Nyilatkozatok

Ingyenes GP2 bajnokság! A VSR és a PSRL közös szervezésű bajnoksága! A győztesek nyereményeket kapnak.

Moderátor: BT Tag

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: MetaC » 2014.11.27. 22:25

Felejtős volt az egész... Nem éreztem rá a pályára, se az autóra... A féktáv is rossz volt, kanyarban sem volt az igazi, utolsó szektorban 3 tizedet vesztettem, úgy hogy fogalmam nem volt mit csinálok rosszul, és ezen a szinten már eléggé idegölő az ilyen...
A két futamból kihoztam a maximumot... 1. futamon nem tudom hanyadik lettem, talán 5, a 2.on pedig 4.
A két társam remek munkát végzett, csak konstansabbnak kell lenni. :)
Kép

kisrafa

HozzászólásSzerző: kisrafa » 2014.11.27. 22:27

Q: nem volt sokkal több benne Ákos nekem gyanúsan gyors.
R1: jó volt végig a végén ********* meg a lekörözött pilóta, dávidka elment aztán kilöktem, vállalom.
R2: elfáradtam fizikálisan is meg fejben is, kedvem se volt hozzá látszott is.
Dani Bálint

Ha nagy az arc, jön a kudarc!
"...be yourself, no matter what they say"

Vamos Rafa!!!

kemenyakos

HozzászólásSzerző: kemenyakos » 2014.12.11. 22:42

Kvali:
Jó volt,sikerült összerakni egy egész jó kört.

R1:
Jó rajt,kontrollált verseny,győzelem.

R2:
Huu,hol is kezdjem :D
Rajtom jó volt,de az 5.kanyarban blokkoltak a hátsó fékeim,és megpördültem,ott úgy voltam vele,hogy egy top 5 már jó.
De aztán jöttem előre,2 embernél vesztettem sokat,de aztán csak feljöttem a 3.helyre,15-16mp volt a hátrányom.
De teltek-múltak a körök és egyre közelebb értem az első 2.-höz.
Utolsó két körre utol is értem őket,de előzni sajnos nem sikerült.
Az utolsó szektorban nagyon közel kerültem Bencéhez,egyszer meg is eloztem,de nagyon elkönnyelműsködtem,és visszajött.Utolsó kanyarban ott voltam mellette,ott tartottam,veszteni már nem veszthettem vele,de maradtam 3.

Összességében egy nagyon jó versenyhétvége volt,várom a következőt.

(kösz a tanácsot még 2 héttel ezelöttről Báldi,gondolkodtam rajta ,és megérte :) )
"A shark? No,i like to think i'm more like a panther.A shark attacks from behind without you knowing.With a panther,you know,it's coming-but he stil gets you..." LH

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2014.12.11. 23:39

A pályára ráéreztem szerencsére...

Kvali szörnyű lett, nem tudtam felmelegíteni az első kerekeket.

1. futamon a rajtom jó lett, Ákos mögött autóztam végig, de nem tudtam konstans lenni, így maradt a 2. hely

2. futam rajtja nagyon jó lett, 4. helyre fel is jöttem rögtön, majd Csutit megelőztem, majd oldman-t és mehettem Zsupi után. Csatázgattunk szépen, egyszer én hibáztam és mentem neki a falnak amivel mindketten buktunk időt, egyszer meg ő tette ugyanezt. Az utolsó előtti körben szerencsére hibázott egyet és elmentem mellette, de szerencsére Ákost maga mögött tudta tartani, így bejöttünk 1-2be. Király volt.
Kép

mateman

HozzászólásSzerző: mateman » 2014.12.13. 11:49

Időmérő: Lazán lehetett volna q2 látva hogy futamon majdnem fél mpvel gyorsabb kört jöttem kopott gumival mint qualyn...

1. Futam: Rajtom jó volt aztán az előttem levő pity-puty miatt a falra kenődtem el kellett venni a gázt ezért nem nyertem szinte semmit.
Aztán a futam második felében jött a szokásos forma: valakivel csatázgatok majd a szokásos 20 perc után a szar is elfogy a gumikból semmi tapadás utolsó 10 perc rémálom volt.

2. Futam: 3. helyről jól jöttem el talán még elsőnek is fordulhattam volna a 2. kanyarban, de kigyorsításon Csuti kiforgatott így visszaestem a mezőny végébe ami szintén jól jött. Kezdtem talán "felzárkózni' mikor nekicsuccsantam a falnak első szárny minusz, felraktam a boxban a szuperlágy de már esélyem nem volt előzni csak Terényi előtt maradni, az szerencsére sikerült.

Összességében az egész bajnokságról: Nagyon örülök hogy meg lett szervezve ez a bajnokság és végre nem csak híreket olvasva követhetem ezt a bajnokságot hanem versenyzőként is. Nem akarom elkiabálni de ezalatt a majdnem 3 hónap alatt érződik, hogy fejlődök itt gondolok arra hogy ezzel a minimális segítséggel meg egy ilyen erős mezőnyben nem a legvégében kullogok hanem egy kicsit előrébb mint a tök utolsó :D Jó lenne januártól újra 20 +-os létszámban menni a több csata érdekében , és minél előrébb végezni, a szezon második részében a célom pedig hogy bejussak legalább egyszer a q2-be és minél többször végezni a top 10-ben, és végre nem szétesni a futamok végére gumihasználat tekintetében. A másik célom hogy ha befejeződik a szezon akkor lehetőség szerint más szériában indulni nálatok mert nagyon meggyőzött ez a pár futam.
Veres Máté - mateman

Vissza: “VSR-PSRL GP2 '14”