Nyilatkozatok

VSR Magyar Túraautó Bajnokság
A győztesek kupákat,érmeket és egyéb nyereményeket kapnak! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

komlosip
Kapcsolat:

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: komlosip » 2015.06.10. 09:30

Ha 8 futam alatt nem tanultam meg, hogyan kell ezt a BMW-t vezetni, akkor most már nem is kell erőltetni. Minden elismerésem a két csapattársamnak és Oldmannak, akik tempósan tudják terelgetni ezt a jószágot. :roll:

Pedig a Formula Masters és a BMW Extreme után azt hittem, hogy jó barátságban vagyok az RWD-s autókkal...
Komlósi Péter alias KP. #22

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.06.10. 12:00

komlosip írta:Ha 8 futam alatt nem tanultam meg, hogyan kell ezt a BMW-t vezetni, akkor most már nem is kell erőltetni. Minden elismerésem a két csapattársamnak és Oldmannak, akik tempósan tudják terelgetni ezt a jószágot. :roll:

Pedig a Formula Masters és a BMW Extreme után azt hittem, hogy jó barátságban vagyok az RWD-s autókkal...
Akármennyire is szeretnék,ezért nem megyek WTCC-s BMW-vel sose. Valamiért ezzel nem találok körbe. Pedig a GT, Formula, Extreme kocsikkal nem érzem úgy hogy szenvednék. Ezzel meg...
Molnár Dániel #99

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.06.10. 12:03

danikosz írta:
komlosip írta:Ha 8 futam alatt nem tanultam meg, hogyan kell ezt a BMW-t vezetni, akkor most már nem is kell erőltetni. Minden elismerésem a két csapattársamnak és Oldmannak, akik tempósan tudják terelgetni ezt a jószágot. :roll:

Akármennyire is szeretnék,ezért nem megyek WTCC-s BMW-vel sose. Valamiért ezzel nem találok körbe. Pedig a GT, Formula, Extreme kocsikkal nem érzem úgy hogy szenvednék. Ezzel meg...
Nekem tetszett a felkészülés időszakban, aztán váltottam ..... :D
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2015.06.10. 12:08

Koszi, ha tetszett ne add fel, egyebkent ez a regi 5 sebbesseges a legnehezebben vezetheto bmw amivel Race07-be mentem eddig, tobbet csuszkal a hatulja (bar jobban kontrolalhato), viszont cserebe jobban is eszi a gumikat, es nem lehet ugy beallitani hogy 10 kor utan ne szenvedjen vele az ember.
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2015.06.10. 12:21

oldman írta:

Koszi, ha tetszett ne add fel, egyebkent ez a regi 5 sebbesseges a legnehezebben vezetheto bmw amivel Race07-be mentem eddig, tobbet csuszkal a hatulja (bar jobban kontrolalhato), viszont cserebe jobban is eszi a gumikat, es nem lehet ugy beallitani hogy 10 kor utan ne szenvedjen vele az ember.
Köszönöm mindenkinek a biztatást. R2-ben már képes voltam 9 kört lefutni komolyabb keresztbeállás nélkül. De a tempóm még sehol sincs. Azért most már végig nyomom ezt a két hetet...

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2015.06.10. 15:22

Komlósi Peti téged nagyon nehéz volt előzni. Ugyanis úgy gyakorlatilag lehetetlen szabályosan előzni valakit, hogy kanyar előtt satuféket nyomsz és utána keresztberántod az autót és driftelve veszed a kanyart. Mentem mögötted pár kört, a végén csak úgy tudtalak megelőzni, hogy volt kontaktunk. Bocs, de másképp egyszerüen nem tudtam megoldani.
Öregember nem gyorsvonat.....

Hegyi Zsolt #966

PanoxZ1

HozzászólásSzerző: PanoxZ1 » 2015.06.10. 17:40

Lacsika írta:Q: P4. Utolsó kanyar kigyorsításán lesodródtam amivel buktam 3 tizedet, így nem lett meg a 2. hely.
R1: Rajtot követően, első kormánymozdulatnál észrevettem, hogy az FFB meghülyült. Kormány elfordításra nem volt ellenállás, de a rázókőnél meg működött. Nem baj, így kicsit koncentráltabb voltam, és nagyon jó volt végig egy menni Lányi Tomival és Mándity Istvánnal. Élveztem. Kicsit agresszívabb vagyok, akkor lehetett volna előzést kiharcolnom, de nem akartam véletlen sem túlkormányozni, hogy meginduljon az autó és kiüssem valamelyiküket. Sajnos Tomi visszaesett, mert a T1-ben kicsit lesodródott, majd szűken jött vissza, de azzal nem számolt, hogy István után jövök én is. Ezt nagyon sajnálom, mert végig jól ment. Végén pedig elengedtem Danikoszt, Neki jobban kellett az a hely :D
R2: Rajt pocsék. Míly furcsa, visszatért az FFB, csak most kb 2x olyan erős volt, mint amihez hozzászoktam. (Nem gond, mert így legalább volt kis kar és válledzés is mára :D ) Norbi és Dani is elmentek, majd T1-ben 3-an fordultunk, Dani sajnos nem számolt Velem, csak Norbival, így szűkebben akart fordulni, ami miatt lesodródott és visszaesett. Itt jegyezném meg Fazekas Miklósnak, hogy ha legközelebb a pályán összeakadunk, és te többször féktávon váltasz irányt, tuti, hogy kilöklek. Ha már felhördültél a csapattársamra, de ott is ezt csináltad folyamat, akkor nem csodálom, hogy kicsit bepöccent!!! Nem ez a korrekt védekezés, ahogy Te fogalmaztál. Szabó Gábor lassabb volt, de nem annyival, hogy megelőzzem, majd egy féktávon fura dolog történt és ki kellett szélesítenem a kanyart, így Dani elment, akit úgyis elengedtem volna, mint R1-ben :D

Grat a győzteseknek, dobogósoknak. Szép volt.
Gordonnal ellentétben nagyon élveztem, és szeretem ezt a pályát. De arra már rájöttem, hogy az áttételemet nem tudom beállítani :D

Első futamban teljesen szabályosan védekeztem, 1 vitatható esetem van talán Juhász Csabival szemben, amit én okoztam, és az sem védekezésből adódóan.
R2: Konkrétan melyik féktávra gondolsz? Megnézhetjük az esetet és akár meg is beszélhetjük TS-en, ha gondolod.
Fazekas Miklós #27 - Spirit of Balaton Motorsport

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2015.06.11. 11:12

Hezso írta:Komlósi Peti téged nagyon nehéz volt előzni. Ugyanis úgy gyakorlatilag lehetetlen szabályosan előzni valakit, hogy kanyar előtt satuféket nyomsz és utána keresztberántod az autót és driftelve veszed a kanyart. Mentem mögötted pár kört, a végén csak úgy tudtalak megelőzni, hogy volt kontaktunk. Bocs, de másképp egyszerüen nem tudtam megoldani.
Ennek a BMW-nek két előnye van:
1. eszméletlen jól lehet rajtolni vele,
2. viszonylag rövid féktávot lehet venni.

...és egy halom hátránya (nehézsége), ami közül a legproblémásabb az, hogy miként tudod elérni, hogy ne csússzon meg kanyarban/kigyorsításon. Így az összes kanyart óvatosabban vettem + kerültem a szegélyeket.

Menj egy pár kört vele, érdemes!

Valóban nem volt könnyű elmenni mellettem, de jópáran megelőztek szabályosan, ami nem okoz nekem lelki traumát. Óvni sem fogok, bár ha a mi "kontaktunk" az R1 első körében volt, akkor nincs jelentősége, hogy óvok-e vagy sem.

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2015.06.11. 17:46

komlosip írta:
Hezso írta:Komlósi Peti téged nagyon nehéz volt előzni. Ugyanis úgy gyakorlatilag lehetetlen szabályosan előzni valakit, hogy kanyar előtt satuféket nyomsz és utána keresztberántod az autót és driftelve veszed a kanyart. Mentem mögötted pár kört, a végén csak úgy tudtalak megelőzni, hogy volt kontaktunk. Bocs, de másképp egyszerüen nem tudtam megoldani.
Ennek a BMW-nek két előnye van:
1. eszméletlen jól lehet rajtolni vele,
2. viszonylag rövid féktávot lehet venni.

...és egy halom hátránya (nehézsége), ami közül a legproblémásabb az, hogy miként tudod elérni, hogy ne csússzon meg kanyarban/kigyorsításon. Így az összes kanyart óvatosabban vettem + kerültem a szegélyeket.

Menj egy pár kört vele, érdemes!

Valóban nem volt könnyű elmenni mellettem, de jópáran megelőztek szabályosan, ami nem okoz nekem lelki traumát. Óvni sem fogok, bár ha a mi "kontaktunk" az R1 első körében volt, akkor nincs jelentősége, hogy óvok-e vagy sem.
Hidd el már mentem pár kört vele, nem véletlenül nem választottam.... :twisted: Az hogy űrhajósok meg tudtak téged előzni szabályosan, nem azt jelenti hogy az átlagembernek is sikerül. Az hogy óvsz vagy sem, a te dolgod, én elnézést kértem, részemről ez az ügy itt le van zárva.

Hegyi Zsolt #966

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2015.06.12. 10:01

Hezso írta:
komlosip írta: Valóban nem volt könnyű elmenni mellettem, de jópáran megelőztek szabályosan, ami nem okoz nekem lelki traumát. Óvni sem fogok, bár ha a mi "kontaktunk" az R1 első körében volt, akkor nincs jelentősége, hogy óvok-e vagy sem.
Hidd el már mentem pár kört vele, nem véletlenül nem választottam.... :twisted: Az hogy űrhajósok meg tudtak téged előzni szabályosan, nem azt jelenti hogy az átlagembernek is sikerül. Az hogy óvsz vagy sem, a te dolgod, én elnézést kértem, részemről ez az ügy itt le van zárva.
Természetesen semmi gond, nincs harag.

tbazsi95
Teljes név: Toldi Balázs
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2015.06.16. 22:14

Donington Park

Q: 5. hely, nem volt rossz, sikerült a legjobb körömet összerakni
R1: Sikerült slick gumival elindulni :D :D :D DNF
R2: 19 -> 7. hely, minden kigyorsítás egy imát megért, sajnos az Ákos és Stevo féle csatában végül alulmaradtam. Jó verseny volt :D

VSR ETCC 2015 | Donington Park | Balazs Toldi OnBoard
Kép
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
YouTube csatorna - http://www.youtube.com/user/tbazsi95
sponsored by ToldiNET

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.06.17. 08:03

Quali : Poénból mondtam,hogy altatás off. Aztán mentem egy 37,2-őt és pole.
R1 : Nem állítottam át esőre az autót,szar is volt. P3.
R2 : Átállítottam a kocsit és ugyan olyan szar volt. P4.

Így hogy Dávidkát elküldték kapálni,Norbinak matematikailag is megvan a bajnoki cím! Gratulálok! Csapat első is eldőlt matematikailag is. Az egyéni többi helyéért még lehet egy jó csata ha jönnek megint szopóágak.
Molnár Dániel #99

latoo

HozzászólásSzerző: latoo » 2015.06.17. 15:04

Q: jobb időt vártam magamtól, de top 10 meglett
R1: vártam az esőt, örültem, hogy bejött. Rajt közepesen sikerült. Beragadtam Fazekas Miki mögé, aztán megérkezett Nagy Dávid, vele oda-vissza passzolgattuk a pozíciót, én élveztem a csatákat.
R2: rajtnál egész jól jöttem el, de nagy bánatomra Fazekas Miki bejött elém p1-re. A lökhárítóján autóztam, aztán volt egy halvány lehetőségem az előzésre, ami nem jött össze, ismét felzárkózás. A következő kísérletnél megpöcköltem Mikit (utólagosan is bocsi) de visszaengedtem magam elé, csak ezzel ránk esett Leitner Norbi. Vele is volt egy szép egymás mellett autózós megmozdulásom, de sikerült elöl maradnom. Vége p2.
Nem gondltam, hogy esőben rwd-vel ilyen jó helyen végezhetek, nagyon örülök a végeredménynek. Király volt mindkét futam.

Itt az ETCC-ben két "mumusom" van. Az egyik Mándity István, akitől kaptam már pár kipöckölést (ne érfsd félre, nincs harag, tudom hogy nem szándékos volt, és volt sok korrekt csatánk is amit nagyon élveztem).
A másik Fazekas Miki, aki ha elém kerül olyan széles autója lesz, hogy nem tudom megelőzni :) nagyon jól és korrekten védekezel, még nem jöttem rá az ellenszerre. gratulálok a futamgyőzelmedhez, szép volt!
Lányi Tamás

Stevo
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Stevo » 2015.06.20. 12:34

Q: Sikerülhetett volna jobban is, 7. hely
R1: Kicsit szélesebben kezdtem meg a kettes kanyart elcsíptem a füvet->mezőny vége (Jobb eleje megsérült és húzott is). 1-2 kör múlva féktávon valaki meglökött kicsit, kapott a bal eleje is picit a szalagkorláttól, ezután a sikánt már nem mindig tudtam jól bevenni, mentettem amit lehet, 8. hely.
R2: 1. hely, gondoltam talán picit szerencsésebb lehetek, bíztam a tempóban és jól is ment az autó esős gyakorláson. Nagyjából 7-8 másodpercig tartott a bizakodás, kaptam egy kis ütést jobb hátuljára, amitől lecsúsztam az első kanyar ívéről. Próbáltam összeszedni, ezután csak 2-3 csattanást hallottam miközbe forogtam egyik irányból a másikba és vissza. Mezőny vége megint....
Az autó megint kapott rendesen, de szerensére még így is sikerült visszaküzdeni magam Ákos és Balázs mögé valahogy a hetedik helyig a futam végére. Itt egy kis taktikai csatát kezdtünk vívni az utolsó két körben, amiből végül Ákos és én jöttünk ki nyertesen végül, 5. hely.
Köszönöm Ákos!

Sokkal több volt mindkét futamban, így sikerült. Amit tudtam megtettem úgy érzem.

https://youtu.be/EBDyjAgPxcM

https://youtu.be/ayLVEL9QAN8
#86 Mándity István

'Everything we decide is based on our perception. Happiness depends on us.

Stevo
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Stevo » 2015.06.23. 21:39

Pannoniaring

Q: Nagyon jól sikerült, P3.
R1: Elrontott rajt, kis helyezkedés és beszorultam Varga Péter mögé. Körökön keresztül próbáltam fogást találni rajta, de nagyon masszívan védekezett, 1-2 alkalommal talán túlzottan is, sok időt vesztettem mögötte. Majd verseny közepe fele célegyenes végénél melléhúzodtam belső ívre, próbáltam jó féktávot venni de összeértünk ő kicsúszott (Elnézést az incidens miatt!). Mindenesetre nem volt rossz párharc.
....Haladtam tovább, Miklóst tudtam volna még megelőzni a hátralevő körökben a negyedik helyért. Szabó és Molnár mögöttem voltak pár pozícióval így pontokat lehetett volna rajtuk hozni, de mikor hanem a lehető legrosszabb időben hozta a T-home a szokásos formáját. Egy kis eső, és volt nincs Internet.

Rettentően bosszantó ilyen dolog miatt elbukni pontokat, pozíciókat. Illetve köszönhetően a Race 07 sajátosságának esély sincs ilyenkor már re-Connectelni a két futam között. :(
Azért befejeztem a futamot és értékelt is futamidővel és helyezéssel (Screenelve van) de nem érek semmit sem vele.

Szóval itt el is úszott minden esély arra, hogy Szabó Gábort esetleg megelőzzem és negyedik legyek a bajnokságban. Molnár Dániel megelőzésére nem lett volna semmi esély, csak nagyon-nagy szerencsével.

Köszönöm, hogy részt vehettem ebben a nagyon erős bajnokságban. Örülök, hogy harcolhattam veletek a pályán!

Jó pihenést a Nyári szünetre!

(szerk.: Aludva egyet a futam után, igazuk volt csapattársaimnak. Nem kell csüggedni, így is szép eredményt értünk el egyéniben és csapatban is. Nem gondoltuk a szezon elején, hogy így zárhatunk a végén. :-) )
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Stevo 2015.06.24. 08:22-kor.
#86 Mándity István

'Everything we decide is based on our perception. Happiness depends on us.

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.06.23. 22:07

Nagyon köszi a bajnokit (magunknak) :-) és a sok részt vevőnek.. Erős bajnokság volt sok nagyon durván gyors emberrel.

Nekem nagyon korrekt csatákban volt részem. Fel tudnék sorolni pár embert. Hegyi Zsolt, Lányi Tamás, Apjok Imre és sorolhatnám. Nektek külön köszi...

Szeptemberben foly köv....

Mai race... Nem ismertem ezt a pályát talán 1 x mentem nagyon régen rajta, de nagyon megszerettem.. Cserélném simán a Hungaroringi utolsó fordulókat erre. Jó versenyek voltak. Nagy köszi :-)
Galambos Péter

TCS #82

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2015.06.23. 22:11

Pannoniaring.

Q: Azt hiszem 17. hely, nem is vártam jobbat.
R1: Jó rajt után nagyon elnéztem az első kanyart és többekkel mentem füvet nyirni. Ezután vissza a pályára, de aki jött az megtámasztott valamerről, csak csapódtam össze-vissza, utolsó hely és csálé kormány. Aztán szép lassan ledaráltam az előttem menőket, remélem szabályosan, a vége 14. hely. Utolsó két körben utolértem Galambos Petit, ez már szokásos nálunk, de sajnos nagyon jól tartotta magát, a végén századdal de ő ment át előbb a célvonalon.. :lol:
R2: Jó rajt, majd nagy esések előttem. Sikerült a darálót kikerülnöm, egyszer csak a nyolcadik helyen találtam magam. Na ez kb a verseny feléig tartott, ott utolért az egész Alfás szekció. Valaki megforgott előttem, amig próbáltam kikerülni, három Alfa is elment. Aztán utolért Nagy Laci, aki hozta maga mögött Szemenyei Ákost. Sajnos az egyik kanyarban Ákos nekiment Lacinak, akit belémtolt, engem meg ki a pályáról, mindketten elmentek. Onnantól már csak őket üldöztem, de azért a végén még Fazekas Árpád úgy ment el mellettem a verseny harmadik Volvójával mintha állnék. A vége 12. hely.

Köszönöm mindenkinek a szezont, nagyon élveztem a versenyeket veletek, jó pihenést kivánok mindenkinek a nyárra.

Hegyi Zsolt #966

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.06.24. 10:17

A szerveren ismét nem tudom mi történt, de semmi tapadása nem volt az autómnak.
Quali: minimum fél mp benne maradt. P7
R1: Megnéztem milyen az időjárás, száraz. Király. Rajtnál szembesültem vele, hogy nincs tapadásom, rajtnál annyira kipörögtek a kerekek, és nem is akart elindulni, hogy 3-an is megelőztek, majd a féktávok vicceltek meg. Sorry mindenkitől, akinek gondot okoztam, igyekeztem figyelni. 9. körben ügyesen elérte a bal kerék a füvet utolsó kanyarban, lecsúsztam az ívről, ezzel még nem is lett volna baj, de köv kanyarban is olyan volt, mintha jégen mennék. kicsit felbosszantott és inkább a falba vezettem az olasz rettenetet.
R2: 24. helyről 1. kör végén már 10. voltam. Jöttem szépen lassan, majd Norbival jót csatáztunk. 3-4 kanyaron keresztül végig egymás mellett és össze sem értünk, ez tetszett a legjobban a Fináléban. Végül p10.

Gratulálok mindenkinek aki végig teljesítette tisztességgel a bajnokságot. Tényleg nagyon szoros csoportok alakultak ki. köszönöm a szervezőknek a munkáját, és a résztvevőknek a jó csatákat. Gratulálok Norbinak a győzelemhez, Dávidnak és Daninak a dobogóhoz. Találkozunk ősszel :D
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

danikosz
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.06.24. 11:32

Quali : Dávidkáék jobban mentek,nekem nem sikerült rendesen menni ezen a pályán.
R1 : T2-be kilöktek. Utána Szabó mögé beragadtam. Volt 1-2 kocc. Valami azért volt mert, nem tudtam megállni,bocsánat érte. Valami azért volt,mert cikáztál és hiába fékeztem nem tudtam mit tenni. Utána T1-be amikor mellette voltam akkor rendre húzott be balra,mivel egyenesen mehetek és nem vagyok köteles balra menni ezért így jártál. Ne lepődj meg, ha összemegyünk, mert úgy gondolod hogy balra mész miközben vannak melletted. P7 lettem talán.
R2 : T2-be Szabó úgy gondolta hogy vissza kell adni a dolgokat és az utolsó helyik baszott hátra. Köszi cimbi! Petivel utána csatáztam egy jót. Kanyarokon keresztül egymás mellet az adta. Fazekas Árpi a végén kilökött. Megnyugtató,hogy nem csak nálam hibázott mert ahogy láttam mindenkit ütött akit ért. Végül valami P16 vagy mennyi.

Összességében elégedett vagyok. A net hiba miatt két nullás futam ellenére vissza tudtam jönni és az utolsó futamig 100 ponton belül voltam a másodikhoz képest. Norbi nyert és Dávidka is dobogón végzett a HTCC-s dráma után. Nekik örülök. Grat mindenkinek!

Ősszel találkozunk!
Molnár Dániel #99

tbazsi95
Teljes név: Toldi Balázs
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: tbazsi95 » 2015.06.24. 15:44

Q: 6. hely
R1: 5. hely
R2: 5.hely

Összességében: Kevesebb tapasztalattal a kocsiról egész jó eredmények szerintem. Volt egy-két amatőr hiba, ami miatt még most is haragszom magamra (pl.: Donington R1 slickkel esőben, most R1 2. szektorban a megcsúszás). A tavaszi Race07-es kihagyásom most meglátszott. Ez a 4 verseny sem volt rossz. Ősszel ütközünk :D

VSR ETCC 2015 | Pannónia-Ring | Balazs Toldi OnBoard
Kép
Toldi Balázs - tbazsi95
Logitech G27
YouTube csatorna - http://www.youtube.com/user/tbazsi95
sponsored by ToldiNET

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2015.06.24. 16:22

Tobb mint 1 honapja nem szimulatoroztam a futam elott, es utolso pillanatban sikerult csak par kort gyakorolnom igy nem vartam sokat a hetvegetol, igazabol csak fun jelleggel el akartam bucsuzni az etcc-tol, mert jo kis bajnoksag volt.

q: 11hely, igazabol vegig a fektavokkat probaltam beloni.

r1: 7dik hely, tobb hiba utan, viszont a vegere mar tudtam mire kell figyelni ezen a palyan :)

r2: igazabol a rajtnal tudatosult csak bennem hogy ez bizony 2dik hely, es jo rajtal elsokent eltok jonni, es ha mar elol voltam akkor komolyan elkezdtem nyomni, mate vegig uldozott, de igazi eselye nem volt szerencsere, szoval sikerult egy elsohelyel bucsuzni :)

nice.
koszi a bt-nek a munkat, illetve minden resztvevonek aki jott, szerintem egesz szinvonalas kis bajnoksag volt.
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

Vissza: “ETCC 2015”