Társalgó

Ingyenes márkakupa! A győztesek kupákat,érmeket és egyéb nyereményeket kapnak!

Moderátor: BT Tag

CsabaH
Teljes név: Homoki-Szabó Csaba

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: CsabaH » 2015.05.05. 11:57

komlosip írta:
CsabaH írta:
Lacsika írta:
CsabaH írta:Not available. Host may be running a different game or modification.
Valami ilyesmi üzenetet dob fel akárhányszor megpróbálok fellépni a szerverre. Tipp?

Köszi

Csaba
Eredeti a játék?
Igen, eddig nem volt gond vele.
Próbáld meg törölni a játékot, majd steamről újratelepíteni.
Újra raktam az egész rendszert ma reggel és ugyanaz a gond. A Monza 2007-re gond nélkül fel tudtam lépni, az új pályára viszont egyszer sem engedett fel eddig.

üdv.

Dodi
Teljes név: Varga Dávid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dodi » 2015.05.05. 12:19

Jó helyre másoltál mindent? A pálya a helyén van a többi között?
1. Városi Clio Cup – 2013 (Simbin) #92
2. Mini Challenge - 2015 (Simbin) #92
3. Touring Cars Series - 2016 (Simbin) #92

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.05.05. 12:24

CsabaH írta:
komlosip írta:
CsabaH írta:
Lacsika írta:
CsabaH írta:Not available. Host may be running a different game or modification.
Valami ilyesmi üzenetet dob fel akárhányszor megpróbálok fellépni a szerverre. Tipp?

Köszi

Csaba
Eredeti a játék?
Igen, eddig nem volt gond vele.
Próbáld meg törölni a játékot, majd steamről újratelepíteni.
Újra raktam az egész rendszert ma reggel és ugyanaz a gond. A Monza 2007-re gond nélkül fel tudtam lépni, az új pályára viszont egyszer sem engedett fel eddig.

üdv.

Letöltötted és bemásoltad a pályákat?
Eddig csak Te jelezted,hogy gond van a cstlakozással.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Bandybaa

HozzászólásSzerző: Bandybaa » 2015.05.05. 16:32

Köszi

Csaba
Offline nincs gond, csak szerverre nem tudsz menni?
Valamelyik mod összeakad a Minivel.
A megoldás, hogy minden modot átmenetileg kiveszel (áthelyezéssel nincs plusz idő-, és helyszükséglet) a "Teams" mappából, csak a gyáriakat hagyod bent. Utána -ha van türelmed- a felét visszarakva ellenőrzöd. ha jó, akkor a másik felében van a gond, ha nem jó, akkor értelemszerűen a visszarakott felében. Utána a kritikus "felet" megint felezed, és így tovább. Pár lépésből kiderül melyik mod a hibás (Részemről örökre elfelejteném az olyan modot, ami gyári ID-t használ ..)
Petrovai András #65
RC-HU Racing

selby87

HozzászólásSzerző: selby87 » 2015.05.05. 21:05

Az mért van,hogy kezdődik a verseny rámegyek a versenygombra és egyedül vagyok a pályán várok,de semmi kilépek és megnézem ,a közvetitésbe vagy ott meg a többiek mennek .
Nagyon jó! :evil:
Hajdu Gábor #87

apjoki
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: apjoki » 2015.05.05. 21:08

Nekem is ugyanez!
Apjok Imre #81

Pitagorasz

HozzászólásSzerző: Pitagorasz » 2015.05.05. 21:24

Csatlakozom, nálam is ugyanez volt a hiba. Inkább kiléptem :( nem akarom más versenyét tönkretenni, hogy nem látom
Németh Balázs | #58 | privát

Akos1985
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Akos1985 » 2015.05.05. 21:34

1. futam leintése után -214-el bevágódtam a pitbe, majd feketeség és befagyott minden.
2. futam elindultakor ezért léptem ki, mert addigra tudtam a a lefagyizott Race07-em bezárni a fagyásból.
Kun Ákos - Spirit of Balaton Motorsport

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.05.05. 21:58

Akos1985 írta:1. futam leintése után -214-el bevágódtam a pitbe, majd feketeség és befagyott minden.
2. futam elindultakor ezért léptem ki, mert addigra tudtam a a lefagyizott Race07-em bezárni a fagyásból.
Anno BTCC-be nekem is ilyesmi volt. Ai kiment a pályáról, leesett a semmibe és zuhant. Esc hogy pit és kifagyott.
Molnár Dániel #99

Dobos Zoltán

HozzászólásSzerző: Dobos Zoltán » 2015.05.05. 22:12

selby87 írta:Az mért van,hogy kezdődik a verseny rámegyek a versenygombra és egyedül vagyok a pályán várok,de semmi kilépek és megnézem ,a közvetitésbe vagy ott meg a többiek mennek .
Nagyon jó! :evil:
Nálam a Qualin volt hasonló a vége előtt 2-3 percel.
A Bemelegítőig restart volt.
Akkor látom nincs hálózatom.
Wifi 4G-ről akkor váltott 3Gra szerintem :-)
Dobos Zoltán (#37)
Kép

Akos1985
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Akos1985 » 2015.05.05. 23:17

danikosz írta:
Akos1985 írta:1. futam leintése után -214-el bevágódtam a pitbe, majd feketeség és befagyott minden.
Anno BTCC-be nekem is ilyesmi volt. Ai kiment a pályáról, leesett a semmibe és zuhant. Esc hogy pit és kifagyott.

Legfeljebb átírom, hogy ne vegye át az irányítást leintés után és jó van :D Már ha ez megoldható :D
Kun Ákos - Spirit of Balaton Motorsport

Bracci

HozzászólásSzerző: Bracci » 2015.05.06. 09:57

érdemes belenézni a hátsó fertály kameráiba, páran rallycrossnak értelmezték a futamot :DD
#669 Nagy Bence aka Bracci

"A jövőből jöttem, egy időhamburger segítségével" - Mikee Mykanic

Kép

Dobos Zoltán

HozzászólásSzerző: Dobos Zoltán » 2015.05.06. 13:52

Bracci írta:érdemes belenézni a hátsó fertály kameráiba, páran rallycrossnak értelmezték a futamot :DD
Volt adok kapok, meg kis fűnyírás néha homokozás :lol:
Dobos Zoltán (#37)
Kép

Bracci

HozzászólásSzerző: Bracci » 2015.05.06. 19:33

Dodi írta: R2: 753 Nagy Bence
R2: 978 Nagy Bence
mondjuk ha neadjisten egyszer az életbe hagynál helyet kanyarban ha már ott van melletted az ember (melletted rendszeresen így járok amúgy, de eddig gondoltam m1, ez egy olyan béka hogy lenyelem; mint a Sutil Monacoban: én márpedig ott fordulok el, te meg úgy is fékezel mert nem akarod összetörni), az jó lenne

elsőnél bent vagyok melletted fél kocsival, de te nagyon teszel rá, befordulsz normál íven, nincs helyem, és ha ott vagyok több mint fél kocsival melletted, nem fogok, sőt nem is tudok ott már satuzni
nézd meg talán köv körben a Nagy Laci hogy fordul a Horn mellett ugyan abban a kanyarban... na úgy kéne neked is, nem úgy, mintha egyedül lennél a pályán

második meg race 07 bug, kb hozzád se értem, de amúgy úgy érzem, hogy ott is húztál be elém a kanyarban, én fordultam a pálya bal oldalán (a kettő közül talán még ez az, amibe bele lehet magyarázni egy büntetést, de szerintem nem volt semmi se, íven voltam, tartottam is azt)

persze ez már a BT-n fog múlni, de a véleményem azután se fog megváltozni ebben
#669 Nagy Bence aka Bracci

"A jövőből jöttem, egy időhamburger segítségével" - Mikee Mykanic

Kép

Lordhaart

HozzászólásSzerző: Lordhaart » 2015.05.06. 20:36

Nos, végigkövettem a futamokat és az a véleményem, hogy az elsőn jóval figyelmesebb volt mindenki, a másodikon pedig mintha elszabadult volna a pokol. Folyamatos lökdösődések, a másik versenyző teljes figyelmen kívül hagyása, kicsúszások és kilökések után meredeken vissza a pályára... volt itt minden.

Én személy szerint három alkalommal kerültem ütközésig kiéleztetett helyzetbe a második futamon.
Ebből kettőben egyszer csak ott termett előttem egy-egy elviekben kikerülhetően elém vágó, illetve elém lökött versenyautó.

Az első esetben még csak alig kezdődött el a futam, rögtön a harmadik kanyarban kiforgatták szegény Fazekas kollégát. Jómagam a külső íven fordulva igyekeztem semmibe sem belekeveredni, ámde a látóterembe hirtelen az autója hátsó fertálya jobbról beúszott. Lehetséges, hogy kivételes reflexekkel balra rántva a kormányt kikerülhettem volna de ezt végiggondolni sem volt időm, így telibe kaptam sajnos. Utólag végiggondolva a kitérő manővernek valószínűleg az lett volna a vége, hogy a homokon forgok meg a pályán kívül.
A versenybíróság majd eldönti, talán hibáztam, én sem tudom eldönteni.

A második esetben Szűcs úr volt szerintem a kellőnél agresszívabb és a célegyenes ráfordítóban taszigált kifelé. Jóllehet, gyorsabban közlekedett mint én de kis türelemmel felesleges lökdösődés nélkül is meg tudott volna előzni. Erről ennyit, megóvtam, várom az elbírálást.

A harmadik incidensnél immáron Szűcs Máté után loholva ő az első kanyarban kiütötte Ben Carroll néven versenyző társunkat. Én íven fordultam, ahogy kell, és láttam ugyan, hogy Ben a bal oldali fűre kényszerül de az elkanyarodásom után már nem tudtam biztosan, hogy mi lett vele. Így folytattam az utam az íven és a második kanyarban számomra váratlanul megjelent balról, szerintem ő sem tudta, hogy hol lehetek. Sajnos az lett az eredménye a találkozásnak, hogy szikrázások közepette ismét a pálya szélén találta magát. Alattam is fickándozott az ütközés után az autó, alig tudtam összeszedni.

Én így láttam az eseményeket.

Tisztelettel: Farkas László #75

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2015.05.06. 20:59

Lordhaart írta: A második esetben Szűcs úr volt szerintem a kellőnél agresszívabb és a célegyenes ráfordítóban taszigált kifelé. Jóllehet, gyorsabban közlekedett mint én de kis türelemmel felesleges lökdösődés nélkül is meg tudott volna előzni. Erről ennyit, megóvtam, várom az elbírálást.
Jogos. Későbbi féktávot tudtam venni nálad, amire nem számítottam mert nem autóztam addig soha mögötted, így váratlanul ért, hogy annyira megérkeztem rád.
Kép

Dobos Zoltán

HozzászólásSzerző: Dobos Zoltán » 2015.05.06. 21:30

Szerver replayt csak én nem tudom letölteni?
Nálam a Sao Paolo látható a tegnapnál és letöltésnél "Invalid request. Privoxy doesn't support FTP." dob fel :shock:
Dobos Zoltán (#37)
Kép

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.05.06. 21:31

Dobos Zoltán írta:Szerver replayt csak én nem tudom letölteni?
Nálam a Sao Paolo látható a tegnapnál és letöltésnél "Invalid request. Privoxy doesn't support FTP." dob fel :shock:
Nekem rendben lejött.

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.05.06. 21:33

Ahogy elnézem lesz dolga rendesen a BT-nek :D

Dobos Zoltán

HozzászólásSzerző: Dobos Zoltán » 2015.05.06. 21:36

Lacsika írta:
Dobos Zoltán írta:Szerver replayt csak én nem tudom letölteni?
Nekem rendben lejött.
Akkor a routeremmel vagy a gépemmel van valami.
Dobos Zoltán (#37)
Kép

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2015.05.07. 19:10

Luidzsi írta:R2- 264: Kozák L. - Komlósi P
Itt magadat óvtad? Én jobbról jöttem, te balról, és középen találkoztunk. Annyi, hogy én előrébb voltam. Simán lett volna helyed Mándity mögött, és simán le is előztél volna az egyenes végéig...
Komlósi Péter alias KP. #22

Luidzsi

HozzászólásSzerző: Luidzsi » 2015.05.07. 20:10

komlosip írta:
Luidzsi írta:R2- 264: Kozák L. - Komlósi P
Itt magadat óvtad? Én jobbról jöttem, te balról, és középen találkoztunk. Annyi, hogy én előrébb voltam. Simán lett volna helyed Mándity mögött, és simán le is előztél volna az egyenes végéig...
Szerintem akkor nézd vissza az esetet. Csatáztál Mándityval, lecsúsztál a pályáról. Én próbáltam ezt kihasználni és előzni, de te úgy jöttél vissza a pályára hogy jobbról belémjöttél. Ahogy állítod, hogy lett volna helyem Mándity mögött (mögötte akkor van helyem ha elengedem a gázt), neked viszont a pálya fele ott volt a bukótérből való visszajöveteled után. Nekem az a véleményem, hogy úgy akartál visszajönni, hogy Mándity szélárnyékát kihasználod és egyenes végén kifékezed. Csak arra nem számítottál hogy melletted vagyok. Nekem ez a véleményem, és nem magamat óvom.
Kozák Lajos #91

CsabaH

HozzászólásSzerző: CsabaH » 2015.05.07. 21:38

Bandybaa írta:

Köszi

Csaba
A megoldás, hogy minden modot átmenetileg kiveszel (áthelyezéssel nincs plusz idő-, és helyszükséglet) a "Teams" mappából, csak a gyáriakat hagyod bent. Utána -ha van türelmed- a felét visszarakva ellenőrzöd. ha jó, akkor a másik felében van a gond, ha nem jó, akkor értelemszerűen a visszarakott felében. Utána a kritikus "felet" megint felezed, és így tovább. Pár lépésből kiderül melyik mod a hibás (Részemről örökre elfelejteném az olyan modot, ami gyári ID-t használ ..)
Kellene némi segítség:
Steamről újra raktam a játékot Race 07. Fogalmam sincs, hogy hová és milyen könyvtárat telepített a steam. Ezen felül a jelenlegi pályát sem tudom, hogy melyik és vagy esetleg honnan tudnám letölteni. Szerintem egyszerű lesz a gond, csak én nem ismerem még a mod működését. Csak az alapokat kellene megírni valakinek, hogy fény villanjon az elmémben. Köszi üdv :D

Lacsika

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.05.07. 22:01

CsabaH írta:
Bandybaa írta:

Köszi

Csaba
Kellene némi segítség:
Steamről újra raktam a játékot Race 07. Fogalmam sincs, hogy hová és milyen könyvtárat telepített a steam. Ezen felül a jelenlegi pályát sem tudom, hogy melyik és vagy esetleg honnan tudnám letölteni. Szerintem egyszerű lesz a gond, csak én nem ismerem még a mod működését. Csak az alapokat kellene megírni valakinek, hogy fény villanjon az elmémben. Köszi üdv :D
Race07 könyvtára:
program files/steam/steamapps/common/race07

a letöltések között találod a pályacsomagot, skin packot
http://vsr.hu/forumviewtopic.php?f=153&t=2085

CsabaH

HozzászólásSzerző: CsabaH » 2015.05.07. 23:32

Lacsika írta:
CsabaH írta:
Bandybaa írta:

Köszi

Csaba
Kellene némi segítség:
Race07 könyvtára:
program files/steam/steamapps/common/race07

a letöltések között találod a pályacsomagot, skin packot
http://vsr.hu/forumviewtopic.php?f=153&t=2085
Kezd már alakulni, de még mindig nincs valami rendben. Befésültem a skin-eket és a pálya csomagot is. A Template .psd nem tudom, hogy hová megy. Annyival jutottam előrébb, hogy most már a jelszó beütése után beadja az autók listáját, de onnan nem enged tovább, viszont ír egy tartalmas üzenetet erról, hogy a Steam hogyan zuhant össze :) Tipp?

üdv.

Vissza: “Mini Challenge 2015”