Nyilatkozatok

VSR Magyar Túraautó Bajnokság
A győztesek kupákat,érmeket és egyéb nyereményeket kapnak! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

komlosip
Kapcsolat:

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: komlosip » 2015.03.04. 13:37

B-szerver

Q: Ha a kvalin 5 tizedet javítok a PB-men, és ezzel a 12. helyet szerzem meg a B-szerveren az azt jelenti, hogy nem gyakoroltam eleget. Így is volt...

R1: szokásos BMW-s rajt, mintha az én lámpám előbb aludt volna ki. Rajt után nagyon óvatos voltam, figyeltem a felfüggesztésemre és a gumikra. Verseny közben jöttem rá, hogy volt olyan kanyar, ahol 3-4 tizeddel lassabb voltam a mezőnynél, de hát így jár, aki nem gyakorol...

R2: ezúttal vesztemre lőttem ki a rajnál, két autót forgattak az utamba, sajnos csak majdnem sikerült elslisszannom a kettő között. Törött felfüggesztéssel, ferde kormánnyal nem volt nagy élmény "versenyezni".
Komlósi Péter alias KP. #22

Norbi

HozzászólásSzerző: Norbi » 2015.03.04. 13:54

Brendszheccs

Q: 4 tizeddel lemaradtam az elsőtől, amúgy PB 33.111-el.
R1: Rossz rajt, próbáltam 2. helyre feljönni, az első körökben Huszár Norbi és Oldman volt előttem, ők ütötték egymást. Egyszer a pálya közepén lévő egyenesre rosszul gyorsítottak ki így kívülre bementem harmadiknak, végül nem sikerült az akció, mert a következő kanyar előtt a féktávon leszorultam a fűre, úgyhogy egy driftelős manőver után visszatudtam állni mögéjük. Aztán talán egy kör múlva ugyanott ugyanúgy, ezúttal jobban ki tudtam gyorsítani és el tudtam jönni mellettük. Utána Nagy Dani és Huszár Norbi üldözött. Esélyem se volt, mind addig amíg ki nem derült, hogy az első kanyarba kilehet menni a zöld részre is. Ezután az info után kicsit könnyebb volt védekezni, de nem sikerült feltartanom őket, így a 4. lettem.

R2: Jó rajt, 2. kanyart kicsit elmértem a hideg gumikon, és a csapattársamat kicsit meglöktem (sry Dávidka), ezután a 3. helyen voltam, később sikerült megelőzni Dudás Bencét, majd utána üldözőbe vettem Szabó Gábort, majd pár kör után őt is sikerült megelőznöm. Ezután próbáltam elszakadni a mögöttem lévőkről. Végül minden bejött és sikerült az első helyre behozni a Lambó replikát.
Norbert Leitner

adfar94

HozzászólásSzerző: adfar94 » 2015.03.04. 14:55

Q, R1, R2: Nagyon lassú voltam. :oops: Viszont legalább balhé mentes volt mind a két futam.

A csapatnak gratula, nagyon jól mentek, főleg a második futamon.
Fári Ádám Dániel #94

Debilon
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Debilon » 2015.03.04. 15:27

összességében jó hétvége volt :D
szokásos gyenge Q 22. hely után, stabilan autózva egy 12. és a 11. hely a többiek hibái miatt :)

Müller Petitől meg bocs, de azt már nem tudtam kivédeni, hogy ne koccanjak neki T2-ben
- Debilon -
Radics István - Powered by Mazda6

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.03.04. 17:49

Nem szoktam sokszor írni de most jó élmények voltak :-)

Q. Meglepődtem, mert jobb időket szoktam menni BH ban. Volt már 32 es köröm is. Igaz kb 2008-ban amikor kijött a játék egy leonnal. Ehhez képest kb semmit nem tudtam kezdeni. 35 ös időt kínszenvedve. Nem értettem. Nem olyan jó ez a gép gyors körön. P 14

Race1.Viszonylag sima volt. Rajt után kb 9 . helyig tornásztam fel magam amit meg is tartottam. Volt egy egy előzés de nem volt olyan nagy zsongás.
Nagyon el akartam kapni a 8. helyet, de! Itt jön ki a 2 gyerekes apuka. Pont felébredt a nagy fiam (20 hónapos :-) és hát elkezdett ordítani. Anyuka etette a picit. Ő hát volt hang zavar. Egy kézzel kormányt fogtam másik kézzel váltogattam a 3. kezemmel próbáltam elindítani a telefonon a youtubet. :-) Amikor sikerült elindítani a modell vasutakat akkor a nagy fiam lenyugodott. Nah így szállt el a 8. hely ami egy polet eredményezhetett volna. P9

Race2. rajt után. bekerültem Roland mögé. Aki gyors volt, de Én gyorsabb voltam nála. Ezért kb 2 kör után megelőztem. Viszont jött Ákos. Nem bírtam megelőzni természetesen felért rám újra Roland mögötte Csabi meg egy Volvo talán Toth Geri, de ez nem 100. Roland megelőzött, majd a hosszú egyenes után rontottak Ő és Ákos is na mondom most lecsapok. Beszúrtam meg is lett volna, de rám húzott Roland meglökte a kocsi hátulját így nem bírtam befordulni. Kicsi fű csípés ezzel Csaba is elment. (ezért villogtam akkor Roland, mert nem volt szép! Ugyanakkor tudom, hogy tura meg ilyenek szóval bőven benne van, de kicsit itt haragudtam) Nah Csaba után mentem, mindenhol bujkáltam de kellett 2 kör amire olyan keskeny lett a BMW, hogy elférjek.:-) Majd beértem Rolandot. Na ami ez után jött... huhh apám.. kb 7 körön keresztül gyilok. És ez el is felejtettete azt a kis lökést. Baromi jó volt. Volt ahol volt ahol én voltam gyorsabb, voltak előzési próbálkozások amiket szépen védett. De nagyon kemény volt, viszont pozíció csere nem történt. Így 6-7 nek értünk be, egy nagyon jó mecs után.

SZERETLEK BRANDS HATCH :-) 2 hét múlva folyt köv. Gratula mindenkinek.
Galambos Péter

TCS #82

Stevo
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Stevo » 2015.03.06. 09:06

A szerver

Q: Felejthető 14. hely
R1: Első körös csete-paté, pár csata a futam alatt, egy-kettő érdekes eset, 14. hely.
R2: Óvatos rajt után sejthető volt, hogy ismét lesz valami az első kanyarokban. Újfent egy-kettő jó csata ismét 14. hely.
Ez a hétvége a 14-es szám bűvöletében zajlott. :)

Nem igazán éreztem át a pályát, nem mertem kockáztatni, és valami betegség is hátráltatott. Ettől függetlenül a csaták miatt nem vagyok szomorú. Néha a kevesebb, több.
És látható, érezhető hogy a mezőny közepe, vége fele is vannak jó párharcok. :)

Első futam: http://youtu.be/INJa4kdcndI
Második futam: http://youtu.be/C0LERdDwcLw

Gratulálok mindenkinek, jó felkészülést a következő futamhoz!
#86 Mándity István

'Everything we decide is based on our perception. Happiness depends on us.

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.03.17. 21:57

Hockenheim

Quali : Annyi nem volt benne, hogy további helyet javítsak.
Race 1 : Hátraestem kicsit a balesetbe. Annyira sok nem volt benne. P4.
Race 2 : Norbival csatáztam egy jót a végén. Végül P4.
Molnár Dániel #99

Juhász Csaba
Teljes név: Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2015.03.17. 21:59

B-szerver

Q: p2
R1: p2
R2: p2
Juhász Csaba #258

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.03.17. 22:01

Bszerver:

Q: Hoztuk Csabával a kötelezőt :D P1-p2
R1: Hoztuk Csabával a kötelezőt :D P1-p2
R2: Hoztuk Csabával a kötelezőt :D P1-p2
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2015.03.17. 22:01

Lacsika írta:Bszerver:

Q: Hoztuk Csabával a kötelezőt :D P1-p2
R1: Hoztuk Csabával a kötelezőt :D P1-p2
R2: Hoztuk Csabával a kötelezőt :D P1-p2
Like
Juhász Csaba #258

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2015.03.17. 22:02

B-szeró

Q: közepes kör, P5
R1: BMW rajt, második helyen fordultam. A második körben kiraktak egy kissé, törött felfüggesztéssel próbáltam tartani az 5. helyet. Apjok Imrét tartottam, amíg tudtam (P6).
R2: P3-ról rajtolva simán elsőként jöttem el. Tempóm az nem volt, így lassan visszacsúsztam 5. helyre. Sajnos az utolsó kanyarban elaludtam egy féktávot, így 5mp előnyről ketten előztek meg (P7).
Komlósi Péter alias KP. #22

adfar94

HozzászólásSzerző: adfar94 » 2015.03.17. 22:20

Q: P18 - Rosszabbra számítottam, így végül is elégedett lehetek vele.
R1: P19 - A rajt után túlságosan óvatos voltam, így a mezőny végén találtam magam, majd néhány kör múlva kicsúsztam és rengeteg időt veszítettem. A futam végére sikerült nagyjából felzárkóznom és (ugyan szerencsével) megszereztem a 19. helyet.
R2: P17 - A start nem volt jó, nagyon kipörögtek a kerekek. Eztán ment az adok-kapok a versenyen szinte végig. Nagyszerű csaták voltak! A verseny vége felé valami lett a gumikkal, mert a második és az utolsó szektorban nagyon csúszkáltam, ami miatt kicsit lemaradtam. Végül a 17. lettem

Gratulálok mindenkinek! Összegezve jó futamok voltak, főleg a második! :)
Fári Ádám Dániel #94

sirmook

HozzászólásSzerző: sirmook » 2015.03.17. 22:45

B Szerver

Q:Elvileg 6, de ki kellett lépnem újraindítani a játékot, így 20. hely

R1: Közepesen rajtoltam, próbáltam szokásomhoz híven nagyon vigyázni mindenkire. Hamar kiderült számomra, hogy a kedvenc magenta színű szolgáltatómmal bármennyit cseveghetek, szar a net úgy ahogy van! Előszőr azt hittem mindenki laggol, de csapattársaim jelezték, hogy csak én inkább, ezért a visszafordítóban teljesen váratlanul került elém Norbert István, akit ha csak egy kicsit is, de sikerült megpöccintenem így beforgattam, ami miatt Méhes Robi is kapott egy cuppanóst! Ezúton kérek tölük Sűrű ellnézéseket!!! Ezután már próbáltam belekalkulálni, hogy laggolok és bár baromi nehéz volt így versenyezni, de sikerült feljönnöm a 9. helyre.

R2: Sajnos a net kapcsolat változatlanul ellenem dolgozott, ezért ismét egy küzdelmes és nehéz verseny útán a 11. helyen futottam be.
Emlékeim szerint senkivel nem volt atrocitásom, ha mégis, azoktó ellnézést kérek!
Ifj. Leéb István (Sirmook)

Nebom
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Nebom » 2015.03.18. 02:38

A

A toledo gyengesege itt nagyon erezheto volt, kiatastalannak tunt a helyzet..
Q: Meglepetesemre sikerult egy P15. Nem gondoltam volna..

R1: Szepen eljottem, jo kis set allt ossze az offline gyakorlasok soran a 40 fokos aszfalton, itt nem volt csak talan 23. Gondoltam sima ugy top 10be. Ugy is volt, kimaradtam minden balhebol es a 8. helyen kocsikaztam, 4mp-re mogottem a 9. Nagyon jo gondoltam.. erre a bal hatsot raraktam arra a vizelvezetore vagy mi van ott a T1 vonalon belul, el is dobtam. Tizen x volt ahova vissza sikerult kavarodni. A vege elott Akossal udvariaskodtam, lement az orra a bukoternek nevezett jegre, egyenes halal. Vissza kavarodtam nagy nehezen mikor Petyaek megerkeztek, bementem belsore hogy ne az iven legyek de egyszerre ertunk a kanyarba ezzel jol meg is zavartam, bocsi nem nagyon tudtam hova menni. P20 finish..

R2: Akosekkal megint barangoltunk ossze vissza, csuszott es mar melegedett is a bal orra. Vegul P11.

Lehetett volna jobb is volt meg benne, de valahogy nem ment..
#59 Z.Gorliczay

Zoliee

HozzászólásSzerző: Zoliee » 2015.03.18. 08:47

HOCKENHEIM

A Szerver

Q: Gyakorlatilag semmi felkészüléssel egy viszonylag jó idővel a mezőny közepére kvalifikáltam magam. P:13

R1: A rajtnál mint hogy ha 2 db cementes zsákkal és egy rakat téglával rajtoltam volna jó páran elmentek. A hűvös pálya miatt is szenvedtem, folyamatosan estem hátra, hibázgattam is, voltak kisebb csaták Galambos Petyával, de összességében nem volt meg az a tempó amivel az időmérőn tudtam menni. Végül szerencsével is a középmezőny végén végeztem. P:16

R2: A rajt megint nem volt jó, de most kivételesen pár helyet estem vissza. A pályán javultak a körülmények és ez mindenképpen jó tett az autónak mert végre az előző versenyhez képest megvolt az erő és a kellő sebesség is. Feljöttem a 14-dik helyig egészen egy jót csatáztam pár emberrel köztük Nebom barátommal, de aztán a pálya kicseszet velem (és korábban csapattársammal is) a bal hátsó kerék a célegyenesben megcsípte a vonalat és már fordultam keresztbe is. Mire összeszedtem elment mindenki csak szegény Zsolti barátom volt mögöttem. A végén aztán a "csúnya vágdosos" emberek miatt pár hellyel előrébb kerültem, de ez sem javított a kedvemen, mert ebben sokkal több volt! P:19

Gratulálok mindenkinek a csapattársaknak főleg, azért szépen helyt álltunk a "nagyok" között az "A" szerveren!

Találkozunk legközelebb, mindenkinek jó felkészülést kívánok!
#78 VSR BTCC 2011 - 7. hely TC Kategória
#27 VSR CRUZE CUP 2012 - 4. hely TC Kategória

Vida Zoltán

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2015.03.18. 09:57

Jó verseny, kegyetlen rossz pálya.

Q: a várható utolsó hely.
R1: Rajt után sikerült feljönnöm, kimaradtam a balesetekből, jó kis csatákkal a végén 15. hely.
R2: Nagyon nem ment. Egész jól eljöttem a rajttól, aztán az egyenesben a bal hátsó kerék lecsúszott egy milliméternyit a pályaivről, tükörjég, már forogtam is. Mire összeszedtem az autót már mindenki elment, 19 század másodpercről kezdtem a felzárkózást. Utána még a célegyenes előtti kanyarban sikerült minimálisat kicsúsznom, ott is tükörjég effektus, hiába fékeztem, kormányoztam, csináltam bármit, a pálya tempójával csúsztam egész a falig, ott kocc, futómű elment. Onnantól kényelmes sétaautózás a verseny végéig. Hál istennek úgy néz ki ketten kaptak előttem stop and got, mert ennyi helyet feljöttem az utolsóról. 20. hely, hát nem egy nagy történet.

Ez a pálya egy halál, mert ami nem a pálya közvetlenül, ott olyan mintha az ember zsirral lekent tükörjégen autózna. Szerintem túl sok ember dobta el emiatt az autót, nem száz százalékig biztos hogy ezen a verzión kellett volna megrendezni a versenyt.

Azért jó volt, jó csatákkal. :lol:
Öregember nem gyorsvonat.....

Hegyi Zsolt #966

latoo

HozzászólásSzerző: latoo » 2015.03.18. 13:18

Q: P10, nekem megfelelő
R1:
ezen a pályán tudtam rövid 1. fokozatot állítani, ami meghálálta magát, a rajtnál 3 hellyel. ezzel bekerültem az elbolyba, és magam is meglepődtem de nagyjából tustam tartani a tempójukat. persze azért visszacsúsztam a 6. helyig, ami nekem kiváló, csak azt sajnálom, hogy az utolsó két körre nem nagyon maradt már gumim, így Nagy Dani, aki mögöttem jött körökön át 3 mp. körül, fel tudott zárkózni, és az utolsó körben megelőzött. azért az utolsó pár kanyart kilincselve tettük meg, az jó volt, nem adtam könnyen magam :) végül p7, nekem kiváló

R2:
másfél körön keresztül vezettem a futamot :) aztán Mándity István megpöccintett egy picit, csak olyan szerencsétlenül csúsztam le az ívről, hogy a rázókő megvezet, mint egy vasúti sín és nem tudtam visszajönni a pályára. buktam pár helyet, aztán Molnár Danit fárasztottam, elment de vissza tudtam támadni, aztán megint elment. a T1-ben gyenge voltam, így T2-re viszonylag könnyű célpont voltam, itt előztek meg többen is.
minden hockenheimi futamon legalább egyszer el kell rontanom a T2 kigyorsítást, egyszer most is túlvállaltam, dobta a bömös a fenekét, -4 hely. Müller Petit még vissza tudtam előzni, de a SzaboGP csapat már sok volt, őket csak követni tudtam. a gumik a végére megint elfogytak, az utolsó körömet szerintem nevezem valami drift versenyre :)
vége p9

két top 10, elégedett vagyok, jó verseny volt, leizzadtam rendesen :)
Lányi Tamás

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2015.03.18. 15:00

Keveset gyakoroltam, de végül estére volt egy stabil 50 közepe tempóm. Ettől nem tudtam jobbat, nem is vártam nagy csodát a futamokra.

Q: asszem 19ik hely. Pár helyet tudtam volna előrébb jönni, de az nem oszt nem szoroz.
R1: a T2es Oldman keresztben állós esetnél visszalassultam 50ig 1esben, de ez is elég volt, hogy valaki belökje elém és egyből elment a futómű elől. Jó kis csaták alakultak ki. Egy jó kis bolyban cserélődtek a pozíciók, Kiss-Kun-Nebom-Oldman-én. A végére egy nagyon nem várt 12ik helyem lett :o :shock:
R2: Ismét megkaptam a kedvenc bolyomat, kiegészülve Fekete Dáviddal, aki sokszor összehozott minket :mrgreen: Volt pár kontaktunk Dáviddal és volt, amikor nem érzékelte kellő helyet hagyva, hogy mellette vagyok kívül és belül is, de végül is nagy baj nem lett belőle, csak kicsi. A végén ismét a 12ik hely jutott :shock: 8-)

Furcsa volt, mert nem gondoltam volna, hogy a tempómmal ennyire elől végezhetek. Kedvelem ezt a pályát, de nagyon észnél kellett lenni a jeges bukótér miatt. Sikerült is mindenhol inkább okosan mennem, mint határon kicentizve. Nem ért volna annyit az egész, hogy eldobjam 1-2 bátrabb kanyarvétel miatt.

Max respect és köszönet Kiss Ákosnak, Kun Ákosnak és Nebom Zolkának, hogy többször hagytak helyet maguk mellett nagyon korrekt módon! ;)
Fekete Dávidnak is köszönet, hogy részben azért vigyázott rám és szépen, de keményen védekezett és féktávon is tartotta belül a gépet. Csupán kétszer volt a gyors jobbos törésben, hogy picit több helyet hagyhattál volna kívül, amikor egymás mellett mentünk, mert így félig le kellett lógnom a jégpáncélra és volt két lassabb kanyar, ahol belül nem hagytál 1 autónyi helyet, azaz bátran "hotlaposan" kanyarodtál :) , így volt kocc és füstfelhő. Ha ezekre még odafigyelsz majd, akkor kb hibátlan lesz a dolog. ;)
Veres Ákos

Norbi

HozzászólásSzerző: Norbi » 2015.03.18. 15:17

Hokkenhejm

Q: Végre összejött egy 47-es idő, végül pole lett. Meglepődtem.

R1: Jót rajtoltam, ennek köszönhetően csak a 3. körben ért utol Gergő. Pár kör után megelőzött, mert kicsit lecsúsztam az ívről és alám fordult. Utána simán mentem az ő tempóját, támadtam is de nem sikerült visszaelőzni, egészen addig amíg rá nem ment a külső kerékvetőre az egyik kanyarba és kicsúszott, lefulladt.
Utána csak be kellett tolnom az olasz talicskát az első helyen.

R2:
Megint jól rajtolam, de nem tudtam kihasználni mert rossz íven voltam az első kanyarba, Dávidkával meccseltem, sikerült elmennem mellette és próbáltam Báldi hátsó lökhárítóján maradni és menni mindig utána, nehogy lehagyjon a mezőnyben. Aztán én is elkövettem ugyanazt a hibát amit Gergő az első futamon, visszaestem a 9. helyre kb. Utána volt pár nehéz csatám, de végül sikerült felküzdenem a csapattársam Dani mögé és vele mentem, próbáltuk utolérni Mándityt. Utolsó pár körön elkezdtünk csatázni mert nem láttuk esélyét, hogy be tudjuk fogni Mándityt, aztán ő is ugyanott ugyanúgy megpördült ahogyan én és Báldi. Ezen felbuzdulva még jobban elkezdtem támadni Danit és végül sikerült megelőznöm és bejönni a 3. helyen.
Norbert Leitner

Luidzsi

HozzászólásSzerző: Luidzsi » 2015.03.19. 17:24

Hockenheim B szerver
Q: Elsőre jöttem egy olyan időt amit utána már nem is tudtam megjavítani P8
R1: Amit rajtnál megúsztam, azt a kör vége fele megkaptam: Radics István kicsit optimista volt Apjok Imre előzésénél aminek én láttam a kárát. Még itt nem is voltak gondok csak pár körrel később mikor sikerült T1-be lemenni a "hokis" részre és falat fogtam. Onnantól minden féktávon pattogott az Opel. 11.hely. Apjok Úrtól meg bocsánat a visszafordító előtti pöccért, rövid volt az a féktáv.
R2: Most már T1-ben megpecsételődött az egész futamon hála Csáti Viktor ámokfutásának, ezúttal ő talált meg. Annak ellenére, hogy az egész futamon pattogott alattam az Opel végére nem rossz a 9.hely.

Ami látszott, hogy az Opel nem a mezőny legerősebb kocsija :D Egyenesekbe esélytelen volt tartani a helyet, majd Monzába fog még ez kijönni. Azt azért megkérdezném Csáti Úrtól, hogy gondolta azt a T1-es előzést akkora sebességkülönbségnél rögtön rajt után. Ha nem vagyok ott akkor kimegy a jeges részre. Ha valaki a saját versenyét szúrja el akkor úgy járt, de ne az első kanyarba dőljön már el egy előzés.
Kozák Lajos #91

Stevo
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Stevo » 2015.03.19. 18:39

Hockenringlispilring

A Szerver

Q: Tesztek alapján éreztem, éreztük hogy jó futamaink lehetnek itt. Kellemes meglepetés P7.
Első futam: Szólid rajt, 1-2 pozíció vesztés. Próbáltam felvenni a tempót, de sajnos Kiss Ákossal ütköztem. Egymás mellett voltunk, feltehetőleg elrontotta az ívet, és korrigálnia kellett ezért nekem koccant így kikerültem a 'bukótérbe' vesztve 2 pozíciót kb. Nagyon jó volt az autó, bár a tempót nem tudtam ezután fokozni, így konstans köröket próbáltam inkább jönni. P8
Második futam: A tükrött figyelve, nem volt egy rossz rajt, bár a BMW-s kolega nagyon kilőtt a rajtnál. :)

Második körben sikerült megközelítenem Lányi Tamást, mögöttünk Nagy Dániel is gyorsan zárkózott vissza. Második szektorben T6 előtti féktávon neki koccantam a BMW hátuljának, ami tudjuk mit jelent... hiába fékeztem előbb, megint. Bár ettől függetlenül nem gondolnám, hogy az én hibám következtében vezette őt meg a rázókó kigyorsításon.
Ezt követően Nagy Dani elment mellettem, majd a következő kör T2-nél Báldi körbe autózott de a hátsó egyenesre szinte three wide-ba mentünk Leitner Norberttel együtt.
Báldi előrébb volt, de talán nem volt túl szerencsés mozdulat keresztbe áthúzni az autó balról jobbra. Ugyanez igaz rám is a visszafordító utáni kigyorsításon, bár Leitner Norbi T6 féktávjánál kiforgott a pálya érdekességének köszönhetően, így maradtam P3-ba. Újfent próbáltam jó átlag tempót jönni, ideig óráig tudtam Báldival is menni, ezt követően folyamatosan növelte a távolságot, míg mögöttem levők kb. 2-3 sec-re voltak lemeradva. Ezt próbáltam meg beosztani, sikeresen a 11. kör T6 előtti féktávig. Én is kiforogtam, ugyanúgy ahogy Leitner a futam elején, végül P5-be hoztam be az autót.

Ahogy utólag olvasgattam a hozzászólásokat, jó pár embert megtréfált a pálya érdekessége, sajnos.

Megint tanultunk egy kicsit. Végül is elégedettek lehetünk az eredményekkel amit elértünk, egyénileg és csapatban is ezen a hétvégén.
Új csapattársunk Fazekas Miklós viszont technikai gondok miatt nem tudott részt venni, így ismét félig lebiggyesztett szájjal távozunk.

Gratulálok mindenkinek, jó pihenést hétvégére. Jó felkészülést a következő futamra!

Futam1: https://youtu.be/XUpucx9FgGY
Futam2: https://youtu.be/EeWy__5uSqA
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stevo 2015.03.19. 21:26-kor.
#86 Mándity István

'Everything we decide is based on our perception. Happiness depends on us.

frici09

HozzászólásSzerző: frici09 » 2015.03.19. 20:15

B

Sajnos úgy látom két három kör kell amire fel tudom venni a saját ritmusomat. Az első kanyarokban túlságosan is próbálok finomkodni, nehogy balesetet okozzak.
Jó verseny volt kisebb hibákat leszámítva.
Gratulálnék Sípos Csaba csapattársamnak aki az idei szezonban először tudott rajthoz állni, és R1-ben a 19. helyről rajtolva a 7.helyen fejezte be a versenyt.
Ásványi Ferenc

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.03.31. 21:26

Mantorp Park

A Szeró..

Qual p20.

Race1 de kurva jó volt!! Nagyon tetszett, nagyon jókat csatáztunk csak aztán a net az örök vadászmezőkre távozott! :-)

Ákos! :-) jó volt..
Galambos Péter

TCS #82

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.03.31. 21:54

Quali : Több nem volt benne. Ezen is meglepődtem igazából,mert jó volt a kocsi.
R1 : P4. Ennyi volt benne.
R2 : P4. Ennyi volt benne.
Molnár Dániel #99

Juhász Csaba

HozzászólásSzerző: Juhász Csaba » 2015.03.31. 21:57

B szerver

Q: P2
R1: P2
R2: P2
Juhász Csaba #258