Társalgó

Ingyenes rFactor bajnokság! A dobogósok nyereményben részesülnek! Terveink szerint az utolsó rFactor bajnokság!

Moderátor: BT Tag

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: MetaC » 2015.03.05. 23:03

Eredmények/Bajnoki állás frissítve.
http://vsr.hu/seat-leon-eredmenyek/
Kép

fodormartin
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: fodormartin » 2015.03.06. 14:01

Tisztelt BT!
Kérném "a következő időmérő edzésén való utolsó rajthelyes büntetésemet" újra tárgyalni, ugyanis a nürburgingi A szerveres első futamomon nem álltam ki a rajtrácsra (a helyemre), a box utcából rajtoltam (és így eredtem a mezőny után)!
Köszönöm!

"Síkán átvágása amivel több pozíciót is nyert az időmérőn :
Fodor Martin : Utolsó rajthelyes büntetés

+Nüburgringről hozott büntetések. Mindenki a következő időmérő edzésén az alábbi büntetést kapja :
"
Fodor Martin #51
Kép

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.03.06. 14:32

fodormartin írta:Tisztelt BT!
Kérném "a következő időmérő edzésén való utolsó rajthelyes büntetésemet" újra tárgyalni, ugyanis a nürburgingi A szerveres első futamomon nem álltam ki a rajtrácsra (a helyemre), a box utcából rajtoltam (és így eredtem a mezőny után)!
Köszönöm!

"Síkán átvágása amivel több pozíciót is nyert az időmérőn :

+Nüburgringről hozott büntetések. Mindenki a következő időmérő edzésén az alábbi büntetést kapja :
"
Tisztelt Fodor Martin!

Valóban! Köszönjük az észrevételt! Ebben az esetben Neked nincs a következő időmérő edzéseden büntetés,részt vehetsz rajta büntetés nélkül!

Bírói Testület
Molnár Dániel #99

fodormartin
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: fodormartin » 2015.03.06. 16:03

danikosz írta:
fodormartin írta:
Tisztelt Fodor Martin!

Valóban! Köszönjük az észrevételt! Ebben az esetben Neked nincs a következő időmérő edzéseden büntetés,részt vehetsz rajta büntetés nélkül!

Bírói Testület
Köszönöm szépen!
Fodor Martin #51
Kép

Ben Carroll
Teljes név: Cser Bence

HozzászólásSzerző: Ben Carroll » 2015.03.06. 17:37

Sziasztok!
Hol tudom megnézni az időmérő replayt? Nekem nem is tartja meg a program.
Azt a sikánt amúgy (szinte) mindenki elhagyta 4 kerékkel, ezért nem akartam kimaradni a sorból. :D
Tisztelet a ritka kivételnek!
Örülnék ha MINDIG megmaradna a replay fájl az időmérőről is, eddig úgy tudtam hogy a program hibája miatt felülíródik a futam replayjel.
Ha tényleg meg tudtátok oldani hogy meglegyen az archívumban a Quali replay annak örülök!
Nem mellesleg kérhetem hogy tegyétek ki a Quali replayt is a fórumba?

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.03.06. 17:45

Ben Carroll írta:Sziasztok!
Azt a sikánt amúgy (szinte) mindenki elhagyta 4 kerékkel, ezért nem akartam kimaradni a sorból. :D
Örülnék ha MINDIG megmaradna a replay fájl az időmérőről is, eddig úgy tudtam hogy a program hibája miatt felülíródik a futam replayjel.
Ha tényleg meg tudtátok oldani hogy meglegyen az archívumban a Quali replay annak örülök!
Aki hátrasorolást kapott az időmérőn az vágott. Szóval a (szinte) mindenki az 6 ember a 22-ből. Nem tudom hogy miért nem marad meg neked MINDIG a replay. Nekem MINDIG megvan a gépemen. Szeró gépen is.

Tessék, itt van a nürburgringi quali: ftp://95.140.42.99/rFactor/seat%20'15/r ... AQ%202.Vcr
Molnár Dániel #99

Ben Carroll

HozzászólásSzerző: Ben Carroll » 2015.03.06. 19:30

danikosz írta:
Ben Carroll írta:Sziasztok!
Aki hátrasorolást kapott az időmérőn az vágott. Szóval a (szinte) mindenki az 6 ember a 22-ből. Nem tudom hogy miért nem marad meg neked MINDIG a replay. Nekem MINDIG megvan a gépemen. Szeró gépen is.

Tessék, itt van a nürburgringi quali: ftp://95.140.42.99/rFactor/seat%20'15/r ... AQ%202.Vcr
Köszönöm! :)
Nekem minden "versenyhétvége" utolsó etapját tartja meg a program. Megnézem a beállításoknál hogy lehet e állítani valamit. Másik bajnokságban ezzel volt problémánk és azt hittük hogy RFactoros hiba.
Köszönöm mégegyszer!

MetaC
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2015.03.06. 21:50

Plr fájlban a következőt állítsd be:
Save All Replay Sessions="1" 
Kép

Ben Carroll

HozzászólásSzerző: Ben Carroll » 2015.03.07. 10:21

MetaC írta:Plr fájlban a következőt állítsd be:
Save All Replay Sessions="1" 
Ó! Ti mindent tudtok! Profik! :lol:
Köszi szépen!

Malakai

HozzászólásSzerző: Malakai » 2015.03.09. 16:14

Kedves Bírói Testület!

Kicsit későn írom ezt ugyan, csak most volt időm átnézni, büntetést kaptam a legutóbbi futam után:
B - R2 - 4:20 : Fábián Attila : figyelmeztetés
B - R2 - 4:25 : Fábián Attila : -5 pontos büntetés

Nem egészen értem a büntetés okát, talán a Horvát Ádámmal (26) való kontakt miatt...
Ha megnézitek a felvételt, 4:10-nél, 4:15-nél, és az általatok is bírált 4:25-nél is egyértelműen szándékosan rámhúzta a kormányt, ez utóbbinál a pályáról is lecsúsztam.
Ezek alapján nem világos, hogy miért is én kaptam a büntetést...
Ha van esély rá, szeretném visszakapni a pontjaimat.

Előre is köszönöm!
Fábián Attila

Ben Carroll

HozzászólásSzerző: Ben Carroll » 2015.03.09. 19:25

Üdv!
Hányan férnek el a bokszban az osztrák pályán?
Van rá esély hogy ha nem neveznek mondjuk 33-nál többen (Barcelonában is ennyi hely volt), akkor lehet egyben a mezőny?
Van már tervezve hogy milyen esetben hol lesz elválasztva a mezőny?

MetaC
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2015.03.09. 21:48

Ben Carroll írta:Üdv!
Hányan férnek el a bokszban az osztrák pályán?
Van rá esély hogy ha nem neveznek mondjuk 33-nál többen (Barcelonában is ennyi hely volt), akkor lehet egyben a mezőny?
Van már tervezve hogy milyen esetben hol lesz elválasztva a mezőny?
Max 25-26 ember fér el a rajtrácson, a többi a sóderból indulna sajnos.
Kép

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.03.12. 13:05

Malakai írta:Kedves Bírói Testület!

Kicsit későn írom ezt ugyan, csak most volt időm átnézni, büntetést kaptam a legutóbbi futam után:
B - R2 - 4:20 : Fábián Attila : figyelmeztetés
B - R2 - 4:25 : Fábián Attila : -5 pontos büntetés

Nem egészen értem a büntetés okát, talán a Horvát Ádámmal (26) való kontakt miatt...
Ha megnézitek a felvételt, 4:10-nél, 4:15-nél, és az általatok is bírált 4:25-nél is egyértelműen szándékosan rámhúzta a kormányt, ez utóbbinál a pályáról is lecsúsztam.
Ezek alapján nem világos, hogy miért is én kaptam a büntetést...
Ha van esély rá, szeretném visszakapni a pontjaimat.

Előre is köszönöm!
Tisztelt Fábián Attila!

4:20 : Változik a büntetés, nem lesz figyelmeztetés.
4:25 : A büntetés változatlan.

Üdv, BT
Molnár Dániel #99

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.03.12. 13:08

Red Bull Ring pálya széle !

Hogy megelőzzük a veszekedést és a centizéseket az időmérőn és a futamon : Az első és a második kanyarban a zöld területet 100%-ig ki lehet használni. De arról lelógni már tilos! Amúgy sem nyersz ha a zöldön mész,de ezen ne múljon már.

A többi helyen ahol a kerékvető mellett az a "rács/fürdőkádkilépő" van : 2 kerék maradjon a kerékvetőn teljes terjedelmével! A másik kettő lelóghat erre a rácsra!
Molnár Dániel #99

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.03.12. 18:25

Kiírás. Első 18 nevezett pilóta tud menni az A szerverre. Többiek B. Ez 14 embert jelent + még aki nem jelentkezett vagy valami. Pálya sajnos nem engedi a 32 embert. Sajnos ennyi fővel tudunk menni. Köszönjétek a többi embernek aki jelentkezett a bajnokságra.

Kép
Molnár Dániel #99

Zsozsesz

HozzászólásSzerző: Zsozsesz » 2015.03.12. 19:56

bocs, de mégsem jövök, más bajnokságokat is azért fejeztem be, mert nem volt ember. A B szerveren sem 14 ember van, hanem kevesebb..........

U.i: ha ezt előre tudom, hogy nem férek be az A szerverre, akkor levágok egy kanyart...
Varga Zsolt

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.03.12. 21:10

Zsozsesz írta:bocs, de mégsem jövök, más bajnokságokat is azért fejeztem be, mert nem volt ember. A B szerveren sem 14 ember van, hanem kevesebb..........

U.i: ha ezt előre tudom, hogy nem férek be az A szerverre, akkor levágok egy kanyart...
Nem tehetünk arról hogy nincs ember. Arról meg végképp nem hogy a nevezett pilótákból se jön valaki. Egy szerverre nem fért volna fel mindenki,próbáltuk a legtöbbet. De azért nem lesz A szerver fullos hogy mindenki boldog legyen, cserébe meg egy 5 fős B.

U.i: Jó hozzá állás!
Molnár Dániel #99

kopi

HozzászólásSzerző: kopi » 2015.03.12. 21:50

Dani nem a hozzáállás a baj hanem az hogy emiatt a szar hotlapozás miatt elönyt élvez az aki rengeteget tud készülni. Elmondtam mi 40+ fejjel ha 500 kört megyünk se érjük utol a 20 éves embereket. Viszont ez a hotlapozás arra késztet embereket hogy csaljanak. Vágás más ember nevével futok gyors kört,stb. Nem Zsozseszt védem kimondottan de most emiatt a szar rendszer miatt egy olyan ember nem indul aki minden futamon tisztességgel itt volt. Gp 2 ben is. A következő futamon majd ő is csal és A szerveren fog menni.Viszont most is volt A szerveren olyan ember aki nem tudja elviselni hogy megelőzik. 2 lehetőség van. Vagy kilép vagy dacból kiüti a másikat. És A szerverről beszélünk.
Terényi Krisztián

Gabesz0322
Teljes név: Fodor Gábor

HozzászólásSzerző: Gabesz0322 » 2015.03.12. 21:58

Egyébként miért lett lecsökkentve az "A" szerver max.létszáma ? :?
"B" miatt ?
"Racing, competing is in my blood"

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.03.12. 22:04

Gabesz0322 írta:Egyébként miért lett lecsökkentve az "A" szerver max.létszáma ? :?
"B" miatt ?
Igen. 24 volt a max az A-n és a 32 nevezőt nem akartuk úgy felosztani hogy 24-8. Megpróbáltunk a B-n is egy értelmes létszámot generálni. Más kérdés hogy nem jött minden nevező.
Molnár Dániel #99

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.03.12. 23:19

Ben Carroll írta:2. futam A szerver: 7:05

Itt Én vagyok a másik fél, viszont sorry, de ilyen távolságból nem számítottam arra, hogy oda beereszted az autót, ezért kanyarodtam úgy.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.03.13. 08:35

kopi írta:Dani nem a hozzáállás a baj hanem az hogy emiatt a szar hotlapozás miatt elönyt élvez az aki rengeteget tud készülni. Elmondtam mi 40+ fejjel ha 500 kört megyünk se érjük utol a 20 éves embereket. Viszont ez a hotlapozás arra késztet embereket hogy csaljanak. Vágás más ember nevével futok gyors kört,stb. Nem Zsozseszt védem kimondottan de most emiatt a szar rendszer miatt egy olyan ember nem indul aki minden futamon tisztességgel itt volt. Gp 2 ben is. A következő futamon majd ő is csal és A szerveren fog menni.Viszont most is volt A szerveren olyan ember aki nem tudja elviselni hogy megelőzik. 2 lehetőség van. Vagy kilép vagy dacból kiüti a másikat. És A szerverről beszélünk.
Kétlem hogy azzal van gond hogy te 40 éves vagy a Kovács Béla meg 19. Körülbelül 40 körből meg lehet találni itt a jó beállítást és meg lehet futni a jó kört is ha ismered a pályát. 2 hét alatt csak van 2x20 perc erre. Ha a bajnoki helyezés alapján osztjuk fel az mivel jobb? Akkor se lesz több időd tesztelni. Akkor is a 19 éves Béla lesz az 'A' szerveren mert többet tesztelt és több pontot szerez. Minden rendszer kijátszható,felesleges elkezdeni melyiknek mi a gyenge pontja. Ha nem hotlap lenne hanem a pontozás akkor meg pl kilököd a másikat hogy több pontot hozzon a haverod és Ő legyen ott. Vagy ha kihagysz 1 fordulót biztos hogy nem mész B szerverre. Az A-ra visszakerülni sokkal kisebb az esélyed is. Nem a rendszerrel van baj sajnos. Bárcsak. Tudnánk ellene tenni...
Molnár Dániel #99

Zsozsesz

HozzászólásSzerző: Zsozsesz » 2015.03.13. 10:35

danikosz írta:
Zsozsesz írta:bocs, de mégsem jövök, más bajnokságokat is azért fejeztem be, mert nem volt ember. A B szerveren sem 14 ember van, hanem kevesebb..........

Nem tehetünk arról hogy nincs ember. Arról meg végképp nem hogy a nevezett pilótákból se jön valaki. Egy szerverre nem fért volna fel mindenki,próbáltuk a legtöbbet. De azért nem lesz A szerver fullos hogy mindenki boldog legyen, cserébe meg egy 5 fős B.

U.i: Jó hozzá állás!
Igen valószínűleg az én hozzá állásommal van baj. Az a baj, hogy minden versenyen itt voltam és nem csalok.
A hotlapozás olyan mint ez az ország. Lopj, csalj, hazudj és előre jutsz, ha nem, mehetsz a picsába.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsozsesz 2015.03.13. 14:37-kor.
Varga Zsolt

Ben Carroll

HozzászólásSzerző: Ben Carroll » 2015.03.13. 14:00

Lacsika írta:
Ben Carroll írta:2. futam A szerver: 7:05

Itt Én vagyok a másik fél, viszont sorry, de ilyen távolságból nem számítottam arra, hogy oda beereszted az autót, ezért kanyarodtam úgy.
Semmi baj! Az óvásoknál is csak azért említettem meg ezeket, mert kíváncsi vagyok a bírói véleményekre. Valószínűleg valamennyi esetben kiforgattam volna a többieket és szabálytalan sem lettem volna.
Elhiszem hogy számítógépen senki sem lát oldalra (én sem), csak feltételezni tudjuk hogy talán van ott valaki és ez alapján hagyunk helyet (vagy nem).
Csak arra vagyok kíváncsi, hogy mindezeket figyelembe véve vállalhatok e ütközést/kiforgatást ha nem az én hibámból történik.
(ugyanaz a dilemma, mint a WTCC termasi futamain - Bennani, Muller, Huff)
Bárkinek a véleményét szívesen fogadom az óvásban megemlített esetekkel kapcsolatban.

Ben Carroll

HozzászólásSzerző: Ben Carroll » 2015.03.13. 14:31

!!!!
Nekem valami nem stimmel a közzétett eredményeknél.
Perces különbségek vannak a győztesek után és a sorrend sem az ami volt. Nem Máté nyerte az elsőt? :o :roll: :lol: :shock:
???

Vissza: “Seat Leon Eurocup 2015”