Nyilatkozatok

Ingyenes márkakupa! A győztesek kupákat,érmeket és egyéb nyereményeket kapnak!

Moderátor: BT Tag

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.02.24. 21:59

Első forduló : Sao Paulo

Q : Sok nem volt benne.
R1 : Rajtot elrontottam. 8-9. helyig vissza estem majd feljöttem a 2. helyre de hibáztam és P3.
R2 : Jó volt. Gergővel ütköztem kicsit és a jobb első felfüggesztés elment. Utána egy darab ócskavas lett a kocsi. kb 1 mp-t lassultam. P3.
Molnár Dániel #99

GergoToth85

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: GergoToth85 » 2015.02.24. 22:02

q - passz kb 8
r1 - nagy csata Veres urral, P1
r2 - csata ismet de nem Akossal, szerencsemre P1 :O

Pedro Vargas
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Pedro Vargas » 2015.02.24. 22:07

Q: Sikerült megjavítanom az eddigi legjobb időmet és ezzel a 11-ről rajtoltam
R1: Sajnos a rajtot követően a sikánban falba toltak és ez megismétlődött a következő körben is, a futómű olyan sérülést kapott, hogy minden fékezéskor balra húzott a kocsi, nagyon szenvedtem, de nem adtam fel és 10-nek hoztam be. :)
R2: A rajt utáni csetepatéban visszaesetem, de az autó nem sérült, így tudtam a saját időimet autózni és eredményesen 8.-nak gurultam be.

Nagyon jó volt! :twisted:
Varga Péter
BTCC1998 2016 Csapatbajnokság 3.hely

Bracci

HozzászólásSzerző: Bracci » 2015.02.24. 22:12

Q: azmicsoda idő, és honnan? háhá, lassan számolhattok velem fiúk :D
R1: nagyon jó rajt, de onnantól óvatoskodtam, visszafordítóban rendszeresen kicsit lecsúsztam, és sok sok sok harc volt, tökre élveztem, és sztem ultra-fair voltam :D
egész jól tartottam magam, aztán végén visszafordítóban beleakadtam a belső falba, elmentek mellettem ketten, de végül talán 7. helyen értem be
R2: elsősor, nemrossz rajt, láttam hogy abban a jobbosban (talán) Szűcsnek sok lesz, szóval óvatos voltam, így nem mentem neki, első kört élen zártam juhú :D
utána eleinte egész jól tartottam magam a 2. helyen, de csak megtörtem, gumi is fogyott, én is... sokáig voltam 5., de egyre több (tényleg csak) kis hiba volt, ami ezen a pályán súlyos tizedmásodpercekben büntet, így hát visszacsúsztam a 6. helyre (Nagy Laci csúnyán megalázott kívülről, de figyeltem, nehogy véletlen keresztbecsússzak előtte féktávon :D)
utsó kör utsó kanyarjában még próbálkoztam, de kicsit sok volt, meg elkapart kigyorsításon, így 6. hely

igazából mind2 futamon lehettem volna 1-1 hellyel előrébb, de ez se rossz
meg volt pár pilóta aki ott előzött, ahol ugyan nem tilos, de sztem nem illik :D vagy én vagyok túl puha
de tényleg élveztem, sok volt a kilincs kilincs melletti kanyargásosdi is, ha ilyen lesz a szezon, megérte nevezni

http://www.twitch.tv/bracci0/b/629211026 (fedélzeti kamerás video; minőség ~ krumpli)

vijjú
#669 Nagy Bence aka Bracci

"A jövőből jöttem, egy időhamburger segítségével" - Mikee Mykanic

Kép

Dodi
Teljes név: Varga Dávid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dodi » 2015.02.24. 22:19

Nem tudom mikor lesz már végre olyan kormányom, ami új és működik is (tudom, ha lesz pénzem venni egy normálisat :lol: )... :roll: :? Mostanság sokkal rosszabb lett mint volt a Momo, korábban azért lehetett a dolgokat kontrollálni!

Húzott balra, a fék kb 70%-os volt, vagy annyi se a gáz meg, hagyjuk... :) 53.3 meglehetett volna (helyette 54.1), de Bobónak grat a körért, szép volt! Rajtnál reméltem jó lesz minden, mert kihúztam a cuccost, hát nem... Már az indulásnál észrevettem, hogy most se okés, de a féktávhoz érve éreztem, itt nagy lesz a gebasz... Rossz helyen voltam, de ha tudok normálisan fékezni, átpattogva elférek azért, ezzel nem kiütve epic módra a csapattársamat, Mátét... "Szerencsémre", csak ő szívott. Utána ismételt szerencsével, ha már legalább szívtam mint állat, meglett az 5. hely, majd R2-n a 4.

Következő futamra remélem tudok intézni valamit...

Grat mindenkinek és bocsi ha néha nem volt kiszámítható a tütű!
1. Városi Clio Cup – 2013 (Simbin) #92
2. Mini Challenge - 2015 (Simbin) #92
3. Touring Cars Series - 2016 (Simbin) #92

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

selby87

HozzászólásSzerző: selby87 » 2015.02.24. 22:31

Q:Annyira nem volt jó,nem tudtam menni azt az időt amit mentem Perqualba mentem
R1:Kicsit szoros volt a rajtnál pár kanyar volt kis lögdösődés,csak elfékeztem mindig maga és rontottam de 10 hely körül beértem
R2:Rajt jó volt csak megint elfékezgettem magam meg siettem is és utolsó elötti hely,vége elött 4-5 körrel bal első defekt és allig tudtam kanyarodni
De valahogy befejeztem a futamot.
Jó kis futam volt :)
Hajdu Gábor #87

georgevics
Teljes név: GYÖRGY GÁBOR

HozzászólásSzerző: georgevics » 2015.02.24. 22:37

Azt hiszem elégedett lehetek...:-)))
Időmérőn a vártnál gyengébben ment csak a 16. lettem...
R1: végre nem előztek meg a rajtnál, sokat voltam nyomás alatt, főleg Mándity mester végett azt hiszem, de végül a 11. helynek nagyon örülök !
R2: ismét jó rajt, sokáig a 8. (!) helyen köröztem, de aztán a Suborits, Farkas, Mándity, Horn fogat darált mint a mákos tésztát, de végül a 10. helyen
futottam be, Horn Sándorral az utolsó méterig csatázva...
Mivel ez "pályafutásom" mindössze 7. versenye volt, azt hiszem nem lehetek elégedetlen ! :-))))
Remélem a kisebb koccanásoktól eltekintve nem tettem senkinek keresztbe... nagyon igyekeztem...
György Gábor

György P.Illés

HozzászólásSzerző: György P.Illés » 2015.02.24. 22:42

Isteni volt...
Az időmérő jól sikerült..10.
Race1:a rajt kicsit rizikós volt ,de inkább óvatosan kezdtem mint az elején törni ....
elszámoltam magam az üzemanyaggal,nem is figyeltem eléggé rá... mert elfogyott és a tuti 8. helyről kikellett álnom...
Megtanultam..inkább több mint kevesebb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Így a 13. helyen végeztem....
Race2: egy szuper rajt első körben feljöttem megint a 8.-ra...de sajnos gumifalnak csúsztam és box kiállás lett a vége..
De végig mentem a versenyt és végül a 11.helyen zártam...
Elégedett vagyok ...magammal is és mindenkivel...korrekt volt mindenki...Gratuláció mindenkinek....
György P.Illés
"Ha nem tetszik ahogy vezetek,tünés a járdáról!!"

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.02.24. 22:43

A szerver:

Q: Sajnos nem tudtam összerakni egy normális kört. p8 azt hiszem
R1: A rajtom ismét nem volt jó, de sikerült megúsznom az első kanyarokat. miután megelőztm Bencét, onnantól üres térben versenyeztem, hibám nem volt, így P4. Ennél több nem volt benne.
R2: Rajt ismét hulladék. kicsit visszaestem, de tudtam tartani a lépést, és ahogy a gyorsabbak mentek el mellettem, úgy sikerült Nekem is előzgetni. Vége izgalmas lett, mert Dodival utolértük Nagy Bencét és sikerült is abszolválni mindkettőnknek az előzést. P5.

Elégedett vagyok, mert a csapat jól teljesített.

Gratulálok a győzteseknek, és mindenkinek aki befejezte a futamokat. Sajnálom, hogy 3-4 embernek a net miatt idő elött ért véget a "hétvége".
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

navrancs

HozzászólásSzerző: navrancs » 2015.02.24. 22:56

"B"szerver
Q: Eddigi legjobb időmmel (1:55:2..) megszereztem életem első polját, aminek borzasztóan örültem! Tudtam is, hogy ez nagy baj lesz, el fogom izgulni.

R1: Szerintem nagyonjó rajtot követően simeresen megúsztam az első 4 kanyart, de az ötödikben jött az elizgulás. Visszaestem 3. helyre. Sokáig tartottam magamat, majd a visszafordítóban kicsit megpöccintettem az elöttem haladót, ami nem is lett volna akkora baj. Csak éppen így beleszaladt egy kisodródott, keresztben álló autóba. Visszaengedtem magamelé. Nemsokkal ezután ismét megpöccintettem valakit aki picot megfatolt, de irányba toltam az orrát. Ennek következtében 2 helyet buktunk (de lehet hármat). A végső sokk a "kedvenc" sikámomnál ért, amikor beérve látom, hogy egy autó áll a belső falban ... balra elkapva a kormányt beparkoltam mellé. (3 vagy 4 hely bukta). 6. Helyen zártam a futamot.

R2: 3. Helyről ismét jót rajtoltam, 1 helyen fordultam be. Sajna nem simerült jól a manőver. Nem látt pontosan hol a 2. Autó, nen akartam rázárni, ráengedtem az autót a rázókőre ... hiba volt. Artistákat megszégyenítő bukfencet mutattam a nagyérdeműnek, de nem fogadott ováció. Ezúton is szeretnék bocsánatot kérni mindazoktól, akiket érintett a dolog. Nagyon sajnálom. Legközelebb sokkal jobban figyelek. A bukfenc miatt tropa lett az autó, végsebesség lecsökkent 200-ra. 9. Helyen zártam a futamot.
Faragó Roland Márk
Mini Cup - Mad Dragon #19

weres6
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: weres6 » 2015.02.24. 23:32

B

Q: bíztam az első helyben, végül 3ik lettem. Ez sem volt rossz.

Race1: Igyekeztem higgadtan menni, hiszen városi pályán nincs értelme kapkodni. Volt, hogy vezettem, volt, hogy előlem hullottak ki. Aztán az utolsó sok kört Gerivel harcoltam végig. Szenzációs volt, vigyáztunk egymásra és oda-vissza előztük egymást. Ezer köszi érte! Végül p2.

Race2: 7ik helyről indultam Apjok Imi mellől. Rajt előtt még csodáltam a csini kocsiját, de éreztem, hogy mögöttem baj lehet a sikánnál...hát lett is. A sikán 2ik részénél pici lökésre merőlegesen érkeztem a falba, futómű innentől kuka. Igyekeztem maxon menni, amennyire tudtam a minivel, igaz a kanyarokban már nem volt az igazi és talán egyenesben is veszített az erejéből. Utolsó, talán 21ik helyről igyekeztem felzárkózni. Elég hamar utolértem srácokat és szerencsére el is tudtam menni hamar hagy csatázzanak tovább. Aztán átrágva magam a középmezőnyön a top6 mögött autóztam sokat, 7mp hátrányból indulva neki. Innen már csak az volt a célom, hogy folyamatosan faragjak le az intervallumból. Körönként tudtam hozni 1-2-5 tizedeket. Aztán, amikor 3an mentek egy bolyban előttem, akkor jött az újabb cél. Behozni őket és előzni akár 2t is. Azt hiszem az utolsó 2 körre lőtávolba is kerültem és sikerült egyet, majd a végén még egyet előznöm. Úgy érzem ez volt a max, amit ki lehetett hozni ebből a futamból. Végül is elégedett lehetnék maximálisan, de azért van egy kis tüske bennem. Túl szép lett volna megint a győzelemért harcolni Geri barátommal...

Voltak páran, akik megint sokat laggoltak előttem, nem tudom, hogy megint a szerver vagy én vagy ők voltak ebben a hibásak. Sikerült ennek ellenére vigyáznom mindenkire és ezt tartani is fogom.
Köszönöm annak a pár embernek, akik kulturáltan versenyeztek körülöttem!
Veres Ákos

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2015.02.25. 10:01

A szeró

Q: Majdnem telibe lőttem a PB-met, P11
R1: Első sikánban felkent valaki a palánkra. Érdemes volt készülni a versenyre ismét... kösz. :oops: Utána Metac törte előttem az utat, a szép felzárkózásnak egy elrontott féktáv vetett véget.
R2: A hátsó régióban nagy harcok mentek, kicsit dodzsem jellege volt a dolognak, de azért élveztem. Két unfair pofont kaptam csak a futam során, de azt az 1-2 hely buktát az első futam után túlélem.

A három élmenő kiesésével top 10 reális volt, de 10 mp után sikeresen tönkre tette valaki a versenyemet.
Komlósi Péter alias KP. #22

Debilon
VSR Szervertag 2018
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Debilon » 2015.02.25. 12:17

B szerver

mért kört nem futotatam, jó nekem a vége

R01: rajtnál pár helyet sikerül fogni, balső íven próbálok alkotni, benézem az első kanyart gumifal, kis tolatgatás után a sikán után a T3-ban valaki szembe jött, őt is eltaláltam (szerencsére kis tempóval). kis rutinozás után irány a mezőny után és mivel az előttem haladók sokat hibáznak, plusz pit-be kéynszerültek így hibáznak így P7 az első versenyen

R02: második rajthely, a T1-ben valaki mellettem volt, próbáltam szűkebbre venni ami nem sokat sikerült, de kicsit összeértünk és lepattant rólam, fél körig még P1 aztán szép lassan elkezdtem vissza csúszni (tempó nélkül nehéz ott maradni :D) aztán 8-10 hely környékére visszacsúszva a 2. kör elejére az addig is kevés tapadásom megszűnt, falba csúszás bal eslő keréklnek vége, a pitben nem tettek semmit az autóval pedig ki volt választva ami kell, így DNF lett a vége

fura volt, hogy a R01-hez képest szinte semmilyen tapadás nem votl ugyanolyan set-el a R02-n és ez lett a vesztem

Q alatt érdekes volt nézni Várfalvi urat, aki mintha billentyűzettel esett-kelt volna és a lag is rendesen volt nála.
R01-en nem is indult, mert DQ-t kapott valamiért
- Debilon -
Radics István - Powered by Mazda6

Teroitin

HozzászólásSzerző: Teroitin » 2015.02.25. 15:38

A Prequaly eredményének nem örültem, mert éppen, hogy be tudtam keveredni az A szerverre és nem éreztem, hogy sokkal gyorsabb tudnék lenni.

Időmérőn is csak a 18. helyet tudtam megszerezni, pedig általában mindig az a célom, hogy a 10-ben benne legyek.

Mind a két rajtom jól sikerült, pozíció szerzésben csak a kiesőkre, hibázókra tudtam támaszkodni, a versenyek inkább a védekezésről szóltak, mint a támadásról.
De élveztem mindkét versenyt, ha nem hazudok akkor 10. és 12. helyen értem célba.
Szobota Dániel

atosz

HozzászólásSzerző: atosz » 2015.02.25. 21:11

Összességében jól szórakoztam a keddi futamok alatt (még ha eredményes nem is voltam), és számomra ez a legfontosabb. Kikapcsolódás, szórakozás. Más estéjét azonban nem szívesen teszem tönkre, de most mégis sikerült. Amiért ide körmölöm ezeket a sorokat, az egy hosszú, sűrű, tömör bocsánatkérés. Az első futam első körében csúnyán benéztem a hátsó egyenes végén a féktávot. Sokan voltak körülöttem, egy defektes kocsi is - nem keresek kifogásokat, benéztem! Próbáltam jobbra húzni, amennyire csak lehetett, de még így is megpöccintettem egy kocsit, ami egy ilyen pályán pont elég volt ahhoz hogy beletegyem a falba őt is. Szóval szeretnék elnézést kérni Zsédely Gábortól. Ha ez számít bármit is, nem volt szándékos.
Pőthe Attila

Stevo
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Stevo » 2015.02.26. 16:49

A szerver:
Q: Felejthető 13. hely
R1: Katasztrofális, amatőr hiba féktávon a második körben,de sikerült feltornászni magam 19. helyről a 12. helyre.
Elnézést mégegyszer Petrovaitól!
R2: Fokkal jobb volt a helyzet, 1-2 előzés külső ívről :-) 8. hely

Valóban másabbak voltak a körülmények a második futamon, de gondolom ez a 'naplementének' volt betudható, hűvösebb volt a pálya.

Futamok:
https://www.youtube.com/watch?v=QwKUcuD ... _Cc1lgOYuF
#86 Mándity István

'Everything we decide is based on our perception. Happiness depends on us.

huszi

HozzászólásSzerző: huszi » 2015.03.10. 22:02

Brands Hatch Indy

R2őn nem igazán értem Gergő, hogy miért estél nekem egyből az elején a 3-4ik helyen, és miért nem vártad meg h először utólérjük az elejét. Fölöslegesen lassítottuk egymást. Jobb lett volna az első helyért meccselni mint a 3ikért. Na mindegy.
“If everything seems under control, you're not going fast enough.” - Mario Andretti

#920 | Huszár Norbert

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.03.10. 22:07

Brands Hatch Indy:

Q: Sokat hagytam benne. P9.
R1: jó rajt, majd egy óvatoskodás miatt elmértem T1-et, visszaestem p5-ről 9-re, majd kakaskodás, lökdösés, és kicsit visszább estem, aztán sikerült 5. helyen végezni.
R2: Hihetetlen jó rajt és első kör, majd MetaC-al első két helyen léptünk el az üldözőktől. Sajnos egy hibát vétettem a 26. körben, amivel eldobtam a 2. helyemet. p4 lett a vége. utólag ez csalódás, mert ezzel sokat hagytam benne :(

Grat a győzteseknek, dobogósoknak, mindenkinek aki célba ért.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Bracci

HozzászólásSzerző: Bracci » 2015.03.10. 22:08

nofene... A szeró

Q: ma egyszerűen nem volt meg a sebesség... azzal a settel amivel .450et tudtam menni, most kínkeservvel lett .6 körüli időm (10? vagy akörül, már nem tudom pontosan)
R1: rajtom elég jó lett, azután felkúsztam egészen a 7. helyig, aztán a 8. helyen egy ideig jól elvoltam, 4en vonatkozgattunk, majd észreveszem, hogy a fuel kezd erősen fogyni... akkor kicsit visszavenni... hát volt olyan egymás utáni 2-3 köröm, amivel Shell Eco maratonon díjat érdemeltem volna, de csak kiürülgetett a tank, szóval box, visszatölt (utólag hülye ötlet volt, egyből ki kellett volna menni, akkor talán ennyire nem esek hátra, de ki lát a jövőbe), P18
R2: aaaaaa micsoda harcok voltak úúú :D kis lökdösődés, és egy kolléga akit nem nevezek meg, sportot űzött abból, hogy eléggé csúnyán rázárt mindenkire meg kicsit lelökdöste a pályáról, de nembaj, megelőztem, vérszemet kaptam, és törtem az utat, körönként fél-egy másodperceket hoztam az előttem lévőkön, utána nagyokat csatáztam, főleg Gorliczay kollégával :D
végén csak feljöttem P10-re, nehezen lehetett volna ebből többet kihozni (nálam jobbak is a környékemről csak 8-9-re jöttek fel talán)
összességében így végiggondolva, inkább mostantól elcseszem az első futamot, hogy a másodikat végigharcoljam, mert azt nagyon élveztem :D
azt sajnálom, hogy értékes pontokat vesztettem az elsőn, de örülök, örülök, mert ezt a pályát se látom egy jó ideig újra :DD
#669 Nagy Bence aka Bracci

"A jövőből jöttem, egy időhamburger segítségével" - Mikee Mykanic

Kép

KisKimi
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: KisKimi » 2015.03.10. 22:33

Sajnálom ha valakit kilöktem. Nem emlékszek a futamra, fejben nagyon mélyponton vagyok most, csoda hogy körbetaláltam. Ha valakinek keresztbetettem azt nagyon sajnálom.
Báldi Gergő

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.03.11. 07:23

Quali : Volt még benne 1,5 tized legalább,de nehéz volt nagyon kimaxolni itt.
R1 : Jó volt a kocsi. Az első kör hátsó részét baromira sajnálom. Gondoltam ha Dáviddal egymás mellett megyünk és én csak felengedem akkor bőven lassulok annyit hogy befordulok és hely is van. Hát hely nem nagyon maradt és így offolt a csapattársam. Ezért kurva nagy kár. Utána mentem Huszi mögött de esélyem se volt előzni. P3
R2 : A R1 dobogósok közül a legjobban jöttem el és volt mindig 1-2 autó köztünk. P3-ra feljöttem majd hibáztam utána meg a T3-ba hiába voltam belül teljesen,az nem jelenti azt hogy nekem helyet is kell kapnom. Utána vagy a kocsi összeérés miatt vagy nem tudom mi miatt de kb megálltunk, naná hogy elment Gergő és Huszi is. Végül P5.

Futamok kicsit uncsik voltak,de ilyen ez a vonatozás. Na majd 2 hét múlva.
Molnár Dániel #99

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2015.03.11. 08:36

Nem tudom hova tenni a tegnapi versenyt.

Q: Egy normális kört sem tudtam futni, pedig volt rá lehetőség... Vagy az első szektorban vagy az utolsóban hagytam benne 2-3 tizedet, és ezzel vagy 8-10 helyet.

R1: Az első két kanyarban a kuplunggal próbáltam fékezni, érdekes módon nem lassult az autó - bocsánat a két megpöckölt versenyzőtől (szerencsére nem forogtak ki). A mezőny végéről zárkózva még két pofont kaptam két sorstársamtól, törött felfüggesztéssel és ferde kormánnyal csak a túlélés volt a cél.

R2: Élvezetes csatákban jöttem felfele, sajnos 2x is fennakadtam Petrovai Andráson, képtelen voltam megelőzni, hiába voltam gyorsabb.
Komlósi Péter alias KP. #22

Dodi
Teljes név: Varga Dávid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Dodi » 2015.03.11. 08:43

Nem vártam semmi jót...

Kvali: P8 asszem, de 54.2-es idő, ami legalább bizakodásra adott okot...

R1: 4 hely, jót versenyeztünk a többiekkel
R2: wtf :|
1. Városi Clio Cup – 2013 (Simbin) #92
2. Mini Challenge - 2015 (Simbin) #92
3. Touring Cars Series - 2016 (Simbin) #92

WEBaffACTIVE
Shake and Bake!
Foto24.hu Team

Luidzsi

HozzászólásSzerző: Luidzsi » 2015.03.11. 08:48

B szerver:

Q: Magam sem értem hogy jött össze ez a 10. hely ennyire elől nem szoktam végezni, pláne úgy hogy verseny előtt 2 órával neveztem és próbáltam ki először a minit :D

R1: Az első néhány kört leszámítva unalomba fulladt előttem is messze mögöttem is messze, persze hogy belealszok és a végén még bukok is pár helyet: 14hely

R2: Ugyanaz mint R1-ben, féltávig volt csatázás utána a nagy semmi és megint a végén bealszok: 13.hely

Önfényezés On: Zsinórban 20 futam kiesés nélkül :D
Önfényezés Off.

Annak azért örülök hogy ETCC-n nem ezen a rövid Hatchen mentünk, ott (legalábbis nekem) több izgalom volt :)
Kozák Lajos #91

MetaC
Teljes név: Szűcs Máté
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: MetaC » 2015.03.11. 09:27

Kvali elején is kísérletezgettem még a beállítással, aztán a végére egy számomra tűrhető kört sikerült összehoznom P4 meglett.

1. futam rajtja jó volt, de aztán az első 3 elhúzott tőlem, mert egyáltalán nem éreztem rá az autóra a futam elején, eléggé máshogy mozgott kanyarokban aztán hibázgattam is, de jó csaták voltak. Végül P7 ami P2-t jelentett R2-n.

2. futam rajtja szintén príma volt, simán eljöttem elsőnek, aztán végig 1. is voltam. Laci jött mögöttem szorosan, sehogy nem bírtam lerázni, nagyon stabilan jött. Okosan szólt, hogy nem fog támadni inkább lógjunk el, ez sikerült is. Aztán a végén sajnos csak hibázott egyet. Kár érte, pedig ez az Ő futama lett volna. De én húztam be az 1. helyet.

Grat mindenkinek, Laci csak így tovább!
Kép

Vissza: “Mini Challenge 2015”