Nyilatkozatok

Ingyenes márkakupa! A győztesek kupákat,érmeket és egyéb nyereményeket kapnak!

Moderátor: BT Tag

Pedro Vargas
VSR Szervertag 2018

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: Pedro Vargas » 2015.05.21. 19:46

Bracci írta:ez a pálya borzalom, gokarttal se...
meg sztem kb fél7kor kezdtem el gyakorolni, m1, elég volt

Q: egész ól mentem vizesen, volt még benne 2 tized, bennemaradt
nem tudom hanyadik

R1: rossz ötlet volt az esőgumi+esőbeállítás
rajtnál nagyon cuki hely a jobb oldal, gyorsításkor lemászott a kocsi majdnem a fűre, de így is előztem egyet, aztán jött vki kamikáze, az kibillentett, többször hibáztam, valahol el is ütöttem a felfüggesztésemet, a sikán kapjabe
ezen kívül annyi rémlik hogy 10 perc után szenvedtem, kezelhetetlen volt, lassú volt, rossz volt
ja még annyi hogy Stevo-val voltam el, de tudtam hogy egyszer úgyis elmegy
P13 (és előttem volt egy egyenesre a P14, szóval utolsó pár körnek nem volt nagy tétje)

R2: nagyon jó rajt, feljöttem első körben kb 8. helyig, csak aztán megint
a sikán kapja be
pont olyan volt mintha Szűcs hozzámért volna, de azt tudtam akkor is hogy nem, csak elpattogtam mint a hülyegyerek gumilabdája :DD
ezek után páran kiestek előlem, vagy kicsúsztak, Varga kösssssz, ott nagyon elment a futóművem, visszaesett a kezelhetőség, meg jött egy Nagy Laci mint a hasmenéses viziló, mondom had menjen, töri majd az utat
a végén odakerültem 9. helyre, Ben-t sehogy se tudtam megelőzni, pont úgy fékezett a sikán előtt hogy vagy belecsuccsanok, vagy le a pályáról :D nem tudom hogy az mennyire volt tervezett, vagy csak kényszer, de így tökéletesen levédted az ívet, csak átugrani tudtalak volna (de addigra már nem ugrabugrált a kocsi). P9

ja és a sikán kapja be
Kedves Bence!

Elnézésedet kérem!

Szerettem volna gyorsan bevenni a sikánt, mert láttam, hogy jössz, így nem a megszokott íven mentem, lecsúsztam és pont úgy dobott vissza, hogy eltaláltalak.

Elnézést! :(

Pedro
Varga Péter
BTCC1998 2016 Csapatbajnokság 3.hely

Lordhaart

HozzászólásSzerző: Lordhaart » 2015.05.21. 20:45

a sikán kapjabe:D ezen mennyit röhögtem vazze :D

Lacsika
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.06.02. 21:50

Finálé-Adelaide:

Valójában el sem kellett volna indulnom. Ugyanazt értem el vele, mint az indulással. Összességében a 4. helyet szereztem meg, amivel nem vagyok boldog. De egyszer már Nekem is kellett egy negatív hétvége ebben a bajnokságban.

Köszönöm a szervezők munkáját, az élvezetes csatákat.
Grat a győztesnek és dobogósoknak.
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Bracci

HozzászólásSzerző: Bracci » 2015.06.02. 21:57

Ádeler

aznap kezdtem el gyakorolni, 7 körül, a pályát betanultam, megint a settel volt gond
Q: P11, borzalmas, kritikán aluli, bennemaradt csomó, nem jött ki

R1: a 2. szektoros nagy csatt pont elém került, bele is mentem ott a tömegbe(nyamnyamnyam futómű), vissza P14, ott Kun Ákos hátsóajtaját olvasgattam pár körig (szerencsére volt rajta ez meg az), volt pár jó manőverem is, de éppen akkor fékezett le valaki előttem egy defektes autó miatt, szóval jeeeeeee
később volt egy nagyobb hibám (nem tudtam eldönteni h a második hüle jobbosnál kettes vagy hármasban, és így fal, forgás), visszábbestem nemtudomhanyadikra, aztán még beforgott elém azegész mezőőőőőőőőőny, nem is volt ennyi autó a pályán ahányan megforogtak előttem, és persze hát Murphy működött, mind elém csorgott be jeeeeee
elején csak futómű el, azután motor gyengül és már javíthatatlannak írta a kárt de csak ment az ótó, azután balrahúzós, a végén meg k.o
Pnagyonsok (21? v 22)

R2: első sikán vertig, vért ittam, második kör végére már féltucat autót birkóztam le, ott előztem és úgy ahogy nem hittem hogy lehet, külsőívek nyeeeeeeeeaa... meg minden
aztán a 2. kanyarban egyszer mikor már Apjok mögött voltam, valakiért fékezett egyet, nem tudtam lereagálni, nekimentem, pont a legrosszabbul, szánombánom sajnálom tényleg, nemszeretek tönkretenni szórakozást senkinek, de ezt nem tudtam elkerülni
aztán még menegettem többékevésbé jól, majd ugyanott ahol első futamon, picit hozzáértem, amolyan falcuppantósan, de tényleg alig (bár majd visszajátszás :DD), és valamiért defekt
pont azon a szakaszán voltunk a versenynek, ahol ahhoz még korán hogy szétszakadjon a mezőny, ahhoz meg már későn hogy bejöjjek az élmezőny elé
leköröztek, de egész jó köröket mentem, csak megint hiba, beforogtam középre, és ink nyomtam egy esc-et mintsemhogy Miklós(talán ő, Zugivó :D) versenyét tönkretegyem egy ütközéssel, mikor már enyémnek úgy is m1 volt

a szezon/bajnokságról annyit, hogy örültem hogy végülis ellógtam a keddi esti órákat és itt mókáztam, életem első harmadik helye VSR-ben, sok sok harc, fight, nevetés, sírás, jókedv, megérte, bár az autót nem szerettem meg, a pályák 80%át meg kifejezetten gyűlöltem, és ennek igazából hangot is adtam :DDDDDD de bebizonyítottam, hogy ha valaki rak alám egy szuper setet, akkor top5 környékén is harcolhatok, beleszólhatok a nagyfiúk játékába, sőt

remélem a köv bajnokság is lesz ilyen jó, vagy mégjobb

köszmindenki :D
#669 Nagy Bence aka Bracci

"A jövőből jöttem, egy időhamburger segítségével" - Mikee Mykanic

Kép

danikosz
VSR Szervertag 2018
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.06.02. 22:42

Q : Nem tudtam hibátlan kört összerakni. Talán meglehetett volna a P2 de Huszi nem.
R1 : Semmi. Unalmas futam. P3.
R2 : Mutattak egy falat hogy nézzem meg mert az tök jó. Defekt. P18 vagy mennyi.

Egész évem egy naaagy *** volt. Jóformán vagy dobogón végeztem vagy valami külső körülmény miatt kb célba se értem. Kilöktek és vagy defekt vagy a motor repült ki az autóból. Net ment el. Megbüntetett a játék mert kavicságyba mentem és megelőztek... Kb 5 nullázásom volt ahol utas voltam és tehetetlen. Többi meg szinte csak dobogó. Csapattársamnak jól sikerült legalább és ennek örülök. Grat Huszi!

Létszámnak örülök. Elég sok ember kitartott a végéig és egész jó volt. Ősszel úgy néz ki 1 bajnokság lesz. Race07 + STCC 2 kell hozzá. Akinek nincs meg az STCC2 az figyelje a VSR Fb oldalát mert akciókat kirakjuk és 4-500 pénzért megvehető. Találkozunk ősszel!

Illetve lesz nyáron díjátadó és ligatali! Fórumon tessék feltekerni a Mini topicba és ott a kiírás! Lehet jönni!
Molnár Dániel #99

fuvarosrobi

HozzászólásSzerző: fuvarosrobi » 2015.06.02. 23:06

hát hát.:-)
ma is időmérőn setupoltam még jó h a pályát ismertem vmennyire.ha tudom h uccsó verseny tuti gyakorlok rá.évek óta arra vártam h legyen mini.sajnos kevés időm volt rá.pf
race 1:sajnos annyira figyeltem h ne legyen baj az első kanyarban h én löktem meg vkit(sorry).pedig direkt nem siettem mert hátul mindig van kavarodás.mehettem a mezőny után.megint volt minden jó:szokás szerint lerakott tálcára(most jókor,megusztam),kilöknek,szar a setup.na meg a lényeg:nem tudom ki volt az de látom h sérült a gépe,kovályog elöttem nem tom eldönteni mit akar.a hátsó egyenesben utolérem(simán el tudott volna engedni)a jobbosnál lassitok mert sokkal gyorsabb voltam.erre belemegy a falba jobbrol.vissza elém ahogy kell.mögöttem ezerrel jön valaki.(simán látnia kellett volna h gond van.szerintem nyélgázon ugyisbeférek modon)természetesen csatt.megusztam egy roncs géppel.pff 19nek be jöttem.
race2:megodottam a setupot mégjobban elqrtam.egész jól mentem amig telibe nem kaptam egy megforgó autót.szerencsére sikerült tovább menni bár a gép odavolt rendes3en.nagy küzdelem volt vele de behozott 14.nek.
köszi a versenyt meg az egész idényt.gratula a bajnokoknak meg a rendezőknek.
fuvarosrobi-Méhes Róbert

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2015.06.03. 11:18

Q: UPC megállt, szerencsére a versenyig összeraktam a telón a hotspotot, így mobilnettel indultam

R1: Jó rajt az utolsó helyről, a roncsderbiseket is kikerültem szerencsésen. Kiss Ákos volt előttem, aki a hosszú egyenes törésében nagyon belassult. Utólag tudtam meg, hogy sérült volt az autója, így sikeresen belezúztam hátulról a csapattársamba :oops: bocs. Defektes kerékkel szenvedtem egy kicsit, végül sikeresen leamortizáltam a járgányt.

R2: Egész jól jöttem fel hátulról, jó kis verseny volt. Apjok Imit egy kicsit talán túl agresszíven előztem előztem, elnézést. A következő körben a sikán utáni balost követően jobb oldalt valaki leparkolt a fal mellett, esélytelen volt elkerülni (ráadásul pont csatában voltam). Box -> mezőny vége -> két helyet tudtam feljönni.

Nekem káosz volt a futam...

A csapatdobogónak nagyon örülök, Dodinak meg hatalmas gratula a 2. helyhez, Máténak a harmadikhoz, Lacinak a 4-hez, Ákosnak az 5-6 (?) helyhez. Huszi egész szezonban szenzációs volt, neki is hipp-hipp-hurrá! :D
Komlósi Péter alias KP. #22

oldman
Teljes név: Peter Varga
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: oldman » 2015.06.03. 12:46

q: Danikosz kamu setupot kuldott mert felt tolem. p17
r1: 17dik helyrol rajtoltam, majd falrol lepatanto autokat sikeresen kikerulve mar top 10-ben talaltam magam. a 8dik hely volt a cel de tul gyors voltam igy 6dik lettem.
r2: jo rajt, de sajnos a rossz setup miatt 2dik helyrol elkezdtem hatrafele esni.. vegul 5dik lettem. Kis akos mint egy orult probalt megelozni mindenhol, olyan helyen esett be mindig ahol nem lehet elozni, 1x keresztbe is tett. emiatt sajnos nem volt lehetosegem 4dik helyet megszerezni pedig tempo lett volna hozza.

ui: Danikosz kosz a setupot :DASD:ASD
Coronel az elso kerek meghajtasu autokrol: “Ez sokkal könnyebb most. Nem akkora móka. A hátsókerék sokkal mókásabb – igazi versenyautó. Ez inkább női autó”
http://petervarga.net
sponsored by RuinLab.hu

Stevo
VSR Szervertag 2018

HozzászólásSzerző: Stevo » 2015.06.03. 17:24

Edöléjd

Q: Messze elmaradva az egyéni legjobbtól (+3-4 tized) 7. hely.
R1: Próbáltam picit óvatoskodni a rajt után, majd a második szektor elején volt egy baleset két autó beforgott elém, nem tudtam kikerülni őket. Szerencsére az autó nem sérült túlzottan, de meg kellett várnom míg elmegy a mezőny lényegében. 23. helyről folytattam a futamot. Fejben elindult a Rocky IV - Training Montage zene és elkezdtem a visszazárkózást. Végül a 7. helyet sikerült megszerezni, mögöttem csapattársam Ákos ért be, teljes öröm.

R2:Nem indult jól a futam, nem találtam a tempót és akik mögöttem jöttek rövidebb áttétellel versenyeztek, így úgy mentek el mellettem kigyorsításokon mintha egyhelyben álltam volna. :-) :-(
Ha jól emlékszem talán Varga Péter és Kiss Ákos voltak előttem, ők hatalmasat meccseltem. Sunyin vártam, hátha történik valami, kemény és fair csatát produkáltak de a végén Ákos hibázott. Végül a 6. helyem fejeztem be a futamot. :-)

Gratulálok az egyéni és csapat dobogósoknak és persze a többieknek is. Köszönöm, hogy részt vehettem ebben a bajnokságban is!

-Life is Peachy-
#86 Mándity István

'Everything we decide is based on our perception. Happiness depends on us.

Vissza: “Mini Challenge 2015”