Nyilatkozatok

VSR Magyar Túraautó Bajnokság
A győztesek kupákat,érmeket és egyéb nyereményeket kapnak! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

KisKimi

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2014.09.23. 22:35

bocsi az állatkodásért, rámragadt a butaság.
Báldi Gergő

dbzmonty

HozzászólásSzerző: dbzmonty » 2014.09.23. 23:09

TC kategória C szerver:

Q1: 1.55-öt futottam, épp hogy 10. helyen befértem a Q2-be.
Q2: Eddigi legjobb Portimaoi körömet futottam 1.54.533, de mivel ment a balfaszoskodás, így megszereztem a 4. helyet.

Race1: A rajt perfect volt, meg is előztem Berényit, majd a 2. körben visszaelőzött, de elrontotta a féktávot így vissza, de aztán csak elment. Később elrontottam a gyors dupla-jobbost, így Szemenyei megelőzött. Majd Berényi kiperdült előlem, így behoztam a 4. helyen.

Race2: A rajtot elóvatoskodtam, azért véletlenül csak meglöktem Lengyel Ákost, bocsi érte, de szerencsére kára nem származott belőle. Az első kört az 5. helyen fejeztem be, majd Csati V elhúzott. Ezután őriztem a 6. helyet a sarkamban a 3 Seattal. Berényi pörgött egyet így elmentem mellette. Később beköszönt a jobb első ajtómon és kirakott a pályáról, de egy újabb hibája után elmentünk mellette a Seatos srácokkal. Ezek után már behoztam az 5. helyre a Cruze-t!
-Dobozi András-

morfi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: morfi » 2014.09.23. 23:46

Qualy: Borzalmas, 17. hely

Race1: Jó rajt után szépen lassan jöttem felfele, próbáltam kivárásra autózni, nem mentem bele semmilyen kockázatos manőverbe (talán én voltam az egyetlen ma :D) Nem tudom mindenkinek a nevét felsorolni, de nagyon jót csatáztunk páran, sajna nem lett meg a 8. hely, pedig nagyon közel voltam hozzá, kilencedik hely.

Race2: Ismét jó rajt, feljöttem az 5. helyre, előttem mentek a pro-k, mögöttem jöttek a hybridek, úgyhogy megint kivárásra autóztam. Sajna a második körben hibázgattam, így az első kanyarban 4-en kerültek mellém, úgyhogy kisodródtam, így az 5.ről vissza 9., majd 10. hely. A verseny nagy részében Dávidkával csatáztam, amit szintén élveztem. A végére megint jó volt a tempónk, és a Huszár-Báldi féle utolsó körös ütközésnek köszönhetően végül 7. lettem.

Sajna a váltóm folyamatosan ketőtt váltott, ezért talán 1-2 hellyel jobb is lehetett volna futamonként, de élveztem a versenyt, főleg, hogy a középmezőny elejével tudtam tartani a tempót. Folyamatosan javulok, úgyhogy a következő versenyre egy top 5-ös eredményt mindenképp elvárok magamtól.

U.i: A verseny legjobb momentuma az volt, amikor Foxteee beszólt, hogy valahogy kerüljek Toldi kolléga közelébe, mert csak az ő streamje megy, majd 5mp-vel később Bazsi-val történt valami, és pont mögém jött vissza = job done :D
Andras Roos

5x VSR bajnok(2008 SuperLeague, 2009 Clio, 2010 Porsche, 2010 F1, 2011 NASCAR)

Moreinnyó...
Two Words for you! SUCK IT!

Lacsika
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.09.24. 00:32

B szerver:

Nagyon vártam a mai napot, mert iszonyat tetszik ez a pálya.

Q1: P1 1:51.6-al
Q2: Sajnos hibáztam 2x is, így p4 sikerült csak.

R1: Jó rajt 3-nak fordultam, de óvatos voltam az előttem haladók miatt, így Levente vissza vette a 3. helyet T2-ben, majd a 2. szektor végéig jeleztük egymásnak, hogy ott vagyunk, az emelkedős jobbosnál Szabolcs hibája kicsit megzavart minket és picit túlcsúsztunk mindketten. Az első kört 4. pozícióban zártam, Bödő Sándort üldözve. Majd Sanyi hibázott és meg tudtam előzni. Ekkor arra koncentráltam, hogy utolérjem Szabolcsot és az élen haladó Mándity Istvánt. A 9. körben megközelítettem Szabolcsot, a 10-ben el is tudtam menni mellette, de a 11-ben hibáztam, ahol Ő visszaelőzött. Gondoltam nem lesz már meg a 2. hely, de végül utolsó körben ugyanott elmérte a féktávot, ahol Én és vissza tudtam venni a pozíciót Tőle. Nagyon szép csata volt, köszönöm a korrekt hozzáállást. Gratulálok Istvánnak a győzelemhez és Szabolcsnak a 3. helyhez. Megszereztem TC 3. dobogómat, és második helyezésemet megdupláztam.

R2: 7. rajthely. Sikerült ismét a rajt, Gilbert valamiért beragadt, ami lelassította Leventét, így egyből 2 pozíciót fogtam, majd a T3-ban már 4-nek fordultam, aztán jött a lassú balos, ahol az első két versenyző összeakadt és csapattársammal átvettük a vezetést. Kb a 3. körben elmentem mellette, de sajnos magunkra húztuk Norbit és Dávidot, viszont az Ő csatájuknak köszönhetően sikerült 4 mp előnyt kiautóznom, és tudtam kicsit spórolni az 5. körtől. Annyi volt a tervem, hogy tartom Dávidhoz képest a kiautózott előnyt és óvom a gumikat, mert 41 fokban felmelegedtek 110-118-ra. Ezt sikerült is teljesítenem, amivel megszereztem első TC győzelmemet.

Köszönöm azoknak akik a környékemen figyeltek egymásra!
Gratulálok mindenkinek aki célba ért. Örülök, mert majdnem úgy sikerült Portimaot teljesíteni, ahogy azt elterveztem.

Várom a köv. helyszínt, mert BTCC-ben itt nagyon jó versenyeket futottam. Jó felkészülést mindenkinek:D
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Gilb3rto
Teljes név: Poszmik Gilbert

HozzászólásSzerző: Gilb3rto » 2014.09.24. 08:17

Q1: Egyszercsak eltünt minden autó de nem estem le a szerverről, ezt már practicen is tapasztaltam de akkor még azt hittem hogy szerverről is leestem, ezért újra feljöttem csak 1 mért körre volt időm ami roszabb volt az elötte futotnál így csak 14. hely pedig a Q2 az első időmmel megvolt....

R1: Ismét a szokásos álomrajt T2-ben már 6. voltam 14. helyről, szerencsére3 tudtam hozni a magamtól elvárható jó rajtot :) Belehibáztam a 2. mért pont előtti kanyarban 2en elmentek így vissza estem a 7. helyre innen sajnos nem tudtam feljebb jönni, hiába tudtam volna gyorsabb lenni előzni nem sikerült, csalódott voltam...

R2: Kijöttem a rajtrácsra láttam mindenkit kiírta a game hogy teljes a rajtrács következik a rajt. Láttam egyszer csak elindul mindenki hirtelen nem is értettem mert nállam még a lámpák meg sem jelentek, próbáltam felváltani de nem engedett a játék többen belém rongyoltak kb fél perc eltelt, akkor kaptam zöldet, ekkor tudtam csak felváltani és elindulni magyarul késett nálam a rajt kb fél percet WTF???????? Elindultam mentem pár kört, de hát a 3 torpedó megtette a hatását így kiléptem mert értelme nem volt. Érdekes egy BUG volt ez mert Sepangban semmi gondom nem volt és azóta sem nyúltam a játékhoz pingem is jó volt amikor szerverről én úgy láttam hogy eltűntem (pedig nem is) TS-ről sem szakadtam le és Packet Loss sem volt. rFactorból jöttem pont hogy az ilyen kib*szott bugokat elkerüljem, dehát a motor ugyanaz nem is tudom miért vártam hogy a Simbin képes normális játékot csinálni..... Csalódott vagyok a 2. Futamon simán nyerhettem volna a 2. helyről szinte biztosan 1 mp előnyöm lett volna a jó rajt miatt a T2-re, amiből minimális előnyt ha sikerült volna kiépíteni talán meg tudtam volna tartani a P1-et, dehát ez a F*S nem engedte, nem is értem ilyen BUG hogyan fordulhat elő, remélem csak a pálya miatt volt..... :x :x :x

tbazsi95
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Toldi Balázs
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2014.09.24. 13:05

morfi írta:U.i: A verseny legjobb momentuma az volt, amikor Foxteee beszólt, hogy valahogy kerüljek Toldi kolléga közelébe, mert csak az ő streamje megy, majd 5mp-vel később Bazsi-val történt valami, és pont mögém jött vissza = job done :D
:D :D :D :D :D

Q: 11. hely, leggyorsabb körömön keresztbe álltam a dupla jobbosba, így benne maradt 3tized legalább

R1: Rajt jó volt, első néhány kanyarba sikerült elkerülnöm a balhékat -> 6. hely :D -> 3. vagy 4. kör körül a második kanyarban félreérthető eset volt, így Hammer Bálint meglökött és visszaestem a 13. hely körül. :(

R2: Végig szenvedés az első versenyből kifolyólag :( nem tudom hányadik helyen értem célba :D :D :D

VSR HTCC 2014 | Algarve International Circuit | Balazs Toldi OnBoard
Kép
https://www.youtube.com/watch?v=tc6Fpe2bHOg
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
YouTube csatorna - http://www.youtube.com/user/tbazsi95
sponsored by ToldiNET

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.09.24. 13:27

Amúgy leszámítva az első körös nubkodásomat race1en :oops: , egész korrekt csaták voltak később mind2 futamon. Köszönet a résztvevőknek érte!
Veres Ákos

Fundieg0

HozzászólásSzerző: Fundieg0 » 2014.09.24. 15:40

weres6 írta: Funditól is ezer bocsánat, asszem ő volt a T1es áldozat
előfordul az ilyen :D már race 1 után túltettem magamat :D így még talán izgalmasabb is volt :D
Fundelits Dávid

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.09.24. 17:55

Fundieg0 írta:
weres6 írta: Funditól is ezer bocsánat, asszem ő volt a T1es áldozat
előfordul az ilyen :D már race 1 után túltettem magamat :D így még talán izgalmasabb is volt :D
most megnézve a repit elég fura szitu volt ... igazából nekem kanyarodtál nem is kiütöttelek, de majd a BT társak megmondják, hogy hú Ákos ez naon csúnya volt, vagy vb :| :P
Veres Ákos

Fundieg0

HozzászólásSzerző: Fundieg0 » 2014.09.24. 18:20

nekem az a véleményem h én ideálisan fékeztem, előttem voltak, melelttem ketten, és így vettem a féktávot, ha megnézed a két úriember aki melelttem volt ők ugyan befordultak előttem aztán ki is szélesítették a kanyart :) szóval sztem te azon az íven nem tudtál volna befordulni, másrészt nem is láthattalak volna. egy 4-es vonalban sztem itt most fölöslegesen vállaltál kockázatot az első kanyarban.Nem lecseszésképpen írom, félre ne értsd :)
Fundelits Dávid

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.09.24. 19:12

Fundieg0 írta:nekem az a véleményem h én ideálisan fékeztem, előttem voltak, melelttem ketten, és így vettem a féktávot, ha megnézed a két úriember aki melelttem volt ők ugyan befordultak előttem aztán ki is szélesítették a kanyart :) szóval sztem te azon az íven nem tudtál volna befordulni, másrészt nem is láthattalak volna. egy 4-es vonalban sztem itt most fölöslegesen vállaltál kockázatot az első kanyarban.Nem lecseszésképpen írom, félre ne értsd :)
persze, tudom, hogy rossz helyen voltam. túl naiv voltam az egyenes végén, de akkora lendülettel kanyarodtál az íven, hogy ha a rázón át ugratok akkor is összeérünk. nyilván egy ilyen gyors kanyarban nekem kellett volna más ívet választanom főleg hogy lassabban mentem mivel belülre kerültem, nem rád akarom kenni, hogy úgy kanyarodtál, mintha ott sem lettem volna, de akkor is fura volt a szitu. nem számítottam rá, hogy sokan ekkora tempóval kanyarodnak a tömegben....aszittem békésen eldodzsemezgetünk az első kanyarokban :|
Veres Ákos

Sasy

HozzászólásSzerző: Sasy » 2014.09.24. 19:19

Sepang után nem írtam, de az is nagyon izgi volt https://www.youtube.com/watch?v=dmzLZAU ... e=youtu.be (aki eseteleg nem látta volna :D)

Algarve

Q: megint P12 körül

R1: hosszú volt az egyes de nem vesztettem sokat, és a baleseteket sikeresen elkerültem, és a 8. helyért ádáz küzdelem fojt, sikeresen találkoztam megint Fundelits Dáviddal, remélem belefért még az előzésem meglett a P8

R2: namondom a bmw elmegy meg még vagy 2-3 ember, de sikerült kihoznom a váltó ellenére egy jó rajtot, keresem hol van már Gilbert, de nem jött így első volta a visszafordítóig, ott egy kocc majd 3-ként eredtem a webaffactivesekk után mikor megérkezett Dávid barátom is, annak ellenére hogy én 1. Ő 9. helyről rajtolt, nem is bírtam vele már, majd ádáz csaták és mikor már elkönyveltem a 4. helyet csak utolértek az utolsó 2 körre végül P6

Juhász Csaba írta:Megszeretném köszönni Sulik, Fundelits, illetve Sass úrnak a tegnapi vidalat! Izgalmas volt, és korrekt. Rég volt ilyen élvezetes futamon!
bizony nagyon jó volt ;)
Sass Norbert #91
Cruze Cup - ToLÓ - LAP Racing - Csapatbajnokság 3. hely
HTCC '12 - GP P10 & TC P3
HTCC '14 - GP P7 & TC P3 (Podium Finish - Bathurst Race 1)

hamibalint

HozzászólásSzerző: hamibalint » 2014.09.24. 20:22

Q: A Q2-ben a nagyon szoros középmezőnybe sikerült bejönni Dodi mögé, a nem tudom hányadik helyre, de elégedett voltam.

R1: Jó rajt után 5. helyen álltam, csak sajnos nem volt versenytempóm, meg elfogyott a gumim, a végére még jobban belassultam-> 6. hely. 3-4. kör környékén még azért sikerült kilökni Toldi Bazsit sajnos, számomra kora volt a fékezése, próbáltam lereagálni, kihúztam balra, de a rázón beblokkoltak a kerekek és csak csúsztam előre, aminek a végén kocc, és ezzel sikerült tönkretenni mind2 futamát. :(

R2: 2. helyre felrajtoltam, aztán Huszival vívtunk nagyot, néhol túllépve a szabályosság határait, de ez még nem húzott fel. Aztán jöttek az UFO-k, Subi kilökött, még mindig nem voltam ideges, asszem 4. helyre estem vissza. Jött Puma és Báldi úr, úgy voltam vele, hogy majd finoman elengedem őket az első komolyabb lehetőségnél, hogy ne veszítsek sokat. Ez annyira nem jött össze, hogy az 1. kanyarban kinn maradtam bal oldalt, hadd menjenek, de azért még kaptam egyet, hogy jobb oldalt se maradjon töretlen az autó. 6. hely körül voltam, jött Danci. Ő sem vette észre igazán, hogy én is a pályán közlekedek, ezért tőle is kaptam alaposan hátulról. Ezután felment a pumpa, azt sem tudtam hol állok, ki vagyok, fiú vagyok-e vagy lány, csak próbáltam nyomni a minden irányból megszépített verdának. És jött a hab a tortán, Zsupi is kilökött. Így végül az 1-2. helyről lepöciztek a 18. helyre, de már a végén se nem láttam se nem hallottam a dühtől, szval igazából fogalmam sincs hol értem be.

UI: A sepangi keménységet még betudtam annak, hogy új szezon, sokan minden egyes pontért megküzdenek mintha az életük múlna rajta, még ha nem szabályos is, csak hogy jól kezdjék a szezont. De ez a futam már mindennek a teteje volt. Mentem/megyek alja ligákban, de ott 5 futam alatt nem löktek ki meg vágtak félre ennyiszer. Meg kéne adni a módját, hogy ne eszetlenül menjünk a pályán, azért ez mégiscsak a VSR, az általam (minden nyalás nélkül, nem módszerem) legnagyobbra tartott magyar liga. Hihetetlen eszetlenségek mentek, persze beismerem (mielőtt jönne, hogy és is mekkora állat vagyok) én is biztos csináltam olyat amit sokkal elegánsabban meg lehetett volna oldani, ezután az írás után még fokozottabban figyelek én is, nehogy az orromra legyen kötve. Remélem mindenki (én is!!!) levonja a tanulságot és olyan futamokat megyünk ezentúl, amit megérdemel ez a liga és észreveszik azok is magukat akiket név szerint nem említettem. Nem prédikációnak szántam vagy mert én akkora valaki lennék, mert nem vagyok, mindössze megosztottam személyes tapasztalataim és a véleményem!
Hammer Bálint #13

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2014.09.25. 12:49

'B'

Nagy Lacinak köszönhetem, hogy elindulhattam egyáltalán, extra hálás vagyok a kölcsön cockpitért. Sajnos ez az egyetlen pozitívum a kedd estéről.

Ami összejött:
- a szokatlan üléspozíció miatt fájt a hátam, a lábam meg folyamatosan csúszott le a pedálokról,
- Q1-ben nem mérte az időmet a gép, ki-be lépés után egy köröm maradt,
- R1-R2-ben is kiraktak a pályáról,
- a fentiek miatt hibát hibára halmoztam, tempóm egy nagy nulla volt,
- tizenkitudjahanyadik helyen végeztem mind2x.

Egész pontosan van még egy pozitívum, és ez az egyik legfontosabb: Csabi és Laci révén szereztünk egy csomó pontot csapatban! ;)
Komlósi Péter alias KP. #22

Stevo
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Stevo » 2014.09.25. 16:20

B szerver

Kvalifikáció utolsó fázisában sikerült megszerezni az első helyet, de most szorosabbak voltak az idők. :-)

Első futam: Sikerült kicsit a kuplungot finomhangolni, egy fokkal jobban sikerült a rajt. Sikerült jól menedzselni a gumikat a futam alatt, illetve a pályán lévő kritikus pontokra is próbáltam figyelni. Kifizetődő volt egy megnyugtató kb. 3 másodperces előnnyel sikerült megnyerni a futamot.

Második futam: A rajtot követő pillanatokban a Sepangból visszamaradt emlékek kísértettek megint...
Időt és pozíciókat vesztve kb. a 13. helyről kellett visszakapkodnom. Hibákat és egy-két előzést kivitelezve sikerült az 5. helyre behozni az autót kisebb nagyobb hátsó sérülésekkel.

A gumik állapota nem volt a legjobb az utolsó két körben a futam elején kapott terhelés miatt, így két hibát is vétettem.

Gratulálok mindenkinek aki teljesítette a futamokat.

Sikerült ismét jó néhány pontot gyűjteni mind egyéniben mind csapat szinten.

Portimaoi futamok:
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... NBZRprKoYF
#86 Mándity István

'Everything we decide is based on our perception. Happiness depends on us.

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.10.07. 21:58

Silverstone

Q1: bejutottam
Q2 : sok nem maradt benne,esélyem se volt
R1 : Bocs morfi,utána megbüntetett a gép , pedig felengedtem.
R2 : Útban voltam,letakarodtam a falba. Szerencsére 2 felfüggesztés ép maradt.
Molnár Dániel #99

GergoToth85

HozzászólásSzerző: GergoToth85 » 2014.10.07. 22:01

Silverstone A szerver

Q: kb BTCC ota nem mentem a palyan es A szerverre is kerultem igy mint foldi lako nem volt eselyem a top 10be bejutnom

R1: Iszonyatosan rossz rajt, kb mint a tanulo vezeto aki autot csak radioban hallott. Volt elottem egy kis csete-pate es Gucsi-Vegh urral kosotlgattuk a masikat de sikerult behozni talan 16. helyen ha jol emlekszek

R2: Fokkal jobb rajt, de meg mindig nem dicsekednek vele. Nem tudom Muller Peti csapattarsam hogy birt ezzel a setuppal rajtolni. Volr elol csete-pate ismet amibol jutott hatra is. Bekerultem egy harmas BMW szendvicsbe, amibol ketten jottunk ki a legrosszabbul ugyanis Suborits kollega ugy gondolta ha mar a ket BMW kozt furakodik egy Hondas akkor kitolja nehogy mar egy elso kerekes legyen elotte. Innen is koszonom kek BMW-s Gilbert neveben.
A vegen sikerult egy Daewoo-t es egy Seatot megelozni, ugyhogy fel siker.

Talalkozunk Novemberben, majd Teneriferol nezem a kozvetitest (na persze)

sunyi96

HozzászólásSzerző: sunyi96 » 2014.10.07. 22:17

Silverstone, B szerver

Q: nem jutottam tovább a Q2-be, 11. lettem. Középső szektorban kellett volna még 1 tizedet találni, akkor simán benn lettem volna.
R1: jó rajt, tizedik helyen autózok, majd Sass Norbi belém jön (portimaói karma strikes back...), és hátra csúszok. Innentől kezdve értékelhetetlen volt az egész versenyem, track limits miatt stop&go-t is kaptam utolsó előtti (!!!) körben, és a végére elfogyott a nafta is. 20. helyen csorogtam be.
R2: Utolsó pár, előre fuss! Istenes rajt, egy képzeletbeli kötéllel ráakaszkodok Veres Ákos Volvójára,de megint, megint, megint sikerült ütköznöm valakivel, visszaestem a rajthelyem mögé, Sályi Gergőbe belementem akaratomon kívül (betakart pár autó akkor), így állítottam egy kicsit a futóművön is. Igyekeztem menteni a menthetőt, kevés sikerrel. 13. hely a vége.

Igazán köszönöm mindenkinek, akik elütöttek a TC bajnoki címtől! Valamilyen szinten maqamat is okolhatom,plusz nem vagyok szerencsés típus, meg most a pálya eltüntette a különbségeket, de azért ez már egy kicsit sok(k). Remélem, maradnak még októberben így a szerverek, mert igen, képes vagyok beverekedni magam az A szerverre, és a TC bajnokira is van még esély!

Nem a kedvenc pályám, de gogogo Nürburgring!
Bödő Sándor #37

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2014.10.07. 22:18

Q: Majdnem egyéni legjobb nem volt benne több P19

R1: mentem mentem mentem egész jó volt meglepően jó 12.hely, nagyon örültem neki

R2: https://www.youtube.com/watch?v=umDr0mPuyQc
Dani Bálint

Ha nagy az arc, jön a kudarc!
"...be yourself, no matter what they say"

Vamos Rafa!!!

Gordon24
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2014.10.07. 22:25

Hát ez nem volt a legjobb verseny..

Nagyon sokan mentek mint az állatok..

Race1-en beszúrtam Ákos meg Sanyi mellé, Sanyi le akarta kerülni Ákost, de én meg ott voltam.. Crash.. Vissza estem nem kicsit.. Aztán jövök fel előttem 2 autó mondom megvagytok!! ÁÁÁÁÁÁ Erre lenézek 3 liter benya, és van 4 kör.. ŐŐŐŐ hát akkor gyök2.. 0.5 lityóval majdnem útsóként becsorogtam..

Race2. Ez jó volt. Végre egy normális eredmény. Már számomra :-) Talán ez az első verseny ami nagyjából tiszta volt.

De azért pár ember agyában rendet kéne tennünk...
Galambos Péter

TCS #82

Sasy

HozzászólásSzerző: Sasy » 2014.10.07. 22:42

sunyi96 írta:Silverstone, B szerver

Q: nem jutottam tovább a Q2-be, 11. lettem. Középső szektorban kellett volna még 1 tizedet találni, akkor simán benn lettem volna.
R1: jó rajt, tizedik helyen autózok, majd Sass Norbi belém jön (portimaói karma strikes back...), és hátra csúszok. Innentől kezdve értékelhetetlen volt az egész versenyem, track limits miatt stop&go-t is kaptam utolsó előtti (!!!) körben, és a végére elfogyott a nafta is. 20. helyen csorogtam be.
R2: Utolsó pár, előre fuss! Istenes rajt, egy képzeletbeli kötéllel ráakaszkodok Veres Ákos Volvójára,de megint, megint, megint sikerült ütköznöm valakivel, visszaestem a rajthelyem mögé, Sályi Gergőbe belementem akaratomon kívül (betakart pár autó akkor), így állítottam egy kicsit a futóművön is. Igyekeztem menteni a menthetőt, kevés sikerrel. 13. hely a vége.

Igazán köszönöm mindenkinek, akik elütöttek a TC bajnoki címtől! Valamilyen szinten maqamat is okolhatom,plusz nem vagyok szerencsés típus, meg most a pálya eltüntette a különbségeket, de azért ez már egy kicsit sok(k). Remélem, maradnak még októberben így a szerverek, mert igen, képes vagyok beverekedni magam az A szerverre, és a TC bajnokira is van még esély!

Nem a kedvenc pályám, de gogogo Nürburgring!
az a csapattársam volt nem én, kaptam én is belőle, TC-t meg majdnem hogy István már meg is nyerte, de a dobogóért még lehet küzdeni

a 2. futam tényleg elég érdekes volt, adtam is kaptam hát ez ilyen lett :/
Sass Norbert #91

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2014.10.07. 22:56

B

Kezdeném azzal, hogy amennyire szeretem ezt a pályát és viszonylag gyors is vagyok rajta a többihez képest, de annyira szopok vele mindig...BTCCben is 3 futamból 2n kiraktak a gébe....
Volt is egy fura érzés bennem...

Q1: 9ik lettem, nagyon szoros volt
Q2: 4ik hely, nagy meglepi
Race1: fos rajt, kocogok az 5ik helyen. Lacsika nagyon jött és elizgultam 2szer a T1et, megelőzött később. Aztán későb utolsó kanyarban lecsúsztam az ívről, de kívül tartva kezdtem a kigyorsot, mert belül jött egy cruze, de úgy telibevert oldalról, hogy borultam párat bele a gumifalba... :o :shock: Ekkora ütést ilyen szögből, ez lol volt. Mondjuk azt nem értem, hogy, ha valaki ott van előttem és kívül, meg helyet is hagy, akkor miért nem lehet belül fordulni szépen és egy kanyarral később megelőzni. Futómű kakaszar, de még tudtam folytatni, csak kanyarodni volt nehéz...tizensokadik hely. :cry:
Race2: szuper rajt, megrágtam mindenkit előttem. Szépen zárkóztam fel, talán 10ik is voltam, aztán egy hondának nem tetszettem és először utolsó előtti kanyarban úgy előz meg, hogy keresztbe rak, majd később T2ben hiába vagyok belül tartva óvatosan mellette, csak nem sikerült elférnünk és a bal hátsómnál fogva elküldött kavicsot szedni. Szuper volt, ezt már télleg nem hittem el, de később még egy sötét kocsi belém jött...

Sikerült szépen versenyeznem, előzékenyen, fair módon, de óriási szopóálarc lett a vége. Kár érte...
Big riszpekt és köszönet azoknak, akik kulturáltan tudtak versenyezni és nem irritálta őket a volvo és/vagy én!
Veres Ákos

Nebom
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Nebom » 2014.10.07. 23:11

B.szero
Q1:18 ez jutott..
Q2: le a 19re, koszi akinek nem tiszta még hogy az elso 10...
R1: Hondák nem fértek el, ennek a T2ben futómu kuka. elso kor jol kezdodik. A Volvora vigyaztam Ákos, bíztam benne hogy megyunk egyutt kicsit. A végére jo lettcsak már nem fordult a vas, P9.
R2: Páran keménykedtek ismét, Féktávot elmértem N.Laci kárára, ezért sokat esett vissza.. Nem fogott a kavics, bocs ért még 1x. Páran ott is hagytak, egy 4es csapatba találtam magam ahol voltak érdekes pockolések de a végéen bekapott egy féktávon és még 1x láttam Laci kolegat már jobb szinben.. 12 lett a vége talán.
#59 Z.Gorliczay

Sasy

HozzászólásSzerző: Sasy » 2014.10.07. 23:24

weres6 írta: Race2: szuper rajt, megrágtam mindenkit előttem. Szépen zárkóztam fel, talán 10ik is voltam, aztán egy hondának nem tetszettem és először utolsó előtti kanyarban úgy előz meg, hogy keresztbe rak, majd később T2ben hiába vagyok belül tartva óvatosan mellette, csak nem sikerült elférnünk és a bal hátsómnál fogva elküldött kavicsot szedni. Szuper volt, ezt már télleg nem hittem el
nos először is laggoltál azért raktalak keresztbe, T2es esetet meg majd nézd meg mert ha ezt "óvatosan belül tartottad" akkor nem tudom milyen lett volna ha mondjuk beesel, de én már a rázókő szélén voltam nem igazán tudtam volna kijjebb menni, de lehet nagyon másképp látom az esetet
Sass Norbert #91

Lacsika
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.10.07. 23:30

B szerver:

Q1: Közel a PB-hez P1.
Q2: Sajnos elrontottam és P9 lett.
R1: Sikerült eljönni baleset nélkül és feljöttem a 4. helyre. A verseny végén utolértem Sulik Leventét. Sajnos nem tudtam elmenni mellette. Így P4. TC 3.

R2: Sajnos kis lökdösődés, visszaestem, bekeveredtem egy kisebb bolyba. Kilöktek sajnos második körben így visszaestem 23. helyre. 4. körben meglöktem Sályi kollégát, akit bevártam, így nagyon elment a mezőny. Végére valahogy sikerült feljönnöm a 11. helyre. TC kitudja :(

Sajnos ezzel a futammal elég nehéz feladat lesz Mándity Istvánt utolérni és legyőzni a kategória győzelemért. Grat Istvánnak a dupla győzelemhez.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Vissza: “HTCC 2014”