Nyilatkozatok

VSR Magyar Túraautó Bajnokság
A győztesek kupákat,érmeket és egyéb nyereményeket kapnak! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

Lacsika
Teljes név: Nagy László

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.03.31. 22:01

B szerver:
Q: P1
R1: P1
R2: P3. Sajnálom nagyon, hogy Szecskő Roland kis driftelése miatt Visszaestem 6mp-et, így elment az esély a duplázásra. Annak örülök, hogy Őt nem ütöttem ki, csak Én szívtam meg. Gratulálok M. Máténak, hogy már 1. körben át tudta venni a vezetést.
Azért voltak érdekes mozdulatok első körökben na :D

Grat a győzteseknek, dobogósoknak. És mindenkinek akinek sikerült befejeznie a futamokat!!!
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

György P.Illés

HozzászólásSzerző: György P.Illés » 2015.03.31. 22:23

Mantorp Park:B szerver:
Még sosem mentem ezen a pályán..nem ismertem...nekem nem igazán feküdt valahogy!
1-2 kanyar elég nehéz volt számomra úgyhogy inkább óvatosra vettem...a versenyen is arra törekedtem ,hogy célba érjek....sikerült mindkétszer....a következő versenyben bízom,Monza...ezt legalább ismerem és nagyon kíváncsi leszek magamra.... :)
György P.Illés
"Ha nem tetszik ahogy vezetek,tünés a járdáról!!"

selby87

HozzászólásSzerző: selby87 » 2015.03.31. 22:28

Q: 9
P1:10
P2:13
Jó futam volt, izgalmas volt az a 3-4 boj,csak a fele távnál már fogytak a gumik:)
jó pálya volt .
Monza is jó lesz :)
Hajdu Gábor #87

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2015.03.31. 23:00

A-szeró

Így jár az, aki nem gyakorol...
Komlósi Péter alias KP. #22

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2015.03.31. 23:08

Q: Nagyon szoros volt a mezőny, PB-vel is csak a mezőny hátsó felébe kerültem, asszem 21:7 volt.

R1: A takony miatt az elején nagyon óvatos volt a mezőny, nehéz volt alkalmazkodni ahhoz, hogy nem tudtam gyorsabban menni, mert nem volt helyem. Aztán rendeződtek a dolgok. Majd Müller Petivel birkóztam és a nagy előzékenységemben az egyenesben megelőztek. Itt kicsit szét is estem fejben és nemigen tudtam rendes köröket összerakni. Zsolthoz egyszer hozzá is értem, de elvettem időben és meg tudta fogni. Mondjuk emiatt nem tudom miért vagyok darálós és roncsderbis....egy érintéstől. :roll: Mindegy. Az utolsó körben az egyenes féktávján Tibi picit megtolt és kicsúsztam.

R2: bíztam benne, hogy szárazon finomabb lesz a szájízem. Hát itt több volt az esemény. Első körben az egyenes előtti sikánban Imi minimálisan megpöckölt, ezért hozzá értem Zsolthoz, igaz ő meg sem érezte, én itt is buktam a lendületet. A kör végénél meg nagyon utolértem a tömeget és igazi roncsderbis módra megpöcköltem Zsoltot. Nem számítottam ekkora lassulásra, én meg versenytempóban igyekeztem felzárkózni. Miután rendeződtek a sorok, szépen autózhattam űrben, 1-2 mp intervallum volt előttem és mögöttem is. Majd jött Miklós mögém, miután kilökték. Kicsit széles vállal előzött, meg utána az egyenesben húzta rám a fal felé, én meg ijedtemben, hogy belassultam el is basztam a féktávot. Sikerült megint kiesnem a ritmusból. Aztán szokás szerint ismét Zsolttal akadtam össze miközben egy alfával derbizett és kétszer sikerült beszállnom a roncsderbibe (2 érintéssel) a szépen elkoptatott gumikkal. Majd a végén látványosan összeakadtunk. Miután megnéztem a szitut, továbbra is állítom, hogy nem 100% az én hibám volt, hiszen jó szélárnyékot fogva a féktáv előtt minimálisan húzta balra, majd ahogy kivágódtam volna jobbra belülre, áthúzta félig elém féktávnál. Az ilyet mégis hogyan kellett volna lereagálnom?
Ha balra húzod és én utána átmegyek jobbra és jobbról akarok előzni vagy fékezni, ahol van hely, akkor nincs értelme ívet változtatnod féktávon, mert abból csak a baj van. Pont elfértünk volna egymás mellett, ehelyett meg...Bennem nem volt semmi rossz szándék, most véletlenül párszor hozzád értem a féktáv, tempókülönbségek és a tömeg miatt, de számtalan szituban hagytam helyet magam mellett mindenkinél (ahogy szoktam is). Ezt a darálós roncsderbis jelzőt ezt jól megkaptam, pfff.

Nem zártam a szívembe ezt a két versenyt...
Veres Ákos

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2015.03.31. 23:19

Szerintem Ákos nem kell ennyire megbántódni. A darálót én pejorativ értelemben mondtam, az első futamban hol te lökdöstél, hol Kiss Tibi, de ahogy hátúlról láttam egymást is rendeztétek rendesen. Ott még igyekeztem udvariasan versenyezni, buktam is emiatt helyezéseket.
A második futamban jópárszor "megpöccintettél", de arra is csak legyintettem, csak arra ügyeltem hogy ura tudjak maradni az autónak. A végét ketten másképp látjuk, de nem érdekel, ezt már visszacsinálni úgysem lehet.

Rám meg Fekete Misi lehet mérges, én őt pöckölgettem szorgalmasan, a végén sikerült is kilökni. Azt nagyon sajnálom, ott már az én agyam is elszállt kicsit, besokalltam a kanyarban.

Amit meg a társalgóban irtam, ha nem veszed magadra, akkor rájössz hogy ténymegállapitásokat irtam, nem ujjal mutogattam. ;) Egyébként meg nem szokásom cikázni, pár versenyzőtárssal ellentétben, valamint általában ha érzem, látom hogy valaki van mellettem, igyekszem úgy menni hogy elférhessen. Ebből is buktam már poziciót, mert nem védtem mindenáron ahogy páran szokták.

Mindegy, részemről nincs harag, tudtam mikor ebbe a ligába jöttem, hogy itt mások a játékszabályok mint máshol és tudomásul is vettem.
Öregember nem gyorsvonat.....

Hegyi Zsolt #966

latoo

HozzászólásSzerző: latoo » 2015.04.01. 08:57

Q: P11
R1: ezúttal a hosszú egyes miatt nem tudtam annyira kihasználni a bmw rajtelőnyét, de azért egy helyet tudtam javítani, amit egy hiba miatt hamar visszaadtam Fazekas Mikinek. Ez végzetes volt, mert bár a verseny második felében gyorsabb voltam nála, olyan jól védekezett, hogy nem tudtam megelőzni. Emiatt felért ránk Mándity István, akivel többször helyet cseréltünk, jókat meccselve, de egyinkőnk sem bírt Mikivel. Aztán az utolsó körben a sikánnál történt egy incidens visszaestem a végére. Kár érte.

R2: a végéről kellett feldolgoznom magam. Jó rajttal sokat javítottam, aztán sikerült előznöm is párat, de mire felértem a 13. helyre elfogytak a gumik, így a vége is maradt P13.
Lányi Tamás

Zoliee

HozzászólásSzerző: Zoliee » 2015.04.01. 09:04

MANTORP

A szerver

Q: amennyit készültem ahhoz képest elfogadható idő lett, de sajnos a szoros élmezőny miatt ez most semmire nem volt elég P:24

R1: a rajtnál egy kicsit bealudtam, de ez nem volt nagy probléma mivel pozíciót nem veszítettem vele. Az első körök inkább a pálya megismerésével teltek, mert elég hűvös és esős időjárás volt, az elején nagyon nem tapadtak a gumik. Az első 7 köröm esemény nélkül telet el, majd előttem először Komlósi Péter pördült meg, majd Apjok Imrét előztem így máris 2 hellyel előrébb kerültem.Majd nyertem újabb pozíciót Petya net szakadása miatt. Ezután a verseny végére előttem egy 3-as boly gyűlt össze akik életre-halálra menő küzdelmet folytattak. Az utolsó körben tudtam ebből igazán profitálni, mert előttem Veres Áki hibázott és be tudtam jönni még elé szerencsésen. P:19

R2: hát itt a rajt után eldőlt gyakorlatilag az egész versenyem, rögtön a 2-dik kanyarban hátulról telibe kaptak és a pályán kívülre raktak. Elindultam a mezőny után, sikerült is 2-őt előzni aztán a 2-dik körben a hosszú egyenes utáni jobbosban lesodrottam a fűre és ami pozíciót megszereztem 2 kör alatt az most mind oda lett. Talán fejben is szétestem egy picit emiatt is sikerült a célegyenes ráfordítóban kiforgatnom Komlósi Petit akitől ezúttal is elnézést kérek még1x-er :( Ezután egy hosszú eseménytelen szakasz következett előttem 4,5 sec-re volt Kis Tibi gyakorlatilag esélytelen voltam utol érni őt. Újabb hibázások jöttek de szerencsére sikerült ezt a helyet megtartania a mezőny végén, de abszolút nem vagyok elégedett. :| P:21

Mindenkinek jó felkészülést a következő futamra!
#78 VSR BTCC 2011 - 7. hely TC Kategória
#27 VSR CRUZE CUP 2012 - 4. hely TC Kategória

Vida Zoltán

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.04.14. 21:16

Monza

Q : Sok nem volt benne, P4.
R1 : Grat a T1 huszároknak. Jó volt biztos 5 autót hazavágni.

Naná hogy net hiba vagy mi a szar... Mini off, ETCC off. Fogadjunk a Seat is off lesz a kibaszott Thome miatt.
Molnár Dániel #99

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.04.14. 21:55

Nagyon gyorsan kellene azon pilóták neve, akinek stop&go miatt adott +1 kört a pálya.

Természetesen a +1 kör nélküli eredmény számít, azaz a pályán elért x perc, x másodperc.

Viszont ehhez kellene mindenki akinek adott kört, hogy vissza tudjuk írni az időket köröket bla bla.. Valszeg pálya bug volt..

Köszi..
Galambos Péter

TCS #82

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.04.14. 22:00

Quali. Sikerült P1.
R1: Sajnos több dolog miatt ki kellett egyenesítenem T1-et, természetesen S&G. Ezzel még nem is lett volna gondom, bemegyel 1. körben erre kijövök utolsó helyezett mögött 4 mp-re, de a fasz játék adott plusz 1 kört. Így nem 10. helyen fejeztem be R1-et, hanem 18.
R1: Közepes rajt, így már féktáv közepén 11. helyen voltam, sajnálom Lajos, hogy kilöktelek, de ott már gyorsítani kellett volna, és nem számoltam vele, hogy később adsz gázt. Második körben köszi Feri, hogy 100 méterről kitorpedózol, Te hol élsz???? A pálya egyetlen szakaszán nem tudsz rendesen menni. Gyakorolj többet, vagy nem tudom, de ez nem túl jó, amit csinálsz. És most nem megbántani akarlak, csak jó lenne látni, hogy fejlődik a B szerver vége is, de sajnos látom, hogy sokuknak nem megy. Így is sikerült p4.

A mezőny vége gyakoroljon többet, vagy nem tudom, de ne basszátok már el más esélyeit, futamát!!! Grat a győzteseknek, dobogósoknak!!!
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Luidzsi

HozzászólásSzerző: Luidzsi » 2015.04.14. 22:01

Gordon24 írta:Nagyon gyorsan kellene azon pilóták neve, akinek stop&go miatt adott +1 kört a pálya.

Természetesen a +1 kör nélküli eredmény számít, azaz a pályán elért x perc, x másodperc.

Viszont ehhez kellene mindenki akinek adott kört, hogy vissza tudjuk írni az időket köröket bla bla.. Valszeg pálya bug volt..

Köszi..
R2 6.körbe igaz nem stop&go hanem szervizelés miatt nem állt meg az óra és lett egy 5 perces köridő :|
Kozák Lajos #91

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2015.04.14. 22:08

A

qual: PB ido megvolt, 5dik hely, ennyi volt benne igazabol.

r1: rajt, 5sebbesseges bmw-vel most kihivas volt rajtolni, sikerult pont jol felengedni a kuplungot igy egesz jol kilottem. 5dikrol, elso kanyarelott mar 2dik voltam, ovatos fektavot vettem es lattam a visszapillantoba hogy "jon a baj" .. direkt felengedtem, es probaltam minnel szelesebben fordulni de meg igy is kapott egy nagyot a kocsim hatulja. elfordultam elsonek, de tudtam hogy csak most jon a neheze hiszen mogottem tornyosult a voros hadsereg. Davidka lazan korbe is autozot egy olyan helyen ahol nem is szamitottam ra (grat).. Aztan nagyon csunyan rahuztam Danira az autot emiatt tenyleg sry, Norbira koncentraltam, es te holterbe voltal.. utana elengedtem, de sajnos megszakadt a nete, Norbi hibazott, szoval bekocogtam masodiknak.

r2: rajt nal most sajnos tul hamar ugrottem le a kuplungrol igy picit visszafuladtam.. szep lassan sikerult 7dikrol feljonni 3dikig, aztan Norbi csataztam egy jot, kis szerencsevel, illetve "okosan" sikerult levedeni pont jol az iveket, igymegmaradt 3dik hely.

sok balszerencse utna vegre volt kicsit szerencses hetvegem is. remelem meg lesz ilyen.
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

frici09

HozzászólásSzerző: frici09 » 2015.04.14. 22:20

Lacsika írta:Quali. Sikerült P1.
R1: Sajnos több dolog miatt ki kellett egyenesítenem T1-et, természetesen S&G. Ezzel még nem is lett volna gondom, bemegyel 1. körben erre kijövök utolsó helyezett mögött 4 mp-re, de a fasz játék adott plusz 1 kört. Így nem 10. helyen fejeztem be R1-et, hanem 18.
R1: Közepes rajt, így már féktáv közepén 11. helyen voltam, sajnálom Lajos, hogy kilöktelek, de ott már gyorsítani kellett volna, és nem számoltam vele, hogy később adsz gázt. Második körben köszi Feri, hogy 100 méterről kitorpedózol, Te hol élsz???? A pálya egyetlen szakaszán nem tudsz rendesen menni. Gyakorolj többet, vagy nem tudom, de ez nem túl jó, amit csinálsz. És most nem megbántani akarlak, csak jó lenne látni, hogy fejlődik a B szerver vége is, de sajnos látom, hogy sokuknak nem megy. Így is sikerült p4.

A mezőny vége gyakoroljon többet, vagy nem tudom, de ne basszátok már el más esélyeit, futamát!!! Grat a győzteseknek, dobogósoknak!!!
Sziasztok!
Nagyon rosszul indult az R1, nem tudom hogy nálam volt a hiba de rengeteg lag volt.
R2 hasonló képpen.
Laci az említett szitura emlékszem, ugyanott fékeztem ahol mind végig, de nem tudom mi történt, mintha semmi tapadás nem lett volna. Igyekesztem korrigálni de sajnos nem tudtam se előtted se mögötted elcsúszni! Nem akartam elrontani a versenyzést!
GYakorlok amennyit tudok, most sJnos kevesebbet sikerült.
Az utolsó körben én is kaptam egy kört.
Üdv
Ásványi Ferenc

Debilon
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Debilon » 2015.04.14. 22:24

frici09 írta:
Lacsika írta:Quali. Sikerült P1.

Sziasztok!
Nagyon rosszul indult az R1, nem tudom hogy nálam volt a hiba de rengeteg lag volt.
R2 hasonló képpen.
Laci az említett szitura emlékszem, ugyanott fékeztem ahol mind végig, de nem tudom mi történt, mintha semmi tapadás nem lett volna. Igyekesztem korrigálni de sajnos nem tudtam se előtted se mögötted elcsúszni! Nem akartam elrontani a versenyzést!
GYakorlok amennyit tudok, most sJnos kevesebbet sikerült.
Az utolsó körben én is kaptam egy kört.
Üdv
erre emlékszem, csak a szemem sarkából láttalak bevillanni, szerencsére nem kezdtem még el kanyarodni.. kicsin múlott
- Debilon -
Radics István - Powered by Mazda6

adfar94

HozzászólásSzerző: adfar94 » 2015.04.14. 22:54

"A" szerver

Q: P18 - Az időmérőt viszonylag későn tudtam megkezdeni, ráadásul rossz setup-ot töltöttem be, de még így se sikerült megszerezni az utolsó rajhelyet. 8-)

R1: P14? - Nagyon jó futam volt. Remek küzdelmek voltak az elejétől a végéig Köszönöm mindenkinek a fair csatákat! ;) Nebom-tól elnézését a T1-ben történt lökésért, nagyon megdobta az autómat a rázókő és a levegőben már nem tudtam korrigálni. :oops:

R2: P14 - Ez a futam már eseménytelenebb volt, gyakorlatilag csak végig kellett mennem, ami komolyabb hiba nélkül sikerült is.
Itt Komlósi Pétertől kérek elnézést a lökésért, sajnos nem igazán tudtam már akkor ott szűkebben fordulni.

A soron következő pályán eddig még nem versenyeztem, de bizakodok egy hasonló/jobb eredményben!
Fári Ádám Dániel #94

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2015.04.14. 23:10

Q: Nagyjából amit vártam, utolsó előtti hely.

R1: Sikerült kimaradnom a nagyobb balhékból, de sajnos párszor rontottam, emiatt a legutolsó helyről jöttem fel valamennyit. A legvége Nagy Danival iszonyuan jó volt. Három körön keresztül néztem ahogy Dani egyre nagyobb a visszapillantó tükrömben. A legvégén meg is előzött, de hál istennek kicsit megcsúszott, igy még be tudtam mellé bújni a célegyenesben és mivel az ő autója törött volt, igy egy vonásnyival de sikerült előtte befutnom. Talán 15. hely.

R2: Hát ez katasztrófa volt. A rajt után előttem beragadt valaki, próbáltam kikerülni, de közben meg hátúlról jöttek a nagyon jól rajtolók. Egyszer csak azt vettem észre, hogy jobbról ketten előznek, közben balról is előz valaki, de mögöttem is jön valaki gyorsabb, de közben meg mindjárt a T1 sikánban vagyunk. Semerre nem tudtam menni, aztán mire sikerült kibújnom közülük, beértünk a sikánba. Próbáltam fékezni, de az már rövid táv volt, sajnos meg is találtam Szemenyei Ákost, akit sikeresen meg is löktem. Mivel minden mindegy volt, félrehúzódtam és megvártam, persze ezzel megint a legvégére kerültem. Itt már nem nagyon sikerült csodát tenni, Ákossal és Apjok Imrével csatáztam, a végén mindketten hibáztak, igy valahol a 17. helyen landoltam. Az utolsó körben Komlósi Petit üldöztem, rontott igy sikerült megelőznöm, de persze a következő kanyarban nekem is sikerült a bal hátsó kerékkel füvet fogni, forogtam is azonnal, Peti vissza is előzött. Utána már nem sikerült még egyszer megfognom.

Én is tapasztaltam azt az érdekes dolgot, hogy időnként teljesen eltünt a tapadás, emiatt a sikánt is sikerült egy alkalommal sikeresen átvágni, ugyanis hiába fékeztem, egyszerüen nem lassult az autó. A második versenyen nagyon vacilláltunk a csapattagokkal, hogy slick vagy esőgumi legyen, de szerencsére a slick mellett döntöttünk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hezso 2015.04.14. 23:20-kor.

Hegyi Zsolt #966

Gordon24
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.04.14. 23:14

Az nem én voltam Zsolt!:-D Én B-n voltam sajna. Valszeg az lesz a szeróm már, mert a kövi versenyen nem hiszem, hogy tudok indulni. :-(
Galambos Péter

TCS #82

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2015.04.14. 23:21

Gordon24 írta:Az nem én voltam Zsolt!:-D Én B-n voltam sajna. Valszeg az lesz a szeróm már, mert a kövi versenyen nem hiszem, hogy tudok indulni. :-(
Javitottam.... :oops:

Hegyi Zsolt #966

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2015.04.15. 10:46

frici09 írta: Sziasztok!
R2 hasonló képpen.
Nekem is rengeteg volt a lagg és a game is szaggatott néha. Lehet a túl sok fa és árnyék miatt.
Gyakorolni nulla időm és lehetőségem volt, ezért is mentem inkább a B szerverre, annak is a végére, de igyekeztem inkább lemaradni. Remélem nem tartottam fel senkit túlságosan. Ráadásul ennek a Monzának minden kanyarja, sikánja más volt, mint a gyárinak, így újra kellett volna tanulnom a pályát...a régi beidegződések nagyon nem tettek jót...
Veres Ákos

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2015.04.15. 15:39

Q: katasztrófa volt, az egyetlen normális körömet elszúrtam a Parabolicaban (P19)

R1: szokásos BMW rajt + sikeresen elkerültem a csetepatékat, így P10-ben fordultam T1-ben. Sajnos a második körben kiraktak a pályáról, törött felfüggesztéssel a túlélés volt a cél (P19)

R2: megint fogtam vagy 6 helyet a rajtnál, de a BMW elég rosszul viselte a jéghideg gumikat, Zsoltival szemben is esélytelen voltam, de "lassan jársz, tovább érsz" alapon azért előtte végeztem (P16).
Komlósi Péter alias KP. #22

Stevo
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Stevo » 2015.04.16. 16:42

A szerver

Q: Top 10 volt a cél, sikerült. P9.
R1: Viszonylag jó rajt. (BMW-k szokás szerint kilőttek a háttérből. :-) ) Első kanyarban tumultus, de sikerült jól kijönni belőle. Innentől próbáltam autózni a saját tempómat. Majd egyszer csak azt vettem észre, hogy P3-ba vagyok. Sajnos a futam második felében esni kezdett a tempó, de még így is fogható lett volna a helyezés, de volt egy-két könnyed incidens is. Végül P5.

https://www.youtube.com/watch?v=l36Imw2Qxxw

R2: Rajtot követően nehezen találtam a ritmust, a tempó elmaradt a várttól P8.

https://www.youtube.com/watch?v=bN5h51XgDBI

Csapat szinten most borzasztó sok pontot hoztunk, és mindhárom autóval Top 10-be voltunk. Nagyszerű érzés. :-)
#86 Mándity István

'Everything we decide is based on our perception. Happiness depends on us.

Zoliee

HozzászólásSzerző: Zoliee » 2015.04.17. 08:00

MONZA 2012

Q: Tök utolsó P:20
R1: Majdnem tök utolsó P:18
R2: Tök utolsó előtti (az időjárás bekavart rendesen) P:19
#78 VSR BTCC 2011 - 7. hely TC Kategória
#27 VSR CRUZE CUP 2012 - 4. hely TC Kategória

Vida Zoltán

Nso

HozzászólásSzerző: Nso » 2015.05.12. 21:42

B szerver Estoril

Q: P7- 1 másodpercet javultam hirtelen a tesztes időmhöz képest, de két kör kellett ehhez.
R1: P? Kiugrottam véletlen a rajtnál... Stop&Go 11.helyig feljöttem... aztán utolsó kör.... Elment a net :D
R2: ----
Kovács Krisztián #77

selby87

HozzászólásSzerző: selby87 » 2015.05.12. 21:59

Q: Nem valami jó,szar !
R1: Jól kezdődött egy darabig jó is volt,de elkezdtek fogyni a gumik.
R2: Jól kezdődött a futam,de a 4-k kanyarnál kilöknek és el is ment a versenyem,
Köszönöm!!
Hajdu Gábor #87

Vissza: “ETCC 2015”