Nyilatkozatok

WTCC tetszik? DTM tetszik? Egy ingyenes bajnokság keretein belül ennek a két sorozatnak egy keveredését próbálhatod ki! Győztesek nyereményekben részesülnek!

Moderátor: BT Tag

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: MetaC » 2014.12.09. 22:17

Nem az én hétvégém volt, de így is hoztam Norbin 5 pontot 1 liter izzadság árán. Király volt.
Kép

Luidzsi

HozzászólásSzerző: Luidzsi » 2014.12.09. 22:18

Két szóval az egész "hétvége" :Black Tuesday
Kozák Lajos #91

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2014.12.09. 22:21

Q1 : jó volt,megvolt
Q2 : hibáztam,igazából mind1 volt hogy 2 vagy 3 vagy 4
R1 : Unalmas volt. P4.
R2 : Bocsánat Dani. P4.
Molnár Dániel #99

tbazsi95
Teljes név: Toldi Balázs
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2014.12.09. 22:23

Q1: Jó volt 4. hely
Q2: izgi volt :D jó volt 2. hely
R1: FFB nélkül, szeretem a kamikaze féktávosokat, sikeresen ki is löktek 9. hely
R2: Bocs Csaba, elborult az agyam, 1x. hely
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
YouTube csatorna - http://www.youtube.com/user/tbazsi95
sponsored by ToldiNET

rokamester

HozzászólásSzerző: rokamester » 2014.12.09. 22:27

Q: kb. ott ahová vártam, pálya ritmusa nem tetszett, sok időt nem fektettem bele a setupba, amúgy sem erősségem. P14
R1: egész jó rajt, de az első kanyarig hamar fékeztem, az előttem lévő megijesztett, mert rálépett a fékre, és belülről senkit sem akartam megtorpedózni. Amúgy sem túl előnyös belülről bevenni az első ritka OKOS kanyart, ahol egyszercsak végetér a fal belül. Tilke tervezte vajon ezt is??? :D

Ezúton gratulálnék a játék készítőinek, hogy automatikusan gumit vált a setup!!!! Azért mert esős a quali, én meg elkövettem azt az amatőr hibát, hogy nem néztem meg a gumikat, esős gumival futhattam végig az első futamot (mint a csapattársam is) Óriásit bakizott a csapat :D P14

R2: mivel el volt b@szva az első futam, így a rajtpozíció is. Rajtot kiválóan kaptam el, 2 helyett jöttem előre, de megint bent találtam magam így vissza estem 3-at. Utána hiába autóztam tűrhető tempót, nem igazán lehetett anélkül előzni, hogy a másik nem hibázik. Ez nem történt meg, így nem is léptem előre előzve, csak 1 helyet.
Itt megjegyezném, hogy nem jegyzek meg semmit :D
P10

Összességében felejthető "hétvége" egy soha senkinek nem kívánom pályával :)
Rózsa Tamás

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2014.12.09. 23:34

nem lett a kedvencem ez a pálya :D

Q1: Sok hiba, a javító körömben majd 8 tizedet hagytam, mikor megcsúszott az autó hátulja a bukkanós részen :( Azzal a körrel kb 6. lettem volna, így p11.

R1: Jó rajt 11-ról 7-nek fordultam, de sajnos csapattársam kiforgása miatt fűre kellett mennem, amivel p10. Végén P7.

R2:Ismét jó rajt, de Ákos rövidebbet mert fékezni, így P2. Egy ideig tudtam tartani a gyorsabb pilótákat. Sajnos a második futamon totál máshogy reagált az autó. Ismét megett a p7.

Qualin kívűl kb erre számítottam. Elégedett vagyok. De az kellemetlen volt, hogy mindkét futamon 14-15%-os autóval fejeztem be úgy, hogy a futamok második felében nagyon figyelve a kocsira nem nyomtam neki, hogy ne füstöljön le.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2014.12.10. 11:39

Q: mindig meglepődök, hogy practice-en hogy csúszik a pálya a kvalihoz képest, pedig hozzá kéne már szoknom. P12
R1: lassú voltam és rettentően kínlódtam a gumikkal. ráadásul Kiss Ákossal csatázva még hibáztam is, pedig talán-talán az R2 pole is meg lehetett volna. P11
R2: szokásomtól eltérően állítottam az autón, ami később kifizetődött. jó rajt után, végig tudtam tartani a középmezőny elejével a lépést, és a gumik is jól bírták. P8
Komlósi Péter alias KP. #22

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.01.13. 22:03

Hockenheim

Q1 : megvolt
Q2 : kis hibás kör,jó volt
R : Nem hibáztam kb semmit,stabilan végigmentem. Ha Metac nem füstöl el akkor is megtartottam volna szerintem a 2. helyet. Bár ki tudja... Jó volt. Továbbra is fasza pálya ez a hákönhejm.
Molnár Dániel #99

Norbi

HozzászólásSzerző: Norbi » 2015.01.13. 22:20

Q1: jó
Q2: mégjobb
Race: lehetett volna tökéletes is de a pálya nem úgy akarta. csak 3. hely
Norbert Leitner

rokamester

HozzászólásSzerző: rokamester » 2015.01.13. 22:39

Q: gyenge, nem találtam a ritmust, szerintem az autót sem lőttem be jól...
R: fenti okok kihatottak a versenytempómra is. Sehol nem találtam a ritmust ismételten, az autó csúszkált, szenvedés volt, koncentrációs problémák is voltak már a verseny elejétől kezdve. Felejthető hétvége volt. Talán egy kört nem mentem hiba nélkül a futam alatt, és két óriási bakit is elkövettem. Csalánnal csapkodjatok meg... Tetőzte még néha magas ping is. Szolgáltatómnak hála.
Rózsa Tamás

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.01.13. 23:29

Q: Azt tudtam, hogy superpole esélytelen, de a 6. helyben bíztam. Sajnos csak 8.
R: jó rajt, feljöttem 6. helyre. aztán jött a tülekedés, elborult az agyam és nem tudtam koncentrálni. Szerencsére most nem fogyott ki az üzemanyag, viszont a boxbejárat megviccelt és kaptam egy S&G-t is a sok egyéb dolog mellé. Vége P11.

Annak ellenére, hogy a top 6-ba vártam magam, elszomorít a mai futam. Annak viszont örülök, hogy mindkét csapatunk sok pontot szerzett. Gratulálok Nagy Daninak a győzelemhez, a dobogósoknak, és mindenkinek aki behozta a kocsit ezen a futamon.

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2015.01.13. 23:53

Q: szolid P11

R: Jó rajt után 7. helyen találtam magam. Fogtam a pozíciót 14 körön keresztül, főleg Toldi Balázzsal vívtam jókat. Sajnos egy füstölő lekörözött miatt pozíciót vesztettem, de a boxban elvesztett 4-5mp még fájóbb volt (fogalmam sincs mit bénáztak a szerelők). Az utolsó előtti körben sikerült nekem is elbotolnom a T1 melletti fehér vonalban... Szerencsére Laci 30mp-re volt tőlem a stop-and-go miatt, így helyezést nem vesztettem - P10.

latoo

HozzászólásSzerző: latoo » 2015.01.14. 20:56

Vártam ezt a futamot. Szeretem a pályát is, én szeretem a hosszú távú futamokat (bár sajnos a kocsik paraméterei miatt a taktikázásra nem sok lehetőség van), nurburgot ráadásul sajnos ki kellett hagynom. Lacsikának mondtam is előtte nap, hogy most érzem magamban az erőt :D

Q1: csak nehéz autóval gyakoroltam a felkészülés alatt, az egykörös tempómat csak sejtettem, de a várakozásomnak megfelelő kört sikerült futnom, ami ráadásul p6-ra is jó volt.

R: sikerült jól eljönnöm a rajtnál, egy ideig tudtam is tartani a top pilótákat, de azért ők gyorsabbak, mint én, úgyhigy szépen lassan elléptek. A verseny felére már leszakadtam az elejétől, de mögöttem is több, mint 20 mp volt a lemaradás. Ez volt a szerencsém, mert ugyan sokszor gyakoroltam a boxkiállást, hát nem pont élesben rontottam el... Sok időt buktam a pörgéssel. Toldi Balázs mögé jöttem vissza. Láttam, hogy gyorsabb vagyok nála, de meg is kellett előzni. Nem akartam kapkodni, volt még sok kör, mögöttünk azért le voltak maradva, de pár kör után a visszafordítónál sikerült kívül elmennem mellette, aztán el is tudtam lépni, így végülis visszaállt az eredeti felállás.
Metac szerencsétlen esete és Báldi hibája után megörököltem a 4. helyet, de a végén volt még 3 vagy 4 köröm tartani Báldit. Sikerült jól beosztani a 3mp előnyt, így megtartottam a 4. helyet.
Nekem ez egy jó verseny volt :)
Gratula minden célbaérőnek, nagy koncentrációt igényel egy ilyen hosszú futam.
Lányi Tamás

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2015.01.27. 22:01

A1

Majd az óvás topicban nyilatkozom... :oops:

MetaC
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2015.01.27. 22:06

Hihetetlen forduló...
Két első hely, ez most nagyon kellett az előző eldurranás után...
Rózsa Tamásnak köszönöm, hogy hagyott menni.

Grat magamnak... meg amúgy mindenkinek aki nem csinált galibát!
Kép

Norbi

HozzászólásSzerző: Norbi » 2015.01.27. 22:10

A1 ring

Szeretném felhívni azoknak a lekörözötteknek a figyelmét akik nincsenek tisztában a kék zászló szabályaival, hogy a kék zászló azt jelenti, hogy gyorsabb jármű van mögötted a következő lehetőségnél engedd el ahol tudod. Ehhez képest volt aki az utolsó két kanyar előtti egyenesben nem volt képes elengedni, pedig 100%, hogy volt kék zászlója.

Köszönöm.
Norbert Leitner

Bracci

HozzászólásSzerző: Bracci » 2015.01.27. 22:19

remélem vártátok a kisregényem :DD
Q: hát úgy valahol elvesztettem 1 mp-t... valszeg az időjárásváltozás volt benne, de nem tudom. végére kicsit módosítottam seten, éreztem hogy jobb lesz, a race 07 meg érezte hogy eleget kvalifikációztunk, ugorjunk (12. hely? m1, hátul)

R1: tudtam, hogy nem jól rajtolós a setem :DD csak az nem ment el mellettem, aki a boxból rajtolt (jó azért nem, de legalább 3an előztek)
első két féktávon én szó szerint féltem, és nem jogtalanul, rutintalan (nevezzük így) kollégák nem kalkuláltak a fék hidegével, de ez nekem csak hozott, előrekerültem talán 7. helyre
aztán feltűnt mögöttem Nagy Dani, na mondom háhá megmutatom mit tudok, majd jól borsot török az orra al... fene mögötte meg 3 mp-re jön a boly, inkább had menjen :DD
ezután előttem nagyon semmi (körönként kb +1mp), mögöttem kicsit semmi (az is olyan 7-10mp körül stagnált), én meg a 8. helyen (hohó ez 2. futamon pole)
aztán Báldi valahol így páff, és így 7. hely [érdekesség: előttem lévők legjobb ideje 22 vége; én és a mögöttem lévők legjobb ideje 24 közepe körül; kis rés :D]

R2: fentebb már mondtam, hogy nem rajtolós a set :DD ez ismét bebizonyosodott
eleve tökre örültem, mert világított a piros motorjelző
rajt után kb végig külső ívre kerültem, mindenki tette a vállát hogy menj vissza játszani a tieiddel
ekkor úgy voltam, hogy hát a motor, vigyázni kéne rá, aztán csak nem maradtam le róluk, szóval úgy voltam, hogy yolo
egész sokáig egész tartottam a lépést velük tisztes 1-3 mpról, de aztán szépen lassan elfogyogatott az autó (de a végén is jobb időket autóztam mint első futamon), aztán végül talán 8. helyre jöttem be, nem is emlékszem már :D

∑: jobbat vártam még tegnap, de a kvali időmhöz képest így is sztem a legtöbbet hoztam ki
második futamon többször le le csúsztam, de komolyabb hiba nem volt, szóval kakaóval elmegy

u.i: kedves rutintalanabbak... én is voltam kezdő, de amit páran csinálnak; nem is a balesetokozásról beszélek, de sokan az íveket se találják meg, nagyon nem... gyakorlás gyakorlás gyakorlás, mert így nem lesz egyikünknek se jobb - nektek se
u.i2: ha vkinek betartottam vhol is, bocsi :D talán 1 eset volt hogy picit hirtelen kanyarodtam kintről, de ott nagy volt a kavarodás, meg igazából kb az volt az ideális ív
#669 Nagy Bence aka Bracci

"A jövőből jöttem, egy időhamburger segítségével" - Mikee Mykanic

Kép

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.01.27. 22:30

Q1 : Kösz Norbi!
Q2 : Szoros volt,lassabb voltam.
R1 : Kis ovál hangulatom volt. Kiestem a szélárnyékból és csókolom. P4, Gergő P15 yeah. Egyénibe hoztam rajta.
R2 : Faszom... Jó rajt,jó előzések. Danit követtem, 2 tizedes hátrányról beestem volna mellé ha a T2be járunk mert a féktávon jobb voltam. Erre rámentem T3 előtt a fűre és dirr. Bocsánat! :S Utána 3 körig nem tudtam megállni sehol mert nem fogott a fék. Utána visszagyorsultam valamennyire,talán P6? Gergő kiesett így egyénibe megelőztem és elhagytam őt...faszom.
Molnár Dániel #99

rokamester

HozzászólásSzerző: rokamester » 2015.01.27. 23:35

MetaC írta:Hihetetlen forduló...
Két első hely, ez most nagyon kellett az előző eldurranás után...
Rózsa Tamásnak köszönöm, hogy hagyott menni.

Grat magamnak... meg amúgy mindenkinek aki nem csinált galibát!
Nincs mit! Ha odateszem magam, mondván ott nem illik elmenni, akkor a korlát élére raklak, ahonnan lepattanva engem löksz ki, és mindketten a kavicságyban szivaroztunk volna :)
Egy pillanatra elgondolkodtam ezen a varin, de aztán jobbnak láttam befejezni a futamot.

Q: 10. hely tűrhető az előző pár versenyhétvégéhez képest. Pechemre viszont ismét poros oldal...

R1: rajtot követő jó helyezkedés után, csak azt vettem észre, hogy mindegyik kanyar féktávján megpöcköl valaki, és ezzel helyeket veszítek. 16. helyen eszméltem. Ott már lefőtt a kávé és próbáltam agresszívabb lenni én is, szabályok betartása mellett! 8. hely lett a vége... összességében relatív stabilan mentem, de többet vártam a pályától.

R2: P1, nem tartott sokáig az öröm. Azt gondoltam tovább meg tudom őrizni az első helyet, de az első 4-5 pilóta ott előzött meg ahol akart az első körben. Persze ha erőszakosabb vagyok egyikőjük fent akadt volna (nem feltétlen Szűcs Úrra gondolok itt) és akkor mindketten építkezhettünk volna mezőny végéről. Onnantól, hogy elmentek a gyorsabb pilóták dög unalom volt... csak be kellett hozni az autót. Azt viszont továbbra sem értem, hogy első körben hogy tapad nektek így az autó. Enyém csak keresi a hőt gumikhoz, és némi tapadást... De ezt már szezon eleje óta észrevettem :(

Összességében sokkal de sokkal jobb futamokat vártam, és azt gondoltam könnyű lesz előzni, de nagyon nem volt az.
Rózsa Tamás

Csuti

HozzászólásSzerző: Csuti » 2015.01.28. 11:57

Időmérő: egy hajszállal maradtam le a poleról,hála Nagy Daninak,aki nagyon szép kört tett össze(sajnos :cry: :D )
Race1: Jó rajt után végig csatáztam Metaccal akinek ezúton is gratulálok neki,valamint Norbival a végén vívtunk elég szoros csatát.2.hely

Race2: 7.helyről indulva szerencsére gyorsan feljutottam a 3-4.helyig,viszont az első kör végén hibáztam eggyet az utolsó kanyarban,és majdnem keresztbe álltam az célegyenesben,ennek köszönhetően elment mellettem Metac.Később a két Dani ütközete miatt ismét kialakult az első versenyen látott trió az élen.Próbáltam Metacon fogást találni,de nem tudtam megzavarni.Norbi a végére kissé szétesett a lekörözöttek miatt,aminek köszönhetően megtudtam előzni a verseny vége fele.
2.hely

Gratula mindenkinek!! :P
Csuti Zoltán

selby87

HozzászólásSzerző: selby87 » 2015.01.28. 17:28

Időmérő annyira nem volt jó!
R1: Annyira nem kezdődött jól,lehet tudtam volna 1-2 helyet előrébb jönnöm,csak az a szar net megszívatott 3-4 kört mentem és elment a net . :(
Grat mindenkinek és a győztesnek is ! :)
Hajdu Gábor #87

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.02.10. 22:14

Valencia

Q1 : Megvolt
Q2 : Elrontottam,benne van.
R1 : Elfüstölt a kolléga. Így a negyedik hellyel átvettem a második helyet.
R2 : Nem b*sztok ki velem! :D Múlt heti Ring után majdnem sikerült elrontani elrontani. Szerintem levegőbe is voltam. Jobb hátulja az autónak eltűnt. Kezelhetetlen vasdarab lett az egész. Elméletileg megvan az ezüst. Dobogót se gondoltam év elején. De a bajnokiból való eltűnések meg a több kiesés miatt sikerült egy konstans eredménnyel év végén ott lenni. Silver kivételével szerintem szinte mindig a top5 +-1 meg is volt. Grat Máté!! Grat Norbi! Csapat arany meg már korábban meglett.

Bajnokiról : Köszi az egész éves részvételt! Remélem tetszett a bajnokság! Lesz ETCC meg Mini is,gyertek!
Molnár Dániel #99

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.02.10. 22:26

Q1: A végéig megvolt a top 5, aztán csapattársam megfosztott Tőle. grat érte!!! P6
R1: A rajtom nem volt az igazi, de P5-re feljöttem, mert Dani kigyosításon megcsúszott. Később visszavette a pozíciót. Vége P5, mert Leitner Norbi alatt megállt az autó.
R2: Rajtom nem volt a legjobb, p4-ként fordultam a T2-ben, aztán elment Norbi és Máté. Szerencsére közel tudtam maradni, és jöttek az előttem haladók támadásai Mátéék által, amit ki tudtam egy idő után használni, mert Lányi Tomi és Kiss Ákos is hibáztak. Ekkor már úgy voltam vele, hogy P4 nagyon jó.Aztán 7 perccel a vége előtt láttam, hogy Norbi egyre lassabb, gondolom elkezdett vigyázni a kocsira, hogy ne füstöljön el ismét :D Sajnos a kigyorsításai mindig annyira jók voltak, hogy megőrizte a 3. helyet. Grat a győzteseknek, dobogósoknak.

Összességében: Köszönöm ezt a bajnokságot. Tökéletesen elégedett vagyok a szervezéssel, ezzel a móddal. Hihetetlen élvezetes versenyek voltak. A teljesíítményemmel annyira nem vagyok elégedett, mert az összetettben valahol az 5. hely környékén kellene lennem, de leginkább ezt magamnak köszönhetem :(
Gratulálok Máténak a bajnoki címhez, hihetetlen kiegyensúlyozott szezont futottál. Továbbá gratulálok Daninak és Norbinak a dobogóhoz, valamint a csapat bajnoki címhez. Gyönyörű csapatmunka volt. Szeretném megköszönni a csapatomnak is a kitartást és közös munkát, mert szerencsére mind a két csapatunk a dobogón végzett.

Remélem találkozunk a következő bajnokságokban.

MetaC
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2015.02.10. 22:29

Első futamot megnyertem, Norbi kiesett így biztos volt a bajnoki 1. helyem.
2. futamon 8. helyről nem volt könnyű mert nem tudtam most jókat rajtolni, aztán beragadtam mindig, de végül a 2. helyre felhoztam.

Gratula mindenkinek aki végigtolta a bajnokit, plusz magamnak hogy ilyen faszáúl mentem végig. :D

A lekörözöttek annyira el akartak engedni mindig, hogy a pályáról is lementek inkább. Ennyire nem kell óvatoskodni, elég ha a pályán maradsz csak lelassítasz nem az ideális íven. De azért kösz!
Kép

Csuti

HozzászólásSzerző: Csuti » 2015.02.10. 23:05

Q1: jó kör
Super Pole: szerencsére elég jó kör jött össze. P1
Race1: hihetetlen jót tudtam rajtolni,de sajna a gumik elmelegedtek nagyon korán,Metac (sajnos :D) megelőzött,próbáltam visszatámadni,de nem ment, így inkább próbáltam biztonságosan behozni a kocsit.
Race2:7.helyről felrajtoltam olyan 3.hely körülre,utána pedig miután az élre kerültem,próbáltam a lehető legrövidebb idő alatt kialakítani egy távolságot,ahol már nem tudnak nyomást helyezni rám,így sikerült megnyernem az utolsó futamot.

Gratulálok mindenkinek,Metacnak a bajnokiért :)
Kár hogy csak az utolsó két versenyen tudtam indulni,elég jól feküdt ez az autó szerencsére,jó lett volna az összes versenyen csatázni .
Csuti Zoltán

Vissza: “HTCC Extreme 2014”