Társalgó

WTCC tetszik? DTM tetszik? Egy ingyenes bajnokság keretein belül ennek a két sorozatnak egy keveredését próbálhatod ki! Győztesek nyereményekben részesülnek!

Moderátor: BT Tag

selby87

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: selby87 » 2014.12.03. 10:10

Lacsika írta:
danikosz írta:
selby87 írta:Sziasztok!
Mennyi az az idő amivel be lehet kerülni még a futamra ?
Előre nem tudjuk hogy 1 hét múlva mi lesz a legjobb idő. Folyamatosan nézd a hotlapon a legjobb időt és annak a 110%-a.

Most Kiss Ákos a leggyorsabb 16,7-el. Szerintem egy 20 körüli idő jó lesz,tippre.
1:24,436 jelenleg
1:23.836-t mentem eddig de lett volna jobb is,pár hiba is volt.
Remélem meglesz az időm.
Hajdu Gábor #87

GigaMegaPro

HozzászólásSzerző: GigaMegaPro » 2014.12.03. 21:51

Sziasztok.

Az lenne a gondom, hogy ha elindítom Logitech Gaming Software-t, amivel a kormány beállításait tudnám kezelni, hiba üzenet jön fel, ami a" Logitech WingMan Event Működése leállt." Eddig működött, de pár futammal ezelőtt elállítottam és úgy ragadt. Valaki tudja mi lehet a gond, hogy minden egyes alkalommal ez jön fel? Amikor újratettem a programot, utána ugyan ezt a hibát írta ki.
Bán Viktor

danikosz
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.12.04. 22:05

GigaMegaPro írta:Sziasztok.

Az lenne a gondom, hogy ha elindítom Logitech Gaming Software-t, amivel a kormány beállításait tudnám kezelni, hiba üzenet jön fel, ami a" Logitech WingMan Event Működése leállt." Eddig működött, de pár futammal ezelőtt elállítottam és úgy ragadt. Valaki tudja mi lehet a gond, hogy minden egyes alkalommal ez jön fel? Amikor újratettem a programot, utána ugyan ezt a hibát írta ki.
Keress egy régebbi programot. Gondolom ez a legfrissebb. Más hirtelen nem jut eszembe.
Molnár Dániel #99

rokamester

HozzászólásSzerző: rokamester » 2014.12.09. 18:30

Tudtok dobni egy linket, ahol az esti futam közvetítése látható lesz?
Szereztem 2 nézőt :)
Rózsa Tamás

danikosz
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.12.09. 18:38

rokamester írta:Tudtok dobni egy linket, ahol az esti futam közvetítése látható lesz?
FB oldalra mindig kikerül. Most 8-ra van beállítva a cucc ,akkor jelenik meg. Kedveljék azt is akkor már !! :D :D :D

Amúgy elvileg : https://www.youtube.com/watch?v=f7ITWINGdnk
Molnár Dániel #99

rokamester

HozzászólásSzerző: rokamester » 2014.12.09. 18:42

danikosz írta:
rokamester írta:Tudtok dobni egy linket, ahol az esti futam közvetítése látható lesz?
FB oldalra mindig kikerül. Most 8-ra van beállítva a cucc ,akkor jelenik meg. Kedveljék azt is akkor már !! :D :D :D

THX :mrgreen:
Rózsa Tamás

rokamester

HozzászólásSzerző: rokamester » 2014.12.09. 18:43

danikosz írta:

jaaaaa, és remélem ha ma úgy alakul, hogy meg kell veled szemben védenem a pozíciómat, akkor nem kell az üzemanyagra figyelnem :)
De ezen a pályán elvileg nem lehet ez gond...
Rózsa Tamás

tbazsi95
Teljes név: Toldi Balázs
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2014.12.09. 19:49

Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
YouTube csatorna - http://www.youtube.com/user/tbazsi95
sponsored by ToldiNET

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.12.09. 22:28

tbazsi95 írta: szeretem a kamikaze féktávosokat, sikeresen ki is löktek 9. hely
Sorry az R1-es lökésért, de itt semmi kamikaze nem volt, ha erre a kilökésre gondoltál. Igen instabilan közlekedtél a futam azon szakaszában, amikor elém kerültél, és fura volt az a kanyarvétel is. Nyugodtan óvd meg. És kapjak büntetést, ha a bírák úgy látják. Véleményem szerint ott mindketten hibáztunk.

Peace :)
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

tbazsi95
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2014.12.09. 22:32

Lacsika írta:
Sorry az R1-es lökésért, de itt semmi kamikaze nem volt, ha erre a kilökésre gondoltál. Igen instabilan közlekedtél a futam azon szakaszában, amikor elém kerültél, és fura volt az a kanyarvétel is. Nyugodtan óvd meg. És kapjak büntetést, ha a bírák úgy látják. Véleményem szerint ott mindketten hibáztunk.

Nem volt FFB-m, elkezdtem a kanyar mivel jött a kanyar, nem számítottam arra hogy beszúrod.
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
sponsored by ToldiNET

Juhász Csaba
VSR Szervertag 2019
Teljes név: Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2014.12.09. 22:55

tbazsi95 írta: R2: Bocs Csaba, elborult az agyam, 1x. hely
no comment... majd nekem is elborul, és elintézem ennyivel... vegyétek már észre magatokat, hogy rajtatok kívül más is van ezen a telibekúrt pályán!

rokamester

HozzászólásSzerző: rokamester » 2014.12.09. 23:01

Szerintem meg a Wheels Racing vezetősége elgondolkozhatna, hogy olyan bakit nem illik csinálni, hogy mindkét autót esős gumival küldik ki az első futamra, mert rajta felejtik...
(assza meg a játék, hogy átrakta automatikusan, és én is, hogy nem néztem meg, holott már jártam így nem éles futamon)
:cry:
Rózsa Tamás

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.12.09. 23:25

tbazsi95 írta:
Lacsika írta:

Nem volt FFB-m, elkezdtem a kanyar mivel jött a kanyar, nem számítottam arra hogy beszúrod.
Most néztem meg a stream-ed és az a furcsa, hogy Danikoszra, Nagy Danira ugyanolyan távolságból számítottál és figyeltél. Rám egyáltalán :D De mindegy is.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2014.12.10. 11:15

Hány fokos kormánybeállítással mész? Extrém kis kormányzással fordulsz.
Komlósi Péter alias KP. #22

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2014.12.10. 11:16

rokamester írta:Szerintem meg a Wheels Racing vezetősége elgondolkozhatna, hogy olyan bakit nem illik csinálni, hogy mindkét autót esős gumival küldik ki az első futamra, mert rajta felejtik...
(assza meg a játék, hogy átrakta automatikusan, és én is, hogy nem néztem meg, holott már jártam így nem éles futamon)
Velem ugyanez fordul elő. Szerencsére nálam a warmupon kiderült, illetve Juhász Csabi idejében figyelmeztetett. ;)
Komlósi Péter alias KP. #22

Juhász Csaba
VSR Szervertag 2019

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2014.12.10. 11:36

komlosip írta:
rokamester írta:Szerintem meg a Wheels Racing vezetősége elgondolkozhatna, hogy olyan bakit nem illik csinálni, hogy mindkét autót esős gumival küldik ki az első futamra, mert rajta felejtik...
Velem ugyanez fordul elő. Szerencsére nálam a warmupon kiderült, illetve Juhász Csabi idejében figyelmeztetett. ;)

Ja, furcsa volt hogy 3. kanyarban 120 fokos a gumi. :D

georgevics
Teljes név: GYÖRGY GÁBOR

HozzászólásSzerző: georgevics » 2014.12.10. 11:37

Sziasztok!

Nem akarok magyarázkodni, bár nem volt szándékos, de szépen el*rtam a tegnapi időmérőben a dolgokat, amiért ki is zártatok...:-(((
Mikor megláttam az esőt az időmérőn, kiléptem, hogy tanácsot kérjek egy versenyzőtárstól, és addig húztam az időt, hogy letelt a 15 perc,
és mire visszaléptem már azt írta valaki, hogy " György Gábor menj ki a pályára " ... Nem mérlegeltem hanem kimentem, pedig ekkor már a super pol ment, mint
utóbb kiderült... Persze rögtön jöttek a kedves üzenetek, amit bár megértek, hiszen egy balfék került a pályára, viszont kicsit alpári is volt,
hiszen gondolhattátok volna, hogy igencsak valami nagy zűr lehetett az illetőben, ha egy ilyen komoly bajnokságba benevez, és mégis ilyet tesz...
Természetesen megértem az elégedetlenséget, és ezúton kérek ismét elnézést a kellemetlenségért, remélem senkinek nem befolyásoltam a
teljesítményét a későbbi futamokon. A teljes kizárás viszont nagyon rosszul érintett, mert pár percre egy igazi debilnek éreztem magam, de ez van.
Talán egy kicsit több ( kb.1 perc ... ) türelem, és esetleg egy kis segítségnyújtás a kezdőknek nem lett volna rossz...
Remélem a későbbiekben már nem lesznek ilyen "problémáim", hogy eleget teszek a felszólításnak, és talán versenyezhetek is köztetek :-)))
A kedvem nem ment el sőt ! :-)))
Max a stíluson kellene elgondolkodnia egyeseknek, hisz szerintem ők sem tökéletesen jöttek a világra :-)))

Üdv. György Gábor
György Gábor

danikosz
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.12.10. 11:57

georgevics írta:Sziasztok!

Nem akarok magyarázkodni, bár nem volt szándékos, de szépen el*rtam a tegnapi időmérőben a dolgokat, amiért ki is zártatok...:-(((
Mikor megláttam az esőt az időmérőn, kiléptem, hogy tanácsot kérjek egy versenyzőtárstól, és addig húztam az időt, hogy letelt a 15 perc,
és mire visszaléptem már azt írta valaki, hogy " György Gábor menj ki a pályára " ... Nem mérlegeltem hanem kimentem, pedig ekkor már a super pol ment, mint
utóbb kiderült... Persze rögtön jöttek a kedves üzenetek, amit bár megértek, hiszen egy balfék került a pályára, viszont kicsit alpári is volt,
hiszen gondolhattátok volna, hogy igencsak valami nagy zűr lehetett az illetőben, ha egy ilyen komoly bajnokságba benevez, és mégis ilyet tesz...
Természetesen megértem az elégedetlenséget, és ezúton kérek ismét elnézést a kellemetlenségért, remélem senkinek nem befolyásoltam a
teljesítményét a későbbi futamokon. A teljes kizárás viszont nagyon rosszul érintett, mert pár percre egy igazi debilnek éreztem magam, de ez van.
Talán egy kicsit több ( kb.1 perc ... ) türelem, és esetleg egy kis segítségnyújtás a kezdőknek nem lett volna rossz...
Remélem a későbbiekben már nem lesznek ilyen "problémáim", hogy eleget teszek a felszólításnak, és talán versenyezhetek is köztetek :-)))
A kedvem nem ment el sőt ! :-)))
Max a stíluson kellene elgondolkodnia egyeseknek, hisz szerintem ők sem tökéletesen jöttek a világra :-)))

Üdv. György Gábor
Szia!

Nem olvastad végig a legelső üzenetet amit írtam. "György Gábor menj ki a pályára és zárasd ki magad." Vagy valami ilyesmi volt. Ezt utána még kb 5 alkalommal beírtam ugyanezt. Valamint azt is írtuk hogy menj szembe a forgalommal mert akkor ezt sikerül megcsinálni. Nem azért írtunk ilyeneket mert ki akartunk szúrni veled és röhögni rajtad. Azért írtuk ezt mert tudjuk ilyenkor mit kell csinálni. Mire Daninak leírtam telefonon hogy miért kérjük ezt és mi is ez,addigra valaki elindította a Te kirúgásod (Nem BT tag volt) és mire vissza raktam tálcáról a játékot már sehol sem voltál. Rá 5mp-re pedig átváltott a rendszer bemelegítő edzésre.

Kizárást úgy kell itt érteni hogy a játék zárjon ki. Mivel fel le lépkedtél ezért az időmérőn a 18. helyről (kb) előre kerültél a 10. helyre. Ezt a játékban mi már nem tudjuk megváltoztatni. Ezért kértük hogy menj vissza fele hogy a játék kizárjon. Ez annyit jelent hogy fekete zászlót kapsz az időmérőn és utolsónak sorol be. A kb 7-8 helyes előreugrásodból lett volna kb 3-as hátra. Futamon el tudsz indulni ugyan úgy ettől függetlenül.

Utána azért nem tudtál feljönni a bemelegítő edzésre mert a játék nem engedi. Nem mi nem akartuk, hogy ne gyere. Race07 eléggé kötött. Azt tudjuk beállítani egyedül hogy időmérő is már zárt legyen vagy ne,de mint láthatod ezt nem használjuk és fel le tudtok menni. Bemelegítő edzésen zárt már a dolog,senki nem tud feljönni,csak lemenni lehet. Ezt nem tudjuk befolyásolni.
Molnár Dániel #99

tbazsi95
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2014.12.10. 12:16

komlosip írta:
Őszintén soha nem éreztem a nagy kormányelfordulást Race07 alatt. Nem tudom miért van ez így. rF és más alatt jó, csak itt nem.
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
sponsored by ToldiNET

danikosz
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.12.10. 12:28

Lacsika írta:mivel jött a kanyar, nem számítottam arra hogy beszúrod.
Most néztem meg a stream-ed és az a furcsa, hogy Danikoszra, Nagy Danira ugyanolyan távolságból számítottál és figyeltél. Rám egyáltalán :D De mindegy is.[/quote]

Nálam nem számított rá és először nem is figyelt csak elkezdtem TS-en mondani hogy jaj vigyázz. Később fékeztem mint akartam (vagy Ő korábban,passz) és beestem mellé. Nem tudatos előzés volt,hanem egy nagy mák hogy nem löktem ki. Nekem úgy rémlik hogy teljesen szűken maradtam a vonal mellett. Nem látni ebből Te mennyire sodródtál le a full belső ívről. Lehet ha olyan ívben veszem a kanyart Én is ahogy Te,akkor már korábban a kavicsban köt ki Balázs.
komlosip írta:
Nekem is kb ennyi. G25nél feljebb kellett vennem a fokot. DFGT alatt 22es zár volt és 300 fok. Most 24,5 kell nekem. Én se szeretem fordítani a kormányt annyira. 90 fokos fordítás nekem már kényelmetlen.
Molnár Dániel #99

tbazsi95
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2014.12.10. 12:51

danikosz írta:Nekem is kb ennyi. G25nél feljebb kellett vennem a fokot. DFGT alatt 22es zár volt és 300 fok. Most 24,5 kell nekem. Én se szeretem fordítani a kormányt annyira. 90 fokos fordítás nekem már kényelmetlen.
Pl. Endurancenál, túránál, formulánál és GT-ben rFactor alatt simán 300-on használom. De Race07 alatt nem tudom miért nekem más. Saját hülyeségem :D :D :D
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
sponsored by ToldiNET

georgevics
Teljes név: GYÖRGY GÁBOR

HozzászólásSzerző: georgevics » 2014.12.10. 13:01

Szia Dani!

Semmi gond, én nem figyeltem, és a Nagy Dani mondta nekem utólag azt amit leírtál, és köszönöm, hogy próbáltál segíteni, de sajnos olyan gyorsan történt, hogy valóban nem olvastam, hogy forduljak meg... Egyszerűen nem voltam képben...
Szerintem egy-két verseny és nem lesz ilyen probléma...
Csak a stílus volt egyesek részéről fura, de ezt betudom a versenyláznak :-)))
Szóval igyekszem legközelebb, és köszönöm a lehetőséget !

Üdv.
György Gábor

MetaC
VSR Szervertag 2019
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2014.12.10. 16:35

danikosz írta:
georgevics írta:Sziasztok!

Üdv. György Gábor
Szia!
Ehhez még annyit, hogy már mért körön voltál, így ha körbementél volna a 6. helyre is feljöttél volna, ami végképp rossz lett volna, sőt utána már ki sem tudtál volna menni a pályára kizáratni magad, így került sor a kiszavazásra.
Máskor tessék jobban résen lenni :)
Kép

rokamester

HozzászólásSzerző: rokamester » 2015.01.06. 22:57

Juhász Csaba karmester! :)
Most látom csak, hogy második rész első kanyarjáért "bepereltél" és meg is nyerted a pert :D
Sorry, én nem is láttam és érzékeltem azt az esetet. Megakadtam abban a bugos falban, elég
szürreálisan működött, ahogy megdobott csak azt éreztem, csuriba volt a kezem, hogy ne legyen
az autónak semmi baja, azt láttam ugyan egy pillanatra jobbról, hogy megpördülsz, de azt hittem
meglöktek hátulról.
Büntit megkaptam, csak elnézést tudok kérni. Most tudatosult csak bennem, hogy miattam volt!

Pedig próbáltam a szezont hiba nélkül - büntetőpont nélkül lehúzni... shit. Egy ilyen hülye kialakítású
fal miatt szívom meg és te is :(
Rózsa Tamás

Juhász Csaba
VSR Szervertag 2019

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2015.01.06. 22:59

rokamester írta:Juhász Csaba karmester! :)
Most látom csak, hogy második rész első kanyarjáért "bepereltél" és meg is nyerted a pert :D
Sorry, én nem is láttam és érzékeltem azt az esetet. Megakadtam abban a bugos falban, elég
szürreálisan működött, ahogy megdobott csak azt éreztem, csuriba volt a kezem, hogy ne legyen
az autónak semmi baja, azt láttam ugyan egy pillanatra jobbról, hogy megpördülsz, de azt hittem
meglöktek hátulról.
Büntit megkaptam, csak elnézést tudok kérni. Most tudatosult csak bennem, hogy miattam volt!

Pedig próbáltam a szezont hiba nélkül - büntetőpont nélkül lehúzni... shit. Egy ilyen hülye kialakítású
fal miatt szívom meg és te is :(

np :)

Vissza: “HTCC Extreme 2014”