Nyilatkozatok

VSR Magyar Túraautó Bajnokság
A győztesek kupákat,érmeket és egyéb nyereményeket kapnak! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.02.17. 21:49

Első forduló : Istambul

Q : Ennyi volt benne. P4.
R1 : Úgy tűnt benne van a P3 de a végén lassú voltam,elől meg nem. P4.
R2 : Ha nem rontom el,talán meglett volna a P3. P4.
Molnár Dániel #99

Lacsika
Teljes név: Nagy László

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.02.17. 21:53

No Comment.

Q: Mezőny vége, nagyon szoknom kell még a BMW-t.
R1: Rontottam, p20.
R2:18. helyen haladok egy 4es bóly mögött, majd kiforgatnak, utolsó hely, célegyenes ráfordítóban bemegyek a kolléga mellé, de Ő úgy gondolta, Őt meg nem előzöm és kilök. utolsó hely. Köszi Srácok.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

adfar94

HozzászólásSzerző: adfar94 » 2015.02.17. 22:02

Első futamon Lányi Tamástól kérek elnézést, épp hátra néztem, amikor jöttél vissza felé a pályára, eztán már késő volt. :(

Második futamon Nagy Lászlótól kérek elnézést, én mentem neked oldalról, egyrészt pont olyan szögben voltál, hogy nem láttalak a tükörben, másrészt az előttem lévőt akartam kigyorsításon előzni, mert rosszul gyorsított ki. Sajnálom :(

A versenyekről: Borzalmas volt, az autó egyáltalán nem működött... Szerintem ez látszódott is. Bocs mindenkitől akinek elrontottam a versenyét.

A csapattársaimnak gratulálok, legalább ők jól mentek. :)
Fári Ádám Dániel #94

selby87

HozzászólásSzerző: selby87 » 2015.02.17. 22:08

R1: Juhász Csabi Bocsi,hogy neked mentem,csak sokan kicsúsztak meg te is füst is nagy volt és csak akkor vettelek észre mikor megláttalak és már nem tudtam mit csínálni,Bocsi! :(
Utolsó elötti hely nem rossz azért.:(
R2: utolsó,sok volt a baleset a pályán.
Hajdu Gábor #87

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2015.02.17. 22:10

A

Én elégedett vagyok magammal. Vigyáztam mindenkire, inkább elvettem vagy korábban fékeztem, ha bementem is melegbe, akkor is hagytam helyet. Bocsi Lányi Tomitól, hogy a szívbajt hoztam rá a gyors balosban megcsúszásnál...
Szóval magammal elégedett vagyok és körülöttem is korrektek voltak, csak egy taszajtást kaptam oldalról végül is ;)
Q: 13
R1: 15
R2: 15

Köszi srácok az élvezetes futamokat! :)
Veres Ákos

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2015.02.17. 22:14

B szerver első futam:
Rajtnál káosz volt. Szerencsém hogy kihúzódtam teljesen balra, valami megérzés miatt. Már jöttek is mellém hárman, persze olyan sebességgel, amivel nem tudták volna bevenni az első kanyart. Viszont nem is volt ilyen problémájuk, mert hátúlról is jött valaki, aki mindhárom embernek rendezte a kanyarját. Utána már nem voltak nagy dolgok, valamiért a verseny közepe táján elment a tapadásom, csúszkáltam össze-vissza, aztán két körrel a vége előtt visszajött és tudtam gyorsulni.

B szerver második futam:
Rajtnál megint káosz, szerencsére megint sikerült megúsznom. Utána gyakorlatilag sima körözés, picit még a második körben Dominik Kissel mentünk pár kanyart együtt, de láttam sokkal gyorsabb, igy inkább elengedtem, minthogy mindkettőnk versenye menjen tönkre. A többi kör elöl-hátul légüres tér, csak arra kellett vigyáznom hogy nehogy utolérjenek, ez sikerült.

Sajnos a csapatnak most nem sikerült tökéletesen, de reméljük a legközelebbi verseny jobban fog mindannyiunknak menni.
Öregember nem gyorsvonat.....

Hegyi Zsolt #966

Nebom
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Nebom » 2015.02.17. 22:28

A végre elsore, orultem lesz egy jo nyugodt hetvége..
Q: 18, nem is vártam jobbat
R1: vigyáztam az 1. korben buktam is mások miatt vagy 3 helyet de végére kiperegtek. thx érte utólag. Dani, tényleg mocorgott az a volvo de nem volt gond, elfértunk érzésem szerint. P16
R2: Jól sikerult végre haladtam, 1kort.. egy visszatéréstol kapott pofontol betonfal, futomu kuka, 5mp a mezony végétol. fasza.. De nem kímélték a tobbiek sem egymást végére talán P18.
#59 Z.Gorliczay

Dobos Zoltán

HozzászólásSzerző: Dobos Zoltán » 2015.02.17. 22:32

Ami azt illeti újoncként nem sok jóra számítottam, csupán tapasztalatokat akartam gyüjteni így az első futamon.
Hát megvolt :-)
A húsdaráló ehhez képest sehol sincs.
Inkább valami tekkenes mortalkombatos autóözösszetörős roncsderbit fogtam ki kezdésnek. :-(
Ha valakinek elszúrtam a versenyét elnézést
Ha az első köröket tulélem talán lett volna lehetőségem befejezni az első futamokat.
Legközelebb óvatossabban ugyanígy veletek.
Dobos Zoltán (#37)
Kép

Zoliee

HozzászólásSzerző: Zoliee » 2015.02.17. 22:34

ISTANBUL

"B" Szerver

A visszatérés felemásra sikeredett, de nem panaszkodom!

Q: Igyekeztem a szokásos megoldást alkalmazni, 3 körös etapokat menni, de a hibázások miatt nem mindig sikerült befejezni a gyors köröket. Sajnos a prekvalis időm közelében voltam végig, javítani nem sikerült! P:4

R1: A rajt viszonylag jól sikerült láttam a tükörben, hogy volt egy kis adok-kapok, egy Seattol kaptam is egy kicsit, de sikerült megtartanom a pozíciómat. Ezután csapattársammal köröztünk együtt, előttünk és mögöttünk is messze voltak a pilóták. Sajnos egyszer hibáztam így Zsolti el ment mellettem, de betudtam hoznia gépet. P:5

R2: A második futam is jó volt, a rajtnál megint jól eljöttem, de aztán egy elég küzdelmes pár körben volt részem, jókat csatáztam Fekete Dáviddal, majd Galambos Petyával találtuk meg egymást, illetve Kis Tibor is megelőzött a baj csak az hogy mind 3-an ugyanott kihasználva a hibámat T1-ben. Ezután Müller Petivel csatáztunk pár körön keresztül talán összeértünk is 1x-er kétszer (remélem nem voltam túl agresszív) aztán ő is lement. Így már keserű volt a banán egy picit mert 4-en előztek meg úgy hogy esélyem sem volt. Aztán az utolsó körben összakadt Kis Tibi és Petya volt egy kis fény az alagút végén, de mivel fél kör volt hátra nem sikerült csodát tenni. P:7

Találkozunk legközelebb, Angliában. Mindenkinek jó felkészülést kívánok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zoliee 2015.03.04. 11:36-kor.
#78 VSR BTCC 2011 - 7. hely TC Kategória
#27 VSR CRUZE CUP 2012 - 4. hely TC Kategória

Vida Zoltán

georgevics
Teljes név: GYÖRGY GÁBOR

HozzászólásSzerző: georgevics » 2015.02.17. 23:04

Hát nekem az eddigi legnagyobb élményem volt!
Nekem már az A szerveres szereplés is hatalmas előre lépés...
Az időmérőn az utolsó pillanatban sikerült egy jót futnom, így az utolsó helyről a 16. helyre ugrottam...
R1: A rajt "természetesen" katasztrófális lett, de azért a táv felénél a 18. helyen voltam. Köszönöm Nagy Lacinak a korrekt csatát, nagyot meccseltünk,
bár nagyon csúszkált... Sajnos valakit a gép hibájából telibe vágtam hátulról, mert 4-5 autónyival ment előttem, majd a következő pillanatban már csattantunk is...
Nem tudom ki volt, elnézést kérek, de közöm nem volt a dologhoz :-((( A futamot a 18. helyen fejeztem be, amit jónak tartok...
R2: Értékelhetetlen rajt után az utolsó helyen mentem, de sikerült szépen tartanom a tempót, és kihasználva mások problémáit, illetve 1-2 előzésnek köszönhetően a
nagyon is előkelő 16. helyen értem célba, ami minden várakozásomat felülmúlta.
Aminek nagyon örülök, hogy egy vitás esetem sem volt ( legalábbis úgy érzem... ), ami nagy előrelépés a Laguna Secan ellenem beadott 7-8 óvás után :-)))
Ja, és gratulálok a Geoge Racing másik két versenyzőjének is, Báldi Gergőnek és Nagy Daninak a nagyszerű futamokhoz ! remekül rajtplt a kis csapatunk ! :-)))
György Gábor

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2015.02.17. 23:35

hat bevallom meglepodtem, tudtam hogy nem lesz egyszeru dolgom az alfak es volvok ellen, de hogy ennyire.... valoszinu a setuppal is rossz fele indultam el, mert tul sokat kaptam.. 1 koron jo volt az auto, viszont versenyen hideg aszfalton katasztrofa volt.. mindig az utolso par kore volt csak meg kb az a tempom mint az elmenoknek , addig csak szenvedtem..

q: kicsi hiba, 2-3 tized benne maradt, de ez meg belefer
r1: szenvedes, 9dik hely.
r2: meg tobb szenvedes, 9dik hely.
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

latoo

HozzászólásSzerző: latoo » 2015.02.17. 23:53

adfar94 írta:Első futamon Lányi Tamástól kérek elnézést, épp hátra néztem, amikor jöttél vissza felé a pályára, eztán már késő volt. :(
Semmi gond, gondoltam, hogy valami ilyesmi lehetett, tudom hogy nem vagy te ilyen amatőr :)
Sajnos ott a kigyorson a rázókő megdobott, Sályi Gergő jött mögöttem közvetlenül, befordultam elé, (bocs Gergő) aztán pörögtünk.

Kemény verseny volt. Q a középmezőnyben szokásosan.
Rajt jól sikerült, voltak előzések, vonatozások, aztán fent említett esetben elrontottam, p14 helyett mezőny vége.
R2 jó rajt, kemény csatákban jöttem fel a 14. helyre, futam vége viszonylag nyugis volt.

Kevesen vagyunk bmwsek, de egyet kell értsek oldmannel, a hideg aszfalt betette a kaput. A gumik nem melegedtek fel rendesen, nem volt meg a tempó. Időmérőn és gyakorláson 35-40 fokos aszfalton kiváló volt minden, de a 25-29 fok nem elég, erre még ki kell találni valamit.
Lányi Tamás

apjoki
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: apjoki » 2015.02.18. 07:03

B szerver

q: Eddigi legjobb időmet autózva 3. rajtkocka
race1: Álomszerű volt az egész! Jó rajtot sikérült venni és sikerült megtartani a 3. pozíciót! Ezután engem lepett meg a legjobban, hogy a 4-hez képest növelni tudtam az előnyömet, így az utsó két körben már biztonsági köröket tudtam autózni! :)
race2: 6. helyről rajtoltam és már a rajtot is sikerült elrontanom, visszaesett a fordulat és elmentek páran mellettem, de az első pár kanyarban ezeket a pozíciókat vissza is szereztem! Sajnos az 5-ös kanyarban valakivel összeértem, így visszaestem a 13.helyig! Innen kezdhettem elölről mindent! Kezdtem felzárkózni és itt kérek elnézést Müller Pétertől, az első kör végén én forgattalak ki, de semmi szándékosság nem volt benne! 2. kör elsö szektorában volt egy baleset és nagyan megérkeztem féktávon egy bmw-re, a blokkoló kerekek miatt lecsúsztam az ívről és a hátsókerékkel füvet fogtam amitől beforgott az auto és aki jött utánam nem tudott elkerülni, így beforgatott középre! Ott álltam a pálya közepén szemben a forgalommal! Gondoltam nem mozdulok, úgyis sárga zászló van és az ideális ív is mellettem helyezkedik el, megvárom míg elmennek és megfordulok! Nem kellett megvárni, mert asszem Dobos Zoltán nem tudott kikerülni és nekem jött! Itt azt hittem elsőre, hogy totálkár, de tévedtem csak a futómű hibásodott! Elindultam a mezőny után és végül a 15. helyen értem be. Ha lett volna még 1 kör, akkor foghattam volna még 2 pozíciót! Mindezt leszámítva ez volt életem legjobb VSR-es verseny'hétvégéje' !!! :)
Apjok Imre #81

Dobos Zoltán

HozzászólásSzerző: Dobos Zoltán » 2015.02.18. 10:17

apjoki írta:B szerver

q: Eddigi legjobb időmet autózva 3. rajtkocka
race1: Álomszerű volt az egész! Jó rajtot sikérült venni és sikerült megtartani a 3. pozíciót! Ezután engem lepett meg a legjobban, hogy a 4-hez képest növelni tudtam az előnyömet, így az utsó két körben már biztonsági köröket tudtam autózni! :)
race2: 6. helyről rajtoltam és már a rajtot is sikerült elrontanom, visszaesett a fordulat és elmentek páran mellettem, de az első pár kanyarban ezeket a pozíciókat vissza is szereztem! Sajnos az 5-ös kanyarban valakivel összeértem, így visszaestem a 13.helyig! Innen kezdhettem elölről mindent! Kezdtem felzárkózni és itt kérek elnézést Müller Pétertől, az első kör végén én forgattalak ki, de semmi szándékosság nem volt benne! 2. kör elsö szektorában volt egy baleset és nagyan megérkeztem féktávon egy bmw-re, a blokkoló kerekek miatt lecsúsztam az ívről és a hátsókerékkel füvet fogtam amitől beforgott az auto és aki jött utánam nem tudott elkerülni, így beforgatott középre! Ott álltam a pálya közepén szemben a forgalommal! Gondoltam nem mozdulok, úgyis sárga zászló van és az ideális ív is mellettem helyezkedik el, megvárom míg elmennek és megfordulok! Nem kellett megvárni, mert asszem Dobos Zoltán nem tudott kikerülni és nekem jött! Itt azt hittem elsőre, hogy totálkár, de tévedtem csak a futómű hibásodott! Elindultam a mezőny után és végül a 15. helyen értem be. Ha lett volna még 1 kör, akkor foghattam volna még 2 pozíciót! Mindezt leszámítva ez volt életem legjobb VSR-es verseny'hétvégéje' !!! :)
Imre sajnálom a sárga zászló alatti frontális első taláktalálkozót. A tükröt figyeltem épp és kigyorsításon voltam. De ha jól emlékszem az ideális ív is foglalt volt a belső úgyszintén.Mikor észrevettelek hiába álltam két lábbal a féken már nem volt mit tenni csak te maradtál nekem :-) Mégegyszer bocs az orrapusziért ;-)
Nekem elment ez a futam de élvezetes volt így is ez a pár kör :-)
De sokat tanultam életem első VSR-es versenyén, van mit elrakjak az elkövetkező futamokra.
Dobos Zoltán (#37)
Kép

Sályi Gergő

HozzászólásSzerző: Sályi Gergő » 2015.02.18. 20:27

Prekvalifikáció:

Csodák csodájára sikerült önerőből bejutnom az "A" szerverre. Az előző 2 bajnokságban (SEAT Leon Eurocup, HTCC 2014) még messze voltam ettől, de csak fejlődök valamit én is. 13. lettem, és csak pár ezred választott el a 11. helytől. Baljós előjelként mindössze annyi mutatkozott, hogy a csapat ahová betársultam még az 1. futam elött megszűnt...

Időmérő:

Nem az én műfajom, mindig jelentősen elmaradok a legjobb időmtől, de most csak 3 tizedre voltam magamtól. Ugyan ezzel csak a 17. lettem, de alapvetően elégedett voltam.

1. futam:

Ahogy kialudtak a piros lámpák megszűnt az erő-visszacsatolás. Nyomkodtam az FFB resetet, de hiába, az egész futamot így nyomtam. Mit mondjak? Hát nem volt kellemes. Mint, ahogy az sem, hogy már az első kanyarba kitessékeltek a pályáról és utolsónak visszaesve nézegethettem a mezőny hátulját. Mindezek ellenére sikerült felkapaszkodnom a 16. helyre, már éppen kezdtem beleélni magam, hogy hamarosan megszerzem a 15. pozíciót, mikor Lányi Tamás beforgott elém. Harag nincs, viszont megint hátraestem, s a 21. helynél nem is végeztem előrébb. Kár érte, ebben sokkal több volt...

2. futam:

Most már az volt furcsa, hogy nem lehetett kis újjal tekerni a kormányt. 21. helyről indultam, korrekt rajtot fogtam, felkapaszkodtam 14.-nek, mikor kiforgattak hátulról. 3 pozíció bukta, s lehet, hogy csak én képzelem be, de az autó már nem volt az igazi. Nem tudtam tartani az előttem levők tempóját, a biztonság kedvéért még én is hibáztam egyet a hosszú balosban, végül 17. lettem. Egyik szemem sír, a másik nevet. Végülis "A" szerver, de titkon többet reméltem.

Más:

Páran kifogásolták a mezőny pályán való viselkedését. Megmondom őszintén, nekem az egész HTCC alatt ez volt a legnagyobb gondom, hogy talán a 20 futamból 4 volt olyan, amikor nem löktek ki. Nem akarok prédikálni, mert nem vagyok profi, és a SEAT Leon bajnokságban vagy 50 büntető pontot zsákoltam, de egy kis odafigyeléssel ezt 10-re sikerült redukálnom a HTCC-ben és erre voltam a legbüszkébb. Nem a koccanás zavar, mert velem is előfordul, hanem a hozzáállás. Kilököm, aztán megyek tovább, nem számít, hogy 2 hetet gyakorolt a máik erre az estére. Legalább adnátok vissza a pozíciót, vagy kérnétek elnézést. Szerintem ez lenne a minimum. Ettől függetlenül többeknél is a kellő figyelmet tapasztaltam és jókat csatáztunk.

Bocs, ha hosszú voltam.

Találkozunk 2 hét múlva.

Üdv:
Sályi Gergő

fuvarosrobi

HozzászólásSzerző: fuvarosrobi » 2015.02.18. 22:36

B szero
quali:sikerült egy normális kört mennem asszem 8.
race1.majdnem lemaradtam mert nem volt kontakt a gép meg a bill+egér közt rendesen.első kanyar kis balhé egyböl vissza uccsónak.kenyjed neki ami belefér.asszem 11nek be kinlodtam.
race 2:megint szopoa az egérrel.egész jol mentem ahoz képest h nem melegszik sehogysem a hátso gumi.egy darabig azt hittem sikerül követnem Galambos Petit de elhuzott mint a davak.szokni kell a gépet v setup kell.jo verseny volt.
fuvarosrobi-Méhes Róbert

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2015.03.03. 22:10

Brands Hatch
Veres Ákos

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2015.03.03. 22:16

A

Prac: nagyon nem készültem a mai futamra. még a joker setupot sem próbáltam ki :oops: este 7től nekiültem, de nagyon nem éreztem rá és valami nem stimmelt. aztán 8tól alakult valami :)

Q: 17ik hely, egyszerűen nem ment 34.8 alá, ez van

R1: elkúrtam a rajtot, mert nem gyakoroltam be :oops: pedig az elmúlt években elég jól megy mindig, sebaj. 19ik helyről brutális stabil tempóval feljöttem a 11ik helyig. nem hittem el :mrgreen: türelmesen kivártam hiába tudtam volna gyorsabb lenni, nem akartam elbaszni senki versenyét kétes szitukba belemenve...

R2: szar rajt megint. T1es balhét elkerülve 13ik helyről T2ben telibevertek és forgalommal szemben vártam, hogy a mezőny elmenjen, fasza... :evil: Jól lemaradva végül sikerült a 16ik hely, de az idegtől nagyon kiestem a ritmusból. :cry:

ui: Miki barátunk köszöni a fair és szuper versenyeket a B szerón ;)
Veres Ákos

Nebom
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Nebom » 2015.03.03. 22:19

A
Q: szokásos 18. ez van jó az nekem..
R1: gyorsak elmentek, a tobbiek meg tisztogattak elottem. A dombteton a Kiss + nemtudom párost már nem tudtam lereagálni toltam a domino effecten énn is egyet, de lergalább nem én indítottam el. P13 a végére.
R2: Hatamas szerencse hogy mogottem tortént minden ezért a P10ért nagyon meg kellett izzadnom koszonhetoen Gabor Gyorgynek! Ez most jó volt.
#59 Z.Gorliczay

Miki Kosac

HozzászólásSzerző: Miki Kosac » 2015.03.03. 22:21

Hello, I am the first time on your server, and the race was perfect for me, I dont make mistakes anywhere, and won both races. I congratulate Peter on pole position and fair rides. for the next race I hope that I can prepare their own skin.

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.03.03. 22:37

Q : Ennyit tudtam. P5
R1 : Kiütöttek. Utána kb mindegy volt. Előzni nehéz volt. Füvön végképp. Végén hibáztam. P8
R2 : Rajtot elrontottam. Nem tetszett a futam. Hockenheim remélem szebb lesz. P2
Molnár Dániel #99

selby87

HozzászólásSzerző: selby87 » 2015.03.03. 22:40

R1: jól alakult de rontottam csúszkált a kocsi,kicsit megtört az eleje és sérült,utolsó elötti körben lekörözésnél Ásványi Ferenc nekem jött és kiforgott mikor megakart előzni a kanyarnál,Bocsi el akartalak engedni!
R2:jól kezdődött ,de a vége megint rossz,sok hiba volt.
Hajdu Gábor #87

Adam Jonas
Teljes név: Jónás Ádám

HozzászólásSzerző: Adam Jonas » 2015.03.03. 23:13

De régen írtam ilyen topikba. :)

Qual: P3. Igazából nem is a helyezésnek örültem jobban, hanem az időmnek; a gyakorlás során mutatott legjobb időmhöz képest 1 tizeden belül voltam.

R1: Egy jó rajttal majdnem sikerült elcsípnem a 2. helyet, csak sikeresen elfékeztem T2-t, Müller Peti meg utána szépen el is szakadt tőlem. (Még1x bocsi, ha agresszívabb voltam a kelleténél az elején.) Hibázgattam 1-2 alkalommal, így nem voltak olyan jók a köridejeim, mint a tegnapi gyakorlás alkalmával. Utolsó kör izgalmasra sikerült: Paddock Hill-t keresztbe vettem, T2-be hiába próbáltam kanyarodni, ment előre az eleje, majd utána a hátulja kezdett el csúszni (Apjok Imitől ezúton is elnézést kérek, nem leszorítani akartalak a T2-ben, amikor elengedtél, csak egyszerűen alig bírtam ott megállni + befordulni. :?) Végül 3. hely, fain!

R2: Emberesre sikerült a rajtom a 6. helyről; kis híján elsőként fordultam. Aztán a 2. vagy 3. körbe Fekete Dávid Úr nem tudom, hogy mit szándékozott tenni azzal a manőverével, de talán a tapasztalatomnak köszönhetően nem esett ki ott azonnal a futamból...Elsőként ott nem értettem, hogy nyélgázon minek megy ki a fűre, meg a dombos észre, aztán keresztbe állva, jobbra-balra visszajön középre. Még szerencse, hogy nyomtam egy satut...Bár utólag, ez volt a vesztem. Utána ezt még egyszer eljátszotta a kollega úr, akkor szerencsére nem voltam annyira messze. (Nem véletlenül villogtam utána rád, mint a félőrült.) Ekkor az agyvizem valahol 100 fok és végtelen között volt már, aztán sikeresen bal hátsóval füvet fogtam, majd falat, tovább meg szerintem nem is kell ragoznom a történetet. Azért megszereztem a futam lúzere címet: utolsó kör, utolsó kanyar, boxbejáratnál lévő falnak csak nekicsaptam. :D

Azért "jó" látni, hogy 1-2 kollega az FWD-vel bátrabban támadja az RWD-s versenytársait, mint fordítva. ;)

Grat mindenkinek! :) Találkozunk 2 hét múlva! ;)
„A jó versenyautó a célba érkezést követően szétesik.” - Colin Chapman
http://motorsport-ultimate.blogspot.com - hamarosan!
Rally: starts: 3 - rally wins: 0 - stage wins: 1 - points: 0 pts

georgevics
Teljes név: GYÖRGY GÁBOR

HozzászólásSzerző: georgevics » 2015.03.03. 23:36

Q: remek, nagyon remek 9. hely !
R1: Nem remek, nagyon nem remek rajt, de a táv feléig a 11 helyen próbáltam biztonságosan menni Lányi Tamás mögött... Sajnos egy kis hiba után egy finom hangolás
a futóművön, és már jöttek is a kínos balos kanyarok, folyamatos visszacsúszással egészen a 17. helyig... Eközben a ritmusát vesztett Farit sajnos kiforgattam, ezért sűrű
elnézését kérem.. A futamban több volt ...
R2: A 17.-ről hamar a 11.-en találtam magam, ahol Gorliczay Zoli állta kopott gumikkal az utamat 13-14 körön keresztül. Végig igyekeztem hibára kényszeríteni, de mivel
végig nagyon figyelt, így csak az utolsó körben volt alkalmam komolyabban megtámadni, egy pillanatra elé is kerültem, de rutintalanságom miatt sikerült visszavennie a 9. helyet.
10.-nek értem célba, és mivel Nagy Dani kiesett, így nagyon értékes pontokat szereztem a csapat számára, ha minden igaz vezetjük a bajnokságot !!!
Az utolsó körös párharcom a Zolival az eddigi legszebb csatám volt...
György Gábor

Zoliee

HozzászólásSzerző: Zoliee » 2015.03.04. 11:59

BRANDS HATCH

"B" Szerver

Q: sajnos meló miatt éppen beestem az időmérőre, elkezdtem egy picit kapkodni is emiatt, ezért az első etapok nem sikerültek jól a mezőny közepén voltam. Végül pár perccel az időmérő vége előtt sikerült egy elfogadható időt autózni amivel a mezőny elejéről várhattam a rajtot. P:5

R1: a rajt jól sikerült, sikerült elfordulni hiba nélkül, láttam a tükörben mögöttem voltak ütközések, de szerencsére én kimaradtam belőle. 4-dikként vettem a T2-őt közvetlenül Jónás Ádám mögött. Egy pár kör erejéig azt hittem lesz esélyem megfogni őt, de mivel hátra is kellett figyelni, mert Fekete Dávid agresszívan tolta és mindenáron szeretett volna legyűrni. Néha adtam neki kisebb esélyt rá, de aztán az apróbb hibáimmal, de aztán eltaktikázta magát és elfogytak a gumijai így visszaesett. Ezután nyugodt pár kör következett amikor feltűnt egy halvány reménycsillag a dobogóra, mert Ádám előttem rendesen küzdött a BMW-vel, de aztán az utolsó körben is előttem maradt így be kellett érnem a következő pozícióval mögötte. P:4

R2: A rajt itt is viszonylag jól sikerült, meg tudtam tartani a helyezésemet az első kanyar után is. Aztán egy kicsit változatosabb verseny volt főleg, hogy mögöttem megint akadt olyan aki meg akart előzni ezúttal Szemenyi úr volt az. Az első körökben nagyon küzdöttem a tapadással, de aztán egyre jobb lett és így lassan leszakítottam a mögöttem jövőket. Előttem csapattársam Hegyi Zsolti volt akivel megbeszéltük, hogy kivárásra autózunk, mert a 2-3-dik helyen öldöklő csata ment Jónás Ádám és Fekete Dávid között. A verseny felénél aztán Ádám hibázott és kicsúszott, így előrébb kerültünk, ezután Zsolt nem hagyta élni Dávidot akit le is előzött pár körrel később, majd következtem én egy hiba után sikerült nekem is előrébb jutnom. Ezután már csak arra ügyeltünk, hogy behozzuk a verdákat és így végül 2 dobogós helyet szerezve a csapatnak ez meg is történt. P:3

Végül is izgalmas verseny kerekedett belőle és rendesen leizzadtam a végére, de ismét kiváló teljesítményt nyújtott a csapat, ha így megyünk tovább hamarosan az "A" szerveren róhatjuk a köröket ;)

Találkozunk a következő futamon, mindenkinek jó felkészülést kívánok!
#78 VSR BTCC 2011 - 7. hely TC Kategória
#27 VSR CRUZE CUP 2012 - 4. hely TC Kategória

Vida Zoltán

Vissza: “ETCC 2015”