Társalgó

VSR Magyar Túraautó Bajnokság
A győztesek kupákat,érmeket és egyéb nyereményeket kapnak! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

Nso

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Nso » 2015.06.09. 21:14

elmű... ELvette a játékom.
Kovács Krisztián #77

Luidzsi

HozzászólásSzerző: Luidzsi » 2015.06.09. 21:55

Nso írta:Június és SZeptember között lesz valami?
Július és Augusztus ;)
Na jár a keksz? :mrgreen:
Kozák Lajos #91

Nso

HozzászólásSzerző: Nso » 2015.06.09. 22:04

Luidzsi írta:
Nso írta:Június és SZeptember között lesz valami?
Július és Augusztus ;)
Na jár a keksz? :mrgreen:
Jár... :D
Kovács Krisztián #77

Juhász Csaba
Teljes név: Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2015.06.10. 18:17

Fazekas Miki! Nemtudom higy melyik lokesre gondolsz, de a saját replay idő szerinti 1006-nál mentem el melletted a domb előtti kanyarban, mert nemtudom hogy mi okból, de elbasztad a kanyart. Akkor vettem át tőled a 8. helyet. Úgyhogy ne engem okolj hogy nem tudtál 8. helyen beérni. Középső szektorban volt h beled mentem, mert a jobbos balost indokolatlanul lassabban vetted be. De nem basztalak ki. Ma megnézem a szerver rplyt és vitazhatunk. A tényen nem változat h elkurtad.
Juhász Csaba #258

PanoxZ1

HozzászólásSzerző: PanoxZ1 » 2015.06.10. 18:26

Juhász Csaba írta:Fazekas Miki! Nemtudom higy melyik lokesre gondolsz, de a saját replay idő szerinti 1006-nál mentem el melletted a domb előtti kanyarban, mert nemtudom hogy mi okból, de elbasztad a kanyart. Akkor vettem át tőled a 8. helyet. Úgyhogy ne engem okolj hogy nem tudtál 8. helyen beérni. Középső szektorban volt h beled mentem, mert a jobbos balost indokolatlanul lassabban vetted be. De nem basztalak ki. Ma megnézem a szerver rplyt és vitazhatunk. A tényen nem változat h elkurtad.

Vitázni nem szeretnék, ha gondolod gyere fel TS-re most és megbeszélhetjük :)
Fazekas Miklós #27 - Spirit of Balaton Motorsport

Juhász Csaba
Teljes név: Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2015.06.10. 18:58

Bevasarlok asszonnyal...
Juhász Csaba #258

PanoxZ1

HozzászólásSzerző: PanoxZ1 » 2015.06.10. 18:59

Juhász Csaba írta:Bevasarlok asszonnyal...

Később is megbeszélhetjük
Fazekas Miklós #27 - Spirit of Balaton Motorsport

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.06.13. 00:09

Bírói döntések, bajnoki állás kint
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Csonti_113

HozzászólásSzerző: Csonti_113 » 2015.06.13. 16:40

Hello!

Elméleti kérdés: A jövő keddi futamra beférnénk 2-en (Landauer Miklós-al) beugrónak?

A nevezési díj sem gond: 500/10x2=100HUF :D

Előre is kösz!
Horn Sándor #113 @ Zugivó Motorsport

Powered by: TextilRevue - Online Áruház & ALCAR - Your Wheel Partner

Kép

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.06.14. 15:12

Csonti_113 írta:Hello!

Elméleti kérdés: A jövő keddi futamra beférnénk 2-en (Landauer Miklós-al) beugrónak?

Előre is kösz!
Persze,sőt az utána lévőre is! ;)
Molnár Dániel #99

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.06.15. 21:38

danikosz írta:
Csonti_113 írta:Hello!

Előre is kösz!
Persze,sőt az utána lévőre is! ;)
Egyeztettünk közbe. Hagyd a fenébe,2 futamra felesleges most utalgatni már! Majd ősszel a HTCC-re! Holnap gyertek,találkozunk a pályán!
Molnár Dániel #99

Csonti_113

HozzászólásSzerző: Csonti_113 » 2015.06.15. 22:04

danikosz írta:Egyeztettünk közbe. Hagyd a fenébe,2 futamra felesleges most utalgatni már! Majd ősszel a HTCC-re! Holnap gyertek,találkozunk a pályán!
Kööösz!

A helyzet az, hogy a jövő heti menet nem passzol az életritmusba, csak ez az egyszeri alkalom fér bele (pont a naptárváltozás miatt). A nevezési díjat egyszer elsörözzük vagy ha tényleg jól jön ki az őszi naptár, akkor abba fektetjük. Mindemellett jó későn vettük észre a lehetőséget, nem nagyon maradt idő átszokni, úgyhogy csak én leszek holnap...
...de még1X kösz a vendéglátást! Holnap találkozunk a mátrixban... 8-)
Horn Sándor #113 @ Zugivó Motorsport

Powered by: TextilRevue - Online Áruház & ALCAR - Your Wheel Partner

Kép

Stevo
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Stevo » 2015.06.17. 18:55

latoo írta:Itt az ETCC-ben két "mumusom" van. Az egyik Mándity István, akitől kaptam már pár kipöckölést (ne érfsd félre, nincs harag, tudom hogy nem szándékos volt, és volt sok korrekt csatánk is amit nagyon élveztem).
Örök harag... :(
Semmi gond nem vettem magamra :D :lol: ,igen szoktunk néha jókat meccselni és élvezem én is. :)
#86 Mándity István

'Everything we decide is based on our perception. Happiness depends on us.

Nso

HozzászólásSzerző: Nso » 2015.06.17. 20:18

Köszönöm ezt a 3 versenyt. Sajnos elfoglaltság miatt A szezonzárón nem tudok részt venni. De ha minden igaz, a következő szezont végig teljesíteni fogom.
Kovács Krisztián #77

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.06.20. 00:07

Bírói döntések, bajnoki állás kiírva.

Kiss Dominik

HozzászólásSzerző: Kiss Dominik » 2015.06.21. 18:28

Sziasztok
A figyelmeztetésemmel eléggé nem értek egyet kicsit olyan "kamion eb-s indoknak" érzem azt hogy ha megvan adva egy idő ami alatt ki kell érni és én az idő alatt kiértem és mégis büntetést kaptam az miatt hogy nem értem ki időbe.
Mindegy elfogadom a büntetést csak ha kaphatok akkor kérnék rá magyarázatot

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.06.21. 18:49

Kiss Dominik írta:Sziasztok
A figyelmeztetésemmel eléggé nem értek egyet kicsit olyan "kamion eb-s indoknak" érzem azt hogy ha megvan adva egy idő ami alatt ki kell érni és én az idő alatt kiértem és mégis büntetést kaptam az miatt hogy nem értem ki időbe.
A késői kiállást nem szereti a játék. Volt többször olyan, hogy kicentizték és a 00:00 előtt léptek ki nem sokkal. Ekkor a játék hajlamos meghülyülni és az előtted lévő 10 autónak kék zászlóval jelez,hogy téged azonnal engedjen el különben büntetés. És van hogy meg is bünteti őket. Zászlóra való büntetést kivettük,így elméletileg nem történhet meg, de attól függetlenül nem 1 embert tud így megzavarni a folyamatos rádiózás, hogy kék zászló. Ezért hoztuk pár éve azt a döntést,hogy mindenki menjen ki 00:30-al a vége előtt,hogy ne legyen még esély se erre a kék zászlós lengetésre.
Molnár Dániel #99

Kiss Dominik

HozzászólásSzerző: Kiss Dominik » 2015.06.21. 18:59

danikosz írta:
Kiss Dominik írta:Sziasztok
A késői kiállást nem szereti a játék. Volt többször olyan, hogy kicentizték és a 00:00 előtt léptek ki nem sokkal. Ekkor a játék hajlamos meghülyülni és az előtted lévő 10 autónak kék zászlóval jelez,hogy téged azonnal engedjen el különben büntetés. És van hogy meg is bünteti őket. Zászlóra való büntetést kivettük,így elméletileg nem történhet meg, de attól függetlenül nem 1 embert tud így megzavarni a folyamatos rádiózás, hogy kék zászló. Ezért hoztuk pár éve azt a döntést,hogy mindenki menjen ki 00:30-al a vége előtt,hogy ne legyen még esély se erre a kék zászlós lengetésre.
Rendben így megértem köszönöm az indoklást

szabogaga

HozzászólásSzerző: szabogaga » 2015.06.25. 10:27

Köszönöm a szezont!!! Gratulálok Molnár Daninak 3. helyért Nagy Dávidnak a 2.helyért és Norbinak a bajnoki címért!!!
Kicsit Kiss Norbinak éreztem magam de hát ez van Danitól nem volt szép amikor megpöckölt és sóder ágyban kötöttem ki szerintem anélkül is 3. lehettél volna a végén de mind1 nem fogok Óvogatni mert feleslegesen nekem arra nincs időm vannak fontosabb dolgaim mint replay-eket nézegessek és nyeretlen 2 éves modjára Óvogassak. További minden jót, jó Kirándulást a Pannonia Ringre!!!
ÜDV.
Szabó Gábor Borivoj -SzaboGp #71

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.06.25. 12:04

szabogaga írta: További minden jót, jó Kirándulást a Pannonia Ringre!!!
ÜDV.
Oda te is jössz.
Molnár Dániel #99

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2015.06.25. 13:16

szabogaga írta:Köszönöm a szezont!!! Gratulálok Molnár Daninak 3. helyért Nagy Dávidnak a 2.helyért és Norbinak a bajnoki címért!!!
Kicsit Kiss Norbinak éreztem magam de hát ez van Danitól nem volt szép amikor megpöckölt és sóder ágyban kötöttem ki szerintem anélkül is 3. lehettél volna a végén de mind1 nem fogok Óvogatni mert feleslegesen nekem arra nincs időm vannak fontosabb dolgaim mint replay-eket nézegessek és nyeretlen 2 éves modjára Óvogassak. További minden jót, jó Kirándulást a Pannonia Ringre!!!
ÜDV.
Pont, hogy így tűnsz megsértve és közben másokat sértegetsz, akik óvni mertek valaha....elég érdekes :|
Nem az ovisoknak, bölcsiseknek lett kitalálva az óvás, ráadásul a mezőny jó része már 'érett férfi', esetleg többszörös apuka 30 felett, nem hiszem, hogy tiszted lenne sértegetni/lenézni bárkit is ezért. Az óvás nem azt szolgálja, hogy kibasszunk a másikkal, hanem hogy ösztönözzük a tisztább versenyzésre egymást. Az a pár perc, amíg átpörgetsz felgyorsítva egy futamot nem hiszem, hogy akkora érvágás amúgy. Az óvás egy opció, nem kötelező, mindenki maga dönt hogyan kezeli.
Nem azokkal van a baj, akik óvnak, hanem azokkal akik többszörös 'visszaesők szabálytalanságilag'.
Ha meg leszarod az egészet, akkor meg pláne nem értem a lekezelő stílust.

Minden jót neked is, PÁCSE!
Veres Ákos

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.06.25. 13:58

weres6 írta:
szabogaga írta:Köszönöm a szezont!!! Gratulálok Molnár Daninak 3. helyért Nagy Dávidnak a 2.helyért és Norbinak a bajnoki címért!!!
ÜDV.
Pont, hogy így tűnsz megsértve és közben másokat sértegetsz, akik óvni mertek valaha....elég érdekes :|
Nem az ovisoknak, bölcsiseknek lett kitalálva az óvás, ráadásul a mezőny jó része már 'érett férfi', esetleg többszörös apuka 30 felett, nem hiszem, hogy tiszted lenne sértegetni/lenézni bárkit is ezért. Az óvás nem azt szolgálja, hogy kibasszunk a másikkal, hanem hogy ösztönözzük a tisztább versenyzésre egymást. Az a pár perc, amíg átpörgetsz felgyorsítva egy futamot nem hiszem, hogy akkora érvágás amúgy. Az óvás egy opció, nem kötelező, mindenki maga dönt hogyan kezeli.
Nem azokkal van a baj, akik óvnak, hanem azokkal akik többszörös 'visszaesők szabálytalanságilag'.
Ha meg leszarod az egészet, akkor meg pláne nem értem a lekezelő stílust.

Minden jót neked is, PÁCSE!

Erre ennél szebben Én sem tudtam volna reagálni!!! :D RESPECT.

szabogaga

HozzászólásSzerző: szabogaga » 2015.06.25. 14:59

Én úgy vagyok vele hogy Pályán kell lejátszani és nem szájkaratézni...
de akinek nem inge nem veszi magára

szabogaga

HozzászólásSzerző: szabogaga » 2015.06.25. 15:07

4. lettem csak az első 3. megy vagy valami külön Díjat kaptam :DDD ???

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.06.25. 15:13

szabogaga írta:4. lettem csak az első 3. megy vagy valami külön Díjat kaptam :DDD ???
3 bajnokság volt egyszerre a VSR-ben. Aki hamarabb szerzett máshol utat, az itt nem számít már. Seatban dobogón végeztem ezért itt én nem számítok ebben a tekintetben már rég óta. Szóval itt a 4. helyezett jön.

Miniben is Szűcs Máté dobogója nem számít mert a Seatot Ő nyerte. Ott is a 4. helyezett jön az 1-2 mellett.
Molnár Dániel #99

Vissza: “ETCC 2015”