Nyilatkozatok

VSR Magyar Túraautó Bajnokság
A győztesek kupákat,érmeket és egyéb nyereményeket kapnak! Ha szereted a WTCC-t, itt a helyed!

Moderátor: BT Tag

A77
Teljes név: Badar Ádám

Re: Nyilatkozatok

HozzászólásSzerző: A77 » 2015.12.15. 22:05

Hezso írta: B szerver.

"...majd Bodor Ádámmal összeakadtam, nem tudom mi történt ..."
Kép

Hibáztam. Sajnálom.

Szeretnék elnézést kérni mindenkitől akikkel a futamok során ütköztem.

DzSiBi
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: DzSiBi » 2015.12.15. 22:05

A SZERVER

Q1: már ott éreztem, hogy itt ma meg lehet a tempó, majdnem sikerült megnyernem, de a 13-as kanyarban hibáztam
Q2: esős körülmények, próbáltam érvényes mért kört menni, így túlzottan elóvatoskodtam. P5

R1: Huszival volt egy contactunk (4. helyen) az 5. körben a 8-as kanyarnál, leestem az ívről és veszítettem két pozíciót, majd Dani is elment mellettem. Sokáig Kun Ákossal harcoltam (5. pozícióért), sajnos többször be LAGolt előttem, így nehéz volt támadni és megelőzni, de végül ha kilincs a kilincsen is fordultunk, sikerült. Majd még vissza kell néznem, kemény előzés volt. Végül behoztuk Dancival 4-5ben. P5 (Dávidka grat a győzelemhez)

R2: 4. helyről vártam a rajtot, ami jól sikerült és az első kanyarokból már másodikként jöhettem ki, és üldözőbe vettem Lányit. Próbáltam nyomás alatt tartani és bíztam abba, hogy a védekezés során elfogy a BMW alól a gumi. Ez sikerült is, folyamatosan lassult előttem és elkezdtem támadni, így sikerült a 8. körben az élre állni. Pár kör alatt felépítettem egy kb 2,5-3mp-s előnyt és azt a végéig beosztottam.

HTCC GYŐZELEM!!!

Te ÚúúúrIiiiiisten a 2010-es las vegasi NASCAR futam óta nem nyertem itt a VSRben (na jó két hete iRacingben, de az közös szervezésű dolog az iRacerssel és buta Oval futam volt :lol: ) és most meg van és főleg egy HTCC győzelem... ÁÁÁ Még hogy VÉNEMBER NEM GYORSVONAT? És hogy a NASCARosok csak a bal kanyart ismerik? :D

Köszönöm a mezőnynek, mert mindig jó egy olyan társaságban nyerni, ahol tizedekre vagyunk egymástól, ahol a legjobb 25 másfél másodpercen belül van.

Köszönöm a Csapattársaimnak, hogy hozzá segítettek ehhez a győzelemhez, Huszinak a remek versenybeállítást, Dancinak meg, hogy ma átvettük a pályát, hogy hol hibázok, melyik kanyart hogyan támadjam stb., stb.

Hatalmas nagy Eufóriában vagyok, még most is! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Kép

#5 Gabor Viski | George Racing Team(link)
//////NASCAR Everything else is just a game...
iRacing.com The World's Best Motorsport Simulation
VSR.hu Itt a legjobbakkal versenyezhetsz!
iR MyRacingAPP

Hopeti
Teljes név: Horváth Péter

HozzászólásSzerző: Hopeti » 2015.12.15. 22:07

B szerver

q2 meglepő volt, nulla esős készüléssel, első kanyaros majdnem megpördüléssel 5. hely, franc...

r1 közepes rajttal egy helyet nyertem, kisebb-nagyobb első körös csaták után kialakult egy jó kis adok-kapok Varga Úrral, ilyen széles BMW-t én még életemben nem láttam :) Nagyon szépen köszönöm az élményt, még nem nagyon volt ilyenben részem.

r2 rossz rajt, egy hely vissza, aztán verseny feléig nagy csata Mihajlovics kollégával és még egy Chevivel, ez is izgis volt, köszönöm nektek! :) Ezután loholás az első helyért, de mire utolértem Petit, elfogytak a körök, így 2. hely maradt.

Nagyon jól sikerült versenyek voltak, végre nem dobódtam le a netgondok miatt, végre sikerült normális felszerelést is szerezni (ami miatt sok verseny kimaradt), úgyhogy bizakodom a jövőre nézve. :)

DzSiBi
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: DzSiBi » 2015.12.15. 22:10

DzSiBi írta:A SZERVER

Q1: már ott éreztem, hogy itt ma meg lehet a tempó, majdnem sikerült megnyernem, de a 13-as kanyarban hibáztam
Q2: esős körülmények, próbáltam érvényes mért kört menni, így túlzottan elóvatoskodtam. P5

R1: Huszival volt egy contactunk (4. helyen) az 5. körben a 8-as kanyarnál, leestem az ívről és veszítettem két pozíciót, majd Dani is elment mellettem. Sokáig Kun Ákossal harcoltam (5. pozícióért), sajnos többször be LAGolt előttem, így nehéz volt támadni és megelőzni, de végül ha kilincs a kilincsen is fordultunk, sikerült. Majd még vissza kell néznem, kemény előzés volt. Végül behoztuk Dancival 4-5ben. P5 (Dávidka grat a győzelemhez)

R2: 4. helyről vártam a rajtot, ami jól sikerült és az első kanyarokból már másodikként jöhettem ki, és üldözőbe vettem Lányit. Az első kör végén kívül már el is mentem Lányi mellett, de mivel jobb pozícióban volt, így ő maradt az első én meg körökön keresztünk mögöttem kocsikáztam. Próbáltam nyomás alatt tartani és bíztam abba, hogy a védekezés során elfogy a BMW alól a gumi. Ez sikerült is, folyamatosan lassult előttem és elkezdtem támadni, így sikerült a 8. körben az élre állni. Pár kör alatt felépítettem egy kb 2,5-3mp-s előnyt és azt a végéig beosztottam.

HTCC GYŐZELEM!!!

Te ÚúúúrIiiiiisten a 2010-es las vegasi NASCAR futam óta nem nyertem itt a VSRben (na jó két hete iRacingben, de az közös szervezésű dolog az iRacerssel és buta Oval futam volt :lol: ) és most meg van és főleg egy HTCC győzelem... ÁÁÁ Még hogy VÉNEMBER NEM GYORSVONAT? És hogy a NASCARosok csak a bal kanyart ismerik? :D

Köszönöm a mezőnynek, mert mindig jó egy olyan társaságban nyerni, ahol tizedekre vagyunk egymástól, ahol a legjobb 25 másfél másodpercen belül van.

Köszönöm a Csapattársaimnak, hogy hozzá segítettek ehhez a győzelemhez, Huszinak a remek versenybeállítást, Dancinak meg, hogy ma átvettük a pályát, hogy hol hibázok, melyik kanyart hogyan támadjam stb., stb.

Hatalmas nagy Eufóriában vagyok, még most is! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ja izé, kihagytam, hogy R2 rajtja után elment a fülesem bal oldalában a hang :D
Kép

iR MyRacingAPP

danikosz
VSR Szervertag 2017
Teljes név: Molnár Dániel
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2015.12.15. 22:27

DzSiBi írta: És hogy a NASCARosok csak a bal kanyart ismerik? :D
Itt igazából 2 jobb kanyar van,szóval ez még mindig igaz! :D
Molnár Dániel #99

latoo

HozzászólásSzerző: latoo » 2015.12.16. 07:42

A szerver

szeretem a pályát és feküdt is a bmwnek, így nagyon vártam a versenyt

Q1: valamiért nem jött össze egy igazán jó kör, de szerencsére a továbbjutás megvolt
Q2: az esőben inkább a biztonságra figyeltem és hogy betartsam a vágási szabályokat, de így is 6. lettem

R1: jó rajttal feljöttem a 3. helyre, Norbi a laggja után kiforgott vagy valahogy eltűnt előlem, így második lettem. Dávid szépen lépett el, mögöttem Leéb István jött, de mikor Huszi utolérte lemaradtak. a végén sikerült tartanom a 3-4 másodperc különbséget, P2.
R2: még jobb rajt, az első kombináció után már első voltam. jött is a stressz :), meg Viski Gabi 1mp-n belül. a nyilatkozata alapján ugye ő abban bízott, hogy elfogy a bmw, én abban bíztam, hogy az ő gumijai fogynak el :) ő nyert :) mikor megelőzött, megkaptam Huszit. az utolsó 4-5 kört 5 tizeden belül autózva töltöttük, de megmentett a köztünk lévő plusz 25 kiló, így nem tudott megelőzni, ismét p2 :)

nagyon örülök az eredménynek. bár mikor r2 féltávnál még én vezettem, felcsillant az első futamgyőzelem reménye, de Gabi gyorsabb volt, okosan, megtervezetten és szépen kivitelezett előzéssel elment, megérdemelten nyert, gratulálok!
macaut nem várom :)
Lányi Tamás

Stevo
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Stevo » 2015.12.16. 08:03

Q1: A hátrasorolás miatt, csak néző voltam izgalmas volt. P19.
Q2: Eső... hm...

R1: Az első kanyarban próbáltam külső íven helyezkedni, tartva a balesetektől... Az elgondolás jó volt, de így is megforgattak. A mezőny elment gyakorlatilag jó pár másodpercnyire. A mezőnyben történő események miatt, 1-2 kör alatt felzárkóztam. Próbáltam menteni a menthetőt.. Előzgetni is és óvni a gumikat is. Nagyjából sikerült, de csak a 9. helyet bírtam megszerezni.

R2: Most is volt akció a Senna S-ben.. Kigyorsításon előttem volt egy kis torlódás így a gázt el kellett vennem egy pillanatra, így a mezőny java elment ismét. Balra tőlem egy Chevy száguldott el a szalagkorlát, fű és rázőkövön, talán picit meg is pöccintet, nem szeretnék semmit mondani erre, de arra se hogy féktávon írányt váltunk hirtelen, illetve hogy lecsúszunk az ívről és még vissza is rántjuk az autót a másik elé, nehogy fair módon el tudjon menni a másik. Kónyi mögött nagyon sok idő úszott el, esélyem nem volt a felzárkózásra. A tempó bíztatónak tűnt Ákos Kvalifikációs eredményét alapul véve.
P13....

Alapvetően szeretem ezt a pályát, de a tegnapi futamokat nem tudom hova rakni hirtelen, nem volt valami fényes.

Macau szünet után nagyon nagy lutri lesz. Majd úszunk az árral, vagy az alkatrészekkel. :D

Jó pihenést, és kellemes ünnepeket előre is mindenkinek!

Ui.: Gratulálok Viski Gábornak, szép volt! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stevo 2015.12.18. 17:21-kor.
#86 Mándity István

'Everything we decide is based on our perception. Happiness depends on us.

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2015.12.16. 13:01

A77 írta:
Hezso írta: B szerver.

"...majd Bodor Ádámmal összeakadtam, nem tudom mi történt ..."

Hibáztam. Sajnálom.

Szeretnék elnézést kérni mindenkitől akikkel a futamok során ütköztem.
Én meg sajnálom hogy elnéztem a nevedet, javitottam a hozzászólásomban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hezso 2015.12.16. 21:15-kor.
Öregember nem gyorsvonat.....

Hegyi Zsolt #966

Norbi
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Norbi » 2015.12.16. 14:02

Időmérő: 2. hely Toyotával, most már ideje lenne egy pole is, majd talán Makaóba :D

R1: Lerajtoltam Dávidkát, aztán az első körben jelezték a többiek hogy laggolok ezért félreálltam és elengedtem a mezőnyt. Nagyon jól jött ki ez a netes probléma, nagyon örültem, hogy az első helyet dobhatom ki a kukába (nem). Egyébként 2. lehettem volna, csak 4mp-t kaptam Dávidkától miután a mezőny után eredtem.
19. lettem.

R2: 19. helyről 13. helyen fordultam az első kanyarban, végül nagy csatározások árán sikerült az 5. helyen beérnem, ami nem rossz annyira.
Norbert Leitner

Gordon24
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2015.12.16. 21:08

B szerver.

Q.. Hát nem sok jóra számítottam ehhez képest bejutottam a top10 be..

Q2 szakadó eső.. Az egész kőr arról szólt, hogy tapogatóztam mit lehet, mit nem.. Így is 7 . hely.

R1.. Rossz rajt, nagyon elforgott a kerék. Asszem 10. körül mentem de bolyban. Jó csaták kemény meccsek voltak végig.. Voltak kicsúszok így p8 meglett.

R2.. Pole mögöttem egy Bmw.. Esélytelenség.. :-) De azért jól sikerült p2 nek jöttem el.. De aztán jöttek a B szerver élmenői és nagyjából 3 kör alatt megettek :-) így p7-8 körül voltam.. Jó csaták Végső Sanyival és Kenéz úrral stb.. Szóval baromi jó volt az egész.

Remélem Macau is jó versenyeket hoz..

Kellemes Karácsonyt, és boldog Újévet nektek!!
Galambos Péter

TCS #82

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.01.05. 21:19

Macau

Q1 : Asszem 5. hely.
Q2 : Asszem 4. hely.
R1 : Igazából jó rajt volt. Elfordultam volna 3. helyen de kaptam egy ütést hátulról aminek köszönhetően úgy mentem neki a falnak hogy motor off.
R2 : Füst és keresztbe a rajtrácson emberek. Kocsim itt veszített az erőből. Végén az egyenesbe is 20 km/h-val lassabb voltam.

Csalódott vagyok. Ledolgoztam közel 200 pontot a bajnokságba és szerintem lett volna esélyem a bajnoki címre. Nyertem is három első futamot. De ez van,így jártam,a faszomnak akarok bármit is elérni...

Hungaroring : Nem hiszem hogy jövök ezek után... Leszarom a harmadik helyet.
Molnár Dániel #99

Ben Carroll
Teljes név: Cser Bence

HozzászólásSzerző: Ben Carroll » 2016.01.05. 21:43

Makaó - "B" szerver
Köszönöm a jó csatákat! Az 1. futamon csak néztem a BMW-ket magam előtt (Máté-Jani csata) ami egyszerűen csak :shock: (Merem állítani hogy a világ legnehezebben vezethető kocsija ez a wtcc-s BMW. Próbáltam már F1-est, GT és egyéb állatokat segítségek nélkül, de ez... Aki így elvezeti, az már valami. Azt mondja meg valaki, hogy tényleg jobb, mint a FWD vagy csak kihívást kerestek!? :) )

2. futam Jót csatáztam Hegyi úrral, és remélem, nem voltam túl "szögletes", de próbáltam finoman támadni. Végül már mögöttünk is jöttek és féltem, nem tudnék fair módon védekezni is meg támadni is.
Néha-néha volt egy kis kocc, de ilyen pedállal ez is csoda volt - https://drive.google.com/file/d/0B6Cs8d ... ef=2&pli=1
724mp körül sikerült egy tiszta előzés, és nem várhattam tovább mert már mindenki mindenkinek útban volt. Kár hogy utána összeakadtatok! :o

Végül egy 2. és egy 3. hely lett. 8-)
Jó hogy van egy ilyen mezőny, aki ilyen szinten körbetalál és versenyez a Makaó szintű pályákon.

- Cser Bence -

Norbi
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Norbi » 2016.01.05. 21:55

Makaó

Időmérő: Rossz, Toyota nem szereti ezt a pályát, lassú.

R1: Jó rajt, de nem tudtam megelőzni az előttem lévőket, így vesztettem egy helyet mert visszavettem a gázt a jobbos törés előtt, Aztán végül a balesetnek köszönhetően 4. helyre feljöttem és itt is maradtam egész versenyen.

R2: Közepes rajt 5. helyről előttem Szabó-Kónyi Bence. Próbáltam előzni, azt hiszem az 4. körben próbáltam először megelőzni kívülről ám összeértünk. 1 körrel később Juhász Csabára is megérkeztünk, megint próbálkoztam Bencét megelőzni, lehet egy kicsit aggresszív voltam, mert meg koccoltam első kanyar féktávjánál hátulról (bocsi nem akartam neked menni), végül így sikerült megelőzni. Aztán utána Juhász Csabit is sikerült megelőznöm egy elég merész féktávval 1. kanyarba, utána a 2. helyen érkeztem a célba.
Norbert Leitner

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.01.05. 22:59

Macau B szerver.

Első futamon a Q1-en sikerült az első tizben benne lenni. Ennek örömére a Q2-ben szorgalmasan kétszer is a falhoz csaptam az autót, igy tizedik hely a rajtra, jelentős időkülönbséggel az elsőkhöz képest.

Első versenyen volt minden, párszor ott is koccoltam a falat, ráadásul erősen túltankoltam, a végére 17 liter benzinem maradt. :lol: Nyolcadik hely, nagy szerencsével.

Ebből kifolyólag amit én elfelejtettem, hogy a nyolcadik helytől fordul a rajtrács, hirtelen a rajtnál az első helyen találtam magam. Na ez volt a pünkösdi királyság, tekintve hogy két BMW mögülem úgy lerajtolt, hogy a második kanyarba már harmadik helyen érkeztem. Itt egy darabig vonatozás volt, aztán utolért Csér Bence. Két körig tudtam kb tartani, de láttam hogy sokkal gyorsabb, aztán a célegyenes végén a fullgázos jobbos előtt bejött mellém jobb oldalra. Láttam hogy nem férünk el ketten, elvettem a gázt és inkább kicsit ráfékeztem, biztos hogy ne sodorjam el. Ez annyira jól sikerült, hogy rögtön még pluszban a sebesség különbség miatt el is ment mellettem Ásványi Ferenc és Rákosi Máté. Aztán ahogy Ásványi Ferenc elém ért, sajnos falnak csúszott, majd megforgott rajtam. Ezután jó pár kör unalom, majd utolért Galambos Peti. Jött egy darabig mögöttem, már elkönyveltem hogy valahol el fogom engedni mert gyorsabb nálam, amikor sajnos az egyik kanyarszögletet megcsipte és piruettezett egy jókorát. A vége 5. hely és erősen elfogyott autó.

Szeretem ezt a pályát, bár ha valaki valahol megakad, akkor igen nagy szerencse kell, hogy ne szálljon el vele több versenyző is.
Mindenesetre én úgy érzem mindenkivel jókat és szabályosakat meccseltem, talán ezen a versenyen nem érdemlek ki sok-sok büntetőpontot megint. :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hezso 2016.01.06. 19:09-kor.

Hegyi Zsolt #966

DzSiBi
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: DzSiBi » 2016.01.05. 23:09

Nem tudtam készülni, így nem is volt meg a tempóm... győzelem után egy erős visszaesés volt ez a forduló. Majd meglátjuk, hogy a Ringen mi lesz, készülni arra se fogok tudni, Dancinak elment a bajnoki cím és vele együtt a csapatbajnoki is elszállt
Kép

iR MyRacingAPP

frici09

HozzászólásSzerző: frici09 » 2016.01.06. 18:56

Hezso írta:Macau B szerver.

Első futamon a Q1-en sikerült az első tizben benne lenni. Ennek örömére a Q2-ben szorgalmasan kétszer is a falhoz csaptam az autót, igy tizedik hely a rajtra, jelentős időkülönbséggel az elsőkhöz képest.

Első versenyen volt minden, párszor ott is koccoltam a falat, ráadásul erősen túltankoltam, a végére 17 liter benzinem maradt. :lol: Nyolcadik hely, nagy szerencsével.

Ebből kifolyólag amit én elfelejtettem, hogy a nyolcadik helytől fordul a rajtrács, hirtelen a rajtnál az első helyen találtam magam. Na ez volt a pünkösdi királyság, tekintve hogy két BMW mögülem úgy lerajtolt, hogy a második kanyarba már harmadik helyen érkeztem. Itt egy darabig vonatozás volt, aztán utolért Csér Bence. Két körig tudtam kb tartani, de láttam hogy sokkal gyorsabb, aztán a célegyenes végén a fullgázos jobbos előtt bejött mellém jobb oldalra. Láttam hogy nem férünk el ketten, elvettem a gázt és inkább kicsit ráfékeztem, biztos hogy ne sodorjam el. Ez annyira jól sikerült, hogy rögtön még pluszban a sebesség különbség miatt el is ment mellettem Ásványi Ferenc és Rákosi Máté. Aztán ahogy Ásványi Ferenc elém ért, sajnos rámhúzta a kormányt, nem tudtam a faltól hova menni, megforgott rajtam. Ezután jó pár kör unalom, majd utolért Galambos Peti. Jött egy darabig mögöttem, már elkönyveltem hogy valahol el fogom engedni mert gyorsabb nálam, amikor sajnos az egyik kanyarszögletet megcsipte és piruettezett egy jókorát. A vége 5. hely és erősen elfogyott autó.

Szeretem ezt a pályát, bár ha valaki valahol megakad, akkor igen nagy szerencse kell, hogy ne szálljon el vele több versenyző is.
Mindenesetre én úgy érzem mindenkivel jókat és szabályosakat meccseltem, talán ezen a versenyen nem érdemlek ki sok-sok büntetőpontot megint. :twisted:
Láttam hogy Bence elmegy melletted, én meg nagyobb sebességgel érkeztem rátok. Sajnos nekikoccantam a falnak és ez okozta a problémát ( nem rád húztam). Remélem nem szenvedett senki miattam, az én autóm tropa lett de sikerült bekullogni vele.
Nagyon jó verseny volt.
Ásványi Ferenc

Hezso

HozzászólásSzerző: Hezso » 2016.01.06. 19:08

frici09 írta:Láttam hogy Bence elmegy melletted, én meg nagyobb sebességgel érkeztem rátok. Sajnos nekikoccantam a falnak és ez okozta a problémát ( nem rád húztam). Remélem nem szenvedett senki miattam, az én autóm tropa lett de sikerült bekullogni vele.
Nagyon jó verseny volt.
Bocsánat, teljesen igazad van. Tényleg falnak mentél, ezért csúsztál nekem. Elnézést kérek a hibás állitásért. Már ki is javitottam. :roll:

Hegyi Zsolt #966

komlosip
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: komlosip » 2016.01.07. 13:56

A-szerver

Hogy őszinte legyek ki nem állhatom ezt a pályát, kábé az összes verseny élvezhetetlen rajta. Nem is volt kedvem gyakorolni, az volt a tervem, hogy a mezőny végén csorogva a kiesőket levadászom.

Practice: Nagy Dani autójában ülve bebifláztam a féktávokat :D

Q: Gyakoroltam

R1: Megpróbáltam elkerülni a balesetet, egy piruett után tovább tudtam menni. Volt egy előzésem, utána Latoo vezetési stílusában gyönyörködtem egy fél versenyen át, de full esélytelen voltam előzésre. A kanyargós részen gyorsabb voltam, de kigyorsításkor nagyon elnyúlt a BMW.

R2: Jól jöttem ki a rajt utáni kavarodásból. Bazsival és Danival jókat csatáztunk, ezt a részét kifejezetten élveztem. A futam közben bejött a nagyfiam, hogy nem tud aludni, onnantól kezdve kissé visszaesett a koncentrációm. Csináltam egy pár millás kárt a Cheviben, közben Bazsi is elment, de végül becsorogtam utána.
Komlósi Péter alias KP. #22

danikosz
VSR Szervertag 2017
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: danikosz » 2016.01.19. 21:21

Hungaroring

Q : Szar volt
R1 : Szar volt,lassú voltam. Bazsival elvoltunk.
R2 : Szar volt,nem volt kb semmi izgalmas.

Bajnokság :
Eleje : Szar volt. Lassú voltam,elment a net és nulláztam.
Közepe : Jó volt,futamokat is nyertem. Élveztem. Nem tudom hogy,de ledolgoztam mindent.
Vége : Szar volt. Kibasztak és nulláztam.

Csapatba 1-2 a GRT és egyénibe is 1-3. Juppijéé...

Köszi mindenkinek a részvételt! Hamarosan újra találkozunk!
Molnár Dániel #99

Gordon24
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Gordon24 » 2016.01.19. 21:32

Az utolsóra életemben előszór bevállaltam a BMW-t. Hát ez állat. :-) Nagyon király volt mind a 2 verseny.. De azért ehhez nagyon pronak kell lenni. Szóval le a kalappal a BMW-sek előtt.

Nagyon köszi mindenkinek aki részt vett ebben a bajnokiban, remélem jól éreztétek magatokat!

Találkozunk nemsokára..
Galambos Péter

TCS #82

Norbi
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Norbi » 2016.01.19. 21:42

Hungaroring

Időmérő: Jó volt. 3. hely.

R1: A rajt nagyon jó volt, Nagy Dani mellé betudtam menni, de nem sikerült megelőzni. Első 5 körbe tudtam őt követni, aztán elfogytak a gumijaim és lemaradtam a verseny végére már 3,5mp-re. 2. lettem

R2: 7. helyről jót rajtolam megint, első kanyarba Huszi beesett mellém és Molnár Dani mellé, összeértünk. Huszi mögött mentem utána, majd sikerült megelőznöm és üldözőbe vettem az első 3-et akik ellógtak. Utolsó 4 körre utolértem őket mert csatáztak. Lányi Tomi elrontott az egyik kanyart, Bazsi meg tudta előzni és én is, aztán a pálya végén a lassú visszafordító féktávájánál nekem jött hátulról és emiatt kiütöttem Bazsit. Nekem sérült az autó és vissza is estem a 8. helyre Nagy Dani mögé. Aztán vele kezdtem el csatázgatni, beszúrogatni, végül nem sikerült megelőzni, de jó kis csata volt :)

Őszintén szólva ezen a pályán éreztem először és utoljára, hogy ez a Toyota nem is annyira rossz a többi autóhoz képest, ez a pálya feküdt neki. A célomat teljesítettem amit még a bajnokság elején kitűztem, hogy az első 5be végezzek a Corollával, úgyhogy elégedett vagyok :)

Végül szeretnék gratulálni Huszinak a bajnoki címhez és Dávidkának is, hogy így sikerült megszorongatnia Norbit. Plusz Molnár Daninak is a dobogóhoz.
Norbert Leitner

DzSiBi
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: DzSiBi » 2016.01.20. 05:31

két hete egy millimétert nem mentem, 19:40-kor érkeztem meg a serverre, esik az eső, hát jó pálya tanulás volt :D

Q2: pályát tanultam
Q1: teát főztem
R1: Nagy Dani setuppal mentem, valamelyik körben (2 vagy 3?) T2-ben Juhács Csabival harcoltam, még nem néztem vissza mitől, de keresztben állt a kocsim, egyszer csak Apjok Imi eltalálta a hátsó fűtőművet... Kocsi nulla, de legalább Imivel jól elvoltunk a végén :D
R2: Huszár Norbi is küldött valami beállítást, most rá esett a választás. Első kanyar után még 9. is voltam, de hát szerintem Leéb kolléga tolt ki T2ben, de lehet hogy őt is tolták, nem néztem vissza. Setup nem feküdt és szép lassan estem vissza :D fogalmam sincs hanyadik helyen jöttem be.

Összegezve: Készülni kell, másképp nem megy :D

Bajnokság: Szép volt, jó volt így hosszú idő után itt versenyezni (Nyertem egy futamot HTCCben :D ), DE SOHA TÖBBET Race07.
Kép

iR MyRacingAPP

latoo

HozzászólásSzerző: latoo » 2016.01.21. 21:08

Utolsó nap sikerülr belőni az autót, végre jól éreztem magam benne.
Q1: sikerült a top10
Q2: mansell kijáratán lelógtam a zöldről, így inkább bejöttem a boxba
R1: jó rajttal sokat javítottam, de Danin fennakadtam. Úgy láttam küzdött a kocsival rendesen, de annyival nem voltam gyorsabb, hogy megelőzzem, jól védekezett. Hátulról Toldi Balázs támadott. Mansell előtt picit összeértünk, ezért egyensúlyt vesztettem, így be tudott jönni mellém, majd pár kanyar egymás mellett, de neki jött ki jobban. Fordított esetben én nem támadtam volna meg a lökés után, de mások vagyunk, mindegy. Vége p7.
R2: jó rajt, de nem tudtam ellógni, Mándity Toldi párossal a hátamban mentem 8 kört az élen. István egészen közel feljött, majd egy igen merész féktáv után rajtam elfordulva megelőzött. Úgy gondolom pár kör múlva meg tudta volna tenni ezt tisztábban máshol. A középmezőnyben ez még nagyjából elmegy, de az élen nem így kéne előzni.
Ekkor ment el Balázs és a többiek is.
Norbi írta:üldözőbe vettem az első 3-et akik ellógtak. Utolsó 4 körre utolértem őket mert csatáztak. Lányi Tomi elrontott az egyik kanyart, Bazsi meg tudta előzni és én is, aztán a pálya végén a lassú visszafordító féktávájánál nekem jött hátulról
Sajnálom Norbi, próbáltam belül maradni, meg időben fékezni is, és ha nem akadsz fenn az elötted lévő kocsin, akkor lehet nem pördülsz ki. Talán a pozícióvesztésem körülményei miatti feszültségben elmértem, ne haragudj.
Az ígéretes kezdés után p8 lett a vége.

A negatív élményeket leszámítva jókat mentünk, leizzasztottak a körülöttem versenyzők rendesen :)

Gratulálok Huszinak és csapatának a bajnoki címhez!
A saját szezonommal elégedett vagyok, összetettben kiváló helyen végeztem. Talán a legjobb szezonom volt a vsr-es pályafutásom alatt, remélem a következő is legalább ilyen lesz. Tudom hol kell még fejlődnöm, megpróbálom pótolni a hiányosságokat.
Szerintem erős csapattal futunk neki a következő szezonnak, talán így majd beleszólhatunk a csapatbajnokságba egy kicsit.
Lányi Tamás

Stevo
VSR Szervertag 2017

HozzászólásSzerző: Stevo » 2016.01.30. 13:48

Hungaroring:
Q1: Eső, örültünk neki, gyors minimális állítás esős körülményre. P2, hat századra mindössze az első időtől. Ákos P3, pompás! :-)
Q2: Rontott kör, P9

Race1:
Rajt nem úgy sikerült ahogy terveztem Szabó-Kónyi előttünk autózott agresszívan védekezett, de sikerült elmennem a 2-es kanyarban egy hibára kényszerítés miatt, majd a többiek után eredtem. Az előttem levő Nyárasdy Istvánt a Mansell kanyarnál meglőktem elnézést kérek érte mégegyszer. Visszavettem egy kicsit a gázt, majd erőböl elmentem melette. Próbáltam Felzárkózni Toldi Balázsra és Lányi Tamásra. Elég jól elbíbelődtek egymással utolértem őket és az utolsó körben a harmadik szektor elején jobb kanyarsebesség miatt és egy agresszív féktávval elmentem mellettük. Lányi Tamás nagyon keményen de fair módon próbált visszatámadni, de az utolsó kanyarban a belső íven megtudtam tartani a pozíciót végül P6.

Race2:
Lányi Tamás kilőtt.. :D Toldi Balázsnak kiforogtak a kerekei a rajtnál így az első féktávhoz érve agresszívan de belső íven elfordultam, volt köztünk egy body check, de muszáj volt agresszívnak lennem, mennem kellett előre ahogy tudtam.
Lányi Tamást körökön keresztül követtem. Próbáltam felmérni hol bírnám esetleg az előzést megvalósítani... A gumik nagyszerűen viselkedtek az első futamon is és bizakodó voltam most is.

Kigyorsításon és szélárnyékból szinte esélytelen voltam a BMW ellen, így maradt a féktávon való előzés. Erre két opció kívánkozott... Kettes kanyar külső/belső ív valamint a 13-as kanyarban való megfelő kanyarsebesség tartása és a 14-es féktávon való előzési kísérlet. Utóbbi mellett döntöttem. Újfent valóban agresszív volt az előzési kísérlet és body check is volt, ne haragudj Tamás.

Úgy gondolom, ha esélyt látok egy előzésre és biztos vagyok a dolgomban, megfogom próbálni az előzést, valóban agresszív és necces volt, de nem azért versenyzek itt, hogy x vagy y pozícióval megelégedjek úgy hogy tudom azt.. Lehetne jobb is, és hátulról nagyon jöttek Leitner Norberték. Szerettem volna őket úgymond elkerülni.

Lehet pár embernek nem vagyok ez miatt a szíve csücske. :-(

Miután elmentem Lányi Tamás mellett próbáltam egy kicsi távolságot kiépíteni (1.4-1.8 sec) és ezt tartani a végéig. Csak annyit autóztam a hátralevő körökben amennyit muszáj volt és meglett a második győzelem itt a VSR-ben Sonoma után.

Gratulálok az egyéni és csapatbajnoki dobogósoknak! :)
#86 Mándity István

'Everything we decide is based on our perception. Happiness depends on us.

Vissza: “HTCC 2015”