Társalgó

VSR Magyar Túraautó Bajnokság
A győztesek kupákat,érmeket és egyéb nyereményeket kapnak! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

Gordon24
VSR Szervertag 2017

Re: Társalgó

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.12.13. 11:50

Szemir írta:
Gordon24 írta:Qual büntik menete..

Q1 ben nézzük az egész mezőnyt...

Aki itt szabálytalan megkapja a büntetést.

Q2 aki ide rossz (vágott) körrel érkezik annak a körét teljesen felesleges újra vizsgàlni, hiszen már vágott. Így Q2 ben csak a Q1 ben szabályosan közlekedőket vizsgáljuk...

Ez így van a bajnokság kezdete óta következetesen......
Rendben van! Akkor örülök, majd a szezon végeztével privátban kifejtem, nem vita indító témát akarok belőle :D .
Figyi ha kulturáltan leírod a véleményed a dologról senkinek nem lesz ellenvetése, sőt.. Az építő jellegű kritikát szeretjük..

Egyébként azért csináljuk így, mert nincs live bt.. Tehát nem tudjuk azt megoldani, hogy a szabálytalankodókat ne engedjük tovább. utólagos büntetést tudunk csak adni... Az meg igazából lényegtelen hogy q1 ban vagy q2 ben történt.. A bünti ugyanaz kizárás a qualról.. De mivel utólag ezt nem tudjuk megtenni, ezért a következő versenyhétvégén érvényesítjük..

Tehát a program hiányosságai miatt van így..
Galambos Péter

TCS #82

apjoki
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: apjoki » 2015.12.13. 15:25

Gordon24 írta:
Szemir írta:
Gordon24 írta:Qual büntik menete..

Q1 ben nézzük az egész mezőnyt...

Aki itt szabálytalan megkapja a büntetést.

Q2 aki ide rossz (vágott) körrel érkezik annak a körét teljesen felesleges újra vizsgàlni, hiszen már vágott. Így Q2 ben csak a Q1 ben szabályosan közlekedőket vizsgáljuk...

Ez így van a bajnokság kezdete óta következetesen......
Rendben van! Akkor örülök, majd a szezon végeztével privátban kifejtem, nem vita indító témát akarok belőle :D .
Figyi ha kulturáltan leírod a véleményed a dologról senkinek nem lesz ellenvetése, sőt.. Az építő jellegű kritikát szeretjük..

Egyébként azért csináljuk így, mert nincs live bt.. Tehát nem tudjuk azt megoldani, hogy a szabálytalankodókat ne engedjük tovább. utólagos büntetést tudunk csak adni... Az meg igazából lényegtelen hogy q1 ban vagy q2 ben történt.. A bünti ugyanaz kizárás a qualról.. De mivel utólag ezt nem tudjuk megtenni, ezért a következő versenyhétvégén érvényesítjük..

Tehát a program hiányosságai miatt van így..
Szerintem lenne értelme annak is, hogy aki Q1-ben és Q2-ben is vág és így szerez előnyt, az kapjon -5 pont büntit a következő futamos utsó rajthely mellé, halmozati büntetésként! Vélemények??
Apjok Imre #81

Gordon24
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.12.13. 17:49

Nem tartanám jogosnak..

Abba gondoljatok bele, hogy ez egy qual.. A legnagyobb büntetés ha kizárnak belőle.. Lényegtelen, hogy melyik szakaszában.

Nyilván ha azt nézzük, hogy nem juthatott volna be de bejutott a másik meg nem és ezzel veszt pozíciókat akkor igen, nem jó a rendszer.

De! Ezt egyetlen módon tudod meggátolni, ha egy ember nézi a q1 és aki vág az már onnan kizárásra kerül... De mivel minden bt tag versenyző is.. Így ez nem járható. Csak az utólagos büntetés.. Az pedig így a legigazságosabb.
Galambos Péter

TCS #82

Akos1985
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Akos1985 » 2015.12.13. 22:02

Egy dolgot nem vizsgáltunk meg... tudom jön mi lenne ha dolog, de pakliban benne van minden.
Vág Q1 és Q2-ben is és végül pole időt fut. Ráadásul az első futamot is megnyeri, mert pont úgy tudja tartani a mögöttes vetélytársakat. Ekkor a következő futamos Q eltiltás semmis ahhoz képest, amit a győzelemmel való pontozással nyer(het)! Tudom következő futamon kevesebb pontot szerez, de végelszámolásnál minden pont számít(hat).
Így is respektálom, hogy az időmérőket végig nézi a BT és tisztelem az ezzel járó feladataikat, de fenti esetben nem hiszem csak a Q eltiltás lenne a célravezető dolog. Hozzá is tenném, hogy év közbeni változások nem mindig jók, de jövőben lehet orvosolni a hiányosságokat és a szürke zónákat.

Illetve ha már ennyire kibeszélés megy az ügyekben szeretnék valamit felvetni a társaságnak. Kis téli pihenés után Macau következne és 2016. Január 5.-i dátummal. Esetleg a téli szünetre és a pihenésre, illetve a pályára való tekintettel nem lehetne egy (egyéb futamokat figyelembe véve 2) héttel tolni esetleg a futamot?
Speciel én dec 25-től nem leszek gép előtt se gép közelben jan 8-ig, mert utazok el, ahogy sokan mások is utaznak vagy bármi, és szerintem Macau nem épp az a pálya, amit félvállról kéne venni főleg a szünet után.
Én megköszönném, ha 1 vagy 2 héttel tolnánk a futamot, de ha nem akkor -1 futam részemről sajnos :( Köszönöm bárhogy is legyen!
Kun Ákos - Spirit of Balaton Motorsport

danikosz
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.12.13. 22:35

Szemir írta: Rendben van! Akkor örülök, majd a szezon végeztével privátban kifejtem, nem vita indító témát akarok belőle :D .
Szezon végeztével ki lesz írva a következő bajnokság mert terveink szerint 2-3 héttel utána rajtolunk. Írd le nyugodtan és akkor belerakjuk az új szabályzatban,amennyiben egyet értünk vele. És ha kulturált formában írod ahogy Peti mondta, akkor tényleg nem lesz vita meg semmi. Huszi már tett párszor ilyet és változott is (lásd ETCC és HTCC'15 pontverseny).

Amúgy én sem értem ez a rendszer miért nem következetes? Aki bejutott a Q2-be annak ugyan úgy fegyelmezetten kell menni és szabályszerűen.
Akos1985 írta:Egy dolgot nem vizsgáltunk meg... tudom jön mi lenne ha dolog, de pakliban benne van minden.
Vág Q1 és Q2-ben is és végül pole időt fut. Ráadásul az első futamot is megnyeri, mert pont úgy tudja tartani a mögöttes vetélytársakat. Ekkor a következő futamos Q eltiltás semmis ahhoz képest, amit a győzelemmel való pontozással nyer(het)! Tudom következő futamon kevesebb pontot szerez, de végelszámolásnál minden pont számít(hat).
Így is respektálom, hogy az időmérőket végig nézi a BT és tisztelem az ezzel járó feladataikat, de fenti esetben nem hiszem csak a Q eltiltás lenne a célravezető dolog. Hozzá is tenném, hogy év közbeni változások nem mindig jók, de jövőben lehet orvosolni a hiányosságokat és a szürke zónákat.
Mi lenne helyette? Mert oké,hogy ez rossz szerinted, de ötlet is jöhet, hogy mit csinálnál másképp.

Az úgy tudja tartani dolog mi akar lenni? Vágással tudja? 1-2 vágást nem de ha rendszeresen és ezért nem lehet megelőzni valakit azt megóvnám én. Pár vágás nem zavar engem mert benne van a túrába meg az emberi hibába.
Most számolhatnánk pontokat, de szerintem nem éri meg mert annyi szitu van. Ha győzött az időmérő vágás után, akkor van annyira gyors, hogy elől legyen. Szal mondjuk ha nem vág az időmérőn a top5 valszeg meg van. Szerintem két negyedik hely többet ér,mint az hogy átmegy a köv futamon a darálón. A mezőnyön átmenni pedig a legnagyobb kockázat minden pályán. Olyan pályák meg nem voltak és nem is raktunk be sztem jó ideje ahol annyira necces vágási pontok vannak amivel olyan hatalmas előnyöket lehet kiautózni és heteken át tartó vita lett volna belőle.

Most én lehetek az élő példa majd szerintem. Mondjuk nem p1-re vágtam magam hanem P3-ra és a csípésem nagyon max 1 helyet jelenthetett. Szóval nem nyertem vele hanem azért sikerült előre keverednem és nyernem a futamot mert más balesetet csinált előttem és jó helyen voltam. Nekem szerintem nagyon nagy szopó lesz Interlagos utolsó rajthely és rosszabbul jövök ki.
Molnár Dániel #99

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.12.13. 22:39

apjoki írta: Szerintem lenne értelme annak is, hogy aki Q1-ben és Q2-ben is vág és így szerez előnyt, az kapjon -5 pont büntit a következő futamos utsó rajthely mellé, halmozati büntetésként! Vélemények??
És mindegyikért? Mert a -5 egy gyengébb lökéssel ér fel. Futamon valami szabálytalan manőver nem biztos, hogy egyenlő az időmérőn egy olyan 30 centis vágásért amivel lehet nem is nyert amúgy pozíciót és még utolsó rajthely is mellé. Szop eleget a feljövetellel.
Molnár Dániel #99

Lacsika
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Nagy László

HozzászólásSzerző: Lacsika » 2015.12.13. 22:59

Akos1985 írta: Illetve ha már ennyire kibeszélés megy az ügyekben szeretnék valamit felvetni a társaságnak. Kis téli pihenés után Macau következne és 2016. Január 5.-i dátummal. Esetleg a téli szünetre és a pihenésre, illetve a pályára való tekintettel nem lehetne egy (egyéb futamokat figyelembe véve 2) héttel tolni esetleg a futamot?
Speciel én dec 25-től nem leszek gép előtt se gép közelben jan 8-ig, mert utazok el, ahogy sokan mások is utaznak vagy bármi, és szerintem Macau nem épp az a pálya, amit félvállról kéne venni főleg a szünet után.
Én megköszönném, ha 1 vagy 2 héttel tolnánk a futamot, de ha nem akkor -1 futam részemről sajnos :( Köszönöm bárhogy is legyen!

A futam időpontját a többi liga és a VSR időterve miatt nem tudjuk eltolni. A két futam közti majd egy hónap kihagyás rengeteg. Ezt nem tudjuk bevállalni,mivel a tavalyi 1 hónapos kényszer Race07-es leállásnál is tapasztaltuk,hogy sokan hagyják abba a bajnokságot emiatt végleg, valamint nem szeretnénk idén is június végén befejezni a következő bajnokságot.

Köszönjük megértésed.
VSR staff
sponsored by WEBaffACTIVE
http://www.webaffactive.com

Teammates: Cs. Juhasz; M. Szucs

Akos1985
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Akos1985 » 2015.12.13. 23:27

Lacsika írta:
Akos1985 írta: Illetve ha már ennyire kibeszélés megy az ügyekben szeretnék valamit felvetni a társaságnak. Kis téli pihenés után Macau következne és 2016. Január 5.-i dátummal. Esetleg a téli szünetre és a pihenésre, illetve a pályára való tekintettel nem lehetne egy (egyéb futamokat figyelembe véve 2) héttel tolni esetleg a futamot?

A futam időpontját a többi liga és a VSR időterve miatt nem tudjuk eltolni. A két futam közti majd egy hónap kihagyás rengeteg. Ezt nem tudjuk bevállalni,mivel a tavalyi 1 hónapos kényszer Race07-es leállásnál is tapasztaltuk,hogy sokan hagyják abba a bajnokságot emiatt végleg, valamint nem szeretnénk idén is június végén befejezni a következő bajnokságot.

Köszönjük megértésed.
VSR staff
Semmi baj! Köszönöm a választ! :)

danikosz írta:
Akos1985 írta:Egy dolgot nem vizsgáltunk meg... tudom jön mi lenne ha dolog, de pakliban benne van minden.
Mi lenne helyette? Mert oké,hogy ez rossz szerinted, de ötlet is jöhet, hogy mit csinálnál másképp.

Az úgy tudja tartani dolog mi akar lenni? Vágással tudja? 1-2 vágást nem de ha rendszeresen és ezért nem lehet megelőzni valakit azt megóvnám én. Pár vágás nem zavar engem mert benne van a túrába meg az emberi hibába.
Most számolhatnánk pontokat, de szerintem nem éri meg mert annyi szitu van. Ha győzött az időmérő vágás után, akkor van annyira gyors, hogy elől legyen. Szal mondjuk ha nem vág az időmérőn a top5 valszeg meg van. Szerintem két negyedik hely többet ér,mint az hogy átmegy a köv futamon a darálón. A mezőnyön átmenni pedig a legnagyobb kockázat minden pályán. Olyan pályák meg nem voltak és nem is raktunk be sztem jó ideje ahol annyira necces vágási pontok vannak amivel olyan hatalmas előnyöket lehet kiautózni és heteken át tartó vita lett volna belőle.

Most én lehetek az élő példa majd szerintem. Mondjuk nem p1-re vágtam magam hanem P3-ra és a csípésem nagyon max 1 helyet jelenthetett. Szóval nem nyertem vele hanem azért sikerült előre keverednem és nyernem a futamot mert más balesetet csinált előttem és jó helyen voltam. Nekem szerintem nagyon nagy szopó lesz Interlagos utolsó rajthely és rosszabbul jövök ki.
Jogos persze, amit mondasz! Gondolkodok rajta mit lehetne kezdeni ezzel, ha gondolod. Nekem megfelel ami itt működik, és semmi gondom nincsen vele. Csak a gondolatmenetet akartam tovább vinni egy kicsit.
Senkit nem akartam példaként felhozni sem, mert itt eleve senkiről sem feltételezek ilyet, és tudom a vágás benne van a túraautózásban.
Amúgy szerintem feljössz majd szépen, mint az ETCC-ben Pannoniaringen, jó ott mondjuk baleset miatt estél vissza, de akkor is! ;)
Kun Ákos - Spirit of Balaton Motorsport

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.12.14. 00:22

Akos1985 írta: Jogos persze, amit mondasz! Gondolkodok rajta mit lehetne kezdeni ezzel, ha gondolod. Nekem megfelel ami itt működik, és semmi gondom nincsen vele. Csak a gondolatmenetet akartam tovább vinni egy kicsit.
Senkit nem akartam példaként felhozni sem, mert itt eleve senkiről sem feltételezek ilyet, és tudom a vágás benne van a túraautózásban.
Amúgy szerintem feljössz majd szépen, mint az ETCC-ben Pannoniaringen, jó ott mondjuk baleset miatt estél vissza, de akkor is! ;)
Nyugodtan. Minden ami ötlet felmerül jöhet. Ami jó azt felhasználjuk. Nem vagyunk hülyék,hogy a jó dolgokat letoljuk.
Nem is vettem magamra,hogy biztos rám gondolsz. De utána rájöttem hogy most nálam ez van és kiv vagyok mi lesz. Pannóniára nem emlékszem. Jaramára,de ott mindenki mehetett erőből. Itt meg felvinni a krumplit a hegyre. Majd kiderül. :D
Molnár Dániel #99

apjoki
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: apjoki » 2015.12.15. 12:20

danikosz írta:
apjoki írta: Szerintem lenne értelme annak is, hogy aki Q1-ben és Q2-ben is vág és így szerez előnyt, az kapjon -5 pont büntit a következő futamos utsó rajthely mellé, halmozati büntetésként! Vélemények??
És mindegyikért? Mert a -5 egy gyengébb lökéssel ér fel. Futamon valami szabálytalan manőver nem biztos, hogy egyenlő az időmérőn egy olyan 30 centis vágásért amivel lehet nem is nyert amúgy pozíciót és még utolsó rajthely is mellé. Szop eleget a feljövetellel.
Mi lenne, ha q2-ért is járnának plusz pontok és ilyen esetben azt vennétek el tőle? Illetve, hogy szerzett-e vele előnyt azt a BT mérlegelheti, de ettől függetlenül a szabály világos! Ha veszít vele, ha nem, a vágás, az vágás!
Apjok Imre #81

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.12.15. 12:33

apjoki írta:
danikosz írta:
Mi lenne, ha q2-ért is járnának plusz pontok és ilyen esetben azt vennétek el tőle? Illetve, hogy szerzett-e vele előnyt azt a BT mérlegelheti, de ettől függetlenül a szabály világos! Ha veszít vele, ha nem, a vágás, az vágás!
Q2-es vágás nincs plusz pont a legjobb 5-nek a többi meg kap bünti pontot + köv futam utolsó hely? Igazából az nagyobb lehúzás,nem? Valakitől 2őt veszek el, valaki 5 valaki 10. A 6. helyen rosszabb dolog vágni mert ott 3-al többet bukik mint a 2 pontot kapó 5. Lenne itt kavarás :D De mérlegeljük ezt is azért,köszi az ötletet. Kiindulásnak lehet jó.
Molnár Dániel #99

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.12.15. 16:52

danikosz írta:
A versenypályát mindkét szélén fehér, folytonos záróvonal határolja be. A fehér záróvonalon belül minimum 2 keréknek teljes felületével az aszfalton kell lennie. Abban az esetben, hogy ha csak 1 kerék, vagy 1 kerék sincs a vonalon belül az szabálytalannak minősül és a BT büntetni fogja.
Rázókövek teljes szélességét ki lehet használni, viszont arról lelógni már tilos!
Olyan pályák esetében ahol az autó 4 kerékkel ráfér a rázókőre nem szabálytalan a fehér vonal átlépése. A rázókőről lelógni tilos!

Hogy megelőzzünk minden féle kommunikációt. Igen, a szabályzatnak megfelelően kell versenyezni,ahogy azt elfogadtátok a HTCC-re való jelentkezéssel. Kerékvetőt ki lehet használni teljesen,arról lelógni viszont nem lehet. Vissza nézzük az időmérős köröket ugyan úgy, ahogy Imolában,Red Bull Ringen és Watkins Glenben tettük.

Aki pedig nem mehet ma mért kört az figyeljen erre!
Molnár Dániel #99

rokamester

HozzászólásSzerző: rokamester » 2015.12.15. 19:41

mivel jelentkezés már zárva, itt szólnék hogy mégis tudok jönni... remélem nem gond ha a B-n ott leszek
Rózsa Tamás

Csuti

HozzászólásSzerző: Csuti » 2015.12.15. 19:53

szintén
Csuti Zoltán

Horváth Henrik
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Horváth Henrik » 2015.12.16. 10:50

Hello:)

Lenne par kerdesem mert regen neztem a forumot. Vannak meg kozvetitesek mint regen? En nem talaltam de lehet ugyetlen vagyok.
Be lehet-e ugrani a Macau futamra? es az utolso, hogy lesz jovore bajnoksag? vannak tervek?

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.12.16. 11:17

Horváth Henrik írta:Hello:)

Lenne par kerdesem mert regen neztem a forumot. Vannak meg kozvetitesek mint regen? En nem talaltam de lehet ugyetlen vagyok.
Be lehet-e ugrani a Macau futamra? es az utolso, hogy lesz jovore bajnoksag? vannak tervek?
Sajnos nincs TV. A HTCC'14-ről még volt adás,legalábbis amíg abba nem hagyták a közvetítést. Beugrani be lehet,viszont csak B szerverre tudsz menni. Lesz Race07-el tavasszal is bajnokság. Terveink AC és rF2 is. Raceroom-al csak fun futamok.
Molnár Dániel #99

DzSiBi
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: DzSiBi » 2015.12.16. 11:35

danikosz írta:
Horváth Henrik írta:Hello:)

Sajnos nincs TV. A HTCC'14-ről még volt adás,legalábbis amíg abba nem hagyták a közvetítést. Beugrani be lehet,viszont csak B szerverre tudsz menni. Lesz Race07-el tavasszal is bajnokság. Terveink AC és rF2 is. Raceroom-al csak fun futamok.
Valamint iRacing is lesz tavasszal is,ingyenes tartalommal, valószínű Mazda Cup
Kép

#5 Gabor Viski | George Racing Team(link)
//////NASCAR Everything else is just a game...
iRacing.com The World's Best Motorsport Simulation
VSR.hu Itt a legjobbakkal versenyezhetsz!
iR MyRacingAPP

Hopeti
Teljes név: Horváth Péter

HozzászólásSzerző: Hopeti » 2015.12.16. 11:42

Macau melyik verziójú lesz? 2007-es?

huszi

HozzászólásSzerző: huszi » 2015.12.19. 07:21

Stevo : "RT 107-tól | Huszár Norbert. Nem nagyon értettem, hogy picivel előrébb voltam belső íven, miért szeretett volna olyan ívet autózni, mintha nem lenne ott senki? :/"
Ha tényleg érdekelt volna a helyzet, meg lehetett volna beszélni a futam után.
Azzal, hogy T2őt olyan szűkről kezdted, eleve vert helyzetbe kerültél, itt nem előny a belső ív ha 2 kocsi egymás mellett van, mert rögtön nyújtott balos jön.
Saját magadtól ráfordultál a rázóra, ami megdobott. Biztos nem miattam, mert a holt teredben voltam nem láthattad, hogy ott vagyok... Akkor is ilyen szűken fordulsz ha nincs melletted senki mert eleve rosszul érkeztél a kanyarra ezért nem is tudtad volna jól bevenni, pont azért mert belül voltál. Tempót a T1 utáni rossz helyezkedés miatt vesztettél, nem miattam.

https://www.youtube.com/watch?v=Fe__RnR ... e=youtu.be

Kiss Tibort is megdobta a rázókő, ezért lassult be a kanyar után, ott ahol már full padlón kellene állni. 103-al fordult rá a kanyarra, Akkor nekem 104 volt a sebességem. Majd a rázókő lelassította 95re amikor én már 110el mentem. Ilyen közelről ezt nem lehet lereagálni.

https://www.youtube.com/watch?v=Hw9w4ED ... e=youtu.be
“If everything seems under control, you're not going fast enough.” - Mario Andretti

#920 | Huszár Norbert

Stevo
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Stevo » 2015.12.19. 10:13

huszi írta:
Ha tényleg érdekelt volna a helyzet, meg lehetett volna beszélni a futam után.
Ne értsd félre, nem haragszom senkire. Maximum futam alatt mondom a magam mondanivalóját, de ennyi. Futam után viszont nem szeretek közvetlen beszélni, hogy mi is volt fél vagy egy órával ezelőtt. :)

A 4. másodperctől a videó alapján te már eldöntötted, hogy azon az íven autózol. Talán még jobb is, hogy elrontottam a rázókőre való hajtást. Lehetett volna nagyobb kontakt is belőle.
De több összetevős.. Minimum 3/4 gázpedál állást kellett volna mutatnom, csak előttem ugye ott volt Tibi is, látszik is hogy 95-ről (Pillanatra csak) 89-re visszaesik a sebesség.
Na mindegy.. nem volt túl szerencsés.

OBS-el rögzítetted a videót?
#86 Mándity István

'Everything we decide is based on our perception. Happiness depends on us.

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.12.19. 12:42

Hopeti írta:Macau melyik verziójú lesz? 2007-es?
Igen. Szeró is lesz amint hajlandó a Steam működni
Molnár Dániel #99

Pedro Vargas
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Pedro Vargas » 2015.12.20. 20:52

Megy a STREAM! :)
Varga Péter
BTCC1998 2016 Csapatbajnokság 3.hely

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.12.21. 00:18

Pedro Vargas írta:Megy a STREAM! :)
Mit stream-elsz?
Molnár Dániel #99

huszi

HozzászólásSzerző: huszi » 2015.12.21. 06:05

Stevo írta: OBS-el rögzítetted a videót?

Fraps-el, de elég vacak minőség lett. Obs-t nem ismerem.
“If everything seems under control, you're not going fast enough.” - Mario Andretti

#920 | Huszár Norbert

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.12.22. 21:28

Bírói döntések kint, pontok hamarosan.

December 22. - 21:28
Molnár Dániel #99

Vissza: “HTCC 2015”