Nyilatkozatok

WTCC tetszik? DTM tetszik? Egy ingyenes bajnokság keretein belül ennek a két sorozatnak egy keveredését próbálhatod ki! Győztesek nyereményekben részesülnek!

Moderátor: BT Tag

latoo

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: latoo » 2015.02.10. 23:34

Q1 jól sikerült, a végén meglett a p5 is.
Q2: belehibáztam, de amúgy sem vártam jobbat p5-nél, de mivel más is hibázott p4.
R1: jó rajt, p3, Leitner Norbi nagyon a fenekemben volt, aztán kisebb hibáimat kihasználva elment, de mivel elfüstölt, ismét p3. Előttem, mögöttem 10 mp-re voltak, így nyugodtan behozhattam a dobogóra.
R2: közepes rajt, de jól helyezkedtem, így ismét p3-ban autóztam. Aztán feltűnt mögöttem Metac és Norbi, el is mentek. Próbáltam rajtuk maradni, futam végére Norbira fel is jöttem, de elrontottam t2 féktávját, buktam 2 helyet. Futam elején és végén Kiss Ákost követtem, de ha hibázott akkor én is, amúgy meg azonos volt a tempónk. Vége p6.
Azért verejtékező egy verseny volt ez, tetszett :)

Gratulálok a bajnokság győzteseinek! Ezt a szuper szezont köszönöm a szervezőknek, a csapatnak, a családnak! :)

Szerintem az extreme mod nagy királyság, remélem a szervezők nem felejtik el és lesz még ezzel bajnokság!!!
Lányi Tamás

Banki75

HozzászólásSzerző: Banki75 » 2015.02.10. 23:45

Jó tudom, nem az én fajtámnak kell nyilatkozni de miért ne? :D
Q1: Az edzésekhez képest simábban ment, főleg úgy, hogy elsőre futottam egy az én szintemnek megfelelő kört, bár itt inkább az volt a lényeg, hogy jól érezzem az autómat.
R1: Jó rajt, az első körökben a 17-ről 14-ig előre jöttem, ami kicsit vicces ugyan, a 14. hely nem éppen az, amire nagyon büszke az ember, de legalább ezt sikerült is megtartanom. Külön örültem neki, hogy volt olyan résztvevő, aki nagyjából a velem azonos szintet hozta, egy gyári festésű Leonnal jókat küzdöttünk :)
R2: Nagyon lassú rajt, majdnem mindenki elment mellettem, de a 14-ig visszakapaszkodtam legalább. 6-7 perccel a vége előtt elkezdett valamiért szaggatni a játék, nem tudom miért, akkor volt bőven probléma, többek között az utolsó kanyarban ekkor forgatott meg a mögöttem jövő BMW-s, akinek sajnos nem tudom a nevét, ezért csak ezúton szeretném megköszönni neki amiért nagyon korrekt módon visszaengedett, bár egyáltalán nem biztos, hogy ő volt a hibás, mivel lehet, hogy két szaggatás között sikerült valami furcsa mozdulatot produkálnom.

Mindkét futamra vonatkozik, hogy igyekeztem minden engem lekörözőt elengedni, bocs, ha valakit ennek ellenére feltartottam.
Végezetül pedig meg szeretném köszönni a lehetőséget, hogy csatlakozhattam az utolsó két versenyre, remélem a későbbiekben is lesz ilyen ingyenes bajnokság. (Nem sajnálnám érte a pénzt, ha lenne esélyem, de így inkább nem ölöm a pénzt abba, ami nem megy ;) )

Gratulálok az összes futamgyőztesnek, dobogósnak, top 5/10-esnek, kinek mi a fontos, és természetesen a bajnoknak is! :)
Bánki Csaba

rokamester

HozzászólásSzerző: rokamester » 2015.02.11. 00:01

Q: pocsék köröket sikerült futnom, de amúgy sem volt benne több (szezon végére nem hogy egyre jobban, inkább egyre kevésbé éreztem rá az autó helyes beállítására, ellentétben a többiekkel)

R1: jó rajt, egészen T1 kijáratáig tartott az öröm, ott valakik előttem ütköztek, így kaptam hátulról is, de sértetlenül megúszta a verda és be tudtam hozni a 7. helyen. Itt kiemelném Juhász Csaba remek védekezését... illetve egy "kolléga" támadásait, sajnos nem tudom ki volt. 3-an harcoltunk az utolsó jó néhány körben.

R2: P2-ből jó rajt, első kanyart és első kört is sikerült még első helyen befejezni, de aztán megérkeztek az élmenők, én is folyamatosan rontottam, így elég hamar visszaestem a 8. hely környékére. Szeretném megjegyezni, hogy korábbi pályákhoz képest, itt sokkal óvatosabban és kulturáltabban előztek meg az élmenők! Így éreztem fairnek!
A futamot végül a 7. helyen fejeztem be.

A szezon felemásra sikeredett. Sosem volt erősségem a setupolás. Gondoltam majd most... hát nem. Minél többet próbálkoztam, annál inkább rosszabb lett mindig. Szezon első felében még könnyedén tudtam az első 8-ban végezni, a közepétől viszont erősen küzdenem kellett érte. Időmérőkön is egyre inkább hátrébb végeztem, ezzel megnehezítve a futamokat.
Kár érte, hogy nem futottunk több 50 perces futamot...
Köszönöm a szervezést és a lehetőséget! Remélem az év végi 5. hely meglesz... Persze ez rohadtul nem tükrözi a tempómat, sokkal inkább csak a stabilitásomat. Rendszeres pontszerzést az első 8-ban. Tempóm alapján valahol a 8. 9. 10. hely környékén kellett volna csak végeznem.

Kasztnis autók világa eddig sem vonzott, most sem sikerült jobban megszeretnem. Ettől függetlenül voltak izgalmas és fordulatos futamok, a szezont pedig jóra értékelném.
Rózsa Tamás

Vissza: “HTCC Extreme 2014”