Társalgó

WTCC tetszik? DTM tetszik? Egy ingyenes bajnokság keretein belül ennek a két sorozatnak egy keveredését próbálhatod ki! Győztesek nyereményekben részesülnek!

Moderátor: BT Tag

selby87

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: selby87 » 2015.01.27. 21:24

Hali!
Remélem nem okoztam balesetet!
Elment a netem és megszakadt a kapcsolat :(
Mire visszajött nem láttam senkit,boxból akartam nézni.
Ha okoztam Bocsi!!
Hajdu Gábor #87

navrancs

HozzászólásSzerző: navrancs » 2015.01.27. 22:07

Bocsánatot kérek attól a fehét BMW-stől, akinek nekicsúsztam féktávon.
Faragó Roland Márk
Mini Cup - Mad Dragon #19

Banki75

HozzászólásSzerző: Banki75 » 2015.01.27. 22:09

Köszönöm szépen a lehetőséget!
Remélem, senkit sem toltam le a pályáról, ha mégis nem volt szándékos, és elnézést érte.

Bánki Csaba

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.01.31. 22:37

Bírói döntések; pontok kint.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

latoo

HozzászólásSzerző: latoo » 2015.02.02. 12:55

SSTV Admiral írta:
latoo írta:A közvetítéssel kapcsolatban akarom már régóta írni:
Szuper, ahogy a srácok közvetítik, kommentálják a futamokat, köszönet a munkátokért.
De nem lehetne, hogy a felvételt is ti csináljátok? Rengetegszer előfordul, korábbi közvetítésekben is, hogy beszéltek egy érdekes szituról, előzésről, az operatőr meg mintha meg sem hallaná, mutatja az X-dik helyen teljesen egyedül autózó versenyzőt percekig. Vagy mutat valakit, és a periférián látszik, hogy akció készül a közelben, de inkább elvált a másik irányba. Néha mintha nem is nézné mit közvetít, random kapcsolgat.
Tudom, hogy nem egyszerű meló ez, respect mindannyiótok munkájáért, ami valóban színvonalas, de kicsit több odafigyeléssel a képi rögzítésnél még profibb és élvezhetőbb lehetne az egész.
Nem fikázni akarok, remélem folytatjátok még sokáig, ez csak egy építő jellegű kritika.
Sziasztok!

Szeretnék jómagam válaszolni az észrevételre. Sajnos közvetítés alatt a főnököm hívott telefonon és mivel a tévézésből nem tudok megélni ezért fel kellett vennem a telefont. Az, hogy rengetegszer előfordult az pedig nem tudom elhinni. Nem megoldható, hogy a kommentátorok legyenek az operatőrök. Ezeket a külső tényezőket figyelembe kell venni és semmi garancia arra, hogy ilyen eset nem fordul többet elő. Ne értsetek félre bennem semmi sértődöttség, harag nincs csak ezek a tények. Ha ez nem fér bele akkor a jövőben nem tudjuk vállalni VSR versenyeinek közvetítését.

További szép napot!
Üdvözlettel: Admiral
Mint korábban írtam, építő jellegűnek szántam a hozzászólásom.
Most sikerült visszanéznem a HTCC Laguna seca közvetítést, és azt kell mondjam, hogy ez most patent volt. Megvolt az összhang a kommentátorok és az operatőr között, a kameraállások jól voltak pozicionálva, ha nagyobb csapat volt, akkor át lehetett látni az egész csoportot, hátha a széleken történik valami. ha valahol történt valami, azt a kamera hamar megtalálta, de mégsem volt idegesítő ugrálás, szóval ez most profi volt.
Remélem nem maradt sértődöttség, és örülök, hogy emelkedett a színvonal. tudok én dicsérni is, ha valami jó :)
Lányi Tamás

Bracci

HozzászólásSzerző: Bracci » 2015.02.10. 22:42

sajnos az utolsó (meg korábban két) 'hétvégéről' lemaradtam [news flash: school suckz], de szeretném megköszönni a szervezést, meg a (legtöbb embernek) sportszerű versenyzést, izgalmakat, és szórakozást
bár jómagam achilles-sarka a hátsó kerekes ótó, azért örülök hogy - mikor kaptam setet :D köszönöm névtelen segítőmnek - olykor olykor előre is keveredtem, és ha komoly borsot nem is törtem az élmenők orra alá (általában inkább elengedtem a látványosan gyorsabbakat, főleg a futam első felében; a végefelé azért nem :D )
a szezonom szummázva, hát, felemás, első 4 futamból 3-nál kifogyott a benya, onnantól úgy kezdtem ráérezni, és végülis elégedett lehetek; Bán Gabeszt is megtréfálta eleinte a benzinmennyiség, aztán szerver is lecsapta őt, utána munka miatt jönni se tudott sajnos; Kozák Lui meg magához képest villogott: bár B-be kezdte, azért ahhoz képest hogy alapból lassú és béna (:DDDDDDDDDDD), emellett ez hatványozódik hátsókerék hajtásnál, végülis nem ment rossz szezont; ÉS ha jól számoltuk, minden futamon célba ért (csapatunkból nagyon nagyon egyedüliként :D)

am a tv közvetítések sokszori nemlétéért kár, de ez nem belső bibi
hmmm ööö...
nehéz félévem lesz szimezés terén, csodálatosan du 17-től 19-ig van órám keddenként, de mivel eléggé szörnyű és katalógus se lesz annyira, Minire megpróbálok jönni mikor tudok, szóval aki ott indul, nem úszik meg engem :D

mégegyszer kösz mindenki, grat a bajnoknak/futamgyőzteseknek/dobogósoknak, és see you next time
#669 Nagy Bence aka Bracci

"A jövőből jöttem, egy időhamburger segítségével" - Mikee Mykanic

Kép

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.02.16. 10:24

Bírói döntések kint, pontok hamarosan.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Vissza: “HTCC Extreme 2014”