Társalgó

VSR Magyar Túraautó Bajnokság
A győztesek kupákat,érmeket és egyéb nyereményeket kapnak! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

szabogaga

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: szabogaga » 2015.06.25. 15:19

Kösz így meg van ;)
Szabó Gábor Borivoj -SzaboGp #71

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.06.25. 15:43

szabogaga írta:Kösz így meg van ;)
Stevo kiesett és Ő volt mögötted. 99% hogy te leszel a negyedik. Ez ügyben majd úgyis privátban felkeres az illetékes mindenkit július körül.
szabogaga írta:Én úgy vagyok vele hogy Pályán kell lejátszani és nem szájkaratézni...
de akinek nem inge nem veszi magára
Tegyük fel hogy akkor úgy ítéled meg,hogy a másik volt a vétkes és hirtelen felindulásból az 1 pozíciós vesztésed úgy adod vissza hogy Ő kiesik mert a falig repül. De közbe kiderül hogy semmi nem volt. Ez így rendben van? Ennyire a pályán kell lejátszani minden sérelmet?
Molnár Dániel #99

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2015.06.25. 17:06

szabogaga írta:Én úgy vagyok vele hogy Pályán kell lejátszani és nem szájkaratézni...
A public szervereken valóban. De ez egy liga elvileg értelmes emberekkel. Van szabályzat is, ami kimondja, hogy a törlesztés/szándékosság sokkal súlyosabb vétség, mint bármi más. Az, hogy valaki véletlenül elmér egy féktávot az közel sem hasonló ahhoz, aki minden áron védekezik, leszorítja vagy direkt löki ki a másikat. Ez is részben intelligencia kérdése, ha túl tudunk lendülni az idegek feszülésén.
Tehát akkor úgy kell elképzelni, hogy ha valaki megkoccol/meglök vagy hozzád ér, akkor utána Ludas Matyiként min háromszor adod vissza neki...rárántod, lökdösöd, ne adj isten felborítod :o :shock:
Ilyen mentalitással lehetsz is büszke magadra, valóban. :| De ne csodálkozz, ha esetleg nem látnak szívesen majd szervezett liga futamokon világszerte.
A Racedepartmentet pedig messze kerüld el a saját érdekedben. Ott már a kijelentésed is 'all time ban'-t érne. ;)
Veres Ákos

tbazsi95
Teljes név: Toldi Balázs
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2015.06.25. 19:43

:D

Kép
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
YouTube csatorna - http://www.youtube.com/user/tbazsi95
sponsored by ToldiNET

szabogaga

HozzászólásSzerző: szabogaga » 2015.06.27. 10:58

Ez kb olyan mintha az utcán pofán ver valaki nem bocsánatot kérsz tőle hanem beversz neki...

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.06.27. 11:14

szabogaga írta:Ez kb olyan mintha az utcán pofán ver valaki nem bocsánatot kérsz tőle hanem beversz neki...
Máskor úgy bassz pofán a pályán valakit, hogy nem kap belőle másik 5 ártatlan ember. Tudom, lent az utcán nincsen kegyelem így telibe szarod a többieket.
Molnár Dániel #99

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.06.27. 12:07

Szerintem ezzel a stilussal, nyugodtan menj másik ligába! Ilyen emberre a Vsr-nek semmi szüksége. Javasolom a bt-nek, hogy vigyük az 5. Helyezett pilótát. Gábort pedig zárjuk ki.

Ad1 nem eredeti szoftverrel játszik (stcc2)
Ad2 a pályán való bosszúállás automatikus dq volt eddig, és ezután is az lesz.

Bt társalgóban a továbbiak!
Galambos Péter

TCS #82

DzSiBi

HozzászólásSzerző: DzSiBi » 2015.06.29. 11:03

Gordon24 írta:Ad1 nem eredeti szoftverrel játszik (stcc2)!
+1
DQ, sose támogattam a warez tartalmakat főleg, hogy már filléres dolog a Race07 és kiegészítői. Valamint a VSR szabályzatában is benne van.
Kép

#5 Gabor Viski | George Racing Team(link)
//////NASCAR Everything else is just a game...
iRacing.com The World's Best Motorsport Simulation
VSR.hu Itt a legjobbakkal versenyezhetsz!
iR MyRacingAPP

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.06.29. 11:29

DzSiBi írta:
Gordon24 írta:Ad1 nem eredeti szoftverrel játszik (stcc2)!
+1
DQ, sose támogattam a warez tartalmakat főleg, hogy már filléres dolog a Race07 és kiegészítői. Valamint a VSR szabályzatában is benne van.

Támogatom. Akkor is igen támadó volt a VSR-el szemben, amikor megkértük, hogy igazolja a játéka eredeti mivoltát, majd pont akkor beigazolódott, hogy vétett a szabályzat ellen, mert játék megléte nélkül versenyez nálunk. Ilyen hozzáállásra egyáltalán nincs szükségünk, plusz a belőle áradó fellengzőség és versenytársai felé irányuló lenézés sem elfogadható számomra. Kezet foghatsz már eltiltott csapattársaddal :D
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

szabogaga

HozzászólásSzerző: szabogaga » 2015.07.01. 12:03

oké srácok ennyire nem szeretnétek hogy menjek inkább át adom Istvánnak nekem ez nem ér annyit legyetek ott boldogok egymásnak én csapattársammal bármikor beülhetünk az autóba és megnézhetjük a futamot a helyszínről ;)
legközelebb írjátok ki előre hogy ki mehet és ki nem :)

Kiss Dominik

HozzászólásSzerző: Kiss Dominik » 2015.07.01. 13:11

Sziasztok
Eléggé kritikán alulinak érzem azt amit az ETCC szezonban leműveltek a SzaboGP vel
Tehát mi azt vettük észre hogy ott szívattatok meg minket ahol tudtatok
Most már nem mintha számítani megkérdezném hogy azt hogy jött ki nekem (most már egyedüli SzaboGp-s nek ) 473 pontom van a csapatbajnokságban pedig 105 pontja van a SzaboGp nek
Kérdezném hogy ez hogy jött ki? :O
Mondjuk teljesen mindegy hogy 21. vagy 18. ok lennénk de nagyon úgy éreztük mi hogy a bizottság nagyon ellenünk fordult és ezek után nem hiszem hogy mi továbbra is itt szeretnénk versenyezni

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.07.01. 14:19

Kiss Dominik írta:Sziasztok
Eléggé kritikán alulinak érzem azt amit az ETCC szezonban leműveltek a SzaboGP vel
Most már nem mintha számítani megkérdezném hogy azt hogy jött ki nekem (most már egyedüli SzaboGp-s nek ) 473 pontom van a csapatbajnokságban pedig 105 pontja van a SzaboGp nek
Mondjuk teljesen mindegy hogy 21. vagy 18. ok lennénk de nagyon úgy éreztük mi hogy a bizottság nagyon ellenünk fordult és ezek után nem hiszem hogy mi továbbra is itt szeretnénk versenyezni
Nem én számolom a pontokat,szóval csak tippelek. Egy fordulóban a 2 legjobb hozza a pontokat. Amíg te B szerón mentél a barátaid meg A-n addig ők hozzák a pontot. Az Ő kizárásukkal akkor a hétvége nulla pontossá vált. A te pontjaidat a program (mivel nem excelben vezetik a pontokat) nem veszi ekkor előre. Ők végeztek előrébb, csak utána ki lettek zárva ilyen olyan okok miatt. Szóval csapatszempontból a te teljesítményed nem volt mindig értékelhető mert 2 jobb eredmény volt a tiédnél.
Rendben,további sikeres szimulátoros karriert!
Molnár Dániel #99

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.07.01. 18:30

szabogaga írta:oké srácok ennyire nem szeretnétek hogy menjek inkább át adom Istvánnak nekem ez nem ér annyit legyetek ott boldogok egymásnak én csapattársammal bármikor beülhetünk az autóba és megnézhetjük a futamot a helyszínről ;)
legközelebb írjátok ki előre hogy ki mehet és ki nem :)
Nekünk teljesen mind1 ki megy ki, viszont tört szoftverrel nem lehet részt venni a VSR bajnokságaiban. Neked az STCC2 nincs meg. Így az ETCC szerverein meg sem jelenhettél volna.

Ha szeptemberben szeretnél itt indulni, vedd meg. Sajnos mi is ludasak vagyunk olyan téren a dologban, hogy későn ellenőriztük ezt. A HTCC bajnokságban az első futam után minden jelentkező szoftverét ellenőrizzük akinek nem jogtiszta kizárjuk.

További találgatásokat, és egymás sértegetését fejezzük be. Mándity István nekünk úgymond "senkink" semmilyen kapcsolatban (VSR szerverein való részvételen kívül) nem áll velünk, ezt jobb tisztázni.. A kizárásod oka 100% ban az eredeti STCC2 hiánya volt.

Pont! Kérem a döntés és a BT tiszteletben tartását.
Galambos Péter

TCS #82

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.07.01. 18:37

A pontozás a következőképpen zajlik..

Ha 3 an vagytok egy csapatban akkor mindig a futamok 2 legjobb pilótája gyűjti pontokat. A szezon végén ezt a pontot kell látnotok.

De!

Ha a 3 pilóta közül bármelyik kap büntetést az minden esetben levonódik a csapat pontjaiból. (függetlenül attól, hogy az adott pilóta szerzett, illetve nem szerzett pontot.. ) Példa.. Te beérsz kapsz 5 pontot, a 2. SzaboGP-s kap 3 pontot. Akkor a hétvégén szereztettek 8 pontot. A 3. SzaboGP-s kilök valakit kap -10et akkor a hétvégét -2 ponttal zárja a csapat.

Mivel Gábort kizártuk így az Ő összes szerzett pontja törésre került. (csapat bajnokságban is) így ha 3 an voltatok akkor a 2 másik pilóta büntetéssel összesített pontját kapta meg a csapat a bajnokság végén. Ha csak 2-en akkor csak a Te pontjaidat látod a büntetések levonásval együtt. Nekünk a SzaboGP csapattal semmi bajunk. Te totál korrekten válaszoltál a Szoftverek tisztaságát illetően is..

Szeptemberben várunk bennetek jogtiszta szoftverekkel, akár a SzaboGP színeiben..

Tisztelettel BT.
Galambos Péter

TCS #82

Kiss Dominik

HozzászólásSzerző: Kiss Dominik » 2015.07.01. 23:36

Gordon24 írta:

Ha 3 an vagytok egy csapatban akkor mindig a futamok 2 legjobb pilótája gyűjti pontokat. A szezon végén ezt a pontot kell látnotok.

De!

Ha a 3 pilóta közül bármelyik kap büntetést az minden esetben levonódik a csapat pontjaiból. (függetlenül attól, hogy az adott pilóta szerzett, illetve nem szerzett pontot.. ) Példa.. Te beérsz kapsz 5 pontot, a 2. SzaboGP-s kap 3 pontot. Akkor a hétvégén szereztettek 8 pontot. A 3. SzaboGP-s kilök valakit kap -10et akkor a hétvégét -2 ponttal zárja a csapat.

Mivel Gábort kizártuk így az Ő összes szerzett pontja törésre került. (csapat bajnokságban is) így ha 3 an voltatok akkor a 2 másik pilóta büntetéssel összesített pontját kapta meg a csapat a bajnokság végén. Ha csak 2-en akkor csak a Te pontjaidat látod a büntetések levonásval együtt. Nekünk a SzaboGP csapattal semmi bajunk. Te totál korrekten válaszoltál a Szoftverek tisztaságát illetően is..

Szeptemberben várunk bennetek jogtiszta szoftverekkel, akár a SzaboGP színeiben..

Tisztelettel BT.
Rendben köszönöm az indoklást és a következő szezonban mi teljesmértékben azon leszünk hogy mindenféle vitát kerüljünk :) remélem ebbe partner lesz a BT.is :)
Én részemröl ez a téma lezárva :)
Kellemes nyári szünetet minden kedves VSR tagnak :)

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.07.02. 17:58

Kiss Dominik írta:
Gordon24 írta:

De!

Tisztelettel BT.
Rendben köszönöm az indoklást és a következő szezonban mi teljesmértékben azon leszünk hogy mindenféle vitát kerüljünk :) remélem ebbe partner lesz a BT.is :)
Én részemröl ez a téma lezárva :)
Kellemes nyári szünetet minden kedves VSR tagnak :)
Neked is kívánjuk!
Galambos Péter

TCS #82

Vissza: “ETCC 2015”