetés+kevés felkészülési idő+a pálya... elhiszem én, hogy huplis, de nem ennyire. Gran Turismo 6-ban is megvan a pálya, de nem dobált olyan nagyon, mint itt. Pedig az egyik kedvenc pályám, élvezet rajta menni. És akkor a verseny:

Q: rossz kisfiú voltam, nem mehetettem mért kört, P18
R1: csak a célbaérkezés volt a célom, ehhez képest a 10. hely maga volt az álom :D A lejtőn igyekeztem óvatosan, de gyorsan átmenni. A végén Galambos Petivel mentem egy jót, nem gondoltam volna, hogy ilyen gyors lesz :shock: .
R2: jó rajt, voltam 8. is, majd az első kör végén volt itt csihi-puhi (kiemelném a Nagy Laci - én - Mándity István szendvicset, mint a Vettel-Alonso-Räikkönen trió idén Németországban), majd a mezőny végére hátraestem. Sokat nem jöttem előre, a végén utolértem Méhes Robit, de elrontottam az előzést, majd az utolsó körben hiába vártam a lepattanóra, nem jött össze. P14.

Na, végre sokkal jobban helyezkedtem a futamokon, mint az utóbbi 3 versenyen, és a tempó is meglett a végére.
Külön gratula Sass Norbinak az első futamos 3. helyért! :D Csak jó a Honda valamire :D
Remélem Fujiban sikerül egy jó versenyt futni, szép is lenne az itasha festéssel egy dobogó ott (és most lóg bilibe a kezem) :D
Bödő Sándor #37

Gordon24
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2014.12.02. 22:08

Hát...

Én körülöttem, nagyon jó arcok, és tisztessédes pilóták voltak. Nagyon jó versenyt mentünk.. Köszi Bödö Sanyi és Méhes Robi..

Qual, nem volt nagyon jó. 14. hely.

Race1.. lefelé a giga crasht kikerültük szerencsére épségben, majd 10 . helyen találtam magam Bödö Sanyival. Nagyon brutális csatánk volt, hihetetlen nyomást helyezett rám, de szerencsére bírtam.. P9 lett, mert valaki kiesett elölünk.

Race2.. 9. helyről rajtoltam, de azt hittem rosszul ezért elvettem a gázt, már az első kanyarban p 13... A kör végén sikánt elcsesztem megforogtam utolsó hely.
Nagyon berágtam, és mint a barom nyomtam végig. Az utolsó körökre újra Bödö Sanyi mögé érkeztem. Nagyon nagy csaták voltak megelőztem Sanyit, jött Robi... Nagyon nyomtuk Sanyival ,egy kis hibát elkövetett a hosszú egyenes előtt ez lett a veszte, mert szélárnyék és egy nagyon rövid féktávval elmentem mellette. Pici pálya vágás volt benne, de talán belefér...

Nagyon élveztem, és nagyon korrektek voltak a körülöttem lévők. Soha rosszabb versenyeket..
Galambos Péter

TCS #82

Sasy

HozzászólásSzerző: Sasy » 2014.12.02. 22:08

Q1: P9
Q2: P4 wat? :o

R1: sikerült jól eljönni és helyezkedni, a hegyen Bence hibázott el is tudtam kerülni, innen csak be kellett hozni mert mögöttem ahogy közeledtek, egyszer csak távolodtak P3! ;) soha nem gondoltam volna hogy dobogón végezhetek

R2: a rajt és a helyezkedés jó volt, de T3-ban az ötödeik helyről rontottam, majd még több hiba, végsebesség nem volt, P11, sajnálom itt nagyon sokat hagytam benne, így azért nem teljes az öröm de a dobogót még mindig nem hiszem el
Sass Norbert #91

Lacsika
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.12.02. 22:14

Q1: P4-5, egy végig hibázott körrel.
Q2: Amatőr hiba felvezető körön. Off. P10.
R1: Első körben sajnos balesetbe keveredtem, így mezőny vége egy kuka autóval. Hibás felfüggesztés, semmi tapadás, és 15 km/h-val lassabb autó. Körönként 2,5-3 mp-el lasabb voltam, magamhoz képest :(
R2: Rajtnál szépen bevégtak elém, de profitáltam belőle, mert első kanyarban már előrébb voltam, mint a rajthelyem. Első kör végén p16-ról p10, aztán 2. kör lefelé menő részén sajnos lassan ment Ködmön Zoli, aki miatt bele kellett fékeznem, kitört a kocsi hátulja, lökhárító leesett és inkább kiléptem.

Borzalmas kedd este volt ez, úgy, hogy sima, biztonsági futamokra számítottam. :(

Grat az összetett győztesnek és a dobogósoknak, és szintén grat a TC-s kollégáknak is.

kobold

HozzászólásSzerző: kobold » 2014.12.02. 22:19

Sass Norbinak hatalmas gratuláció a harmadik helyért, nagyot mentél.
Ködmön Zoltán

Sasy

HozzászólásSzerző: Sasy » 2014.12.02. 23:02

kobold írta:Sass Norbinak hatalmas gratuláció a harmadik helyért, nagyot mentél.
sunyi96 írta: Külön gratula Sass Norbinak az első futamos 3. helyért! :D Csak jó a Honda valamire :D
Remélem Fujiban sikerül egy jó versenyt futni, szép is lenne az itasha festéssel egy dobogó ott (és most lóg bilibe a kezem) :D
nagyon szépen köszönöm! :D tudom voltak hiányzók de akkor is kellett egy jó superpolet futni és így kimaradtam a balesetekből, még mindig nehezen hiszem el :lol:

Sanyi ha nekem összejött neked is összejöhet! ;)

R2-ön volt egy érdekes eset, az egyenesben Robi egyszer csak mögém került, majd megnézem valami teleportálás volt :D
Sass Norbert #91

tbazsi95
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Toldi Balázs
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2014.12.03. 08:25

Bathurst
A szerver

Q1: 4. hely (talán), jó volt
Q2: 3. hely, jó volt
R1: 2. hely, jó rajt, picit kétséges volt a 2. kanyarig de rendben volt.
R2: 3. hely, jó volt, talán ha lett volna még néhány kör akkor meglehetett volna a 2. hely is.

Örülök, hogy itt nem lettem kilökve és nem sérült a felfüggesztésem se. Stream nem volt a kamera miatt, ami a verseny után azonnal megoldódott :D :D (vicc kategória) :D
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
YouTube csatorna - http://www.youtube.com/user/tbazsi95
sponsored by ToldiNET

Stevo
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Stevo » 2014.12.03. 08:49

tbazsi95 írta:Bathurst
Stream nem volt a kamera miatt, ami a verseny után azonnal megoldódott :D :D (vicc kategória) :D
Túléljük..... ;)

A szerver:

Q1: 12. hely - nem jött ki a lépés

R1:Rajt rendben volt, kicsit hátrányba voltunk a magasabb hátsó szárny miatt, de előnyünk is származott belőle bőven. Az első kör végén a lefele menő részen a balesetet éppenhogy nem sikerült elkerülni, így felfüggesztés sérüléssel +2.5 seccel lassabb autóval haladtunk tovább, mentettük a menthetőt. Pech ismét....
12. hely

R2: Rajt újfent rendben volt, némileg jobb volt a tempó, de most sem volt az igazi. 1-2 csata a futam alatt, a gumik túlerhelődtek, az utolsó 2-3 kör szenvedősebb volt.
8. hely
Első top10-es eredmények a csapatnak (8-9. hely). Büszke vagyok rád Ákos!

Összességében, nincs okunk a csapattal a szomorkodásra, de a túlzott örömre sem...
#86 Mándity István

'Everything we decide is based on our perception. Happiness depends on us.

georgevics
Teljes név: GYÖRGY GÁBOR

HozzászólásSzerző: georgevics » 2014.12.06. 23:21

Sziasztok!
Utólag is köszönöm a keddi versenyt a B szerveren, és élnézést kérek azoktól akik az első futam első körében egy elváltásom miatt miattam kerültek balesetbe a 8.-10. hely környékén.
Nagyon vártam a debütáló futamomat, amibe végül minden benne volt, amit egy kezdő összehozhat...
Az előzetes gyakorlások után számítottam egy jó időmérőre, de hogy a 2. helyről rajtolhatok, az engem is meglepett, de itt véget is ért a "sikersorozat"...
Mivel a rajtot nem gyakoroltam, nem is meglepő hogy az első kanyart a 10. hely környékén kezdtem, majd a kör közepénél 4-ből dobtam egy 3-ast, és már pörögtem is mint a kútásó, persze magammal rántva még másokat is... Nem volt jó érzés, főleg mások miatt éreztem magam kényelmetlenül...
Viszont utána egészen a 4. helyre jöttem fel, amit csak az utolsó kanyarban vesztettem el egy szép előzésnek köszönhetően...
Viszont a második rajtom... Piros lámpánál beraktam egyesbe kuplung nélkül... Puff neki, stop & go... mire kihevertem és már elkezdhettem csatázni az 5. kör környékén... nos kikapcsolt a TV-m... és már csak a csattanást hallottam a fejhallgatón... Mire vissza hoztam a képet, az autóm már nem kanyarodott balra...
Mindezektől függetlenül nagyon jó éreztem magam, legközelebb is indulok, de kicsit több odafigyeléssel...
Üdv. György Gábor
György Gábor

tbazsi95
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Toldi Balázs
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2014.12.16. 21:53

Fuji Speedway

Q1: nagyon fasza volt az esős Q1 :D :D P2 :)
Q2: P1 :D :D :D :D

R1: Jó volt a csata oldmannal :D Bocsánat Bődő Sándor, nem számoltam az FWD-s féktávval, még egyszer bocsánat
R2: 10->5 jó volt a csata Dancival és Dávidkával.

VSR HTCC 2014 | Fuji Speedway | Balazs Toldi OnBoard
Kép
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
YouTube csatorna - http://www.youtube.com/user/tbazsi95
sponsored by ToldiNET

danikosz
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.12.16. 21:54

Q 1 : Sikerült
Q 2 : Sikerült , P2
R1 : Igazából ennyi volt benne,nem sok mindent tudtam már csinálni.
R2 : Hibáztam,szerintem a 3. hely meglehetett volna. Egy jót csatáztunk Dáviddal.
Molnár Dániel #99

KisKimi

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2014.12.16. 21:57

Q: jót aludtam
R1: nagyon zavar, elrontottam... több volt ebben.. P3
R2: nem igazán volt semmi action. P1
Báldi Gergő

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.12.16. 22:12

B

Edzésen egész jót mentem. 1.38.4-el 5ik voltam.

Aztán jött a Q1en a szerver bug....végül restart lett a vége.

A sok izgalom kizökkentett és ráadásul utolsó gyorskörömön feltartottak, így a 10be sem tudtam bejutni...

Első futam rajtjánál olyan jót rajtoltam, csak aztán bakker hipp-hopp féktáv jajj, épphogy elkerültem a tömeget és irány a sóder, talán egy lacsit lekoccoltam picit.

Ez a pálya sosem feküdt nekem, főleg mert a T1 féktávját olyan nehezen látom, hogy tiszta lutri. Ritka az ilyen eset, hát most is ezek miatt nemigen voltak nagy futamaim. Kár érte.
Feleslegesen izzadtam le, azt is kb a kiba T1 féktávot keresve....
Veres Ákos

Vissza: “HTCC 2014”