Társalgó

WTCC tetszik? DTM tetszik? Egy ingyenes bajnokság keretein belül ennek a két sorozatnak egy keveredését próbálhatod ki! Győztesek nyereményekben részesülnek!

Moderátor: BT Tag

kisrafa

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2015.01.14. 15:00

Lacsika írta:Köszönjük a TV és Dani Bálint munkáját. Nagyon jó volt a közvetítés.
Jó volt nagyon! Már hiányzott :)
Dani Bálint

Ha nagy az arc, jön a kudarc!
"...be yourself, no matter what they say"

Vamos Rafa!!!

tbazsi95
Teljes név: Toldi Balázs
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2015.01.14. 15:50

MetaC írta:Előjött nálam is a Dodival történt eset...
Rajtnál már 10%-al indult a kocsi állapot, aztán elfüstölt, max hűtővel. Előtte még kaptam egy stop&go-t is...
Hát ez ennyi volt...

Úgy látszik akkor hogyha rajtnál alacsony a kocsi állapota akkor felesleges is elindulni...
Én 28%-al indultam, picit tartottam a kieséstől :( 16%-al fejeztem be.
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
YouTube csatorna - http://www.youtube.com/user/tbazsi95
sponsored by ToldiNET

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.01.14. 16:22

tbazsi95 írta:
MetaC írta:Előjött nálam is a Dodival történt eset...
Rajtnál már 10%-al indult a kocsi állapot, aztán elfüstölt, max hűtővel. Előtte még kaptam egy stop&go-t is...
Hát ez ennyi volt...

Úgy látszik akkor hogyha rajtnál alacsony a kocsi állapota akkor felesleges is elindulni...
Én 28%-al indultam, picit tartottam a kieséstől :( 16%-al fejeztem be.
Én Lau-n indultam 18-al mindkét futamon és 13-14%-al fejeztem be, de ott szerencsém volt mert a futamok 2. felében nem kellett csatáznom. Szóval, ha ilyen motorral tesz ki; meleg van és csatázol végig, akkor 25 perc alatt is elfőhet a motor.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

rokamester

HozzászólásSzerző: rokamester » 2015.01.14. 19:15

Mentem pár kört A1 ringen.
T1 ismét érdekes kérdéseket vet fel bennem.

1. mi számít levágásnak, mert nem szól semmiért?! Ha elhagyom mind a 4 kerékkel a fehér vonalat? Mert a palánk is megszabhatja a kanyar legszűkebben vehető ívét.
2. kanyar kijáratánál is simán ki lehet futni mind a négy kerékkel anélkül hogy szólna, és ezt előnynek érzem, mert itt nem csúszik úgy, tehát nyomhatod tovább voltaképp egy szélesebb íven

ezeket tisztázzuk időben szerintem
Rózsa Tamás

georgevics
Teljes név: GYÖRGY GÁBOR

HozzászólásSzerző: georgevics » 2015.01.14. 19:44

Sziasztok!
Hát én csúnyán beszívtam tegnap...
14.helyen mentem a boxba, de a klaviatúrám egyik billentyűzetére sem reagált a "csapat".
Így kénytelen voltam kimenni, aztán újra bemenni, de megint semmi...
Megint kimentem, majd ismét vissza ( közben majdnem elintéztem Nagy Danit :-((( ) aztán vártam,
hogy alapjáraton elfogyjon az üzemanyag... Addig viszont belenéztem az élmenők autójába... majd
valóban leállt a motor... Hát nem voltam feldobva...
A közvetítést hol lehet megnézni?
Üdv.
György Gábor

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.01.14. 20:05

rokamester írta:Mentem pár kört A1 ringen.
T1 ismét érdekes kérdéseket vet fel bennem.

1. mi számít levágásnak, mert nem szól semmiért?! Ha elhagyom mind a 4 kerékkel a fehér vonalat? Mert a palánk is megszabhatja a kanyar legszűkebben vehető ívét.
2. kanyar kijáratánál is simán ki lehet futni mind a négy kerékkel anélkül hogy szólna, és ezt előnynek érzem, mert itt nem csúszik úgy, tehát nyomhatod tovább voltaképp egy szélesebb íven

ezeket tisztázzuk időben szerintem
Lesz kép pár kanyarról.
georgevics írta: A közvetítést hol lehet megnézni?
https://www.youtube.com/watch?v=xOLJmeSQpfY
Molnár Dániel #99

latoo

HozzászólásSzerző: latoo » 2015.01.14. 21:21

A közvetítéssel kapcsolatban akarom már régóta írni:
Szuper, ahogy a srácok közvetítik, kommentálják a futamokat, köszönet a munkátokért.
De nem lehetne, hogy a felvételt is ti csináljátok? Rengetegszer előfordul, korábbi közvetítésekben is, hogy beszéltek egy érdekes szituról, előzésről, az operatőr meg mintha meg sem hallaná, mutatja az X-dik helyen teljesen egyedül autózó versenyzőt percekig. Vagy mutat valakit, és a periférián látszik, hogy akció készül a közelben, de inkább elvált a másik irányba. Néha mintha nem is nézné mit közvetít, random kapcsolgat.
Tudom, hogy nem egyszerű meló ez, respect mindannyiótok munkájáért, ami valóban színvonalas, de kicsit több odafigyeléssel a képi rögzítésnél még profibb és élvezhetőbb lehetne az egész.
Nem fikázni akarok, remélem folytatjátok még sokáig, ez csak egy építő jellegű kritika.
Lányi Tamás

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2015.01.14. 22:26

latoo írta:A közvetítéssel kapcsolatban akarom már régóta írni:
Szuper, ahogy a srácok közvetítik, kommentálják a futamokat, köszönet a munkátokért.
De nem lehetne, hogy a felvételt is ti csináljátok? Rengetegszer előfordul, korábbi közvetítésekben is, hogy beszéltek egy érdekes szituról, előzésről, az operatőr meg mintha meg sem hallaná, mutatja az X-dik helyen teljesen egyedül autózó versenyzőt percekig. Vagy mutat valakit, és a periférián látszik, hogy akció készül a közelben, de inkább elvált a másik irányba. Néha mintha nem is nézné mit közvetít, random kapcsolgat.
Tudom, hogy nem egyszerű meló ez, respect mindannyiótok munkájáért, ami valóban színvonalas, de kicsit több odafigyeléssel a képi rögzítésnél még profibb és élvezhetőbb lehetne az egész.
Nem fikázni akarok, remélem folytatjátok még sokáig, ez csak egy építő jellegű kritika.
továbbítom az operatőrnek ;) köszi az észrevételt!
Dani Bálint

Vamos Rafa!!!

georgevics
Teljes név: GYÖRGY GÁBOR

HozzászólásSzerző: georgevics » 2015.01.15. 09:55

Sziasztok!
Megnéztem a közvetítést nagyon tetszett. Nagy örömömre nem volt benne amikor majdnem elintéztük egymást Nagy Danival, vagyis inkább
én Őt, amikor még a 2. helyen hajtott... Finoman fogalmazva is tanulnom kell az esetből, és az sem mentség, hogy épp a 3. sikertelen box kiállásba "igyekeztem"
vezethetetlen autóval...
A közvetítésről még annyit, hogy nagyon megdobja a verseny hangulatát, és jó érzés visszanézni, még akkor is ha a középmezőny második fele
csak nagy ritkán kerül a képbe. Ezért kell fejlődnie annak aki képbe akar kerülni...:-)))
Szóval gratulálok, remek munka volt, remélem lesz még ilyen a későbbiekben is...
György Gábor

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2015.01.15. 10:29

georgevics írta:Sziasztok!
Megnéztem a közvetítést nagyon tetszett. Nagy örömömre nem volt benne amikor majdnem elintéztük egymást Nagy Danival, vagyis inkább
én Őt, amikor még a 2. helyen hajtott... Finoman fogalmazva is tanulnom kell az esetből, és az sem mentség, hogy épp a 3. sikertelen box kiállásba "igyekeztem"
vezethetetlen autóval...
A közvetítésről még annyit, hogy nagyon megdobja a verseny hangulatát, és jó érzés visszanézni, még akkor is ha a középmezőny második fele
csak nagy ritkán kerül a képbe. Ezért kell fejlődnie annak aki képbe akar kerülni...:-)))
Szóval gratulálok, remek munka volt, remélem lesz még ilyen a későbbiekben is...
köszönjük, azon vagyunk hogyha külsős nézők nem is nagyon néznek minket, de Ti jól szórakozzatok ha visszanézitek ;)
Dani Bálint

Vamos Rafa!!!

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2015.01.15. 10:34

georgevics írta:Sziasztok!
Hát én csúnyán beszívtam tegnap...
14.helyen mentem a boxba, de a klaviatúrám egyik billentyűzetére sem reagált a "csapat".
Alapértelmezés szerint a nyilakkal és az Enterrel tudsz navigálni a pit menüben, de át tudod programozni a kormányod gombjaira is az OPTIONS > CONTROL SETTINGS menüben. Íme, egy leírás, ami segít a beállításban és a boxkiállásban:
http://www.nogripracing.com/forum/showt ... p?t=205776

Érdemes futam előtt tesztversenyt futni a gép ellen, és ott akár körönként gyakorolhatod a boxkiállást.
Komlósi Péter alias KP. #22

SSTV Admiral

HozzászólásSzerző: SSTV Admiral » 2015.01.15. 13:29

Sziasztok!

Szeretnék jómagam válaszolni az észrevételre. Sajnos közvetítés alatt a főnököm hívott telefonon és mivel a tévézésből nem tudok megélni ezért fel kellett vennem a telefont. Az, hogy rengetegszer előfordult az pedig nem tudom elhinni. Nem megoldható, hogy a kommentátorok legyenek az operatőrök. Ezeket a külső tényezőket figyelembe kell venni és semmi garancia arra, hogy ilyen eset nem fordul többet elő. Ne értsetek félre bennem semmi sértődöttség, harag nincs csak ezek a tények. Ha ez nem fér bele akkor a jövőben nem tudjuk vállalni VSR versenyeinek közvetítését.

További szép napot!
Üdvözlettel: Admiral

rokamester

HozzászólásSzerző: rokamester » 2015.01.15. 13:45

http://efpluszegy.postr.hu/igy-valtozot ... rik-hangja

ajjjaj, azok a régi szép idők...

ugye szerintetek is a 2014-es modellnek volt a legszebb hangja? :D
Rózsa Tamás

tbazsi95
Teljes név: Toldi Balázs
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2015.01.15. 15:15

Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
YouTube csatorna - http://www.youtube.com/user/tbazsi95
sponsored by ToldiNET

latoo

HozzászólásSzerző: latoo » 2015.01.15. 20:40

SSTV Admiral írta:
Sziasztok!

Szeretnék jómagam válaszolni az észrevételre. Sajnos közvetítés alatt a főnököm hívott telefonon és mivel a tévézésből nem tudok megélni ezért fel kellett vennem a telefont. Az, hogy rengetegszer előfordult az pedig nem tudom elhinni. Nem megoldható, hogy a kommentátorok legyenek az operatőrök. Ezeket a külső tényezőket figyelembe kell venni és semmi garancia arra, hogy ilyen eset nem fordul többet elő. Ne értsetek félre bennem semmi sértődöttség, harag nincs csak ezek a tények. Ha ez nem fér bele akkor a jövőben nem tudjuk vállalni VSR versenyeinek közvetítését.

További szép napot!
Üdvözlettel: Admiral
Azért ahogy látom csak sikerült kicsit megsértődni :)
Nem ez volt a célom, hanem hogy jobb, élvezhetőbb legyen a közvetítés.
Más ligák közvetítéseit nem szoktam nézni, csak az elmúlt pár vsr szériát, de hidd el, sokszor előfordulnak az említett esetek, nézz vissza párat. Tisztában vagyok vele, hogy ez non-profit, csak hobbiból csináljátok, le is írtam, hogy respect és köszönet érte, és nyilván előfordul, hogy telefon jön, hív a természet stb., de tényleg majdnem minden közvetítésben többször is van, hogy a kommentátorok beszélnek valami érdekesről, a kamera meg teljesen mást mutat és nem is megy a téma után. Másrészről, ha egyedi lenne, nem írtam volna meg a korábbi hozzászólásomat.
Még egyszer leírom, nagy nagy köszönet azért, hogy ezt csináljátok, nem okoskodni akartam, én ennyire se tudnám összetenni, ez csak egy építő jellegű kritika volt, sajnálom, hogy nem így vetted.
Ráadásul ez az én egyedi véleményem, nem a VSR véleménye.
Max a továbbiakban ne mutassatok engem ha ez annyira bánt :D
De tényleg ne haragudj, nem bántani akartalak!
Lányi Tamás

rokamester

HozzászólásSzerző: rokamester » 2015.01.15. 23:01

A1 ringen nem lehetne 50 perces futamra szavazni???? :mrgreen:
Rózsa Tamás

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2015.01.16. 12:23

SSTV Admiral írta: Szeretnék jómagam válaszolni az észrevételre. Sajnos közvetítés alatt a főnököm hívott telefonon és mivel a tévézésből nem tudok megélni ezért fel kellett vennem a telefont. Az, hogy rengetegszer előfordult az pedig nem tudom elhinni. Nem megoldható, hogy a kommentátorok legyenek az operatőrök. Ezeket a külső tényezőket figyelembe kell venni és semmi garancia arra, hogy ilyen eset nem fordul többet elő. Ne értsetek félre bennem semmi sértődöttség, harag nincs csak ezek a tények. Ha ez nem fér bele akkor a jövőben nem tudjuk vállalni VSR versenyeinek közvetítését.
A korábbi videózások szerintem teljesen jók voltak. A mostaniba valóban becsúszott pár baki, de ez bőven bele tudható a telefonhívásba ;)

Magam részéről abszolút elégedett vagyok. Köszönjük.
Komlósi Péter alias KP. #22

Bracci

HozzászólásSzerző: Bracci » 2015.01.18. 14:17

picit off, de hátha
szóóóval nem tudtok valami megoldást hogy motorház nézetbe ne csak 1, hanem 3 virtuális tükör legyen? ez pl tökre hiányzik rfactorból :D
csak mert ált sokkal gyorsabb vagyok hood nézetből mint cockpit, de szoros csatáknál hiányzik a félig oldalranéző tükör (szóval nem tudom hogy 2,5 centire, vagy 2,5 méterre van a kedves versenyzőtárs :D)
#669 Nagy Bence aka Bracci

"A jövőből jöttem, egy időhamburger segítségével" - Mikee Mykanic

Kép

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2015.01.18. 14:41

Bracci írta:picit off, de hátha
szóóóval nem tudtok valami megoldást hogy motorház nézetbe ne csak 1, hanem 3 virtuális tükör legyen? ez pl tökre hiányzik rfactorból :D
csak mert ált sokkal gyorsabb vagyok hood nézetből mint cockpit, de szoros csatáknál hiányzik a félig oldalranéző tükör (szóval nem tudom hogy 2,5 centire, vagy 2,5 méterre van a kedves versenyzőtárs :D)
Sajnos erre nincs megoldás.
Kép

latoo

HozzászólásSzerző: latoo » 2015.01.18. 16:05

Én mondjuk kötelező cockpit nézetet vezetnék be.
Jajj, már megint népszerűtlen hozzászólást írtam :)
Lányi Tamás

Banki75

HozzászólásSzerző: Banki75 » 2015.01.18. 16:46

Sziasztok!
Új vagyok itt, érdekelne, hogy a VSR HTCC Extreme 2014-re lehet-e még jelentkezni a maradék 1-2 futamra, és ha igen, akkor megfelelő-e ha GTR Evolutionom van, elvileg abban benne van a Race 07.
A másik még az lenne, hogy kell-e saját skint csinálni, mert nem nagyon tudtam értelmezni azt a SKIN OK jelzést a nevezők mellett.
ÉS végül még az érdekelne, hogy van-e valami állandó szerver, ahol lehet gyakorolni.

Előre is köszi!

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.01.18. 16:56

Banki75 írta:Sziasztok!
Új vagyok itt, érdekelne, hogy a VSR HTCC Extreme 2014-re lehet-e még jelentkezni a maradék 1-2 futamra, és ha igen, akkor megfelelő-e ha GTR Evolutionom van, elvileg abban benne van a Race 07.
A másik még az lenne, hogy kell-e saját skint csinálni, mert nem nagyon tudtam értelmezni azt a SKIN OK jelzést a nevezők mellett.
ÉS végül még az érdekelne, hogy van-e valami állandó szerver, ahol lehet gyakorolni.

Előre is köszi!
Szia!

Igen lehet jelentkezni,jó az ami neked van csak pályákat töltsd le.
Nem kell festést csinálni. Add le a jelentkezést és majd írjuk hogy melyik autóval tudsz jönni a futamra.
Szerver van. Szerver infós topicba le van írva a neve.
Molnár Dániel #99

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2015.01.18. 17:17

latoo írta:Én mondjuk kötelező cockpit nézetet vezetnék be.
Jajj, már megint népszerűtlen hozzászólást írtam :)
Szerintem elég egy liga az országban a kötelező belső nézettel ;)
Akik kifejezetten úgy akarnak versenyezni, azok oda mennek.
Veres Ákos

Tomi0027

HozzászólásSzerző: Tomi0027 » 2015.01.18. 17:32

nem lenne rossz a kötelező belső nézet egyetértek Latooval
Mihály Tamás

Banki75

HozzászólásSzerző: Banki75 » 2015.01.18. 17:45

danikosz írta:
Banki75 írta:Sziasztok!

Előre is köszi!
Szia!

Igen lehet jelentkezni,jó az ami neked van csak pályákat töltsd le.
Nem kell festést csinálni. Add le a jelentkezést és majd írjuk hogy melyik autóval tudsz jönni a futamra.
Szerver van. Szerver infós topicba le van írva a neve.

Köszi a gyors választ!
Még annyi érdekelne, hogy a Teamspeak használata kötelező-e.
Bánki Csaba

Vissza: “HTCC Extreme 2014”